Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Endlösung dla nieszczepionych” w stylu Trzeciej Rzeszy

Posted by Marucha w dniu 2022-08-18 (Czwartek)

Chichot opatrzności w kierunku zmanipulowanych medialnie – Potwierdzony wzrost zachorowań na raka.

Jak to się mówi, coraz więcej ludzi siejących nienawiść do niezaszczepionych zostaje zredukowana i potraktowana odpowiednio przez los, opatrzność, siłę wyższą i idzie do „piachu”.

Poniższy osobnik chciał „ostatecznego rozwiązania dla nieszczepionych” w stylu Trzeciej Rzeszy – obecnie nie ma okazji do zmiany zdania, ponieważ z powodu szczepienia 44-latek zmarł na atak serca.

Nie jest to wcale odosobniony przepadek, ale quasi staje się normą.

Życzenie śmierci tym, którzy myślą inaczej, jest z pewnością szczytem nieludzkości prowadzącej do zapaści intelektualnej.

Dla wielu zwolenników rządowej narracji o szczepieniach jest to uważane za dobrą manierę.
Niewielu obawia się z tego powodu postępowania karnego lub innych konsekwencji, ponieważ są „dobrymi ludźmi” i robią i mówią „właściwą rzecz”.

Jednym z nich był Włoch Stefano Pasin.

W mediach społecznościowych rzucił się z niebywałą nienawiścią na nieszczepionym i na tych, którzy odmawiają szczepienia. Używał nawet retoryki Hitlera i zaproponował endlösung – „rozwiązanie ostateczne” dla nieszczepionych.
Na przykład uznał za zabawne i stosowne opublikowanie pytania ministra zdrowia na Facebooku:

„Ktoś wie, jak rozwiążemy problem z nieszczepionymi?”
Pokazał to Hitler.

Jakie „rozwiązania problemów” miał do zaoferowania ten dżentelmen, to do dziś z przerażeniem uczy się w szkołach. Nikt przy zdrowych zmysłach nie życzy sobie powrotu tamtych.

Er wollte „die Endlösung für Ungeimpfte” – nun starb 44-Jähriger an Herzinfarkt (report24.news)

*                    *                    *

Dane rządu USA potwierdzają wzrost liczby zachorowań na raka o 143,233% spowodowany szczepieniem Covid.

Rak rozwija się, gdy zmiany genetyczne zakłócają normalną replikację i wymianę komórek w ciele. Komórki zaczynają wymykać się spod kontroli i mogą tworzyć guzy raka. Rak jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych.

Niestety, dzięki eksperymentalnym zastrzykom Covid-19 choroba wydaje się narastać. Ponieważ oficjalne dane rządu USA potwierdzają, że ryzyko zachorowania na raka po szczepieniu Covid-19 wzrasta o szokujące 143,233%. Centrum Kontroli Chorób (CDC) prowadzi system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), który zawiera dane historyczne dotyczące zdarzeń niepożądanych dla wszystkich szczepionek podawanych w Stanach Zjednoczonych.

Szybkie przeszukanie bazy danych VAERS CDC pod kątem liczby przypadków raka zgłoszonych jako działania niepożądane wstrzyknięć Covid-19 od czasu ich wprowadzenia w USA pokazuje, że od grudnia 2020 r. do 5 sierpnia 2022 r. w sumie 2579 działań niepożądanych związanych z rakiem wydarzenia miały miejsce w ciągu jednego roku i ośmiu miesięcy.

Daten der US-Regierung bestätigen aufgrund der Covid-Impfung einen Anstieg der Krebsfälle um 143.233 % – uncut-news.ch (uncutnews.ch)

StanW
https://emigrant19.neon24.info

Komentarzy 25 do “Endlösung dla nieszczepionych” w stylu Trzeciej Rzeszy”

 1. bryś said

  Sądze że jak padnie rozkaz : „Szczepimy przymusowo” – nikomu z armii, milicji czy terytorialsów (co za piiii nazwa) nie zadrży pomocna dłoń.

 2. JW said

  Dobrze tak kurwie. I nam też dobrze, skoro świat się od niego uwolnił.

 3. corintians said

  Skoro ludzi nie leczono to nowotwory musza byc.

  Mam dystans do takich z artykulow z prostej przyczyny.
  90% zaprzysieglych wrogow szczepionek wierzylo w milicje i lockdowny, sugerowali celowe nieleczenie chorych na zachodzie (za to blokada sluzby zdrowia w Polsce im nie przeszkadzala), a niedobijanie umierajacych pacjentow nie zawsze dostepnymi respiratorami uznawali za eutanazje.

  Gdy poniewieranie Polakow przynosilo poczatkowo korzysci to umierano z zachwytu

  komentarz z sieci jakich bylo wiele, Szumowski pupcie całowaną miał solidnie

  ” przeraża mnie jak mało szacunku mają do seniorów społeczeństwa zachodniej Europy. Dużo ludzi , łącznie z politykami , zbywa wszystko wzruszeniem ramion mówiąc – to tylko staruchy umierają. To dowód jak bardzo są już te społeczeństwa zdegenerowane i traktują seniorów jak g…o na szufelkę i na zewnątrz. Wydaje mi się że ten wirus bardzo negatywnie wpłynie na morale zachodnich społeczeństw i wzmocni podziały.
  Znowu widać jak wiele piękna i wartości ma w sobie Polska. Cudze chwalicie a swego nie znacie. Podziwiajcie siebie”

  Jedyny argument ze idacych najbardziej pod prad Szwecji cos nie wyszlo to czasowy spadek sredniej dlugosci zycia w 2020.
  Napisalem do szwedzkiej rady zdrowia maila z pytaniem jak mozliwy jest spadek dlugosci zycia o 0.6 roku , skoro covidziarze byli w wieku powyzej sredniej krajowej.
  Odpowiedz dosc zaskakujaca

  „Średnia długość życia jest miarą wskaźnikową, czyli wynikiem obliczeń, które uwzględniają wszystkie zagrożenia zgonu w rocznych grupach wiekowych dla całej populacji w danym roku. Zatem nawet osoby starsze w populacji są uwzględniane w miarze dla danego rok.
  Ponieważ osoby starsze w większym stopniu umierały podczas pandemii, ryzyko zgonu w tych grupach wiekowych było wyższe niż zwykle, co wpłynęło na obliczenie oczekiwanej długości życia.
  Ogólnie można powiedzieć, że wyższe ryzyko zgonu prowadzi do niższej średniej długości życia. Ale najczęstszą rzeczą, jeśli spojrzeć na nieco dłuższy okres czasu, jest to, że ryzyko śmierci z czasem maleje (i że średnia długość życia wzrasta).”

 4. Emilian58 said

  Takie łajzy z kału wystrugane jak ten makaroniarz nie na darmo przywołują Adolfa. To ci co taką szmatę wynajmują są dokładną kopią Adolfa. TERAZ świetnie pokazuje jacy wczorajsi są talmudyczni ustawiacze świata i ich patopomagiery.

 5. Wojtek said

  Bryś Czy mógłby Pan nakreślić jakby to mogło wyglądać bo jakoś sobie nie wyobrażam.

 6. bryś said

  Są filmy amerykańskie stare o różnych epidemiach. Ma Pan też nowe o zamykaniu ludzi w chinach, czy australii. Już Pan zapomiał jak piiiii wprowadziły zakaz wstępu do lasu i na plaże? Zostańcie w domu, itp. Nie pamięta Pan pustych miast, paszportów szczepionkowych, jak dzieciaki nie mogły wychodzić same na dwór, pozbawiono ich roku życia?

  Niech Pan sobie wyobrazi co chce. Może zadziałać.

 7. bryś said

  A żeby się wczuć w klimat proszę sobie wpisać w wyszukiwarkę:
  „interwencja za brak maseczki, powalenie, obezwładnienie, przymus bezpośredni”
  czy coś podobnego.
  Pzdr.

 8. bryś said

  A tu ma Pan podstawę prawną:

  Nowość Art. 36. – [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] – Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
  Dziennik Ustaw
  Dz.U.2022.1657 t.j.Akt obowiązujący
  Wersja od: 8 sierpnia 2022 r. do: 31 grudnia 2022 r.
  Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]
  1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
  2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
  3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
  4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
  5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
  6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
  7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
  8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

  https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739/art-36

 9. bryś said

  A tu szczegółowe procedury:

  Stosowanie przymusu bezpośredniego w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną

  https://sip.lex.pl/procedury/stosowanie-przymusu-bezposredniego-w-stosunku-do-osoby-u-ktorej-podejrzewa-sie-lub-1610616766

  Strona nie rozwija zbytnio tematu, należało by zapoznać się z materiałami branzowymi.

 10. D-T said

  Te pseudo szczepionki są probierzem skuteczności indoktrynacji i propagandy na testowanej populacji. Zwyczajne szacowanie sił wroga pod płaszczykiem rejestrowanych zabiegów paramedycznych połączonych z eksperymentami genetyków spod znaku Mengele.
  Jest taki blog, gdzie od początku tej komedii demaskowane są wszelkiego rodzaju brednie nt. C-19.
  naodlew.pl

 11. UZA said

  „Poniższy osobnik chciał „ostatecznego rozwiązania dla nieszczepionych” w stylu Trzeciej Rzeszy – obecnie nie ma okazji do zmiany zdania, ponieważ z powodu szczepienia 44-latek zmarł na atak serca.”

  To potwierdza obawy, co do bezpieczeństwa „szczepionek” . Natomiast jakaś skuteczność niewątpliwie jest – ten Pan już się na pewno nie zarazi, nie trafi do szpitala i nie umrze na straszliwego kowida. Można więc powiedzieć, że – w pewnym sensie – ci, którzy te preparaty zachwalali, dotrzymali słowa. Niestety, obawiam się, że presja wyszczepionych na szprycowanie pozostałych może się jeszcze nasilić – pod hasłem: „umrzyj z nami !”. Tacy jak oni z pewnością zechcą, żeby wszyscy podzielili ich smutny los.

  „90% zaprzysieglych wrogow szczepionek wierzylo w milicje i lockdowny”

  Na czym Pan opiera to absurdalne stwierdzenie ? Przecież osoby sceptycznie nastawione do wstrzykiwania ludziom eksperymentalnych preparatów genowych były równie sceptycznie nastawione do lokdaunów, maseczek i podobnych bezsensownych wynalazków, przez co w pierwszej kolejności padały ofiarą brutalności reżymowych siepaczy. I miałyby w nich wierzyć ?! A poza tym, milicji już dawno nie ma.

  „Stosowanie przymusu bezpośredniego w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną”

  A o tym, jaka choroba zakaźna jest szczególnie niebezpieczna, zadecyduje uznaniowo, rozumiejący powinność swej służby, urzędnik – np. Główny Inspektor Sanitarny. Jeśli padnie na katar albo opryszczkę, to policjanci i żołnierze będą ganiać po ulicach ludzi z katarem i jakimikolwiek zmianami skórnymi. Ktoś będzie miał katar sienny albo pęcherz po oparzeniu i też zostanie schwytany, przytrzymany, a potem dostanie morderczą szprycę. Tak się czasem zastanawiam, czy ten świat jest jeszcze do uratowania…

 12. Piskorz said

  re art I jednego super-idioty mniej na świecie !!

 13. revers said

 14. revers said

  do ostatnich nie wyszczepionych mochikaninow lub old shatterhandow

  https://globalna.info/2022/08/17/kim-jest-czlowiek-niezaszczepiony/

  poza tym juz wsszyscy s podzieleni na klasy bezpieczenstwa grupowego z oprogramowaniem pod wielki reset , nowa walute i punkty bezpieczenstwa.lub punkty socjalne jak to woli

 15. Piskorz said

  re 8 przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.” Ale dobrodziejstwo ..ustawowe. /24 można wytrzymać/.! ps A „felczery” są jeszcze ? Chyba w podziemiu pisowskim.

 16. corintians said

  UZA, sceptyczne wobec szczepien od poczatku sa 2 grupy.
  Kregi bliskie konfederacji do ktorych nie ma zastrzezen oraz liczniejsi bliscy PISowi ktorzy z natury lubia rozwiazywanie problemow metodami silowymi.

  Ze szczepionami ciezko zlapac za reke że ktos od tego umrze a z brakiem restrykcji/opoznionymi restrykcjami i dorabianiem celowego ludobojstwa bylo to znacznie prostsze. W koncu wszystkie komisje ekspertow w Europie mowily ze lockdown dzialał…… i tylko na poczatku.

  Mowiono czesto tak – w labolatorium wyhodowano wirusa by zabijal starszych a tu nawet palcem nie chcieli kiwnąc. Cywlizacja smierci.

 17. takie computery mozna zniszczyc jedna rakieta ” sarmat” w calej Angli 😳👹

 18. UZA said

  „… oficjalne dane rządu USA potwierdzają, że ryzyko zachorowania na raka po szczepieniu Covid-19 wzrasta o szokujące 143,233%.”

  Uczciwość nakazuje zadać pytanie, jakie to dane. Same statystyki zachorowań nie wystarczą. Skoro większość ludzi na tzw. Zachodzie stanowią wyszczepieni, to i w innych grupach np. chorych na raka powinni oni dominować. To jeszcze o niczym nie świadczy. Związek wyszczepień z nowotworami można natomiast , moim zdaniem, wywieść na drodze logicznego rozumowania. Otóż, istotą każdej szczepionki jest pobudzenie układu odpornościowego, a w przypadku wyszczepionek kowidowych – przy uwzględnieniu oficjalnej narracji – miało to być mega pobudzenie. Układ odpornościowy – zalany powodzią białek kolcowych, wytwarzanych przez komórki wyszczepionego – musiał się zafiksować na neutralizacji tych białek, więc na zwalczanie innych niebezpieczeństw (np. komórek nowotworowych) mogło mu już zwyczajnie zabraknąć „mocy przerobowych”, zwłaszcza gdy był z jakiegoś powodu osłabiony ( np. z racji wieku delikwenta ).

 19. bryś said

  UZA – najprościej porównać podobną próbę populacji, szczepioną i nieszczepioną.

 20. Wojtek said

  Bryś spoko loko, po prostu nie wyobrażam sobie by mogło to mieć miejsce u mnie w domu lub na posesji. Hehe

 21. zen said

  Krwiożerczy sanitaryzm będzie przyczyną wprowadzenia stanu wyjątkowego i przymusowych szczepień, ponieważ niektórzy ludzie zaczynają widzieć co synagoga diabła odpier….la, dlatego wkrótce możemy się bardzo zdziwić. Gdy czytam niektóre komentarze na necie, przeraża mnie banalna niewiedza i zaślepienie „wykształconych” przez system ludzi (zaprogramowanych), którzy nie potrafią łączyć zaistniałych wydarzeń, jeśli im nie wytłumaczy tego kłamliwie pudło dla idiotów.
  W czasie końca bezprawie wzrośnie, człowiek oprócz pewnych „nadludzi” będzie niczym, tak jak w ich systemie jednostka podporządkowana jest nadrzędnym celom – to satanizm.

  „Dieta, zastrzyki i nakazy będą wytwarzać od bardzo wczesnego wieku rodzaj charakteru i osobistych przekonań, które władze uznają za pożądane, tak aby każda krytyka władzy była psychologicznie niemożliwa …… Stopniowo poprzez selektywną hodowlę, genetyczne różnice pomiędzy rządzącymi a rządzonymi wzrosną tak, aż staną się niemal różnymi gatunkami. Bunt plebsu stanie się na tyle niemożliwy, na ile niemożliwe jest zorganizowane powstanie owiec przeciwko praktyce jedzenia baraniny” – satanista Bertrand Russell

  Demokratyczny system zatrzymała medialna choroba w ciągu dwóch tygodni, na którą umiera znacznie mniej ludzi niż umiera na zawały serca, na raka, czy w wypadkach drogowych? Zawały serca, rak, nadciśnienie, autyzm i wiele wiele innych chorób są nadal nieuleczalne, a oni już mają lek na Zwida 19 – na jakiej podstawie mam im uwierzyć? Wszechobecne kłamstwo znieczuliło większość ludzi i zrelatywizowało poglądy większości. .
  Czyż rządzący nagle stracili rozum? – oni nigdy rozumu nie posiadali, wystarczy posłuchać niektórych żałosnych tryglodytów z tytułami naukowymi – co w tym przypadku reprezentuje tzw. plebs polityczny? Musimy wreszcie zrozumieć, że wszystkie teorie spiskowe to czysta prawda, która jest teraz ujawniana! Dlaczego rządy chronią zagładę Żydów, skoro to jest przykład depopulacji, inne negując?
  Mateusza 10:26 …”nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano. 27 Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach ” – internet.

 22. revers said

  A co z atomowej niedzwiedziej pomocy masowego przejscia polakow do kroolestwa rajskiego Joe Pilsudzkiego ?

  https://dorzeczy.pl/opinie/336412/dojdzie-do-wybuchow-jadrowych-wladimir-solowiow-straszy-polakow.html

  Solowiwow mowi lub do rzeczy

 23. Marucha said

  Re 20:
  Naiwny Pan.

 24. Wojtek said

  Marucha. Nawet nie chce mi się wymieniać ile mam narzędzi do obrony w domu, garażu i innych budynkach. Wiadomo że poszliby po finansach bo kto by ryzykował z jakimkolwiek Polakiem mieszkającym na wsi.

  ———
  Pan na serio myśli, że z nimi by wygrał?
  Admin

 25. Wojtek said

  Marucha Przecież ja napisałem wszystko. Zbiry na garnuszku sanacji przyjdą mi wyłamać okiennice? Pewnie Pan wie o co chodzi? To już było, wiem o tym więc jestem gotowy. Ktoś kto ginąc w samoobronie zostawi co najmniej dwa trupy już wygrał.

  ———
  Chyba, że tak…
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: