Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Ukraińscy lekarze nie muszą zn…
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Marokańczycy uczcili zwycięstwo nad Belgią demolując Brukselę

Posted by Marucha w dniu 2022-11-28 (Poniedziałek)

Podczas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze reprezentacja Maroka pokonała 2:0 kadrę Belgii. Zwycięstwo nad „Czerwonymi Diabłami” zostało uczczone przez fanów „Lwów Atlasu”, którzy w ramach świętowania zaczęli niszczyć ulice stolicy Belgii.

Przez kilka godzin tamtejsza policja próbowała więc zapanować nad tłumem w kilku miejscach Brukseli.

Belgia od lat należy nie tylko do europejskiej, ale także do światowej czołówki w piłce reprezentacyjnej. Nic więc dziwnego, że wygrana 2:0 na trwającym właśnie mundialu wywołała powszechną radość wśród Marokańczyków i większości arabskich nacji.

Entuzjazm aż za bardzo udzielił się marokańskim imigrantom mieszkającym w Belgii. Późnym popołudniem na ulicach Brukseli wywołali oni bowiem zamieszki. Ich uczestnicy, często eksponujący flagi Maroka, zaczęli niszczyć infrastrukturę publiczną, a także prywatne samochody.

Do największych rozruchów doszło w centrum miasta oraz w owianej złą sławą dzielnicy Molenbeek. Z tego powodu socjalistyczny burmistrz Brukseli Philippe Close z jednej strony zapowiedział stłumienie zamieszek, natomiast z drugiej odradzał mieszkańcom przemieszczanie się w te rejony belgijskiej stolicy.

Policja do rozpędzenia Marokańczyków użyła między innymi pałek, armatek wodnych i granatów z gazem łzawiącym. Imigranci odpowiadali między innymi rzucanymi kamieniami oraz wystrzeliwaniem pirotechniki w kierunku funkcjonariuszy.

Wśród rannych w wyniku zamieszek są przedstawiciele mediów. Reporter telewizji RTL wraz z operatorem kamery został zaatakowany przez marokański tłum, który uszkodził i ukradł sprzęt telewizyjny. Dodatkowo dziennikarz został poparzony pirotechniką.

Na podstawie; lesoir.be
http://autonom.pl

Jak nam donoszą, wśród Marokańczyków najwięcej było inżynierów i mikrobiologów, ale również architekci i lekarze stanowili wyróżniającą się grupę.
Admin

Komentarzy 18 do “Marokańczycy uczcili zwycięstwo nad Belgią demolując Brukselę”

 1. NICK said

  samo się komentuje.

 2. minka said


  Włodarze FIFA, politycy, goście, tak zwane VIP’y i ich poplecznicy, doskonale zdają sobie sprawę z cmentarzyska na którym stoi dziś impreza mistrzostw świata w piłce nożnej. I niech ktoś mi teraz powie, że to nie są „zwyrodniali szaleńcy”. A zaznaczam, to tylko „wierzchołek góry lodowej”. Deprawacja, demoralizacja, bestialstwo, czyli po prostu „po trupach do celu”, i to DOSŁOWNIE, to jest właśnie ich motto przewodnie.

  https://globalne-archiwum.pl/kibice-szaleja-homoseksualisci-laduja-w-pierdlu-a-6500-osob-zginelo-w-trakcie-budowy-stadionow-ale-jazda-bawimy-sie/

 3. "Minka" jaki GŁUPI ... fuuuj! said

  Re: komentarza nr 2 niejakiego „Minki”
  GŁUPTASIE

  Ta KŁAMLIWA witryna: globalne-archiwum.pl to przedruki propagandy GLOBALISTÓW, którzy gnoją wszelkie formy ludzkiej aktywności we wszystkich dziedzinach życia, które NIE poddają się KONTROLI i cenzurze właśnie GLOBALISTOM !

  Ten KŁAMLIWY bełkot pod którym NIKT się NIE podpisał imieniem i nazwiskiem pod tytułem:

  ” Kibice szaleją, homoseksualiści lądują w „pierdlu”, a 6500 osób zginęło w trakcie budowy stadionów. Ale Jazda! Bawimy się!”

  został SFABRYKOWANY z naszpikowanymi wstrętnymi KŁAMSTWAMI, tylko po to aby maksymalnie OBRZYDZIĆ kibicom piłki nożnej ten mundial „QATAR 2022”.

  To ŚWINSKIE kłamstwa, że JAKOBY przy budowie obiektów sportowych w Qatarze „zgineło 6500 osób to jest WSTRĘTNE kłamstwo !!!
  Niech ten DUREŃ wymieni lub pokarze SPIS z nazwiskami i imionami osób, które JAKOBY zgineły przy budowie obiektów sportowych w Qatarze !!!

  Autorem HOMUSIOM tych KŁAMSTW chodzi o to, aby KAŻDY kto oglada ten mundial w Qatarze 2022 miał cały czas na „myśli jakieś trupy”, gdyż homusie w Qatarze NIE mają rzadnych specjalnych PRZYWILEJÓW jakie mają w PEDAŁENIE USA, francja czy UK itp.

  To OBLEWANIE Rosji gnojówką homusi i SZCZUCIE na Rosję w której słowo „MAŁŻENSTWO” jest w 100% zarezerwowane dla trwałego ZWIĄZKU kobiety i mężczyzny, czyli tych co faktycznie mogą spłodzić DZIECKO .

  Ten fakt tak skonstruowanego prawa w Rosji czy Qatarze doprowadza do CHOREJ białej gorączki „homusi” w zbutwiałym PEDAŁENIE USA czy UK, gdzie obecną mafą rządzącą w centralnych władzach w tych spleśniałych zbankrutowanych finansowo i moralnie krajach są właśnie aktywiści LGBTQ !

 4. bryś said

  Minka – 6000? Jak widzę 6 w liczbie „ofiar” robię się podejrzliwy. Wygląda mi to raczej na nagonkę na Katar.

  ———
  Nie inaczej.
  Admin

 5. Nietytus said

  Jeśli już te mistrzostwa. Odnośnie felietonu i komentarzy. Nikt zapewne nie pamięta MŚ z 1954 roku, w których zwyciężyły Niemcy Zachodnie. Na rok przez wyjściem ZSRR z Austrii i na rok przed faktyczną amnestią dla tzw „nazistów” w tymże RFN. Sugeruję popatrzeć jaki system w tedy przyjęto, drogę Węgier i RFN do finału, jego przebieg i jakiej nacji był sędzia Finału. Ciekawa analiza. Moim zdaniem był to pierwszy ustawiony mundial po wojnie, ale mogę się mylić do do oku 1950.

 6. Olo said

  Dobrze robią. Dziękują królowi Leopoldowi II za jego barbarzyństwa i masowe mordy ludności tubylczej w Afryce, a sama okazja nie ma tu znaczenia. Z kanistrem benzyny czekam kiedy zapłonie Londyn.

  ———-
  Wątpię, by owym Marokańczykom chodziło akurat o odwet za zbrodnie Belgów…
  Admin

 7. bronek said

  Kiedy zagra znajoma trąbka – w całym eurokołchozie zaczną się krwawe rozruchy – bo przecież nie po darmo sprowadza się tutaj – kolorowych, młodych byczków nastawionych wrogo do białych. Broń też się znajdzie tylko we właściwych rękach.

 8. Liwiusz said

  @ Bronek
  Obok, w Holandii biali walczą z białymi.
  https://exxpress.at/um-eu-befehle-zu-befolgen-niederlaendische-regierung-schliesst-3000-bauernhoefe/

  „Holenderski rząd planuje wykupić i zamknąć do 3000 gospodarstw w pobliżu obszarów wrażliwych ekologicznie, aby zastosować się do nakazów UE.”
  Na pewno UE celowo doprowadzono do katastrowy, tylko kto i jaki ma w tym interes ??

  Nasza samobójcza reakcja na wojnę na Ukrainie doprowadzi do masowego transferu bilionów euro bogactwa z krajów UE do Stanów Zjednoczonych! Nasi przywódcy, często skorumpowani przez amerykańskie interesy, są aktywnymi wspólnikami tej masakry! Musicie się obudzić!”

  Napisał to na twitterze Florian Philippot – francuski polityk, jeden z liderów Frontu Narodowego, poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

 9. UZA said

  „homoseksualiści lądują w „pierdlu””

  No straszne ! Bo, że Piskorski przesiedział lata za szpiegostwo na rzecz Chin, Transylwanii czy Egzopotamii, Olszańskiego zamknięto za głoszone poglądy, a Międlara za to, że mógł był je wygłosić, to przecież nic, ale żeby homoseksualistów… Może jeszcze i Ż… prześladują ? Brzydale ! A w ogóle co to za Katar ? Pewnie kowid – zamknąć i wyszczepić.

 10. PK said

  niejaki minka /2/
  – ile szekli dostałeś za „pochylenie się” nad losem sodomitów w krajach islamu? (a może pochylanie się przed sodomitami to twoje hobby?na pewno nie będą epatowani sześciokolorowymi szmatami, jak tu (UK) w czerwcu co 15 metrów

 11. nieszczep said

  Rozmawiałem, ze znajomym Polakiem, który pracuje w Brukseli. Owszem, Marokańczycy cieszyli się, byli głośni, wręcz hałaśliwi, to nie za bardzo spodobało się grupkom miejscowych, którzy prowokowali. Trudno powiedzieć, gdzie powstało pierwsze ognisko, a z całą pewnością Belgowie nie są baz winy. A Policja oczywiście skupiła się na Marokańczykach, przecież nie na swoich.

  Dziś moje serce będzie z piłkarzami Iranu, którzy trafili do grupy państw będących sponsorami terroryzmu, kolonializmu, niewolnictwa, wyzysku… czyli *****ych angoli i murikańców. W meczu z tym drugimi Iranowi wystarczy remis, by wysłać murikanów na pustynię Nevada.Niech tam siedzą gnoje i czekają aż ktoś odpali „atomika”.

 12. Olo said

  @ Admin

  Oczywiście, że nie chodziło, ale dlaczego mamy Belgów żałować? Oni tylko siebie żałują, a nas by potraktowali tak samo jak niegdyś Kongijczyków. Znam Belgów, wiem co mówię. Spokojnie czekam aż zapłonie Londyn, bo Belgia i jej zbrodnie w trzecim świecie to tylko małe piwko.

  ———
  Aż tak to ich nie żałuję…
  Admin

 13. Emilian58 said

  To w tej Brukseli nie ma drogowskazów prowadzących do nowej wieży babel gdzie pasożydy wymyślają krzywizny banana i co ma być rybą a co owocem?

 14. NICK said

  Chłe, chłe.
  Brukselka.

  Gdyby Polska Polską była… .
  Nider-landy by się zakrztusiły.
  Wymiocinami swoimi.

 15. JW said

  Tak to jest, jak żydostwo podające się za autochtonów importuje stada małp z Trzeciego Świata w celu rozwalenia miejscowej kultury, a część tubylców (zwłaszcza ta babska) jest tak zidiociała, że gorliwie temu przyklaskuje. Ciekawe, czy u nas będzie podobnie… Z tym że w roli trzecioświatowców wystąpią Ukry.

 16. minka said

  @ 10

  dostałem 100 szekli, po połowie z panem Dakowskim

  https://dakowski.pl/kibice-szaleja-rzut-rozny-karny-a-6500-osob-zginelo-w-trakcie-budowy-stadionow-ale-jazda-bawimy-sie-czy-fifa-to-mafia/

 17. errorous said

  Jak nam donoszą, wśród Marokańczyków najwięcej było inżynierów i mikrobiologów, ale również architekci i lekarze stanowili wyróżniającą się grupę.
  Admin

  No, żeby się szanowny Pan Gajowy nie zdziwił 😁. Coś o czarnych lekarzach

  For some time now I’ve been receiving requests to produce a sequel to a September 2017 piece on the disastrous consequences of the mass importation of doctors from the Third World to Britain. Until recently I resisted the temptation to do so because I felt the original article was definitive in outlining the major thematic issues: Third World doctors are responsible for at least 80% of malpractice cases at U.K. Medical Tribunals; Third World doctors are significantly more likely than native British doctors to engage in the sexual abuse of their patients; and, finally, the medical establishment seems to be complicit in both the covering up of these crimes, mainly via the imposition of extraordinarily lenient sanctions. A number of recent stories, however, from the United States and Australia as well as the U.K., have proven sufficiently unsettling and infuriating that further coverage and discussion of this horrific epidemic is necessary.

  https://www.theoccidentalobserver.net/2018/08/29/bad-medicine-ii-the-escalating-problem-of-third-world-doctors/

 18. Peryskop said

  Fifa i jej gierki

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-30/mundial-katar-2022-usa-wygraly-z-iranem-biden-mamy-to/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: