Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

O żydowskiej nienawiści do chrześcijaństwa

Posted by Marucha w dniu 2022-08-15 (Poniedziałek)

Bezczeszczenie chrześcijańskich symboli religijnych jest starym obowiązkiem religijnym w judaizmie. Plucie na krzyż, a zwłaszcza na krucyfiks, oraz plucie, gdy Żyd przechodzi obok kościoła, było obowiązkowe od około AD 200 dla pobożnych Żydów.

W przeszłości, gdy zagrożenie wrogością antysemicką było realne, pobożni Żydzi otrzymywali od swoich rabinów polecenie albo plucia tak, aby powód tego był nieznany, albo plucia na piersi, a nie faktycznie na krzyż lub otwarcie przed kościołem.

Rosnąca siła państwa żydowskiego spowodowała, że zwyczaje te stały się znowu bardziej otwarte, ale nie powinno być mowy o pomyłce: Plucie na krzyż dla konwertytów z chrześcijaństwa na judaizm, organizowane w kibucu Sa’ad i finansowane przez rząd Izraela, jest aktem tradycyjnej żydowskiej pobożności. Z tego powodu nie uchodzi za barbarzyńskie, przerażające i niegodziwe! Wręcz przeciwnie, jest gorsze, ponieważ jest tak tradycyjne, a także o wiele bardziej niebezpieczne, tak jak niebezpieczny był odnowiony antysemityzm nazistów, ponieważ po części grał na tradycyjnej antysemickiej przeszłości.

Ta barbarzyńska postawa pogardy i nienawiści do chrześcijańskich symboli religijnych wzrosła w Izraelu. W latach 50-tych Izrael wydał serię znaczków przedstawiających zdjęcia izraelskich miast. Na zdjęciu Nazaretu był kościół, a na jego szczycie krzyż – prawie niewidoczny, może wielkości milimetra. Mimo to partie religijne, wspierane przez wielu na syjonistycznej „lewicy” zrobiły skandal i znaczki zostały szybko wycofane i zastąpione niemal identyczną serią, z której wycofano mikroskopijny krzyż.

Potem była długotrwała bitwa o wpływy chrześcijańskie w elementarnej arytmetyce. Pobożni Żydzi sprzeciwiają się międzynarodowemu znakowi plus, ponieważ jest to krzyż i ich zdaniem może on wpływać na małe dzieci, aby przeszły na chrześcijaństwo. Inne „wyjaśnienie” brzmi: trudno byłoby je wtedy „wychować” do plucia na krzyż, gdyby przyzwyczaiły się do niego w ćwiczeniach arytmetycznych.

Do początku lat 70-tych w Izraelu używano dwóch różnych zestawów podręczników arytmetyki. Jeden dla szkół świeckich, wykorzystujący odwrócony znak „T”. Na początku lat 70-tych fanatycy religijni „nawrócili” Partię Pracy na wielkie niebezpieczeństwo krzyża w arytmetyce i od tego czasu we wszystkich hebrajskich szkołach podstawowych (a obecnie także w wielu szkołach średnich) międzynarodowy znak plus jest zakazany.

Podobny rozwój jest widoczny w innych dziedzinach edukacji. Nauczanie Nowego Testamentu było zawsze zabronione, ale w dawnych czasach sumienni nauczyciele historii obchodzili ten zakaz, organizując seminaria lub wysyłając uczniów do bibliotek (oczywiście nie szkolnych). Około 10 lat temu nastąpiła fala donosów na takich nauczycieli. Jeden z nich w Jerozolimie został prawie zwolniony za to, że poradził swoim uczniom historii, którzy studiowali historię Żydów w Palestynie około 30-40 roku n.e., że dobrze by było, gdyby przeczytali kilka rozdziałów Nowego Testamentu jako pomoc historyczną. Zachowała swoje stanowisko dopiero wtedy, gdy pokornie obiecała, że nie zrobi tego ponownie.

Jednakże w ostatnich latach antychrześcijańskie uczucia dosłownie eksplodują w Izraelu (i wśród czczących Izrael Żydów w diasporze również) wraz ze wzrostem żydowskiego fanatyzmu również we wszystkich innych dziedzinach.

Prawdziwymi wrogami prawdy są tutaj, jak i w wielu innych aspektach rzeczywistości izraelskiej, socjaliści, „liberałowie”, „radykałowie” itp. w USA.

Wyobraźmy sobie reakcję amerykańskich liberałów, oraz takich gazet jak The Nation i New York Review of Books, nie mówiąc już o New York Times, gdyby w jakimkolwiek stanie rząd finansował opluwanie gwiazdy Dawida? Ale kiedy tutaj w Izraelu, rząd finansuje plucie na krzyż, są i będą milczeć. Co więcej, pomogli to sfinansować. Podatnicy Stanów Zjednoczonych, którzy są oczywiście w większości chrześcijanami, finansują co najmniej połowę budżetu Izraela, w ten czy inny sposób, a więc również plucie na krzyż.

Prof. Israel Shahak (1933-2001)
https://www.islam-radio.net

Komentarzy 19 do “O żydowskiej nienawiści do chrześcijaństwa”

 1. lewarek.pl said

  Pozostaje dla mnie wielką Bożą tajemnicą, dlaczego Pan Bóg wybrał ten naród do przyniesienia ludziom zbawienia – przez Chrystusa. Zawsze się Bogu stawiali, cały Stary Testament jest o tym. To, co robią dziś z krzyżem, jest kontynuacją ich niewierności i odrzucenia Jahwe.

 2. Najsprawniej walczy się z konkurencją czyniąc to w sposób zorganizowany.

 3. ! said

  1 @

  No właśnie dlatego, bo najlepiej się nadawali,żeby Syna Bożego wysłać na śmierć. A potem mają przygotować drogę antychrystowi. Do tego są narodem wybranym. Głupie pytania stawiasz!

 4. waldens said

  @1

  „Pozostaje dla mnie wielką Bożą tajemnicą, dlaczego Pan Bóg wybrał ten naród do przyniesienia ludziom zbawienia – przez Chrystusa.”

  Też mnie to zastanawiało. Po wielu latach chyba znalazłem odpowiedź: Bóg przez ich wybranie ukazuje, że skoro takich wybrał i takich kiedyś zbawi (co wynika z Listu do Rzymian), to poradzi sobie ze zbawieniem każdego łajdaka, stąpającego po tym padole (co wynika z I Listu do Koryntian).

 5. Kar said

  ..966 problem egzystuje, wciaz i zawsze..

 6. Peryskop said

  4
  Wzięty listopisarz był prześladowcą, geniuszem, pod-damaszkowym obserwatorem gorącego krzaka, oraz self-proclaimed Apostle.

  Ale nie skończył jako święty. Bo jego misja mącenia wciąż trwa – teraz także via tv+net.

 7. rafał said

  BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA BY Z ŻYCIA MIAŁ RADOŚĆ NIE CIERPIENIE ..

 8. Boydar said

  A może po to by móc im na koniec powiedzieć – „dostaliście wszystko; i wszystko spierdoliliście”

 9. Boydar said

  @ Pan Kar (5)

  Owszem, na początku mogliśmy ich wszystkich spokojnie upiec nad ogniskiem (Saga o Jarlu Broniszu). Ale une miały złoto !

 10. Kar said

  …”dostaliście wszystko; i wszystko spierdoliliście”../Boydar

  – dokladnie, i jak w pysk strzelil !

  – dzisiaj mata Odre (byla tylko w pachcie w pewnym okresie czasu ) pelna do gory brzuchami Rybow..

 11. chrzescijanstwo, katolicyzm , protestantyzm i tak az do 30 odmian wiar Abrahamowych ,izaaka, aarona i jakuba TO …..ta sama korporacja , konsorcium😆😀a …ze sie pod publiczke 😀😁kluca , sprzeczaja 😆To identycznie czynia rozne partje polityczne w krajach DEMON kracyjnych😖😀 proste jak budowa cepa😜🤗😂

 12. Antares said

  #Waldens

  „…to poradzi sobie ze zbawieniem każdego łajdaka, stąpającego po tym padole…”

  Jeśli poradzi sobie ze zbawieniem każdego skurwiela, to na h..j się wysilać.

  Też nie wiem po co Bóg stworzył żydostwo, tak jak nie wiem po co stworzył komary, muchy, karaluchy, szerszenie i inne paskudztwo.
  Ale wiem jedno, trzeba to paskudztwo tępić wszelkimi dostępnymi środkami.

  ———–
  Poradzi, jeśli łajdak będzie tego szczerze chciał.
  Admin

 13. piwowar said

  Nie ten naród został wybrany.

  Ale temu wybranemu tez niewiele brakuje, choć w nim zdarzają się ludzie.

 14. Ad. 11

  Proszę o przykład etyki, która byłaby dziełem ateistów. 🙂

 15. Ad. 12

  Łajdak przestaje być łajdakiem w momencie szczerego „Mea culpa”… Kompetencje w ocenie tej szczerości należą do Boga.

 16. „Swiatowe zerowisko lichwiarskich szakali”…
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=29319

  Mysle tekst jest na wlasciwym miejscu…
  ====================
  jasiek z toronto

 17. waldens said

  @12 Antares

  „Jeśli poradzi sobie ze zbawieniem każdego skurwiela, to na h..j się wysilać.”

  Nad tym też się zastanawiałem. Odpowiedź jest poniżej, zwłaszcza od słowa „albowiem”:

  „A przeto, umiłowani moi, skoro zawsze byliście posłuszni, zabiegajcie o własne zbawienie z bojaźnią i drżeniem nie tylko w mojej obecności, lecz jeszcze bardziej teraz, gdy mnie nie ma. Albowiem to Bóg jest w was sprawcą i chcenia, i działania zgodnie z [Jego] wolą.”

  List do Filipian 2:12-13

  @ Admin

  „Poradzi, jeśli łajdak będzie tego szczerze chciał.”

  Po „udziale” (Obj 21:8, w oryginale gr. meros) w Jeziorze Ognia będzie bardzo chciał, bo będzie po detoksie (Obj 22:17, 1Kor, 15:28)

  Ważne: gdybym nie czuł się łajdakiem, to bym do powyższego nie doszedł. Ludziom bezgrzesznym Zbawiciel jest niepotrzebny.

 18. Boydar said

  Każdy (oprócz Jezusa i Jego Matki) obciążony jest pierworodnym grzechem przodków. Bez łaski Zbawiciela sam się z tego za włosy nie wyciągnie (Chrzest). Chrzest jest prawomocnym biletem w podróży do Nieba. Wielu z nas podciera nim sobie du-pę.

  A Konduktor przecież przyjdzie, bezapelacyjnie.

 19. Anzelm said

  Panie Niepostepowy, ja bym tak po tych chrześcijanach-katolikach nie jeździł. Jestem przekonany, że gdyby nie etyka chrześcijańska, to wielu, nawet na tym forum, nie miałoby problemu z tym, aby Panu urżnąć łeb i nasrać do szyi. Tylko ta etyka ich przed tym powstrzymuje więc zalecałbym więcej szacunku dla tej etyki.

  ———–
  Dokładnie.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: