Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AnKa o 12 ciekawostek na dowód, że na…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Zbyszko o Noc Listopadowa czy „burd…
  Yagiel o Wolne tematy (83 – …
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Kto chce, żeby dzieci masowo zmieniały płeć?

Posted by Marucha w dniu 2022-10-04 (Wtorek)

Po wyroku Sądu Najwyższego w USA, który obalił wyrok Roe vs Wade, wielka sieć klinik aborcyjnych Planned Parenthood była zmuszona zamykać kliniki w tych stanach, które korzystając z wyroku zaczęły zakazywać mordowania nienarodzonych dzieci.

Aborcyjny gigant zdecydował nieco zmodyfikować profil swojej działalności, ale dalej pozostał w branżach cywilizacji śmierci. Już wcześniej Planned Parenthood było największym w Stanach organizatorem deprawacyjnej seksedukacji dla młodzieży. Teraz organizacja zajęła się na większą skalę świadczeniem terapii hormonalnych prowadzących do tzw. zmiany płci. Z tych usług mogą korzystać również niepełnoletni.

Według informacji podawanych przez samo Planned Parenthood, organizacja stała się obecnie drugim co do wielkości ośrodkiem oferującym tzw. terapie hormonalne. Wg portalu National Catholic Register do tej pory skorzystało z nich 35 tys. osób w 200 lokalizacjach w 41 amerykańskich stanach

„Nie jesteś pewien swojej płci? Bierz blokery hormonów”

W Europie także promuje się możliwość zmiany płci wśród dzieci. Zajmuje się tym między innymi niemieckie ministerstwo ds. rodziny. Na stronie dla młodzieży, które prowadzi znajduje się lista pytań i odpowiedzi. Poniżej zamieszczamy fragment.

Skąd mogę być pewny, że jestem osobą trans?

Możesz sobie dać czas, żeby próbować. To nie jest konieczne, żebyś już teraz miał powiedzieć, jak będziesz chciał żyć za dziesięć lat. Ważne, abyś czuł się dobrze tu i teraz.

Jak mogę dopasować moje ciało do mojego odczucia?

Za pomocą „blokerów hormonalnych” można zapobiec temu, żeby ciało zmieniało się w kierunku, którego się nie chce. W ten sposób zyska się najpierw przerwę na oddech, żeby upewnić się co do swojej drogi.

Dzieci są zatem okaleczane za przyzwoleniem, a wręcz za namową niemieckiego ministerstwa ds. rodziny. Z kolei niemieckie ministerstwo zdrowia, a dokładnie jedna z podległych mu agencji (BZgA) jest współautorem tzw. standardów edukacji seksualnej, według których dzieci już w wieku przedszkolnym mają uczyć się o różnorodności seksualnej i płciowej i akceptować ją.

Kiedy seksedukatorzy chcą wchodzić do polskich szkół można mieć pewność, że dzieci będą m.in. zachęcane do eksperymentowania ze swoją tożsamością seksualną i płciową. W podwrocławskim Strzeszowie 5-latki dostały niedawno książki, z których dowiedziały się m.in.:

„można czuć się jak dziewczynka albo chłopiec, jak żadne z nich albo… jednocześnie jak oboje.”

Filip Nowak
https://stronazycia.pl

Komentarzy 9 do “Kto chce, żeby dzieci masowo zmieniały płeć?”

 1. bryś said

  W 3 klasie podstawowej w ramach jakiejś akademii chłopcy mieli z dziewczynkami jakiś taniec. Taki parami. Wszyscy chłopcy solidarnie odmówili. Pani pyta młodego publicznie: Dlaczego? A on – Nie mam do nich zaufania.

  Pamiętam dawniej, tak do 6-7 klasy zadawanie się z dziewuchami to był obciach.

 2. Płci zmienić nie można! Są tylko i wyłącznie kobiety i mężczyźni. Cała reszta to kaleki umysłowe lub/i fizyczne.

 3. Emilian58 said

  Czyli pijany sen erotomana trwa mać i owszem.

 4. minka said

  Spójność? Każdy aspekt dysforii płci jest żydowski

  https://henrymakow.com/2022/10/cohencidence-every-aspect.html

 5. Greg said

  “Kto chce, żeby dzieci masowo zmieniały płeć?”
  Żyd=satanista !

 6. minka said

  Okaleczanie dzieci to Bonanza dla szpitali

  Okaleczanie dzieci jest źródłem dużych pieniędzy dla szpitali

  Szpitale i kliniki promują usługi dla dzieci niezgodnych z płcią. Oto 47 Z nich.

  http://www.hideoutnow.com/2022/10/hospitals-clinics-are-promoting.html

  Co najmniej 47 klinik pediatrycznych zajmujących się problematyką płci, wiele z renomowanych szpitali dziecięcych, rozszerzyło zakres kryteriów dotyczących pacjentów, aby uwzględnić nie tylko dzieci transpłciowe, ale także te, które określają jako „kreatywne pod względem płci”, „różnorodne pod względem płci” lub „niezgodne z płcią”. ” Niektóre z tych programów przyjmują pacjentów w wieku od dwóch do trzech lat.

  Dowody wskazują obecnie, że około 60-90% dzieci, które identyfikują się jako transpłciowe, ale nie przechodzą społecznie lub medycznie przemiany, nie będzie już identyfikować się jako transpłciowe w wieku dorosłym.

  Czytelnik- „Wściekłość narasta w całym kraju z powodu tego satanistycznego ataku na dzieci”
  ———-
  Trzeba obejrzeć — JP Sear — Zmiana płci jest bardzo LUKRATYWNA! Zwykli podejrzani to finansują.

  .https://www.youtube.com/watch?v=j7F2-So0em8

  Zdródło:henrymakow.com/2022/10/oct-5–more-same.html

 7. minka said

  Ambasador USA na Węgrzech ze swoją tęczową rodziną

  https://dailynewshungary.com/us-ambassador-visits-hungarian-president-with-his-rainbow-family/

 8. minka said

  Życie trans czyli co warto wcześniej przemyśleć

  Jako dziewczyna nie byłam szczęśliwa, co oznaczało, że jestem chłopcem i transseksualistą. Więc po prostu wzięłam lekarstwo, które mi podano. Powiedziano mi, że dostaję lekarstwo i już więcej nie będę chciała się zabijać. I to nie była prawda.

  Tłumaczenie transkrypcji materiału wideo z serwisu Forbidden Knowledge TV. Pod rozwagę rodzicom i nie tylko. /AlterCabrio/

  [Materiał filmowy nie zawiera drastycznych scen, jednak osobom bardziej wrażliwym sugeruję poprzestać na lekturze tekstu -tłum.]

  https://rumble.com/v1ml3sc-heartbreaking-video-the-pure-evil-of-child-transitioning-explained-by-a-vic.html

  TRANSKRYPCJA

  Nie mogę uwierzyć, że to się stało. Zrujnowałam sobie życie. Kiedy rozważyłam wszystko, zdecydowałam, że nie chcę być kobietą, zanim jeszcze kiedykolwiek doświadczyłam bycia kobietą. Nie miałam pojęcia, jak wygląda bycie kobietą, bo byłam dzieckiem, a teraz czuję, że nigdy się do końca nie dowiem.

  Chcę powiedzieć, że naprawdę czuję, że niektórzy ludzie ze społeczności trans, transmedykaliści i lekarze, naprawdę naprawdę obierają za cel najbardziej bezbronnych z nas.

  Mam zaburzenie osobowości typu borderline [BPD] i wiem na pewno, że to jest powód mojej zmiany płci [transition]. To bardzo trudna choroba psychiczna, a jedną z podstawowych cech jest brak poczucia siebie i własnej tożsamości. I moi lekarze o tym wiedzieli.

  Powiedziałam im – mimo iż nie pytali – że zdiagnozowano u mnie BPD i wszystko było dla nich w porządku.

  Jako dziewczyna nie byłam szczęśliwa, co oznaczało, że jestem chłopcem i transseksualistą. Więc po prostu wzięłam lekarstwo, które mi podano. Powiedziano mi, że dostaję lekarstwo i już więcej nie będę chciała się zabijać. (płacze) I to nie była prawda.

  Nie chciałam płakać w tym filmie, ale tak trudno o tym mówić. Straciłam przez to wiele rzeczy i mam tylko nadzieję, że każdy, kto przechodzi przez to, przez co ja przeszłam jako młoda dziewczyna, nie otrzyma przepisanych hormonów i operacji z innych powodów.

  Jest tak wiele zaburzeń zdrowia psychicznego, które sprawiają, że nienawidzisz swojego ciała, a rozwiązaniem nie jest zmiana ciała, tylko naprawa mózgu.

  Po prostu nie chcę, żeby ktokolwiek inny kiedykolwiek czuł się w ten sposób. Straciłam głos. Straciłem klatkę piersiową. Nie wiem, czy będę mogła mieć dzieci.

  Czuję, że nikt nie chce się ze mną umawiać ani mnie kochać, bo jestem zniszczona.

  https://www.ekspedyt.org/2022/10/05/zycie-trans-czyli-co-warto-wczesniej-przemyslec/

  Liczba spraw, w których młodzi ludzie twierdzą, że są „chłopcami uwięzionymi w ciele dziewczynki” (lub odwrotnie) narasta wraz z potęgowaniem genderowej propagandy. Docierająca do Polski „moda na transseksualizm” jest na razie bagatelizowana, ale sytuacja młodzieży w państwach poddawanych dłużej genderowej indoktrynacji jasno pokazuje, do czego doprowadziłaby nasza bierność.

  AlterCabrio

 9. Sebastian said

  Szanowny Panie,

  kilka tygodni temu nasi prawnicy zaangażowali się w pomoc zrozpaczonym rodzicom nastoletniej dziewczyny, która – lekceważąc zagrożenia dla swojego życia wynikające z choroby nowotworowej – zażywa potężne dawki testosteronu oraz zamierza poddać się zabiegom okaleczającym jej ciało. W związku z tym, że lekarze ignorowali poważną chorobę dziewczyny, poinformowaliśmy o niej klinikę, która miała dokonać amputacji piersi. Dzięki naszej interwencji, do zabiegu nie doszło.

  Po tym jak nagłośniliśmy skandaliczne działania kliniki tranzycyjnej, w której przepisywano dziewczynie męskie hormony pomimo jasnych przeciwskazań onkologicznych, do Instytutu Ordo Iuris zaczęli zgłaszać się kolejni rodzice.

  Wspieramy matkę, której córka nie wykazywała żadnych oznak zaburzeń tożsamości płciowej aż do czasu, gdy – bez zgody rodziców – uczestniczyła w zajęciach organizowanych przez aktywistów LGBT. Dzisiaj toczy się proces o sądowe orzeczenie zmiany płci.

  W tym miesiącu nasi prawnicy włączyli się w kolejny tego rodzaju proces. Reprezentujemy rodziców, przeciwko którym pozew złożył trzydziestoletni syn, który dopiero niedawno „odkrył”, że jest transseksualistą. Zgłosili się do nas również rodzice dziewczyny, która decyzję o „zmianie płci” podjęła pod wpływem (zaangażowanej w ruch LGBT) szkolnej psycholog.

  Liczba spraw, w których młodzi ludzie twierdzą, że są „chłopcami uwięzionymi w ciele dziewczynki” (lub odwrotnie) narasta wraz z potęgowaniem genderowej propagandy. Docierająca do Polski „moda na transseksualizm” jest na razie bagatelizowana, ale sytuacja młodzieży w państwach poddawanych dłużej genderowej indoktrynacji jasno pokazuje, do czego doprowadziłaby nasza bierność.

  W mediach głośno było ostatnio o dziesięcioletnim chłopcu z USA, który znany jest jako „najmłodsza transgenderowa modelka” Noella McMaher. Dziecko wychowywane jest przez kobiety, które identyfikują się jako mężczyźni. Biologiczny ojciec został odseparowany od dziecka, a jego dobre imię jest szargane. Chłopiec stał się narzędziem w rękach lobbystów potężnego biznesu tranzycyjnego i jest wykorzystywany do wmawiania najmłodszym, że hormony i okaleczenie są odpowiedzią na problemy okresu dojrzewania.

  Zagrożenie zaczynają dostrzegać Brytyjczycy, którzy zamknęli właśnie słynną klinikę tranzycyjną Tavistock. Do brytyjskiego sądu trafił pozew złożony przez byłych pacjentów kliniki i ich rodziny. Według doniesień medialnych do pozwu może dołączyć nawet 1000 osób.

  To pokazuje, że nasze działania prawne mogą mieć decydujące znaczenie dla zdrowia i życia polskich dzieci. Mamy jeszcze szansę ochronić je przed przemysłem tranzycyjnym, zanim ten zbierze swoje żniwo samobójstw, okaleczeń i nieszczęścia.

  nadesłane na e-mail przez ordo iuris

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: