Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Izolacja Zełenskiego
  Głos Prawdy o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Boydar o Wolne tematy (08 – …
  Kojak o Izolacja Zełenskiego
  wow o Polskość czarnych Polaków na…
  Boydar o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Ukraina na skraju przepaści! M…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów.

Posted by Marucha w dniu 2022-11-26 (Sobota)

Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień.

Tłumaczenie artykułu z serwisu Off-Guardian na temat nowej przyczyny zgonów wśród osób zaszczepionych przeciw covid-19. Przyczyna całkiem poważna. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

*                    *                    *

Nowe badanie obwinia osoby NIEZASZCZEPIONE za zgony osób ZASZCZEPIONYCH ponieważ… wywołują oni niepokój. Serio.

Ten nagłówek mówi wszystko. Naprawdę. Badanie opublikowane w sierpniowym Journal of BioMedicine faktycznie stwierdza w swoim streszczeniu, że:

„Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień. Ten krótki przegląd przedstawia dane, które mogą wskazywać, że dezinformacja utrwalana przez ruch antyszczepionkowy może powodować wzrost zgonów i skutków ubocznych po każdej szczepionce”.

Tak, najwyraźniej wszyscy ci ludzie, którzy nagle umierają z powodu zawałów serca i udarów, doznają tego z powodu stresu wywołanego przez nas, antyszczepionkowców, ostrzegających ich przed zawałami serca i udarami.

A teraz, jeśli myślisz, że to najbardziej absurdalna rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałeś… cóż, mylisz się. Zrobili badania:

„Przeprowadzono mini przegląd opublikowanej literatury i stwierdzono, że stres psychiczny w sposób wyraźny powoduje skurcz naczyń i zwężenie tętnic w naczyniach krwionośnych. Dlatego też, jeśli pacjenci są spanikowani, zaniepokojeni, zestresowani lub przestraszeni szczepionką, ich tętnice będą się zwężać i zmniejszać w momencie iniekcji i w czasie po przyjęciu szczepionki”.

Widzisz, oni nie umierają, ponieważ szczepionka spowodowała u nich zawał serca… oni umierają, ponieważ bali się, że mogłaby go spowodować.

Genialna logika. I solidny argument za usunięciem ostrzeżeń z papierosów i wszystkich reklam antyalkoholowych z telewizji. Pomyśl tylko, ile osób zmarło z powodu problemów z sercem związanych z alkoholem, ponieważ bali się alkoholu.

Chyba nie muszę mówić, jaki to absurd. Jak dotąd zdecydowanie najbardziej absurdalne wyjaśnienie zawałów serca spowodowanych szczepionkami, wraz z wysokimi rachunkami za energię i „zespołem stresu post-pandemicznego”.

To było kilka trudnych lat dla The ScienceTM, ale to nowe dno.

Pozdrowienia dla Marka Crispina Millera za umieszczenie tego opracowania na jego koncie substack Notes From the Underground. Świetna lektura i gorąco polecana subskrypcja.

Źródło: New study blames VAXXED deaths on the UNVAXXED…because they cause anxiety. Seriously, Kit Knightly, Nov 24, 2022

*                    *                    *

BONUS ze strony Notes From the Underground:

ALARM! Przyczyną wszystkich tych ataków serca są ci, którzy twierdzą, że przyczyną wszystkich tych ataków serca są „szczepienia”.
„Nauka” [The ScienceTM] mówi nam teraz, że wszyscy ci ludzie, którzy „zmarli nagle” po „szczepieniu”, w rzeczywistości zostali zestresowani na śmierć przez „antyszczepionkowców”.

Raport w wersji oryginalnej można znaleźć pod adresem:
>https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9629406/

Źródło: ALERT! The cause of all those heart attacks is those who claim that “vaccination” is the cause of all those heart attacks, Mark Crispin Miller, Nov 24, 2022

Powiązane tematycznie:

Zawały serca i udary czyli co się mieści w rachunku za prąd
Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób […]

Zespół stresu postpandemicznego czyli nie bądźcie cyniczni
… chodzi o to, że wszystkie główne szczepionki przeciw Covid są znane z tego, że mają skutki uboczne związane z sercem. I tak, niektórzy lekarze przewidują teraz poważny wzrost problemów […]

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny
Wszelkie problemy z sercem, które się pojawiają, są całkowicie niezwiązane z eksperymentalnymi „szczepionkami”, o których wiadomo, że powodują problemy z sercem i zakrzepy krwi. Chcą to jasno powiedzieć. Teraz można […]

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (25 listopada 2022) | https://ekspedyt.org/2022/11/25/atak-serca-ze-strachu-przed-atakiem-serca-czyli-nowa-przyczyna-zgonow/?cn-reloaded=1

https://www.bibula.com

Komentarzy 15 do “Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów.”

 1. bronek said

  Moim zdaniem une nie porzucili dążenia do przymusowych szpryc – a z drugiej strony przestali dbać o pozory. Przestali dbać – ponieważ uznali, że ludzie są już tak ogłupieni, że o te pozory nie trzeba już dbać.

 2. Emilian58 said

  Aby przepchać bezkarnie upodlenie ludzi wymyślili kolejną bajkę dla tych,którzy za cenę życia chcą pozostać tumanami. Psychopaci w końcu siłowo zmuszą ludzi do ustawienia w kolejce do rzeźni. A ci wyszprycowani straceńcy będą się cieszyć jak murzun z blaszki. Jeżeli ci psychopaci od tych zbrodni nie zostaną utylizowani to ludzkość nie ma szans! A przynajmniej ci na zgniłym zachodzie i ci co nie wiedzeć po co z tym zgniłym zachodem trzymają.

 3. Szczepan Zbigniewski said

  wyżej @

  Nie się złego nie stanie. Żadnych prześladowań i zmuszania. Na kazaniu tydzień temu słyszałem. Hulaj dusza…

 4. UNE ☠️nawet nie zadaja sobie trudu na jakies pozory😳. Skoro Unym 🙂 udalo sie zaaplikowac Slowianom syna Ciesli z betlejem jako ” Boga” ktory wybiorczo miluje i PRZEBACZA 🙀kazda niewyobrazalna zbrodnie ☠️. Tak wytrenowane w przebaczaniu i milowaniu NASZYCH ZLOCZYNCOW Narody ! bez wiekszych zprzeciwow przebacza Kazda zbrodnie dokonana na ….wiernych owieczkach . Natomiast u UNYCH ☠️nie ma przebaczania i milowania ich oponentow👿😱. u UNYCH jest: Jaja za jaja😄Oko za oko👿zab za zab , serce za serce itp

 5. veri said

  Ad.4.

  Pod płaszczykiem wzniosłych, ewangelicznych haseł i ideii ubezwłasnowolnili gojów, którym podrzucili tę ch- religię.

 6. Antares said

  #Szepan Zbigniewski
  „Na kazaniu tydzień temu słyszałem”

  Po jasną cholere tam chodzisz jeśli takie rzeczy słyszysz. Lepiej idź na spacer w jakiejś przyjemne miejsce gdzie możesz się wyciszyć np. do parku, w góry, lasu. Lepiej zrobisz.

 7. Kojak said

  Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to, ze tyle kanali jest wsrod lekarzy ktorzy to firmuja . W zasadzie tylko mniej niz nieliczni zachowuja sie przyzwoicie

 8. Emilian58 said

  @Szczepan Zbigniewski
  To kazanie to rabin wygłaszał w synagodze?

 9. Wywrotowiec said

  Nowe badania???????
  Tak moze mowic wylacznie dyletant.
  Dawno temu wykazano,ze strach czyli stres moze spowodowac kazda chorobe ,a w konsekwencji zejscie.
  W wielkim uproszczeniu stres spala wielkie ilosci w tym zapasy jesi trzeba i ktos je jeszcze ma witamin i innych pierwiastkow,inaczej w momencie zagrozenia organizm aby przezyc uruchamia cala lawine roznych „akcji”.Staly niedobor tychze czynnikow np przewlekly stres i zle odzywianie daje takie efekty.Dla ciekawosci wit D ,ktora de facto powinna byc nazywana hormonem o rzad wyzszy niz witaminy,jest absolutnie niezbedna,a kto ma odpowiedni poziom?,no poza osobami ,ktore maja tego swiadomosc i sie suplementuja zima nikt,mozna smialo zalozyc ,ze 95% polakow ma jej niedobory.Temat bez konca.
  Wysyp samobojstw ,chorob psychicznych? ,no coz powodem jest j/w zaburzona biochemia mozgu.

 10. Ale dlaczego? said

  AD. veri, niepostepowyoszolom

  Co wy wiecie o Bogu? Głupota wychodzi z komentarzy…

  Co do tekstu. Powiedziałbym, że przewrotność iście szatańska. gdyby nie było to tak głupie…
  Choć może szczepany już tak odmóżdżeni, że nie zaskoczą?

 11. UZA said

  „Wzrost cen energii może „powodować zawały serca i udary. Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia.”

  A to wszystko przez antysystemowców publikujących komentarze w Sieci. Przecież ludzie – zwłaszcza starsi i niepełnosprawni – nigdy by sami nie wpadli na to, że zimno i niedożywienie mogą im zaszkodzić. Człowiek może się przecież obyć bez jedzenia i ogrzewania, tylko antysystemowcy sieją dezinformację w Sieci, że jednak nie może i ludzie im wierzą, bo są „bez przeszkolenia naukowego”.

 12. CBA said

  re 9 Dawno temu wykazano,ze strach czyli stres moze spowodowac kazda chorobe ,a w konsekwencji zejscie.””
  Dziękuję,to wystarczy. ps Oprócz strachu mamy …lęk.

 13. corintians said

  Wystarczy antidotum jak z Paździochem zrobili czyli ocet albo 5 dawkę co naprawi skutki 4

 14. Marek said

  Stany Zjednoczone stworzyły odmianę koronawirusa, która powoduje śmierć zwierząt doświadczalnych w 80% przypadków – poinformowało Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej. Departament powiedział również, że: – Wirus sztucznej infekcji został stworzony na podstawie szczepu omicron i oryginalnej wersji „Wuhan” w październiku przez naukowców z Boston University. – Przeciwciała reagują 11 razy słabiej na nowy szczep wirusa. A nowoczesne szczepionki są nieskuteczne. – Odnotowano ponad 200 naruszeń i prób ukrycia faktów zdarzenia w pracy laboratoriów biologicznych w Stanach Zjednoczonych. – Były doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Bolton był współautorem dokumentu o potrzebie stworzenia broni biologicznej dla „światowego przywództwa” Stanów Zjednoczonych.

  https://politikus.info/events/148449-ssha-sozdali-variant-koronavirusa-vyzyvayuschiy-v-80-sluchaev-gibel-zhivotnyh.html

 15. NICK said

  Marku.
  100% „szczepionek”, z grupy trzeciej, zabiło 100% szczurów.
  75% „szczepionek” zapodanych zabije 75% zaszczepionych.
  Do lat pięciu, licząc od początku.

  Biorąc poprawkę na wielu NIE zaszczepionych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: