Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Pejot o AfD dostała wiatru w żagl…
  bryś o „Fantazja polityczna”: MSZ Ros…
  Maverick o Sława i chwała
  Peryskop o Wolne tematy (68 – …
  Zbyszko o Kard. Stanisław Hozjusz: Pismo…
  Wywrotowiec o Na trupie Polski wejdziemy do…
  Mietek o Na trupie Polski wejdziemy do…
  Listwa o Dugin: nowa epoka
  Wywrotowiec o AfD dostała wiatru w żagl…
  Vis o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  kolejarz o Krystian Kamiński: „Zimnowojen…
  Włodek o W 1982 roku USA dokonały sabot…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Mietek o AfD dostała wiatru w żagl…
  UZA o Na trupie Polski wejdziemy do…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Gotowana na twardo globalistyczna żaba

Posted by Marucha w dniu 2022-08-15 (Poniedziałek)

Wszystko wskazuje na to, że globaliści zmienili taktykę wdrażania NWO. W przeciwieństwie do poprzedniego etapu covidowej plandemii, gdzie z bezwzględną brutalnością nagle zainicjowano „wymogi sanitarne”, teraz zgodnie z teorią gotowania żaby, stopniowo nasila się reżim „niezbędnych wymogów”.

W naszej Ojczyźnie wizualnie można to zaobserwować w powolnym wzroście liczby kretynów paradujących w kagańcach, która to jest wprost proporcjonalna do nasilenia propagandy medialnej i ilości „śmiercionośnych wirusów”, czyhających w kolejce na przerażoną Ludzkość.

Poza tym Polacy starają się rozkoszować urlopami i dozwolonymi w tym momencie podróżami zagranicznymi. W swej beztrosce nigdy nie zauważyli drobnego faktu, polegającego na tym, że nasi globalistyczni władcy w pełnej harmonii z pozostałymi przywódcami świata próbowali i nadal próbują globalnej depopulacji, czyli, wyrażając się kolokwialnie, masowego ludobójstwa!

Ci z naszych obywateli, którzy interesują się polityką światową, koncentrują się głównie na wojnie ukraińskiej. Złorzecząc Putinowi, nie zauważają, że nasza Ojczyzna już dziś przypomina bardziej banderland, niż Polskę.

Nie pojmują, że konflikt ten de facto nie dotyczy Ukraińców i Rosjan, ani nawet, w szerszej skali, Wschodu i Zachodu, ale Ludzkości versus globalistycznym elitom, do których w równym stopniu należy Putin, Xi Zen Pin, jak i Biden, czy Morawiecki, szczujących na siebie nawzajem poszczególne narody Ludzkości i uzyskujących dzięki temu amplifikację procesu depopulacji. Takie jest, niezauważane przez nikogo, meritum całej sprawy. {Na kogo „szczuje” Putin? – admin]

Wracając do wątku „sanitarnego”, udziwnić się można lenistwem i ignorancją naszych lekarzy, którzy po z górą dwu latach plandemii, nie zdobyli się na zweryfikowanie swej, nieistniejącej zapewne, wiedzy odnośnie braku przydatności kagańców w ochronie antywirusowej, ani wysokiej chronicznej szkodliwości zdrowotnej w odniesieniu do ich użytkowników.

Czego, w tej sytuacji, można oczekiwać od globalistów? Zapewne selektywnych ataków bronią biologiczną, mających za danie uwiarygodnienie tezy o kolejnych falach plandemii i dalsze zastraszenia populacji.

Pomimo gigantycznych „znaków na niebie i ziemi” ukazujących w autentycznym świetle globalistyczną agresję na Ludzkość w okresie ostatnich dwu lat plandemii, obywatele pozostają bierni, ślepi i głusi na nasilające się niebezpieczeństwo. Globaliści zaś nie próżnują! Gotują przysłowiową żabę na twardo.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/

Komentarze 23 do “Gotowana na twardo globalistyczna żaba”

 1. Jack Ravenno said

  E tam – to wszystko się zesra na rzadko…

 2. 15 sierpnia 2022 r. – co się zmieniło?


  Ci sami zawsze tak samo – interesy awangardy narodu są przecież niezmienne.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/08/15/15-sierpnia-2022-r-co-sie-zmienilo/

 3. Emilian58 said

  Ogrom tak zwanych lekarzy ochoczo zamieniło się w oprawców. Baranie banie śmigają w kagańcach bo tak każe tvdajnia. To są byty już stracone,szkodniki parszywe. W obecnej chwili powinno się wypowiedzieć posłuszeństwo bandytom. A opinia że Putin to szczujnia jest bezczelnym nieporozumieniem mówiąc delikatnie.

 4. JW said

  Ja też uważam, że żadna depopulacja im nie wyjdzie, przynajmniej nie w ten sposób. Po prostu trzeba stosować taktykę olewania ich chorych rozkazów i robić swoje. A jak rozmaite jełopy słuchają ich rozkazów i wstrzykują sobie rozmaite podejrzane substancje, to akurat bardzo dobrze, jak sami położą kres istnieniu swoich niedowarzonych genów.

 5. Kojak said

  globalisci , globalisci ? Jacy globalisci ? Toc to zyrodniale oszalale zydowskie kurwy , uzurpujace sobie panowanie nad swiatem ! Nazywajmy sprawy po imieniu a nie jakis belkot ,ze jacys tacy mityczni globalisci ,cyklisci i inne stwory i zmory

 6. UZA said

  „…udziwnić się można lenistwem i ignorancją naszych lekarzy…”

  Lenistwo swoją drogą, na temat ignorancji nie zamierzam się wypowiadać, sądzę natomiast, że na plan pierwszy wysuwa się pazerność. Wielu lekarzy o dodatkach marzy, bo na kasę, dużą kasę, są doktory bardzo łase. Kto by zresztą nie chciał dostawać kasy za nic ? Wprawdzie robi się z tego inflacja i już niedługo czarny chleb będzie kosztował tysiące, ale biedni głupcy, opętani żądzą pieniądza, nie są zdolni do jakiejkolwiek refleksji. Nawet Klausa Schwaba nie słuchają i chcą jak najwięcej mieć, nie bacząc na szczęście, które podobno ma wynikać z nieposiadania. Dlatego podbijają bębenek i bredzą o rzekomo zaniżonych statystykach letniego kataru. Laboranci przyklaskują, bo przecież oni też na tym zarabiają – im wyższa „fala”, tym większy ruch w interesie. Koniec „pandemii” to koniec testowania i koniec dochodów. A równie bezrefleksyjna publika wszystko łyka.

  „Czego, w tej sytuacji, można oczekiwać od globalistów? Zapewne selektywnych ataków bronią biologiczną, mających za zadanie uwiarygodnienie tezy o kolejnych falach plandemii i dalsze zastraszenia populacji.”

  Wygląda na to, że Szanowny Autor w baśnie wierzy. Na przykład w opowieści o mitycznym wirusie , co to się wymknął z laboratorium albo jest celowo rozsiewany przez jakichś niegodziwców. A ja się pytam : na co ? po co? Nawet w najciemniejszych otchłaniach Deep State obowiązuje rachunek ekonomiczny. Gdyby globaliści bezsensownie szastali forsą na prawo i lewo, to by jej dziś nie mieli i nie byłoby ich stać na gotowanie ludzkich żab. Po co się babrać z jakąś bronią biologiczną skoro wystarczy telewizja ( a propagandystom i tak się płaci) . Ogłoszą parę liczb (których przecież nikt nie zdoła sprawdzić) i jest fala jak ta lala. Populacja aż popuszcza ze strachu, nadziewa „maseczki” i pędzi do wyszczepień. Zabawne jest to, że ciągle wstrzykują biedakom kolejne porcje tego samego zajzajeru, a słynny wirus już ponoć kilka razy zmutował (niedługo zabraknie liter w greckim alfabecie dla kolejnych wariantów). Co się zaś tyczy selektywnej broni, to nie ma nic lepszego niż 5G. Skoro tym dysponują, to po co im jeszcze inne bronie?

 7. bronek said

  „Globaliści zaś nie próżnują!”
  ————————
  Nie próżnują – a ludzie nie potrafią takich oto frontów już dawno otwartych na tej jednostronnej wojnie z ludzkością – powiązać w jedną całość.
  Te fronty to:
  1. Wypuszczanie co roku ze szkół i uniwersytetów – mentalnych zombie.
  2. Zielone diabelstwo z tzw. śladem węglowym, które tak naprawdę stoi w sprzeczności z ekologią.
  3.Spedalanie i genderyzowanie podane w pakiecie totalnej, obligatoryjnej i niejako z urzędu – demoralizacji.
  4. Srovidowy terror nie liczący się z niczym i z nikim z nadmiarowymi zgonami na skutek tegoż terroru i przekupionych, białokitlowych mengelowców.
  5. Przy okazji denazyfikacji – wkłada się w buty Putinowi planowe zubożenie społeczeństw – gdzie liczebnie dominuje jeszcze biały człowiek – i wygląda to tak – jakby globaliści chcieli dokonać depopulacji także głodem i zimnem.
  6. Etc, etc, – ponieważ tych frontów na tej jednostronnej wojnie globalistów z ludzkością – jest otwartych o wiele, wiele więcej. Owi globaliści to ci – co to Jezus Chrystus kiedyś scharakteryzował ich tak:
  „waszym ojcem jest diabeł…” – a On się nie myli.

 8. Andzia said

  Ludzie stracili zdolność używania rozumu. Propaganda zrobiła z nich zezwłoki: w czasie covidowej nagonki potulnie, z przekonaniem stosowali się do reżimu sanitarnego. Wystarczyło namolne, medialnie wciskanie głupot. Teraz nie wierzą w jakiekolwiek związki przyczynowe nawet w obliczu niespodziewanej śmierci bliskich osób. Tutaj o przerażającym wzroście zachorowań na raka, o czym masowe media nie mówią, a lekarze utajniają, więc ich nie ma: https://gloria.tv/post/8bJwhCDJ6Hmu6SUdSRNaRuRGU

 9. corintians said

  Glowny doradca szwedzkiego rzadu i decyzyjny z tylnego fotela, powiedzial ze najwiekszym bledem agencji zdrowia bylo nierekomendowanie masek (nie na dworze rzecz jasna), Dla swietego spokoju

  https://www.vlt.se/2022-04-02/kaxig-klok-eller-kontroversiell-johan-giesecke-kluven-till-tiden-i-hetluften

  Szmaty na ryju to ostatni zabobon. Ale jego moc bardzo latwo obalic. Skoro maski sa wyraznie skuteczne to lockdown nie dzialal w ogole bo efektynowsc restrykcji brutto dla zakazen to bylo 75% (zgony 38%) gdy google mialo dowody ze ludzie zmniejszyli mobilnosc (z kolejnymi lockdownami zanikalo do 0).

 10. Marek said

  Mieszkańcy Belgradu wyszli na ulice z ikonami popierającymi tradycyjne wartości pod hasłem „Ręce precz od naszych dzieci!”. Uczestnicy pokojowej procesji sprzeciwiają się organizacji tej jesieni procesji pederastów w stolicy Serbii. Wcześniej zebrano kilka tysięcy podpisów pod petycją domagającą się odwołania imprezy społeczności LGBT.

  https://politikus.info/events/145873-zhiteli-belgrada-vyshli-na-ulicy-s-ikonami-protiv-shestviya-sodomitov.html

 11. corintians said

  Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala. Dawny pracownik urzedu statystycznego Szwecji, Ake Nilsson w kwietniu 2020 powiedzial ile umrze na covid. Nie mam pojecia czy mial na mysli 1 fale czy calosc ale tego drugiego nie musial przewidziec bo nie jest lekarzem.
  Facet powiedzial ze umrze 5000-6000 osob a z czasem nadmierna smietelnosc obnizy sie 3000-4000. Skutecznosc dosc imponujaca bo na 6000 covidow nadwyzka w GUS wyszla 4500..
  https://lakartidningen.se/opinion/debatt/2020/04/coronaepidemin-kan-skorda-5-000-till-6-000-liv-i-sverige/

  a w Polsce Szumowski podobno uratowal jak sam mowi „kilkaset tysiecy osob” haha

 12. Jack Ravenno said

  @6 UZA – Trafiony-zatopiony!

 13. Maverick said

  USA chce pogrązyć Europę w kryzysie ekonomicznym, poprzez sankcje na Rosję gdy same kupują rosyjską ropę. Indie zdradzają jak to robią.

 14. ja said

  ,,Watch the water” i wszystko może się wam rozjaśnić… wraz z chorującymi na tego hifa chorowały też roślinki domowe, podlewane wodą z wodociągów, wiele z nich zmarło wraz z właścicielami..

 15. Olo said

  Polsce grożą nie żadni globaliści, a zwykli bandyci, terroryści, złodzieje i psychopaci z żydobanderowskiego reżimu dobrej zmiany. Wystarczy jedna faszystowska Szumowizna lub Posobocizna i już poliniackie barany grzecznie idą na rzeź. A niech idą, jak banderę mają za swojego pana i władcę.

 16. Boydar said

  „… mieszkańcy Belgradu wyszli na ulice z ikonami popierającymi tradycyjne wartości /…/ wcześniej zebrano kilka tysięcy podpisów pod petycją …”

  Bez kredek to żaden ruch oporu. Ale dobra ipsu mucha.

  Jak dla mnie znaczący postęp dokona się dopiero, gdy zamiast petycji i pochodów nakruszą sobie reklamówkę cegieł albo nazbierają zwyczajnych brukowców (niekoniecznie dużych). I w żadnym wypadku nie należy odwoływać imprezy Gay Pride bo inaczej na siłę trudno będzie ten motłoch spędzić w jedno miejsce.

 17. rafał said

  Autora książki z Gazety Wyborczej o Powstaniu Warszawskim zapytałem czy jest polakiem ? Zużył z dziesięć zdań ,udawadniając jakim to on jest polakiem .A wystarczyło jedno ,,TAK ” albo ,, NIE” tak jak spotykałem polaków za granicą …

 18. WI42 said

  Admin…

  ” {Na kogo „szczuje” Putin? – admin]” Panie Admin – autor artykułu ma dobre pomysły, jednak „uderza” zbyt szeroko – brzmi to lepiej i lepiej potwierdza założoną tezę. A fakty są mniej ważne. Zna Pan na pewno b. dobrze J. N.

 19. WI42 said

  Czy ktos pozna na czyim nagrobku składa wieniec A. Duda? Czy to fake? Tytuł mówi, że na pomniku UPA.

  https://politikus.info/video/145895-polskiy-prezident-vozlagaet-venok-k-pamyatniku-ubiyc-iz-upa.html

 20. Piotr B. said

  Bede zawsze pisal jak to czynie od lat ,ze banderowskie scierwo , jak tylko wyszlo z wiezien za Gomulki,juz bylo dobrze zorganizowane.Mialem z nimi do czynienia kiedy bylem stazysta w Moscicach oddelegowanym z firmy w Gliwicach.Oni byli z warszawskiej PRK.Mieli w wiezieniu zrobione zawodowe prawa jazdy,swietne wywrotki Tatry do dyspozycji i robili kase „na lewo”.Byli dysponowani przez jakies ministerstwa i panstwem w panstwie…60 lat temu!! Dziwicie im sie w czasach dzisiejszych??

 21. WI42 said

  @19 WI42
  Oto wyjaśnienie zdjęcia w Interii:
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-rosyjska-propaganda-uderzyla-w-prezydenta-andrzeja-dude-uzyt,nId,6223784
  Czy Pan Marucha może skomentować Krzyż z herbem Ukrainy?

 22. Aryjczyk z pochodzenia said

  Ciekawe co byloby jakby na plakatach ganiacych ludobojstwo pojawily sie czerwonoe napisy WOLYN??? Sadze ze oszolomi i te PiSowskie onuce nie zatrybilyby, bo przeciez jak protestowac przeciwko „swoim”. A mlodziez to juz ma zupelnie pomieszane we lbach. Dla nich to telefon, smartfon i wikipedia to prawdziwa informacja.

 23. revers said

  To nie wszystko p.Ignacy najlepsze ma przysc z czasem na hiv

  Wprowadzenie na rynek szczepionki przeciwko HIV – czy to prawdziwy cel COVID?

  „Historia w skrócie:

  – 25 lipca władze chińskie wydały warunkową zgodę na lek na HIV – azvudynę do stosowania w ramach terapii COVID-19.
  – Użycie leku HIV ponownie wzbudziło zainteresowanie wczesnymi dowodami na to, że SARS-CoV-2 jest bronią biologiczną wzbogaconą o części wirusa HIV.
  – Pod koniec stycznia 2020 r. indyjscy badacze opublikowali pracę, w której twierdzą, że segmenty wirusowego RNA były bliżej spokrewnione z HIV niż z innymi koronawirusami.
  – Badacze twierdzili nawet, że SARS-CoV-2 reaguje na leki na HIV.
  – Indyjska publikacja została szybko wycofana, ale nie wcześniej niż zwróciła uwagę nieżyjącego już Luca Montagniera, światowej sławy wirusologa, który otrzymał Nagrodę Nobla za odkrycie wirusa HIV. Montagnier upierał się, że indyjscy badacze mieli rację w swojej ocenie i że zostali zmuszeni do wycofania pracy „po ogromnej presji”…”

  https://childrenshealthdefense.org/defender/hiv-aids-vaccine-covid-patients-cola/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: