Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  misio o Izolacja Zełenskiego
  Ale dlaczego? o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o SŁAWA Ukrainie! – a Polsce na…
  revers o Wolne tematy (08 – …
  CIA o Izolacja Zełenskiego
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Po latach bezmyślnego ruchania, ta nowoczesna kobieta chce teraz znaleźć sobie porządnego mężczyznę

Posted by Marucha w dniu 2022-11-29 (Wtorek)

Możesz lubić to co lubisz, ale do kobiet nie dociera, że mężczyźni biorą ochłapy tylko wtedy, gdy muszą [nie mają innego wyboru].

Po latach bezmyślnego ruchania, ta nowoczesna kobieta chce teraz znaleźć sobie porządnego mężczyznę.

Tak więc po wielu, wielu latach bezmyślnego, karkołomnego, nieokrzesanego, rozstrajającego puszczania się, po latach najbardziej zdemoralizowanych, zwierzęcych numerków, które ta kobieta lub jakakolwiek kobieta kiedykolwiek odbyła, ta kobieta lub niektóre kobiety dochodzą do wniosku, że:

„Tak, wiesz co, nie sądzę, że moja wagina to dłużej wytrzyma. Prawdopodobnie po prostu znajdę sobie porządnego mężczyznę”.

– Kobiety autentycznie, regularnie powodują mętlik w mojej głowie. Rozumiem, że kiedy jesteś nastolatką to biegasz za złymi chłopcami [łajdakami]. Jednak kiedy już trochę dojrzejesz – miejmy nadzieję, że tak – to właściwie już ich nie szukasz. Lecz taką minę robią kobiety, gdy w ich życiu pojawia się wrażliwy i miły facet. Dlaczego? Mam 27 lat i dopiero teraz trafiłam na miłego, wrażliwego dżentelmena.

ReplicantPhish: Nie, tak jak właśnie powiedziałaś, dopiero teraz zaczynasz zauważać i uświadamiać sobie istnienie, i doceniać tego typu mężczyzn.

Czego niektóre z was nie rozumieją w tym temacie to fakt, że o ile niektórzy kolesie są zdesperowani, to wielu z nich powiedziałoby coś w stylu: „Nie, jest mi dobrze”. Niektórzy kolesie powiedzieliby: „Ja nie. Nie powiedziałbym takich rzeczy”. Paru kolesi powiedziałoby: „Cholera, jesteś już przechodzona i teraz chcesz znaleźć porządnego mężczyznę?”.

– Nie!

ReplicantPhish: Dla niektórych kolesi to nie ma znaczenia. Dla innych kolesi to nie jest fair.

„Wyjdziemy razem i co, każdy kolejny facet, z którym się spotkamy, będzie jednym z twoich byłych? Koleś, który przeleciał cię na tyle sposobów. Nie, to w ogóle nie jest kuszące.”

– Wiesz ile lat traktowano mnie jak piep***nego śmiecia?

ReplicantPhish: Aczkolwiek podobało ci się to. Mężczyźni, kiedy kobiety to mówią, nie myślcie ani przez chwilę, że nie było im przyjemnie.

– O cholera!

ReplicantPhish: Nie wierzcie w te bzdury. Dobrze się bawiły. W przeciwnym razie nie tolerowałyby tego tak długo. Proszę was. Lecz niektórzy mężczyźni dają się nabrać na „Ojej, popełniłam błąd” i wierzą w to. Proszę cię, kobieto. Daj spokój. Wierzyłaś w to, kiedy miałaś swoje kostki za głową?

– Żegnajcie „źli chłopcy”. To już nie jest kur*a słodkie. Czy wiesz, jak miło jest w końcu mieć kogoś, kto się o ciebie troszczy, kogoś, kto faktycznie myśli o tobie, kogoś, komu możesz faktycznie zaufać i możesz być z dala od niego dłużej niż, nie wiem, pięć minut bez zastanawiania się „z kim on, kur*a, rozmawia”?

ReplicantPhish: Interesujący komentarz na temat uwagi, którą zrobiłem wcześniej. Pokazałem wam kobiety, które to podkreślały. Powtórzę to – tak, są przypadkowi kolesie, którzy zobaczą ładną laskę i uganiają się za nią. Lecz, jak rozumieją to niektórzy kolesie, to nigdy nie jest jeden strzał. Nie mogę uderzać jedynie do jednej laski, to jest bez sensu. Rozproszone strzały. Zobaczcie ile kobiet mógłbym położyć jednym rozpryskiem.

– Nie wiem, jaki to rodzaj broni.

ReplicantPhish: I to jest, wiecie… Nie powinienem mówić, że to penis. Duży penis.

– O Boże.

ReplicantPhish: Penisy. Żeby wyjaśnić, że strzelasz. Wiecie, powalacie je swoim penisem. To tylko tak gwoli wyjaśnienia. To właśnie tym je kładziecie. Nie powinienem tego mówić, bo przez to zepsułem ten odcinek. Ale wiecie, to tylko tak gwoli wyjaśnienia. Tak więc niektórzy mężczyźni rozumieją, że to bez sensu, nawet jeśli mamy tu tę kobietę. Nie o to mi chodzi. Ale niektórzy mężczyźni… Wiecie, tak tylko mówię. Nawet jeśli mam tutaj tę kobietę, śliczną kobietę, uroczą kobietę. Mówisz jej, że jest cudowna, cokolwiek, możesz okłamywać ją i siebie, nieważne, to i tak w tym samym czasie prawdopodobnie masz jedną lub dwie, trzy na boku. Masz jeszcze kilka kobiet w swoim telefonie. Awaryjne laski. Jedna z nich jest prawdopodobnie laską treningową, z którą ćwiczysz, żebyś, wiesz…

Rozumiesz o co mi chodzi. Niektórzy z was powinni zrozumieć, że to nie działa w ten sposób. Nie można być obytym, świetnym rozmówcą dla jednej kobiety. To nie działa w ten sposób. Ta umiejętność rozwija się w trakcie kontaktów z naprawdę wieloma kobietami. Nawet jeśli jest to złe, to do pewnego stopnia przelecenie tych kobiet pomaga mężczyźnie… Nie. To jest złe.

– Bo wiem, że większość z was dokładnie wie, o czym mówię, gdy to mówię. I to nie jest tylko kwestia braku pewności siebie. Chodzi o to, że twój chłopak to kawał śmiecia i rozmawia z Bóg wie iloma kobietami za twoimi plecami, a ty o tym wiesz! Wrażliwi mężczyźni to piękne istoty.

– Zamknij się suko!

ReplicantPhish: Wrażliwi mężczyźni powoli wymierają. W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn udaje, że są tacy, żeby zaciągnąć kobiety do, no wiesz, łóżka lub stworzyć z nimi związek. A potem, kiedy już to zrobią, idą dalej. „Ona i tak nie była moja.”

– Nigdy w życiu nie czułam się tak zdrowa i kwitnąca, dopóki nie pojawił się w nim mój wrażliwy chłopak. Uwielbiam to, kur*a.

ReplicantPhish: Biedny facet. Biedny facet.

– Uwielbiam to, kur*a.

ReplicantPhish: To pewnie bardzo porządny facet. To jest właśnie tak popie***one w tym wszystkim. Prawdopodobnie jest bardzo dobrym facetem. Ale dlaczego nie umówiłaś się z nim 6, 7 lat temu?

– Zasługujesz na to, żeby ktoś mówił ci każdego dnia, że za tobą tęskni i że jesteś piękna. Wiem, że chcesz to usłyszeć. Wszystkie chcemy. Nawet mężczyźni chcą to usłyszeć. Mężczyźni chcą usłyszeć, że są piękni, że są doceniani i że za nimi tęsknimy.

ReplicantPhish: Nie bardzo. W dzisiejszych czasach chcę usłyszeć czy połykasz, czy nie.

– Pozbądź się swojego ego, podnieś trochę standardy i znajdź faceta, który nie jest kompletnym idiotą. Obserwuj mnie, aby dostać więcej porad na temat związków.

ReplicantPhish: Tak, kiedy ściana się zbliża, zaczynasz się starzeć i robić się brzydka, wtedy znajdziesz sobie porządnego mężczyznę.

Zobacz na:
Koncept „ściany” w życiu kobiety.
Ona się obudzi, gdy tylko uświadomi sobie że ściana jest już blisko – Rollo Tomassi
Singielki 35+ chcą mieć dzieci, ale czy mężczyźni chcą zakładać rodzinę ze starą panną?
Życie po 35-tce – Czego kobiety nie mówią sobie o życiu po 35 roku życia
35+ – miłość i przelotne związki w epoce Internetu. Kobiety stają się zdesperowane.

Po latach bezmyślnego ruchania, ta kobieta chce teraz znaleźć sobie porządnego mężczyznę [napisy PL]
Zobaczmy…
1. Zielone włosy – odhaczone.
2. Tatuaże – odhaczone.
3. Duży przebieg – odhaczone.
4. Obwinia facetów za ich złe zachowanie, a nie siebie za ich wybieranie – odhaczone.
5. Mówi o tym, na co zasługuje, a nie o tym, co ma do zaoferowania – odhaczone.
6. Klnie – odhaczone.
7. Opisuje dobrych facetów jako wrażliwych (tak jakby to oznaczało pociąg) – odhaczone.
8. Udziela porad na temat związków – odhaczone.
9. Nadal jest na TikToku — odhaczone.
10. Nie znalazła w sobie ani jednej rzeczy, którą zmieniła i oczekuje dobrego mężczyzny – odhaczone.

https://wybudzeni.com/

Komentarzy 7 do “Po latach bezmyślnego ruchania, ta nowoczesna kobieta chce teraz znaleźć sobie porządnego mężczyznę”

 1. rafalryszkiewicz said

  Baby jak się nie bije ,to jej wątroba gnije ..

 2. ranpnd said

  Red pill. Czerwona pigułka.
  Szkoda, że nie wiedziałem o niej 30 lat temu.
  Świetnie, że coraz więcej mężczyzn, szczególnie młodych, wybiera real, zamiast hollywoodzkiej ściemy o naturze relacji.

 3. Jeden wielki bełkot. Totalny bełkot. Ci ludzie nie potrafią formułować myśli. Albo myśleć nie potrafią.

 4. Boydar said

  obrzydliwe, ale prawdziwe

 5. TTT said

  i taka jest rzeczywistość na zachodzie. smutne ale większość stara się naśladować taki styl życia

 6. NC said

  Re 5: Zdepoluluja się sami.

 7. Anucha said

  Panowie, to nie jest robota w kamieniołomach, chociaż pot także spływa obficie.
  Młode panie to lubią, że o panach nie wspomnę.
  Każdy lakiernik wam to powie „To się wyklepie, zaszpachluje i będzie nówka bez przebiegu”😀

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: