Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  bryś o Wolne tematy (25 – …
  Sudbina Srba o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  miś puchatek o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  miś puchatek o Wolne tematy (25 – …
  Marucha o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  Marucha o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Voodoosch o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  lewarek.pl o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tajna geoinżynieria – projekt zaciemnienia Słońca wchodzi w kolejną fazę

Posted by Marucha w dniu 2023-02-01 (Środa)

Kultowa dla klimatu firma o nazwie „Make Sunsets” chce, aby firmy „sygnalizujące cnotę” płaciły jej za zanieczyszczanie nieba i przyciemnianie słońca, chłodząc planetę Ziemię i powodując spadek poziomu oceanów, ponieważ życiodajna woda na świecie jest zamknięta w lodzie. CEO firmy nazywa się dosłownie „Iseman” (Iceman).

Przyznaje on w oświadczeniu dla MIT Technology Review (link poniżej), że jego operacja jest rodzajem „kultu” i mówi, że jest „moralnie złe”, aby pozwolić na pełne światło słoneczne, ciepło, siedliska oceaniczne i płynną wodę, aby utrzymać się na planecie Ziemia na obecnym poziomie, zobowiązując się do zanieczyszczania nieba i przyciemniania słońca w celu zwalczania tak zwanej „zmiany klimatu”.

Twierdzi, że sposobem na powstrzymanie zmian klimatu jest radykalna zmiana klimatu za pomocą ryzykownej, nieudowodnionej i nieprzemyślanej naukowo globalnej operacji „terraformowania” , która wpłynęłaby na fotosyntezę, uprawy żywności, poziomy oceanów, fitoplankton i siedliska ekosystemów wodnych na całym świecie. A wszystko to w imię „nauki” i walki ze „zmianami klimatu”.

Nawet nauka głównego nurtu wypowiada się przeciwko głupocie kontrolowania atmosfery, chcąc zastąpić Boga.

Ta geoinżynieryjna operacja jest chętnie akceptowana (i krytykowana) przez MIT Technology Review, establishmentowy wydawca, który prawie nigdy nie spotyka się z radykalnym eksperymentem naukowym, który by mu się nie podobał.

Przez lata wydawnictwo to promowało GMO, eksperymentalne szczepionki przeciwko covid, zatruwanie upraw pestycydami, technologię CRISPR i inżynierię genetyczną, jednak programy geoinżynierii na skalę planetarną to najwyraźniej o jeden most za daleko.

Autor James Temple w swoim artykule krytykuje wysiłki zmierzające do zmiany klimatu jako „szalenie przedwczesne” i ostrzega, że nieuczciwy aktor dążący do takich eksperymentów mógłby „cofnąć pole naukowe”, być może podobnie do sposobu, w jaki globalny nacisk na szczepionki mRNA spowodował spadek zaufania publicznego do gigantów farmaceutycznych i organów służby zdrowia.

Z artykułu:

Zachowanie firmy wpisuje się w długo utrzymywane obawy, że „nieuczciwy” aktor bez szczególnej wiedzy na temat nauk atmosferycznych lub implikacji technologii mógłby jednostronnie zdecydować się na geoinżynierię klimatu, bez jakiegokolwiek konsensusu co do tego, czy można to zrobić – lub jaka powinna być odpowiednia średnia globalna temperatura.

Dzieje się tak dlatego, że jest to stosunkowo tanie i technicznie proste do zrobienia, przynajmniej w surowy sposób. David Victor, politolog z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego, ostrzegał przed takim scenariuszem już ponad dziesięć lat temu. Greenfinger, samozwańczy obrońca planety (…) mógłby sam wymusić wiele geoinżynierii” – powiedział, przywołując postać Goldfingera z filmu o Jamesie Bondzie z 1964 r

Zablokowanie słońca, zamrożenie wody w oceanie i załamanie fotosyntezy… co mogłoby pójść nie tak?

Rzeczywiście, odniesienie do Bonda wydaje się odpowiednie, biorąc pod uwagę, że dyrektor generalny Make Sunsets najwyraźniej chce zmniejszyć temperaturę na Ziemi i spowodować globalne zamrożenie ciekłej wody … a jego imię to dosłownie „Iseman” (Iceman). Jak wszyscy fanatycy klimatyczni, jego działania pokazują, że gardzi światłem słonecznym, płynną wodą, siedliskami oceanicznymi, ciepłem, bujnymi lasami deszczowymi i dwutlenkiem węgla, niezbędnym składnikiem odżywczym dla upraw żywności i życia roślinnego na całej planecie.

To, co chcą osiągnąć fanatycy klimatyczni, to prawdziwy „gloom and doom”. Pragną przyćmić słońce i pogrążyć Ziemię w mrocznej przyszłości. Chcą stłumić fotosyntezę, co spowodowałoby globalne straty w uprawach żywności, a następnie głód. Chcą, aby woda oceaniczna została zamknięta w lodzie, powodując obniżenie poziomu oceanów, niszcząc siedliska morskie dla stworzeń oceanicznych, takich jak wieloryby, delfiny i rafy koralowe. Prawie bez wyjątku, fanatycy klimatyczni są anty-ziemscy, anty-życiowi, anty-rolniczy i anty-naukowi. I jakoś myślą, że ich zanieczyszczenie nieba jest pozytywną rzeczą dla planety.

Według NOAA w 1815 roku eksplodowała góra Tambora, wyrzucając do stratosfery 31 mil sześciennych popiołu . Doprowadziło to do „roku bez lata” w Ameryce Północnej, Europie i niektórych częściach Azji. Szacuje się, że z głodu zmarło około 100 000 ludzi, a uprawy żywności na całym świecie zawiodły.

Z NOAA: Wulkaniczna zima spowodowała również nieurodzaj, niedobory żywności i powodzie w większości Ameryki Północnej, Europie Zachodniej i części Azji. Według historycznych źródeł klimatologicznych liczba ofiar śmiertelnych wydarzenia z 1815 r. Wyniosła 11 000 w wyniku przepływów piroklastycznych i ponad 100 000 w wyniku niedoborów żywności w następnej dekadzie. MIT Technology Review określa ten kataklizm jako „naturalny”, ale nie dodaje odpowiedniego określenia „katastrofa”. Make Sunsets próbuje odtworzyć tę klęskę żywiołową i spowodować globalny kataklizm spowodowany przez człowieka, którego skutki są podobne do bardzo dużej erupcji wulkanu.

Pięćdziesiąt lat nieudanych prognoz klimatycznych

Innym problemem związanym z tym wszystkim jest to, że planeta tak naprawdę nie ociepla się tak, jak nam powiedziano. Dane dotyczące temperatury były rutynowo zmieniane i wybierane przez kultystów klimatycznych. Poziom oceanów wcale się nie podniósł, a twierdzenie, że dwutlenek węgla jest niebezpiecznym zanieczyszczeniem, okazało się czystą bzdurą.

Zdumiewające 50 lat nieudanych przepowiedni apokalipsy pokazuje, że szaleńcy klimatyczni żyją we własnej urojonej krainie fantazji fałszywej nauki i fałszywych narracji. Niestety, tak całkowicie wierzą we własne kłamstwa, że czują się usprawiedliwieni w przeprowadzaniu radykalnych, niebezpiecznych eksperymentów zmieniających ziemską atmosferę w celu zablokowania słońca i uwolnienia globalnego zamarznięcia i nieurodzaju.

W artykule New York Times z 1969 r. propagator depopulacji, dr Paul Ehrlick, stwierdził, że do 1989 r. „wszyscy znikną w chmurze błękitnej pary”, jeśli wzrost liczby ludności nie zostanie spowolniony. Budząca wielki strach „niebieska para” nigdy się nie zmaterializowała.

W latach 70. i 80. korporacyjne media wielokrotnie ostrzegały przed „globalnym ochłodzeniem” i „nową epoką lodowcową”, która szybko nadchodzi. A jednak jesteśmy tutaj, prawie 50 lat później, kiedy fanatycy klimatyczni próbują wywołać nową epokę lodowcową.

Z The Guardian, 29 stycznia 1974 :

W 1989 roku Associated Press z zapartym tchem poinformowała , że do roku 2000 całe narody zostaną zalane wodą oceaniczną z powodu gwałtownego wzrostu poziomu oceanów.

Te narody wciąż istnieją. Z plażami i wszystkim.

W marcu 2000 roku The Independent twierdził , że globalne ocieplenie przyspieszy tak szybko, że śnieg odejdzie w przeszłość. „Dzieci po prostu nie będą wiedzieć, co to jest śnieg”. Powiedz to ludziom w USA, którzy właśnie przeżyli naprawdę epicką burzę śnieżną podczas świątecznego weekendu. Przykładów jest coraz więcej, od wszystkich typowych podejrzanych: NYT, The Guardian, Associated Press i wielu innych.

Są też osobistości: na przykład Al Gore ostrzegający, że cała pokrywa lodowa północnego bieguna zostanie stopiona do 2013 roku. Polarna pokrywa lodowa nadal istnieje. Książę Karol oczywiście włączył się, mówiąc w 2009 roku, że mamy tylko „96 miesięcy”, aby uratować świat przed zmianami klimatycznymi. To było ponad 12 lat temu. Ziemia nie została zniszczona, ale królowa nie żyje.

Jeszcze kilka lat temu wszelkie wzmianki o „geoinżynierii” były wyśmiewane jako teoria spiskowa

Do niedawna każdy, kto wspominał o „geoinżynierii” lub operacjach globalnego zaciemniania, był wyśmiewany jako zwolennik teorii spiskowych, mimo że urzędnicy państwowi (i liczne patenty) otwarcie odnosili się do takich operacji w celu uzyskania kontroli nad pogodą. Sekwestracja węgla — proces usuwania CO2 z atmosfery i blokowania go — jest inną formą terraformowania, procesu zmiany klimatu planety, aby uczynić go niegościnnym dla jej obecnego ekosystemu, często w ramach przygotowań do zajęcia przez inne formy życia. planeta.

Sekwestracja węgla jest rodzajem terraformowania i ma na celu proces fotosyntezy, w którym wszystkie zielone rośliny wytwarzają energię. Trzy składniki fotosyntezy to; światło słoneczne, woda i dwutlenek węgla. Fanatycy klimatyczni są teraz w stanie wojny z 2 z 3 na tej liście . Uznali dwutlenek węgla za substancję zanieczyszczającą i próbują blokować słońce.

Jak stwierdzam w moim dzisiejszym podcaście, kult klimatyczny jest w rzeczywistości kultem samobójczym . Gdyby osiągnęli swoje nikczemne cele dla planety ziemia, nie rosłyby żadne uprawy żywności na dużą skalę, a ekosystemy oceaniczne rozpadłyby się. Ziemia pogrążyłaby się w zimnym, mroźnym Ciemnym Wieku z powodu zaciemnienia słonecznego, a współczesna cywilizacja ległaby w gruzach. Czy tego chcą fanatycy klimatyczni? Wydaje się, że tak, biorąc pod uwagę nieustanny demontaż infrastruktury energetycznej, która umożliwia funkcjonowanie współczesnej cywilizacji.

– Startup o nazwie „Make Sunsets” rozpoczął geoinżynierię / terraformację na Ziemi
– Korporacje sygnalizujące cnotę płacą firmie za ZANIECZYSZCZANIE nieba i zdobywanie „kredytów na chłodzenie”
– Firma uwalnia dwutlenek siarki do stratosfery, aby blokować słońce
– Wszystko to nazywało się „ teoria spiskowa” przez media, ale teraz została UZNANA
– CEO przyznaje, że prowadzi „kult” zakorzeniony w nonsensach związanych ze zmianami klimatycznymi
– Podobnie jak złoczyńca z komiksu, CEO nazywa się „Iseman” (Lodziarz)
– Celem jest obniżenie temperatur i popchnięcie Ziemi w nową epokę lodowcową
– Fanatycy klimatu pogardzają płynną wodą, ciepłem, światłem słonecznym, zielonymi roślinami, opadami deszczu i oceanami
– Żądają zamarzniętego lodu, martwych lasów deszczowych, ciemności, zimna i zniszczenia siedlisk morskich
– Celem jest globalne ZACIEMNIENIE słońca, MIT przyznaje, że jest wzorowane na katastrofalnej erupcji wulkanu
– Wybuch góry Tambora w 1815 r. spowodował światowy głód i nieurodzaje, „rok bez lata”
– Roboty Roomba robią zdjęcia właścicielom domów w toaletach, następnie podziel się z ludźmi w innych krajach
– 10 dzikich prognoz rosyjskiego Miedwiediewa na temat wojny domowej w USA, upadku UE i krajów BRICS

Zimowe oszustwo inżynieryjne, chemiczne zarodkowanie lodu

Na całym świecie mają miejsce ekstremalne, niszczycielskie i bezprecedensowe zjawiska „mroźnych opadów” . Wiele z tych zdarzeń rozpoczyna się w zakresach temperatur znacznie powyżej punktu zamarzania (chociaż temperatury na ziemi mogą gwałtownie spadać w miarę rozwoju procesu zarodkowania). Czemu?

Większość nigdy nie słyszała o „chemicznym zarodkowaniu lodu w celu modyfikacji pogody”, ale istnieją patenty na ten proces, a chiński rząd już dawno przyznał się do inżynierii zamarzniętych opadów atmosferycznych. Poniższy 90-sekundowy film jest zdumiewający, szeroka na 200 stóp rzeka lodu przepływająca przez saudyjską pustynię 2 listopada 2015 r.

River of Ice through Saudi Arabia with hail the size of golf balls 2015

Ekstremalne gradobicia zdarzają się z alarmującą częstotliwością , często w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, gdzie takie burze nie występowały w przeszłości.

„Burza lodowa” uderza w Arabię Saudyjską na początku listopada 2015 r

Kiedy burze obciążone wilgocią są nasycone sztucznymi/ chemicznymi pierwiastkami zarodkującymi lód (ze względu na destrukcyjną próbę inżynierów klimatu, aby tymczasowo obniżyć temperaturę gruntu na ziemi), burze, które byłyby potopem deszczu, stają się bezprecedensowymi atakami zamarzniętych opadów .

Rekordowa burza gradowa w Quito w Ekwadorze, 14 lutego 2015 r

 

Szkody wyrządzane przez szybko nasilające się burze gradowe są ogromne i rosną.

[Więcej zdjęć – w oryginalnym artykule – admin]

Poniżej znajduje się szokujące zdjęcie „kulek lodu” spiętrzonych na brzegach jeziora Michigan. Dlaczego nie ma długoterminowych zapisów historycznych dotyczących tak głębokiego zjawiska? Chemiczne materiały zarodkujące lód tworzą centralny rdzeń lodu, który gromadzi się wokół siebie. Ruch fal przyczynia się następnie do sferycznego kształtu.

„Kule lodu” utworzyły się i nagromadziły na jeziorze Michigan w ciągu ostatnich kilku lat, dlaczego? Takie „kulki lodu” utworzyły się nawet na wodzie w jeziorze, która miała 40 stopni, jak to możliwe w temperaturach znacznie przekraczających normalny punkt zamarzania? Bez chemicznego zarodkowania lodu nie jest to możliwe.

Co dzieje się na brzegach odległych mórz? Jednak w ostatnich latach pojawiło się więcej „kul lodowych”.

„Kule lodowe” na Wybrzeżu Bałtyckim w północnej Polsce. „Oficjalne” źródła podają, że to niedawne bezprecedensowe zjawisko jest po prostu „naturalne”. Czy mamy im wierzyć?

Inne kraje europejskie odnotowują to samo zjawisko.

Lodowe kule na wybrzeżu Finlandii. „Oficjalne” wyjaśnienie tej niedawnej tajemniczej anomalii? Ponownie powiedziano nam, że jest to „naturalne” zjawisko.

Jak naturalnie wyglądają te „lodowe naleśniki” na poniższym zdjęciu?

Wiadomości CNN nazwały te „lodowe naleśniki” „tajemniczymi”. Zjawisko to zaobserwowano również w ostatnich latach na różnych jeziorach i rzekach. To skrajna jednorodność tych formacji oddziela je od wszelkich zjawisk naturalnych.Chemiczne materiały zarodkujące są głównym czynnikiem powodującym niedawną wysypkę głębokich formacji lodowych.

„Marznący deszcz” stał się teraz powszechny. Ekstremalne „burze lodowe” sieją spustoszenie na całym świecie . W zależności od warunków atmosferycznych i temperatur, opady z burz, które zostały spryskane chemicznymi materiałami zarodkującymi lód, mogą dotrzeć do ziemi, zanim faktycznie zamarzną.

To zdjęcie pojazdu zostało zrobione w Versoix w Szwajcarii. Wcześniej bezprecedensowe burze lodowe stały się teraz normą, ponieważ geoinżynierowie robią wszystko, co w ich mocy, aby stworzyć tymczasowe chemiczne ochłodzenie w szybko ocieplającym się świecie.

Gdzie można zobaczyć najgłębsze przykłady chemicznego zarodkowania lodu? Poniższe zdjęcia satelitarne przedstawiają całkowicie nienaturalne struktury formowania się lodu na Oceanie Arktycznym, 15 września 2015 r. Temperatury Oceanu Arktycznego utrzymują się na rekordowo wysokim poziomie, a ocieplenie wciąż się pogarsza . Dlaczego lód miałby tworzyć się na otwartej wodzie w takich warunkach iw sposób zupełnie inny niż normalna zimowa ekspansja lodu? I to wszystko w ciągu roku, który miał rekordowe ciepło i topnienie lodu w Arktyce ? Tworzenie się lodu powierzchniowego na rekordowo ciepłych morzach pogarsza ogólne ocieplenie, zatrzymując ciepło poniżej .

Kolejne zdjęcie satelitarne wykonane nad Oceanem Arktycznym, 15 września 2015 r. Wyraźnie widać wyjątkowo anomalne formowanie się lodu na powierzchni morza.

Nawet do listopada 2015 r. utrzymywały się zdumiewająco wysokie temperatury oceanów i nadal biją rekordy . Poniższa mapa wyraźnie pokazuje, że temperatura powierzchni morza wynosiła aż 24,7 stopnia POWYŻEJ NORMALNEGO poziomu w Oceanie Arktycznym w dniu 7 listopada 2015 r.

Poniższy fragment został zaczerpnięty z niedawno opublikowanego artykułu z „Arctic News”, należy go uważnie przeczytać. Wiadomości arktyczne opisują skutki cząstek atmosferycznych (głównie pochodzących z geoinżynierii, do których wiadomości arktyczne nie chcą się przyznać). Następnie wyraźnie stwierdzają negatywne ogólne skutki tych cząstek (ponownie, wynik geoinżynierii).

A na końcu artykułu, z którego zaczerpnięto ten fragment, Arctic News i Arctic Methane Emergency Group wzywają do natychmiastowego wdrożenia globalnej geoinżynierii, tak jakby nie działo się to już od ponad 6 dekad w jasny sposób i nie powoduje katastrofalnych efekty. Wszyscy musimy pilnie „odsiać dziecko z kąpieli”, że tak powiem. Chociaż dane z pierwszej linii z wiadomości z Arktyki są dokładne i możliwe do zweryfikowania z innych źródeł,

Aerozole, cząstki stałe, w szczególności siarczany, mogą zapewnić krótkotrwałe ochłodzenie powierzchni morza. Duże ilości siarczanów są emitowane z obszarów przemysłowych na wschodzie Ameryki Północnej i Azji Wschodniej. Na półkuli północnej efekt Coriolisa powoduje, że takie emisje zwykle docierają do obszarów nad pobliskim oceanem na wschód od takich obszarów przemysłowych, co powoduje znaczne ochłodzenie tam powierzchni morza, aż cząstki stałe spadną z nieba. Ponieważ siarczan jest emitowany na bieżąco, efekt chłodzenia trwa bez większych przerw.

Siarczan ten ma działanie chłodzące na obszary powierzchni morza, gdzie prądy oceaniczne przenoszą ciepłą wodę w kierunku Oceanu Arktycznego. Ponieważ powierzchnia morza staje się zimniejsza, parowanie jest mniejsze, a tym samym mniejsza wymiana ciepła z oceanu do atmosfery w czasie potrzebnym wodzie na dotarcie do Oceanu Arktycznego.

W rezultacie woda pod powierzchnią morza pozostaje cieplejsza, gdy przemieszcza się w kierunku Oceanu Arktycznego. Podobnie, jak pokazano na powyższym zdjęciu, dwutlenek siarki emitowany na obszarach przemysłowych w Ameryce Północnej i Azji Wschodniej może rozprzestrzeniać się nad oceanami, ochładzając wody powierzchniowe prądów, które kierują wodę w kierunku Oceanu Arktycznego.

Tak więc ogólny wniosek z Arctic News jest taki, że cząstki atmosferyczne pogarszają, a nie poprawiają złą sytuację. Jednak nadal wzywają do wdrożenia geoinżynierii, jakby to nie było źródłem „zanieczyszczenia atmosfery”, które właśnie potępili.

Poniżej znajduje się najnowsze zdjęcie satelitarne powierzchni morza u wybrzeży Grenlandii. Ponownie widzimy niezwykle anomalny i bezprecedensowy wzór formacji lodowych, takich jak te pokazane wcześniej w tym artykule. Ogromne wysiłki geoinżynierów w zakresie chemicznego zarodkowania lodu w Arktyce są niezaprzeczalne.

„Prognoza” AccuWeather (zaplanowana pogoda) na 16-20 listopada 2015 r. pokazuje śnieg z najwyższą temperaturą w ciągu dnia na poziomie 59 F. i najniższą w nocy na poziomie 40 stopni. Czemu?

Na następnej mapie widzimy, że 22-go ponownie pojawi się śnieg przy takich samych temperaturach jak we wcześniejszej prognozie, ale 25-go tylko deszcz przy znacznie niższych temperaturach? Śnieg jest teraz często zgłaszany w temperaturach do 50 F., a nawet wyższych, witamy w świecie chemicznego zarodkowania lodu. Jak wcześniej wspomniano, istnieją patenty na takie procesy i znowu chińscy naukowcy otwarcie przyznali się do swoich programów tworzenia sztucznych burz śnieżnych .

Jaki scenariusz opracowują geoinżynierowie w USA z ich chemicznymi ochłodzeniami zarodkowymi lodu? Dokładne przeciwieństwo tego, co działo się w USA przez ostatnie 3 zimy . Skrajny scenariusz pokazany na najnowszej mapie NOAA poniżej jest historycznie bezprecedensowy, ale w ostatnich latach stał się normą.


„Zaplanowana” pogoda przez geoinżynierów przewiduje temperatury do 20 stopni poniżej normy na zachodzie i 20 lub więcej stopni powyżej normy na wschodzie.

Chemiczne zarodkowanie lodu podczas burz i opadów tworzy zimną, gęstą warstwę powietrza na poziomie gruntu, która może tymczasowo obniżyć temperaturę. Ale jaki jest całkowity koszt? Zdziesiątkowany system klimatyczny, pogłębiające się globalne ocieplenie planety oraz całkowite skażenie atmosfery i powierzchni naszej planety (z powodu wysoce toksycznych opadów z programów inżynierii klimatycznej).

Jeśli uważasz, że twoja zimowa pogoda jest naturalna, pomyśl jeszcze raz. Ujawnienie trwającego szaleństwa inżynierii klimatycznej jest wyzwaniem, któremu wszyscy musimy stawić czoła, aby twój głos był słyszalny w tej bitwie. Przekaż rzetelne informacje wszystkim tym, którzy powinni wiedzieć, a nie wiedzą. Spraw, aby każdy dzień się liczył w tej najbardziej krytycznej walce.

https://inny.info

Komentarzy 17 do “Tajna geoinżynieria – projekt zaciemnienia Słońca wchodzi w kolejną fazę”

 1. Marek said

  Zasrywanie nieba tzw smugami chemicznymi działa wg mnie przeciwskutecznie. Zwiększa średnią temperaturę, bo w nocy zachmurzone niebo zapobiega ucieczce ciepła z rozgrzanej powierzchni ziemi, działa jak szklarnia. Mam też podejrzenia, że smugi ograniczają tworzenie chmur deszczowych.
  Gady, za co się nie wezmą, to spartolą. Od ekonomii, po zdrowie, a nawet klimat. O religii nie wspomnę.

 2. Mietek said

  Żadne środki chemiczne nie pomogą, gdyż te zmiany są ustawione jak w zegarku, to sama natura reguluje, a jak działa ten mechanizm nikt nie jest w stanie określić.
  Cała historia ludzkości pokazuje że cywilizacje starożytne kończyły swój żywot, właśnie z powodu zmian klimatycznych, a nie wojen czy chorób, w Polsce też były okresy gorące i bardzo zimne, gdyż nawet Bałtyk był skuty lodem, a dzisiaj gdzie są pustynie, kiedyś były żyzne gleby, tego procesu nikt nie zatrzyma, na zmianach klimatu, jak zawsze jedni zyskają, inni stracą, ludzie jak zawsze, będą musieli się przystosować, kto mądry już planuje przyszłość w Rosji, w tak wielkim kraju zawsze będą regiony zdolne do życia.
  Rosjanie budują wzdłuż kolei Transsyberyjskiej wielkie elewatory do zboża, zaczynając od Kazania dalej do Jekaterynburga do Nowosybirska, potem załadunek na wagony, i do Azji, w najbliższych latach, tylko za Uralem będą zbierać ok 100 mln ton zboża rocznie.

 3. Marcin said

  Wiadomo że Ziemia jest we władaniu czarcich bękartów.
  I nie jest pytaniem czy ją zniszczą ale kiedy.
  Już bardzo niedługo.

 4. Krystian Szeliga said

  29 stycznia Morze Azowskie zmarznięte na kość.

 5. Boydar said

  „ta” władza ma możliwość rządzenia tylko w łagodnym klimacie, więc uczynią wszystko aby zatrzymać walec przyrody

 6. lewarek.pl said

  Ech, ta kurwa Ewa, zeżarła ten owoc skuszona przez węza („będziecie jako bogowie znający dobro i zło”), no i mamy tego skutki.

 7. Re.3 Oby jak najszybciej…

 8. Listwa said

  @ 3 Marcin said

  „Wiadomo że Ziemia jest we władaniu czarcich bękartów.”
  – nie jest. Mogą tylko tyle pochasać na ile ludzka głupota im umożliwi.

  @ 7 Semperparatus said

  Idiotyczny pesymizm.
  Masz i posłuchaj mądrzejszego od ciebie. Jezus Chrystus przyjął ciało, takze po zmartwychwstaniu.
  Więc nie pitol ciągle tej swojej bajki.

 9. Neptek said

  Ze tych H…i nikt nie prubuje odstrzelic.
  Tylko zwykli ludzie gina

 10. walthemar said

  „W latach 1969 i 1970 CIA stosowała futurystyczną technologię do
  modyfikowania stanu pogody w celu spustoszenia upraw kubań skiej
  trzciny cukrowej, a przez to podkopania kubańskiej gospodarki. Sa-
  moloty startujące z ośrodka marynarki wojennej nad jeziorem China
  na pustyni kalifornijskiej, gdzie prowadzono prace badawcze nad nai”
  nowszymi technologiami, przelatywały nad wyspą i faszerowalYchlnu-
  ry deszczowe pewnymi kryształkami. Te zaś sztucznie, w przyspiesZo-
  nym tempie, wywoływały ulewne deszcze nad obszarami nierolniczY1111′
  za to na plantacjach trzciny panowała długotrwała susza. Spow0c1°-
  wane przez kryształki gwałtowne ulewy błyskawicznie zalewały nie’
  które obszary, powodując nagłe i groźne dla życia powodzie.”

  To znalazlem w ksiazce
  William Blum – Państwo zła – Przewodnik po mrocznym imperium (2003)
  .https://docer.pl/doc/n5vv00

 11. UZA said

  „Wiadomo że Ziemia jest we władaniu czarcich bękartów.
  I nie jest pytaniem czy ją zniszczą ale kiedy.
  Już bardzo niedługo.”

  Ja powiedziałabym, że Ziemia jest we władaniu uczniów czarnoksiężnika, którzy beztrosko igrają z siłami, których nie rozumieją i których w gruncie rzeczy nie potrafią kontrolować. O ile jednak w baśni pojawia się w końcu kompetentny czarnoksiężnik, który przywraca porządek, to w realnym świecie takiego kogoś nie ma, przynajmniej wśród ludzi. Wpływowi bogacze, dysponujący władzą, jaką daje pieniądz, wymyślają różne bzdury i forsują ich realizację, nie troszcząc się o konsekwencje. Jedyną nadzieję możemy pokładać w zapowiedzi Pana Jezusa, że ten straszny czas zostanie skrócony. Skrócenie owo ma jednak charakter względny skoro „jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień”. Jakie to szczęście, że jesteśmy śmiertelni !

  „Jezus Chrystus przyjął ciało, także po zmartwychwstaniu.”

  Owszem, ale to nie było jednak takie zwyczajne ciało jak nasze, skoro Pan Jezus mógł wejść do domu mimo zamkniętych drzwi ( gdy odwiedził Apostołów – najpierw bez Tomasza a później z Nim) i znikać (jak to miało miejsce wobec uczniów wybierających się do Emaus) .

 12. Romek said

  Jak dla mnie, te opryski , to rozmrażanie „północnych zasobów „

 13. I*** said

  (8) Mogą pohasać…

  (9) Nikt nie próbuje…

 14. Listwa said

  @ 11 UZA
  „którzy beztrosko igrają z siłami, których nie rozumieją i których w gruncie rzeczy nie potrafią kontrolować.”
  – oczywiście.

  „to nie było jednak takie zwyczajne ciało jak nasze”

  – Semperparatus opowiada że życie duszy w ciele to dla niej jest piekło. I jeszcze powołuje sie na Jezusa Chrystusa.

 15. Listwa said

  @ 13 I*** said
  Dzięki.

 16. UZA said

  „Semperparatus opowiada że życie duszy w ciele to dla niej jest piekło”

  Pan Semperparatus odświeża średniowieczne herezje, uważane powszechnie za pogrzebane w mrokach dziejów. Nie wiem dlaczego to czyni, ale bądźmy wyrozumiali, bo – jak trafnie zauważył Szpotański (tak chętnie cytowany przez red. Michalkiewicza) – „kto w szpony dostał się hipostaz, rzeczywistości już nie sprosta”.

 17. Szczepan Zbigniewski said

  Czyli katar, gnostyk.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: