Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AnuLa o Dlaczego kot ugniata? Uważaj,…
  Yagiel o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Krzysztof M o Wolne tematy (25 – …
  ? o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  Neptek o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  bryś o Wolne tematy (25 – …
  Sudbina Srba o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Strumień życiodajnych wiadomości

Posted by Marucha w dniu 2023-02-01 (Środa)

1. Pan Bill Gates sprzedał lwią część swoich udziałów w fabrykach preparatodajnych, po czym ogłosił, że preparaty okazały się nieskuteczne.

Pozostały mu koniki polne i mączniaki, a o tym, że jest to biznesmen poważny i poważnie zabiera się do swego biznesu najlepiej świadczy fakt, że nie dalej jak przed tygodniem do pewnej powiatowej szkoły średniej wpadła szajka „naukowców” i sprezentowała uczniakom „konika w karmelu”. Uczniaki zjadły i przeżyły. Czego nie da się powiedzieć o wielu konsumentach poprzednich produktów Billa.

2. Cały świat zaśmiewa się z pewnego „młodego, wykształconego, z Bostonu” na dodatek – co dodające uroku – ciemnoskórego geja, który pomylił randkę „sondującą” z konfesjonałem i odkrył światu to, co od wielu lat wie każdy średniorozgarnięty czytelnik książek… No, jakże się też on nazywa, mam na języku…

Otóż, rzekł on w randkowych napięciu, że jego fabryka z gatunku tych, co „zbyt wielkie, aby jakikolwiek sąd nałożył na nią grzywnę w wysokości choćby dolara”, fabrykuje chorobę, aby dalej doić kasę ze sprzedaży antidotum.

Ależ się potem solidnie opłacani dysponenci gumki komputerowej nauwijali – tu zmazali, tam skreślili, ówdzie krzyknęli: kłamstwo, albo ten gej to nie od nas… Koniec jest taki, że „nic się nie stało”. I karawan (nie poprawiać) pełznie dalej.

3. Gdy w latach 60-tych byłam małą dziewczynką, państwo nie kupowało mi stalówki, obsadki i kałamarza z atramentem. Wszystko to kupował Tata, a pieniądze miał z ciężkiej pracy przy tokarce w HCP [*] (3 zmiany na stojąco, robota w soboty – a jakże). Jakiż żal, że nie jestem obecną czwartoklasistką. Byłby laptop, nawet dla tych, którzy w domu mają już piętnaście, w tym kilka całkiem sprawnych i mało używanych. Tatko byłby wolny od zobowiązań.

I w zasadzie – niepotrzebny. Bo tylko wymagał i wymagał. żeby paznokcie były czyste, lekcje odrobione, żadnych kleksów w zeszytach i… przed zmrokiem w domu.

4. Pan Mateusz Morawiecki, najwyraźniej aspirujący do pobytu w sekcji „młodych z Davos”, czyli takiej ZMS-owskiej „kuźni młodych kadr” – Trudeau, Jacinda i kilka innych…) zapowiedział, że F-16 (jest ich 46 sztuk) też odda Ukrainie. Jak się to złoży w całość, czyli – czołgi oddajemy, samoloty oddajemy i nie pytamy, co z nimi dalej się dzieje, z armii zbiegają setkami żołnierze, a w ich miejsce wchodzą studenci szkół wojskowych, to mamy „państwo rozbrojone”.

I pozostaje nadzieja, że – primo – nikt po nasze bezbronne państwo nie sięgnie, – secundo – amerykanie dozbroją nas szczodrze i to już za kilka lat, – tertio – Święta Panienka okryje nas swym błękitnym płaszczem tak szczelnie, że nikt nas nie zauważy. Z tych trzech ewentualności tylko ta ostatnia wydaje mi się prawdopodobna.

Małgorzata Bratek

[*] Zakłady Hipolita Cegielskiego w Poznaniu, do lat 90-tych największy zakład przemysłowy w Poznaniu

https://myslpolska.info

Komentarzy 14 do “Strumień życiodajnych wiadomości”

 1. Goście z Polski ratują WEF

  Wielu się zastanawiało, dlaczego tak wielu przedstawicieli z III RP zostało do Davos zaproszone.

  Z braku kandydatów od wzięcia udziału w WEF. Ogólnie ostatni WEF w Davos został uznany za zmierzch tej instytucji pana Schwaba. No cóż, startość nie radość, także pan Schwab musi przejść przez fazę sklerozy zanim odejdzie w pokoju.

  Ten ostatni nie jest wszystkim dany, ale to, że UE da Europejom robaki do żarcia, też poprawi samopoczucia.

  Z uwagi na to, że maoało kto chciał oddać Klausowi Sch. przysługę, Elon wręcz odmówił, inni nie byli aż tak ostentacyjnie, pojaiwł się problem obsady tych wszystkich medialnych wystąpień, to okazało się, że także goście z III RP teś mogą okazać się przydatni, szczególnie znany kabaretysta z Warszawy:

  który jest gotów wystąpić w każdej scenie, nieważne jak dlece go kompromitującej, byle przed kamerą. W Davos potwierdził oczekiwania, prezentując się jako ten, który rozbroił Polskę, aby umożliwić każdemu, także odbiorcy broni z Polski, napad na Polaków.

  Banda rezydująca w Warszawie towrząca tzw. rząd żydo-banderowski

  https://www.youtube.com/watch?v=7Kh32ChQ75I&t=360s

  dowiodła wielokrotnie, że nie będzie stała na przeszkodzie, gdyby doszło do napadu zbrojnego Kijowa na Polaków. Tą sympatyczną kanalię z wideo powyżej nie zapomną Polacy tak szybko, a to oznacza dla tej kanalii „wejść do historii”, to więcej nie „wejść na Wawel”, z którego każda kanalia będzie wsześniej, czy później, kiedy się Polacy wsreszcie opamiętają, wyrzucona.

  http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_K

 2. Kojak said

  oj Boze Boze Juz dawno mowilem, ze ten Morawiecki czy jak tam ta plugawa gnida sie nazywa to najbardziej odrazajacy i antypolski zydowski lajdak w histori Polski .Brak slow zeby tego smierdzacego gnoja wlasciwie okreslic

 3. Lily said

  „I….l, to jedyny kraj w tamtej
  stronie Swiata,o naszej kolturze,
  ktory Musimy wspierac”.
  Oswiadczyl niejaki p.J.K.

 4. Lily said

  „Oczekuja przyjscia swojego
  Mesjasza,ale zeby To nastapilo
  musza przejac Calkowita wladze
  nad swiatem”.
  „NWO,vel Wielki Reset”
  * „Jeden rzad swiatowy”.
  * „Jedna armia.NATO”.
  * „Jedna religia swiatowa.J-ch”.

 5. UZA said

  „Pan Mateusz Morawiecki (…) zapowiedział, że F-16 (jest ich 46 sztuk) też odda Ukrainie.”

  Powyższa zapowiedź hojnego Pana Mateusza (który rozdaje mienie państwowe jak przedwojenna jaśnie pani landrynki dzieciakom z czworaków) przypomniała mi przeczytaną kiedyś myśl, że ludzkie życzenia , zwłaszcza te złe, nie ulatują w niebyt i mogą wywołać skutki w realnym świecie.
  Otóż jednym ze skutków odzyskania przez nasz Kraj „niepodległości” po obaleniu straszliwej Komuny, prócz upadku dużych zakładów pracy ( takich jak choćby wspomniane w artykule Zakłady HCP), było odnowienie starego, poniemieckiego lotniska w Krzesinach i umieszczenie tam amerykańskich myśliwców F-16. Zważywszy, że lotnisko mieści się na obrzeżach Poznania, mieszkańcy Miasta są narażeni na potworny hałas często przelatujących nad domami , nie wiadomo właściwie po co, piekielnych machin. Z pewnością niejeden nie mógł się w związku z tym oprzeć pokusie złorzeczenia. I teraz te życzenia mogą się spełnić. Nie dość, że machiny będą hałasowały w Banderlandzie a nie nad naszymi głowami, to jeszcze jest nadzieja, że je Ruscy zestrzelą i już nigdy nie powrócą.

 6. lewarek.pl said

  Czy mógłby ktoś wyjaśnić, o czym pisze autorka w pkt.2?

 7. kresowiak said

  Ilu w tym polskim nie rządzie jesy żydów i ukraińców?

 8. Agnieszka said

  @6: Chodzi o Fajzera, proszę Pana.

 9. Wywrotowiec said

  Czarny pedal,mlody ,wyksztalcony z Bostonu.
  Pfizer.
  Kto zacz?

 10. UZA said

  „Ależ się potem solidnie opłacani dysponenci gumki komputerowej nauwijali – tu zmazali, tam skreślili, ówdzie krzyknęli: kłamstwo, albo ten gej to nie od nas… Koniec jest taki, że „nic się nie stało”. I karawan (nie poprawiać) pełznie dalej.”

  Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Plandemiczna propaganda bazowała na umiejętnym podsycaniu emocji, w czym niemałą rolę odegrały sugestywne obrazki i filmiki (wszyscy pamiętamy te sale pełne trumien i konwoje wojskowych ciężarówek, wożące rzekomo do spalarni wielkie ilości włoskich ofiar kowida czy chińskie miasta spowite krematoryjnymi dymami). My próbowaliśmy zwalczać emocje argumentami, powoływaliśmy się na logikę, na wyjaśnienia nielicznych odważnych i uczciwych specjalistów. Powiedzmy sobie szczerze – z marnym skutkiem. Na szczęście znowu pojawiły się filmiki. A to padające widowiskowo ofiary najnowszej światowej epidemii GLE ( „zmarł na gle”), a to dziwne twory, wyciągane z naczyń krwionośnych balsamowanych nieboszczyków, a ostatnio – występy czarnoskórego pederasty, przedstawiającego się jako jeden z dyrektorów Pfizera. I role się odwróciły – teraz oni tłumaczą, argumentują, a publiczność i tak swoje wie.

 11. tras said

  re 1:prostopopolsku
  tych cepów (dudex-moraver-sasin-etc) nikt do davos ‚nie zapraszał’
  une tam się zjawiły (na nasz koszt)
  aby udowodnić poddaństwo zjednoczonych prawiczków aka patrioci
  przywództwu USA/IMF/WB w zwalczaniu putina+chinoli i oczywiście wspieraniu ukronazi
  a tak na marginesie
  post lewarka.pl jest ‚dowodem w sprawie’ – jak ukropolini są niezorientowani w tym co się dzieje na świecie

 12. xrt said

  ad.9

  Tu o młodym więcej

  .https://www.frontnieuws.com/hoe-een-psyop-uit-te-wissen/

 13. Czy polski PODATNIK ZAPŁACIŁ za wyjazd na PRYWATNE "ksiuty" w Davos ???? said

  To PRYWATNE ZBIEGOWISKO w Davos 2023 tego UZURBATORA Klausa Swchaba, to jego całkowicie PRYWATNA inicjatywa, która ma się NIJAK do dzłaności Państwa Polskiego !!!

  Okazuje się, że te DUPKI z 3Rpolin co tam pojechali na to PRYWATNIE zbiegowisko powinni SAMI pokryć KOSZTY swojego wyjazdu na te „ksiuty” gdzie plątały się tabuny „ukrainek” i powiewał „duch” skandalisty Jeffrey Epstein, który się podobno „powiesił” ???

  Mało tego, to PODOBNO ci OSZUŚCI duda, morawiecki, jacek sasin, prezes Polskiej Grupy Energetycznej wojciech dąbrowski, główny akcjonariusz i szef rady nadzorczej ZE PAK zygmunt solorz pojechali na te „ksiuty” w Dawos pojechali na KOSZT polskiego PODATNIKA ???

  Podobno duda, morawiecki, jacek sasin zainkasowali „honoraria” w kwotach:

  od 100,000 do 250,000 Euro

  za swoje PRYWATNE opowiadanie BAJEK na tych „ksiutach” w Davos 2023, bo te ich bajkowe bździny potraktowano jako niby „wykłady” . . . dla „europy” …SIĆ!

  Czy oni zapłacą PODATKI w 3RP od tych kwot jakie „zarobili” w Davos 2023 ???

  Faktycznie to ten ukrainski AWANTURNIK duda w Davos 2023 NAWOŁYWAŁ do WOJNY z Rosją i teraz on WSZYSTKO robi razem z innymi AWANTURNIKAMI żydo-ukrainskimi w 3Rpolin jak morawieckim, kaczynskim, witek, błaszczak, sasin … którzy USIŁUJĄ wykożystać polskich obywateli aby ich WGONIĆ w otwartą WOJNĘ z Rosją na ZAMÓWIENIE tego SKORUMPOWANEGO oszusta bidena z ścieku „waszyngton” i tego skorumpowanego ZŁODZIEJA zelenskiego z Kijowa ???

  „Polish President Duda at Davos says it’s crucial to give Ukraine modern weapons:

  Czy to POLSKI PODATNIK zapłacił za ich PRYWATNY wyjazd tych karierowiczów OSZUSTÓW na te bzdurne PRYWATNE „ksiuty” Schwaba do Davos 2023 ???

  Czy można spowodować, aby posłowie z „polskiego” kneseto-Sejmu z ulicy Wiejskiej warszawki złożyli oficjalne:

  ZAPYTANIA poselskie

  do Urzędu Finansowego skorumpowanej „warszawki” z RZĄDANIEM wyjaśnienia czy ONI ZAPŁACILI stosowne PODATKI w 3RP za wziete od Schwaba „honoraria” od ich „występów” ???

  ZAPYTANIE poselskie też musi zawierać, JAKĄ ogólną KWOTĄ w złotówkach i dewizach OBCIĄŻONO polskiego podatnika, za te ich PRYWATNE wyjazdy dudy, morawieckiego, sasina i INNYCH oszustów UZURPATORÓW z 3Rpolin na te PRYWATNE „ksiuty” tego UZURPATORA Schwoba w Davos 2023 ???

 14. rafalryszkiewicz said

  Durni polacy ,broń może być ,tylko
  amunicji i kodów ,do nie ma !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: