Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ramirez o Sterowanie nacjonalizmami
  AnKa o 12 ciekawostek na dowód, że na…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Zbyszko o Noc Listopadowa czy „burd…
  Yagiel o Wolne tematy (83 – …
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Na trupie Polski wejdziemy do Moskwy

Posted by Marucha w dniu 2022-10-06 (Czwartek)

Nieco już trąci myszką „bardziej nienawidzą Rosji niż kochają Polskę” Romana Dmowskiego, ale fraza ta jest nie tylko warta przywołania, lecz należy ją zaktualizować.

Podwójna naiwność

Jeżeli bowiem w polskiej przestrzeni publicznej, ze strony obozu władzy, pojawiają się wezwania do „zwycięstwa Ukrainy za wszelką cenę” czy nawet ściągnięcia do Polski amerykańskiej bomby atomowej, to znaczy że władze w Warszawie zupełnie serio rozpatrują opcję dołączenia III RP do wojny.I to nie w formie zaplecza terytorialno-materiałowego, jak obecnie, ale jako „pełnoprawny uczestnik konfliktu zbrojnego”.

Te rachuby opierają się o podwójną naiwność. Po pierwsze na wierze w ukraińskie środki masowego przekazu, które po kilka razy dziennie potrafią (dez)informować o (p)odbijaniu przez Kijów tej samej rosyjskojęzycznej miejscowości i grają na cel nadrzędny, jakim jest utrzymanie wsparcia kolektywnego Zachodu dla Ukrainy.

Wiara w ten obraz jest w Polsce narzucana siłą i nie zadaje się pytań o to czy aby na pewno dostępne wiadomości są prawdziwie. Z tego zaś wysuwany jest wniosek, że owszem Rosję można niewielkim wysiłkiem pokonać.

Chcą eskalacji

I rzecz druga, nieuleczalna. Warszawa chyba poważnie wierzy, że eskalacja konfliktu Polsce służy, bo zwiększa możliwość wejścia do wojny NATO. Nic oczywiście na korzyść takiej tezy nie świadczy – Amerykanie dalej utrzymują przecież niewielkie siły w bezpośredniej granicy strefy NATO i konfliktu na Ukrainie, ich wypowiedzi są dosyć ostrożne, a imperatywem powtarzanym przez Joe Bidena czy Antony’ego Blinkena jest „uniknięcie wojny z Rosją”. Nic to. Polscy jastrzębie chętnie to sprawdzą. Na sobie. A właściwie na nas, zwykłych Polakach.

Dziennikarze reżimowi, ale także ci z koncesjonowanej opozycji, nie zamierzają jednak o nic pytać. Ukontentowani swoim statusem, wierzą chyba, że nie ma sensu wylądować na półce „prorosyjskich”, bo przecież troska o losy Polski jest tak dzisiaj określana. To kompletny upadek etosu, ale o tym innym razem.

Kosztem ruin i zgliszcz

I wreszcie, elementarne: w Polsce trudno jakoś przychodzi nam do głowy, że nawet jeśli kijowska propaganda to krynica prawdy, a Waszyngton gotowi się do wojny z Rosją, zaś NATO ją zwycięży – to przecież po Polsce i tak zostałoby w takim wypadku morze ruin. I to całkiem możliwe, że po broni atomowej.

Radość z „wzięcia Moskwy”, nie byłaby więc w żadnym wypadku naszym udziałem. W trzeciej wojnie światowej bylibyśmy w najlepszym razie „zasobem”, w najgorszym zaś „koniecznym kosztem”.

To faktycznie mógłby być „bój nasz ostatni”, a hekatomba Powstania Warszawskiego czy innych samobójczych zrywów narodu, zostałaby praktycznie wymazana z historii opowiadanej przez bezprecedensowy przykład narodowego samounicestwienia w imię wsparcia ambicji części elit kraju sąsiedniego.

Tomasz Jankowski
https://myslpolska.info

Narut poliniacki jest mondry i nie ówieży takim ruskim bzdórom, jak te powyrzsze.
Admin

Komentarzy 12 do “Na trupie Polski wejdziemy do Moskwy”

 1. bronek said

  Unym z jakichś względów usilnie zależy na tym aby tereny Polski spopielić bronią „A”. Te ciągotki były już zaznaczane za czasów NATO i Układu Warszawskiego – gdzie Polska zgodnie z planami unych miała być teatrem wojny z wykorzystaniem taktycznej broni „A” Może takie ciągotki są podyktowane niesamowitą nienawiścią unych do Polaków a może chcą te tereny Polski spopielić – bo tutaj istnieje gdzieś fałszywy kamień węgielny pod budowę Holocaust Industry. W każdym radzie pitolenie o broni „A” dla Polski służy – jak wyżej.

 2. UZA said

  „Warszawa chyba poważnie wierzy, że eskalacja konfliktu Polsce służy”.

  Dziad swoje, a baba – swoje. Jako uparta baba, po raz kolejny pozwolę sobie zauważyć, że Warszawa to tylko siedziba administracji kolonialnej, sterowanej zza Atlantyku. Jeżeli ta administracja w cokolwiek wierzy, to jedynie w to, że w razie czego zostanie przez centralę ewakuowana. I jest ta wiara równie silna co irracjonalna, bo niby dlaczego ktoś miałby tracić pieniądze i ryzykować zniszczeniem cennego sprzętu dla ratowania towaru, który jest tani i występuje w dużej ilości (mam na myśli kandydatów na członków „elit” kompradorskich). O służeniu Polsce, rzecz jasna, nikt w tym towarzystwie nie myśli i nigdy nie myślał.

 3. Mietek said

  Ja bym się pisowską głupotą zbytnio nie zajmował, to normalne głupki, i oszołomy, gdyby polegać na tym co wmawia Polakom pisowska propaganda, to świat jak i Ameryka pewnie szykowali by się już do wojny z Rosją, a przecież każdy widzi, że latają wspólnie w kosmos, całkiem niedawno na rosyjskim statku kosmicznym poleciał amerykański kosmonałta, a kilka dni temu na statku kosmicznym USA poleciała Rosjanka, dodać należy że obie strony przewidują dalszą współpracę do końca dekady, a wspólne loty będą kontynuowane, jak widać chyba na wojnę między tymi krajami się nie zanosi.

 4. Wywrotowiec said

  do Uza:
  Nic dodac ,nic ujac.

 5. Maverick said

  Zawsze najważniejsza jest prezerwacja życia a ten owczy pęd do wojny poprzez polsko języcznych chazarków, jest dowodem ze to lucyferianie, i pozbawieni dusz idioci i psychopaci. Chcą popełnić masowe samobójstwo na narodzie polskim, a kto im dał do tego uprawnienia? Czy pytali się o zgodę tych co do klubu chazarskich enkawudzistów nie należą??

  Ukrainiec obiektywnie o dzieciach lucyfera.

 6. minka said

  Rosja ostrzega USA przed „bezpośrednim starciem militarnym”, jeśli więcej broni zostanie wysłane na Ukrainę

  Rosja twierdzi, że decyzja Stanów Zjednoczonych o wysłaniu większej ilości broni na Ukrainę stanowi „bezpośrednie zagrożenie” dla interesów Moskwy i zwiększa ryzyko bezpośredniej konfrontacji militarnej między Rosją a Zachodem.

  „Dostawa produktów wojskowych przez USA i ich sojuszników nie tylko pociąga za sobą przedłużający się rozlew krwi i nowe ofiary, ale także zwiększa niebezpieczeństwo bezpośredniego starcia militarnego między Rosją a krajami zachodnimi” – powiedział ambasador Rosji w USA Anatolij Antonow w wiadomości na Telegramie. aplikacja w środę.

  https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=259502

 7. kontra said

  Narut poliniacki jest mondry i nie ówieży takim ruskim bzdórom, jak te powyrzsze.
  Admin

  ruskim – błąd!!!:)

 8. revers said

  z doborowym towarzystwie

 9. revers said

  Pieskow: Wypowiedzi Zełenskiego to nic innego jak wezwanie do rozpoczęcia wojny światowej.
  Zachód podżega do wojny nuklearnej, nieobliczalny Zełenski zamienił się w potwora, jego rękami mogą zniszczyć planetę – MSZ Rosji.

 10. Leo said

  Dodać należy, że polskojęzyczne media przedstawiają Rosję jako kraj na krawędzi upadku z wyczerpania właśnie po to, by zyskać poparcie dla wojny z Rosją. BTW to nie Warszawa, tam siedzą tylko niepolscy namiestnicy.

 11. Ale dlaczego? said

  Polactfo obecne to najgłupszy naród w historii.
  I nic to, że rządzą kurwy i wrogowie Polaków.
  Większość, zdecydowana większość zgadza się z nimi i wierzy w telewizor (obraz bestii).

 12. Anucha said

  Ch.j
  Chciałbym zobaczyć jak koniokrady ewakuują szabesgojów i sprytków jak w Sajgonie.
  Miły to dla oka byłby widok, jak Hartman z Michnikiem gubiliby buty.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: