Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Na wniosek premiera Morawieckiego będzie wprowadzana cenzura w Polsce?

Posted by Marucha w dniu 2022-10-21 (Piątek)

„Na mój wniosek Rada Europejska przyjęła zapis do konkluzji mówiący o przeciwdziałaniu dezinformacji i propagandzie rosyjskiej. To bardzo ważne, bo widzimy doskonale, że wiele sił politycznych, nie tylko w Polsce, ale w Polsce oczywiście także, udaje, że inflacja jest zjawiskiem wewnętrznym, a nie że przyszła do nas z zewnątrz” – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Lockdown, drukowanie pieniędzy, likwidacja kopalń – te zagadnienia za chwilę nie będą mogły być podnoszone, jako jedne z czynników kryzysu gospodarczego i energetycznego? Każdy kto śmie o tym mówić w takim kontekście, według premiera i UE, będzie szerzył ruską dezinformacje?

W piątek zakończył się dwudniowy szczyt UE. Na wniosek premiera Morawieckiego, będzie wprowadzana cenzura w Polsce?

„Na wniosek Polski Rada Europejska stwierdza w nich jednoznacznie, że to Rosja jest odpowiedzialna za skutki kryzysu energetycznego i gospodarczego oraz wszelkie związanie z nimi aspekty, z którymi dzisiaj boryka się praktycznie cała UE. W związku z tym rozmawialiśmy m.in. także o kolejnym pakiecie sankcji, które uderzą w rosyjską gospodarkę” – napisał premier Morawiecki na Facebooku.

„Rada przyjęła do konkluzji także postulowany przeze mnie wniosek o przeciwdziałaniu dezinformacji i propagandzie rosyjskiej. Niestety niektóre siły polityczne wciąż udają, że przyczyny problemów gospodarczych i inflacji nie pochodzą z zewnątrz i próbują zbić na tym kapitał polityczny” – dodał szef rządu.

Źródło: TVP INFO, tarnogorski, Facebook
Oprac. Łukasz Dudek
https://tarnogorski.info

Komentarze 22 do “Na wniosek premiera Morawieckiego będzie wprowadzana cenzura w Polsce?”

 1. Kojak said

  Od dawna mowie ze ten zydowski lajdak pseudomorawiecki jest najbardziej odrazajaca i smierdzaca gnida jaka pojawila sie w POlsce po 89 roku. Ale sadze ,ze Rosjanie tego hitlerowskiego wyczynu z rosyjskim ambsadorem mu nie zapomna i w odpowiednim momencie go skasuja

 2. corintians said

  Program PiSu to DDM – Dług Drożyna Milicja

 3. Nikop said

  Alez z nigo szuja…

 4. Klawy Cysorz said

  No tak.Pogniewałem się na sklepikarza,nie kupuję u niego taniego jedzenie tylko 2x droższe w innym sklepie i mam do tego sklepikarza pretensje,że przymieram głodem,bo jem teraz 2x mniej.

 5. Madailal said

  Kto to bydło w końcu wypierdoli z urzędów? Kiedy Polacy powstaną?!!!

 6. Olo said

  Ukry się kończą, więc żydobanderowskie piSSkur wy na zlecenie Londynu, Waszyngtonu i Tel Awiwu zaczną pomalutku włączać Polskę do agresji wojennej przeciwko Rosji. Teraz potrzeba będzie dużo taniego, głupiego i posłusznego mięsa armatniego a nie prawdy.

 7. NICK said

  Czyżby cenzury już nie było?

 8. NICK said

  Wsadź se.
  We końcówkę przewodu pokarmowego.

 9. Semusz said

  Gdyby to nie było takie tragiczne dla Polski i Polaków, byłby to tylko śmieszny facecik z obsesją na punkcie prezydenta Rosji. Jednak jego wyczyny odbijają się na Polsce i dlatego należy zadać pytanie czy aby przodkowie tego pana nie pochodzili z Kresów lub z terenów byłej Chazarii i czy to nie oni budowali raj bolszewicki w Rosji w 1917 r., a w 1939 tak radośnie witali wojska bolszewickie na wschodzie Polski? a po 1945 ich guru Stalin nie wysłał ich do budowy bolszewii w Polsce?
  Gdyby Morawieckiemu czy jak mu tam, na konferencji prasowej zadać szybkie pytanie kto jest kochankiem jego żony, odpowie automatycznie „Putin”, a kto odebrał dziewictwo córce – „Putin””!

 10. zagobasum said

  JudeoUPAdlina ledwo dyszy, więc nalezy POWAŻNIE liczyć się z prowokacją judeoafroameryki, np. zdetonowaniem w byłej Polsce (obecnie judeoukropolin) jakiegoś poradzieckiego ładunku nuklearnego i obarczenie winą Rosji. Ciemna, wytresowana przez prymitywną propagitkę rusofobiczną biomasa, zwana dowcipnie „narodem polskim” oczywiście chwyci za dziadkowe szable (lub kosy) i ruszy na Moskwę a w kazdym razie poprze atak naszej „niezwycięzonej armii”…

 11. zagobasum said

  Wybraliście zydowskich łajdaków, więc macie…

 12. Antares said

  Niestety, ale większość tym gnidom uwierzy. Spróbujcie takim powiedzieć że to nieprawda.

 13. Lily said

  „Nowy Lad Polski”,czescia
  Skladowa „Nowego Porzadku
  Swiata”.NWO.”Wielkiego Resetu”.

  „Niech zapier….ja Za Miske Ryzu”.

  „Nie Bedziesz Mial NIC.ZrozumTo”.
  Klaus Szwab,z matki Rothschild.

 14. Lily said

  Re 11; Zagobasum
  PoP-y.
  P=pelniacy.
  o=obowiazki.
  P=Polakow.
  „Jestem Polakiem z krwi i kosci”.
  Zoliborski mieszkaniec,o sobie.

 15. Lily said

  Re12;Lily.
  Suwerenny PL.
  Warto Tu wejsc.

  „Glosuj na Kaczynskiego partie
  Pis,a z Polski Pozostanie NIC”.

 16. Jabo said

  Panie Zagobasum, problem w tym, że po za żydowskimi łajdakami, nie ma innego wyboru. Są oczywiście inni łajdacy, ale tak zależni od tych żydowskich, że nie stanowią różnicy. Nawet, gdyby jakimś cudem wybory wygrało propolskie ugrupowanie, to przy takim zadłużeniu i uzależnieniu gospodarczym Polski, żydowska finansjera zrobiłaby nam drugą Wenezuelę i zrozpaczony elektorat na kolanach prosiłby o powrót żydowskich łajdaków. Co z wolności i niepodległości, gdyby nie było na piwo i na grilla, a w telewizji najnowszych seriali z Netflixa. Tak żyć się przecież nie da. Przynajmniej dla większości.

 17. ZSNW said

  Dzień dobry

  STOP ŁAMANIU PRAWA!

  Zgodnie z prawem i obowiązkiem Obywatelskim kieruje te ważne informacje, które z pkt widzenie powagi państwa są najwyższej rangi.Apeluje do wszystkich Obywateli narodu państwa Polskiego, podaj dalej niech społeczeństwo jest świadome.

  Dnia 08.09.2022r. 05.10.2022r .
  14.10 2022r. przesłałem do wiadomości najwyższym urzędnikom państwowym, jak i zaznaczyłem w pismach, aby skierowano owe pisma do wiadomości wszystkim organom, podmiotom w państwie Polskim udokumentowane dowody na to, że państwo jest nielegalne i nie ma podstawie do zasadności legalności państwa Polskiego ponieważ zostało ono zbudowane na Oszustwie Art 286 kk (A-Trybunał stanu nie działa, B- Ustrój polityczny (system konstrukcyjny) działa na zasadzie jako układ ciał wewnętrznie sprzeczny i jest niedemokratyczny. C- Władza w państwie utrzymuje naród w nieświadomości co degraduje i utrudnienia rozwój. D- Zuobaża skarb państwa) , który przerodził się w długofalowy proceder przestrzępczy urzeczywistniając tym samym rzecz niedopuszczalną tj. Zdradę narodu państwa Polskiego.

  Kolejne przykłady łamania przez nich prawa Konstytucjnego i ustawowego np: Art 32 konstytucji, który brzmi Wszyscy względem prawa jesteśmy równi…, A którego ust tj (Dz.U.2016. poza.195) złamano, jak również Art. 39 i 54 konstytucji i wiele innych kodeksu karnego np. 286 kk – Oszustwo..

  W piśmie z dnia 08.09.2022r wspomniałem, że przewidziane zostaną rekompensaty

  CZY OSZUKUJĄC MOŻNA Z NARODU ROBIĆ IDIOTKĘ (pytanie retoryczne) CZY PROWADZĄC DYKTATURĘ MOŻNA DEPRAWOWAĆ SPOŁECZEŃSTWO LUB ROBIĆ Z LUDZI SZMALCOWNIKÓW (pytanie retoryczne)

  PAMIĘTAĆ, ŻE KAŻDE ZŁAMANIE PRAWA KONSTYTUCYJNEGO PRZEZ URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO TO JEST ZDRADA NARODU !!

  Ja jako Zwierzchnik Suwerena Najwyżej władzy w państwie Polskim, ODWOŁAŁEM niegodziwe władze w państwie i pomimo tego Aktu, uzurpatorzy, okupańci władzy Korzystając z nieświadomości narodu dopuściły się kolejnego łamania prawa, tym razem wprowadzając proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA! tym samym łamiąc całą konstytucję, która trwa po dziś dzień, narażając naród na pojawiające się i mogące w przyszłości się pojawić niepotrzebne koszta, zarówno też i tych dotyczących dodatkowych wynikłych zdarzeń.

  NALEŻY PAMIĘTAĆ , ŻE ZGODNIE Z UStAWĄ PRZESTĘPSTWA URZĘDNICZE SIĘ NIE PRZEDAWNIAJĄ !!

  Należy dodać że.dzięki najwyższym urzędnikom w państwie wszystkie organy i Administracje im podległe podmioty w państwie Polskim, świadomie lub nieświadomie uczestniczą w tym procederze przestępczym pod tytułem DYKTATURA!

  Nadto ofiarami tegoź powyższego jest nieświadomy naród, który w dobrej wierze załatwiając swoje sprawy urzędowe, nie mając pojęcia że przez niektórych urzędników państwowych został wplątany w ten proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA!

  ZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ KAŻDY OBYWATEL MA OBOWIĄZKI NAŁOŻONE PRZEZ POLSKIE PRAWO

  Obywatela nie powinni załatwiać spraw urzędowych, gdyż „dzięki” tej przestępczej organizacji ludzie mogą popełniać nieświadome przestępstwo uczestnicząc w tym procederze przestępczym pod tytuł DYKTATURA!

  NIEŚWIADOMOŚĆ NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA KOGOŚ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI

  Wszystkie większe, mniejsze podmioty, organy w państwie Polskim na mocy tegoż faktu nie mogą legalnie funkcjonować. Każdy obywatel zgodnie z pismem z dnia 08.09.2022r ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwa DYKTATORSKIEJ władzy. niemniej proszę poinformować rodaków, że działanie wbrew słusznej sprawie, będzie kojażyć się ze Zdradą narodu i konstytucji państwa Polskiego. Zapisując się haniebnie w historii państwa Polskiego.

  W Polsce jest wiele inteligentnych, uczciwych ludzi, którzy z miłą chęcią mogą swoimi kompetencjami obiąć stanowiska urzędnicze.

  W trosce o dobro narodu państwa Polskiego Proszę przesłać tą wieść dalej po całym kraju w jak najbardziej skuteczny sposób nie dawać wiary nikomu, gdyż są ludzie, którzy robią wszystko aby naród był nieświadomy chcąc czerpać na ich nieświadomości korzyść w różnej postaci dla siebie lub kogoś.

  W przeciwnym razie to jest Upadek Kompromitacja, brak szacunku i hańba narodu Polskiego Suwerena Najwyższej Władzy. Z góry dziękuję,

  DROGI RODAKU ZASTANÓW SIĘ PO KTÓREJ STRONIE CHCESZ UTOŻSAMIAĆ SIĘ ZE ZAZDRADĄ CZY PATRIOTĄ

  Dodatkowo można Zweryfikować pracę urzędników śląskich , czy w twoim mieście podmioty, organy w państwie Polskim , otrzymały takie pisma .papier jest święty może się przydać w razie potrzeby (ludzie powinni być świadom co się dzieje w państwie a każdy organy w państwie a w szczególności te pierwsze, które otrzymały te w/w pisma tj śląski urząd Wojewódzki i Wojewódzka Komenda W Katowicach jak i kancelaria Prezydenta
  ma obowiązek przesłać do wszystkich zainteresowanych Potem porównaj range materia zawartej w piśmie, ewentualnie czas reakcji i będziesz wiedział czy urzędnicy oszukują naród czy też nie

  Zgodnie z pismem z dnia 08.09.2022r. 05.10.2022r .14.10 2022r
  Państwowa Agencja Prasowa ma obowiązek uświadomić naród w jakiej rzeczywistości znajduje się państwo
  Wszyscy organy, urzędnicy, obywatele są zobowiązani z miejsca respektować moje prawa i przywileje zgodnie z potrzebą Zwierzchnika Suwerena Najwyższej Władzy

  Razem damy rade.
  Zwierzchnik Suwerena Najwyżej Władzy. Z poważaniem T.Cz

  Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

  William „Bill” Cooper

 18. Emilian58 said

  No i kolejny raz wyszło żydło z worka. Ale ludność tubylcza w Ukropolin jest zapewne już przekonana przez żydło że wszystkiemu jest winien ten zimnokrwisty czekista.

 19. revers said

  Re10

  Na drogach I poligonach wzdluz granicy z bilorusia juz pokazaly sie Kondome rosomakow gotowych do
  Wojennej rozpierduchy.

  Litwiaki w mundurkach noszaa nawet czerwone Opaski na helmach.

  A wszystko to po to zeby scenarios z wewnetrznej rozpierduchy na Bialorusi jak na Ukraine, w Syrii Staly sie realne pod drugim rzaadowym Garniturem pani Cichowskiej z za bliskiej granicy.

  Od strony Ukrainy granice z Bialorusia zaminowane.

  W ONZ z koleji widmo sledztwa iranskich dronow w Rosji.

 20. Ale dlaczego? said

  Kurwy pisowskie likwidują Polskę i Polaków. Proces nabiera rozpędu.

  A panem ich jest ojciec kłamstwa, szatan…

 21. YebacPi$$ said

  DUDAczenko ten niezwykly ANTYPOLAK wciaga POLIN w UPAdlinskie LAJNO

 22. walthemar said

  Re19
  .https://t.me/siostryjasnowidzki/19826?single
  .https://t.me/siostryjasnowidzki/19827?single

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: