Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Tortura nadziei
  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szef WHO, dr „Tedros the Terrorist” Adhanom Gebreyesus, zdemaskowany jako gangster

Posted by Marucha w dniu 2022-07-30 (Sobota)

Szef Światowej Organizacji Zdrowia, dr Tedros Adhanom Gebreyesus, był starszym kapo gangsterskiej mafii Tigray Peoples Liberation Front („TPLF”), która rządziła Etiopią w latach 1991-2018.

W tym czasie służył jako minister zdrowia i minister spraw zagranicznych, cementując swoje referencje jako członek wewnętrznego kręgu tego, co było jednym z, jeśli nie najbardziej skorumpowanym, brutalnym i ludobójczym reżimem, który postawił stopę na tej planecie w ciągu ostatnich 30 lat.

Od 2007 roku do pokojowej rewolucji Etiopii w 2018 roku dr Tedros był współwinny zbrodni ludobójstwa TPLF wobec somalijskich mieszkańców Ogadenu z ludobójczą blokadą żywności i leków do regionu. Uczestniczył w wydaleniu Czerwonego Krzyża i Lekarzy bez Granic z Ogadenu podczas serii epidemii cholery, a pomagając w odmawianiu leków somalijskim mieszkańcom Ogadenu, nadzorował śmierć niezliczonych tysięcy osób podczas serii historycznych susz, głodu i epidemii.

Dr Tedros nie tylko tuszował epidemie cholery, ale był współwinny blokady medycznej dla tych, których one dotknęły.

I ten gangster jest dziś szefem WHO? Jak do cholery to się stało? Deja Vu Anthony Lake, CIA i UNICEF?

W 2016 roku w Etiopii rozwijała się rewolucyjna sytuacja, w której dni mafii TPLF były wyraźnie policzone. Dr Tedros odczytał napis na ścianie i uczynił się „dyspozycyjnym”, aby służyć interesom Pax Americana w ONZ. Ponieważ USA jest głównym płatnikiem do WHO, jego weryfikacja na szefa ONZ przez CIA była koniecznością.

Po wykazaniu przydatności do pracy poprzez nadzorowanie ludobójstwa, uczynił go wybitnie wykwalifikowanym i w pierwszych dniach reżimu Trumpa w 2017 roku, wykonał swój ruch z tonącego statku w Addis Abebie do Szwajcarii i tłustych pensji ONZ.

Dziś znajduje się na gorącym siedzeniu z szalejącą 100-letnią globalną pandemią grypy. Przez prawie trzy lata milczał na temat niemal całkowitego braku przygotowania WHO na to, co – jak ostrzegały liczne panele – było nieuniknione: wysoce zakaźny i śmiertelny [?? – admin] wirus szybko rozprzestrzeniający się po świecie.

Gdzie były zapasy środków ochronnych, o które wielokrotnie apelowali specjaliści od zdrowia publicznego? Gdzie były zapasy sprzętu medycznego? Gdzie były zestawy do badań, o których pilnie mówili szanowni lekarze?

Gdzie był dr Tedros? Organizował konferencje prasowe, wyrażając pilność tej sprawy? Podnosząc wrzawę na temat potencjalnej katastrofy przewidywanej przez jego kolegów po fachu?

Dr Tedros był nieobecny w akcji, mówiąc wprost, jego milczenie było ogłuszające, podobnie jak jego milczenie, gdy jego „towarzysze” w niegdyś marksistowsko-leninowskiej mafii Hoxha-ite TPLF w Etiopii zablokowali dostawy leków podczas epidemii cholery.

Brak przygotowania prowadzi do zarządzania kryzysem i dr Adhanom „przyznaje się do popełnienia błędów” przez ten brak przywództwa w obliczu globalnego kryzysu. Ale czego mamy się spodziewać po kimś, kto współuczestniczył w masowych mordach w Ogadenie?

Dlaczego Wielka Brytania wspiera TPLF?

„Zapis jest jasny”, zatweetował Mountain w zeszłym tygodniu, „posłuchaj tego wywiadu, w którym opisałem, jak terroryści TPLF zorganizowali prawie udany pucz zablokowany przez erytrejskich bojowników. Czy etiopscy „eksperci” rzekomo demaskujący to nie pofatygowali się, by obejrzeć program BroMakonnen? Albo posłuchać Voice of Eritrea?”.

W swoim tweecie Mountain powiązał wywiad z Menelik Television 2 na temat kryzysu politycznego w Rogu Afryki i strategicznego blamażu USA. Podczas tego wywiadu Mountain powiedział:

„Myślę, że jednym z kluczowych graczy w tym wszystkim jest, nazywam go ‚Tedros the Terrorist’, Tedros Adhanom Gebreyesus, szef WHO. Jest on ostatnim wielkim graczem z TPLF. Był ministrem zdrowia. Był ministrem spraw zagranicznych. Był bardzo blisko Melesa Zenawi [przywódcy TPLF], a teraz jest szefem WHO – Światowej Organizacji Zdrowia.

„Teraz głównym płatnikiem do Światowej Organizacji Zdrowia są Stany Zjednoczone. Innymi słowy, CIA wybiera kto jest szefem WHO i wybrali ‚Tedrosa terrorystę’. Dlaczego? Ponieważ odegrał aktywną rolę w ludobójstwie w Ogaden.

„Teraz w Ogaden od końca 2007 roku, aż do momentu, gdy Abiy [Abiy Ahmed Ali, premier Etiopii] doszedł do władzy w 2018 roku, była całkowita blokada żywności i pomocy medycznej. Obszar, ten region został otoczony i nie wpuszczono do kraju żadnej żywności i leków. I to w czasie serii susz i głodówek, które były bezprecedensowe w historii Ogadenu.

Ludzie umierali z głodu, a oni nie tylko blokowali żywność i pomoc medyczną, ale w rzeczywistości wysyłali tam szwadrony śmierci i jeszcze bardziej pogarszali warunki życia.”

„Tedros jest przestępcą dużego formatu. I jedną z rzeczy, które odkryły moje badania było to, gdzie poszły wszystkie te pieniądze, które ukradł TPLF? Ponieważ ukradli, mam na myśli, że otrzymali coś 30 miliardów dolarów, a może więcej, 40 miliardów, może 50 miliardów … gdzie to wszystko poszło? … Wiemy, że nie poszły do Europy … jedyne inne miejsce, do którego mogły trafić to … banki w City of London.”

„Afryka została ograbiona na setki miliardów dolarów i gdzie to wszystko poszło? Większość lub wszystkie, poszły do City of London. To właśnie uczyniło te wielkie banki bogatymi.

Tak więc Tedros Adhanom Gebreyesus musi mieć ogromne konto bankowe siedząc ramię w ramię z żoną Melesa Zenawi i jego kolesiami w londyńskim City. I właśnie dlatego Brytyjczycy do dziś wspierają TPLF. Ponieważ wszystkie swoje miliardy, nieuczciwe miliardy, ulokowali w brytyjskich bankach”.

Thomas C. Mountain jest dziennikarzem, historykiem i pedagogiem. Od 2006 roku mieszka i relacjonuje z Erytrei. Mountaina można śledzić na Twitterze:
>https://twitter.com/thomascmountain

https://expose-news.com/2022/07/26/whos-tedros-the-terrorist-adhanom-gebreyesus/

 

Komentarzy 9 do “Szef WHO, dr „Tedros the Terrorist” Adhanom Gebreyesus, zdemaskowany jako gangster”

 1. Antares said

  City of London od 3 wieków finansuje wojny na całym świecie. Przez tych parszywych skurwieli wylalo się morze krwi.
  Ciekawe, ile to się naczytalem jak Bóg karał ten albo tamten naród albo miasto za byle co. A tu proszę. Londyn się bardzo dobrze trzyma. Praktycznie niezmącony spokój. To samo new york.

 2. Anucha said

  Tak , wybierają bandytów do bandyckiej roboty.

 3. minka said

 4. Peryskop said

  Presja daje efekty !

  Austria. Lekarka popełniła samobójstwo. Była wielokrotnie zastraszana przez antyszczepionkówców

  dzisiaj 30.07.2022

  Lekarka była orędowniczką szczepień przeciw COVID-19

  Austriacy są poruszeni samobójczą śmiercią lekarki, orędowniczki szczepień przeciw COVID-19, która w ostatnich miesiącach życia była wielokrotnie zastraszana przez antyszczepionkówców – pisze w sobotę wiedeński korespondent telewizji ARD. Policji i władzom zarzuca się spóźnione i niewystarczające działania w tej sprawie.

  ZOBACZ:
  Antyszczepionkowcy z Austrii i Niemiec uciekają do Paragwaju. Zakładają własne wsie

  Lisa-Maria Kellermayr została znaleziona w piątek martwa w swoim gabinecie; były tam listy pożegnalne – podała prokuratura, nie podając ich treści. Wyklucza akt przemocy i potwierdza samobójstwo.

  „Ta nienawiść musi się wreszcie skończyć”, „groźby śmierci wobec (Kellermayr) i jej pracowników były brutalną rzeczywistością” – napisał na Twitterze minister zdrowia Austrii Johannes Rauch, dodając, że lekarka „poświęciła swoje życie zdrowiu i dobru innych”.

  Burmistrz Wiednia Michael Ludwig, również zagorzały zwolennik szczepień, przekazał, że jest „głęboko zasmucony” śmiercią oddanej lekarki, która była zmuszona zamknąć swoją praktykę z powodu licznych gróźb. Prezydent Austrii Alexander van der Bellen oświadczył, że „na nienawiść i nietolerancję nie ma miejsca w naszej Austrii”.

  Na poniedziałek wieczorem na Stephansplatz w centrum Wiednia zapowiedziano uroczystość upamiętniającą lekarkę.

  Zarzuty wobec policji i prokuratury
  Korespondent ARD podkreśla zarazem, że austriackie władze są w tej sprawie ostro krytykowane. „Policji i prokuraturze, które prowadzą śledztwo w sprawie grożenia śmiercią, zarzuca się, że zareagowały zbyt późno i zrobiły zbyt mało” – zauważa.

  ZOBACZ:
  Bydgoszcz. Groźby śmierci na wiecu antyszczepionkowców. Poseł PO składa zawiadomienie do prokuratury

  Florian Klenk, redaktor naczelny wiedeńskiego tygodnika „Falter”, który dobrze znał lekarkę i niedawno rozmawiał z nią godzinami przez telefon, relacjonował, że była ona „straumatyzowana, zszokowana, przerażona” nienawiścią, z jaką spotkała się w sieci, i – jak powiedział – brakiem pomocy ze strony policji i władz. Jak przypomina ARD, z powodu gróźb lekarka w końcu zamknęła swoją praktykę i zatrudniła na własny koszt uzbrojonego ochroniarza.

  Regionalna dyrekcja policji w landzie Górna Austria odrzuciła krytykę. Zapewniła, że od listopada ubiegłego roku funkcjonariusze byli w stałym kontakcie z lekarką i starali się zapewnić jej ochronę. Zrobiono wszystko, co było możliwe – zadeklarowała policja.

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-07-30/austria-lekarka-popelnila-samobojstwo-byla-wielokrotnie-zastraszana-przez-antyszczepionkowcow/

  ===

  Tu podobizna sprzed roku 36-letniej LMK zagorzałej orędowniczki szprycowania masCOVID-19 oraz jej „argumenten”

  https://www.springermedizin.at/gesundheitspolitik/asthma-bronchiale/es-gab-keine-fragen-an-mich/19074378

 5. gucio said

 6. gucio said

 7. minka said

  żydowskie kurwy pousuwali w gogle mnóstwo zdjęć o tym etiopskim komuniście.

 8. Lena said

  Jak to możliwe 🙂 Kurski w swojej telewizji puszcza dokument w którym sypią dowodami na mafijną, zbrodniczą działalność tego tworu:
  https://vod.tvp.pl/video/zaufac-swiatowej-organizacji-zdrowia,zaufac-swiatowej-organizacji-zdrowia,61472264

 9. bryś said

  „tuszował epidemie cholery, ale był współwinny blokady medycznej” – czyli coś tam na medycynie się jednak zna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: