Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Amerykański liberalny komik krytykuje normalizację otyłości

Posted by Marucha w dniu 2022-08-08 (Poniedziałek)

Popularny w Stanach Zjednoczonych liberalny komik i prezenter telewizyjny, Bill Maher, kolejny raz w tym roku skrytykował poglądy głoszone przez progresywny mainstream.

Jego zdaniem szkodliwa jest normalizacja otyłości w przestrzeni publicznej. Między innymi z jej powodu amerykańskie wojsko ma coraz większe problemy ze znalezieniem rekrutów.

Maher w udzielonym w marcu wywiadzie odniósł się krytycznie do poglądów promowanych przez postępową lewicę. Zarzucił jej głównie prowadzenie ciągłej rewolucji kulturowej, za którą trudno nadążyć. Komik stwierdził wówczas, że to nie on w ostatnich latach zmienił swoje przekonania, ale cały czas modyfikują je skrajni progresywiści.

Teraz w emitowanym przez HBO programie „Real Time with Bill Maher” popularny prezenter mówił o nowym niepokojącym trendzie. Ma on polegać na „modyfikowaniu nauki tak, aby pasowała do ideologii” albo do kreowanej właśnie rzeczywistości. Widać to ostatnio zwłaszcza po podejściu mediów do kwestii otyłości.

Według Mahera „przeszliśmy od grubej akceptacji do grubej celebracji”. Nie promuje się więc obecnie zdrowego trybu życia, bo zamiast tego ludzie chwalą zapuszczanie się. W tym celu używają na ogół pojęcia „ciałopozytywności”, a także powtarzają hasło „zdrowy przy każdej wadze”. Zła dieta jest tymczasem głównym czynnikiem wysokiej śmiertelności na choroby pokroju raka, schorzeń serca czy cukrzycy,.

Gwiazda HBO postrzega dodatkowo otyłość w USA za kwestię zagrażającą bezpieczeństwu narodowemu. Armia ma bowiem coraz większy problem z pozyskiwaniem nowych rekrutów, bo osoby w wieku od 17 do 24 lat „są zbyt grube, aby walczyć”.

Na podstawie: dailywire.com.
http://autonom.pl

Zobacz również: Liberalny komik krytykuje zapędy postępowców

No cóż… jak w pewnym dowcipie nocne moczenie się może być powodem do dumy, zamiast wstydu.
Admin

Komentarzy 9 do “Amerykański liberalny komik krytykuje normalizację otyłości”

 1. Maverick said

  Bill Maher jak samo nazwisko wskazuje maher szacher, był bardzo lewacki zawsze atakował konserwatystów, jednak dorobił się milionów i przyzwyczaił do wysokich standartów życia jak latanie prywatnym samolotem, wiele posiadłości, dobrych markowych fur. Wyniesiony na piedestał poprzez lewackie media, ale trzeba przyznać ze ostatnio mówi zdrowym rozsądkiem. I gdy lewactwo promuje odbieranie tych dóbr to teraz mu się odmieniło, protestuje między innymi promowanie dzenderu i wmawianie dzieciom nienawiści do płci nadanej im poprzez Boga.

 2. Enya said

  Cialopozytywność wprowadziły kobiety, od których wymagano, by nie miały grama tłuszczu. Dopiero teraz pisze się, jak np. nadmierna chudość wpływa negatywnie na płodność kobiety. W tym sensie idea cialopozytywności była pozytywna. W odniesieniu do tego osobnika na zdjęciu to jest zupełnie nieuzasadnione.

 3. Ameryka jest skonczona, bo Chinczycy juz nie chca zapier…alac na Amerykanow…I teraz Amerykanie beda zmuszeni nauczyc sie robic gwozdzie i mlotki…a jak nie, to „czip” w d…pe i do „wagonow krematoryjnych”…
  =====================
  jasiek z toronto

 4. bardzo said

  Czytajmy uważnie skład produktów żywnościowych, które kupujemy w sklepach, zwłaszcza tanich. Unikajmy długich nazw. Nauczmy się odczytywać terminologię podchwytliwą.

  Współczesne żarcie różni się bardzo od produktów żywnościowych sprzed czterdziestu lat. Dodajmy jeszcze do tego wielogodzinne przesiadywanie przed ekranem maszyny do grania w grę, albo nad smark fonem, przegryzając czipsy uwalane w towocie i z dodatkami wzmagającymi głód, reklamowane „you can’t stop eating’em”. I nie mając czasu na pływalnię albo rower, osiągamy rezultaty jak na zdjęciu.

  A przede wszystkim, gotujmy w domu.

 5. Boydar said

  tak leciutko obok

  .https://www.youtube.com/watch?v=SZ7MHlP0Wcc

 6. mrufka said

  W USA jak ktoś jest otyły, to to jego problem. Zapłaci więcej za polisę ubezpieczeniową z tytułu chorób związanych z otyłością.

  Ale nie wszędzie tak jest. Jeśli w jakimś państwie jest (jeszcze) państwowa publiczna służba zdrowia, opłacana z podatków to co? To koszty leczenia tłuściocha, koszty jego zawałów i innych zapaści zdrowotnych spadają na cały naród. To jak u nas z alkoholikami. Pijak pije. Wpędza się w choroby. Potem społeczeństwo zrzuca się na jego daremne leczenie. Daremne, bo on będzie się truł dalej, Nie, akcyza z jego flaszek nie pokryje kosztów jego leczenia.

  A grubasy nie płaca nawet akcyzy. I żądają tego co homosie. Publicznej afirmacji ich tłustości.

 7. Emilian58 said

  Tragedia. Coraz młodsi coraz bardziej otyli. Zdjęcia czy filmy z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych pokazują jakby inny świat. No ale jak prawdziwe jedzenie odeszło do historii to mamy co mamy.

 8. „Zmijowy Folwark Swiata w kajdanach lichwiarskiej Sodomy”…

  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=29317
  ========================
  jasiek z toronto

 9. NC said

  Maher dorobił się i znalazł się w najwyższym pod względem majątku 1% ludności USA. A lewacy,ktorych popierał całe życie, mają zamiar wprowadzić specjalne podatki dla tego 1%, a także konfiskatę 2% majątku (nie jest jasne czy jednorazowo, czy corocznie). Zabieranie bogatym nie było dla Mahera problemem póki nie okazało się, że jemu też będą zabierać.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: