Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Niemiecka minister zachęca do donoszenia na niepoprawne politycznie wypowiedzi

Posted by Marucha w dniu 2022-08-15 (Poniedziałek)

Rząd niemieckiego landu Nadrenii Północnej-Westfalii wyda 140 tysięcy euro, aby stworzyć możliwość donoszenia na osoby wygłaszające „rasistowskie” i „homofobiczne” wypowiedzi. Minister Josefine Paul już zachęca do zgłaszania niepoprawnych politycznie poglądów, nawet jeśli nie są one niezgodne z obowiązującym prawem.

Niemiecki tygodnik „Focus” informuje, że władze najludniejszego niemieckiego kraju związkowego przygotowują specjalne punkty, w których będzie można zgłaszać nieprawomyślne komentarze. Ogółem za 140 tys. euro mają powstać cztery ośrodki rejestracyjne, odbierające anonimowe donosy dotyczące współobywateli.

Mają być do nich zgłaszane zwłaszcza wypowiedzi, które można sklasyfikować jako wrogie homoseksualistom, imigrantom, czarnoskórym, muzułmanom czy Cyganom. Rządzący już teraz zachęcają do zgłaszania także drobnych incydentów, nawet jeśli nie stanowią one przypadków łamania prawa.

Za projektem ośrodków rejestrujących niepoprawne politycznie wypowiedzi stoi Josefine Paul, minister ds. dzieci, młodzieży, rodziny, równości szans, azylu i integracji w Nadrenii Północnej-Westfalii. Na co dzień jest ona również politykiem Zielonych oraz zadeklarowaną lesbijką.

[Ta piζda zasłużyła na medal im. Pawki Morozowa – admin]

Krytycznie do pomysłu Paul odniósł się wiceprzewodniczący Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU) w parlamencie Nadrenii Północnej-Westfalii. Dirk Kalweit uważa, że sam może zostać zgłoszony, ponieważ odrzuca sprzeczną z chrześcijaństwem ideologię gender.

http://autonom.pl

 

Komentarzy 7 do “Niemiecka minister zachęca do donoszenia na niepoprawne politycznie wypowiedzi”

 1. corintians said

  Ciemnoskorzy, czy Cyganie (znam paru) czy moga sie czuc obrażani poprzez porownania do homoseksualistów.

 2. Cywilizacja bizantyjska – obywatel żyje DLA państwa. Więc wszystko się zgadza.

 3. Piskorz said

  re art. Z kablowaniem nie będą mieli problemu; doświadczenie mają /patrz NRD/; tam donosili aż wrzało.! Zresztą w Erfurcie poznałem takiego, który pracował dla STASI /ale wrażenie robił dobre/. Tylko moi gospodarze mnie uprzedzili../mieli prywatną drogerię za ichniej komuny/.

 4. System totalitarny nie może w pełni funkcjonować bez donosicielstwa. Przerabialiśmy to w PRL szczególnie intensywnie w okresie tzw. żydo-bolszewickich rządów w latach 1945-56. Oczywiście powrotu do socjalizmu być nie może, ponieważ żydo-bolszewia przeszła na pozycje zachodniej demokracji i pilnuje trwania żydowskiego kapitalizmu. Nie oznacza to jednak wcale, że nie jesteśmy ponownie wpychani w najbardziej paskudną fazę totalitarnego systemu. Oto bowiem pojawiają się realizacje kolejnych dyrektyw i prawa UE:

  ZARZĄDZENIE NR 17/2022

  STAROSTY OTWOCKIEGO

  z dnia 12 kwietnia 2022r.

  w sprawie wprowadzenia ,,Regulaminu przyjmowania zgłoszeń nieprawidłowości oraz ochrony Sygnalistów w Starostwie Powiatowym w Otwocku”

  Na podstawie art. 35 ust. 2 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 920 oraz z 2021 r. poz. 1038 i 1834) oraz dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 z dnia 23 października 2019 r. w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii, zarządzam co następuje: § 1. Wprowadza się ,,Regulamin przyjmowania zgłoszeń nieprawidłowości oraz ochrony Sygnalistów” –

  więcej tu: https://www.bip.powiat-otwocki.pl/plik,26236,zarzadzenie-nr-17-2022-w-sprawie-wprowadzenia-regulaminu-przyjmowania-zgloszen-nieprawidlowosci-oraz-ochrony-sygnalistow-w-starostwie-powiatowym-w-otwocku.pdf ,

  https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX:32019L1937

  .

 5. Panicz Pawełek said

  Nirmcy mają w tym niemałe doświadczenie. Za czasów III Rzeszy osławionych gestapowców było tyle co kot napłakał. Cały system opierał się na donosach. I był wyjątkowo skuteczny.

 6. Aryjczyk z pochodzenia said

  Uprzejmie donosze………………………

 7. Ale dlaczego? said

  Słudzy szatana zaciskają pętlę. Będą karać za każdą myślozbrodnię. Podstawy Ministerstwa Prawdy właśnie powstają…
  A żaby się cieszą, że woda ciepła…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: