Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Adrian o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Wolne tematy (08 – …
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  burakzkartoflandii o Polskość czarnych Polaków na…
  ats42 o Izolacja Zełenskiego
  CBA o Polskość czarnych Polaków na…
  Swarozyc o Polskość czarnych Polaków na…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Oficjalne dane to lipa”. Simon i COVIDianie kwestionują naturę rzeczywistości?

Posted by Marucha w dniu 2022-08-01 (Poniedziałek)

COVID, wojna, załamanie energetyczne – wszystkie opcje leżą na stole do zastosowania łącznie i/lub w układach mieszanych. Prof. Simon, guru pandemistów, udzielił wywiadu-kuriozum. Oczywiście nic to nowego, człowiekowi temu bowiem nie udało się dotąd sklecić niczego choćby w pobliżu logiki, nie w tym jednak rzecz.

Uderzające jest też nawet nie to, że osobnik współodpowiedzialny za katastrofę polskiej ochrony zdrowia podczas lockdownów radośnie przyznaje, że „w ubiegłym roku doszło do historycznej katastrofy, co do liczby hospitalizacji i zgonów z powodu COVID-19 [co jest bzdurą – KR], jak i liczby zgonów z powodu problemów z brakiem miejsc w szpitalach dla innych pacjentów i brakami personelu” – czego przecież COVIDianie zawsze się twardo wypierali.

Jest to zatem bezczelność na miarę oświadczenia Hitlera, że w obozach koncentracyjnych może i doszło do przypadków zagazowywania, choć oczywiście generalnie najpoważniejszym problemem była rzecz jasna śmierć z przejedzenia.

„Zdrowy rozsądek” Niedzielskiego…

Znacznie ciekawsze jest zdanie wybite jako tytuł całej rozmowy: „Oficjalne dane to lipa. Przypadków jest nawet osiem razy więcej”. Doprawdy? Ech, ta spiskologia szczepionkowców, brak zaufania do władz i niewiara w oficjalnie publikowane informacje… Przecież TAM zajmują się TYM fachowcy, którzy zawsze wiedzą co robią, czyż nie? Kwestionowanie zaś tej podstawowej Prawdy to foliarstwo, oszołomstwo i podrzynanie gałęzi, na której wszyscy wisimy!

Nie mówcie, czyżby pomagierzy COVIDpolityki, ci w kitlach i z profesorskimi tytułami, ogrzewani przez dwa lata słońcem kamer – naprawdę uwierzyli, że są czynnikiem sprawczym polityki lockdownowej, a nie tylko jej prymitywnym usprawiedliwieniem?

Wszak rozjechanie się między jedynie słuszną dotąd COVIDnauką, a decyzjami politycznymi demonstruje ostatnio nawet łącznik z koroną, sam minister Niedzielski, który zamiast na „naukę” –zaczął powoływać się na… „zdrowy rozsądek”, czyli pojęcie wyklinane, wyśmiewane i wykluczone przez cały dwuletni okres pandemicznego zamordyzmu. Zaprawdę, COVIDświat zrobił fikołka, stoi na głowie i klaszcze w trampkach…

A nie mówiliśmy…

Niestety, o co chodzi i co będzie dalej – pozostaje do bólu przewidywalne. Kiedy przekręcą wajchę z powrotem na COVIDa, bo koszty życia i propaganda wojenna staną się nie do zniesienia i nie do obrony – wykrzyczą z miejsca: „A nie mówiliśmy?! Pandemia żyje! A wy zginiecie! Czemuście nie słuchali Proroków Simona i Niedzielskiego, których Pan COVID nam posłał?! Natychmiast do lockdownu i maseczek!”.

To przecież taki sam mechanizm, jak z przygotowywaniem wojny. Kiedy w końcu Rosja się odwinie za półoficjalny udział w niej Polski albo (jeśli Kreml nie zechce) rękoma Polaków zmajstruje się odpowiednią prowokację – cały aparat propagandy III RP zagrzmi jednogłośnym „Mówilimy, że Ruskie chco nasz napaść, a ŚWIAT nie suchau!”. Nietrudno jest ostrzegać przed pożarem, jeśli samemu się dom podpala…

Mało nam jeszcze przykładów rozgrywanego przed nami przedstawienia? Czyż równie zaskakujący, jak spodziewany powrót COVIDa – nie jest brak węgla, jakoś dziwnie tylko skorelowany z faktem, że sami (?) sobie jako państwo zabroniliśmy go kupować? A podwyżki cen energii, zupełnie niespodziewane, chociaż wynikające ze strategicznych i znanych od lat decyzji Unii Europejskiej, których polskie władze nigdy nie zablokowały?

Oto czytamy dziś, że europosłowie PiS „są wściekli”, że rząd PiS zgodził się na 14-procentową redukcję konsumpcji gazu w Polsce w następnym sezonie grzewczym, a rząd PiS „jest zaskoczony” zarzutami, bo „to jeszcze nic pewnego”.

Nie gniewajcie się Państwo [chyba „Draństwo” – admin], ale to jest znowu robienie sobie z nas jaj. Redukcja konsumpcji gazu gospodarstw indywidualnych o 14 proc. oraz o 5-10 proc. w przemyśle została zapisana w „A 10-Point Plan to Reduce the European Union’s Reliance on Russian Natural Gas” z 3. MARCA 2022 r. Nikt więc nie jest ani „zaskoczony”, ani „wściekły”. To cyrk dla ludu. Decyzje są znane od 4 miesięcy i są logicznym następstwem bynajmniej nie wojny, traktowanej pretekstowo, ale kolejnego etapu transformacji energetycznej UE, wdrażanego od września 2021 r. Oczywiście za wiedzą, zgodą i posłuszeństwem władz III RP.

COVID, wojna, załamanie energetyczne

Powtórzmy zatem raz jeszcze – to wszystko są opcje już leżące na stole:

– nawrót propagandy i regulacji COVIDowych,
– pełnowymiarowa wojna z czynnym udziałem Polski,
– pogłębiony kryzys energetyczny, lawinowy wzrost kosztów życia, stagnacja i ostatecznie recesja.

Są na stole, do zastosowania zarówno łącznie, jak po kolei i w układach mieszanych. Wszystkie realne, wszystkie szykowane, nic nikogo nie „zaskoczy” ani nie wydarzy się pod wpływem nagłego impulsu i w nadzwyczajnych okolicznościach.

Oczywiście, poszczególni członkowie zespołów odwracania uwagi będą robić swoje, nawet krytykować się nawzajem, deklarować obustronną niewiarę à la Simon itp. To wszystko jednak tylko dym i lustra. Nie o to bowiem chodzi czy Simon „wierzy”, Niedzielskiemu, Niedzielski Morawieckiemu, a Pinokio pozostałym i jeszcze Bidenowi. Jedynym ważnym pytaniem pozostaje jak długo to MY będziemy wierzyć im wszystkim i co zrobimy, gdy wreszcie przestaniemy?

Konrad Rękas
https://chart.neon24.info

Komentarzy 18 do “„Oficjalne dane to lipa”. Simon i COVIDianie kwestionują naturę rzeczywistości?”

 1. Boydar said

  A moim zdaniem trzeba policzyć trupy (to taka przenośnia, czyli przerzutnia jak mawia Pan Bardzo, który śpi).

 2. Jack Ravenno said

  @1 BOYDAR – wypadałoby wręcz…

 3. Emilian58 said

  A może wreszcie czas aby wypowiedzieć wszelkie posłuszeństwo bandytom? Zapędziłem się przecież teraz w Ukropolin 95 procent ludności tubylczej to baranie banie. A może coraz bardziej puste kichy przepędzą ten wiatr, który teraz hula między uszami?

 4. Krzysztof said

  Emilianie58, a kto niby ma wypowiedzieć posłuszeństwo bandytom? Te niby 5% myślących, wg Pana? Wolne żarty. Z tych 5%, może połowa będzi zdolna do działania. Bo druga połowa nie będzie chciała brać w tym udziału…

 5. Peryskop said

  Ja tam od początku stawiałem na rympałków : Simon, Gut, Horban i Grzesiowski – perkusja.

  Reszta to tylko chórki.

 6. corintians said

  “Na podstawie badań skuteczność szczepionek przeciw grypie ocenia się na 40‒70%, jednak na rzeczywistą skuteczność szczepionki mają wpływ: stan zdrowia osoby szczepionej, jej wiek, skład szczepionki na dany sezon oraz czas, jaki upłynął od zaszczepienia do kontaktu z wirusem.

  W kanadyjskim badaniu oceniającym rzeczywistą skuteczność szczepionki przygotowanej na sezon 2019/2020 dokładnie przyjrzano się wynikom szczepienia w poszczególnych grupach wiekowych. Okazuje się, że szczepionka zapewniała największą ochronę w populacji w wieku 1‒19 lat (aż 70%). Duża była także skuteczność wśród osób w wieku 20‒65 lat (55%). Najsłabszą ochronę odnotowano w grupie pacjentów po 65 r.ż. (jedynie 20%). ”

  https://podyplomie.pl/grypa/posts/480.rzeczywista-skutecznosc-szczepionki-przeciw-grypie

  Wiele osob przy okazji szczepien probuje wmowic ze Polakow oszukano.
  Guzik prawda. Szczepionki na covid mimo iz coraz mniej skuteczne nadal dzialaja wyraznie powyzej prognoz

  Ludzie oszukiwali sie sami i ochoczo popierali bezsensowne TORTURY calego narodu (dotyczy niestety takze embargow surowcowych).
  Przerazajace jest ze pierwotne zalozenia mowily ze mamy chodzic wszedzie, takze po ulicy jesli wladza pozwoli laskawie wyjsc, 2-3 lata w masce i czekac na jakis szajs szczepionkowy ktory nie mogl i nigdy nie bedzie zadnym antidotum

 7. Emilian58 said

  @Krzysztof
  Ktoś stwierdził że aby zmienić świat wystarczy tylko 5 procent populacji! Czasem wystarczy jeden charyzmatyczny człowiek, który porwie więcej niż 20-30 procent. Ja wiem że TERAZ to raczej niemożliwe ale nigdy nie wolno mówić NIGDY. Tym bardziej że historia nigdy nie daje nic na zawsze!

 8. bardzo said

  Termin przerzutnia, gwoli uczciwości, nie został stworzony przez Bardzego, ale przez Kazimierza Brusikiewicza w jednym z dialogów z Panem Kierowniczkiem w programie Zgaduj Zgadula, albo Wesoły Autobus (to było lat temu prawie sześćdziesiąt, więc proszę wybaczyć niedostatki starczej pamięci). Przepraszam za rozcieńczanie wątku, ale uczciwość wymaga ofiar.

  ———–
  To był „Podwieczorek przy mikrofonie”.
  Admin

 9. Peryskop said

  Dr Jerzy Jaśkowski bez ceregieli

  https://rumble.com/user/AndyChoinski

 10. bryś said

  Emilian58 – ten człowiek musi mieć zaplecze, dostęp do mediów, fachowców od wizerunku, kosmetyczkę, fryzjera, gości od informacji, czas, kasę itd, itp. No i oczywiście musi mieć odrobinę umiejętności, może być np. komikiem. Bez tego może sobie pogadać przed niemieckim czy portugalskim sklepem.

  Ciekawy jestem procesu tworzenia Samoobrony. Takiej prawdziwej historii.

 11. bryś said

  Corintians – „Szczepionki na covid (…) dzialaja wyraznie powyzej prognoz” – o czym szanowny Pan piiii….oli?

 12. corintians said

  9, Bryś, jak San Marino przegrywa jakiś mecz 0-3 to mozna mowic ze to dobry wynik zdecydowanie powyżej prognoz.
  i tak jest teraz ze szczepionkami

 13. Ramirez said

  Co do Opcji leżących na stole:

  Pismeny zaplanowały (podczas planowania i Gier Wojennych w USA w 2019), że w wojnie z Rosją zginie W WALKACH bodaj 170 tysięcy Polaków.
  W walkach, głównie od ognia artylerii. Nie licząc pół miliona warszawiaków.
  Będą chcieli wysłać polską młodzież na rzeź.
  Wszystko dla chwały Wielkiej Ukrainy od Morza Czarnego po Bałtyk.

  Ponieważ teraz Pisiory bezprawnie utrudniają wydawanie paszportów, wprowadzają pozaprawne limity dziennej liczby przyjmowanych wniosków, zabawię się w proroka:

  W pewnym momencie ogłoszą „przejściowe” zamknięcie Strefy Schengen, pod dowolnym pretekstem, np. wyjazdami uchodźców z Krainy U. To bez znaczenia, może to też zrobić UE.
  Dwa, trzy dni po tym ogłoszą mobilizację.

  Uważajcie na synów.

 14. bardzo said

  To był „Podwieczorek przy mikrofonie”.
  Admin

  Pan to ma pamięć, panie Gajowy. Zaczynam zazdrościć.

 15. roro said

  jesteś nie-polskim dupkiem, który bredzi dla forsy – spieprzaaj dupku

 16. Marucha said

  Re 15:
  Do kogo to?

 17. A, Lepera zamordowaly te same ” Sily” ktore zamordowaly 8 Polskich Generalow i dziesiatki mniejszych ranga oficerow

  .Co jest naiwieksza zbrodnia to fakt ze Ci generalowie umierali w czasie lub zaraz po pielgrzymkach Paieza Polaka

  A prosze zauwazyc ze w czasie druzgocacego najazdu dwoch mocarst na Polske Niemiec i Rosji…… NIE ZAMORDOWANO !!!! ANI JEDNEGO GENERALA

  Swierczewski zginol po Wojnie i general Sikorski zostal zamordowany na polecenie Churhila ale ,,,tez PO wojnie

  Natomiast te masowe mordy Generalow i innych wysokich ranga oficerow dokonano w trakcie „POKOJU” i tysiecy corocznych pielgrzymek oraz efra Smolenskich 😃😇 . Co do celowego , planowanego mordu Warszawiakow w czasie ” powstania warszawskiego ” to…..skutki widac WSZEDZIE NA EMIGRACJI GOJOW SLOWIANSKICH👹😡. ( chrytowiercy😳😁😁)Od 14 lat na Emigracji w USA a wczesniej w UE! POLACY ” zmonopolizowali „:) rynek pracy na : Dachah, Sidingach ,skefrach ( rusztowaniach) zadymionych shopach , A …..slowianskie chrystowierki zmonopolizowaly prace w charakterze ” zprzataczek” 😁😬, .Wszystkie TE powyzsze ” roboty” wykonywane sa pod dyktando, kierownictwo ,NADZOREM …..Yahwistow😁😱

 18. bryś said

  Pan zdaje się wierzy w ogólnoświatową epidemię, bez obiawową chorobę diagnozowana testem nie do tego przeznaczonym i działanie profilaktyczne polegające na podawaniu preparatu o nieznanym składzie i rządowe statystyki. Pzdr.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: