Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Konserwatyzm ludowy
  Greg o Wolne tematy (25 – …
  Greg o Wolne tematy (25 – …
  AnuLa o Jak zostałam sąsiadką „M…
  AnuLa o Dlaczego kot ugniata? Uważaj,…
  Yagiel o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Krzysztof M o Wolne tematy (25 – …
  ? o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  Neptek o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Objawy neuropsychiatryczne „po”

Posted by Marucha w dniu 2023-02-02 (Czwartek)

Nie powinniśmy bagatelizować ani próbować normalizować objawów neuropsychiatrycznych po zastrzykach przeciw COVID-19. Każdą sprawę należy traktować poważnie. Samobójstwa po 10 grudnia 2020 r. powinny zostać zbadane, a producent, dawki i daty szczepienia powinny zostać zarejestrowane przez personel medyczny i odnotowane przez członków rodziny.

Tłumaczenie wpisu dr Petera McCullough w serwisie Substack o pojawiających się opracowaniach na temat nowych powikłań po preparatach przeciw covid-19. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

Ostra psychoza po szczepieniu na COVID-19

Alarmujące niepublikowane opracowania mówią o ostrych objawach neuropsychiatrycznych.

Niezaszczepieni pacjenci wspominali pół żartem, że przyjęcie szczepienia przeciw COVID-19 doprowadza niektórych z ich przyjaciół i członków rodziny do „szaleństw”. Chociaż zawsze odrzucałem to jako napędzaną strachem ideologię szczepionkową, która zastępuje zdrowy rozsądek u niektórych fanatyków, to rosnąca literatura na temat objawów neuropsychiatrycznych jest alarmująca.

Obecnie istnieje około 10 prac opisujących ból głowy, gorączkę i szereg ostrych objawów neuropsychiatrycznych po szczepieniu zarówno mRNA, jak i adenowirusem COVID-19. Silne uprzedzenia wśród redaktorów i wydawców sprawiły, że niezliczone artykuły nie trafiły do ​​głównych mediów medycznych, dlatego trzeba szukać daleko, aby znaleźć informacje na temat bezpieczeństwa szczepionek.

Borovina i in. z Chorwacji opisali trzy przypadki ostrego bólu głowy, po którym nastąpiła psychoza.

Borovina T, Popović J, Mastelić T, Sučević Ercegovac M, Kustura L, Uglešić B, Glavina T. First Episode of Psychosis Following the COVID-19 Vaccination – A Case Series. Psychiatr Danub. 2022 Summer;34(2):377-380. doi: 10.24869/psyd.2022.377. PMID: 35772162.

Wszyscy trzej pacjenci wymagali hospitalizacji z gruntownymi badaniami diagnostycznymi i leczeniem. Jeden z przypadków zakończył się próbą samobójstwa z nożem w brzuchu, co wymagało pilnej operacji jamy brzusznej.

Jako lekarz jestem zaniepokojony dowodami medycznymi wskazującymi na kodowane genetycznie białko kolczaste SARS-CoV-2 z Wuhan Institute of Virology w ludzkim mózgu po szczepieniu. Zastanawiam się, ile subtelnych zmian pozostaje nierozpoznanych klinicznie. Nawet jeśli dotyczy to niewielkiej grupy, to ogromna liczba zgłaszających się sprawia, że ​​wszelkie „rzadkie” powikłania stają się powszechnym problemem w praktyce klinicznej.

Podsumowując, nie powinniśmy bagatelizować ani próbować normalizować objawów neuropsychiatrycznych po zastrzykach przeciw COVID-19. Każdą sprawę należy traktować poważnie. Samobójstwa po 10 grudnia 2020r. powinny zostać zbadane, a producent, dawki i daty szczepienia powinny zostać zarejestrowane przez personel medyczny i odnotowane przez członków rodziny.

Borovina T, Popović J, Mastelić T, Sučević Ercegovac M, Kustura L, Uglešić B, Glavina T. First Episode of Psychosis Following the COVID-19 Vaccination – A Case Series. Psychiatr Danub. 2022 Summer;34(2):377-380. doi: 10.24869/psyd.2022.377. PMID: 35772162.

Mörz M. A Case Report: Multifocal Necrotizing Encephalitis and Myocarditis after BNT162b2 mRNA Vaccination against COVID-19. Vaccines (Basel). 2022 Oct 1;10(10):1651. doi: 10.3390/vaccines10101651. PMID: 36298516; PMCID: PMC9611676.

Acute Psychosis after COVID-19 Vaccination, Peter A. McCullough, MD, MPH, January 30, 2023

https://ekspedyt.org/

Komentarzy 8 do “Objawy neuropsychiatryczne „po””

 1. MatkaPolka said

  Project Veritas przeprowadził kolejną tajną operację, która była mega szokująca. Jordon Trishton Walker, opisywany jako „dyrektor ds. badań i rozwoju w firmie Pfizer”, twierdził, że kontrowersyjna firma mutuje wirusa COVID-19 w celu produkcji przyszłych szczepionek.

  Otóż Projekt Veritas przyłapał dyrektora strategicznego Pfizera, Jordana Tristana Walkera, na chwaleniu się, że Pfizer produkuje nowe wirusy, wypuszcza je a następnie sprzedaje „lekarstwo” w postaci szczepionek mRNA po to, aby firma Pfizer była bardzo dochodowa.

  Ponieważ ten „czarny naukowiec” to w praktyce jak się okazało żaden „doktor medycyny”, lub „naukowiec” tylko zwykły, pospolity pedałek do towarzystwa – numer dwa w firmie pfizer (!) – rozpętało się piekło. (James O’Keefe umówił sie na “randkę homoseksualną” z Walkerem)

  Wszyscy zobaczyli jak po kilku pytaniach, pedałkowi szarlatanowi rozpadła się psychika i zaczął zabawnie histeryzować. Ściek desperacko usuwa ten film, gdzie się tylko da oraz jego nazwisko po obnażeniu prawdy o tej murzyńskiej, pedalskiej maskotce.

  Ponadto przyznał, że w laboratoriach Pfizera tworzy się nowe warianty wirusa.
  Ci, którzy wzięli Pfizera – mogą teraz usiąść i się na spokojnie zapoznać z osobą która „wynalazła” ich preparat.

  Pfizer pękł po słynnej akcji Projektu Veritas i bombardowany zapytaniami milionów ludzi odpowiedział na zarzuty i przyznał, że rzeczywiście manipulują wirusem covid. To nie wszystko – wypluli też bardzo długą listę skutków ubocznych „szczepionek” na covid. To już nie podlega zatem żadnej dyskusji. Przyznali się oficjalnie pod naporem faktów, że ich „szczepionka” może zaszkodzić ludziom.
  Lista skutków ubocznych – po „Szczepionce” – to wszystko co dolegało „zmarłym nagle na nie wiadomo na co”

  I wersja z napisami:

  Pfizer Director Assaults James O’Keefe & Veritas Staff; Destroys iPad Showing Undercover Recordings

  Po polsku
  h ttps://rumble.com/v27fkuu-chyba-najwiksza-jak-do-tej-pory-bomba-projektu-veritas.html

 2. MatkaPolka said

  Research Updates and Statements
  Pfizer Responds to Research Claims

  Seek medical attention right away if you have any of the following symptoms

  • difficulty breathing, swelling of the face and throat, a fast heartbeat, a bad rash all over the body, dizziness, and weakness

  • Myocarditis (inflammation of the heart muscle) and pericarditis (inflammation of the lining outside the heart) have occurred in some people who have received COMIRNATY® (COVID-19 vaccine, mRNA) or Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine. The observed risk is higher among adolescent males and adult males under 40 years of age than among females and older males, and the observed risk is highest in males 12 through 17 years of age. In most of these people, symptoms began within a few days following receipt of the second dose of vaccine. The chance of having this occur is very low

  Polski
  Należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów:

  • trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy i gardła, szybkie bicie serca, ostra wysypka na całym ciele, zawroty głowy i osłabienie
  • Zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenie osierdzia (zapalenie błony śluzowej poza sercem) wystąpiły u niektórych osób, które otrzymały szczepionkę COMIRNATY® (szczepionka COVID-19, mRNA) lub szczepionkę Pfizer-BioNTech COVID-19.

  Zaobserwowane ryzyko jest większe wśród dorastających mężczyzn i dorosłych mężczyzn w wieku poniżej 40 lat niż wśród kobiet i starszych mężczyzn, a obserwowane ryzyko jest największe u mężczyzn w wieku od 12 do 17 lat. U większości tych osób objawy zaczęły się w ciągu kilku dni po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki. Szansa na to, że to nastąpi, jest bardzo mała

  • Działania niepożądane zgłaszane po podaniu tych szczepionek obejmują:
  • Ciężkie reakcje alergiczne
  • Nieciężkie reakcje alergiczne, takie jak wysypka, świąd, pokrzywka lub obrzęk twarzy
  • Zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego)
  • Zapalenie osierdzia (zapalenie mięśnia sercowego) błony śluzowej poza sercem)
  • Ból w miejscu wstrzyknięcia
  • Zmęczenie
  • Ból głowy
  • Ból mięśni
  • Dreszcze
  • Ból stawów
  • Gorączka
  • Obrzęk w miejscu
  wstrzyknięcia • Zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia
  • Nudności
  • Złe samopoczucie
  • Powiększenie węzłów chłonnych (limfadenopatia)
  • Zmniejszony apetyt
  • Biegunka
  • Wymioty
  • Ból ramienia
  • Omdlenie w związku z wstrzyknięciem szczepionki
  • Niezwykła i uporczywa drażliwość
  • Niezwykłe i uporczywe złe karmienie
  • Niezwykłe i uporczywe zmęczenie lub brak energii
  • Niezwykłe i uporczywe chłodna, blada skóra
  • Zawroty głowy

  Mogą to nie być wszystkie objawy możliwe działania niepożądane tych szczepionek. Zadzwoń do dostawcy szczepień lub pracownika służby zdrowia w sprawie uciążliwych skutków ubocznych lub skutków ubocznych, które nie ustępują.

  • Osoby powinny zawsze pytać swoich pracowników służby zdrowia o poradę medyczną dotyczącą zdarzeń niepożądanych. Zgłaszaj działania niepożądane szczepionek do Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) Systemu Zgłaszania Niepożądanych Zdarzeń Poszczepiennych (VAERS).
  Bezpłatny numer VAERS to 1-800-822-7967 lub zgłoś się online na stronie

 3. MatkaPolka said

  https://www.pfizer.com/newsroom/updates-and-statements

 4. Tekla said

  Mojej corki kolega popelnil samobojstwo,wrazliwy mlody człowiek ,30 letni,pogodnył ,zyczliwy.. ,wielka rozpacz w rodzinie..corka moja nie rozumie dlaczego to zrobił..był młody..miał wiele zainteresowan..
  Z racji tego ,ze corka wyjechała z kraju 11 lat temu te kontakty nie byly takie bliskie..
  Dziwna historia,pojechała do miasta swego dziecinstwa załatwiac sprawy administracyjne i przy okazji poszła na cmentarz odwiedzic grob Dziadkow..a tam przed kaplica zobaczyła nekrolog kolegi..ktory 1.5 miesiaca wczesniej zostal pochowany..
  Ma zal do siebie ,ze zaniedbala ta przyjazn..mamus dlaczego on to zrobił…
  Rizmawiala z Jego Matka..byl zupelnie spokojny podobno jak sie z Nia zegnal wieczorem..

 5. Mg-42 said

  Analizujac to wszystko co sie w Polsce dzieje Czy wokolo niej.Jest wynikiem spisku finansowych elit swiata zachodu.Ktore chca zawszelka cene wymordowac nas Slowian kreujac wojny kryzysy niesnaski narodowosciowe Rekami tychze Slowian.
  Widac tu intelekt (swiatowego zydostwa).I tu potrzeba jasna postawa Wszystkich Slowian ””””””Koniec panowania zydostwa w Panstwa Slowianskich.Ich panowanie zawsze jest pod przykrywka pieknych chasel np.Wolnosc sprawiedliwosc demokracja liberalizm milosc chrzescijanska ect.
  POLACY nie dajmy sie na to nabierac.Sa to sprawy bardzo skaplikowane I nieda sie tego rozwiazac w sposob tez skaplikowany.
  W prosty sposob mowic radykalna prawde i to ;;;;Brutalna prawde po imieniu.
  Dzis POLSKA nie rzadza polacy tylko synagoga szatana (syjonisci=szatanisci).Pis po noowczesna holowni 2050.To sa gowniane partie na garnuszku Wall Street i City of London,Oni wszyscy MUSZA BYC WYZUCENI na smietnik politycznej historii…No ale powie ktos ale w drodze wyborow mozemy to wszystko zmienic??????
  Tu sie tylko moge szyderczo zasmiac Bhaaaa haaaa….Jesli oni maja SUPER=BOGATYCH spasorow rodem z CITY OF LONDON czy Wall street .To nie mysl naiwny polaczku…Ze sie cos zmieni Nic sie nie zmieni jedynie NAROD POLSKI przestanie istniec..NA CO MY POLACY SLOWIANIE NIE POZWOLIMY I dzis mowmy jednym glosem ;;;;;;;;;;;;;;;;;SMIERC SMIERC SMIERC SMIERC globalistom
  KONIEC ;;;;;;;;NWO ;;;;;;;;w POLSCE

 6. Piotr B. said

  Pani Teklo…moj podopieczny ktorego sponsorowalem ponad 20 lat.Wylazl z piekla ,odzyskal orginalna swoja osobowosc pewnego razu zadzwonil do mnie i zapytal sie”sponsor czy ty poddajesz sie szczepieniu?”Mowie NIE,a co ja mam robic jak boss mnie zmusza?Mowie odwlekaj,czekaj nie dzialaj pochopnie.Ale sam zadecydowal i wzial 1-sza dawke ,potem 2-ga ,minal jakie kilka miesiecy i dzwoni ze musi wziasc 3-cia,byl poniedzialek w piatek w nocy zmarl,55-lat kawaler zrobil 1-szy milion
  przystojny ,mlody pogodny pelen planow na przyszlosc.Masywny atak serca,blokada ukladu krwionosnegao.SMUTNE.

 7. Tekla said

  Pan Piotr B.
  Tak to jest ból i żal,ze młodzi przed ,ktorymi było zycie,tak umierają..
  To był wyjatkowo zdolny i wrazliwy człowiek..
  Mam tez zal do siebie,bo poswieciłam duzo czasu na uswiadamianie kolezanek ,aby wstrzymaly sie ze szczepieniami a one wszystkie i tak sie zaszczepily..teraz choruja..ale dalej nic nie zrozumialy..
  A moze trzeba było pomoc młodemu?
  Moze by sie uratował?
  Boze moj tak mi ciezko..

 8. Ale dlaczego? said

  Pani Teklo.
  Nie wie Pani, dlaczego ten człowiek popełnił samobójstwo.
  W pierwszej kolejności stawiałbym na jakieś problemy osobiste, być może prowadzące do depresji.
  Zależnie od osobowości, ludzie różnie się poddają (bo to jest niestety poddanie się). Są tacy, którzy wprost krzyczą najbliższym i nie tylko, że są załamani, że nie chcą żyć, że chcą się zabić.
  Ale są też tacy ludzie, którzy z powodu wstydu, niechęci do uzewnętrzniania się, wreszcie z nienawiści do świata zewnętrznego, innych ludzi, ukrywają swój upadek, dążenie do śmierci. Mogą wyglądać na zrównoważonych, nawet wyluzowanych. A W środku umysłu jedno wielkie cierpienie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: