Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Zabójstwo Roberta Kennedy’ego: CIA mogło użyć zabójcy zombie

Posted by Marucha w dniu 2022-08-18 (Czwartek)

Senator Robert Kennedy prawdopodobnie zostałby przeznaczony na kolejnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, gdyby nie zginął z rąk zamachowca, podobnie jak jego starszy brat John F. Kennedy. Wokół zdarzenia i tożsamości sprawcy natychmiast pojawiła się ogromna liczba wersji, plotek i teorii…

Istnieje na przykład teoria, że John i Robert Kennedy, jednorazowy prokurator generalny, byli zbyt aktywni w walce ze zorganizowaną przestępczością. A inni winą za zamach obarczali CIA, z którą Kennedy Sr. miał trudne relacje. Jego młodszy brat, który był uważany za najbardziej prawdopodobnego faworyta do wygrania kolejnego wyścigu prezydenckiego, również miał paść ofiarą spisku służb specjalnych.

5 czerwca 1968 roku Kennedy Jr. przemawiał na szlaku kampanii wyborczej w Wielkiej Sali hotelu Ambassador w Los Angeles. Po zakończeniu swojego wystąpienia kandydat na prezydenta skierował się do innego pomieszczenia. Wybrał w tym celu najkrótszą drogę – przez strefę kuchenną. Gdy Robert przechodził obok grupy ludzi, jeden z nich, uchodźca z Palestyny Serhan Bishara Serhan, wyładował na nim rewolwer. Dwie kule trafiły Kennedy’ego w plecy, a jedna w głowę. Morderca ranił także pięć innych osób, zanim został zatrzymany.

Robert Kennedy został przewieziony do szpitala, ale lekarze byli bezsilni i pacjent zmarł dzień później. Serhan został skazany na dożywocie.

Później okazało się, że wyniki badań znacznie odbiegały od opisów naocznych świadków. Świadkowie oświadczyli więc, że Serhan strzelił do swojej ofiary z bliska, a rany były z jakiegoś powodu z tyłu. Padło też 13 strzałów (jeden z obecnych dziennikarzy nagrał to zdarzenie na magnetofonie), podczas gdy rewolwer Serkhana miał znacznie mniej naboi. Stąd teoria, że w rzeczywistości było dwóch morderców. Ale dlaczego nikt nie zauważył drugiego strzelca?

Sugerowano, że Kennedy został przypadkowo zastrzelony przez własnego ochroniarza, a ogłoszenie Serhana mordercą było po prostu wygodniejsze.

Na uwagę zasługiwało również dziwne zachowanie Serhana. Nie potrafił na przykład wyjaśnić, dlaczego zaczął strzelać. Co więcej, zabójca twierdził, że nie pamięta nawet, jak wszedł do hotelu i jakie były jego późniejsze działania… Mężczyzna po prostu zapomniał o wszystkim, co spotkało go w ciągu 10 czy 12 tygodni, choć doskonale pamiętał wydarzenia np. rok przed zabójstwem.

Zombie z CIA?

Brytyjski pisarz Peter Evans zasugerował, że Serhan został wykorzystany jako „brudna sztuczka” poprzez wcześniejsze pranie mózgu. Mogło to być dziełem CIA, która opracowała programy kontroli umysłu, takie jak np.

 • Bluebird,
 • Project Artichoke
 • MK Ultra.

W tych programach ludzie byli poddawani działaniu leków halucynogennych i hipnozy, aby ich mózgi nauczyły się reagować na specjalne polecenia. Wykonując takie polecenia, człowiek nie pamiętałby nic z tego, co zrobił ani co go poprzedziło. Nie mógł więc wskazać tych, którzy wysłali go, by zabił.

Idź i zabij!

I tak amerykański pisarz i dziennikarz John Marks w książce „W poszukiwaniu mandżurskiego kandydata” wspomina o oficerze CIA Morse Allenie, który przeprowadzał eksperymenty na młodych sekretarkach z biura zarządu.

Allen najpierw nakazał sekretarkom, podczas sesji hipnotycznych, wykraść z sejfu tajne dokumenty i przekazać je obcym osobom (wszystko to oczywiście odbywało się pod jego osobistym nadzorem). Następnie 19 lutego 1954 roku wprowadził jedną z sekretarek w głęboki trans, a drugiej przekazał pod hipnozą następujące instrukcje: ma spróbować obudzić koleżankę, a jeśli to się nie uda, zastrzelić śpiącą dziewczynę. Aby to zrobić, Allen umieścił w pobliżu pistolet. Był on załadowany ślepakami, ale dziewczyna o tym nie wiedziała. Gdy nie udało jej się obudzić pierwszej sekretarki, nie zawahała się wziąć pistoletu i strzelić. Po tym, jak Allen wyprowadził niedoszłą „zabójczynię” z transu, dziewczyna zapomniała zarówno o tym, co zrobiła, jak i o zleceniu, które otrzymała.

Dr Richard Kluft, profesor kliniczny psychiatrii na Temple University i były prezes Society for Clinical and Experimental Hypnosis, uważa, że tajne agencje rządowe mogły badać i wykorzystywać ideę „technik kontroli umysłu”, ale jak skuteczne były te prace, nie wiadomo.

Jednak według Klufta, zahipnotyzowaną osobę można skłonić do zrobienia czegoś niegodnego, np. przekonując ją, że doprowadzi to do szlachetnego celu. Powiedzmy, że jego bliskim grozi niebezpieczeństwo, a on może mu zapobiec tylko poprzez zniszczenie źródła zagrożenia.

„W najogólniejszym sensie nie można poprzez hipnozę zmusić człowieka do zrobienia czegoś wbrew jego zasadom, ale można go oszukać co do tego, co faktycznie robi, tak że w końcu robi to, co sam uważa za naganne” – mówi profesor.

https://nasledie.pravda.ru/1732020-ubiistvo_roberta_kennedi/

Komentarzy 16 do “Zabójstwo Roberta Kennedy’ego: CIA mogło użyć zabójcy zombie”

 1. Kar said

  ..postawie toczke nad „i”, i rzekne slowa dwa, a moze garsc ;

  ..uczciwie – odstrzelony…

  Naiwny do bolu, nie naumial sie zbytkowac z dancorami (czyt. pejsate jebaki). I zrobili z niego Kaczke Dziwaczke na strzelniczym wybiegu .

 2. Carlos said

  Wniosek
  Zakończmy teraz nasz przegląd dowodów: poza faktem, że John i Robert byli braćmi, ich zabójstwa mają co najmniej dwie cechy wspólne: Lyndona Johnsona i Izraela.

  Po pierwsze, ich śmierć jest dokładnie ujęta w ramy prezydentury Johnsona, co było również kontekstem dla innych zabójstw politycznych, takich jak Martin-Luther King. Johnson kontrolował stan podczas dwóch śledztw w sprawie morderstw Johna i Roberta.

  Po drugie, w obu przypadkach znajdujemy odciski palców głębokiego państwa Izraela. W przypadku Roberta jest to wybór zmanipulowanego koziołka, co oczywiście miało na celu ukrycie zabójstwa Roberta jako aktu nienawiści wobec Izraela. W przypadku Johna jest to tożsamość mężczyzny, którego poproszono o zabicie patsy, żydowskiego gangstera powiązanego z Irgunem.

  Johnson i Israel, dwa wspólne elementy zabójstw Kennedy’ego, są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ Johnsona można uznać za sayana wysokiego szczebla, człowieka potajemnie oddanego Izraelowi lub będącego własnością Izraela, aż do popełnienia zdrady stanu przeciwko Izraelowi. naród, któremu został wybrany, aby przewodzić i chronić.

  Związek przyczynowy między tymi dwoma zabójstwami staje się wtedy jasny: nawet gdyby Robert był proizraelski, a nie był, Izrael i Johnson nadal mieliby ważny powód, by go wyeliminować, zanim dotrze do Białego Domu, gdzie mógłby… i wznowiłby śledztwo w sprawie śmierci jego brata.

  To, co powinno być oczywiste od samego początku, teraz wydaje się jasne: aby rozwiązać zagadkę zabójstwa Johna Kennedy’ego, wystarczy przyjrzeć się dwóm innym zabójstwom, które są z nim powiązane: zabójstwie Lee Harveya Oswalda, człowiek, którego proces mógł ujawnić oszustwo i prawdopodobnie wystawić spiskowców na światło dzienne, a także zabójstwo Roberta Kennedy’ego, człowieka, który wznowiłby sprawę, gdyby żył. I oba te zamachy noszą podpis Izraela.

  Po śmierci w 1968 r. Robert Kennedy pozostawił jedenaście sierot, nie licząc dwojga dzieci Johna, które w pewnym stopniu adoptował. Syn Johna, John F. Kennedy Jr., vel John John, który w dniu pogrzebu ojca skończył trzy lata, ucieleśniał mit Kennedy’ego w sercach wszystkich Amerykanów. Trasa wydawała się wytyczona, by pewnego dnia zostać prezydentem. Zmarł 16 lipca 1999 r. wraz z ciężarną żoną i szwagierką, kiedy jego prywatny samolot nagle i tajemniczo zanurkował w ocean kilka sekund po tym, jak ogłosił lądowanie na posiadłości Kennedych w Massachusetts.

  John John od dawna był przedstawiany jako powierzchowny, zepsuty i nieszkodliwy młody człowiek. Ale ten obraz był równie mylący, jak młody Halmet w sztuce Szekspira. John miał na myśli poważne zainteresowanie iw wieku 39 lat dopiero zaczynał karierę polityczną. W 1995 roku założył magazyn George , który wydawał się nieszkodliwy, dopóki nie zaczął interesować się zabójstwami politycznymi. W marcu 1997 roku Georgeopublikował 13-stronicowy artykuł matki Yigala Amira, skazanego za zabójcę izraelskiego premiera Icchaka Rabina. Artykuł popierał tezę o spisku izraelskiej skrajnej prawicy. Tak więc JFK Jr. został wyeliminowany, podążając śladami swojego ojca, wchodząc do polityki przez drzwi dziennikarstwa i interesując się zbrodniami izraelskiego głębokiego państwa. Kanadyjsko-izraelski dziennikarz Barry Chamish uważa, że ​​John Kennedy Jr. został zamordowany właśnie z tego powodu.[56]

  Bezsensowne wyobrażenie o tajemniczej klątwie rzuconej na rodzinę Kennedych jest oczywistą zasłoną dymną. Nierozwiązane morderstwa JFK i jego dwóch prawowitych spadkobierców – młodszego brata i jedynego syna – wymagają bardziej racjonalnego wyjaśnienia. Poczucie, że oficjalne opowieści o ich śmierci są ogromną przykrywką, jest obsesją na punkcie amerykańskiej psychiki, trochę jak wyparta rodzinna tajemnica, która z podświadomości wpływa na całą osobowość.

  Prezydent John Kennedy i jego brat to bohaterskie, niemal Chrystusowe postacie w sercu rosnącej społeczności obywateli, którzy zdali sobie sprawę z tragicznych, długotrwałych skutków swoich zabójstw. Tylko wtedy, gdy amerykańska opinia publiczna zrozumie prawdę o swojej śmierci i uszanuje swoje dziedzictwo i poświęcenie, Ameryka będzie miała szansę na odkupienie i znów będzie wielka.

  fragment eseju ” Czy Izrael zabil Kennedych” na unz.com

 3. Carlos said

  https://www.unz.com/runz/american-pravda-the-jfk-assassination-part-i-what-happened/

 4. kontra said

  John i Robert Kennedy byli częścią elity usa – nie ma motywu żeby ich zabić.

  R. Kennedy był prokuratorem generalnym, pozwolił na zniszczenie dowodów ws zabójstwa swojego brata JFK.

 5. bryś said

  Mniej znany wątek działalności prezydenta Kennedy’ego ukazuje bestsellerowa książka słynnego ekonomisty Song Hongbinga „Wojna o pieniądz”. Otóż Kennedy już na początku swej kadencji dostrzegł, że w USA to nie skarb państwa, dysponujący rezerwami kruszców, emituje banknoty, lecz czyni to prywatny, zrzeszający rekinów finansjery Bank Rezerw Federalnych, tzw. Fed. To on produkuje papierowy pieniądz i pożycza go rządowi… Stąd wniosek – to nie rząd, lecz Fed rządzi Ameryką.

  Jesienią 1963 roku John Kennedy podpisał rozkaz wykonawczy stanowiący poprawkę do rozkazu Trumana, wstrzymujący emisję banknotów przez Fed i przekazujący tę funkcję rządowi USA. Druk papierowego pieniądza miał być utrzymywany na poziomie znajdujących się w skarbcu zasobów srebra! O swym przedsięwzięciu 12 listopada 1963 r. poinformował studentów w wykładzie na nowojorskim uniwersytecie Columbia. Dziesięć dni później był zamach w Dallas. Następca Kennedy’ego, L. Johnson, całą rzecz wstrzymał.

  https://24kurier.pl/blogi/janusz-lawrynowicz/kennedy-i-finansjera/

 6. Carlos said

  Re 5 Brys – Moim zdaniem to byla jedna z glownych przyczyn zabojstwa Johna K. Koncern zbrojeniowy tez mial w tym interes , bo Kennedy nie chcial isc na konfrontacje. Ale my mamy rozpatrywac zabojstwo Roberta Klennediego. Choc obydwa zabojstwa maja wspolne przyczyny. Bracia Kennedy , w swojej amerykanskiej pewnosci siebie ( John -Prezydent, Robert- Prokurator Generalny) mysleli ,ze majac taka wladze zdolaja pokonac przeciwnikow. Niestety mylili sie i na wszelki wypadek ,gdyby synowi Johna tez przyszlo do glowy byc prezydentem, zalatwili to zanim zostal nim.

 7. Carlos said

  Prezydent Kennedy i jego brat Robert Kennedy zostali zamordowani przez kompleks bezpieczeństwa wojskowego

  Paul Craig Roberts

  Presstitute Media, takie jak UK Telegraph, poświęcają dużo energii na demaskowanie rządowych spisków. Na przykład tysiące architektów wieżowców, inżynierów budownictwa, fizyków, nanochemików, ekspertów od wyburzeń, ratowników, pilotów wojskowych i cywilnych oraz byłych urzędników państwowych, którzy dostarczyli obszerne dowody na to, że oficjalna historia 11 września jest… bajki kłócą się z wszelkimi dowodami, a prawa fizyki są odrzucane przez prostytutki jako „teoretyków spiskowych”.

  Podobnie ci, jak James W. Douglass, którzy udowodnili ponad wszelką wątpliwość, że prezydenta Johna F. Kennedy’ego nie zabił Oswald, ale jego własny paranoiczny antykomunistyczny kompleks wojskowo-bezpieczeństwa, są odrzucani jako teoretycy spiskowi.

  Raport Komisji 9/11 i Raport Komisji Warrena były przykrywką. Wiceprezes Dick Cheney i neokonserwatyści, których sponsorował, potrzebowali „nowego Pearl Harbor”, aby rozpocząć militarne ataki na kraje Bliskiego Wschodu, które prowadziły niezależną politykę zagraniczną, zamiast być wasalami USA/Izraelów. 11 września był ich zaaranżowanym „nowym Pearl Harbor” i ten fakt musiał zostać zatuszowany, gdy rodziny z 11 września upierały się przy swoich żądaniach śledztwa i nie można było ich przekupić za duże sumy pieniędzy.

  Podobnie, Komisja Warrena nie miała innego wyboru, jak tylko ukryć fakt, że popularny amerykański prezydent John F. Kennedy został zamordowany przez Połączonych Szefów Sztabów, CIA i Secret Service, ponieważ wierzyli w niego paranoidalni antykomuniści. być „miękkim wobec komunizmu”, a tym samym stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych. Trwała zimna wojna, a komisja Warrena nie mogła pociągnąć do odpowiedzialności osób odpowiedzialnych bez zniszczenia zaufania publicznego do amerykańskich służb wojskowych i bezpieczeństwa.

  Niemniej jednak wszyscy świadomi sfałszowanej sprawy przeciwko Oswaldowi wiedzieli, co się stało. Jedną z tych osób był prokurator generalny Robert Kennedy, brat JFK.

  Bobby Kennedy rozumiał sytuację. Wiedział, że jako członek tajnej administracji nic nie może na to poradzić. Wiedział jednak, że jeśli wygra prezydenturę, będzie mógł pociągnąć do odpowiedzialności te elementy bezpieczeństwa. Jego brat powiedział mu, że po reelekcji zamierza „rozbić CIA na tysiąc kawałków”. Kiedy wojna w Wietnamie zniszczyła prezydenta Lyndona Johnsona, Bobby Kennedy został kolejnym prezydentem USA.

  Bobby Kennedy został zamordowany wieczorem, kiedy wygrał prawybory Demokratów w Kalifornii. Obwiniono Sirhana Sirhana. Stał przed Kennedym. Miał ośmiostrzałowy pistolet niskiego kalibru, z którego wystrzelił. Uderzył Paula Shrade’a, który stał obok Kennedy’ego. Ale nie uderzył Kennedy’ego. Kennedy, według dowodów medycznych i naocznych świadków, został zabity od strzałów w plecy i tył głowy.

  Potwierdził to wiele lat temu wybitny dziennikarz i dokumentalista, który stał tuż za Robertem Kennedym, kiedy został zastrzelony. Powiedział mi, że poczuł, jak kula trafiła Kennedy’ego w ucho i zobaczył jej uderzenie. Napisał pełny raport dla FBI i pomimo swoich referencji nigdy nie skontaktowało się z nim dochodzenie.

  Teraz, w ostatnią środę, 48 lat później, Paul Shrade przedstawił niepodważalne dowody na przesłuchaniu w sprawie zwolnienia warunkowego 71-letniego Sirhana Sirhana, że ​​Robert Kennedy został zastrzelony przez kogoś innego z tyłu, a nie z przodu, gdzie stał Sirhan Sirhan.

  Oświadczenie Paula Shrade’a można przeczytać tutaj: http://www.informationclearinghouse.info/article44184.htm
  Oczywiście, media w prostytutce powiedzą, że Paul Shrade, który sam został zastrzelony, gdy zamordowano Kennedy’ego, jest „teoretykiem spiskowym”. Pamiętaj: teoretyk spiskowy to każdy, kto na podstawie twardych dowodów kwestionuje rząd, który obwinia za swoje przestępstwo niewinną osobę trzecią.

  W czasie zabójstwa Roberta Kennedy’ego CIA przeprowadzało eksperymenty kontroli umysłu. Eksperci uważają, że Sirhan Sirhan był jednym z tych pod kontrolą CIA. To wyjaśniałoby, dlaczego Sirhan Sirhan nie pamięta tego wydarzenia.

  Prezydent John F. Kennedy doświadczył w Połączonych Szefach Sztabów pod przewodnictwem przewodniczącego Lymana Lemnitzera wysokiego poziomu niesubordynacji. Lemnitzer okazywał na spotkaniach w Białym Domu pogardę dla prezydenta. Kiedy Lemnitzer przywiózł Kennedy’emu projekt Northwoods, aby zestrzelić amerykańskich obywateli na ulicach Ameryki i zdmuchnąć amerykańskie samoloty z nieba, aby zrzucić winę na Castro, aby Stany Zjednoczone mogły zaatakować i osiągnąć „zmianę reżimu”, popularne określenie reżimu George’a W. Busha na Kubie prezydent Kennedy usunął Lemnitzera ze stanowiska przewodniczącego i wysłał go do Europy jako szefa NATO.

  Kennedy nie wiedział o operacji Gladio, programie zabójstw w Europie prowadzonym przez NATO i CIA. Komuniści byli obwiniani o zamachy bombowe na cywilów w ramach operacji Gladio na stacjach kolejowych w celu osłabienia komunistycznych wpływów politycznych, zwłaszcza we Włoszech. Tak więc sposób, w jaki Kennedy pozbył się Lemnitzera, postawił Lemnitzera na czele tego programu i dał mu sposób na pozbycie się Johna Kennedy’ego.

  Każdy, kto myśli, że demokratyczne rządy nie zabiją własnych obywateli, jest niewyobrażalnie niedoinformowany. Jeśli, drogi czytelniku, jesteś jedną z tych naiwnych osób, wejdź do Internetu i zapoznaj się na przykład z Operacją Northwoods i Operacją Gladio.

 8. errorous said

  Ad John i Robert Kennedy byli częścią elity usa – nie ma motywu żeby ich zabić.

  Polecam książkę FINAL JUDGMENT

  The Missing Link in theJFK Assassination Conspiracy
  By
  MICHAEL COLLINS PIPER

  The Israeli Nuclear Arms Link to the JFK Assassination Now the Subject of Worldwide Discussion . . .

  For ten years Israeli propagandists called Final Judgment author Michael Collins Piper a „liar” and an „anti-Semite” for charging that Israeli intelligence played a role in the JFK assassination conspiracy because of JFK’s bitter secret conflict with Israeli Prime Minister David Ben-Gurion over Israel’s efforts to build nuclear weapons of mass destruction. Certain self-styled “JFK assassination researchers” scoffed at Piper and refused to address the thesis of his book.
  However, on July 25, 2004, many of Piper’s critics were red-faced and silent when Israel’s respected Jerusalem Post carried a story headlined: „Vanunu: Israel behind JFK Assassination.” The newspaper reported that famed Jewish-born nuclear physicist, Dr. Mordechai Vanunu, recently released after spending 18 years in prison for exposing Israel’s covert atomic weapons program—had charged that supporters of Israel’s drive for nuclear weapons were involved in the JFK assassination precisely because of JFK’s interference with their ambitions.
  The Israeli government dismissed Vanunu’s allegations, but what he said received attention in newspapers worldwide, with the notable exception of the United States where one and only one newspaper, mentioned Vanunu’s charges and that was American Free Press, the Washington-based weekly that published Final Judgment. However, as widely read Internet writer, Rev. Mark Dankof, put it quite correctly: „The Vanunu-Piper allegations about Israel will not go away.”

  New Evidence Ties Israel’s Nuclear Weapons Program to The New Orleans Connection in the JFK Conspiracy . . .

  As the second printing of the sixth edition of this book went to press, a source with intimate, high-level knowledge about the NUMEC nuclear plant in Pennsylvania that smuggled nuclear materiel to Israel (see Chapter 8) provided documentation to Michael Collins Piper that the family of Edith Rosenwald Stern, a prominent New Orleans Jewish leader, were key financiers behind NUMEC. Mrs. Stern was the closest friend of Clay Shaw, the longtime CIA asset charged by New Orleans District Attorney Jim Garrison in the JFK conspiracy. Final Judgment had already documented Shaw’s ties to Israeli intelligence, so the NUMEC-Stern connection is all the more damning and, with other data, explains why Garrison ultimately concluded there was an Israeli connection behind the conspiracy. And note this: Another NUMEC investor was Pittsburgh’s CIA-connected „right wing” billionaire Richard Scaife, whose protégé, Joe Farah, a vocal supporter of Israel, promoted a JFK conspiracy book evidently designed to distract attention from Final Judgment. No more need be said.

  The Israeli nuclear weapons link to the JFK assassination is a reality—a fact of history that is not going to go away . . .

 9. Carlos said

  Errorous ma racje. Kennedy nie dal pozwolenia na bron nuklearna dla Izraela. Chcial zlikwidowac wladze FED i dogadac sie ze Zwiazkiem Radzieckim. Czyli odciac lobby zydowskie od samofinasujacej sie maszynki do robienia pieniedzy i zyskow z przemyslu zbrojeniowego. Jeszcze wtedy Big Farma nie mial takiej wladzy ( szczepienia), a wszystkie te sektory opanowane sa przez w/w lobby w USA. To za duzo jak na jednego prezydenta.

 10. Andzia said

  re:4
  Naiwne jest to przypuszczenie, że pozwolił. Skoro zabili, to niszczenie dowodów było o wiele łatwiejsze.

 11. Piskorz said

  re 5 Ale który tom tego tytułu?!

 12. Piskorz said

  re5…i ojciec JFK powiedział mu wprost; „Synu, jeśli to podpiszesz,
  to oni ciebie zabiją”.

 13. kontra said

  Mit Kennedych żyje własnym życiem.
  Byli z partii Demokratów czyli na nasze SLD.

  re 10
  niszczenie śladów z limuzyny JFK to 1963r

  re 5
  To taka patriotyczna legenda o JFK jak u nas o Piłsudskim:

  EO 11110 did not order the printing of Silver Certificates. It ordered the amendment of a previous executive order so that the United States Code would authorize or ’empower’ the Secretary of the Treasury to issue Silver Certificates if the occasion should arise.
  G. Edward Griffin

  W EO 11110 JFK nie nakazał druku dolarów opartych na srebrze

  Kennedy was a fabian socialist from the London School of Economics
  https://www.corbettreport.com/interview-1276-g-edward-griffin-debunks-the-jfkfed-myth/
  https://www.silverdoctors.com/silver/silver-news/globalist-jfk-executive-order-11110-didnt-take-away-but-gave-more-power-to-the-fed/

  https://forbiddenknowledgetv.net/jfk-fed-myth-busted-g-edward-griffin-on-corbett-report/

  https://www.alt-m.org/2013/11/19/just-say-no-to-the-jfk-fed-conspiracy/

  re 12
  a kto powiedział że ojciec mu to powiedział?

 14. Piskorz said

  re 13 re 12
  a kto powiedział że ojciec mu to powiedział?” Daj spokój tym wierceniem dziury w brzuchu..!! I na port. ros. nie x czytałem, nie mówiąc już o naszych.!! I w wersjach papierowych również..NIE MA DYMU BEZ OGNIA…Nikt nie podaje takiej info dla tzw. jaj.!

 15. Siekiera_Motyka said

  Ad. 2 – Carlos – Jeszcze lepszy „zbieg okoliczności” jest fakt ze osoba filmująca zamordowanie JFK o nazwisku Zapruder to …. tra la Żyd.

  „Wczesne życie

  Zapruder urodził się w ukraińsko-żydowskiej rodzinie w mieście Kowel, Imperium Rosyjskie (obecnie Ukraina), syn Izraela Zaprudera.[1] Otrzymał tylko cztery lata formalnej edukacji na Ukrainie. W 1909 jego ojciec wyjechał do Ameryki. W 1918 roku Abraham Zapruder wraz z rodziną wyjechał z Kowel do Warszawy. W pewnym momencie brat Zaprudera został wyciągnięty z pociągu i zamordowany na oczach rodziny, podobno przez polskich strażników. W 1920 roku jego rodzina wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, osiedlając się na Brooklynie w Nowym Jorku, gdzie ponownie spotkali się z Israelem Zapruderem.”

  https://en.wikipedia.org/wiki/Abraham_Zapruder

  A Oswald pojechał sobie do ZSSR i po 2 latach powrócił do USA bez problemów !!!!

  „Dezercja do Związku Radzieckiego

  Oswald udał się do Związku Radzieckiego tuż przed ukończeniem 20 lat w październiku 1959 r. Nauczył się rosyjskiego i zaoszczędził 1500 dolarów z pensji piechoty morskiej (równowartość 11100 dolarów w 2021 r.). [3] Oswald spędził dwa dni z matką w Fort Worth , następnie 20 września wyruszył na statek z Nowego Orleanu do Le Havre we Francji i natychmiast udał się do Wielkiej Brytanii. Przybywając do Southampton 9 października, powiedział władzom, że ma 700 dolarów i planuje zostać przez tydzień przed pójściem do szkoły w Szwajcarii. Tego samego dnia poleciał do Helsinek, gdzie zameldował się w Hotelu Torni, pokój 309, a następnie przeniósł się do Hotelu Klaus Kurki, pokój 429.[53] Otrzymał sowiecką wizę 14 października. Oswald wyjechał pociągiem z Helsinek następnego dnia, przekroczył sowiecką granicę w Vainikkala i 16 października przybył do Moskwy.[54] Jego wiza, ważna tylko przez tydzień, miała wygasnąć 21 października.[55]”

 16. Woj said

  Re.5 tyle filmów i audycji radiowych ,przez ostatnie 50 lat obejrzałem i wysłuchalem o tym zamachu pozostając ciągle z wątpliwościami a tu niejaki „brys „wyłożył kawę na ławę w kilku zdaniach po których człowiekowi odrazu robi się jasno i wkoncu WIE !! Ci studenci z pewnością tez odrazu wiedzieli !! Dziękuję panu BRYS ,żes zechciał tę wiedzę upublicznić

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: