Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AnKa o 12 ciekawostek na dowód, że na…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Zbyszko o Noc Listopadowa czy „burd…
  Yagiel o Wolne tematy (83 – …
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Judejczykowie i Putin

Posted by Marucha w dniu 2022-09-24 (Sobota)

Nie jest dobrze. Jest jeszcze gorzej, niż w roku 2006, kiedy to przez delatorskie stowarzyszenie „Otwarta Rzeczpospolita” oraz kieleckie stowarzyszenie im. Jana Karskiego, zrzeszające pana Bogdana Białka, oskarżyło mnie o dwie straszliwe myślozbrodnie, to znaczy – znieważenie narodu żydowskiego oraz „zaprzeczanie holokaustowi” w ten sposób, iż na antenie Radia Maryja powiedziałem, że kiedy my tu jesteśmy zajęci wprowadzaniem demokracji na Ukrainie i na Białorusi, od tyłu zachodzą nas Judejczykowie, usiłując wymusić na Polsce zapłacenie haraczu pod pretekstem „roszczeń” dotyczących „mienia bezspadkowego”.

Towarzyszył temu niebywały klangor, wiele osób i instytucji się ode mnie „odcięło”, ale ostatecznie wszystko zakończyło się wesołym oberkiem w ten sposób, iż toruńska prokuratura nie dopatrzyła się myślozbrodni, co z kolei Judenratowi „Gazety Wyborczej” dostarczyło pretekstu do zarzucenia prokuraturze, że jest „ślepa na prawe oko”.

Minęły lata i w roku 2018 okazało się, iż zachodzenie od tyłu przyniosło rezultaty w postaci przyjętej przez amerykański kongres ustawy nr 447, na podstawie której Stany Zjednoczone przyjęły na siebie obowiązek dopilnowania, by Polska ten haracz zapłaciła.

Chociaż pani Żorżeta Mosbacher uświadomiła nas, że ta sprawa „będzie wracać”, to na razie można odnieść wrażenie, jakby wszyscy o niej zapomnieli. Bardzo możliwe jednak, że tak nie jest, że w tej ciszy trwają rozmaite przygotowania, albo nawet czynności, zmierzające do zaplanowanego finału. Tak się bowiem składa, że rząd „dobrej zmiany” nie jest już w stanie postawić żadnych granic swojej rozrzutności i nie tylko obmyśla coraz to nowe „tarcze”, nie tylko bierze na utrzymanie bliżej nieokreśloną liczbę obywateli Ukrainy, ale w dodatku kupuje wszystko, co Nasz Najważniejszy Sojusznik oraz Sojusznicy Naszego Sojusznika zechcą nam sprzedać i podobno wcale się nie targuje.

Skłania to niektóre osobistości do stawiania niepokojącego pytania, czy przypadkiem rząd „dobrej zmiany” zwyczajnie Polski nie zastawił i kiedy już wszystko kupi oraz wygra wybory, to nastąpi bolesny powrót do rzeczywistości, to znaczy – do żydowskiego zarządu powierniczego?

Coś może być na rzeczy, bo dlaczego Naczelnik Państwa powiązał program „dążenia” do uzyskania reparacji od Niemiec ze wspomnianymi żydowskimi roszczeniami? Jak zwróciłem uwagę, my od Niemiec pewnie niczego nie dostaniemy, natomiast strona żydowska w ten sposób już dostała to, na czym jej bardzo zależało, to znaczy – uznanie zasadności wspomnianych roszczeń przez Polskę – w osobie Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego. Wprawdzie formalnie jest on tylko prostym posłem więc jego deklaracje nie są formalnie wiążące, ale w sprawie wspomnianego haraczu bardziej liczy się treść, niż względy formalne, więc jeśli Naczelnik coś powiedział, to zostało powiedziane.

Ale nie tylko dlatego jest gorzej, niż w roku 2006. W rezultacie zaprowadzania demokracji na Białorusi przy pomocy pani Swietłany Cichanouskiej, tamtejszy przywódca Aleksander Łukaszenka, razem z całą Białorusią został wepchnięty w ramiona zimnego ruskiego czekisty Putina, który w dodatku próbuje „demilitaryzować” Ukrainę, chociaż z pierwotnego zamiaru jej „denazyfikacji” chyba na razie zrezygnował.

Nawiasem mówiąc, spotykają go za to zasłużone kary, bo nie tylko Senat USA uznał go za zbrodniarza wojennego, nie tylko wszystkie miłujące pokój kraje, to znaczy – kraje tak czy inaczej zależne od USA – nie chcą go znać i obkładają sankcjami, w czym nasz nieszczęśliwy kraj nie pozwala się nikomu wyprzedzić, ale w dodatku został odproszony z pogrzebu królowej Elżbiety II, który będzie wydarzeniem towarzyskim na miarę światową. Na tym tle tym bardziej jaśnieje sukces Polski, bo pan prezydent Duda nie tylko nie został odproszony, ale będzie zajmował miejsce może nie zaraz obok prezydenta Bidena, ale w każdym razie – w jego obecności. „Chociaż żołnierz obszarpany, przecie stoi między pany” – głosiła dawna polska pieśń wojskowa. To jednak znaczyłoby, że jest lepiej, to znaczy – że jest dobrze, a będzie jeszcze dobrzej – więc skąd te narzekania, że nie jest dobrze?

Otóż kiedy tylko Naczelnik Państwa proklamował program „dążenia” do reparacji wojennych od Niemiec, kanclerz Scholz musiał chyba się zdenerwować, bo zaraz pan generał Piotr Pytel publicznie poinformował, że kiedy Polska, wraz z całym Sojuszem Atlantyckim wojuje na Ukrainie z Rosją do ostatniego Ukraińca, to „Rosja już tu jest”, a widomym znakiem jej obecności w Polsce jest właśnie … Prawo i Sprawiedliwość.

Pan generał Pytel został pod koniec 2015 roku spuszczony z wodą ze stanowiska szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego, więc jego rewelacje można by złożyć na karb graniczących z rejonami psychiatrycznymi przeżyć traumatycznych, gdyby nie to, że rewelacje te potwierdził w całej rozciągłości pan generał Marek Dukaczewski. To już nie są żarty, bo wiadomo, że kiedy tylko w Polsce, albo wokół niej coś się dzieje, to zaraz resortowa „Stokrotka”, czyli pani red. Monika Olejnik, woła pana generała Dukaczewskiego do TVN, a on mówi nie tylko – jak jest, ale również – jak będzie.

Zatem nie ma rady – albo musimy przyjąć, że PiS jest ruską agenturą, albo też – że te wszystkie nasze tajne służby, ci wszyscy bezpieczniacy, to kupa gówna, na której nie można polegać. To nie jest wykluczone, bo przecież całkiem niedawno został odwołany szef Agencji Wywiadu, a potem się okazało, że nie tylko był przez cały czas podsrywany przez inną bezpieczniacką watahę, ale w dodatku – nic o tym nie wiedział. „Ziemię pomierzył i głębokie morze, wie, jako wstają i zachodzą zorze. Wiatrom rozumie, praktykuje komu, a nie wie przedsię, że ma kurwę w domu” – pisał Jan Kochanowski.

Sprawa – jak z tego wynika – jest otwarta, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze ujawniło się podczas niedawnego posiedzenia Sejmu, kiedy to pojawiły się oskarżenia posła Antoniego Macierewicza, że jako szef podkomisji „dążącej” do odkrycia prawdy w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej, nie tylko ukrywał dowody nie pasujące do zakładanej „prawdy”, ale w dodatku były to dowody amerykańskie, co graniczyło ze świętokradztwem.

Ponieważ te oskarżenia pośrednio podkopywały fundamenty kultu prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Naczelnik Państwa dotknięty do żywego zauważył, że owszem, wiedział, iż jest w Sejmie ruska agentura, ale nie był świadom tego, że jest aż tak liczna. Skąd Naczelnik to wiedział – tajemnica to wielka, bo rządowa telewizja utrzymywała nas w przekonaniu, że szef Volksdeutsche Partei Donald Tusk jest agentem niemieckim, a tu proszę! – okazało się, że również ruskim, znaczy się – podwójnym.

Tak czy owak okazało się, że większość sejmowa i to zarówno z obozu zdrady i zaprzaństwa, jak i z obozu „dobrej zmiany”, to ruska agentura. To by nawet dobrze wyjaśniało przyczynę, dla której w sprawach istotnych dla państwa, obydwa obozy idą ręka w rękę, ale skoro tak się sprawy mają, to jest jeszcze gorzej, niż było w roku 2006, kiedy od tyłu zachodzili nas tylko Judejczykowie.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 7 do “Judejczykowie i Putin”

 1. AlexSailor said

  @Marucha

  Bardzo dobry materiał znalazłem.
  Oczywiście zmanipulowany z odpowiednia narracją, ale widać w nim doskonale na czym polega potęga Rosji.
  Nie na Moskwie, Petersburgu, cwaniakach i noworuskich bogaczach.
  Ale na prostych, zdrowych ludziach.
  Rodzina Rosjan wzięła ot tak na wychowanie trójkę obcych dzieci ze szpitala, gdy umarli ich bliscy.
  Ot tak, bo ich córka była też w szpitalu.
  Wychowali jak swoich tak, że dopiero w szkole dowiedzieli się, że mają inne nazwiska i nie są ich dziećmi.
  Do tego wychowali piątkę swoich dzieci.
  Po prostu podziwiać ich można.

  A do tego zdrowy polityczny pogląd na świat ludzi bez większej szkoły czy obycia w świecie i
  zaufanie do własnych władz.

 2. w tym nagraniu az wyje , pros sie aby zadano pytanie ? kto sprawuje wladzw w Ukrainie i KTO posyla tam Slowianskich gojow na bratobujcza wojne !przeciwko gojom rosyjskim👹👿. Ameeeen

  ———–
  Tacy „Słowianie”, jak ta zbieranina szumowin na Ukrainie, mogą wyginąć.
  Admin

 3. Jest na rzeczy

  „Coś może być na rzeczy, bo dlaczego Naczelnik Państwa powiązał program „dążenia” do uzyskania reparacji od Niemiec ze wspomnianymi żydowskimi roszczeniami?”

  https://marucha.wordpress.com/2022/09/20/waginy-do-pozloty/#comment-1028263

  Obawiam się, że jest na rzeczy, bowiem 477 „ani chybi było nie tylko zadaniem … ale też głównym celem” tych zadeklarowanych prze kaczelnika „dążeń” o reparacje.

 4. Ktoś said

  Powoli zbliża się czas kiedy ULUBIONE poprzez hitlerowców ŚWIĘTO w czasie którego ZWYKLI NAPADAĆ na INNE NARODY zawita na kalendarze. W Polsce po strażakach także szkoły dostały tabletki z jodem… Niby nic wielkiego ale… niedawno, w poniedziałek i wtorek, szef hitlerowskiego sztabu przekazywał lokalnym janczarom BESTII rozkazy służbowe….

  Rosja właśnie ogłosiła DOGADANĄ z ZACHODEM „mobilizację” w ramach DOGADYWANEJ z ZACHODEM żydowsko-żydowskiej chucpy pt. FAŁSZYWE MEGIDDO (->spotkanie Trump-Putin)….

  Chucpy o już sprecyzowanych na dziś „koalicjach” jakie WYSTARCZY już tylko lekko POPCHNĄĆ ze skały w przepaść nuklearnej wojny….

  Jest sobie na YT taki „jasnowidz” jaki z ramienia mossadu KODUJE LUDZI w określonym punkcie zaopatrywania się na „drugi obieg informacji”. On już JAWNIE PISZE o ZNUKWANIU poprzez żydostwo Elektrowni Atomowej w Zaporożu pisząc o niej per „6 GRZYBKÓW” i „WIELKA ŁUNA WIDOCZNA z Polski”… ŁUNA na uroczyste zakończenie obchodów DNI HITLEROWCA jakie się właśnie zaczynają słynnym (przeciekiem o) „24 września”.

  Atak na tamto miejsce nie pozostawi światu już czasu na odpowiedź… bo ta WYSTRZELI AUTOMATYCZNIE w ramach systemu MARTWEJ RĘKI… na co hitlerowcy liczą planując wespół z waffen ss kaczkodont kolejną, po próbie zagazowania Warszawy w styczniu i lutym 2010 roku (bo mord delegacji na lotnisku Okęcie to plan C (czy i dalej) był, zresztą wedle scenariusza wydanej wcześniej (5-10 lat wcześniej) książki szeroko reklamowanej poprzez GW), ANTYPOLSKĄ chucpę.

  ŚWIAT, KIEROWNICTWO nad światem OPANOWALI PIERDOLNIĘCI jeszuą PSYCHOLE….. ale ŚWIAT jaki im się MEMŁA w GŁOWACH „NIGDY NIE NASTĄPI”, bo jest PRZECIWSTAWNY OPISANEMU w Apokalipsie św Jana…

  wiec będzie tylko ZBĘDNE ludzkości (poprzez nieludzkość) LUDOBÓJSTWO po którym mało komu będzie i do śmiechu i będzie mógł pierdolić te typowe nazistowskie „przepraszamy” jakie zwykli memłac amerykanie po zbombardowaniu cywili bo się im wydawało iż dzieci bawiące się patykami to żydowskie ISIS..

  „LUDOBÓJSTWO” bo (żerujące na innych)cioty boją się SPEŁNIĆ własnych ŚLUBOWAŃ.

  ale to już nie problem ani Mickiewicza ani Słowackiego ani nawet Wyspiańskiego tylko…. kleru i jego oszustw. I gór posmażonych ZWIEDZENIEM „w wynagradzających szajbach” trupów.

 5. Ktoś said

  Niedawno Naczelny PiSowiec Rasiji, niejaki Dugin, wezwał Putina do OGŁOSZENIA „FATWY przeciwko NIEWIERNYM ukrom” a tym samym do ROZPOCZĘCIA antynatowskiego DŻIHADU. O samym zaś Putinie od lat krążą rozpowszechniane poprzez cerkiew „plotki”, iż to „WSKRZESICIEL RUSKOWO MIRA” o biblijnej nazwie „Piotr apostoł”

  ale w tej szajbie, po wszelkich „mających rządzić światem „Smokach”, „Niedźwiedziach” czy „Esterkach” jest kolejny „kwiatek”:

  „Igor Girkin (pseudonim Igor Strielkow)
  Tylko jako refleksja:

  Jak powszechnie wiadomo (i publicznie ogłoszono) – nasz minister obrony, generał armii Siergiej Kuzhugetovich Shoigu – jest awatarem (odrodzeniem) Subiedaj bogadyra – głównego dowódcy i współpracownika Czyngis Chana (a także Batu Chana, czyli „Batji”).

  Subiedaj – w czasie swojego ówczesnego życia – zdołał wygrać wiele bitew w ciągu 30 lat ciągłych działań wojennych – od mongolskich stepów – po Czechy i Węgry. Szturmował i pustoszył wiele miast. Nigdy nie został pokonany. W związku z tym zastanawia mnie:
  „Czy to na pewno duch Subiedaja jest po naszej stronie? W rzeczywistości – w odległej przeszłości zasłynął nie tylko z pokonania armii rosyjskiej na Kałce i spalenia Kijowa, ale także zrujnowania Riazania, Włodzimierza, Suzdala (i in.) [Рязани, Владимира, Суздаля]… Obrócił też w popiół państwo Bułgarów nad Wołgą… Czy on jest na pewno z nami?

  (P.S. A czy to aby na pewno awatar Subiedaja? A może tuwińscy lamowie się pomylili i zamiast wielkiego mongolskiego wodza w ciele naszego ministra mieszkała dusza głupiego i chciwego chińskiego generała, który przegrał wszystkie bitwy i – uciekając z pola walki – został stratowany przez konia bogadyra)?

  2022.09.12 17:26:02
  Igor Girkin (pseudonim Igor Strielkow)”

  https://swiatowid.video.blog/2022/09/13/igor-girkin-mordy-banderowcow-na-cywilach-w-izjum-ostrzal-ukrainskich-elektrocieplowni-armia-ukrainy-uderza-na-poludniowym-wschodzie-frontu-brak-odwodow-rosyjskich-analiza-przyczyn-kleski/#kleska

  PS. Tak na obrazku wygląda jak osoba NIEZRÓWNOWAŻONA moralnie dostanie RELIGIJNEJ SZAJBY pt „WYBRANIEC”…. po której tylko przemysł pogrzebowo-transplantacyjny ma ZŁOTE GÓRY, i to nie koniecznie te „przyobiecane mu w Jerozolimie”…

  Polska, jaka „rękami”, „nogami”, głowami jak i „kropielnicami” swoich „jodowo-bezobjawiowych” „przedstawicieli” w świetle kamer i kłapania dziobami, PODOBNYM ROKIEM DZIELNIE ZMIERZA ku swojej ZAGŁADZIE.. Polska też ma swojego awatara…. „podkowę z kopyta” kasztanki Selina…. jaki właśnie zakończył „gospodarski objazd (ruin) kraju” swoim bujanym resorami…. trupobusem…. rozpuszczając po tychże ruinach WOJENNE WICI…

  PS.
  Około 2015 Rosja wypuściła materiał odnośnie „BRAKU ŚWIĄT (katolickich)”, polecam uwadze wizualizacje nań pokazane, bo te z olimpiady 2012 właśnie są wdrażanie…. UNIJNYM (bez)PRAWIEM

 6. Ktoś said

  ad 4 (komentarz z ZZ,

  O „PSYCHOLACH wypadłych z ruskich onuc biegających z pochodniami po składzach prochu”)

  „autor: krasuha (anonim) (2022-09-21 18:22)

  Lepiej niech ktoś zrobi śledztwo dziennikarskie i ujawni co w razie incydentu ta elektrownia uwolni? Jod 131 czy Cez 137? Bo jak cez 137 to ten jodek się nie przyda do niczego. Niech mswia cba minister biskup i hans kloss i mafia się dowie co tam wyleci. Bo nikt nic nie wie. Padlińcy pod zaborami gestapo z uSSa zmieniali paliwo w reaktorach na jakieś swoje! Tu jest pies pogrzebany, jak jebnie to tylko chuj wie co tam wyleci. W Czarnobylu był właśnie jod 131 dlatego dawano jodek potasu. A Klaus zapowiedział uroczyście, że w elektrownie jebnie w te sobotę 24 09. Mało czasu zostało! Działać panie admin.”

  to o „6 ZAPOROSKICH GRZYBKACH”… Nazara mossada przekaziora
  „wina tuska” jak będzie to memłał tv naczelny goebels kremla

 7. Emilian58 said

  Gdy się od nas odsuwają ludzie fałszywi to tak jakby się śmieci same wyrzuciły.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: