Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Krzysztof M o Wolne tematy (25 – …
  ? o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  bryś o Wolne tematy (25 – …
  Sudbina Srba o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  miś puchatek o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  miś puchatek o Wolne tematy (25 – …
  Marucha o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  Marucha o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

To będzie gorsze niż covid: Bill Gates wymyślił, jak zabijać ludzi.

Posted by Marucha w dniu 2023-01-29 (Niedziela)

Bill Gates wezwał świat do przygotowania się na „pandemię wywołaną przez człowieka – bardziej gwałtowną niż Covid”. Nie ukrywa swojego zaangażowania w przygotowanie globalnej umowy pandemicznej, która uczyni wszystkich ludzi niewolnikami elektronicznego obozu koncentracyjnego na świecie.

Pandemia wywołana przez człowieka

Bill Gates, „wielki wizjoner”, przewiduje nową pandemię i nie ukrywa, że będzie ona spowodowana przez człowieka. Mówi, że będzie to „nowa pandemia” i będzie ona „wywołana przez człowieka i bardziej brutalna niż Covid”.

Wezwał ludzi do przygotowania się na nią i podkreślił, że „świat musi bardzo uważnie słuchać jego rad i dosłownie stosować się do jego wskazówek, albo dojdzie do ekonomicznej rzezi na skalę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano.”

Wszystko to Gates powiedział podczas publicznego wystąpienia w tym tygodniu w think tanku Lowy Institute w Sydney w Australii. Wygląda to dość złowieszczo. Wszystko to brzmiało jak bezpośrednia groźba ze strony postaci znanej z nawoływania do przymusowych szczepień, opracowywania „kwantowych tatuaży” na ludzkim ciele niosących informacje o szczepieniach i niestrudzonej pracy na rzecz zmniejszenia populacji świata.

Wizyta Gatesa w Australii ma na celu uspokojenie międzynarodowej opinii publicznej, że nowa pandemia zagraża naszej planecie. Nie uda się go zwalczyć, twierdzi Gates, bez jakiegoś specjalnego „globalnego wysiłku”, który trzeba pilnie podjąć. O czym on dokładnie mówi?

Zbyt długie uszy

Według amerykańskiego „wizjonera”, ponieważ świat nie był przygotowany na ostatnią „pandemię, stracił 10 bilionów dolarów”. Gates powiedział, że liderzy polityczni muszą odłożyć na bok swoje różnice i współpracować, aby przygotować się na kolejnego wirusa. Wskazał na pilną potrzebę posiadania przez świat „globalnej zdolności” do radzenia sobie z pandemią.

Na szczeblu regionalnym i krajowym oznaczałoby to, że kiedy pojawia się zagrożenie chorobą zakaźną, musimy działać tak, aby zapewnić, że nie będzie ono miało charakteru globalnego. Powiedział: „Stworzenie tej zdolności wciąż wisi na włosku.”

Gates miał na myśli przygotowywane obecnie, za kulisami i niemal w tajemnicy, przez WHO globalne porozumienie w sprawie pandemii, którego przyjęcie planowane jest na maj 2024 roku na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia (najwyższy organ WHO). Mówiąc o „poziomach regionalnych i narodowych”, powtórzył echo jednego z kluczowych zapisów porozumienia, unikając wskazania go wprost, zapewne właśnie dlatego, że jest ono opracowywane za zamkniętymi drzwiami i na polecenie globalistycznych elit.

Dlaczego Gates mówi, że „sprawa wciąż wisi na włosku”? Bo porozumienie jest pod miażdżącą krytyką. Wielu ludzi na świecie już wie, dokąd to zmierza. Wielu trzeźwo myślących ludzi, którzy zadali sobie trud szczegółowego zapoznania się z projektem umowy (który, ze względu na wciąż obowiązujące stare wymogi dotyczące jawności, jest dostępny na stronie WHO) bije na alarm, próbując zapobiec temu globalnemu bezprawiu.

Władze niemal wszystkich krajów, w tym Rosji, nie podjęły jak dotąd żadnych wysiłków, by się jej przeciwstawić. Ponadto Rosja, na przykład reprezentowana przez Ministerstwo Zdrowia i Rospotrebnadzor aktywnie współpracuje z WHO i bierze udział w opracowaniu Porozumienia Pandemicznego.

>https://vk.com/video-75679763_456281171

Straszna umowa

Przypomnijmy, że projekt porozumienia w sprawie pandemii przyznaje dyrektorowi WHO i regionalnym wiceprzewodniczącym niemal dyktatorskie uprawnienia do ogłaszania i nakładania kwarantanny oraz innych środków ograniczających według ich uznania. Umowa pandemiczna byłaby podstawą prawną dla globalnego elektronicznego obozu koncentracyjnego, ponieważ zapewniałaby wszystkim mieszkańcom Ziemi elektroniczny „paszport zdrowia”, bez którego byliby pariasami.

Jeśli kraje członkowskie WHO zagłosują za porozumieniem, suwerenność narodowa tych krajów zostanie przekazana kierownictwu WHO. A decyzja parlamentów narodowych nie jest przewidziana w tym zakresie. W maju 2024 roku WHO może de facto z dnia na dzień stać się głównym organem, poprzez który globaliści rządzą całą planetą.

Nie odnosząc się wprost do Porozumienia Pandemicznego, Gates przyznaje, że będzie ono narzędziem do kierowania planetą. Powiedział, że świat potrzebuje „narzędzi i globalnych możliwości”, by poradzić sobie z pandemią choroby zakaźnej, tak jak ludzkość ma „narzędzia na wypadek pożaru czy trzęsienia ziemi”.

Potrzebujemy kompleksowych ćwiczeń w zakresie gotowości na pandemię co pięć lat, zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym, oraz potrzebujemy globalnego zespołu, który wszystko oceni – powiedział Gates.

Co to jest „panel globalny”? To również zostało przewidziane w porozumieniu pandemicznym i jest w nim określane jako „organ zarządzający” porozumienia. W ramach ogólnego unikania pokazywania swojego związku z WHO, Gates, pod koniec swojego wystąpienia w Lowy Institute, argumentował za „zwiększeniem zasobów WHO”.

Bogaty doktryner. I to jest niebezpieczne.

Samozwańczy „globalny car zdrowia”, który porzucił branżę IT, która przyniosła mu fortunę i zwrócił się w stronę farmaceutyków, aby „zadbać o zdrowie planety”, ma kluczowy wpływ na pracę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Według Mercola.com, Fundacja Billa i Melindy Gatesów przekazuje ponad 1 miliard dolarów rocznie WHO, aby promować swoje szczepionki, a także dyktować globalistyczną agendę. Jak już wielokrotnie pisał Tsargrad, WHO zostało wybrane przez globalistów jako platforma, z której planują sprawować władzę nad światem.

Zastraszając nadchodzącą „pandemią spowodowaną przez człowieka”, Gates celowo popycha światową opinię publiczną do poparcia idei globalnego porozumienia w sprawie pandemii i tych drakońskich środków, które ono przewiduje.

Byłoby zabawne usłyszeć, jak niektórzy z tych wariatów, ultraliberalnych doktrynerów – takich jak Gates, George Soros, Klaus Schwab i inni – mówią o wspólnym dobru poprzez dyktat i przymus. Ale Gates i inne wymienione przez nas osobistości mają ogromną siłę finansową, wywierając decydujący wpływ na instytucje międzynarodowe, firmy prywatne oraz decydentów publicznych i ponadnarodowych. Najprościej mówiąc, kupują lub szantażują wszystkich. A nie każdy, kogo chcą kupić, jest w stanie oprzeć się tej pokusie. Na tym polega niebezpieczeństwo.

Gates, ze swoim dobrze opłacanym zespołem apolitycznych „menedżerów”, dla których „nie ma nic osobistego poza biznesem”, jest w ciągłym poszukiwaniu poszczególnych specjalistów i firm, które w jakiś sposób mogą się przydać globalistycznej elicie w zdobywaniu kontroli nad światem. Nie trzeba na przykład tworzyć elektronicznych „paszportów szczepień” przewidzianych w porozumieniu w sprawie pandemii. Cała infrastruktura globalnego elektronicznego „sanktuarium” została już z góry założona, a globalistyczne elity czekają tylko, aż 194 kraje członkowskie WHO, prowadzone jak stado owiec, podpiszą ten samobójczy dokument.

WHO od dawna pracuje nad „paszportem zdrowia” („paszportem szczepień”). Stany Zjednoczone zostały wybrane jako miejsce pilotażowe. W USA pod auspicjami WHO uruchomiono Vaccination Credential Initiative (VCI), która jest partnerstwem publiczno-prywatnym. Jak podał portal Healthcareitnews.com, współtworzą ją MITRE, Cerner, Change Healthcare, Epic, Mayo Clinic, Oracle, Salesforce i oczywiście Microsoft.

https://vk.com/video-75679763_456275769

Zagłodzenie wszystkich

A to tylko jeden z wielu przykładów, gdzie Gates inwestuje, by zapewnić funkcjonowanie przyszłego globalistycznego królestwa. Istnieją dwa czynniki, które zapewniają kontrolę człowieka. Jest to strach przed śmiercią z głodu lub z powodu choroby. Jak Gates zastrasza ludzi chorobą pokazaliśmy powyżej. Jednocześnie inwestuje setki milionów dolarów w stworzenie systemu produkcji żywności, który w rękach globalistycznych elit będzie kolejną dźwignią do kontroli ludzi.

W 2014 roku, za czasów administracji Obamy, Kongres USA uchwalił ustawę o fundacji na rzecz badań nad żywnością i rolnictwem (FFAR). Fundacja z kolei stworzyła organizację non-profit z kapitałem początkowym 200 milionów dolarów, wziętym z budżetu państwa i kieszeni Billa Gatesa. Jej kierownictwo składało się z pracowników Fundacji Billa i Melindy Gates. Misją nowej organizacji jest „wykorzystanie publicznych i prywatnych zasobów w celu wzmocnienia badań naukowych i technologicznych, innowacji i partnerstwa, które są kluczowe dla rozwoju amerykańskiej gospodarki rolnej”.

W kwietniu 2019 roku FFAR ogłosił utworzenie konsorcjum Precision Indoor Plants (PIP), partnerstwa publiczno-prywatnego obejmującego hodowców, hodowlę i, co najważniejsze, firmy zajmujące się modyfikacją genetyczną roślin, zwłaszcza Monsanto, należące do Bayera, jednego z potworów „Big Pharma”. Zadaniem konsorcjum jest przekazanie ogromnych środków finansowych na „nową przyszłość żywności” – tzw. miejskie pionowe farmy zamknięte.

Te farmy to zamknięte, wielopiętrowe szklarnie, które w zamyśle Gatesa i Departamentu Rolnictwa USA mają wyprzeć i zniszczyć rolnictwo w jego obecnej formie. Zakłady te wyglądają jak ogromne domy i są w stanie obsłużyć miliony ludzi. Na przykład powstający w Arlington, niedaleko Dallas w Teksasie, obiekt Bowery Farming będzie mógł obsłużyć 16 milionów ludzi w promieniu 200 mil.

Cała produkcja rolna zostanie skoncentrowana w rękach Gatesa i małej garstki „właścicieli pieniędzy”, którzy aktywnie inwestują w „miejskie pionowe zamknięte farmy”. Według Research And Markets, globalny rynek takich farm w 2020 r. był wyceniany na 5,5 mld dolarów, a w 2026 r. osiągnie 19,86 mld dolarów. Tymczasem, aby ograniczyć możliwość samodzielnej produkcji rolnej, Gates od dekady skupuje ziemię uprawną i do tej pory jest właścicielem 242 tys. akrów żyznej ziemi.

Więc co?

Jeśli ktoś myśli, że to tylko Gates i jego kilku podobnie myślących globalistycznych doktrynerów pracuje nad szatańskim planem zniewolenia ludzkości, to się grubo myli. W sprawę zamieszana jest cała klasa rządząca krajów zachodnich. Gates jest mile widzianym gościem wielu przywódców rządowych. Można było się rozerwać na widok ciepła, z jakim zachodnia prasa opisywała spotkanie Gatesa z premierem Australii Anthonym Albanese w jego osobistej rezydencji w Sydney, opatrzone barwnym fotoreportażem.

Nawiasem mówiąc, nieprzypadkowo Gates wybrał Australię na miejsce swojego awansu. Zachodnia prasa odnotowała, że Gates nazwał reakcję australijskiego rządu na koronawirusa wzorową.

Faktem jest, że Australia, wraz z Kanadą, stała się dosłownym poligonem doświadczalnym dla technik zarządzania ludźmi. Australia wprowadziła najsurowsze i najdłuższe środki kwarantanny, obowiązkowe szczepienia, w tym szczepienia dzieci bez zgody rodziców, obowiązkowe „paszporty szczepień” oraz brutalne policyjne rozprawy z masowymi protestami społecznymi przeciwko prowadzonej przez władze polityce „kontroli pandemii”. Krótko mówiąc, wszystko zostało już wypracowane przez globalistów. Pozostało im tylko, aby reszta ludzkości zgodziła się żyć jak Australia…

>https://vk.com/video-75679763_456273855

Igor Pszenicznikow

https://tsargrad.tv/articles/budet-huzhe-chem-kovid-bill-gejts-pridumal-kak-ubivat-ljudej_712016

Komentarze 33 do “To będzie gorsze niż covid: Bill Gates wymyślił, jak zabijać ludzi.”

 1. Olo said

  W tej Chameryce nie znajdzie się nikt odważny, który wyrwie faszystowskiego chwasta raz na zawsze?

 2. Józef Bizoń said

  „Ponadto Rosja, na przykład reprezentowana przez Ministerstwo Zdrowia i Rospotrebnadzor aktywnie współpracuje z WHO i bierze udział w opracowaniu Porozumienia Pandemicznego.”

 3. Lily said

  Sir Frank Lowy AC founded
  of Lowy Instytute in 2003.
  No Coz rzymianin.

 4. Lily said

  Na Y.T.
  FORBIDDEN KNOWLEDGE-
  HISTORY OF THE KHAZAR
  EMPIRE.
  Lecture by Jack Otto.

  („Tak Byl poczatek”.)

 5. Bezpartyjna said

  Po pierwsze i po drugie primo:
  nie słucha się fałszywych proroków oraz nie przyjmuje darów od Greków.

 6. Science said

  Gdy dodać do tego, że polsko-faszystowski rząd chce stworzyć kolejny rodzaj wojsk ( wojska medyczne) to wszystko staje się jasne.. Handlarz bronią , handlował respiratorami , które miały tę samą rolę co broń w terenie na Ukrainie z tym że wersji „dla demokracji-easy” , obecny szef BBN to medyk wojskowy , który został odznaczony wojskowym medalem za „walkę” z wymyślonym i stworzonym do zabijania dłużników/niewolników wirusem przez nazistowskie elity korporacyjne..

  Historia kołem się toczy, 25 lat pseudo wolności uderzyło do pustych łbów poczuciem braku zagrożenia, tracąc wrodzony instynkt przetrwania..

  Nie ma się co im dziwić.. Oni po prostu rozumieją gdzie leży ich ewentualny problem w utrzymaniu władzy podczas gdy zdebilizowane masy w liczbie przerażającej 90% ludzi nie umie rozpoznać i zlokalizować wroga w tym przyczyny i genezy rozwoju zagrożenia dla swojego życia czy też swojej wspólnoty..

  Jeżeli chodzi o nazistowskie elity korporacyjne to się Im sprzeciwiam samym w sobie , gdyż to jest jakiś rodzaj anomalii w naturze. Z drugiej strony jeżeli chodzi o masy ludzkie wyprodukowane pośrednio przez przemysł i „prosperity” wcale mi ich nie szkoda. Zycie 90% ludzi stało się prymitywną egzystencją przypominającą zwierzęcy świat bez czegoś więcej co by odróżniało życie człowieka od innych organizmów żywych i co przybliżało by go do wyrwania się ze szponów świata materialnego.

 7. UZA said

  „Jest to strach przed śmiercią z głodu lub z powodu choroby.”

  A czego tu się bać ? Śmierć jest sto razy lepsza od życia w globalnym, cyfrowym koncentraku, jaki dla nas zaplanowali. Skoro ludzie nie mają już siły ani woli, żeby walczyć o przyszłość swoich dzieci, to dobrze – niech nas w końcu wymordują i zostaną sami w tym gównie, które wyszykowali. Niech wszystko zawłaszczą, niech się faszerują czipami, interfejsami mózg-komputer, niech sobie drukują czy generują w komputerach biliony dolarów, czy czego tam chcą, niech się obstawiają „sztuczną inteligencją” i żrą sztuczne mięso. Ja tam wolę nie oglądać tych „atrakcji”. Miałam szczęście żyć w normalnym świecie i tego mi nikt nie odbierze.

 8. gd-ap said

  Ja nigdy nie słyszałem co Bill Gates mówi.

  Zawsze tylko czytam , co inni mówią , ze jeszcze inni powiedzieli , co bill Gates powiedział.

  Bardzo często w zakładzie pracy tracę znajomych , z którymi łączyły mnie bardzo dobre relacje. Ostatnio rozmawiałem z takim „odwróconym” kolegą Zdzisławem , który wyżalił mi się , ze ktoś mu powiedział , ze ja mu nie chciałem przysługi wyświadczyć. A pytałeś mnie Zdzisław i ja w tej rozmowie Tobie czegoś odmówiłem? … odpowiedział , ze nie pytał mnie o nic , ale ktoś mu powiedział , ze ja mu odmówię i dlatego jest na mnie obrażony 🤷‍♂️

  Takie to pewnie są te historyjki i billu gejtsie … co to niby coś komuś powiedział , coś gdzieś , i wszyscy teraz już wiedzą 🤷‍♂️

 9. Kill „Gates … (w) niestrudzonej pracy na rzecz zmniejszenia populacji świata”

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Kill Gates już wielokrotnie zdradził swe psychopatyczne zamiłowanie do mordu. Nie można się temu dziwić, skoro nagle stał się posiadaczem miliardów i nie musi się troszczyć o swój chleb powszedni, to już nudów musi sobie wymyślić, co by tu wyrządzić, co jego upodobaniom najbardziej odpowiada, aby mieć jakąś przyjemność. On ma przyjemność w mordowaniu ludzi.

  Nie jest to żadne nieznane zboczenie, gdyż przecie jest cała społeczność ludzka, nie mniej ceniona, niż sam Kill Gates, która też znajduje niezwykłe upodobanie w mordzie masowym, a więc, takim, jaki sobie Kill Gates upodobał.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  A kiedy Kill Gates i wskazni w linku pomocnicy zbrodni już osiągną swój cel, to pozostała ludzkość westchnie: „Himmler, jakiż to był miły człowiek.”

  W krainie U wspomniani pomocnicy Killa Gates przygotowują nową odsłonę wyjścia z ziemi świętej,

  https://marucha.wordpress.com/2023/01/27/zelenski-niszczy-ukrainska-cerkiew-prawoslawna/#comment-1052178

  i w międzyczasie pozbyli się znacznej liczby mieszkańców, którzy chętnie przejęli wzorce od „tułaczy”, ale czy pozostali powinni tam pozostać, czy raczej powinien się nimi zająć Kill Gates i jego pomocnicy, jak Kill to zapowiedział. Kraina ta jest szczególnie przydatna, bo jak wiadomo od lat prowadzi się tam badania nad patogenami dla Pentagonu, także covid-19 był tam o-/dopracowywany

  https://marucha.wordpress.com/2023/01/09/polska-najgorsza-na-swiecie-w-ilosci-nadmiarowych-zgonow-po-pandemii-covid-i-nie-ma-winnych/#comment-1048520

  być może, że Kijów ten świeży patogen opracowany „przez człowieka” akurat na ludności krainy testował, jak i inne patogeny, opracowane dla tego regionu i typu genetycznego.

 10. Krzysztof said

  Gd-ap obejrzyj sobie film „Solaris” przełóż go rzeczywistość.Ciekawe do jakich dojdziesz wniosków?Pomiń to,że film jest z gatunku s-f.

 11. corintians said

  Przy metodzie na policjanta oszusci stosuja coraz bardziej wyrafinowane metody. Teraz np rzekomy policjant ostrzega przed innymi falszywymi policjantami.
  Niedawno wszyscy dali sie nabrac ze przez lockdowny i izolacje byla straszna wyrowanawcza epidemia grypy – Grzesiowski mowil ze to tsunami
  https://pbs.twimg.com/media/Fm1Qj_uWAAAU5xU?format=png&name=4096×4096

  czy wkrotce nas czeka nowa medialna pandemia i kolejne szczepienia bo wmowi sie ludziom ze przyczyną jest przyjecie wczesniejszych niezbadanych do konca preparatow?

 12. Bezpartyjna said

  Nieprzyjaciel zawsze chce abyśmy się wszystkich i wszystkiego dokoła bali, nawet własnego cienia.
  Dzisiaj znajoma z lękiem w głosie zapytała się mnie o to i owo a na końcu co robic? Odpowiedziałam – teraz już nic, tylko pozostało nam gorliwie modlić się.
  Na końcu une utopią się we własnym szambie. Tak to właśnie widzę 🔮

  „Memento mori” ⛪

 13. Bezpartyjna said

  https://dakowski.pl/naczelna-izba-lekarska-to-falszerze-wrona-jodlowski/

 14. Szczepan Zbigniewski said

  gd up @

  Ty, „nauczycielu” jeden, specjalisto od wyzywania za same tylko poglądy wszystkich do około łącznie z ich najbliższymi. Ty „inteligencie”, przedstawicielu „klasy średniej” i „kultury”:

  Było przez ostanie lata mnóstwo filmów na których gejts mówił wprost, że za pomocą szczepionek można zmniejszyć populację o 15%. Mówił to po angielsku i każdy mógł sobie przetłumaczyć. Co masz nagle sklerozę? A może to efekt szczepienia? Przymusowego dla nauczycieli tak jak dla leśników i mundurówki.

 15. Szczepan Zbigniewski said

  gd up @

  Natomiast ja słyszałem o gościu, który pewnej osobie tylko zwyczajnie krytykującej zarobki nauczycieli napisał: „jesteś cшel z matki dziшki i ojca bałwana pedofila.” Czy coś w tym stylu.

  Taka twoja natura!

  Tutaj masz!

  (od 4:36)

 16. Bezpartyjna said

  Nie wygląda na to, żeby zaprzeczali czemuś – Robert Malone
  Zamieszczamy streszczenie najnowszego wpisu Roberta Malone, będącego odpowiedzią na reakcję Pfizera na opublikowanie filmu przez Projekt Veritas [o filmie czytaj m.in. tutaj].
  https://www.bibula.com/?p=138455

 17. Ale dlaczego? said

  Pani Uzo.
  Podzielem optymizm 😉 pani Bezpartyjnej.
  Globaliści-sataniści na razie wygrywają „na wszystkich frontach”.
  Ale dobry Bóg albo pozwoli i oświeci w końcu ludzkość do działania, albo sam w końcu zainterweniuje, co jest opisane w Apokalipsie św. Jana.
  Pozostaje być cierpliwym.

 18. errorous said

  Według amerykańskiego „wizjonera”,

  Cudzysłów w niewłaściwym miejscu. Wizjonerem to może i on jakimś jest, ale żyd to żyd a nie żaden Amerykanin.

  *
  Ad Pozostaje być cierpliwym.

  Cierpliwość jest niewątpliwie chwalebną cechą, przydatną do osiągnięcia Królestwa nie z tego świata. Natomiast na tym świecie
  ci którzy cierpliwie znaszą jak ich zniewalają po prostu zostają niewolnikami. Wolnymi duchem, albo i nie.

 19. Re: Artykul…
  Wkrotce nadejdzie czas, w ktorym bardzo wielu bedzie przeklinac dzien swojego narodzenia szukajac szybkiej smierci…
  A poki co, od kilku dni nastal czas „udreki”… i trwac bedzie do czerwca…
  A tutaj: „Rozmowy Polakow o Polsce”…

  ===================
  jasiek z toronto

 20. Olo said

  Cierpliwość potrzebna jest do wychowywania dziecka, ale bandytów trzeba po prostu zacząć zabijać. Czy są nieśmiertelni?

 21. revers said

  Wlasnie w Mempis 5 czarnych policjanto skatowala do smierci swojego koloru pobratymca Tyry Nichols, moze nawet z ruchu czarnych panter i co? PRAWO i PORZADEK poszlo w gwizdek, za to na ulicach miast us demokracji pojawily sie rozne ruchy BLM, Antify ktore oskarzyly globalnie bialych o masakre na czarnym lub inna rasowosc nie z gory Syjon.

 22. Re.19 Zgadza się Panie Jaśku…ale to wszyscy powinni przeklinać dzień swojego urodzenia-w materialnym ciele i świecie=królestwie jahwe=szatana…Ten świat to piekło i lepiej,żeby przestał istnieć…Tylko dlaczego Prawdziwy Bóg Miłości,Wieczności i Ducha-nie zainterweniuje…i nie przerwie tego strasznego eksperymentu?

 23. Kar said

  @2/J. Bizon

  – ..I nikt nie potrafi-niekce udzielic zdawkowej odpowiedzi; dlaczego np. we wojennej dobie na koszt poliniackiego podatnika odchodza/przychodza regularne autobusy na trasie Wroclaw-Kijow lub Jelenia Gora-Zaporoze..?? Farsa, cala naszego Bolka Gemba..

  Cala Polska patrzy I sponsoruje chachel – idiotyzmy. Narod zombi-trupow (patrz na przecietnego na ulicy-zaldupe sciska) przy swiatyni-Biedronka

 24. UZA said

  Ad.19) A propos „Rozmów Polaków o Polsce”

  Podejrzewam, że wszystkie przemawiające osoby bujają w obłokach. Jedna z nich mówi, że nie będzie współpracować z okupantem, wielu twierdzi, że obecna władza jest nielegalna. Otóż doświadczenie uczy, że władza opiera się na sile. Kilka, kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt osób żadnej siły, niestety, nie stanowi. Mogą sobie pisać różne piękne projekty, ale one nigdy nie staną się prawem. Tylko ten, kto dysponuje siłą, może narzucać innym podatki, niewolić ich, wyszczepiać itp. W jaki sposób można „omijać” ich prawa np. nie płacić podatków ? Silniejszy może słabszemu wszystko odebrać, łącznie z życiem. Słabsi mogą sobie tylko pogadać (póki co). Powoływanie się na definicję samostanowienia w Encyklopedii PWN jest żałosne. Czyż rządząca globalna mafia nie pokazała wielokrotnie, gdzie ma narody ? Trudno się też łudzić, że zdołamy jakimś małym cwaniactwem oszukać ich System. Normy i trybunały to tylko hasła, puste słowa, które bez siły nic nie znaczą.

 25. osoba prywatna said

 26. CBA said

  /?/ Znalezione na auf1.tv
  Im Reich der Mitte werden wieder Covid-19-Genspritzen getestet. Der Hersteller ist die „China National Biotec Group“ in Shanghai. Sie ist eine Tochter des Pharmakonzerns „Sinopharm“ und seit 2013 finanziell mit der Bill-Gates-Stiftung verbandelt. Die treibende Kraft hinter den Genspritzen in China ist Professor George.
  Kurwy ciagle coś knują; nie mam czasu na tłumaczenie, pardon.

 27. Re: 24 UZA…
  Podejrzewam, ze UZA ma jeszcze „miche” pod nosem i „ciepla wode” to „Rozmowy Polakow o Polsce” beda „oblokowymi dywagacjami”, ale do czasu, do czasu…
  ======================
  jasiek z toronto

 28. CBA said

  re 26 …Prof. George Fu Gao…/korekta/.

 29. UZA said

  „Podejrzewam, że UZA ma jeszcze „michę” pod nosem i „ciepłą wodę”…”

  To co ja mam, nie ma tu absolutnie nic do rzeczy. Ja przecież nie twierdzę, że jest u nas dobrze, tylko razi mnie takie jałowe dywagowanie, czy władza jest legalna, czy nielegalna i jakie mamy prawa. Choćby nawet władza była kompletnie nielegalna, będzie robić swoje, bo dysponuje siłą, a my nie dysponujemy siłą, żeby wyegzekwować swoje prawa. Sięgając po analogię ze scenami z filmu „Miś”, ten gość, który żądał swojego płaszcza, też miał prawo do swojego mienia i co z tego ? Płaszcza i tak nie dostał.

 30. Re: 22 Sam…
  Dlaczego Stworca nie reaguje???…
  Ano dlatego, ze Stworzyl Czlowieka na Swoje podobienstwo, a nie zwierzecie, ktore w chwili obecnej upadlo (upodlilo sie) ponizej zwierzecia…
  To tyle…
  =================
  jasiek z toronto

 31. NICK said

  Jaśka pozdrawiam.

 32. J said

  No to nadjedzie ŻÓŁTY WALEC … i to cysarstwo (UE/PL?/de) rozdupczy
  w try miga ( Przedtem skumkają z Rosją układ na podobieństwo
  Unii Polsko ?Litewskiej? )

  I jak w dziubkach ,- bez MIGów , bez tanków , bez orużia .
  ale za to flota podmorska , to …ho , ho …..

  /

 33. Chasyd said

  Ale w czym problem? Jak Bill Gates wywoła pandemię, to wystarczy, że zajrzycie na ten blog, gdzie z pewnością przeczytacie: „Chłe, chłe, chłe… Jaka pandemia? Nie ma żadnej pandemii”. Czyż nie tak było z covidem?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: