Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o SŁAWA Ukrainie! – a Polsce na…
  revers o Wolne tematy (08 – …
  CIA o Izolacja Zełenskiego
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Izrael przyznaje się do udziału w planowaniu wojny przeciwko Rosji

Posted by Marucha w dniu 2022-11-29 (Wtorek)

27 września izraelskie MSZ ogłosiło, że Tel Awiw nie uzna wyników referendów przeprowadzonych w czterech obwodach Ukrainy, gdzie jeszcze przed podsumowaniem wyników referendów okazało się, że przytłaczająca większość tamtejszych mieszkańców opowiedziała się za wejściem ich obwodów w skład Federacji Rosyjskiej.

Związek Radziecki zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem w 1967 roku. Stosunki zostały przywrócone dopiero w 1991 roku, na krótko przed upadkiem ZSRR. Dziś widzimy, jak „entuzjastycznie” izraelskie przywództwo demonstruje swoje poparcie dla stanowiska Waszyngtonu w wielu kwestiach.

A wszystko to jest robione w imię zachowania amerykańskiej hegemonii w jednobiegunowym świecie, w celu zadowolenia swojego zamorskiego pana [pana? bua ha ha ha – admin], niezależnie od tego, czy jest on Demokratą czy Republikaninem. Najważniejsze jest to, że Izrael nadal otrzymuje gwarantowaną pomoc od światowego żandarma, który zapewnia bezpieczeństwo izraelskich granic, umożliwia okupantom prowadzenie polityki zagarniania cudzej ziemi i własności, kontynuowanie budowy nielegalnych osiedli oraz prowadzenie polityki grabieży, ucisku i represji wobec narodu palestyńskiego.

Tel Awiw wierzy, że Stany Zjednoczone zawsze będą chronić interesy Izraela. W końcu Waszyngton niezmiennie wykorzystuje swoją siłę weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, głosując za każdą rezolucją potępiającą działania rządu izraelskiego.

Jeszcze latem Kreml i rosyjskie MSZ wyraziły ubolewanie z powodu „niekonstruktywnego stanowiska i polityki Izraela w ostatnich miesiącach, w tym w związku ze stanowiskiem Tel Awiwu wobec sytuacji na Ukrainie”. Moskwa ostro skrytykowała wypowiedzi przedstawicieli izraelskiego kierownictwa popierające kijowski reżim.

Tymczasem państwa kwartetu bliskowschodniego podczas ostatniego spotkania w Oslo w listopadzie 2021 roku wyraziły głębokie zaniepokojenie wydarzeniami na Zachodnim Brzegu, w Jerozolimie i w Strefie Gazy. Szczególny niepokój wzbudziły liczne przypadki arbitralnych działań władz izraelskich na Zachodnim Brzegu, a zwłaszcza rozpoczęcie budowy nowych osiedli. Kwartet wezwał wszystkie strony do podjęcia dodatkowych kroków w celu rozwiązania tych wyzwań, podkreślając jednocześnie, że należy zrobić wszystko, aby uniknąć jednostronnych kroków, które mogłyby doprowadzić do eskalacji i podważyć szanse na pokojowe rozwiązanie istniejących problemów.

Wszyscy dobrze pamiętamy wypowiedzi ambasadora Ukrainy w Tel Awiwie Jewgienija Korneczuka w grudniu ubiegłego roku podczas uroczystości poświęconych 30. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między obu krajami. Ukraiński ambasador powiedział, że jego kraj „może wkrótce uznać Jerozolimę za jedyną stolicę Izraela”, wyrażając nadzieję na otwarcie misji dyplomatycznej Ukrainy w Jerozolimie w przyszłym (wtedy), 2022 roku, podczas wizyty ukraińskiego prezydenta.

Wraz z rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie, Izrael zajął wyraźnie proukraińskie stanowisko. Izraelczycy zachowali się jak rozpieszczone przez Waszyngton bliskowschodnie dziecko, które wspiera swojego europejskiego „rówieśnika”, również rozpieszczonego przez Waszyngton. Można to uznać za rozpaczliwy opór okupanta (Izraela) wobec zmian tektonicznych zachodzących w świecie.

Mówimy o nieuchronnym przejściu ze świata jednobiegunowego do wielobiegunowego porządku świata. W tym przypadku wszystkie państwa będą zmuszone do przestrzegania rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, pod warunkiem, że działalność wiodącej organizacji międzynarodowej zostanie zreformowana i zmieniona zgodnie z nową sytuacją na świecie. W przeciwnym razie konieczne będzie stworzenie nowej struktury międzynarodowej, w której o losach świata nie będzie już decydowała jedna siła uważająca się za hegemona.

Oczywista stanie się konieczność przestrzegania rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, które zawierają surowe żądania skierowane do Izraela jako państwa pariasów. Mówimy o tych paragrafach tych międzynarodowych dokumentów, które mówią o konieczności uznania słusznych praw narodu palestyńskiego, przede wszystkim prawa do utworzenia państwa palestyńskiego w granicach z 4 czerwca 1967 roku, z Jerozolimą jako jego stolicą.

Dlatego Izrael jest zainteresowany pokonaniem Moskwy i destabilizacją sytuacji wewnątrz Rosji. Przecież Rosja zajmuje pryncypialne stanowisko w kwestii palestyńskiej. Stanowisko to w pełni pokrywa się z treścią rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, które stwierdzają konieczność uznania słusznych praw narodu palestyńskiego. Rezolucje te domagają się również wycofania wojsk izraelskich z syryjskich Wzgórz Golan, z okupowanej części terytorium Libanu oraz zaprzestania niemal codziennych izraelskich naruszeń syryjskiej przestrzeni powietrznej i ataków na terytorium Syrii.

W 1979 roku Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła rezolucję nr 446, która odnosi się do nielegalnej praktyki budowy osiedli na okupowanym terytorium Palestyny i innych krajów arabskich. Izrael prowadzi tę politykę od 1967 roku. W rezolucji zauważono, że takie działania utrudniają wprowadzenie trwałego sprawiedliwego i całościowego pokoju na Bliskim Wschodzie. Rezolucja wzywa Izrael i izraelskie władze okupacyjne do ścisłego przestrzegania IV Konwencji Genewskiej z 1949 roku. Dokument podkreśla, że „mocarstwo okupacyjne nie może deportować ani przenosić części własnej ludności cywilnej na okupowane przez siebie terytorium”. W związku z tym władza okupacyjna powinna anulować wszystkie takie środki podjęte wcześniej i powstrzymać się od podejmowania nowych kroków, które mogą prowadzić do zmiany statusu prawnego i geograficznego charakteru okupowanego terytorium lub wpłynąć na sytuację demograficzną na terytoriach arabskich okupowanych od 1967 roku. Dotyczy to przede wszystkim Jerozolimy. Izrael nie ma prawa do przemieszczania cywilnej ludności świętego miasta.

Z drugiej strony należy przypomnieć, że w grudniu 2017 roku administracja byłego prezydenta USA Donalda Trumpa ogłosiła oficjalne uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela. W marcu 2019 roku Waszyngton uznał okupowane syryjskie Wzgórza Golan za część Izraela, a w listopadzie tego samego roku administracja USA oświadczyła, że „nie uważa za nielegalne” izraelskich osiedli. Dzięki temu izraelski Kneset mógł zagłosować za aneksją osiedli. Warto zauważyć, że do końca tego roku liczba osadników na okupowanym Zachodnim Brzegu przekroczy milion. Według stanu na styczeń tego roku liczba kolonizatorów w 150 osiedlach na Zachodnim Brzegu wynosiła 492 tys. osób.

Jest więc całkiem oczywiste, że przejście do nowego wielobiegunowego porządku świata będzie prawdziwym koszmarem dla władz Izraela, które w ostatnich dziesięcioleciach bezkarnie prowadziły politykę grabieży i siłowego zagarniania obcych terytoriów i własności.

W świecie, w którym Zachód w pełni wspiera swoich sojuszników, logika i zasady moralne nie istnieją. W tym „świecie” trwa wyzysk biednych krajów afrykańskich i robi się wszystko, aby zachować interesy byłych potęg kolonialnych. W tym „świecie” Stany Zjednoczone dyktują swoją wolę większości krajów globu, przygotowują i realizują zamachy stanu, kolorowe rewolucje, obalają reżimy, które im się nie podobają.

Ten „świat” jednak się kończy. Powstaje nowy świat – świat solidarności wolnych narodów ze sprawiedliwą walką narodu palestyńskiego o wyzwolenie świętych miejsc muzułmańskich i chrześcijańskich w Jerozolimie, o korzystanie z ich słusznych i niezbywalnych praw.

W oparciu o wszystko powyższe, oświadczenie izraelskiego MSZ, że Izrael nie uzna wyników referendów na wyzwolonych terytoriach Ukrainy za prawomocne, wydaje się całkiem zrozumiałe i logiczne. Stanowisko to zdecydowanie wskazuje na zaangażowanie Izraela w plany Stanów Zjednoczonych i kolektywnego Zachodu, mające na celu osłabienie bezpieczeństwa narodowego Rosji. Co więcej, nie wykluczam bezpośredniego udziału Izraela w tworzeniu takich planów. Wielu z nas zapewne widziało w Internecie materiały wideo o tym, jak Izrael wysłał swój elitarny personel wojskowy na Ukrainę nie tylko po to, aby szkolić personel ukraińskiej armii, ale także w celu bezpośredniego udziału w operacjach wojskowych przeciwko Rosji.

Na tym tle dość przewidywalnie wyglądają wyniki ankiety przeprowadzonej niedawno przez izraelską gazetę „Jerusalem Post”, według której Władimir Zelensky zajął pierwsze miejsce na liście 50 najbardziej wpływowych osób narodowości żydowskiej na świecie w 2022 roku. Komentując te wyniki, Jerusalem Post podkreśla, że „wojna rosyjsko-ukraińska uczyniła z Zelensky’ego globalną ikonę”. Jest dość oczywiste, że Zelensky „zasłużył” na to porównanie, będąc lojalnym i uległym sługą, zarówno w oczach Izraela, jak i Stanów Zjednoczonych.

Rosyjskie kierownictwo w ostatnich latach wielokrotnie ostrzegało izraelskich urzędników wysokiego szczebla o konsekwencjach „zamiarów”, które przekładają się na konkretne kroki polityczne zagrażające bezpieczeństwu narodowemu Rosji. Jednak Izrael nie zważał na te ostrzeżenia i nadal podążał tym samym kursem.

Dziś, jak to się mówi, „układanka całkowicie się uformowała”. Teraz nie ma wątpliwości, że izraelskie siły powietrzne, które ostatnio coraz częściej atakują terytorium Syrii, działają na rozkaz Pentagonu. A kiedy Izrael z bezprecedensowym „entuzjazmem” uczestniczy w antyrosyjskiej kampanii informacyjnej, wypełnia zadania wyznaczone mu przez amerykańską Centralną Agencję Wywiadowczą. Podobnie, przy wsparciu, współpracy i „tip-off” Pentagonu oraz z pomocą doradców NATO, ukraińscy wojskowi, wykorzystując amerykańskie systemy rakietowe wielokrotnego odpalania HIMARS, przeprowadzają celowe uderzenia, których ofiarami są dziennikarze i cywile.

Jednym z głównych celów izraelskich bombardowań terytorium Syrii, w tym lotnisk w Damaszku i Aleppo, jest sprowokowanie starcia militarnego pomiędzy stacjonującymi tam wojskami rosyjskimi a Izraelem. W ten sposób próbuje się wciągnąć Rosję – wraz z tym, co dzieje się na Ukrainie – w konflikt militarny z Izraelem. A wtedy oczywiście Stany Zjednoczone będą musiały „działać” wykorzystując swoje bazy wojskowe znajdujące się na terytorium niektórych krajów arabskich i Izraela. Rosja, bez wątpienia, rozumie niebezpieczeństwo takiego scenariusza. Przecież amerykańska obecność wojskowa na Bliskim Wschodzie, przede wszystkim w Izraelu, Jordanii i kilku krajach arabskich Zatoki Perskiej, jest niezmiernie większa niż rosyjska obecność wojskowa w Syrii.

Izrael, najwyraźniej, nie zrozumiał sensu i znaczenia działań „trojki” z Astany (Rosja, Iran i Turcja). To dzięki jej działaniom udało się pokrzyżować plany Zachodu w Syrii i w innych krajach regionu. Kraje astańskiej „trojki” dały jasno do zrozumienia, że nie pozwolą, aby istniejące w regionie sprzeczności międzyreligijne były wykorzystywane w interesie Stanów Zjednoczonych i Izraela.

Dlatego Rosja nie uległa tym prowokacjom. Moskwa prowadzi mądrą politykę, polegając w swoich strategicznych decyzjach na głosie ludu. Tak właśnie stało się w ciągu pięciu dni, pod koniec ubiegłego i na początku tego tygodnia, kiedy na wyzwolonych terytoriach Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej, a także w obwodach zaporoskim i chersońskim odbyły się referenda, w których przytłaczająca większość uczestników opowiedziała się za powrotem do Ojczyzny – do Rosji.

Te referenda potwierdzają znaczenie prawa narodów do samostanowienia. Ta sama zasada powinna zostać wdrożona na Bliskim Wschodzie. Mówimy o powrocie terytoriów palestyńskich do narodu palestyńskiego. To właśnie naród palestyński – i nikt inny – ma prawo do samostanowienia i utworzenia własnego, niezależnego państwa.

A Stany Zjednoczone, które uznały za zgodne z prawem aneksję Wschodniej Jerozolimy, budowę osiedli, okupację Wzgórz Golan nie mają – podobnie jak ich sojusznicy – absolutnie żadnego prawa do wydawania swojej „oceny” legalności referendów jako narzędzia swobodnego wyrażania woli wolnych narodów dążących do pokoju, bezpieczeństwa i stabilności, w celu zapewnienia tego w oparciu o swoje historyczne korzenie.

Za https://www.stalkerzone.org/israel-admits-its-involvement-in-planning-a-war-against-russia/
https://bialainfo.wordpress.com

Komentarzy 18 do “Izrael przyznaje się do udziału w planowaniu wojny przeciwko Rosji”

 1. Emilian58 said

  Kibuc o nazwie Izrael nie powinien w ogóle powstać! Ortodoksi nie uznają tego nielegalnego państwa.

 2. lewarek.pl said

  Palestyńczycy to w 60 procentach genetyczni Żydzi (tacy starotestamentowi). Izraelczycy, którzy ich eksterminują, to mieszanka różnych genów, w czym geny żydowskie stanowią najwyżej 40 proc.
  Istnienie Izraela jest kwestią czasu.

 3. rafalryszkiewicz said

  ZABRONIONA JEST JAKAKOLWIEK ROZMOWA POLAKÓW z ŻYDAMI ..

 4. Emilian58 said

  @lewarek. pl
  W kibucu TERAZ mieszka około pięciu procent żydów! A ogólnie to nie 40 procent ogólnie a około 15-20 procent.

 5. zagobasum said

  Krwawy zydek z Kijowa to oczywiście sługus i lokaj judeoafroameryki. A co mozna powiedziećo takich kreaturach, jak moravetz (vel. morawiecki), kalkstein (vel. kaczyński) czy upadlińcy duda , dworczuk lub upadliński pedofil kuchciński? PS. Małe litery celowo.

 6. Liwiusz said

  https://www.salon24.pl/u/lukasz-barczyk/923001,jak-wymyslono-narod-zydowski-wywiad-z-profesorem-szlomo-sandem

  „Od wielu lat żadna książka tak silnie nie wstrząsnęła światem żydowskim, jak „Wymyślenie żydowskiego narodu” Szlomo Sanda, profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego. Izraelski naukowiec o polskich korzeniach przez jednych został określony jako wariat i antysemita, który kala własne gniazdo. Inni uważają go za wizjonera, który nie bał się wystąpić przeciwko największemu żydowskiemu tabu i złamać zmowę milczenia”

  Drugą książką napisaną też przez Żyda wartą przeczytania jest „Dlaczego Izrael przegrał?”
  Autor: Richard Ben Cramer.

  W książce tej autor opisuje jak działa żydowska telewizja, jak policja żydowska zmusiła arabskiego nauczyciela do rozebrania się do naga w obecności swoich uczniów.

  W interencie jest strona prowadzona przez lekarza, nazywa się chyba Nudelman, walczy z przestępcami żydowskimi, którzy w Izraelu szukają schronienia. Na razie nie mogę jej znaleźć.

 7. Chyba się zorientowali, że na Ukrainie się nie pożywią. 🙂

 8. MatMati said

  Stanami rzadza Zydzi, wiec narazie Israel niczego sie nie obawia i czerpie z kieszeni podatnika z USA srodki finansowe na swoje bezpieczne i wygodne zycie w jako okupant Palestyny

 9. czlowiek z NATURY !! jest istota dobra i uszanuje kazda inna zywa istote na tej ziemi. Naromiast gdy tego samego czlowieka poddasz tresurze Abrahamowych Bogow z sektora dla Semitow? wowczas tak wytresowany wierny bedzie rasista 😦 kryminalista , zlodziejem ,klamca i okupant innych ( bo tak mu kaze jego Tamudyczny , Koranski Pan Bog . Natomiast korporacja ! konsorcjum Abrahamowych Bogow ” zadbala ” rowniez o Boga dla Gojow ( syn Ciesli z Betlejem) ktorego nauki ! przykazania ! o milosci do blizniego ! O przebaczaniu naiwiekszym bandyta, !zlodzieja ,! oszustom , klamca itp kompletnie !! OBRZEZALY gojow z naturalnych instynktow obronnych swojej…..RASY ,! TRADYCJI OJCOW ! Z POPRZEDNICH POKOLEN a przedewszystkim WIEDZY o prawdziwej histori Gojow na tej planecie🙏

 10. revers said

  W Salonikach odbywa się wiec przeciwko obecności okrętów NATO w miejskim porcie

  Grecy wyszli na ulice z hasłami „Mordercy z NATO, wynoście się z greckich portów!” oraz „Grecja musi opuścić NATO i UE”.

  Protestujący są niezadowoleni z tego, że porty w Aleksandropolis i Salonikach „zamieniają się w bramę, przez którą zamachowcy z NATO przechodzą do granic Rosji”. Ich zdaniem Grecja powinna natychmiast odmówić jakiegokolwiek wsparcia dla Ukrainy.

 11. revers said

  A Izrael byl zawsze glownym zapalnikim wojen i planujacym wojn, rewolucje , wystarczy poczytac zapiski medrcow syjonu.

 12. Olo said

  Izrael skazuje siebie i wszystkich swoich obywateli na samozagładę?

 13. revers said

  Hanna Kramer: Amerykańska nazistowska bomba wybuchła. Ukraińcy szykują „Rzeź Europejską”

  Ciężka sytuacja, w której obecnie znajduje się Ukraina i Europa, jest wynikiem polityki milczenia, a także całkowitego przyzwolenia na okrutne działania USA.

  W tej chwili cała uwaga skupiona jest na Ukrainie. Większość mediów nadal promuje idee napisane przez amerykańskich propagandystów o „brutalnych rosyjskich żołnierzach” i „złej Rosji”, siejąc strach na całym świecie. Ale po przemyśleniu można zauważyć, że powodem rozpoczęcia przez Rosję specjalnej operacji wojskowej jest fakt, że ukraiński rząd przez 8 lat ignorował ostrzeżenia Moskwy i przekroczył tzw. „czerwoną linię”. ( czytaj więcej… (https://dziennik-polityczny.com/2022/11/16/hanna-kramer-amerykanska-nazistowska-bomba-wybuchla-ukraincy-szykuja-rzez-europejska/))

 14. revers said

  Teraz przez Polin

  Media: W walkach z armią rosyjską uczestniczy regularny polski personel wojskowy

  Wywiad brytyjski poinformował o około 1800 polskich „ochotników” na terenie Ukrainy, którzy biorą udział w walkach z armią rosyjską po stronie Kijowa.

  Pisał o tym dziennikarz Marek Gałaś w swoim artykule do „Dziennika Politycznego”, badając wspomniane zagadnienia.

  Rządząca Polską „partia wojny” PiS oficjalnie przyznała, że bierze udział w zagranicznym konflikcie – czytamy w artykule.

 15. Masowe ZGONY vakcynowanych ! said

  Skala PODŁOŚCI rządzacego żydostwa izraelskiego już nikogo NIE przeraża i stało się to NORMALNOŚCIĄ.

  Pamiętacie jak ten prostacki MOTŁOCH żydoski w Izraewlu został NAGONIONY wiele razy przez ich PRZEKUPIONYCH skorumpowanych oszustów do vakcynowania na Covid-19 ???

  Zapoznajcie się z FAKTAMI jak teraz milczący OSZUKANY MOTŁOCH żydoski już w MILCZENIU płaci wielką CENĘ za skutki zaszczypania:

  Died Suddenly lektor PL:

  https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html

 16. Anucha said

  Nie plujcie tak na ישראל.
  Nie jednemu będzie przystanią.
  Będzie mógł schronić się przed słusznym antysemityzmem.
  Paszport nie będzie potrzebny, wystarczy opuścić kalesony.😀

 17. Kazdy wybraniec boga Yave ( yahvowierca) zostal zaszczepiony szpryca ktora nie zawierala trucizny ! A te ….spektakle..😳inscenizacje teatralne, telewizyjne ,prasowe ,medyjalne ze w wybrancy TEZ maja identyczne problemy zdrowotne co chrystowiercy ? JEST FALSZEM ! takim samym jak : jedwabne, polskie obozy zaglady ! pogrom kielecki i caly holokaust !

 18. Antychazar2022 said

  Izrael to dzicz chazarska i oby jak najprędzej zniknął. Z całym uświadomionym światem nie wygrają barbarzyńcy. Udają jeszcze semitów prostytutki…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: