Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polskie szpitale „Тільки для українців”?

Posted by Marucha w dniu 2022-07-22 (Piątek)

Polskich pacjentów wyrzuca się z ranami pooperacyjnymi z łóżek, byle zrobić miejsce dla ukraińskich żołnierzy. Sama tylko opieka medyczna, w tym szpitalna, dla obywateli Ukrainy przesiedlonych do Polski – miała w 2022 r. kosztować budżet państwa 1.034.310.000 zł.

Miała, bo już dziś wiadomo, że kwota ta zostanie zwielokrotniona, także w związku z faktem, że na naszym terytorium leczeni są i poddawani rehabilitacji ranni w walkach ukraińscy żołnierze i bojówkarze zbrojnych batalionów nazistowskich. Spodziewając się zwiększenia ich liczby – zwłaszcza w województwach przygranicznych opróżniane są pośpiesznie z polskich pacjentów w szczególności oddziały chirurgii i ortopedii.

Choć ministerstwo zdrowia zaprzecza istnieniu wydzielonych łóżek tylko dla Ukraińców – nasi informatorzy potwierdzają, że obowiązują zakazy przyjmowania Polaków, nawet na terminowe zabiegi, jeśli mieliby zostać położeni na miejscach czekających na przesiedleńców bądź rannych. W całym kraju nawet ok. 12.000 łóżek miałoby zostać wyłączonych jako „Тільки для українців”.

Co najmniej 50 miliardów złotych

Teoretycznie takie sprawy powinna regulować ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz. U. z 2022 r. poz. 583, z późn. zm.). Faktycznie jednak szczegóły, w tym samą wysokość świadczeń, przeniesiono do umowy między ministrem zdrowia, a Narodowym Funduszem Zdrowia, zatem manipulować kwotami można już w praktyce poza bezpośrednią kontrolą i wiedzą Sejmu.

Sama ustawa zresztą, jak to w państwie PiS-u – napisana jest brudno, chaotycznie, niespójnie i z licznymi furtkami, oczywiście służącymi ułatwieniom w wyprowadzaniu pieniędzy budżetowych przez fundusze celowe, w tym przypadku na rzecz ludności ukraińskiej w Polsce.

To dlatego właśnie nie zgadzają się i wciąż zmieniane są kwoty, co do których udaje się uzyskiwać niechętne potwierdzenia rozdysponowania na rzecz przesiedleńców. I tak do wspomnianego 1 miliarda na ochronę zdrowia (już nieomal wydanego, choć miał starczyć na rok) doliczyć należy bezpośrednie zasiłki, dalej zaś księgowane osobno świadczenia z PFRON i Funduszu Solidarnościowego. Ile łącznie i ile trzeba będzie jeszcze dołożyć – nikt oczywiście przyznać nie chce, jednak podawana na początku wojny wstępna kalkulacja ok 24 miliardów zł już musiała zostać podwojona, ze względu na znacznie większy niż pierwotnie podawano napływ przesiedleńców.

Na dziś mowa więc co najmniej o 50 miliardach – i o konieczności dofinansowania samej opieki zdrowotnej „Тільки для українців” kwotą co najmniej kolejnych 3 miliardów zł.

Tajemnice wojskowe państwa niewojującego

Powtórzmy, to wszystko są wydatki formalnie cywilne, bez wliczania w to miliardów pomocy wojskowej i prezentów w postaci sprzętu i uzbrojenia oraz służby polskich „ochotników”. Ile wydaje się na leczenie samych rannych, w tym m.in. na opiekę psychologiczną i rehabilitację nazistów z AZOWA, wciąż pewnie w traumie po poddaniu się ich kolegów z Mariupola – to już tajemnica wojskowa!

Tajemnicą wojskową, choć przecież Polska nie jest z nikim w stanie wojny próbuje się cenzurować informacje o przyjeżdżających do nas transportach z rannymi. Tak było kilka dni temu z wyciemnionym pociągiem, którym dostarczono m.in. do lubelskiego SPSK-4 32 ukraińskich żołnierzy i bojówkarzy.

– Moją ciotkę po amputacji nogi na siłę wyrzucili z oddziału naczyniowego do domu w piątej dobie. Osobę tak słabą, że nie była w stanie samodzielnie poprawić sobie ułożenia głowy. Z krwawiącą raną pooperacyjną, wypis w dobę po przetaczaniu krwi ratującej jej życie. To w temacie leczenia Polaków – komentowała w jednej z dyskusji przerażona lublinianka jednak takich historii próżno szukać w lokalnych mediach. Pod względem kolportowania kłamstw i manipulacji w niczym nie ustępują one tym ogólnokrajowym, te zaś działają pod dyktando kłamców rządowych.

Lista ukraińskich kłamstw III RP

„32 rannych żołnierzy ukraińskich przyjechało do Polski specjalnym pociągiem sanitarnym. To pierwszy taki transport, a ranni żołnierze zostali umieszczeni w trzech szpitalach: w Łodzi, w Warszawie i w Lublinie – powiedział w Radiu Zet szef kancelarii premiera, minister Michał Dworczyk. Pierwszy? Doprawdy? To pierwsi nie byli ci leczeni w Polsce ukraińscy żołnierze, o których na łamach Wall Street Journal już 6. marca informował rzecznik rządu, Piotr Müller? A może tych kilkudziesięciu, którymi 15. kwietnia chwalił się we Lwowie sam premier Mateusz Morawiecki, zapowiadając miejsca nawet dla 10.000 rannych? A co z tą grupą z maja, z Ostrowa Wielkopolskiego, pan minister ich przeoczył?

Kłamią. Kłamią bezczelnie i bez przerw! Każdy kolejny transport ma być pierwszy, każde wyrzucenie Polaków z łóżek zupełnie wyjątkowe i nadzwyczajne, a tymczasem planowali to od dawna. „Od wielu tygodni przygotowywaliśmy się do zapewnienia pomocy naszym sąsiadom z Ukrainy. Każdemu przybywającemu do naszego kraju musimy zapewnić bezproblemowy, bieżący dostęp do opieki medycznej, w tym również do hospitalizacji” – powiedział już 25. LUTEGO rzecznik ministerstwa zdrowia, Wojciech Andrusiewicz (prywatnie przesympatyczny).

Na wiele tygodni przed rosyjskim atakiem szykowali łóżka dla ukraińskich żołnierzy i przesiedleńców?! I nadal śmią twierdzić, że III RP nie była zaangażowana w ukraińsko-NATOwskie plany wojny napastniczej przeciw Rosji? Naprawdę mają Polaków za takich idiotów, którzy nie pamiętają propagandy sprzed miesiąca i nie umieją jej porównać z tą obecną?

Ha, widać nie pamiętamy i nie umiemy dodawać miliardów. Tych miliardów, których brakuje na leczenie Polaków.

Konrad Rękas
https://chart.neon24.info

Komentarzy 26 do “Polskie szpitale „Тільки для українців”?”

 1. Krzysiek1956 said

  Sztuka kojarzenia faktów i wyciągania z nich wniosków przekracza obecne możliwości pojmowania 90% populacji mieszkającej pomiędzy Bugiem i Odrą.

 2. waldens said

 3. Olo said

  Żydobanderowska dworczykowszczyzna.

 4. Aryjczyk z pochodzenia said

  Oj bedzie sie dzialo, bedzie. I to juz niedlugo.

 5. UZA said

  Przede wszystkim nie wolno zapominać o strasznej pandemii, która się u nas znowu rozszalała. A Ukraińcy, duszeńki nasze kochane, muszą być osłabieni przez te rany i stresy wojenne, skutkiem czego kowid zagraża Im bardziej niż nam. Testować więc trzeba i szczepić drogich gości. A i solidne maseczki dla Nich by się przydały. Dlaczego eksperci milczą ? Czyżby byli jakimiś nacjonalistami ? Tylko o Polaków się troszczą ?

 6. Marek said

  Polak zganił ukraińskiego uchodźcę, który zbiera pieniądze w supermarkecie dla dzieci z Ukrainy. Uchodźcy polecono „pojechać do siebie i tam zaprowadzić porządek”, a także przeczytać o wydarzeniach, które miały miejsce na Wołyniu.
  Pod linkiem krótki filmik

  https://politikus.info/video/145333-v-polshe-ukrainskim-bezhencam-sovetuyut-uezzhat-obratno-na-ukrainu.html

 7. jasiuu said

  Zamakają oddziały dla Polaków, otwierają szpitale dla Banderowców

  Decyzją prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, przekazano 1 mln euro na rozbudowany z rozmachem ośrodek rehabilitacyjny na terenie Ukrainy. O tej decyzji można dowiedzieć się od samego mera Lwowa Andreja Sadowyja, który to informuje nas o tym na swoim koncie jednej z aplikacji rosyjskiej. Aplikacji o nazwie Telegram. W Polsce zostało sukcesywnie zamkniętych, likwidowanych wiele jednostek zdrowotnych , szczególnie dla dzieci na skutek braków budżetowych.

  Więcej na ten temat w filmie:
  Zamknięte oddziały dla Polaków, otwarty szpital dla Ukraińców
  . https://www.youtube.com/watch?v=NlCsL12m8pg

 8. corintians said

  Szukam jakis konkretnych statystyk. Z jakich regionow Ukrainyc sa ci uchodzcy?

 9. Kura domowa said

  Drodzy Polacy. Dziś sąsiadka mi mówiła, że jej córka nie może iść do jednego z najlepszych liceów w Opolu, gdyż są zarezerwowane miejsca dla ukraińskich nastolatków BEZ REKRUTACJI.!W całym województwie opolskim odmówiono przyjęcia do średnich szkół kilkunastu tysiącam nastolatków. Nasze dzieci mają iść do zawodówki!

 10. Kura domowa said

  Ad. 8. Statysyk nie potrzeba,wystarczy spojrzeć na facjate przybysza, jeśli jest w towarzystwie i mówi po ukrowsku, zapytać trzeba o cokolwiek po rosyjsku. Jeśli się zjeży ten piękny język, to wiadomo z kim ma Pan do czynienia. Łatwy test na poznanie, skąd pochodzi.

 11. Kura domowa said

  Siedzę ostatnio u fryzjera z dzieckiem. Przychodzi baba, młoda, żeby się umówić na ścięcie włosów. Pani fryzjerka podaje termin za tydzień. Ta chce rańsze. No nie da się, fryzjerka mówi. A ta zakuta morda chce rańsze! Na podcięcie o parę cm…
  Banderowca po gębie można poznać. Ta baba to młoda w sumie była. Ok 30 lat. Ale miała tak zacięty wyraz twarzy, jakiego u Polaków nie widać. Nie wiem, jak to opisać…Taki wrogi…

 12. Emilian58 said

  @Aryjczyk z pochodzenia
  A co będzie się działo? Ludność tubylcza zacznie szorować łbami poniżej pięt?

 13. Lily said

  Re 9;Kura Domowa
  Wszystko w Ramach.
  „Chwala Ukrainie,Ukrainie chwala”.J.K.(2014.)
  „Ukraincy beda nowa elita w Polsce”.
  Oswiadczyl niejaki Jaroslaw G…n.
  „Bedziemy im sluzyc”. Osobnik z Pis.
  „Bedziemy im”.Kogo mial na mysli?.
  „Bedziemy”,czy bedziecie?.

 14. Olo said

  Wszystko przebiega zgodnie z planami żydobanderowskich bandytów z reżimu dobrej zmiany.

 15. Kojak said

  Od dawna mowie ze tylko obalenie wladzy zydobanderowkich kurw i bydlakow moze cokolwiek zmienic ! Polski zwyczajnie juz nie ma . Nie wymagajmy i nie oczekujmy ze zydobandrowskie skurwysyny beda przejmowc sie losem Polakow. Bylem u lekarza w lutym ,dostalem skierowanie na badanie ktore zrobilem w …..lipcu ,teraz mi kaza przyjc do lekarza w ….grudniu . A banderowskie skurwysyny rzadzace Zydopolin zwoza banderowskie kurwy z Upadliny calymi pociagami na leczenie w Polsce A zydobanderowski gnoj Rydzyk, dzien i nic popiera banderowskie kurwy z PPYYSS wciskajac je Polakow !

 16. ! said

  Mojego siostrzeńca pewien gówniarz postrzelił w bok z wiatrówki. W szpitalu mu powiedzieli, że „zaszyć to i z tym można żyć”. Siostra pojechała z nim aż do Bydgoszczy. Dopiero tam wyciągnęli śrut i zaszyli ranę i to tak, że po kilku dniach młody znów wylądował na odziale bo się zaczęło babrać. Ciuchy we krwii! Lekarze w D yebani. Ciekawe jakby był ukrem…

 17. AlexSailor said

  Nie chce mi się nawet tego dokładnie czytać.

  Jak wiemy, Polska i Polacy są po to, żeby służyć Ukrainie i jej obywatelom.
  Polacy akceptują to w ogromnej większości, więc dlaczego jakieś wrażenie ma robić ten artykuł.

  Ale od początku.

  1. Rzecznik polskiego MSZ publicznie powiedział, że Polska i Polacy są po to żeby służyć itd.
  W kilka godzin później nie został ani aresztowany, ani zabrany do zakładu psychiatrycznego, ani nawet wywalony ze stanowiska.

  2. Dzień później, po powyższych zaniedbaniach, nie został odwołany minister spraw zagranicznych, a do ministerstwa nie wszedł kontrwywiad i nie dokonał weryfikacji lojalności państwowej tam zatrudnionych od sprzątaczki do wiceministrów włącznie.

  3. Trzy dni później w sejmie nie uchwalono jednogłośnie wotum nieufności w stosunku do rządu i nie odwołano go.

  4. Jedynie posłowie Konfederacji robili z wypowiedzi rzecznika MSZ problem, dla pozostałych posłów (o ile wiem) żadnej sprawy nie było.
  CO OZNACZA, ŻE SIĘ Z NIĄ ZGADZAJĄ, a co najwyżej jest im obojętna.

  Poparcie Polaków dla partii zasiadających w parlamencie, z wyjątkiem Konfederacji, nie spadło do 2-5%, ale utrzymuje się na poziomie niezmienionym.

  Po co rozmieniać się na drobne i zajmować jakimiś tam szpitalami, przekazaną bronią, resentymentami wołyńskimi, czy utrzymywaniem przez NBP płynności ukraińskiego banku centralnego.
  To jest przecież oczywiste.

  Polacy w swej masie – 80-90% – zgadzają się, że są tylko po to, żeby służyć Ukrainie i jej obywatelom. A co najmniej ich to nie obchodzi.
  Starach pomyśleć, co z nimi będzie, kiedy już nie będą do służenia się nadawać. Ich istnienie straci sens ze wszystkimi konsekwencjami.

  Zatem po co kopać się z koniem.

 18. Kar said

  17/Alex

  – tak gwoli scislosci dla przypomnienia, panie Alex,

  Polakow jest mniejszosc!!, w Polin.

  Ichnie (garsci) glosy/sady/osady nie maja znaczenia wplywu na sprawy w toku-dzisiaj. I jeszcze raz; w Polin od 45 (nie beda cofal sie do rozbiorow) rzadza zydo-Ukraincy. Polska, obszary wschodnie, poludniowe i Ziemie Odzyskane obsiane Ukrami (akcja Wisla 47+ dolewka na biezaco). I skad ni stad ni zowad to zaskoczenie, ze jest jak jest, Panie?

 19. Wołyń II.

  https://marucha.wordpress.com/2022/07/19/ukrainiec-policjant-postrzelil-polke-w-rzeszowie-totalna-cisza/#comment-1018732

  organizuje grupa banderowców

  https://www.gov.pl/web/gov/rada-ministrow

  osadzona w centrach władzy w Warszawie przez służby specjalne USA, które na „wybory” tej bandy przeznaczyły 50 milionów dolarów wg. sprawozdań z USA. Być może, że „gov” w powyższym linku bierze się od „govno”. Ten link nie przypomina ważnego reprezentanta baderowców w strukturach władzy w Warszawie:

  https://youtu.be/7Kh32ChQ75I?t=360

  No cóż, Polacy zamiast korzystać z licznych latarni warszawskich i innych, aby uporać się z banderowską zarazą, postanowili ponownie wybrać banderowskie kadry, aby nimi porządzili, to też czynią.

  „Naprawdę mają Polaków za takich idiotów, którzy nie pamiętają ” bestialskich mordów masowych Ukraińców na Polakach na Wołyniu i w Galicji.

  Polacy, popełniacie sami zbrodnie wobec własnego narodu, dając wskazanym wyżej bandom banderowców władzę, aby wami pomiatali, jak byście byli psami banderowców.

 20. Wściekły banderowski pies

  ad. 19, Prostopopolsku

  z trzeciego linku swym hasłem „Sława Ukraine!” wezwał ukriański motłoch do odpowiedzi:

  „Herojam sława!”

  ci „heroje”, to bestialscy mordercy setki tysięce Polaków. Takie bestie wybrali Polacy, aby nimi rządzili i ich urządzili, czyli po ukraińsku „rjezali”.

 21. Emilian58 said

  Teraźniejszy Ukropolin jest w gorszej sytuacji niż Polska w czasie zaborów.
  Czytałem w sieci gorzko śmieszny tekst. Zacytuję z pamięci -; Od maja możemy zbierać chrust po lasach a od lipca…… będziemy mogli pić wodę z kałuży i zasiedlać jaskinie.

 22. minka said

  KKP: MILION EURO NA SZPITAL DLA UKRAIŃCÓW, GDY W POLSCE ZAMYKANE SĄ ODDZIAŁY [+VIDEO]

  W dniu, w którym pan ambasador Ukrainy Adrij Melnyk wyraził się w sposób skandaliczny o Polakach, oskarżając ich o zbrodnie wołyńskie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych nic sobie z tego nie zrobiło i zdecydowało, jeszcze tego samego dnia, o przekazaniu Ukraińcom transportu humanitarnego. Bez echa przeszła w mediach inna decyzja, być może jeszcze bardziej kontrowersyjna, decyzja pana prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka o przekazaniu miliona euro na rozbudowany z rozmachem ośrodek rehabilitacyjny na terenie Ukrainy. O tej decyzji możemy się dowiedzieć od samego mera Lwowa, który informuje nas o tym na swoim koncie w aplikacji Telegram – oświadczyła w piątek Marta Czech, rzeczniczka Konfederacji Korony Polskiej, podczas konferencji prasowej w Sejmie.

  Marta Czech przypomniała, że w ostatnich latach w Polsce zamknięto wiele oddziałów szpitalnych. „Kontrowersyjna jest ta decyzja pana Sutryka, ponieważ na przestrzeni ostatnich lat gro oddziałów szpitalnych, w tym rehabilitacyjne, zwłaszcza dla dzieci, były w Polsce sukcesywnie likwidowane, na skutek braków budżetowych i kadrowych” – wskazała.

  Przywołała oddział rehabilitacyjny dla dzieci w podwrocławskiej Trzebnicy. Podkreśliła, że wspomniana placówka „od dwóch lat nie działa, a pan Sutryk lekką ręką, z kieszeni podatników (…) oddaje Ukraińcom milion euro na szpital rehabilitacyjny we Lwowie”.

  Zwróciła uwagę na porozumienia samorządowe, które tworzą status miast pratnerskich. Wrocław podpisał takie porozumienie z władzami Lwowa. Przypomniała, że „nikt nie usiłował tej współpracy zakwestionować, po tym, gdy jeszcze przed wojną, deputowani rady lwowskiej przegłosowali rok 2022 jako rok UPA„, a także wtedy, gdy rada lwowska zadeklarowała chęć przemianowania lokalnego stadionu we Lwowie na „Stadion im. Stepana Bandery”.

  „Po raz kolejny przekonujemy się, jak nam plują w twarz, a włodarze nie tylko na poziomie centralnym, ale również samorządowym, przekonują nas, że to tylko deszcz pada. Dopłacają jeszcze tym, którzy nas, Polaków, poniżają” – podkreśliła.

  Poseł Grzegorz Braun (Konfederacja, Konfederacja Korony Polskiej) przypomniał, że w Sejmie będzie niedługo procedowana uchwała, która ma zachęcać do zacieśniania współpracy polskich samorządów z samorządami ukraińskimi. Zwrócił uwagę, że komisja sejmowa odrzuciła poprawkę autorstwa posła Krystiana Kamińskiego (Ruch Narodowy, Konfederacja), zakładającą, że ukraińskie samorządy gloryfikujące banderowskich zbrodniarzy będą wyłączone z polsko-ukraińskiej współpracy na szczeblu lokalnym.

  Poprawka, która wydaje się oczywista, jako warunek minimum, jako warunek brzegowy, cywilizowanej współpracy z kimkolwiek (…) ten warunek został odrzucony przez połączone komisje spraw zagranicznych i samorządów” – podkreślił poseł.

  „Wrocław wysforował się niestety na czoło tego wyścigu o palmę pierwszeństwa w konkursie na ‚wzorowych przedstawicieli poprawności politycznej” – powiedział. Wyraził opinię, że to miasto rządzone przez ludzi, którzy „nie mają nic wspólnego z polską racją stanu, interesem narodowym i tradycją”.

  Dodał, że planowana uchwała może doprowadzić do nieskrępowanego działania służb ukraińskich na terytorium Polski. Podkreślił, że nie przewidziano zabezpieczenia kontrwywiadowczego.

  Zamknięte oddziały dla Polaków, otwarty szpital dla Ukraińców.

  https://kresy.pl/wydarzenia/kkp-milion-euro-na-szpital-dla-ukraincow-gdy-w-polsce-zamykane-sa-oddzialy-video/

 23. minka said

  Andrzej Duda: Sława Ukrainie! Herojam Sława!

  masz jeszcze jakieś wątpliwości co do potomków Andżeja?

 24. minka said

  @23
  ta gnida jakimś cudem została wybrana przez większość cudopolakow .

  Az strach pomyśleć, co ten banderowiec jeszcze dla nas Polaków przygotował?

 25. UZA said

  „ta gnida jakimś cudem została wybrana przez większość cudopolakow .”

  Pan D. nie stanowi żadnego wyjątku , nie jest przecież gorszy od Bidena czy Macrona, że nie wspomnę o indywiduach zarządzających (z ramienia globalnych psychopatów) Australią, Nową Zelandią czy Kanadą. Na całym świecie wyborcy głosują na takie stwory, bo System daje im zwykle wybór pomiędzy cholerą a ebolą. Niektórym może się wydawać, że cholera jest mniejszym złem, bo to w końcu tylko taka mocniejsza sraczka, inni znów pomyślą, że na ebolę szybciej umrą i będą mieli spokój, więc idą głosować. Oczywiście najwięksi idioci mogą nawet uwierzyć, że to wszystko dla ich dobra. I tak później widzimy tu cholerę tam ebolę i się dziwimy, że ludzie to wybrali.

  Ktoś może, oczywiście, powiedzieć, że trzeba szukać alternatywy poza głównym nurtem, to jednak wymaga jakiejś inicjatywy, wysiłku, zdolności do samodzielnego myślenia, a większość wszędzie stanowią osobnicy leniwi i umysłowo ociężali. Globalni psychopaci to wiedzą i dlatego zawsze i wszędzie popierali demokrację. Chciałabym od razu wyjaśnić, że nie jestem wrogiem demokracji, ale tylko pod warunkiem istnienia w społeczeństwach autentycznych a nie podstawionych elit. Zadaniem prawdziwych elit jest szukanie rozwiązań służących wspólnemu dobru i przekonywanie do nich mas. Podstawione elity tych zadań nie wypełniają, one tylko wykonują polecenia swoich szefów. Nie muszę dodawać, że masy wychodzą na tym jak przysłowiowy Zabłocki na mydle.

 26. Piskorz said

  re 1. Oni nic nie kojarzą, nic nie wyciągają….oni nic nowego słuchać nie chcą.!! Pierdolone społeczeństwo.. i taka prawda !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: