Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Żałosne: Niemcy i Francja już ogłosiły wielki sukces w walce z Rosją

Posted by Marucha w dniu 2022-07-31 (Niedziela)

Niemcy i Francja już ogłosiły wielki sukces w walce z Rosją.

Sankcje antyrosyjskie są „ogromnym sukcesem”: niemieckie władze wymagają zimnych pryszniców i wyłączania świateł. A francuskie zatapiają Paryż w ciemnościach.

Hanower jest pierwszym dużym miastem, które wprowadziło środki oszczędzania energii, a Berlin za przykładem Hanoweru wyłącza oświetlenie zabytków.

Miasto Świateł Paryż ogłosiło wcześniej, że będzie siedzieć przytulnie w ciemności, aby dać importowanej ludności z innych rejonów świata całkiem wolną rękę w godzinach nocnych … .

A to wszystko przeciwko tak znienawidzonej Rosji i oczywiście ma szczególnie boleć Putina !

Miasta w Niemczech wyłączają reflektory na pomnikach publicznych, wyłączają fontanny i wydają dyrektywy by na miejskich basenach woda nie była podgrzewana i obowiązujące są zimne prysznice na basenach i siłowniach, ponieważ kraj dąży do uniezależnienia się od Rosji (ale za to bez wszelkich ograniczeń wpadając na całkowitą zależność od Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej) i zmniejszenia zużycia energii w obliczu już widocznego kryzysu gazowego i gospodarczego.

Dzięki ogromnym staraniom chorych z nienawiść liderów w Unii Europejskiej i nałożonych przez Zachód sankcji na Rosję które bardziej biją po krajach europejskich niż po Rosji i Putinie. Mieszkańcy w Unii Europejskiej będą mniej ładnie pachnieć i częściej doznawać przyjemności z pracy nocnych gwałcicieli i bandytów w miastach spowitych w ciemności.

A dzielna spadkobierczyni wartości nazistowskich Niemiec i banderowskiej Ukrainy żelazna DYKTATOR Unii Europejskiej, jak nijaka von der Leyen dokonuje zamachu na obywateli i gospodarkę Europy pod pozorem sankcji wobec Rosji. Przyczyniając się do wspinającej się drożyzny i galopującej w Unii Europejskiej inflacji rujnującej portfele zwykłych zjadaczy chleba.

No i dopięła swego celu!

Hanower w północno-zachodnich Niemczech stał się w środę pierwszym dużym miastem, które ogłosiło środki oszczędzania energii, w tym wyłączenie ciepłej wody pod prysznicami i łazienkami w miejskich budynkach i centrach rekreacyjnych, donosi The Guardian.

W stolicy Niemiec, Berlinie, w środowy wieczór około 200 zabytków i budynków komunalnych było spowitych ciemnością, gdy miasto wyłączyło reflektory, aby oszczędzać energię elektryczną. Zabytki, które kiedyś były oświetlane nocą, to Kolumna Zwycięstwa w Parku Tiergarten, Gedächtniskirche na Breitscheidplatz i Muzea oraz resztki zabytków.

O jakże ogromna i przenikliwa „mądrość”.

„W świetle wojny z Ukrainą i rosyjskich zagrożeń energetycznych bardzo ważne jest, abyśmy zarządzali naszą energią tak ostrożnie, jak to tylko możliwe” – powiedziała berlińska senator ds. środowiska Bettina Jarasch.

Inflacja w tych krajach jest na poziomie 11% a 15%, ceny wielu żywotnych towarów ciągle wspinają się w górę, a z kasy Unii Europejskiej rusofobiczne władze sypią miliardami euro by zaspokoić kijowską juntę zbrodniarzy w dalekosiężną i precyzyjną broń do dalszego mordu ludności na byłej Ukrainie i niszczenia tej już byłej Ukrainy.

Ze strony obrońców junty resztek tzw ukraińskiej armii ani jednego słowa o pomocy dla zwykłych Ukraińców cierpiących głód i brak pomocy ze strony junty. Tylko wartkim strumieniem płynąca pełna rzeka pieniędzy euro dla zbrodniczego reżimu, by za wszelką cenę utrzymać tychże zbrodniarzy u władzy i przy życiu dbających o interesy swoich sponsorów.

A bezczelny Blinken wydzwania do Lawrowa z MSZ z bezczelną próbą pouczania co jest dobre a co złe i w odpowiedzi obrywa z całej siły po uszach gdy rosyjski Minister Spraw Zagranicznych Ławrow oznajmia tej kreaturze, że to Stany Zjednoczone Ameryki Północnej są sprawcami wojen na świecie i obecnej wojny na Ukrainie i głównymi zbrodniarzami na arenie międzynarodowej.

Główni zbrodniarze i sprawcy zła siedzą w Washington w USA, o czym nie wszyscy wiedzą.

Ławrow podkreślił, że wrogie działania Stanów Zjednoczonych nie powstrzymają Rosji przed osiągnięciem wytyczonych celów obecnej Specjalnej Operacji Wojskowej na całej Ukrainie. Będzie to jedynie trwało trochę dużej ale Rosja wyzwoli Ukraińców od okupacji amerykańskiego reżimu i oczyści Ukrainę od nazistów i banderowców.

Ukraina nie będzie ANTY Rosją i wykorzystywana dla celów amerykańskiego imperializmu i waszyngtońskiej krucjacie przeciwko Rosji.

Alfax
https://alfax-2020.neon24.info

Komentarzy 6 do “Żałosne: Niemcy i Francja już ogłosiły wielki sukces w walce z Rosją”

 1. Olo said

  To i monitoringi nie będą działały, a wtedy na ulicach zagości blask półksiężyca i światło czerwonego kura.

 2. UZA said

  „To i monitoringi nie będą działały, a wtedy na ulicach zagości blask półksiężyca i światło czerwonego kura.”

  Wspomniane atrakcje zagoszczą więc w „lepszych” dzielnicach, bo biedaków przecież nie stać na monitoringi. Egzotyczni goście Frau Merkel i BLM-y na pewno trafią do wypasionych rezydencji i apartamentów, bo w biednych domkach i czynszówkach niczego nie znajdą, a przecież jeść i ogrzać się trzeba. Może nawet ochroniarze przyjdą z „wizytą”, bo w warunkach nadzwyczajnych ten, kto ma broń, może mieć prawie wszystko.

 3. Kojak said

  Liderzy w UNi ? To nie liderzy, to oszalale od wsceklizny zwyrodniale zydowskie kurwy . A To dobrze . Zydowskim kurwom, grunt zapada sie pod nogami i zaczynaja zanurzac swe mordy we wlasnym gnoju

 4. bryś said

  Panie Kojak, czy pisanie piii…. zamiast kurwy zmieniło by sens Pana wypowiedzi? Dzieci to czytają.

 5. Peryskop said

  Dlaczego sza nt super torpedy Posejdon ?

  Dzisiaj 31.07.2022

  Stany Zjednoczone są głównym zagrożeniem dla Rosji – głosi nowa doktryna morska, podpisana w niedzielę przez Władimira Putina. Tego dnia obchodzony jest tam Dzień Marynarki Wojennej.

  Władimir Putin podczas obchodów święta marynarki wojennej przemawiał w byłej stolicy cesarskiej Sankt Petersburgu. Putin pochwalił cara Piotra za uczynienie Rosji wielką potęgą morską i zwiększenie globalnej pozycji państwa rosyjskiego – podaje agencja Reutera.

  Przed przemówieniem Putin podpisał nową 55-stronicową doktrynę morską, która określa szerokie cele strategiczne rosyjskiej marynarki wojennej, w tym jej ambicje jako „wielkiej potęgi morskiej”, które obejmują cały świat.

  „Strategiczna polityka USA zdominowania oceanów świata”

  Wedle doktryny głównym zagrożeniem dla Rosji jest „strategiczna polityka USA zdominowania oceanów świata” oraz zbliżanie sojuszu wojskowego NATO do granic Rosji. Doktryna głosi, że Rosja może wykorzystać swoje siły zbrojne odpowiednio do sytuacji na światowych oceanach w przypadku wyczerpania się innych miękkich sił, takich jak narzędzia dyplomatyczne i gospodarcze.

  ZOBACZ: Rosja straszy Szatanem, a USA odpowiadają. Pociski hipersoniczne ponownie w powietrzu

  Nowa doktryna wojskowa przewiduje „kompleksowe wzmocnienie pozycji geopolitycznej Rosji” na Morzu Czarnym i Azowskim. Określa także Ocean Arktyczny jako obszar o szczególnym znaczeniu dla Rosji.

  Władimir Putin o pociskach hipersonicznych
  Putin stwierdził w niedzielę, że dzięki hipersonicznym pociskom manewrującym Cyrkon Rosja ma siłę militarną, by pokonać potencjalnych agresorów. Rosyjski przywódca powiedział, że dostawa pocisków do fregaty admirała Gorszkowa rozpocznie się w ciągu kilku miesięcy. Ich rozmieszczenie będzie zależeć od interesów Rosji.

  Broń hipersoniczna może poruszać się z dziewięciokrotnie większą prędkością niż dźwięk.

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-07-31/wladimir-putin-podpisal-nowa-doktryne-morska-stany-zjednoczone-najwiekszym-zagrozeniem-dla-rosji/

  Haha ! … USA odpowiadają. Pociski hipersoniczne ponownie w powietrzu …

  Amerykanie dopiero przeprowadzają experymenty – i to nie wszystkie udane. Prędkości też mizerne. Po śmierci plagiatora Einsteina fizyka im siadła.

 6. UZA said

  „Przyczyniając się do wspinającej się drożyzny i galopującej w Unii Europejskiej inflacji rujnującej portfele zwykłych zjadaczy chleba.”

  Drożyzna oraz galopująca inflacja i tak by się musiały na Zachodzie pojawić, nawet gdyby jakimś cudem żadna wojna, a nawet słynna „pandemia” nie wybuchły. Po prostu system finansowy, oparty na krętactwie a nie na realnej podaży dóbr i usług, zaczął się sypać. W 2008 udało się jakoś katastrofę przyhamować, zaklajstrować, ale tym razem już się nie da. Globalni sataniści myślą długofalowo, toteż nie bez powodu urządzili w 2014 zamach stanu w Krainie U, wiedząc, że trudno o lepszego antyrosyjskiego harcownika niż banderowcy. „Pandemia” też, oczywiście, była im na rękę jako pretekst do zamordyzmu i tresury społeczeństw. Czy im się udało, to zobaczymy jesienią i zimą. Cenzura cenzurą, a – w przeciwieństwie do prawdy o plandemii – zimno i głód do każdego dotrze.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: