Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Konserwatyzm ludowy
  Greg o Wolne tematy (25 – …
  Greg o Wolne tematy (25 – …
  AnuLa o Jak zostałam sąsiadką „M…
  AnuLa o Dlaczego kot ugniata? Uważaj,…
  Yagiel o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Krzysztof M o Wolne tematy (25 – …
  ? o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  Neptek o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Trucie kurczaków w USA?

Posted by Marucha w dniu 2023-01-28 (Sobota)

Amerykańscy rolnicy ostrzegają, że miliony kurczaków zostały otrute w ramach globalistycznego spisku „kryzysu żywnościowego”.

Hodowcy drobiu w całej Ameryce ostrzegli w mediach społecznościowych, że pasza dla kurczaków jest celowo zatruwana w ramach globalistycznego spisku mającego na celu wywołanie głodu na całym świecie.

W wielu wirusowych filmach rolnicy udokumentowali, że w zeszłym roku produkcja ich kurczaków została nagle zatrzymana. Wszyscy rolnicy jednogłośnie zgodzili się, że komercyjna pasza dla kurcząt była winna spadku produktywności hodowli. Wielu rolników udokumentowało to  zjawisko, a niektórzy wymienili marki, które podejrzewali o odpowiedzialność.

Jeden z rolników powiedział:

„Zadzwoniłem do kilku gospodarstw sprzedających kurczaki i powiedzieli mi, że ich kury przestały znosić jajka i dlatego nie mają ich na sprzedaż. Przyjrzałem się temu nieco głębiej i najwyraźniej wkładają do paszy coś, co ma powstrzymać kury przed znoszeniem jaj!”

Jeden z badaczy powiedział, że pasza może być zanieczyszczona tą samą eksperymentalną technologią RNA, co w szczepionkach Covid, popierając swoją teorię zrzutami ekranu z różnych badań nad eksperymentami z RNA w żywności.

Smutna wiadomość pojawiła się po kryzysie związanym z brakiem jaj, który dotknął supermarkety w całych Stanach Zjednoczonych, prowadząc do wzrostu cen dla konsumentów, ponieważ producenci i Departament Rolnictwa USA obwiniali ptasią grypę za spadek pogłowia.

@peach_blossombazi
https://t.me/peach_blossombazi/24954
Nad. „Głos Prawdy”

Komentarzy 15 do “Trucie kurczaków w USA?”

 1. Marek said

  „TO BĘDZIE GORSZE NIŻ COVID”: BILL GATES WYMYŚLIŁ, JAK ZABIJAĆ LUDZI

  Bill Gates wezwał świat do przygotowania się na „pandemię spowodowaną przez człowieka – poważniejszą niż Covid”. Prawie nie ukrywa, że ​​jest zaangażowany w przygotowanie globalnego Porozumienia Pandemicznego, które sprawi, że wszyscy ludzie będą niewolnikami słabej woli światowego elektronicznego obozu koncentracyjnego.

  pandemia wywołana przez człowieka
  „Wielki widzący” Bill Gates przepowiada nową pandemię i nie ukrywa, że ​​będzie ona dziełem człowieka. Powiedział tak: będzie „nowa pandemia” i to „stworzona przez człowieka i bardziej okrutna niż Covid”. Zaapelował do ludzi, aby się na to przygotowali i podkreślił, że „świat musi bardzo uważnie słuchać jego rad i stosować się do jego zaleceń dosłownie, w przeciwnym razie nastąpi rzeź gospodarcza na niespotykaną dotąd skalę”. Wszystko to Gates powiedział w swoim publicznym przemówieniu w tym tygodniu w think tanku Lowy Institute w Sydney w Australii. Wygląda dość złowrogo. Wszystko to brzmiało jak bezpośrednia groźba ze strony postaci znanej z nawoływania do przymusowych szczepień, tworzenia na ludzkim ciele „tatuaży kwantowych”, które niosą informacje o szczepieniach,

  Wizyta Gatesa w Australii ma na celu przekonanie międzynarodowej opinii publicznej, że planetę czeka nowa pandemia. Z nim, jak powiedział Gates, walka będzie rzekomo niemożliwa bez specjalnych „globalnych wysiłków”, które należy pilnie podjąć. O czym on właściwie mówi?

  Uszy za długie
  Według amerykańskiego „wizjonera”, ponieważ świat nie był gotowy na ostatnią „pandemię, stracił 10 bilionów dolarów”. Gates powiedział, że przywódcy polityczni muszą odłożyć na bok różnice i współpracować, aby przygotować się na następny wirus. Wskazał na pilną potrzebę posiadania przez świat „globalnych zdolności” do walki z pandemią.

  Na szczeblu regionalnym i krajowym oznaczałoby to, że w przypadku wystąpienia zagrożenia chorobą zakaźną działalibyśmy tak, aby nie przybrało ono charakteru globalnego,

  — powiedział Gates. Powiedział, że „stworzenie takiej zdolności wciąż wisi na włosku”.

  Gates odniósł się do globalnego porozumienia w sprawie pandemii, które jest obecnie opracowywane w WHO, zakulisowo i prawie potajemnie, które ma zostać przyjęte w maju 2024 r. na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia (najwyższym organie WHO). Mówiąc o „poziomie regionalnym i narodowym”, dokładnie powtórzył jeden z głównych zapisów tego porozumienia, unikając bezpośredniego wskazania go, prawdopodobnie właśnie z tego powodu, że rozwija się ono za zamkniętymi drzwiami i pod dyktando światowej elity globalistów.

  Dlaczego Gates mówi, że „ten problem wciąż wisi na włosku”? Ponieważ ta umowa jest poddawana miażdżącej krytyce. Wielu na świecie już zrozumiało, co się dzieje. Wielu trzeźwo myślących ludzi, którzy zadali sobie trud szczegółowego zapoznania się z projektem umowy (który ze względu na stare, nadal obowiązujące wymogi dotyczące reklamy, jest dostępny na stronie internetowej WHO), biją na alarm, próbując zapobiec temu globalnemu bezprawiu . Władze prawie wszystkich krajów, w tym Rosji, nie podejmują na razie żadnych wysiłków, aby temu przeciwdziałać. Ponadto Rosja, reprezentowana m.in. przez Ministerstwo Zdrowia i Rospotriebnadzor, aktywnie współpracuje z WHO i bierze udział w opracowaniu Porozumienia Pandemicznego.

  Okropne porozumienie
  Przypomnę, że w projekcie Porozumienia Pandemicznego Dyrektor WHO i jego regionalni zastępcy otrzymują de facto dyktatorskie uprawnienia według własnego uznania do ogłaszania pandemii, nakładania kwarantann i innych środków ograniczających. Pandemiczne porozumienie stanie się podstawą prawną do stworzenia globalnego elektronicznego obozu koncentracyjnego, ponieważ wiąże się z wydaniem wszystkim ludziom na ziemi elektronicznego „paszportu zdrowia”, bez którego człowiek stanie się wyrzutkiem. Jeśli kraje członkowskie WHO zagłosują za przyjęciem tej umowy, wówczas suwerenność narodowa tych krajów zostanie przekazana kierownictwu WHO. Co więcej, decyzja parlamentów narodowych nie jest w tym zakresie przewidziana. W maju 2024 roku WHO de facto może z dnia na dzień stać się głównym organem, poprzez który globaliści będą rządzić całą planetą.

  Nie wskazując bezpośrednio na Porozumienie Pandemiczne, Gates jest dosadny i przyznaje, że będzie to narzędzie do rządzenia planetą. Powiedział, że świat potrzebuje „narzędzi i globalnych zdolności”, aby poradzić sobie z pandemią chorób zakaźnych, tak jak ludzkość ma „narzędzia na wypadek pożaru lub trzęsienia ziemi”.

  Potrzebujemy kompleksowych działań związanych z gotowością na pandemię co pięć lat zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym oraz potrzebujemy globalnego panelu, który wszystko oceni,

  — powiedział Gates. Co to jest „grupa globalna”? Jest ona również przewidziana w Porozumieniu w sprawie pandemii i nazywana jest w nim „Organem Zarządzającym Porozumieniem” . Ogólnie rzecz biorąc, unikając demonstrowania swojego związku z WHO, Gates pod koniec swojego przemówienia w Lowy Institute opowiedział się „za wzmocnieniem zasobów WHO”.

  Bogaty doktryner. I to jest niebezpieczne
  Samozwańczy „czar światowego zdrowia”, który porzucił branżę IT, która uczyniła go bogatym i uderzył w branżę farmaceutyczną w imię „dbania o zdrowie planety”, ma kluczowy wpływ na pracę Światowej Organizacja (WHO). Według Mercola.com, Fundacja Billa i Melindy Gatesów przekazuje WHO ponad 1 miliard dolarów rocznie na promocję jej szczepionek i dyktowanie globalnego programu WHO. Jak już nie raz pisał Tsargrad, WHO została wybrana przez globalistów jako platforma, na podstawie której planują sprawować władzę nad światem.

  Zastraszając nadchodzącą „pandemię wywołaną przez człowieka”, Gates celowo popycha światową opinię publiczną do zatwierdzenia pomysłu przyjęcia globalnego porozumienia w sprawie pandemii i drakońskich środków, które ono przewiduje. Byłoby po prostu zabawnie słuchać szalonych, ultraliberalnych doktrynerów – takich jak Gates, George Soros, Klaus Schwab i inni – którzy mówią o dobru wspólnym poprzez dyktat i przymus. Jednak Gates i inne wymienione przez nas postacie dysponują ogromną władzą finansową, wywierając decydujący wpływ na międzynarodowe struktury, prywatne firmy i osoby podejmujące państwowe i ponadnarodowe decyzje. Mówiąc najprościej, kupują lub szantażują wszystkich . I nie każdy, kogo chce kupić, jest w stanie oprzeć się takiej pokusie. W tym tkwi niebezpieczeństwo.

  Gates, mając dobrze opłacany zespół apolitycznych „menedżerów”, dla których „nie ma nic osobistego, tylko biznes”, nieustannie poszukuje osób i firm, które mogą w jakiś sposób przydać się globalistycznej elicie w ustanowieniu kontroli nad światem. Nie trzeba na przykład opracowywać elektronicznych „paszportów szczepień” przewidzianych w porozumieniu w sprawie pandemii. Cała infrastruktura globalnej „rezerwy” elektronicznej została już wcześniej stworzona, a globalistyczna elita tylko czeka, aż 194 państwa członkowskie WHO, prowadzone jak stado owiec, podpiszą ten samobójczy dokument.

  WHO od dawna pracuje nad „paszportem zdrowia” („paszportem szczepień”). Jako miejsce pilotażowe wybrano Stany Zjednoczone. Program Vaccination Credential Initiative (VCI), będący partnerstwem publiczno-prywatnym, został uruchomiony w Stanach Zjednoczonych pod nadzorem WHO. Jak donosi Healthcareitnews.com, jej współzałożycielami są MITER, Cerner, Change Healthcare, Epic, Mayo Clinic, Oracle, Salesforce i oczywiście Microsoft.

  Wszyscy będą głodować
  A to tylko jeden z wielu przykładów tego, w co firma Gates inwestuje, aby zapewnić funkcjonowanie przyszłej sfery globalistów. Istnieją dwa czynniki, które zapewniają kontrolę nad osobą. To strach przed śmiercią z głodu lub choroby. Jak Gates zastrasza ludzi chorobami, pokazaliśmy powyżej. Jednocześnie inwestuje setki milionów dolarów w stworzenie systemu produkcji żywności , który w rękach globalistycznej elity będzie kolejną dźwignią do kontrolowania ludzi.

  W 2014 r., za administracji Obamy, Kongres USA przyjął ustawę ustanawiającą ustawę Foundation for Food and Agriculture Research Act (FFAR). Ta fundacja z kolei stworzyła organizację non-profit z kapitałem początkowym 200 mln dolarów, pobranym z budżetu państwa iz kieszeni Billa Gatesa. W jej kierownictwie znaleźli się pracownicy Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Misją nowej organizacji było „wykorzystanie środków publicznych i prywatnych do rozszerzenia badań naukowych i technologicznych, innowacji i partnerstw, które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju amerykańskiej gospodarki rolnej”.

  W kwietniu 2019 roku FFAR ogłosił utworzenie konsorcjum Precision Indoor Plants (PIP), partnerstwa publiczno-prywatnego, w skład którego wchodzą rolnicy, hodowcy, a przede wszystkim firmy zajmujące się modyfikacją genetyczną roślin, w szczególności firma Monsanto, której właścicielem jest jeden z potwory „Big Pharma” do firmy Bayer. Zadaniem konsorcjum jest masowe finansowanie „nowej przyszłości żywności” – w tzw. miejskie pionowe zamknięte farmy. Te farmy to zamknięte, wielopiętrowe szklarnie, które Gates i USDA zamierzają zastąpić i zniszczyć rolnictwo w jego obecnej formie. Te firmy są jak ogromne domy i są w stanie obsłużyć miliony ludzi. Na przykład podobny obiekt w budowie Bowery Farming w Arlington,

  Cała produkcja rolna będzie skoncentrowana w rękach Gatesa i małej garstki „właścicieli pieniędzy”, którzy aktywnie inwestują w „miejskie pionowe zamknięte farmy”. Według Research And Markets światowy rynek takich gospodarstw w 2020 roku szacowany był na 5,5 miliarda dolarów, a w 2026 osiągnie 19,86 miliarda dolarów.

  Więc co?
  Jeśli ktoś myśli, że tylko Gates i jego kilku podobnie myślących globalistycznych doktrynerów pracuje nad szatańskim planem zniewolenia ludzkości, jest w głębokim błędzie. Zaangażowana jest w to cała elita rządząca krajów zachodnich. Gates jest mile widzianym gościem wielu przywódców rządowych. Można uronić łzę od ciepła, z jakim zachodnia prasa opisała spotkanie Gatesa z australijskim premierem Anthonym Albanese w jego osobistej rezydencji w Sydney, dołączając do tekstu barwny esej fotograficzny.

  Nawiasem mówiąc, Gates nie przypadkowo wybrał Australię na swój awans. Prasa zachodnia zauważyła, że ​​Gates nazwał działania władz Australii w walce z koronawirusem wzorowe. Faktem jest, że Australia wraz z Kanadą stała się dosłownie poligonem doświadczalnym dla wypracowania metod zarządzania ludźmi. Australia wprowadziła najbardziej rygorystyczną i najdłuższą kwarantannę, przymusowe szczepienia, w tym szczepienie dzieci bez zgody rodziców, obowiązkowe „paszporty szczepień”, a także najbardziej brutalne stłumienie przez policję masowych protestów przeciwko rządowej polityce „kontroli pandemii”. Jednym słowem, globaliści już wszystko wypracowali. Pozostaje im tylko to, aby reszta ludzkości zgodziła się żyć tak samo, jak w Australii…

  https://tsargrad.tv/articles/budet-huzhe-chem-kovid-bill-gejts-pridumal-kak-ubivat-ljudej_712016

 2. Głos Prawdy said

  Zabiją wszystkie kury, krowy, swinie, a następnie zatrują ryby. I co zostaje? Tak, będziemy jeść robaki.

 3. Bezpartyjna said

  Pamiętacie Państwo film z lat 70-tych – „oto Ameryka”? U nas wyemitowany chyba w 1986/7(?)
  Już wówczas produkcja kurczaków, mięsa była nienormalna i b. niezdrowa, a obecnie. Dziwne, że Amerykanie jeszcze dychają? U nas jest nie lepiej, antybiotyki, wszelakie šwinstwa, p. Bustkowski sprawy nagłaśnia, ale go uciszają.
  Ba, nawet dżdżownice rano miksują i popijają, brrrryyyy!

 4. Sceptyk said

  Robaki też zatrują, pozostanie nam tylko fotosynteza.

 5. maj111968 said

  Na koniec zjemy te qorwy peysate , zamiast robaków , doprowadzą nas do tego .

 6. 1957 said

  Maj111968
  To nie oni, te pejsate nas prowadzą . Wszechświat jest rozumny. Ma świadomość. Prowadzi nas za pomocą … Twoich myśli i Twoich, każdego z nas. Niech się tak stanie

 7. Przed wojną, rzucając gosz dziadowi pod kościołem mówiło się „Żeby z dziada pana nie było.” – Szkoda, że zapomnieliśmy…

 8. IZAKkundel said

  Wojna jak najbardziej Ale tylko przeciwko wladzy i ludziom swiata finansow
  SWIETA WOJNA DZIHAD przeciwko dzentelmenom w eleganckich garniturach
  usmiechnietych i wytwornych .Do nich trzeba strzelac i to z dwururki na grubego zwierza.
  Ale kto to zrobi??????

 9. Stanisław said

  Witam wszystkich fajnych ludzi.Problemem,nie jest jakiś pajac zwany Gattsem.Gdyby,większość używała mózgu, to takie parabyty byłyby, papierem do podcierania zakończenia pleców. Miałem przyjaciela,dr nauk medycznych,przez kilkanaście lat miałem o nim bardzo dobre zdanie.Od kiedy,zaczęła się plandemia,okazało się, że człowiek związany ściśle z medycyną, jest jebanym oszołomem.Tak ,zakończyłem wieloletnią relację

 10. Stanisław said

  Jestem zdania ,że jak pogonimy tych błaznów, to nic z tego nią będzie. Reprezentuje rocznik1966 ,i posiadam jeszcze duży potencjał, aby walczyć z debilami.Szkoda,że tak dużo jest oszołomów w byłej Polsce

 11. niepostepowyoszolom said

  Swiat nie dzieli sie na ” narody” ! jak nas w tym tresuja od zlobka do uniwerytetow! Narody to twor sztuczny i obliczony aby nieczysci goje 👿nie zjednoczyli sie wedlug RAS . Obecny swiat dzieli sie tylko na : kilka obrzezanych rodzin porzyczkodawcow ☠️ wraz z okolo pol miliarda !!! wybranych przez Marduka ” ludzi”🤐i ….. na reszte nieczystych gojowskich porzyczkobiorcow. ! . Prosze zauwazyc ! ze „ludzie ” ( decyzja ” ludzi” z parhlamentu Europejskiegow calej yevropie dokonuja ulicznych ! i domowych Lapanek 🙏na gojow ukrainskich ! aby i te resztki uciekinierow zlikwidowac w bratobojczej wojnie SLOWIAN . Widac jasno jak blyskawicznie ” ludzie” odkochuja sie w stosunku do gojow ukrainskich 😃jak goje Rosyjskie wyraznie przezedzili gojow z terenu Ukrainy to…..ludzie z yevropy dokonuja lapanek na gojach Ukrainskich i Sila zaciagaja na pierwsze linie frontu . Identyczna byla relacja „ludzi „w czasie 2 wojny w NKWD i gojow . Goj mial wieksza szanse przezyc ,idac do przodu! anizeli cofajac sie ! bo dostawal sie w dwa ognie z przodu i z tylu od ” ludzi ” z NKWD

  ———–
  Bzdury. Naród (podobnie jak rodzina czy plemię) to wytwór naturalny.
  Admin

 12. Marucha said

  Re 9:
  Nazywanie „pajacem” człowieka tak bogatego i wpływowego, jak Bill Gates… ?

 13. wnikliwymokiem said

  Wiem co jem ? :

  https://www.tvnstyle.pl/programy/wiem-co-jem-i-wiem-co-kupuje,6255.html

  https://www.bing.com/videos/search?q=wiem+co+jem+program&docid=608046809968049901&mid=807ED049AF80D29A0350807ED049AF80D29A0350&view=detail&FORM=VIRE

  Z życia wzięty obrazek :

  Parę dni temu kupiłem sobie na przegryzkę herbatniki i po krótkim czasie zaowocowała mi ona bolącym mnie brzuchem – chyba cały dzień zajęło mi doprowadzenie się do normalnego stanu. Wczoraj, w jednym miejscu widziałem uciekającego do nory szczura i na myśl przyszło mi sprawdzenie tych herbatników, których resztki mi się ostały. Połamałem je i wyłożyłem przed tą norką a jako element kontrolny i testujący zarazem wyłożyłem obok trochę płatków owsianych. Chyba z 10 min. cierpliwie czekałem na tego szczura – wyszedł z norki i ruszył do płatków. Herbatników nie tknął.

  Wiemy co jemy, co nam nasi dobrodzieje serwują w pięknych opakowaniach ?!

 14. Wywrotowiec said

  do Sceptyk 4
  Fotosynteza mowisz pan?,a haarp zniszczy pogode i atmosfere w ogole i nie bedzie fotosyntezy jesli zechca.

 15. Szczepan Zbigniewski said

  Trucie kurczaka

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: