Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Amerykanie tworzą selektywną broń biologiczną, wymierzoną w Słowian i Azjatów

Posted by Marucha w dniu 2022-07-22 (Piątek)

W biolaboratoriach na Ukrainie Amerykanie tworzą selektywną broń biologiczną, wymierzoną w Słowian i Azjatów.

Broń biologiczna, którą Ameryka opracowywała i testowała na Ukrainie, nie odegrała jeszcze swojej roli. Nie bez powodu ambasada USA w Kijowie zażądała od obywateli amerykańskich opuszczenia terytorium Ukrainy.

Wołodymyr Rogow, członek rady głównej obwodu zaporoskiego, podzielił się na antenie radia „Komsomolskaja Prawda” przypuszczeniem, co to oznacza: „Powstaje przypuszczenie, że zachodni mistrzowie Zelenskiego wyraźnie przygotowują jakąś prowokację na dużą skalę w przestrzeni postukraińskiej, która wciąż jest pod kontrolą Zelenskiego”.

Zdaniem Rogova, Zachód może użyć na Ukrainie broni radioaktywnej, chemicznej lub biologicznej. Urzędnik podkreślił, że do Kijowa dostarczono kombinezony ochronne, sprzęt i środki odkażające. A w tym samym czasie amerykańskie media rozpoczęły kampanię dyskredytowania Rosji za rzekome grożenie użyciem broni biologicznej przeciwko innym krajom.

Ambasada Rosji w Waszyngtonie mówi:

„Podkreślamy, że to USA, a nie nasz kraj, zszargały swoją reputację w tej dziedzinie. Dokumenty potwierdzające ten fakt były wielokrotnie przytaczane przez rosyjskie ministerstwo obrony w odniesieniu do amerykańskich raportów… Zwracamy się do lokalnych ekspertów… zastanówcie się, dlaczego przez tyle lat Stany Zjednoczone utrudniały odpowiedzialnym członkom społeczności międzynarodowej, w tym Rosji, próby wzmocnienia systemu biokonwencji i zablokowania opracowania prawnie wiążącego protokołu do BTWC.”

Igor Nikulin, znany ekspert, mikrobiolog, były członek Komisji ONZ ds. broni biologicznej i chemicznej, powiedział, że USA robią wszystko, aby odwrócić uwagę od zagrożeń biologicznych, które gromadzą na Ukrainie, gdzie znajduje się ponad 30 amerykańskich biolaboratoriów i gdzie wielokrotnie odnotowywano ogniska nowych, nieznanych wcześniej chorób.

„USA próbuje wysłać wszystkich na fałszywy trop. Stany Zjednoczone są jedynym krajem na świecie, który użył broni jądrowej, chemicznej i biologicznej. Myślę, że lepiej by spojrzeli na siebie, na to, co robią na Ukrainie. W 2001 roku USA i Wielka Brytania odmówiły podpisania konwencji zakazującej broni biologicznej i toksycznej. To im trzeba się dokładnie przyjrzeć. To nie Rosja tworzy swoje biolaboratoria w pobliżu granic USA, ale wręcz przeciwnie – powiedział Igor Nikulin.

Całą kolekcję szczepów dżumy przekazano wojsku amerykańskiemu na Ukrainie i rozpoczęto prace Amerykanów nad „modernizacją” dawnych instytutów przeciw dżumie.

Amerykańskie biolaboratoria znajdują się w wielu krajach, a ostatnio renomowany amerykański naukowiec stwierdził jednoznacznie: koronawirus, wokół którego histeria ogarnęła świat na dwa lata, powstał w laboratoriach amerykańskich. W laboratoriach Ukrainy powstaje obecnie broń biologiczna o selektywnym działaniu – skierowana na Słowian i Azjatów.

Nurlan Dosaliyev, ekspert od spraw bezpieczeństwa regionalnego, powiedział podczas dyskusji przy okrągłym stole zorganizowanej przez Klub Dyskusyjny Pikir w Biszkeku:

„DNA 50% Rosjan i około 70% Kirgizów i Kazachów zawiera haplogrupę R1a1. Dodam, że ta sama haplogrupa występuje u ponad 50 % Polaków i Białorusinów, u 47 % Słowaków, 38 % Czechów, 37 % Słoweńców, u ponad 35 % Litwinów i Łotyszy, 20 % Rumunów, w granicach 10 % u Greków, Turków, mieszkańców Europy Zachodniej, Niemców, Włochów, Anglików…

Nie, Ameryka nie oszczędza swoich sojuszników, a tym bardziej swoich marionetek…

„To właśnie nosiciele tej haplogrupy są celem ataku wirusa, który – jak wynika z odnalezionej dokumentacji – został opracowany w laboratoriach na Ukrainie. Swoją drogą, 55% Ukraińców też ma w swoim DNA R1a1… A gdyby Amerykanie użyli dziś swojej broni biologicznej, zginęłyby setki milionów ludzi: Rosjan, Białorusinów, Kazachów, Kirgizów i Ukraińców. Amerykanie po prostu przerzedzają populację świata.

„Na podstawie przejętych dokumentów rosyjskie Ministerstwo Obrony stwierdziło, że laboratoria prowadziły badania nad dzikimi ptakami jako darmowymi roznosicielami chorób. Jednocześnie mapy lokalizacji amerykańskich laboratoriów i tras migracji ptaków w dużej mierze pokrywają się. Ta metoda umożliwia rozprzestrzenienie wirusa na terytorium wroga w jak najkrótszym czasie, bez szkody dla personelu wojskowego USA” – powiedział Dosalijew.

Amerykańscy wirusolodzy mogli testować swoje opracowania na miejscowej ludności, w szczególności na żołnierzach armii ukraińskiej, a po zbliżeniu się armii rosyjskiej uciekli, pozostawiając laboratoria w niebezpiecznym nieładzie.

Stany Zjednoczone, sygnatariusz konwencji o broni biologicznej z 1972 roku, wydają rocznie 360 milionów dolarów na rozwój chemicznej i bakteriologicznej broni masowego rażenia. Na świecie istnieje ponad 300 wojskowych biolaboratoriów USA. Spośród nich, według Nikity Mendkowicza, szefa Eurasian Think Tank, sześć znajduje się w Kazachstanie.

Największym w republice jest centralne laboratorium referencyjne w Ałmaty: „Już udowodniono, że przedstawiciele Stanów Zjednoczonych manipulowali strukturami władzy Kazachstanu, opracowywali przepisy ułatwiające pracę ich biopodmiotów. Innymi słowy, te laboratoria działają tutaj nie tylko jako instrumenty wojskowe, ale także jako instrumenty polityczne.

Każde amerykańskie biolaboratorium działa jako narzędzie wojskowe i polityczne. „W Uzbekistanie działa też sieć amerykańskich biopodmiotów. Na Ukrainie w tej chwili odkryto 15 biolaboratoriów, ale pewnie jest ich więcej niż trzy – mówi Mendkowicz. – …W południowej Rosji w ciągu ostatniej dekady odnotowano szereg ognisk chorób zwierzęcych. Myślę, że pochodzą one z amerykańskich biolaboratoriów w Gruzji i na Ukrainie. Można to odebrać jako próby wywołania kryzysu żywnościowego i głodu w Rosji.”

Eksperci są zgodni, że potrzebny jest mechanizm międzynarodowej kontroli nad amerykańskimi biolaboratoriami. A ONZ nie nadaje się pod tym względem – organizacja traci autorytet.

„Amerykanie od dziesięcioleci pomiatają wszelkimi próbami kontroli. Musimy jednak pamiętać o interesach narodowych naszych krajów. Należy to jasno zrozumieć: jeśli jakieś laboratorium podlega Departamentowi Obrony USA, to oczywiście nie realizuje celów pacyfistycznych” – podsumowuje Baktybek Saipbayev, immunolog z Kirgistanu.

Tylko Rosja może najlepiej powstrzymać zbrodnicze zamiary Waszyngtonu w zakresie rozwoju i dystrybucji „plagi Słowian i Azjatów”. Tego rodzaju broń jest bowiem skierowana przede wszystkim przeciwko niej.

Agnia Krengel
https://naspravdi.info

Nie ma takiego draństwa i skurwysyństwa, do którego nie są zdolne miłujące pokój Stany Zjednoczone – i które otworzyłoby oczy polskim gównojadom.
Admin

Komentarzy 13 do “Amerykanie tworzą selektywną broń biologiczną, wymierzoną w Słowian i Azjatów”

 1. Pejot said

  tutaj tłumaczenie niemieckiego tekstu na ten temat z marca tego roku, pzdr >> https://www.bibula.com/?p=132613

 2. revers said

  Zaharowa pisze na Telegramie:

  Twitter zablokował konto naszej ambasady w Berlinie za tweeta z cytatem z rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa. Zablokowany cytat brzmi: „Ustalenia rosyjskich sił zbrojnych w ramach OOŚ w laboratoriach wojskowych i biologicznych na terytorium Donbasu wyraźnie wskazują na bezpośrednie naruszenia BWC”.

  Teraz za ten głośny fakt, ambasada nie może zamieszczać postów na swoim oficjalnym koncie przez co najmniej tydzień.

  Pochodnia na Statule Wolności w Nowym Jorku jest zdmuchnięta, podobno.

  Cos w tym jest grubszego skoro gudlajskie demokracje tak blokuja nie wolne media.

 3. Stanisław Potocki said

  Niestety jest całkiem możliwe,że tego typu laboratoria kontrolowane przez Anglosasów znajdują się również na polskim terytorium.

 4. Policzmy… Ile rakiet Sarmat załatwiłoby sprawę raz na zawsze…

 5. gnago said

  Krzysiu M na pewno przemyślałeś swój wpis bezpiecznie biolab z oddali to tylko spec ładunek atomowy rozwali

 6. Ad. 5

  Przemyślałem. Pan kierunki pomylił. 🙂 O head-office chodzi. 🙂

 7. UZA said

  Ciągle słyszymy i czytamy o takiej broni, ukierunkowanej rasowo czy narodowościowo. Gdyby jednak globalni sataniści rzeczywiście nią dysponowali i gdyby mogli jej użyć bez ryzyka dla siebie, to co by ich powstrzymywało ? No chyba nie chrześcijańskie miłosierdzie… Depopulacja poszłaby jak po maśle i mieliby cały teren oraz zasoby dla siebie. Skoro jednak się dotąd nie zdecydowali, to znaczy, że sprawa nie jest taka prosta.

  Jakkolwiek słynne kamienie z Georgii ktoś wysadził w powietrze, to jednak wyryte na nich szatańskie wersety zostały spisane i upowszechnione. Jeżeli na Ziemi ma pozostać tylko 500 milionów ludzi , to wymordowanie wszystkich Słowian przecież by nie wystarczyło dla osiągnięcia tego ambitnego celu. Nieuchronnie wypłynęłoby pytanie : kto następny ? Grupy przeznaczone do eliminacji, widząc, że to nie przelewki, pewnie nie siedziałyby z założonymi rękoma.

  Nie można też zapominać o interesach koncernów zbrojeniowych i farmaceutycznych. One przecież potrzebują rynków. Jest człowiek – jest interes. Nie ma człowieka – nie ma interesu. Lepiej się przecież zarabia na tradycyjnej wojnie – jak do siebie strzelają to wciąż potrzeba nowej amunicji i zużyty sprzęt trzeba zastąpić. Do tego leki, opatrunki oraz szczepienia dla żołnierzy – duże publiczne zamówienia, toż to marzenie biznesmenów.

  Ponadto, ludzie ciągle jeszcze są mobilni – łażą, jeżdżą, latają, a ludność najbogatszych państw jest okropnie wymieszana. W takim tyglu nie dałoby się kontrolować przebiegu epidemii – patogen mógłby mutować i przecież nie odróżniałby naszych sukinsynów od tych nie-naszych. Z drugiej strony, patogen ukierunkowany rasowo nie budziłby takiej grozy w społeczeństwie jak „randomizowany”, a przecież lud ma się bać. Pod tym względem już stary kowid lepszy, bo nigdy nie wiadomo kogo trafi.

 8. lewarek.pl said

  No przecież według niektórych mędrków na tym tu portalu wirusy w ogóle nie istnieją. Czym więc zajmują się Amerykanie?

 9. Chazar said

  A według innych mędrków wszyscy wokół są Żydami (prawda panie Boydar?). Komu więc zaszkodzi taka broń?

  ———-
  Nie, nie wszyscy. Ale wystarczająco dużo, aby trudno było znaleźć Polaka w TV, filmie, mediach…
  Admin

 10. faktem jest ze ” nadzorcy” w USA naiwiecej wytracili wojskowych 👿tak w pierwszej wojnie ( grypa chiszpanka) kilkadziesiat miljonow swoich armistow 👿👹TO TYM bardzie wytruja antysemitow w Ukrainie ,polsce Rosji i innych krajach antysemickich i bialych nacjonalistow😁😆😄

 11. Emilian58 said

  @Chazar
  Żydów to rzeczywiście niewielu zostało bo wytłukli ich chazary po to aby przejąć tożsamość żydowską.

 12. GoscX said

  Jaka haplogrupę maja Chazarzy?
  Wnioskuje ze 55% Ukraińców ktorzy maja w swoim DNA R1a1 to sa Rusini.

 13. Stefan said

  Ten idiota który plodzitakie artykuły,i idioci którzy w to wierzą zasługują na wyrazy uznania od mistrzów psychiatrii

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: