Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  szary4aequitas o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Łapówka dla Żydów

Posted by Marucha w dniu 2022-09-05 (Poniedziałek)

Zbliżają się wybory parlamentarne, a tymczasem sondaże od wielu miesięcy pokazują, że PiS wprawdzie może uzyskać najlepszy wynik wyborczy, ale nie wystarczy to na samodzielne utworzenie rządu.

To duży problem, bo z drugiej strony pojawiają się niepokojące sygnały, że gdyby tak opozycja, nawet nie firmowana przez znienawidzonego Donalda Tuska, który od co najmniej 2005 roku, kiedy to ośmielił się kandydować w wyborach prezydenckich przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu, którego Naczelnik Państwa przeznaczył naszemu mniej wartościowemu narodowi tubylczemu na prezydenta, pozostaje pierwszym wrogiem publicznym, jako przywódca obozu zdrady i zaprzaństwa, potrafiła zewrzeć szeregi na przykład pod przewodnictwem Rafała Trzaskowskiego do spółki z Szymonem Hołownią, to mogłaby utworzyć alternatywny rząd, tym bardziej, że Amerykanie, na których obóz dobrej zmiany postawił wszystko, ostatnio dali sygnał, że Trzaskowski też może być ich duszeńką.

Świadczyła o tym nie tylko wizyta ambasadora Brzezińskiego na Campusie Trzaskowskiego, ale jeszcze bardziej – pielgrzymka niezawisłych sędziów do Ekscelencji. Już tam niezawiśli sędziowie muszą wiedzieć coś, czego my jeszcze nie wiemy. Ale my też coś wiemy – na przykład, że PiS nie jest w stanie pozyskać żadnych partnerów koalicyjnych, o czym świadczą choćby oszczerstwa rzucane przez Propaganda Abteilung Jacka Kurskiego na polityków Konfederacji – że są ruskimi agentami, a nie – jak cała reszta, która wysługuje się albo Niemcom, albo Ukraińcom, którzy przez naszych Najważniejszych Sojuszników, wkręcani są w ruską maszynkę do mięsa.

Tymczasem zainteresowanie „dążeniem” do prawdy w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej osłabło wśród wyznawców Naczelnika Państwa do tego stopnia, że po ogłoszeniu „zwycięstwa”, nawet „raport” Antoniego Macierewicza o „dwóch wybuchach” nie wywołał najmniejszego rezonansu.

Czym w tej sytuacji rozhuśtywać emocjonalnie wyznawców? Z pomocą przyszła wojna hybrydowa, jaką Niemcy rozpętały przeciwko Polsce od początku roku 2016, w której wykorzystują instytucje unijne do dyscyplinowania naszego nieszczęśliwego kraju, najpierw pod pretekstem niedostatków „demokracji”, a od marca 2017 roku – pod pretekstem niedostatków praworządności.

Sprzyja ona w sposób naturalny podsycaniu niechęci do Niemiec, które ponadto są protektorami Donalda Tuska, uznanego przez Naczelnika Państwa za wroga publicznego numer 2 – bo pierwsze miejsce, zgodnie z rozkazem Naszego Najważniejszego Sojusznika, zajmuje oczywiście Putin.

Po drugie, wielce Czcigodny poseł Mularczyk wpadł na pomysł rozpoczęcia „dążenia” do uzyskania od Niemiec reparacji wojennych. Premier Morawiecki sypnął złotem na Instytut Strat Wojennych, w którym prawdziwe są synekury i pensje, więc Naczelnik Państwa straciwszy nadzieję na uzyskanie środków z Funduszu Odbudowy, postanowił wykorzystać „dążenie” do reparacji wojennych do rozhuśtywania wyznawców przed przyszłorocznymi wyborami w nadziei, że przysporzy to Zjednoczonej Prawicy przynajmniej tyle głosłów, by mogła samodzielnie utworzyć rząd i podtrzymać „zdobycze” jego pretorianów. Toteż nic dziwnego, że oficjalnie proklamował rozpoczęcie „dążenia”.

To jednak stanowi tylko jeden aspekt problemu. Drugi to okoliczność, że obok Donalda Tuska pojawił się drugi pretendent obozu zdrady i zaprzaństwa do przejęcia w przyszłym roku rządów w naszym bantustanie, w osobie Rafała Trzaskowskiego, który próbuje wprząc do swego rydwanu Szymona Hołownię, za którym w dyskretnym cieniu stoi były członek Rady Atlantyckiej, Michał Kobosko.

No a teraz, na Campusie u pana Rafała, pojawił się ambasador USA w Polsce, pan Brzeziński, a zaraz potem z pielgrzymką przyszli do niego niezawiśli sędziowie, którzy najwyraźniej wiedzą już coś, czego my jeszcze nie wiemy.

Toteż Naczelnik Państwa nie miał wyjścia. Musiał przelicytować nie tylko pana Jana Zbigniewa hrabiego Potockiego, co to przed Europejskim Sądem Polubownym w Ciechanowie wyprocesował dla Polski ponad 800 mld dolarów reparacji. Naczelnik ogłosił, że nie żadne tam 800 miliardów, tylko Niemcy muszą wypłacić nam ponad bilion dolarów. Do tego będziemy „dążyć”, przynajmniej do przyszłorocznych wyborów.

W tej sytuacji przed naszym nieszczęśliwym krajem otwierają się szerokie perspektywy, tym bardziej, że każdego, kto próbowałby podważyć prostą i żarliwą wiarę w reparacje, można będzie zdyskredytować, jako niemieckiego agenta – bo ruscy agenci, których kawaler orderu przyznanego z inicjatywy Służby Bezpieki Ukrainy tylu już zdemaskował, chyba nie mieliby żadnego interesu w podważaniu wiary w reparacje – chociaż oczywiście nigdy nic nie wiadomo, bo przecież Putin zdolny jest do wszystkiego.

Toteż tylko patrzeć, jak Kluby „Gazety Polskiej” zostaną zmobilizowane do urządzania demonstracji pod hasłem reparacji wojennych od Niemiec. To można by potraktować jako swego rodzaju osobliwość, gdyby nie jedna okoliczność, która inicjatywie Naczelnika Państwa nadaje charakter antypaństwowy i antynarodowy.

Chodzi o pomysł, by „dążenie” do reparacji wojennych od Niemiec Polska powiązała z żydowskimi roszczeniami majątkowymi wobec naszego nieszczęśliwego kraju. Niebezpieczeństwo – najdelikatniej mówiąc – polega na tym, że w ten sposób Polska uznałaby de facto zasadność żydowskich roszczeń majątkowych, na czym Żydom od samego początku, kiedy wpadli na pomysł by Polskę w ten sposób wyszlamować, a może nawet trwale zdominować ekonomicznie, bardzo zależało.

W ten oto sposób Naczelnik Państwa, pod pozorem ultrapatriotycznej inicjatywy, podejmuje walkę z Rafałem Trzaskowskim, który w maju dogadał się z przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów Ronaldem Lauderem i Alexandrem Sorosem, synem grandziarza i szefem fundacji Społeczeństwa Otwartego, o względy Naszego Najważniejszego Sojusznika – kogo uzna w Polsce za swoją ukochaną duszeńkę.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org

Komentarze 22 do “Łapówka dla Żydów”

 1. Wladca said

  Wezcie rozance i modlcie sie spacerujac Po Ulicach Waszych miejscowosci.Co Niedziele o godz.15.Kazdy z Was moze prowadzic modlitwe.Modlcie sie o dobrego Wladce,on Was wyzwoli i przywroci Wam godnosc.

 2. Olo said

  „wprawdzie może uzyskać najlepszy wynik wyborczy, ale nie wystarczy to na samodzielne utworzenie rządu”

  Żydobanderowski wuc wejdzie wtedy na drabinkę, gwizdnie na swoich, krzyknie – „Rezać” Lachy i „Chwałą Ukrainie” i wszystko będzie tak jak Wujek Sam obiecywał, czyli będą mieli swoją Wielką Ukrainę od morza do morza.

 3. mrufka said

  Taki piękny tekst i ani słowa o tym, że PiS łoży na Roty Niepodległości Bąkiewicza grube miliony. Że koalicja rządowa PiS z Konfederacją jako wariant awaryjny jest już od dawna na stole. Co nie dziwi, biorąc pod uwagą, że katolicko-libertariańska Konfederacja to po prostu kolejny żydowski odprysk. Od dawna smażony na sytuacje awaryjne. I nie mający ni wspólnego z polskim ruchem narodowym.

  Kolejny tekst mądrości wieszcza, w którym dyskretnie pomija różne wątki wokół Konfederacji. Kreując ją na zbawcę.

  Dobre choć to, że pokazuje talmudyzm Jarosława Kalksteina. Mam na myśli połączenie reparacji od RFN z odszkodowaniami dla Żydów.

  Tak na marginesie. Coraz trudniej mi się czyta Michalkiewicza. Odkąd zobaczyłem, że on też jest graczem. I czytać go należy jak podstępnego wroga, nie jak wieszcza. Czasem powstrzymując nudności.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Nie ma też w felietonie ani słowa o umowach śmieciowych, prostytucji na Ukrainie, ani nawet o głupocie Liz Truss.

  No cóż, oznajmił nam Pan, że nie lubi red. Michalkiewicza i że jest on podstępnym wrogiem. Przyjęliśmy do wiadomości bez dowodu.

 5. Wladca said

  No coz,barany dawno juz obstrzyzone,kasa na zakup tzw.szczepionek juz zaplacona,bo kredyt w bilionowych sumach juz wziety,a teraz wybuchla z tego wojna,bo ten kredyt to tylko papier,a krew to prawdziwa waluta
  Kazdy glosujacy frajer powinien zdechnac z glosuje i z zimna.Kto pracuje,to tez frajer.

 6. Olo said

  Re. 3

  Każda władza ma swoich pieszczochów, którzy wpuszczają ludzi kanał. Ma i takich pieszczochów faszystowski reżim żydobanderowski, który robi za tak zwany „polski rząd, a opłacani przez ten reżim agenci wpływu robią za tak zwane autorytety. Ale wszystko jest do czasu. Gdy się zrobi ciemno, zimno i głodno, z każdej świni powieszonej na ruszcie wytopi się tłuszcz. Zostaną tylko kości, którymi zajmą się wygłodniałe psy.

 7. mrufka said

  Odpowiadam na 4. Marucha

  Michalkiewicz od dziesiątek lat pompuje każdy cudowny i zbawienny projekt z Mikke i libertarianizmem w tle. Libertarianizm to ideologia żydowska. To jeden dowód.

  Drugi dowód to sprawa 447. Konfederacja została wykreowana i napompowana właśnie tym. Kto zaczął sprawę 447? Wieszcz. Jak cały numer z Bąkiewiczami i koszerną ferajną z Konfederacji był już dograny. Oni mieli przejąć temat i przejęli. Jako rezerwowa rezerwa PiS.

  Ostatni dowód. Jak się ustawiła Konfederacja do rosyjskiej wojny z banderyzmem? Merdając w stronę Waszyngtonu. Wieszcz dalej gra na Konfederację. Tak, jeden Mikke mówi tam trzeźwo w sprawie Rosji. Bo on kariery politycznej nie potrzebuje. Może robić za listek figowy. A reszta Konfederacji, co w korytarzach PiSu czeka na karierę?

  Mi więcej dowodów nie trzeba. A jest więcej. Michalkiewicza czytałem latami. I mu ufałem. Do 447 i radiomaryjnej zrzutki na mieszkanie.

 8. ! said

  Oj tam oja tam. Już bosaki i winnickie przyjdą kaczorowi z pomocą i będzie żont.

 9. ! said

  Brawo Mrówka
  Gdy poznałem się osobiście na ludziach z ruchu narodowego to sam opisałem to kiedyś podobnie na gajówce tylko że ostrzej czyli „konfa to rusofoby i ludzie wyszkoleni przez CIA jako przyszły koalicjant dla kaczora.”

 10. Emilian58 said

  Podejrzewam że ten pomysł reparacji to raczej wychodzi z USraela niż kaczego mlaskacza. Chociaż jemu to również pasuje aby zachować dobrostan dotychczasowego elektoratu bo na nowy to szans nima i nie byńdzie. Pewnie USrael w ten sposób chce „zachęcić” pragmatyczną niemczarnie do pomocy zwycięskim ukrom.

 11. Marucha said

  Re 7:
  Nudzi mnie już wałkowanie mrufczej tematyki. To, co nadawało się na jedno- czy dwu-zdaniowe skorygowanie niewłaściwego cytatu, w wykonaniu p. Mrufki rozrosło się, niczym pleśń w zawilgoconej piwnicy, potrącając przy okazji o sprawy niezbyt relewantne.

  Odpowiadam, z niechęcią, po raz ostatni. Dalsze elukubracje na ten temat po prostu wykasuję.

  Po pierwsze, Korwin-Mikke i Michalkiewicz to dwie różne osoby, różniące się w poglądach i wrzucanie ich do jednego worka jest prymitywnym chwytem demagogicznym. Michalkiewicz nie jest libertarianinem. Znam go osobiście.

  Po drugie – g…o mnie obchodzi Konfederacja, PIS etc.

  Po trzecie – dzięki Michalkiewiczowi Polacy dowiedzieli się o żydowskiej hucpie 447 z tzw. „odszkodowaniami”. Dzięki niemu, nie komu innemu.
  A p. Mrufka nawet w tym dopatruje się drugiego dna i gry wrogich sił.

  Tak więc będę niegrzeczny: zamknij się Pan wreszcie.

 12. Piotr B. said

  Gospodarzu Michakiewiczowi zazdroszcza wiedzy i talentu…Jeszcze raz uzyje Jego stwierdzenia ze zazdrosc to jedyny z 7 GG ktory nie przynosi przyjemnosci tylko CIERPIENIE…i dlatego takie mrufczenie.

  ————
  Michalkiewicza nienawidzą zwłaszcza żydzi. Ciekawe, co kieruje niektórymi bywalcami gajówki…
  Admin

 13. ! said

  „Michalkiewicza nienawidzą zwłaszcza żydzi. Ciekawe, co kieruje niektórymi bywalcami gajówki…
  Admin”

  Przede wszystkim wkurza nas wyjątkowo aroganckie bronienie Michalkiewicza przez gajowego i obrzucanie g#wnem każdego kto ośmieli się nie lubić albo wykazać jakiś błąd tego „człowieka bez grzechu”.

  Nawet kretyn wie, że Michalkiewicz na punkcie Konfederacji ma zajoba, promuje ją kiedy tylko może i kłamie na jej temat. Nigdy o niej prawdy nie napisze. Jakoś podejrzanie omija niektóre tematy. A Konfa w sprawie U krainy i USA pokazuje, że nie jest żadną endecją ani partią Polaków tylko przybuduwką PiSu. Może ci co tak kochają Michalkiewicza to żydzi?

  ————
  Jeszcze jeden taki wpis – i ban.
  Admin

 14. Carlos said

  Juz nie chce mi sie na ten temat pisac i nie chce wkurzac Gajowego. Kupilem kilka ksiazek Michalkiewicza , bo nadal uwazam , ze jego wiedza i zaslugi dla Polski ( uswiadamianie o przewrotnosci Zydow) sa niepodwazalne. Uwazam , ze duzo nauczylem sie od niego. Ale jest tez kilka niejasnych szczegolow o ktorych Michalkiewicz nie chce ( bo i nie musi) rozprawiac. Wkurza mnie u niego niechec do Gierka ( studia za darmo skonczyl dzieki Gierkowi) i A. Leppera ( bo nie inteligent). Krytyka totalna PRL-u jest zastanawiajaca jak na tak wyksztalconego czlowieka. Obrona USA we wszystkich aspektach , takze irytuje. Tyle ode mnie , choc znalazlbym jeszcze pare rzeczy, ale co tam…

 15. Czesio i muchy said

  Prośba o pomoc beznapletkoeców to nie jest pomysł pis-u. Chyba w 2014 roku z taką inicjatywą wyskoczył Chojecki i idz pod prąd razem z amerykańskim protestanckim kościołem jakimś tam. Ale wtedy pisiory go olały. Nie jestem beznapletkowcem ale nie lubię Michalkiewicza Karonia i wielu cwaniaków gawędziarzy .

 16. Marucha said

  Re 14:
  Rozsądne wpisy nigdy mnie nie wkurzają.
  Jestem skłonny zgodzić się z Panem co do niechęci red. Michalkiewicza do Gierka, do PRL, do Leppera – być może oparta jest ona o osobiste przeżycia z internowania.
  Natomiast co do USA – absolutnie nie broni tego państwa we wszystkich aspektach, przeciwnie, jest bardzo wobec niego krytyczny. Uważa tylko, że skoro już Polska liże Amerykanom odbyt, to mogłaby przynajmniej coś z tego mieć.

 17. Peryskop said

  Czy z ujawnieniem holouroszczeń pierwszym nie był aby p. Roman Kafel ?

 18. Piotr B. said

  I dodam ze napewno by miala gdyby w durnowaty sposob na najwyzsze POlki wladzy nie sadzala bez opamietania od lat samych BEZNAPLETKOWCOW.Cyrano Kwach i cala armia innych.

 19. Peryskop said

  Marucha :
  Rozsądne wpisy nigdy mnie nie wkurzają.

  Hop hop, bo zdarzało się.

  Np gdy p. Carlosowi na jego pytanie

  https://marucha.wordpress.com/2022/09/03/aleja-gwiazd-biegniemy/#comment-1025755

  podałem nieco wiedzy, np w #66

  https://marucha.wordpress.com/2019/01/05/chinska-sonda-laduje-na-niewidzialnej-stronie-ksiezyca/#comment-803443

  za co Marucha nadał mi tytuł idioty, rzucił parę kurew, wziął na smycz i zamknął ciekawy temat na zaledwie pozycji 93. A wyciągaliśmy wcześniej i ponad 1000 !

  Raptem 3,5 roku temu !

  F35 wciąż nie latają bezpiecznie, F-117 stoi w muzeach, Artemis nie trzyma paliwa. …

  I do dziś nie przeprosił, bo cuś jemu i jego expertoNICKListwie w głowach zabełtałem.

  Ale wiedza typu episteme m.in. na temat III zasady dynamiki – jest bardziej wartościowa od wiedzy opartej na niewiedzy typu doxa.

  Nie moja wina, że miałem nezłych profesorów.

  ===

  Sporo danych przytoczono tu w Gojówce w dyskusji z 2011 roku (dr Strangelove = Pery) :
  https://marucha.wordpress.com/2011/03/05/czlowiek-na-ksiezycu-prawda-czy-falsz

  ===

  Lecz faktycznie nikt nie lubi uznawać za słuszne poglądy sprzeczne z własnymi.

  To jest przypadłość bardzo częsta, zwłaszcza wśród profesorów. Których nazywam profetorami od czasu gdy dwóch takich zredukowało mi etat.

 20. Marucha said

  Re 19:
  Napisał Pan na temat odrzutu bzdury, których powinien się wstydzić w miarę rozgarnięty uczeń szkoły podstawowej. Zareagowałem poprawnie.

 21. Peryskop said

  Panie Marucha, zachęcam raz jeszcze do spojrzenia na III zasadę dynamiki z perspektywy inżynierskiej PRAKTYKI, i to w specyficznych warunkach PRÓŻNI, a nie z punktu widzenia rozgarniętego ucznia w szkole, chcącego wydukać na stopień TEORETYCZNĄ formułkę z podręcznika.

  To co nam się wydaje, zwykle nie ma wartości użytkowej.

  Ale mitów wciąż nie brak.

  Ba ! Są nawet podsycane przez „edukatorów”.

  Ażeby nie wpaść w te sidła, i tworzyć konstrukcje użytkowo przydatne – dość szybko po studiach musiałem przyswoić sobie krytycyzm wobec wiedzy teoretycznej.

  Świat empirii nie dla teoretystów.
  Również tych spiskowych 😆

  Bez takiego przeorientowania nie dałbym rady stawiać paraplegików na nogi, nie sprzedałbym licencji firmie Svensk Handikappteknik AB ze Sztokholmu, ani nie wdrożyłbym lokalnych wersji ortozy teleskopowej w RFN, USA i w Chinach.

  Niemiaszek Benedikt Praisler z PROWALK GmbH zapewnił mi nawet laur poprzez plagiat !

  Według teoretystów w Instytucie te sukcesy miały być niemożliwe. Na szczęście prof. Marian Weiss w Konstancinie pokierował mnie
  inną ścieżką mówiąc przy inicjacji projektu :

  – Skomplikowane ortozy to oni już mają. Ale jeśli udałoby się panu zrobić konstrukcję prostą a skuteczną, to oni tu przyjadą.

  I przyjechali !

  Dopiero potem sypnęły się licencje, stypendia, patenty, nagrody, kontrakty, światowe konferencje i excluzywne seminaria.

  Oraz 17-letnia blokada przewodu doktorskiego – z zawiści zadufanego obrażonego profetora.

  To wszystko – i jeszcze więcej – zawdzięczam umiejętności inteligentnego łączenia teoretycznych zasad z praktyką bio-inżynierską.

  Więc byle palant nie jest w stanie mnie obrazić, zawstydzić, czy ośmieszyć.

 22. Piskorz said

  re 11 Po trzecie – dzięki Michalkiewiczowi Polacy dowiedzieli się o żydowskiej hucpie 447 z tzw. „odszkodowaniami”…Panie Marucha, nie tylko. Są p. SM książki godne uwagi; np ostatnia w formie pytanie-odpowiedź /Zmora”/. !!

  ——
  Jasne, to był tylkom przykład z tym 447.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: