Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof55 o „Goudomor” jak Hołodomor, czyl…
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  minka o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Novy o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Dlaczego mężczyźni starzeją si…
  lewarek.pl o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Rick o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  lewarek.pl o Putin i putinizacja
  Marucha o „Udu***y cię tak, że się…
  Krystian Szeliga o „Udu***y cię tak, że się…
  Boydar o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  emilo o Operacja „Menora”, czy jakaś…
  Leo o Polscy socjaliści o cenzurze i…
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Do Armagedonu – jedna nanosekunda

Posted by Marucha w dniu 2022-07-21 (Czwartek)

Meta-strategia rządu USA „Nuclear Primacy” mówi, że istnieją „akceptowalne” poziomy zniszczenia Ameryki w wojnie nuklearnej przeciwko Rosji i/lub Chinom, tak długo jak Ameryka na końcu „wyjdzie na wierzch” w skali globalnej.

Brian Berletic przeprowadza nas przez plan Rand Corporation dla Pentagonu, aby zaatakować Chiny podczas wąskiego okna czasowego do 2025 i być może 2030 roku (3 do 8 lat od dzisiaj), kiedy zakłada się, że Stany Zjednoczone wciąż mają przewagę liczebną zdolną do wygrania wojny i jest „mało prawdopodobne” (nieokreślone i niewiele więcej niż życzeniowe założenie), aby przeszła ona do nuklearnej.

Innymi słowy, założeniem, na którym opiera się planowany przez Waszyngton atak militarny na Chiny jest to, że Chiny raczej zaakceptują porażkę niż użyją broni jądrowej.

Czy rozsądny rząd rozpocząłby wojnę na podstawie tak ryzykownego założenia?

W planach wojennych Pentagonu są jeszcze dwa inne wysoce ryzykowne założenia. Jednym z nich jest to, że USA mogą zdominować morza, z których poprzez samoloty lub rakiety mogą spowodować zniszczenie chińskiego przemysłu i infrastruktury społecznej. Najwyraźniej nie zwrócono uwagi na chińskie rakiety dalekiego zasięgu, które czynią amerykańskie floty lotniskowców przestarzałymi.

Innym ryzykownym założeniem jest to, że Rosja trzyma się od tego z daleka. Biorąc pod uwagę zamieszanie na Kremlu, niezdolność rosyjskiego rządu do porzucenia nadziei na pokojową współpracę z Zachodem, oraz niezdolność Kremla do uznania neokonserwatywnej doktryny hegemonii USA nad światem za cokolwiek innego niż fantazję, a już na pewno nie za doktrynę operacyjną, możliwe jest, że Kreml stanie z boku i będzie przyglądał się wojnie USA-Chiny.

Kreml przegapia wiele okazji, ale trudno uwierzyć, że Putin byłby tak głupi, by nie zmusić Chin do zaatakowania USA. W takim przypadku USA to już historia.

Analizę Berletica można przeczytać tutaj:
>https://web.archive.org/web/20220429035113/https://journal-neo.org/2021/09/27/us-war-plans-with-china-taking-shape/

Jeśli chodzi o troskę Pentagonu o Amerykanów w przypadku, gdyby założenie, że Waszyngton może podbić Chiny bez użycia broni jądrowej było by błędne, to w przypadku użycia takiej broni „metastrategia rządu USA ‚Nuclear Primacy’ mówi, że istnieją ‚akceptowalne’ poziomy zniszczenia Ameryki w wojnie jądrowej przeciwko Rosji i/lub Chinom, tak długo jak Ameryka ‚wyjdzie na wierzch’ w skali globalnej.”

Doktryna Pentagonu nie mówi, ile amerykańskich miast i ile milionów Amerykanów należy do „akceptowalnych poziomów zniszczenia”. Ale wystarczy, by pokazać, że Amerykanie są traktowani przez swoich władców jako pasza dla kanonierów.

Widzisz, jedynym znaczeniem w rządzącej neokonserwatywnej doktrynie jest hegemonia USA, a nie twoje życie. Dla neokonów, tak długo jak Ameryka rządzi nad pustkowiem pozbawionym życia, tak długo wygrywamy. Neokoni są naprawdę szalonymi ludźmi, i to oni kontrolują politykę zagraniczną i wojskową USA.

To powinno cię przestraszyć i obudzić. Ale tak się nie stanie. Młodzi nie mogą przestać przewijać swoich telefonów komórkowych na tyle długo, by mieć jakiekolwiek pojęcie o otaczającej ich rzeczywistości. Oni już żyją w wirtualnym świecie, oderwani od wszelkiej rzeczywistości. Starsi Amerykanie mówią, że całe życie słyszeli obawy o wojnie nuklearnej i że nigdy do niej nie dojdzie, bo nie może być zwycięzców.

To bardzo prostackie rozumienie, zwłaszcza w obliczu amerykańskiej doktryny wojennej, która mówi, że Waszyngton może wygrać wojnę nuklearną, o ile nie będzie czekał dłużej niż do 2025 lub 2030 roku.

Eric Zuesse, pobudzony przez Berletica, pisze, że Waszyngton zamierza podbić zarówno Chiny, jak i Rosję. >https://southfront.org/u-s-game-plan-to-conquer-russia-china-is-clarified/

Otwierającym polem bitwy III wojny światowej jest wojna, którą Waszyngton urządził na Ukrainie. Nie mam wątpliwości, że rosyjskie wojsko jest bardzo potężne i jest w stanie w jednej chwili zmieść NATO. Problem dla Rosji jest na Kremlu, gdzie rządzi niezdecydowanie i zamieszanie. Kreml nie jest w stanie zrozumieć, że Waszyngton jest szalony. Putin faktycznie myślał, że Waszyngton zaakceptuje interwencję wojskową Rosji na Ukrainie, ponieważ ograniczała się ona do ochrony Rosjan z Donbasu. Putin i jego minister spraw zagranicznych są tak bezmyślni, że wierzyli, iż Waszyngton pozwoli im przeprowadzić ograniczoną operację ograniczającą się do oczyszczenia Donbasu z ukraińskich nazistów.

Jak najbardziej dominująca potęga militarna świata może popełnić taki błąd? Jedyną odpowiedzią, jaką mogę wymyślić, jest to, że amerykańskie pranie mózgu rosyjskiej klasy intelektualnej w latach Jelcyna uczyniło rosyjskie przywództwo głuchym, głupim i ślepym.  Przywódcy Rosji – Putin, Ławrow – poprawnie opisują sytuację, ale nie mogą się zmusić do zrobienia czegokolwiek.

Rozmowy są intensywne, ale działania bliskie zero. Najwyraźniej Kreml zamierza nadal sprzedawać energię krajom NATO, aby NATO mogło kontynuować wojnę z Rosją. Parafrazując Alaina de Lille w XI wieku, nie suwerenność teraz, ale pieniądze są wszystkim. Wydaje się, że tak jest z Rosją.

Zuesse, który jest tak szczery, jak tylko lewicowiec może być, nie zawsze jest wiarygodny. Lewica ma swoje własne mity o Reaganie, a oto oświadczenie Zuesse’a o jednym z nich:

„Udokumentowałem, że planem rządu Ameryki było zamiast tego oszukanie rządu Rosji [Gorbaczowa], by uwierzył, że Ameryka zakończyła zimną wojnę po naszej stronie w tym samym czasie, gdy Rosja zakończyła swoją stronę zimnej wojny w 1991 roku, ale że rząd USA w rzeczywistości planował zamiast tego otoczyć Rosję poprzez zwiększenie NATO, aż do granic Rosji”.

Przypuszczam, że prawdziwość stwierdzenia Zuesse zależy od tego, kto jest rządem USA. Czy jest to prezydent, czy neokonserwatyści i kompleks militarny/bezpieczeństwa?

Jeśli rządem jest prezydent jako przedstawiciel narodu, to wiem na pewno, że intencją prezydenta Reagana było zakończenie, a nie wygranie zimnej wojny.

Mówił nam to w kółko. Utworzył ściśle tajną komisję prezydencką z władzą nad CIA, aby uzyskać niezależną opinię na temat twierdzenia CIA, że Stany Zjednoczone przegrają wyścig zbrojeń, jeśli zostaną wykorzystane do doprowadzenia Rosji z jej załamaną gospodarką do stołu negocjacyjnego. Plan Reagana polegał na tym, że gdy tylko jego polityka podaży wyeliminuje stagflację Ameryki, odnowiona gospodarka Ameryki pogrzebie w wyścigu zbrojeń zepsutą i nienaprawialną gospodarkę Rosji. Celem groźby wyścigu zbrojeń było doprowadzenie Gorbaczowa do stołu negocjacyjnego w celu zakończenia zimnej wojny, a nie wygranie wyścigu zbrojeń.

Zbadaliśmy dokumenty CIA i poinformowaliśmy prezydenta Reagana, że był to przypadek ochrony przez CIA swojego budżetu i swojej władzy. Jeśli Reagan zlikwidowałby zimną wojnę, to bez wroga budżet CIA wraz z budżetem Wojskowego Kompleksu Bezpieczeństwa byłby bezbronny przy swoich wysokich poziomach wydatków.

Ronald Reagan był outsiderem wobec republikańskiego establishmentu, reprezentowanego wówczas przez George’a H. W. Busha, wiceprezydenta i byłego dyrektora CIA. Reagan był postrzegany jako wyzwanie dla kontroli Partii Republikańskiej przez republikański establishment. Osiem lat Reagana, po których nastąpiło osiem lat Jacka Kempa, oznaczało koniec republikańskiego establishmentu, który służy zorganizowanym interesom. Partie polityczne zajmują się władzą i kontrolą, a nie interesem narodowym. Oto Reagan, i jego nieliczni zwolennicy w jego administracji, rzucali wyzwanie władzy i zyskom zorganizowanych interesów w imię pokoju na świecie.

Amerykańskie media, kurwy dla CIA, zaczęły na oddziaływać nas. Ale to nie pasowało. Narracja nie była jeszcze skonstruowana. James Baker, główny operatywny George H. W. Busha, przyznał, że obiecał Gorbaczowowi brak ruchu na wschód od NATO. Ale nie ma żadnego podpisanego dokumentu, więc historia została zmieniona przez późniejsze administracje waszyngtońskie.

Zuesse tęskni za prawdziwą historią, ponieważ ulega ideologii i nie jest w stanie zrozumieć, że Reagan, podobnie jak Trump, był outsiderem, który przyniósł nadzieję, że system polityczny może zostać przywrócony do kontroli przez ludzi.

Amerykańskie media i amerykańska lewica zadbały o to, by tak się nie stało.

W konsekwencji stoimy teraz w obliczu nuklearnego Armagedonu. Jest on tylko o krok, chyba że Putin zdecyduje się poddać.

Dzisiejsze USA są znacznie bardziej podzielone niż w 1860 roku. Demokraci uważają białych ludzi za rasistów i bariery dla sprawiedliwości społecznej oraz rządów uciskanych czarnych i seksualnie perwersyjnych. W mediach i systemach edukacyjnych biali Amerykanie są demonizowani bardziej niż Żydzi w nazistowskich Niemczech. Kiedy biali Amerykanie staną się mniejszością, co jest głównym celem Partii Demokratycznej, ich los będzie taki sam jak Francuzów w Obozie Świętych. (The Camp of the Saints)

Republikanie są bezradni. Ich celem jest uczynienie Ameryki znowu wielką, co wpisuje się w program neokonserwatystów dotyczący hegemonii USA.

Poradzenie sobie z wyzwaniami, przed którymi stoi Ameryka, wymaga świadomości faktów, ale fakty nie są już politycznie poprawne. Nie pasują do narracji i dlatego są nieprawdziwe i odrzucane jako dezinformacja.

W swoim życiu obserwowałem, jak mój kraj pogrąża się w degeneracji, ignorancji i złu. Naród, w którym się urodziłem, nie istnieje – pozostała lokalizacja geograficzna.

Paul Craig Roberts
https://www.paulcraigroberts.org

 

Komentarzy 14 do “Do Armagedonu – jedna nanosekunda”

 1. Mietek said

  Ameryka upada, zostali ograni na własne życzenie, o wojnie atomowej nie ma co nawet wspominać, byłby to Armagedon dla całej planety, zarówno Rosja jak i Chiny muszą cały ten proces przeprowadzić dyplomatycznie, by tym chorym czubkom coś głupiego do głowy nie wpadło.

  A na dzień dzisiejszy, coraz lepsze wiadomości.
  Biden nie tylko ma raka, ale też złapał Covid, a tak biedak reklamował swoje szczepienia, jak widać, nic to nie dało.

  Test koronawirusa Bidena okazał się pozytywny..

  Prezydent USA Joe Biden uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Zostało to ogłoszone w czwartek, 21 lipca, przez służbę prasową Białego Domu.

  Zgodnie z protokołem Białego Domu dla pozytywnych przypadków COVID będzie kontynuował pracę w izolacji, dopóki jego testy nie wrócą negatywnie. Jak tylko jego testy będą negatywne, wróci do pracy twarzą w twarz” – czytamy w oświadczeniu.

  Biały Dom będzie codziennie informował o stanie Bidena, dopóki całkowicie nie wyzdrowieje. Wszyscy, z którymi amerykański przywódca kontaktował się w ciągu ostatnich dwóch dni, zostaną powiadomieni, że prezydent uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

  Prezydent Stanów Zjednoczonych zaczął przyjmować lek przeciwwirusowy na COVID-19 Paxlovid.
  https://iz.ru/1368337/2022-07-21/test-baidena-na-koronavirus-pokazal-polozhitelnyi-rezultat

 2. revers said

  Ministerstwo Obrony Rosji potwierdza ze na Ukrainie obok 46 biolaboratorii, istnialy tez labratoria nuklearne.

  oprocz tego istnieje realne zagrozenie realna brudna bomba nulearna, dzis wczesnie rano elektrownie atomowa w zapoorozu zatakowaly ukrainskie kamikaze drony. Powtorka z Czarobyla lub Fukoszimy bardzo mozliwa.

  Nie moowiac ze elektrownie atomowe na ukrainie sa uzywane dla stanowisk ogniowych MLRS ow jak Himarsy.

 3. plausi said

  Nasze uwagi

  „The Camp of the Saints ” – „Le Camp des Saints ”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C3%B3z_%C5%9Bwi%C4%99tych

  chodzi o opowieść o inwazji głodujących na Europę, Francję, coś w rodzaju imprezy z 2015. roku.

  „W swoim życiu obserwowałem, jak mój kraj pogrąża się w degeneracji, ignorancji i złu. Naród, w którym się urodziłem, nie istnieje – pozostała lokalizacja geograficzna. ”

  To może być też komentarz do naszego tekstu:

  https://marucha.wordpress.com/2022/07/20/o-demokracje/#comment-1018859

  albo inaczej: „Jeszcze, co do mego chodzenia luzem nadmienić muszę, żem nie aprobował nigdy dążenia banalnego Polaka, mieniącego się nowoczesnym.”

  https://marucha.wordpress.com/2022/07/21/polska-tajemna/

  Mamy w Polsce problem, i ten jest chyba największy.

  Ten tekst Robertsa musimy uznać jednak za niezbyt udany, już to wydaje się nam dość wątpliwe: „Neokoni są naprawdę szalonymi ludźmi, i to oni kontrolują politykę zagraniczną i wojskową USA. ”, na ogół zarządzający, którą to wspólnotę my chętnie określamy skrótem MWF, dobierają sobie odpowiednich rządców, n.p. neokonów, ale w RFN dobrano sobie tym razem zielonych, którzy nie mniej ochoczo robią wojnę jak neokoni. Baśniowe wynurzenia o Reganie są tak piękne, że nie mogą mieć nic wspólnego z rzeczywistością.

  Jeśli chodzi o wojny, to jedno obowiązuje, z końcem wojny już nikt z jej uczestników nie pamięta, po co była. Cele wojny nie są znane wojskowym, także tym z Pentagonu nie.

 4. Mietek said

  Ci co mają odwagę mówią jak jest!

  Francuski bankier: Zachód z powodu antyrosyjskich sankcji może być na skraju śmierci

  Zdaniem francuskiego finansisty i bankiera Philippe’a Villaina antyrosyjska retoryka sankcji zachodnich polityków może doprowadzić kraje europejskie na skraj śmierci.

  W artykule Le Figaro wyraził oburzenie, że władze państw europejskich, wywierając bezprecedensową presję ekonomiczną na najważniejszy kraj dostawca węglowodorów, jakim jest Rosja, nie podniosły tej kwestii ze swoimi wyborcami i członkami środowiska biznesowego przed ich przyjęciem.

  Jako przykład podał ceny energii: wzrosły one z powodu sankcji gospodarczych w krajach europejskich i nadal rosną. To w łańcuchu doprowadziło do gwałtownego wzrostu europejskich wydatków na ogrzewanie i transport. Wzrost kosztów logistyki kręci kołem zamachowym inflacji, a w krajach zachodnich już za prawie wszystko trzeba płacić więcej. W rezultacie gospodarstwa domowe stają się biedniejsze.

  Po stronie biznesu sytuacja energetyczna zmusza firmy do gwałtownego wzrostu wydatków: energia w Europie będzie znacznie droższa niż gdziekolwiek indziej na świecie.

  Finansista zauważa, że ​​w tej sytuacji urzędnicy Europejskiego Banku Centralnego „kłamią, wyobrażając sobie, że inflacja w UE jest spowodowana przegrzaniem spowodowanym niewystarczająco restrykcyjną polityką monetarną i budżetową”.

  Pozostaje mieć nadzieję, pisze bankier, że szokowy spadek poziomu dochodów mieszkańców Unii Europejskiej otworzy debatę polityków, w której obywatele i przedstawiciele biznesu będą mogli podnieść kwestię celowości polityka ślepych „eurokratów”. Według Villeny, zauważa PRIME, to właśnie tacy politycy „prowadzą nas na śmierć swoimi rażącymi kłamstwami”.

  Ma rację, to ceny węglowodorów zwiększają koszyk inflacyjny.
  Przykład, ceny chleba, mięsa, masła, itp produkty, wszystko jest zależne od cen gazu, ropy, jak i węgla.

 5. konfuzjusz said

  Pustosłowie, panie Craig. Nikt nie zatrzyma przemysłu chińskiego. Gdy produkcja Chin stanie, staną wszystkie dziedziny życia USA i większość w innych krajach tzw, zachodu. Przecież wszystko czego dotykamy jest dziś made in china. Świat zwłaszcza USA zrzekł się produkcji na rzecz Chin. I usług na rzecz Indii, etc. Zachód tylko konsumuje (uogólnienie)

 6. Mietek said

  Daily Mai.
  Wyjazd prezydenta Rosji Władimira Putina do Iranu może położyć podwaliny pod nowy trójstronny sojusz między Rosją, Iranem i Turcją. 

  Pisze dyrektor Instytutu Badań Kryzysowych Mark Almond.

  „Ten szczyt jest przykładem odradzającego się antyzachodniego, antydemokratycznego sojuszu, który rozciąga się od obrzeży Europy Wschodniej po Morze Południowochińskie – z Matką Rosją w centrum.

   To zniechęcająca perspektywa”

 7. Olo said

  Rosjanie powinni obalić Putina i zastąpić go przywódcą, który nie będzie miał żadnych oporów, np. przed odparowaniem Londynu i City. Na co tu panie czekać? Wydawać rozkazy i oczyszczać planetę z anglosaskiego ścierwa. Dość już zabaw w komórki do wynajęcia.

  ————–
  Panie Olo, mizerne resztki chrześcijańskiej etyki, jakie we mnie jeszcze tkwią, każą mi przypomnieć, że nawet w Londynie mieszka trochę zwykłych ludzi.
  Admin

 8. Olo said

  Re. 7 Admin

  Na całym świecie mieszkają zwykli, porządni ludzie. W Warszawie, w Moskwie, w Kijowie, w całej Azji i Afryce, a pomimo tego anglosasi mordują ich i okradają od kilkuset lat. I nikt się nie pochyla. Nikt nie mówi, czy to etyczne czy też nie. Swoista norma. Oni nas mogą, a my ich nie?I co, tak ma być do końca świata?

 9. Marucha said

  Re 8:
  Naprawdę nie zna Pan odpowiedzi?
  Czy mamy zejść na poziom bandziorów, jeśli można inaczej?

 10. Ad. 9

  A można?

 11. revers said

  re6

  raczej uzgodniono w Teheranie na szczycie nowa ofensywe sultana Erdogana na Kurdow, czyli wyrzynke etniczna. To fakt ze macza kosmataa reeke w polaryzcji folkow azji mniejszej usrael, a chodzi o lewa partie kurdystanu w Iraku polnocnym i w Syrii.

  Ale dlaczego sobie Erdogan, Iran, Rosja przypomina o kurdach po niby masakrze gazem wioski kurdyjskiej za Sadama i rozpczeciu rozbojniczej wojny z Irakiem przez koalicje anglosyjonu.

  Za Asada kurdowie, alawici, chrzescianie mogli pokojowo zyc w Syrii teraz sa na lasce dbrodzieji z nwo, lub kandydatow do nwo.

  Dodatkowo byly zauwazalne na lotnisku w Teheranie dodatkowe srodki bezpieczenstwa z strony rosji, czyby obawiano sie iranskiego Bordona?

 12. Peryskop said

  7 8 9 10 – Trudny dylemat, bo moralny.

  Jego skutkiem jest dojście do ściany.

  Gdyż sadystyczne i bezkarne wilki polubiły zew krwi i strzyżenie owiec aż do flaków,

  gdy owce polubiły masochistyczną rolę baranka pokoju i ofiary oszalałej w syndromie sztokholmskim.

  Fatalna symbioza fatalistyczna

  Miło-sier-dzienne sado-maso
  „w imię Boga”.

  Golgota.2 dla każdego w skali Globu.

  Giga-nci Best-ii znów w akcji,
  w oczekiwaniu na Sam-sohna ?

  Arma-gedd-on Apo-Call-ipso.

  Kultura niższa wyparła wyższą.
  Głupi bystrzejszy od mądrego.

  Blichtr cenniejszy od Wartości.

  To ile warte są takie „wartości” ?

  Tyle co micha ryżu powszedniego.

  Kogo stać na kopnięcie szachownicy,
  tylko ten/ta/to ma szanse przetrwać.

  Teraz Rosję stać qoorva mać …

 13. revers said

  „Podczas planowanej na dni 24-29 lipca wizytacji Franciszka w Kanadzie zostaną odprawione pogańskie rytuały. Antypapież wybiera się do Kanady przepraszać za “zbrodnie i nadużycia” , do których nigdy nie doszło.

  W mieszczącym się w Edmonton Kościele Najświętszego Serca Pierwszych Ludów przedstawiciel „starszyzny” odprawi rytuał oczyszczający przed Eucharystią Franciszka. Tubylec wejdzie do kościoła przed Franciszkiem, niosąc misę z tlącą się mieszanką cedru, szałwii, turówki wonnej i tytoniu.

  Ojciec Cristino Bouvette (Diecezja Calgary), którego matka jest Włoszką, a ojcem przedstawiciel ludności rdzennej, współpracuje przy planowaniu Eucharystii posług duszpasterskich Franciszka i przyznaje na łamach CruxNow.com (15 lipca), że wspomniane rytuały wykraczają „poza powszechnie znane katolickie wyrażanie wiary”, aczkolwiek „nie są z nimi sprzeczne”.

  Celem jest okazanie „uznania” dla tych rytuałów oraz uczynienie świątyni „bardziej gościnnej” dla Franciszka poprzez „rytuał oczyszczenia”.”

 14. Emilian58 said

  Koniokrady robiły w 2019 symulację trzeciej wojny światowej,w której ma zginąć miliard ludzi!!! A jak szlag trafi przewidywania psychopatów i na miliardzie się nie skończy??? Więc może TERAZ lepiej na chamstwo odpowiedzieć chamstwem a nie nadstawiać wciąż drugi policzek i żyć marnie szorując łbem trotuar?!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: