Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AnKa o 12 ciekawostek na dowód, że na…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Zbyszko o Noc Listopadowa czy „burd…
  Yagiel o Wolne tematy (83 – …
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Obrzezaniec

Posted by Marucha w dniu 2022-09-23 (Piątek)

Charles III

„Kiedy 14 listopada 1948 roku urodził się Philip Arthur George, pierwsze dziecko księżniczki Elżbiety i Philipa Mountbatten, jego matka wynajęła w grudniu 1948 roku rabina Jacoba Snowmana, znanego londyńskiego lekarza i mohela, aby obrzezał jej syna” – przypomina z radością żydowskie pismo JewishPress.

Jak pisze David Israel w artykule z dnia 9 września 2022 r (a według żydowskiego kalendarza 13 Elul 5782 roku), tenże rabin Snowman obrzezał również innych członków brytyjskiej szlachty i rodziny królewskiej, a księżniczka była podobno bardzo zadowolona z pracy rabina.

Tradycja rodziny królewskiej zatrudniania żydowskich moheli do obrzezania swoich synów sięga czasów królowej Wiktorii. Jednak podobno ta „piękna tradycja” – jak określa ją Autor artykułu – została przerwana w 1982 roku po narodzinach księcia Williama, ponieważ jego matka Diana, księżna Walii, nie wyraziła na to zgody.

Dzisiejszy „król” Karol III, czyli Charles Philip Arthur George, jeszcze jako „następca tronu” jeździł do Izraela, m.in. na pogrzeby premierów: Icchaka Rabina (1995), Szimona Peresa (2016) oraz na pogrzeb swojej babci, księżniczki Alicji z Battenbergu, która jest pochowana w Jerozolimie. W tym czasie nie omieszkał też uczestnictwa w Światowym Forum Holokaustu.

Książę Karol wygłosił 6 grudnia 2019 przemówienie na przyjęciu w Pałacu Buckingham, w którym powiedział m.in:

„Związek między Koroną a naszą Gminą Żydowską jest czymś szczególnym i cennym. Mówię to ze szczególnej i osobistej perspektywy, ponieważ dorastałem będąc głęboko poruszony faktem, że brytyjskie synagogi przez wieki pamiętały o mojej Rodzinie w waszych cotygodniowych modlitwach. I tak jak wy pamiętacie o mojej Rodzinie, tak i my pamiętamy i świętujemy was”.

Oraz dodał:

„Benjamin Disraeli, oczywiście wielki premier, choć ochrzczony jako dziecko, nigdy nie zaprzeczył swojemu żydowskiemu dziedzictwu, opisując siebie mojej praprababce, królowej Wiktorii, jako: ‚Pusta strona między Starym i Nowym Testamentem!’ Kiedy drwił z niego członek Parlamentu, odpowiedział: ‚Tak, jestem Żydem, ale kiedy przodkowie The Right Honorable Gentleman żyli jako dzikusy na nieznanej wyspie, moi byli kapłanami w Świątyni Salomona!’”.

Wydaje się, że – tak jak u wspomnianego Benjamina Disraeli – chrzest „nie przyjął się”, tak również u wielu innych osobistości „szlachty brytyjskiej” chrzest nie zakorzenił się stając się jedynie formalnym rytuałem usypiającym pospólstwo. Wydaje się to oczywiste, gdyż korzenie niepielonych chwastów są silniejsze niż najcenniejsze i najpiękniejsze kwiaty i życiodajne rośliny.

https://www.bibula.com

Komentarzy 26 do “Obrzezaniec”

 1. Emilian58 said

  Cromwell na zamówienie SZWIATA podmienił zaszlachtowaną szlachtę angielską na „szlachtę” szwiatową.

 2. Tafor said

  Ciężko to zrozumieć, niedawno był tu artykuł że królowa Elżbieta II nigdy nie odwiedziła Izraela z powodu zamachów na angielskich żołnierzy przez żydowskie bojówki. Teraz piszą że Karol został obrzezany przez rabina. Mocno zagmatwane i niejasne te relacje.

 3. ! said

  Tafor @

  Żyd zawsze będzie niejasny i zagmatwany, żeby nikt nie wywęszył że jest żydem!

 4. gnago said

  Wg Biblii człowieka stworzył BÓG . I uczynił go całością . Zatem jakeiś uszczuplanie człowieka o jakakolwiek część ciał jest bluźnierstwem nawet jak nakazane przez monmiejszego sumeryjskiego bożka , rozwodnika z Aszerą

 5. Boydar said

  Wydaje się, Panie Gnago, że nie o uszczuplanie tu chodzi tylko o butę poprawiania Stwórcy. Bo np. włosy czy paznokcie uszczuplamy regularnie i nic w tym złego nie ma. Nawet wyrostek robaczkowy zdarza się usunąć, że o poważniejszych organach nie wspomnę. O kwalifikacji czynu decyduje intencja; ja, stary złodziej, to Panu mówię 🙂

 6. janetatanka said

  Kto zagladal w majtki Karolowi III? No kto? Czyli o czym dyskutowac, obrzezany czy nie ma wystarczajco duzo „za uszami” nowy krol Angli

 7. Piskorz said

  re 2 jego matka wynajęła w grudniu 1948 roku rabina Jacoba Snowmana, znanego londyńskiego lekarza i mohela, aby obrzezał jej syna” – przypomina z radością żydowskie pismo JewishPress.””….I o czym tu dyskutować?

 8. mate29 said

  Obrzezanie daje korzyści :
  – łatwiej utrzymać higienę
  – penis rośnie większy (bo napletek hamuje wzrost , napletek trzeba ręcznie naciągać )
  – stosunek płciowy trwa dłużej ( bo receptory na koronie są osłabione poprzez brak napletka )

  ———–
  G-prawda.
  1. możliwość wystąpienia zakażeń cewki moczowej która poprzez usunięcia napletka zostaje odsłonięta,
  2. wysuszenie naskórka żołędzia, który do tej pory był osłonięty napletkiem.
  3. komplikacje po zabiegu.
  Admin

 9. Anzelm said

  Panie Adminie, osobnik Mate29 zapewne opiera się na autopsji, to niegrzecznie byłoby z nim polemizować. Ja też z autopsji dodam, że żadne z wymienionych przez Mate29 objawów nie wystąpiły u mnie, a wręcz przeciwnie(szczególnie w odniesieniu do punktu 2), pomimo zachowania narządu w stanie jak mnie Pan Bóg stworzył. Na marginesie dodam, że wymienione argumenty były masowo stosowane przez położników w USA, jeszcze do niedawna i nawet rodziców malucha nie pytano o zgodę na okaleczenie.

  ———–
  Bardzo możliwe…
  Ja też (ani moje dawniejsze i obecne kobiety) nie narzekam na swój narząd, choć nieobrzezany.
  Swoją drogą kiedyś już przy urodzeniu wycinano niemowlętom wyrostek robaczkowy, bo miał być do niczego niepotrzebny. Ale okazało się, że jednak pełni pewne funkcje związane z odpornością organizmu.
  Pan Bóg nie dla żartu wyposaża nas w to i owo.
  Admin

 10. Re.4 Bóg(ten prawdziwy,nie żydowski jahwe=diabeł)…stworzył człowieka jako wieczną i nieśmiertelną duszę…(J,10,34-35)…natomiast ten upadły,okrutny,szatański świat(Łk,4,1-13,1J,5,19)oraz materialne ciało- są „więzieniem” i „piekłem” dla tejże duszy.Upadek nieśmiertelnej duszy w materię-jest tyle razy opisywanym upadkiem człowieka.Natomiast „zbawienie”polega na wyzwoleniu się człowieka z szatańskiego świata i powrocie do Boga i Boskiego Duchowego Królestwa-naszej właściwej Ojczyzny.

  ——
  Panie Marku, nam wystarczy Biblia.
  Admin

 11. To co powyżej napisałem jest oparte o słowa i fakty z życia Jezusa Chrystusa właśnie…spisane w Nowym Testamencie…a także innych wielkich myślicieli ludzkości:orfików,pitagorejczyków,Sokratesa,Platona,Plotyna i gnostyków…Natomiast przeczy żydowskiej materialistycznej wizji świata i człowieka…zawartej w Starym Testamencie(ze zbrodniczym jahwe w pakiecie) i Talmudzie.

 12. Anucha said

  „żyd jaśnie panie. Lecz w literę go przerobię”
  Gdyby tylko obrzezywali swoje fiuty,ale oni obrzezują cały świat z gotówki.

 13. NICK said

  Wszystko jest potrzebne jako we organizmie.
  Wszystko, przed śmiercią, czyli życie całe, może się popsuć.
  wiele można naprawić; choćby przez usunięcie zropiałego wyrostka robaczkowego, zawały… .

  Stwórca stworzył.
  Ba, na podobieństwo lecz niedoskonale… .
  Lecz dał też narzędzia do poprawy wszelakiej.

  Napletek zatem?
  Co robić?
  Usunąć?
  Tak.
  Gdy jest odpowiednio chory.

 14. Listwa said

  @ 29 Mate

 15. Listwa said

  @ 11 Marek Rogalski

  „Natomiast przeczy żydowskiej materialistycznej wizji świata i człowieka…zawartej w Starym Testamencie(ze zbrodniczym jahwe w pakiecie) i Talmudzie.”
  – pan coś opowiada glupoty

 16. ot co said

  ad45/ Ino czy to jest zgodne z logiką?Patrz Pan,wlosy podcięte-odrosną,paznokcie przyciete-odrosną a z tym napletkiem to jednak problem,nie uwazasz Pan?

 17. Marucha said

  Młode dziewczyny, ogłupione propagandą LGBT, amputują sobie cycki.
  Po niedługim czasie zaczynają rozumieć, że to już raz na zawsze. Że to nie jest gra komputerowa.
  I się zaczyna…

 18. ot co said

  ad13/A wszystko co Bóg stworzył było DoBrE i stworzył człowieka …,,na Swój obraz i podobienstwo czyli wychodzi ,że ten feler dał nam KtOś inny.

 19. Boydar said

  bez cycków jakoś żyć się da
  bez rozumu nie za bardzo
  zwłaszcza najbliższemu otoczeniu
  np. mężowi czy dzieciom

  w sumie – dobrze
  a tego kwiatu …
  i więdnie szybko

 20. Marucha said

  Re 19:
  Może już wspominałem… wnuczka mojej (średnio bliskiej) znajomej, lat 25, popełniła w zeszłym roku samobójstwo.
  Chciała być mężczyzną.
  Poddała się kilku operacjom.
  Nieudanym (jej zdaniem; zresztą czy one mogą być „udane”?).
  Popadła w depresję…

  Bardzo mi było żal jej babci. Była przeraźliwie smutna. Płakała.

  Dlatego nie opierdoliłem całego towarzystwa za to, że zamiast wybić gówniarze ze łba chore pomysły, akceptowali je bardzo postępowo. Przemilczałem.

  Re 18:
  Jaki „feler”??

 21. lewarek.pl said

  ad 10, 11 Marek Rogalski
  jahwe=diabeł
  zbrodniczym jahwe

  Panie, weź pan na wstrzymanie! Imię Jahwe (piszemy dużą literą!) jest zbudowane na hebrajskim wyrażeniu „Ja jestem”. Tak, według Starego Testamentu, nazwał siebie Bóg, który objawił się Mojżeszowi w krzaku ognistym. W żadnym wypadku nie oznacza diabła.
  Nowy Testament podaje, że Pan Jezus trzy razy nazwał się tym imieniem, za każdym razem wywołując gwałtowną reakcję słuchaczy.
  Samo imię Jezusa brzmi po hebrajsku „Jehoszua” (יְהוֹשֻׁעַ), co się tłumaczy: „Jahwe jest zbawieniem”.
  Pan po prostu bluźni! Gdyby pan był katolikiem, powinien pan iść do spowiedzi i wyznać grzech popełniony przeciwko drugiemu przykazaniu. Ale jak ktoś wypisuje takie rzeczy, to nie wiadomo kim jest.

  ———–
  Całkowicie popieram p. Lewarka.
  Proszę skończyć z tymi dyrdymałami, panie Marku.
  Admin

 22. ego said

  kilka lat wstecz trafilem na dyskusje angoli .Oto co jeden mowil (a byli to raczej antysemitniki) More circumstantial evidence of the supposed “Royalty” at least of England / GB being not as they appear:

  1. A.J. KOLATCH: The Jewish Book of Why (1980)
  page 16:
  “In England, the Royal House has a long tradition requiring that all royal male children be circumcised by the Jewish mohel of London.”

  Sprawdzilem.ksiazka istnieje. wiek 19 to anglo-izraelityzm, ktory przejdzie w protestancki rasizm

 23. ot co said

  ad20/ odnośnie tych słów[13] ,,,Stwórca stworzył.
  Ba, na podobieństwo lecz niedoskonale… .To niezgodne z Biblią,niedoskonałość dał Ktoś inny

 24. Re.21 1.Wiadomo,że „bogiem żydów” jest (zbrodniczy)”jahwe”
  2.Jezus Chrystus nazwał żydów synami diabła (J,8,44)
  3.Wiec logicznie wynika z tego,że jahwe=diabeł.Dodatkowo świadczą o tym jego starotestamentowe zbrodnie(miliony zamordowanych przez „jahwe”bezpośrednio albo przez podżeganie).
  4.”Władcą”…albo „księciem”tego upadłego,materialnego świata jest „jahwe=diabeł właśnie(Łk,4,1-13,1J,5,19)
  5.Ale Jezus Chrystus…Wysłannik Prawdziwego Boga,Miłości,Wieczności i Ducha(J,15,18-21,J,5,37-38,J,8,54-55)-nie ma z „jahwe” nic wspólnego…(J,14,30)
  Więc prawdziwe i konsekwentne chrześcijaństwo-bez przedimka „judeo” musi polegać na całkowitym odcięciu się od zbrodniczego judaizmu…wraz ze Starym Testamentem=prekursorem Talmudu…i „jahwe”=mordercą i psychopatą w pakiecie.

 25. lewarek.pl said

  ad 24. Marek Rogalski
  Pierdolisz pan jak potłuczony, sensu w tym nie ma żadnego. Napisałem panu jak jest, ale to tak, jakbym rzucał perły przed wieprza. Powtarzam: bluźni pan!

 26. Re.25 Ja przytoczyłem argumenty…łącznie z wypowiedziami samego Jezusa Chrystusa…a pan tylko wyzwiska.A swoją drogą-śmieszne jest,że ci którzy podobno walczą z żydami i judaizmem czczą żydowskiego rasistowskiego i okrutnego bożka-jahwe…Jest pan prostakiem,który nie potrafi samodzielnie myśleć…i który tylko powtarza propagandę zażydzonego KK…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: