Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  bryś o Wolne tematy (25 – …
  Sudbina Srba o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  miś puchatek o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  miś puchatek o Wolne tematy (25 – …
  Marucha o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  Marucha o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Voodoosch o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  lewarek.pl o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W Polsce urodziło się o połowię więcej dzieci imigrantów

Posted by Marucha w dniu 2023-02-02 (Czwartek)

W ubiegłym roku w naszym kraju urodziło się około 305 tysięcy dzieci, czyli najmniej od czasu zakończenia II wojny światowej. Blisko 15 tysięcy z nich stanowią obcokrajowcy, co w tym przypadku oznacza wzrost o blisko połowę.

Demografowie wypowiadający się dla „Dziennika Gazety Prawnej” są zaskoczeni tak dużą skalą urodzeń wśród przebywających w Polsce imigrantów.

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane dotyczące polskiej demografii. Wynika z nich, że na koniec 2022 roku liczba ludności naszego kraju wynosiła około 37,767 mln. Tym samym w porównaniu do 2021 roku była ona mniejsza o 141 tys.

Za taki stan rzeczy odpowiada między innymi spadająca liczba urodzeń. W ubiegłym roku odnotowano ich łącznie 305 tys., a więc najmniej w okresie powojennym. Blisko 15 tys. noworodków stanowiły zaś dzieci imigrantów przebywających w Polsce, gdy tymczasem ich liczba w 2021 roku wynosiła 8,9 tys.

W rozmowie z „Dziennikiem Gazetą Prawną” zaskoczenia statystykami nie kryją demografowie, którzy nie spodziewali się zwłaszcza tak licznych narodzin dzieci obcokrajowców. Specjaliści wypowiadający się na Interii.pl uważają, że obcokrajowcy nie rozwiążą jednak polskich problemów demograficznych.

Zwiększona liczba urodzeń wśród cudzoziemców jest jednym ze skutków napływu do Polski ukraińskich uchodźców, ale także polityki obecnego rządu. W ubiegłym roku prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Bartosz Marczuk mówił wprost, że dzięki imigrantom liczy „nawet na dodatkowy rocznik urodzeń”.

Na podstawie: gazetaprawna.pl, interia.pl

http://autonom.pl

Komentarzy 10 do “W Polsce urodziło się o połowię więcej dzieci imigrantów”

 1. Stanisław Potocki said

  Jak by to skomentować?Hmmmm…może zacytujmy klasyka

 2. Jabo said

  No „żesz”, orzeszek! Demografowie są zaskoczeni. To tak, jakby być zaskoczonym, że jak się dostało kopa w cztery litery, to w owej części ciała odczuwa się ból. W Polsce znalazło się miliony imigrantów, którzy zostali obdarowani przywilejami, o których tubylcy mogą tylko pomarzyć, a oni się dziwią. Dzieci emigrantów nie rozwiążą problemów , ale je jeszcze stworzą.

 3. trzyzdwoma said

  Teraz należałoby zakupić (w Chinach za pośrednictwem USA) odpowiednią liczbę siekier i pił dla tych nowonarodzonych żeby mieli jak dorosną.

 4. revers said

  … lub uruchomic wlasciwy kosciol szatana dla tubylczych dzieci ….

  Świątynia Szatana uruchamia religijną klinikę aborcyjną w Nowym Meksyku

  W przeszłości Świątynia Szatana opowiadała się za prawem do religijnych aborcji lub religijnych ceremonii aborcyjnych, nawet złożyła pozew przeciwko zakazowi aborcji w Indianie, uzasadniając to tym, że sataniści mają prawo do aborcji, które jest sprzeczne z zakazem stanowym, jak podaje strona internetowa TST.

  TST ogłosił (https://thesatanictemple.com/pages/samuel-alitos-moms-satanic-abortion-clinic) w środę, że otwiera pierwszą religijną klinikę aborcyjną zatytułowaną „The Samuel Alito’s Mom’s Abortion Clinic” prawdopodobnie w nawiązaniu do Sprawiedliwości Sądu Najwyższego Alito, który był autorem opinii większościowej Dobbs v. Jackson Women’s Health Organization, która obaliła Roe v. Wade.

  🔗 ARTYKUŁ (https://www.tampafp.com/satanic-temple-opens-abortion-clinic-named-the-samuel-alitos-moms-abortion-clinic/?utm_source=ground.news&utm_medium=referral)

  A moze przerzucono do Polski przemysl Surogatek ukrainskich?

 5. JADAM said

  a KOGO NORMALNEGO TO DZIWI ???
  Przeca o to szło po „89 . – a krzyki , to
  „RADOŚĆ O PORANKU ”
  Polacy „uciekli ” ,- bo hitlerowcy mieli prostsze prawa ,
  niż aktualni t a l m u d y ś ci z wiejskiej .
  Daję złotowę ( jak moi teście ) , a HARATAM TYSIĄC , bo
  to podstawa byznesu po polińskiemu ( bo nie po Polsku)

 6. Bezpartyjna said

  Polityka multi kulti w natarciu.

 7. Kojak said

  Jest maga skandalem zeby banderowcy dostawali pincet plus ! Widac tu jak na dloni antypolska morde i ryj zydobanderowskiech bydlakow i gnoi ,,zundzuncych ,,ZYDOBANDEROPOLIN

 8. Olo said

  Holokaust Polaków przebiega zgodnie z planem żydobanderowskiego Kurdupla z Żoliborza, który na zlecenie swoich anglosaskich mocodawców robi poprawki po Hitlerze.

 9. Lily said

  Polityka globalistow z NWO.
  „Zniszczyc panstwa narodowe”.
  „Ich wiare,kulture,tradycje”.

 10. Depopulacja Polaków przebiega w/g planu przekazanego 7ydo-banderowskiemu Kaczyduplowi [z dalsza rodzina w Odessie], który na zlecenie swoich mocodawców robi poprawki po Stalinie i Hitlerze.
  Jesteśmy osobnikami 3 kategorii bo po
  [1] – urzędnikach partyjnych,
  [2] -Ukraińcach, są
  [3]- Polacy

  Jest skandalem żeby od ręki i na ich „słowo honoru” banderowcy dostawali 500+. Ale to pasuje planom wyludnienia KrainyU dla „niebiańskiej…”, bo te dzieci wychowają się w Polsce do końca dotowania 500+. Niewielu z tych najmłodszych zechce wracać na zrujnowana Ukrainę.
  CZY kiedyś poczują się bardziej Polakami, niż UPA-ińcami? Na pewno 30% się dobrze zasymiluje, ale ZAWSZE problemem dla każdego narodu jest mała grupa 1% kryminalistów.
  Tyle, ze wśród „bieżeńcow” w zależności od wychowania ich teraz w Polsce przez rodziców, może ich być nawet 6%, albo więcej. Pierwsze skromne objawy już będą w 2023 roku.

  Widać jasno jak antypolskie mordy 7ydo-banderowskich bydlakow i tych na stanowiskach „żundzuncych” naszym Krajem chcą nam stworzyć 7YDO-BANDERO-POLIN.
  — Polacy, co ich gościli przez 1/2 roku mówią, że połowa to wyznawcy banderyzmu UPA-ińskiego. Cecha tego narodu roszczeniowość.
  — Teraz widać, że wielu przybyszów jest z banderowskiej grupy nienawidzącej przede wszystkim Lachów. Zmieniło się to, bo Moskale są dziś na 1 miejscu, a Lachy na drugim.

  — Analiza barbarzyństwa Ukraińców, o czym nie mówi Artem-najmita. Ostrzegam. Okropnie się czuje…
  UWAGA. fatalne widoki torturowania i cierpienia rosyjskiego żołnierza przed śmiercią z upływu krwi.
  https://rumble.com/v1ov6if-ukraina-beast-at-work-ukraina-zwyrodnialce-i-bestie-w-pracy.html
  Nie mogę ochłonąć po oglądaniu tego bestialstwa Ukrów

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: