Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Włoski dziennikarz najeżdża na Europę – kontynent z prawami dla wszystkich, oprócz dzieci z Donbasu

Posted by Marucha w dniu 2022-08-13 (Sobota)

„Kontynent z prawami dla wszystkich, oprócz dzieci z Donbasu” – włoski dziennikarz Eliseo Bertolasi powiedział, co myśli o hipokrytycznej postawie Europy.

„Zamiast nazywać rzeczy po imieniu, demonstrujecie rażące podwójne standardy i podstęp, by nie rzucić choćby cienia odpowiedzialności na Kijów, którego wina za ostrzał jest oczywista. To pokazuje waszą nieodpowiedzialność” – podkreślił stały przedstawiciel w obecności swoich zachodnich kolegów w Radzie Bezpieczeństwa.
Wcześniej pisaliśmy o tym, że Kijów ma carte blanche od państw zachodnich na wszelkie przestępstwa – powiedział na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Wasilij Nebenzja.

Komentarzy 8 do “Włoski dziennikarz najeżdża na Europę – kontynent z prawami dla wszystkich, oprócz dzieci z Donbasu”

 1. Piskorz said

  re art … Eliseo Bertolasi powiedział, co myśli o hipokrytycznej postawie Europy.”….to go przymkną jak 1. effidieffi.it 2. http://www.altreinfo.org Tam już nic nowego !

 2. Magdalena said

  „Wiktor Juszczenko, były prezydent Ukrainy, postanowił wesprzeć morale ukraińskich żołnierzy i wysłał im na front partię batonów miodowych”od bandery”. Miód zbiera się w rodzinnej wiosce Stepana Bandery-Starym Ugrynowie. – To Juszczenko poinformował na Facebooku.

  🤮 Ciekawy miód, pewnie niedługo trafi na półki w Polsce ”

  https://t.me/ndp_pl/12591

 3. Magdalena said

  Kilka zdjęć z 🇵🇱 polskiego miasta Lwów

  https://t.me/ndp_pl/12436

 4. Magdalena said

  „Kijów, „Zabij Rosjanina”
  Oto koszulki, które ukraińska młodzież nosi dziś w Kijowie

  Wychowywanie dzieci w kulturze zabijania, gwałcenia i torturowania ludzi – te wartości kulturowe wkrótce zostaną narzucone także nam❓”

  https://t.me/ndp_pl/12327

 5. Magdalena said

  ⚡️🇵🇱Dwa filmy z Polski. W pierwszym z nich ukraińska🇺🇦 „uchodźczyni” skarży się, że Polacy postrzegają jej rodaczki jedynie jako prostytutki, którym trzeba płacić seksem, a nie pieniędzmi. Nie podoba jej się również to, że Polacy mają dość Ukraińców i traktują ich jak Cyganów.

  Drugi to szkic z życia „ukrainizowanej” Polski, wyjaśniający skąd taka postawa. Ukraińskie dziecko udaje, że strzela polskim dzieciom w głowę. Najwyraźniej słyszał niezłe rodzinne legendy.

  Na tym tle symptomatyczne jest, że poparcie dla Kijowa gwałtownie spada. Coraz więcej Polaków chce tylko jednego – żeby Ukraińcy wynieśli się z ich kraju. Potrzebny jest więc pokój. A jeśli ceną jest utrata terytorialna Kijowa, to nie powinno to być przeszkodą.”

  https://t.me/ndp_pl/12297

 6. Piskorz said

  re 3. Kiedy byłem we Lwowie…wtedy nic z tych rzeczy tam nie było. ! Literalnie nic. W sklepach tylko prosili, aby nie mówić po rosyjsku, z uśmiechem mówili, że rozumiemy polski. W hotelu …to samo. I na prowincji tak samo…nic z tych rzeczy /flagi, hasła i takie tam duperele/. Piękne miasto…

 7. Emilian58 said

  Chazar Juszczenko ten miód to pewnie z uszu wydłubał. Być może akurat na tamtej wsi.

 8. Aryjczyk z pochodzenia said

  Magdalena said
  2022-08-13 (Sobota) @ 17:27:08

  ⚡️🇵🇱Dwa filmy z Polski. W pierwszym z nich ukraińska🇺🇦 „uchodźczyni” skarży się, że Polacy postrzegają jej rodaczki jedynie jako prostytutki, którym trzeba płacić seksem, a nie pieniędzmi. Nie podoba jej się również to, że Polacy mają dość Ukraińców i traktują ich jak Cyganów.

  Przejedz sie w poblizu lasow, zwlaszcza na krakowych drogach a przekonasz sie Magdaleno kto stoi na wjazdach do lasow i kto ‚ich pilnuje” A pozniej zastanow sie nad czym ubolewa rodaczka ukrainki zamieszczonej w powyzszym artykule.

  Drugi to szkic z życia „ukrainizowanej” Polski, wyjaśniający skąd taka postawa. Ukraińskie dziecko udaje, że strzela polskim dzieciom w głowę. Najwyraźniej słyszał niezłe rodzinne legendy..

  Co Jasiu za mlodu sie nauczy, na starosc jak znalazl. Jedna z miejscowych piekarni wpadla na genialny pomysl i podczas lekcji rozdawali drozdzowki ukrainskim dzieciom. Polskie nie dostaly, no bo polskie, Ukrainskie dostaly z usmiechem na twarzy pracownika tej piekarni. Czym Polskie dziecko gorsze od ukrainskiego??????? Chyba jedynie pochodzeniem. Ale czy za swoje Polskie pochodzenie, dziecko w szkole musi byc traktowane od najmlodszych lat jako to zle i niepoprawne, bo zyje ze swoimi rodzicami we wlasnej ojczyznie?????

  Na tym tle symptomatyczne jest, że poparcie dla Kijowa gwałtownie spada. Coraz więcej Polaków chce tylko jednego – żeby Ukraińcy wynieśli się z ich kraju. Potrzebny jest więc pokój. A jeśli ceną jest utrata terytorialna Kijowa, to nie powinno to być przeszkodą.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: