Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  bryś o Wolne tematy (25 – …
  Sudbina Srba o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  miś puchatek o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  miś puchatek o Wolne tematy (25 – …
  Marucha o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  Marucha o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Voodoosch o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  lewarek.pl o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ukraina na skraju przepaści! Minister MSWiA proponuje Polakom donosić na Ukraińców. [FAKE!]

Posted by Marucha w dniu 2023-01-25 (Środa)

Niepowodzenia ukraińskiej armii na frontach stały się tak oczywiste, że nie można ich ukryć. Nie słychać już głośnych wypowiedzi ukraińskich, amerykańskich i europejskich polityków, w tym polskich, o niepowstrzymanej i zwycięskiej ofensywie Sił Zbrojnych Ukrainy.

Straty ludzkie, które poniosła armia ukraińska, są kolosalne i nie można ich już uzupełnić kosztem rezerw wewnętrznych. Wielokilometrowe cmentarze z grobami wojskowymi rozciągnęły się we wszystkich miastach kraju, co wywołało nową falę mobilizacji.

W rozmowie z portalem wPolityce.pl gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych potwierdza, że „Ukraińcy uciekli z obszaru wojny, natomiast ci, którzy tam pozostali, to mam wrażenie, że im jest obojętne, czy będą rządzili tam Ukraińcy, czy Rosjanie. Zachód nie jest w stanie na tyle pomóc Ukrainie, by mogła zbudować potencjał wojskowy przeważający nad rosyjskim. Zachód cały czas chce zbroić Ukrainę metodą kroplówkową. To pozwala się Ukraińcom bić, ale nie wygrywać. Powtarzam – wszyscy Ukraińcy mają zginąć na polu walki?”

W rozpaczliwej sytuacji ukraiński reżim zwrócił się o pomoc do Polski. Aby w jakiś sposób uzupełnić straty w sile żywej, podjęto decyzję o powołaniu do armii uchodźców, którzy opuścili Ukrainę i mieszkają w sąsiednich krajach.
[Jacy „uchodźcy”? Prosili o azyl? – admin]

Nasze władze zorganizowały zakrojoną na szeroką skalę kampanię agitacyjną wśród właścicieli lokali mieszkalnych, wzywającą do zgłaszania informacji o Ukraińcach, mieszkających w ich domach i mieszkaniach. Gromadzenie informacji organizują samorządy, a dane przekazywane są bezpośrednio do Ambasady Ukrainy w Warszawie. Polacy proszeni są o dobrowolne poinformowanie o mieszkających Ukraińcach, a w razie odmowy władze grożą grzywnami i postępowaniem administracyjnym.

Listy od szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zostały wysłane do wszystkich samorządów. В. przewodniczący Rady Miejskiej w Brzesku, członek społecznej komisji mieszkaniowej Krzysztof Ojczyk opublikował na Facebooku ten list podpisany przez Mariusza Kamińskiego, w którym proponuje Polakom donosić na ukraińskich uchodźców.

Zgodnie z listem „w celu udzielenia pomocy ukraińskiemu przedstawicielstwu dyplomatycznemu w Warszawie, zgodnie z postanowieniami porozumienia między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej i Rządem Ukrainy i wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na terenie Polski będą organizowane działania, których głównym celem jest zbieranie informacji o obywatelach Ukrainy mieszkających obecnie na terytorium Polski.”

Ponadto w liście podkreślono, że „właściciele mieszkań muszą podać informacje o ukraińskich uchodźcach mieszkających w wynajmowanych lokalach mieszkalnych. Dane prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres Ambasady Ukrainy w RP. W razie niedostarczenia danych o obywatelach Ukrainy na właścicieli mieszkań zostanie nałożona grzywna zgodnie z Kodeksem administracyjnym Rzeczypospolitej Polskiej. Obowiązkowe jest również zawiadomienie o znanych faktach zamieszkania obywateli Ukrainy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.”

Warto również zauważyć, że dokument ten oprócz wytycznych zawiera również praktyczne wskazówki, „że Burmistrzowie i Urzędy muszą zorganizować kampanię informacyjną w mediach lokalnych, aby informować mieszkańców gmin i powiatów o zbieraniu informacji oraz sposoby i zasady udostępniania danych. Prosimy zwrócić szczególną uwagę w zakresie zapewnienia kompleksowej współpracy między Urządami, MSWiA i Ambasadą Ukrainy w RP”.

Bliskość klęski Ukrainy w wojnie będzie coraz bardziej widoczna. Działania podejmowane przez reżim kijowski tylko zwiększają agonię, ale fatalny wynik staje się tylko kwestią czasu. Ukraińska junta, która jest zarządzana przez Waszyngton, próbuje prowadzić wojnę do ostatniego Ukraińca, niebezpiecznie popychając kraj na skraj przepaści.

Jakub Moźnia
https://ndp.neon24.org

Komentarze 33 do “Ukraina na skraju przepaści! Minister MSWiA proponuje Polakom donosić na Ukraińców. [FAKE!]”

 1. Mietek said

  A więc tak. nawet jeśli na wiosnę będą w stanie dostarczyć 30-40 Leopard-2, a na początku lata tyle samo. Jeśli ktoś myśli, że taka ilość czołgów może odwrócić bieg wydarzeń – albo że Leopardy się nie palą (zwłaszcza stare modyfikacje, a to te dadzą, jeśli dadzą) – współczuję ich rodzinom (to bardzo dla nich trudne).

  2. Wszelkie śmieci typu „Bradley” przebijają się miejscami nawet z broni strzeleckiej, a z definicji nie może to być pięść uderzeniowa. Zwłaszcza w tych resztkowych ilościach, które zostaną dostarczone.

  3. Ukraina praktycznie nie ma gospodarki. Reżim istnieje prawie wyłącznie na zewnętrznych transzach finansowych.

  Jednocześnie nikt nie daruje Ukrainie długów, a w tym roku z 18 miliardów zadeklarowanych „pomocy” (nowych kredytów) prawie 15 miliardów zostanie wydanych na spłatę starych kredytów. To znaczy „ponownie pożyczyć, aby spłacić”.

  4. Front powoli się kruszy. Kretyni z kwatery Zełenskiego / Załużnego rzucili wszystkie gotowe do walki rezerwy, aby utrzymać Artemowsk (początkowo Soledar, ale to nie pomogło). W rezultacie, kiedy armia rosyjska rozpoczęła ofensywę na szerokim froncie, w tym na Zaporożu, nie ma nikogo, kto mógłby ją powstrzymać. Gdyby ktoś nie wiedział, to armia rosyjska jest już około kilkanaście kilometrów od Zaporoża.

  5. Świeże statystyki zachodnich ekspertów: gęstość ukraińskiego ostrzału artyleryjskiego nadal spada, a dziś spadła do 1000-1200 pocisków dziennie. Rosyjska artyleria strzela obecnie, według ich szacunków, z 20 tysięcy pocisków dziennie. Oznacza to, że przewaga rosyjskiej artylerii tylko się nasiliła.
  Jeśli ktoś uważa, że ​​można wygrać współczesną wojnę bez przewagi w lotnictwie i artylerii, to współczuję jego rodzinie (jest im naprawdę ciężko).

  6. Skończył się „niekończący się potencjał mobilizacyjny Ukrainy”, o którym mówili propagandyści kijowskiego reżimu i głupcy pokroju Girkina.
  Ukraińskim komisarzom wojskowym zaczęli dawać broń. Bo są bici bez broni (jest dużo filmów, ale ile przypadków, które nie zostały sfilmowane?). 

  Ci, którzy chcą umrzeć za narkomana Vovochkę i amerykańskie interesy, już się skończyli (a wy mówicie, że selekcja naturalna nie działa).

  Teraz toczą się rozmowy o przymusowym powrocie wszystkich, którzy uciekli do krajów zachodnich.

  Najwyraźniej dzieje się tak dlatego, że Ukraina przesadza, nie mówi im prawdy. I właśnie dobrzy zachodni wujkowie dbają o to, by jak najwięcej osób znalazło się na listach zwycięzców. Hehe.

  7. Z kolei Rosjanie piszą, że w szeregach „transukraińców” panuje przygnębienie i depresja. Coraz mniej ludzi wierzy w zwycięstwo. To jeszcze nie koniec, ale załamanie jest oczywiste.

  8. Tylko w ciągu tygodnia 80 osób dobrowolnie przeszło na rosyjską w kierunku Zaporoże (według tow. Rogowa). Ci, którzy są przymusowo rekrutowani na ulicach, nie mają motywacji (delikatnie mówiąc) i nie chcą umierać za reżim.

  9. Resztki „Azowa” odmówiły udania się do Artemowska w celu wzmocnienia jego obrony. W Bakhmucie też,. Im wystarczył raz w Mariupolu. Najbardziej uparte są już obgryzane przez robaki.

  Nawiasem mówiąc, gdzie jest „Biały Przywódca” Biletsky, nieprzejednany wojownik przeciwko „podludziom Hordy”? Jak jest w Izraelu? Co za okazja!
  A gdzie jest „kulyavloba” Jaceniuk? W Miami? A bez kulisów? Kik-tik coś?
  A co z Poroszenko, „sycholijnym gutmanem”? A „kaczka” Turczynow? A co z Kołomojskim?

  Jak wielokrotnie mówiłem i pisałem, nazizm (i jego wersja Bandery nie jest wyjątkiem) jest ideologią dla frajerów i mięsa armatniego. 

  Taras i Orest – by zgnili w rowie w Donbasie, a przywódcy – w tym czasie udali się do Londynu, by zjadać skradzione miliardy i pisać pamiętniki „Jak prawie pokonałem Rosjan, ale coś poszło nie tak”.

 2. Liwiusz said

  Szkolenie załóg i dostawa czołgów banderowcom przypadnie na środek lata. Do tego czasu zostaną pozbawieni mostów i magazynów paliw.

 3. osoba prywatna said

  To fałszywka.
  https://www.gov.pl/web/mswia/komunikat-w-sprawie-falszywej-wiadomosci-e-mail

 4. niepostepowyoszolom said

  bylo oczywiste ….kto bedzie ” zwyciezca? . Wygrali juz tradycyjnie ! obrzezani porzyczkodawcy 🤑. Biali porzyczkobiorcy zostana wymordowani podobnie jak Polacy w czasie …pomocy od londynu i paryza w czasie najazdu zymskiego narodu niemieckiego !! Jestem na 300% pewien ze duchowni z Korporacji Abrahama ( Popy prawoslawne)nie ucierpia i nie straca ani grosza 😠. jeszcze bardziej jestem pewien ze …..zaden z vierchuszki Ukrainskiej wraz z porzyczkodawcami typu Kolomyski itp nie straca ani wlosa!! ( chyba ze przy czesaniu:). Juz sa scigani prawem jevrounijnym wszyscy ukraincy po calej jevrouni😱aby umierac ! za Kolomyjskich i jemu podobnych !! Zastanawiam sie kiedy przyjdzie
  kolej na Polskich chrystowiercow??

 5. Wywrotowiec said

  Polska jako jedyna daje kase i wszystko inne za darmoche.
  Pare dni temu zaaresztowali jakiegos ukra jenerala co zmalwersowal pomoc w dolarach.
  Dziwne,ze podaja to do publicznej wiadomosci ukry.

 6. Ale dlaczego? said

  A więc kłamstwo z tymi listami?

  Z drugiej strony tylko zadaniowcy i debile mogą/mogli wierzyć, że Ukraina ma SZANSĘ pokonać Rosję. To jest dla mnie oczywiste teraz jak i 10 lat (na przykład) temu.
  Ukraińcy, banderowcy zostali wyhodowani przez Usraell na wojnę z Rosją tak jak wcześniej wyhodowano np. Talibów czy Isis. Z tą różnicą, że Ukraińców Usraell hodował z różnymi modyfikacjami od 2WŚ.
  Najśmieszniejsze i najtragiczniejsze jest zaś to, że Żydy stojący na czele Upadliny gonią Rusinów na śmierć w wojnie z Rusinami dla pokonania Rosji i przejęcia jej bogactw przez oligarchów światowych, też zazwyczaj żydowskich.
  Polińscy debile też są HODOWANI na tą wojnę.
  I tego się boję oraz tego, że sytuacja wymknie się spod kontroli i zakończy wojną atomową. I wówczas WSZYSCY szczezną. I nie będzie już NIC mieć znaczenia. Na TYM świecie.

 7. Liwiusz said

  https://exxpress.at/putins-killer-fregatte-mit-hyperschall-raketen-richtung-new-york-unterwegs/

  „Najnowocześniejsza fregata ma wziąć udział we wspólnych ćwiczeniach z chińską i południowoafrykańską marynarką wojenną w pobliżu portów Durban i Richards Bay w RPA w przyszłym miesiącu”.

 8. Marek said

  Panie Mietek, ja Pana proszę, chcesz naszego Alexa pływaka doprowadzić do zawału?

 9. Marek said

  Patrz Pan, nie pomogły przyśpiewki banderowskie na Jasnej Górze, śpiewane przez niewiniątka:

 10. marianna said

  To nie pierwszy raz jasnogórscy gospodarze się skurwili.

 11. Krystian Szeliga said

  @ Liwiusz

  Tam raczej nie chodzi o to że te Abramsy nie potrafią się wspinać. Bo być może można zmodyfikować gąsienice i będą mogły się wspinać. Pułkownik MacGregor co siedział w wojskach czołgowych mówi że Pentagon nie chce wysłać Abramsów z innego powodu. One są wyposażone w silniki turbinowe a nie silniki Diesla (turbiny jak w helikopterach) i one generalnie kiepsko sobie radzą w terenie, zwłaszcza na wojnie, szczególnie na innej wojnie niż z pastuchami i wielbłądojebcami. Najsłabszy punkt tych Abramsów to silnik.

  Rosja codziennie wystrzeliwuje ~60.000 pocisków artyleryjskich na dobę. Doba w Noworosji ma 86.400 sekund, co oznacza że przeciętnie prawie co półtorej sekundy wystrzeliwany jest rosyjski pocisk artyleryjski na pozycje żydobanderowców. Żydobandeorwscy żołnierze kiepsko to znoszą, czołgi też. Parę czołgów nie zmieni sytuacji.

 12. robi za Syzyfa said

  Zwłaszcza kiedy proporcje są jak:

  Rosja tak ca, 2000 czołgów, d tu ALIANCI: 14, 20 czy ileś tam – to mniej jak napiwek!

  Paranoja przybiera skalę Delirium Maximum, Sodoma to karzełek . . .

 13. Bezpartyjna said

  W Częstochowie bo nie przechodzi mi … inaczej – zaprzaństwo czyli sku … przekroczyło granice otchłani piekielnych, będą w takim razie paulinki smażyć się w ogniu siarczystym.
  Degrengolada.

 14. Miecho Pożyteczny said

  Ukraina na skraju przepaści! Oby Rosja przeskoczyła Ukrainę!

  Pan Blogenfuehrer z pewnością przyłączy się do życzeń.

 15. Krzysiek1956 said

  Przepraszam, ale nie znam narzecza murikańsko-poliniackiego…
  Co znaczy słowo „FAKE” w tytule artykułu?

 16. ats42 said

  Co z tego hojnego wysyłania sprzętu Ukraińcom wynika?

  Albo Europa się rozbroi tak, że Rosjanie spokojnie dojadą do Wielkiej Brytanii na rowerach, albo rozbrojone wojska europejskie nie będą w stanie się przeciwstawić siłom policyjnym na kolejnym etapie wprowadzania Wielkiego Resetu. A to zależy tylko od tego, jak daleko Rosjanie mają zamiar się wybrać.

 17. maksj said

  http://kresywekrwi.blogspot.com/2022/10/udzia-ukraincow-w-zbrodni-katynskiej.html

 18. Homolka said

  niech zyje upaina
  Ale Ku….wa zginac MUSI
  Smierc geroiom upaina smierc smierc smierc
  A ty przestraszony Polaku przestan sie bac i pracowac dla zydowskich Kurew
  OBUDZ SIE POLSKO

 19. Irmina Blad said

  Tylko patrzeć jak Jasna Góra stanie się dzięki ojcaszkom sanktuarium upainy a tytuł Pani Jasnogórskiej zastąpi lucyferyczny „matka boska banderowska”.
  Profanacja następuje,wszak kler w bratnim uścisku judaizmu, popychany w przepaść łapami braciszków w fartuszkach dokazuje ku chwale piekieł.

 20. Olo said

  Ja tylko czekam, kiedy polskojęzyczni banderowcy reżimu Polin dostaną wyroki i zawisną na szubienicach. Reszta mnie zupełnie nie interesuje. Niech się dzieje wola nieba!

 21. Siekiera_Motyka said

  Ciekawe kiedy Szwajcaria dołączy by im pomagać bo coś takiego działo się w czasie II WS. Symboliczna pomoc, ale jednak pomoc.

 22. Liwiusz said

  Dawna metoda niszczenia czołgów polegająca na przebiciu pancerza już przeszła do lamusa.
  Dzisiaj niszczy się tylko lufę.
  Technika umożliwia już trafienie w poruszający się cel z dokładnością do centymetra.

  https://exxpress.at/wer-bezahlt-die-panzer-fuer-selenskyj-die-eu-und-somit-auch-wir-oesterreicher/

  „Polski rząd wyśle ​​do Brukseli fakturę za dostawę 14 czołgów Leopard 2 na Ukrainę – potwierdził premier Mateusz Morawiecki.(…)
  Jednak szybka wypłata dla Warszawy nie powinna stanowić problemu: w funduszu Europejskiego Instrumentu na rzecz Pokoju jest podobno już kilka miliardów euro, które wpłaciły wszystkie kraje UE.”

  Unia Jewropejska finansuje uzbrojenie z funduszu „pokoju”.

 23. osoba prywatna said

  https://t.me/nieDamySieZastraszyc/1794

 24. Jabo said

  ad. 6 Panie Ale Dlaczego, amerykański deep state, który rozpętał tę wojnę, doskonale wiedział, że Ukraina nie może wygrać wojny z Rosją. Nie taki był, moim zdaniem, cel tego konfliktu. Ta wojna w połączeniu za nałożonymi sankcjami miała spowodować załamanie gospodarcze Rosji i obalenie Putina i jego ekipy przez oligarchów powiązanych z Zachodem. To oznaczałoby powrót do czasów Jelcyna i ponowne bezkarne eksploatowanie zasobów Rosji. Bez tego Anglosyjon nie jest w stanie utrzymać światowej hegemonii. Tak się jednak nie stało. Co do przebiegu konfliktu z Ukrainą pomylił się także Kreml. Początkowy przebieg operacji ukraińskiej wskazywał, że Putin liczył na to, iż Teraz ta wojna stała na Ukrainie znajdą się siły, szczególnie w armii, które dostrzegą bezsens tej wojny dla państwa ukraińskiego i dojdą do porozumienia z Kremlem. Nie docenili jednak zmian jakie zaszły na Ukrainie pod wpływem USA, które wykorzystały do tego wyznawców Bandery, osadzonych szczególnie w wszechwładnej SBU. Teraz te starcie stało się wojną na wyniszczenie. Wojną miedzy Zachodem i Rosją, na której Ukraina tylko traci, stając się państwem trupem, utrzymywanym przy istnieniu przez „kroplówkę” z zachodu. Pytaniem jest kto ponosi większe koszty, Rosja walcząc z trupem, czy Zachód na kroplówkę. Obawiam się, tak jak Pan, czy Zachód dla zwiększenia obciążenia Rosji i nie wepchnie także Polskę w tę wojnę, bo przecież nasi rządziciele , przynajmniej w deklaracjach słownych , aż przebierają nogami, żeby ruszyć na Moskala.

 25. Leo said

  W „polskich” mediach narracja nt. tej wojny jest szczelna, nawet najmniejsza wzmianka mogąca wzbudzić jakąś refleksję w głowach czytelników się nie przemknie. Putin jest diabłem wcielonym i chce odbudować ZSRR i dlatego napadł niewinnych Ukr. I nawet inteligentni ludzie, z którymi rozmawiałem zadają pytania typu „co Putin chce od tych biednych U? Po co się tam pakował?”

  Wiadomości Onetu publikują coś takiego (cytat) „Idą wprost w krzyżowy ogień z naszych okopów. My strzelamy, a oni giną. Na polu leżą już góry trupów. Potem nadchodzą następni. Nie pomagają swoim rannym, tylko prują w naszą stronę – mówi Ihor” (…) – i trzeba było wyłączyć komentarze, bo kto o zdrowym umyśle wytrzyma w milczeniu takie banialuki?

  W materiale o tym, że nie wytrzymują, że im brakuje Leopardów, że są na progu wytrzymałości i tylko potrzebują pieniędzy i sprzętu z zachodu by „kontynuować wyzwalanie kolejnych miejscowości” i to tuż nad wzmianką, że „wycofali” się z Sołedaru.

  Martwi mnie poziom umysłowy poddanych propagandzie ale także i samych propagandzistów (tu Aleksandra Induchowa dla Deutsche Welle). Ktoś te bzdety napisał, ktoś zatwierdził do publikacji. Wieloletnia fluoryzacja pasty do zębów spowodowała, że już można tak bzdurzyć bez strachu iż ktoś się połapie w niedorzecznościach.

 26. Liwiusz said

  https://svpressa.ru/politic/article/360157/

  „Warszawa i Berlin mają szansę „rozliczyć się” z Rosją i Chinami – powiedział były prezydent Polski Lech Wałęsa .

  „Niemcom trzeba wytłumaczyć, że zawsze były problemy z Rosją i my Polacy wiemy o tym szczególnie dobrze, dlatego mamy szansę uporać się z Rosją za życia tego pokolenia. Więcej takiej szansy nie dostaniemy – powiedział”.

 27. Ale dlaczego? said

  Panie Jabo.
  To że Usraell miał taki cel, zgadzam się z Panem. Wcale się z tym nie kryją. I żadna to tajemnica dla rozgarniętych ludzi.
  Chodzi mi o pachołków Usraella i Poliniaków. Oraz Ukraińców.

 28. Lily. said

  Re 9;Marek
  Jak widac wszystko w ramach.
  „Chwala Ukrainie.Ukrainie chwala”.
  Jaroslaw Kaczynski Kijow (2014r)

 29. Maverick said

  W krótce to Stany będą banktrupem, przepraszam bankrutem.

  Drukowanie pieniędzy z powietrza może tylko trwać jakiś czas a w nieskończoność. Lewacy jednak nie znają się na ekonomii i nigdy nie znali.

  Zegar długu publicznego USA.
  https://www.usdebtclock.org/

  80% świata chce kooperować z państwami BRICS, tworzą nowe struktury wymiany handlowej wyłączając z obiegu dolary. Saudyjczycy odchodzą od dolara, Turcja, Brazylia i Argentyna, Malazja, Indonezja, Indie i Chiny. Oczywiście Rosja także.

  Pismo Święte przepowiada upadek kurwy babilońskiej w jeden dzień. Tylko skąd to w Polin mogą wiedzieć gdy tam są słomiani katolicy.

 30. Liwiusz said

  Zobaczymy czy reżim amerykański odważy się przewieźć czołgi przez Atlantyk.
  Maroko ma dużo amerykańskich czołgów i na pewno stamtąd przetransportują na Ukrainę.

 31. Anucha said

  Pawła Morozow wiecznie żywy, jak Lenin.
  Ale ja przebiję Morozowa i doniosę na siebie.😀

 32. Boydar said

  w zasadzie to już Pan Anucha doniósł … 🙂

 33. Chasyd said

  Re 14.

  Załapałem :). Ciekawe, czy tylko ja.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: