Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (24 – …
  UZA o Dookoła płaskiej Ziemi. Ile je…
  matirani o Wolne tematy (24 – …
  Leo o Wolne tematy (24 – …
  Aleksis o Wolne tematy (24 – …
  Marucha o Dookoła płaskiej Ziemi. Ile je…
  Ale dlaczego? o Gotowanie żywej żaby…
  Marucha o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  Быдлошевский Л.З. o Konserwatyzm ludowy
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Быдлошевский Л.З. o Konserwatyzm ludowy
  Novy o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  Loco o Dookoła płaskiej Ziemi. Ile je…
  Loco o Dookoła płaskiej Ziemi. Ile je…
  NyndrO o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ambasador Rosji w Polsce komentuje wizytę w MSZ: „Chamstwo bezgraniczne”

Posted by Marucha w dniu 2022-10-03 (Poniedziałek)

Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew, który w poniedziałek został wezwany do polskiego MSZ, powiedział, że poproszono go o potępienie referendów w DRL, ŁRL i obwodzie chersońskim i zaporoskim.

Ambasador Rosji w Polsce Siergiej Andriejew został wezwany w poniedziałek do polskiego MSZ w związku z referendami w Donieckiej i Ługańskiej Republikach Ludowych oraz obwodzie chersońskim i zaporoskim.

Ambasador przekazał wiceministrowi spraw zagranicznych Marcinowi Przydaczowi tekst piątkowego wystąpienia prezydenta Rosji Władimira Putina podczas uroczystości podpisania umów o przyłączeniu donbaskich republik i obwodu chersońskiego i zaporoskiego do Rosji. Andriejew podkreślił, że DRL, ŁRL, obwód zaporoski i chersoński staną się częścią Rosji na zawsze.

Polskie władze zaproponowały mi odcięcie się od zdania Federacji Rosyjskiej [ambasadorowi!!!!! – admin], a będzie mi okazane wsparcie itd.

W odpowiedzi powiedziałem, że nie widzę sensu kontynuowania dyskusji na ten temat, mam na myśli, nie konkretnie tę rozmowę ze mną, a w ogóle na ten temat, ponieważ nasze pozycje są diametralnie różne i wiadomo, że nie dojdziemy do porozumienia – powiedział Andriejew w rozmowie z telewizją „Zwiezda”.

– Było mi powiedziane, że jeśli ja i najwyraźniej, pracownicy ambasady, jeśli zdecydujemy się na odcięcie się i osądzenie polityki rosyjskiego rządu, wówczas dostaniemy wszelkie wsparcie. Chamstwo, jak to się mówi, bezgraniczne – dodał.

https://pl.sputniknews.com

Po prostu, kurwa mać, nie chce się wierzyć, że polskie bydło rządowe mogło w ogóle wykrztusić taką propozycję wobec ambasadora innego kraju. Gdzie to bydło się chowało? W jakiejś melinie alkoholowej? W chlewie?
Admin

Komentarzy 36 do “Ambasador Rosji w Polsce komentuje wizytę w MSZ: „Chamstwo bezgraniczne””

 1. bogdan said

  Pejsy z MSZ robią wszystko żeby spalić wszystkie mosty w kontaktach z FR.

 2. JADAM said

  Oj tam , oj tam W. Sz. P. Admin
  A czego spodziewiać się po kundlu idąc wieczorkiem pustą uliczką ?
  Coś co chyłkiem od tyłu podlatuje do twoich nogawek z wyszczerzonymi zębami to tylko bydle , które należy potraktować laską , sztachetą , albo d o b r y m
  kopem w sam łeb.

 3. Kwal said

  To świadczy tylko o najwyższej głupocie rządzących Polską…

 4. Kwal said

  Jak można wezwać ambasadora państwa, żeby ten potępił działalność swojego państwa ! To w głowie się nie mieści….
  Żyd Geremek vel Lewartow reorganizował polski MSZ i efekty są….

 5. Jack Ravenno said

  Polskojęzyczni dokazują… Po prostu wyszli na salon i na środku nasrali. Ciekawe zagranie – nie powiem…

 6. Dario61 said

  niestety za butę i chamstwo zapłacimy my,obywatele tego kartonowego państwa.Zapłacą starzy i młodzi i dzieci.Zapłacą tak jak ogłupione ukry.A za kilkaset lat następcy będą mieli kolejne święto państwowe,kolejne świętowanie klęski…to takie typowo polskie.

 7. jx said

  bycie ambasadorem RF w polsce to tak jak bycie jedynym zdrowym w psychiatryku, przecież nie da się więcej oczekiwać od debili

 8. Emilian58 said

  Gdy się spotyka bandytę w ciemnej ulicy gdzie nie ma żywej duszy to najlepiej oddać portfel na długim kiju i spierd znaczy uciekać. Z takim bandytą miał do czynienia rosyjski ambasador. To chazarskie tałatajstwo ma takie wyobrażenie o dyplomacji jak kaczy mlaskacz o uczciwości.

 9. Listwa said

  Z praktyki w jakiej uczestniczą wydawało im się to całkowicie normalne.

 10. Jeżeli swego czasu Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne dostał we władanie pracownik hurtowni skarpet i pończoch… 🙂 To co? MSZ będzie gorsze? 🙂

 11. Marguar said

  Faktycznie, polska „polityka zagraniczna” w całej okazałości! Żeby żądać od ambasadora potępienia działań… rządu, który ten reprezentuje!? Ale to już trzeci „bezprecedensowy sukces” polskiej „polityki zagranicznej”; pierwszy nastąpił w marcu, gdy UE zadeklarowała, że rezygnuje z rosyjskiego węgla… w sierpniu. Polskie bystrzaki rządowe „nałożyły sankcje” na import węgla… w marcu!!! Drugi „sukces” był jeszcze „większy” – rzekłbym: na miarę tysiąclecia. Warszawski rząd tak gromko groził Rosji sankcjami, że Kreml….. sam nałożył je na siebie w postaci… wstrzymania dostaw gazu do Polski. No co, nie „triumf”, jak „triumf”!?
  Ale tak na serio: Boże miej miłosierdzie nad biedną Polską. Matko Boska módl się za nami.

 12. Grace said

  Komentarz Pana gajowego jak zawsze najlepszy. A mnie jako Polce jest bezgranicznie wstyd za to polskie bydlo.

 13. Piotr B. said

  Caly czas banda lewartowa niszczy Polske na wszystkich frontach…a szczegolnie im zalezy na zniszczeniu doszczetnym relacji z Rosja.Nic nowego.

 14. Maverick said

  Rządy w Polin i na zgniłym zachodzie są opanowane poprzez lucyferianów a z Bogiem Lucyfer nigdy nie wygra. Mike Adams z Teksasu obnarza plany tych pojebów.

  https://citizens.news/662391.html

 15. adsenior said

  Po raz enty zapytam, jak długo jeszcze pozwolimy zydom rządzić POLSKĄ? Wszak oni celowo prowadzą kraj do ruiny a politycznie ośmieszają POLSKĘ i POLAKÓW!

 16. gnago said

  „Gdzie to bydło się chowało? W jakiejś melinie alkoholowej? W chlewie?
  Admin”
  Ee tam to większa doza honoru i taktu jest. ten kto odstaje na niekorzyść flaszki jumie czy forse zwyczajnie bity jest. W naszych kręgach im większa szuja i menda tym większym otoczony jest podziwem i wzorcem postępowania

 17. Panicz Pawełek said

  Już raz pisałem list z przeprosinami do ambasady za bandycki atak przez oblanie farbą, tłumacząc, że wielu Polaków z tym bydłem nie utożsamia się. Znów trzeba pisać, żeby w Rosji wiedzieli, że tu wciąż są normalni ludzie.

 18. szary4aequitas said

  @Admin
  Drobna uwaga. To nie jest „polskie bydło”. „Polskie bydło” ma klasę (oczywiście klasę jak na bydło przystało). To jest zarząd okupacyjny niedorzecza który dokonał zuchwałej kradzieży tożsamości, w tym tożsamości „polskiego bydła”. Taka wroga „kultura” (paryska?).

 19. Edek z fabryki kredek said

  Ambasador bardzo taktownie to ujął… MSZ macha drewnianą szabelką przed nosem państwa, które może w jednej chwili zrobić nam z d… jesień średniowiecza.

 20. CBA said

  re 16 Znowu trzeba pisać; niestety.

 21. Czaruś said

  ad. 14/ Jak pisze Henryk Pająk w swojej książce: „Kościół do katakumb, Polska do kasacji” – już Mieszko Stary był pierwszym ważnym protektorem tej nacji, która dotarła na tereny polskie jeszcze przed chrztem Polski. Królowie polscy wydzierżawiali żydom cła, żupy solne, zlecali pobór podatków, a nawet bicie monet. Pierwszy przywilej nadał im Bolesław Pobożny w 1264 r. (statut kaliski), ale był tam zapis zakazujący żydom pożyczanie pieniędzy pod zastaw nieruchomości. Zapis ten żydzi usunęli. Kazimierz Jagiellończyk te fałszywki zatwierdził. Wtedy to żydzi masowo do Polski napływają. Zygmunt I (XVI w.) miał już u swego boku możnych neofitów, już wyraźnie za żydami obstawał. Na Sejmie w Piotrkowie (1538 r.) szlachta przyjęła uchwały przeciwko żydowskiemu paserstwu i lichwie. W rok potem król oddaje żydów pod władzę miast i wsi. Wtedy to szlachta zostaje wystawiona na powszechną korupcję – łapówki od żydów. Rozpoczyna się lichwiarska inwazja żydowska na dwory, dworki i wieś. Zygmunt August nadaje żydom pełną autonomię. Powstaje żydowskie państwo w państwie polskim z własnymi prawami. Opanowują w miastach handel i rzemiosło, stwarzają konkurencję miastom królewskim i zubożają je. W
  dalszych latach – masoni, iluminaci, frankiści, zdrajcy. Tak więc ten „rak” na Polsce trwa już przez wieki, a władcy polscy nam go zadali. Warto przeczytać tę książkę – włos się jeży na głowie, co wyprawiali dotychczas, a o czym NAS w szkołach nie uczono. Wciskana nam „historia” Polski w szkołach zakłamana jest!

 22. Marucha said

  Re 18:
  90-95% „Polaków” popiera działania okupantów.

 23. Piotr B. said

  5% czy 10 % to bardzo duzo.PRAWDA roznosi sie z szybkoscia swiatla.Tylko kto to zrobi?

 24. Andzia said

  Ambasador Andriejew powinien otrzymywać specjale gratyfikacje za pracę w warunkach szkodliwych dla zdrowia.

 25. „Po prostu, kurwa mać, nie chce się wierzyć, że polskie bydło rządowe mogło w ogóle wykrztusić taką propozycję wobec ambasadora innego kraju. Gdzie to bydło się chowało? W jakiejś melinie alkoholowej? W chlewie?
  Admin”
  ___________________________

  Panie Gajowy,
  niepotrzebnie się Pan unosi, oni tak działają – to dla nich normalne, bo taka jest ich natura.
  Przecież każdy szef MSZ IIIRP/Polin, jeśli nie był antypolskim Żydem (często kawalerem Orderu Orła Białego, jak np. B.Geremk, czy W.Bartoszewski) to był współpracownikiem zachodniego wywiadu, a posrednio pracował dla CIA (np. R.Sikorski pracowała i dla MI6 i dla CIA).

  Dokumenty hiszpańskiego wywiadu dotyczące nie tylko J.Czaputowicza (9 stron, warto rzucić okiem) – https://www.wprost.pl/galerie/11266/1/dokumenty-hiszpanskiego-wywiadu-dotyczace-jacka-czaputowicza.html

 26. Józef Bizoń said

  Re. 22 Admin
  Jakie znowu 90-95% Polaków.
  Przecież w pseudowyborach na okupantów od lat nie uczestniczy 50%.

 27. Tadeusz said

  Po przeczytaniu tego artykułu włączyłem sobie polski film „19 południk” Juliusza Machulskiego z 2003 roku.Polecam

 28. I*** said

  Jeśli już, to parchate bydło rządowe, Panie Admin – „polski” MSZ jest obsadzony przez żydów, o czym Pan Andriejew doskonale wie…

 29. Tokioo481 said

  Siły Rosyjskie dokonały bohaterskiego odwrotu z północnej części obwodu chersońskiego a wojska Ukraińskie podążają za nimi w panice i nie mogą ich dogonić!!! Chała Wielkiej Radsiki

  ———-
  A jeden rosyjski pies przebiegł na stronę ukraińską…
  Admin

 30. Boydar said

  Pan Ambasador doskonale wie nie tylko „jak jest” ale z ogromnym prawdopodobieństwem – jak będzie. Dzielny człowiek, i straszna wiedza.

 31. Piotr B. said

  Dlatego ze Pan Ambasador wie jak bedzie,my badzmy cierpliwi…Nie warto wyskakiwac przed szereg.

 32. Ale dlaczego? said

  Po prostu kurwy pisowskie myślą, że każdy jest gotowy się skurwić jak oni.
  A tu niespodzianka 😉

 33. Piotr B. said

  No i jeszcze dochodzi pejsate skundlenie m.s.zetu.Taki rozkaz mogl pasc tylko dla warszawki,bo w innych placowkach np w Pradze albo w Budapeszcie by ich olali. warszawka wykonala.

 34. Edwc said

  Gdyby JE Ambasador FR potrafił zniżyć się do poziomu polskojęzycznych dyplomatołków to na ich notę odpowiedziałby:
  „No i ..uj! Tereny objęte referendami należą i należeć będą do Rosji.”

 35. Listwa said

 36. minka said

  ZACHAROWA: POTĘPIAMY TCHÓRZLIWE I PODŁE DZIAŁANIA MSZ POLSKI WZGLĘDEM NASZEGO AMBASADORA

  Rzeczniczka MSZ Rosji, Maria Zacharowa, mocno skrytykowała polskie władze w związku z wezwaniem do polskiego MSZ rosyjskiego ambasadora. Rosjanie twierdzą, że w ministerstwie rzekomo zaoferowano mu wsparcie, jeśli publicznie potępi działania Moskwy.

  Jeszcze w poniedziałek do sprawy odniosła się rzeczniczka MSZ Rosji, Maria Zacharowa. Twierdziła, że propozycje, jakie polskie ministerstwo miało składać Andriejewowi, oferując mu w zamian „wsparcie”, były „tchórzliwe i podłe”.

  Zacharowa ponownie skomentowała sprawę we wtorek. Według niej, na rzekome propozycje strony polskiej, ambasador miał powiedzieć wiceministrowi Przydaczowi, żeby „nie tracił czasu”, nakreślając zarazem stanowisko Rosji.

  „To podłe posunięcie wobec ambasadora jest rażącym naruszeniem powszechnie uznanych zasad komunikacji dyplomatycznej i świadczy o lekceważeniu przez polskie MSZ wszelkich możliwych norm etyki zawodowej. Zdecydowanie potępiamy tę bezczelną prowokację” – powiedziała Zacharowa.

  Twierdziła zarazem, że przypadek Andriejewa nie był odosobniony, a w ostatnim czasie przedstawiciele państw zachodnich próbują jakoby przeciągnąć na swoją stronę rosyjskich dyplomatów i wysokich rangą urzędników państwowych, obiecują im korzyści osobiste. Powiedziała, że stosowanie takich metod jest nie do przyjęcia, dodając, że w przypadku rosyjskich dyplomatów i tak nie odniosą one zamierzonego skutku.

  https://kresy.pl/wydarzenia/zacharowa-potepiamy-tchorzliwe-i-podle-dzialania-msz-polski-wzgledem-naszego-ambasadora/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: