Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kura domowa o Reforma posoborowa
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Przesłanie Arcybiskupa Viganò do Kongresu Założycielskiego Międzynarodowego Ruchu Poparcia Rosji

Posted by Marucha w dniu 2023-03-18 (Sobota)

Drodzy Przyjaciele, wielką radość sprawia mi możliwość skierowania do Was krótkiego przesłania z okazji powstania Międzynarodowego Ruchu Poparcia Rosji [International Movement of Russophiles -MIR)]. Manifest tego stowarzyszenia zaczyna się od słowa, które, jak się wydaje, zniknęło z zachodniego słownika: słowem tym jest przyjaźń.

W tym przypadku jest to przyjaźń z narodem rosyjskim, podzielana przez wielu ludzi na całym świecie, oraz przyjaźń narodu rosyjskiego z innymi narodami. Jest to przyjaźń w duchu braterstwa, które ma swój fundament w uznaniu, że jesteśmy dziećmi jednego Ojca Przedwiecznego oraz braćmi i siostrami w Panu Naszym Jezusie Chrystusie.

Kiedy Cesarstwo Zachodnio-rzymskie straciło swoje znaczenie polityczne pod naporem barbarzyńców, rolę tę przejął Konstantynopol. A kiedy w wyniku podboju Mahometa II, upadło Cesarstwo Wschodnio-rzymskie, to właśnie Moskwa ocaliła jego polityczne i religijne dziedzictwo oraz jego świętych.

Obecny kryzys pokazuje nam upadek skorumpowanego Zachodu, na którym nie ma już papieża Leona Wielkiego, który mógłby go uratować. Zachód ma szansę przetrwania, jeśli potrafi odzyskać swoją opatrznościową misję i rozpoznać to, co łączy go z misją Rosji.

Ostatnie wydarzenia pokazują nam, że materialistyczny ateizm, który niszczył Imperium Rosyjskie i świat od 1917 roku – jak zapowiedziała Najświętsza Maryja Panna w Fatimie – dołączył dziś do liberalnej ideologii globalistycznej, która leży u podstaw delirycznego projektu Nowego Porządku Świata.

Jak słusznie zauważył w niedawnym przemówieniu prezydent Władimir Władimirowicz Putin, jest to piekielny projekt, w którym nienawiść do cywilizacji chrześcijańskiej chce stworzyć społeczeństwo niewolników podporządkowanych elitom z Davos. Chce stworzyć upiorne społeczeństwo bez przeszłości i bez przyszłości, bez wiary i bez ideałów, bez kultury i bez sztuki, bez ojców i matek, bez rodziny i duchowości, bez nauczycieli i przewodników duchowych, bez szacunku dla starszych i bez nadziei dla naszych dzieci.

Trudno się dziwić, że po dechrystianizacji świata zachodniego, elita ta uważa Rosję za wroga, którego należy obalić. Niezaprzeczalnie, Federacja Rosyjska jest ostatnim bastionem cywilizacji opierającej się barbarzyństwu i gromadzi wokół siebie te narody, które nie zamierzają ulec kolonizacji NATO, ONZ, Światowej Organizacji Zdrowia, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego i niezliczonych fundacji, których celem jest indoktrynacja mas, manipulacja informacją, tworzenie „kolorowych wiosen” w celu destabilizacji legalnie wybranych rządów i sianie chaosu, wojen i nieszczęść jako narzędzia sprawowania władzy.

Po niedawnej farsie pandemii – przeprowadzonej przy użyciu zbrodniczych metod, których nie wahałem się potępiać od początku 2020 roku – nastąpiły nowe kryzysy, w tym kryzys ukraiński. Były one celowo sprowokowane w celu zniszczenia tkanki społecznej i gospodarczej państw, zdziesiątkowania ludności świata, skupienia kontroli w rękach oligarchii, której nikt nie wybierał i która dokonała prawdziwego globalnego zamachu stanu, za który prędzej czy później odpowie przed światem.

Teoretycy tego przewrotu mają nazwiska i twarze, począwszy od George’a Sorosa, Klausa Schwaba i Billa Gatesa. Ci, którzy dziś deklarują, że Rosja jest wrogiem, uważają Europejczyków, Amerykanów, Australijczyków i Kanadyjczyków za wrogów i tak ich traktują; prześladując ich i zubażając.

Jednak gdy emisariusze Światowego Forum Ekonomicznego w zachodnich rządach mogą stanowić prawo wbrew dobru własnych obywateli i trzymać w garści światowych przywódców, zmiany reżimu, które odniosły sukces w innych państwach, zatrzymały się na granicach Rosji. Niezbędne do tego było oszustwo wyborcze w 2020 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki, aby powstrzymać politykę prezydenta Donalda Trumpa. Podobnie stało się w 2013 roku, gdy głębokie państwo i głęboki kościół zdołały skłonić papieża Benedykta XVI do rezygnacji i wybrać osobę miłą Nowemu Porządkowi Świata, czyli jezuitę Jorge Mario Bergoglio.

Wasze zaangażowanie musi zdecydowanie promować przyjazne stosunki Rosji ze wszystkimi państwami, zgodnie z zasadą wielobiegunowości, która w mądrej, długoterminowej wizji politycznej jest najlepszym sposobem na zwalczenie monopolu globalizmu. Ale ta przyjaźń, te zgodne relacje i współpraca, nie mogą pomijać potępienia zamachu stanu dokonanego przeciwko ludzkości przez tych niebezpiecznych wywrotowców, których deklarowanym celem jest ustanowienie piekielnej tyranii, w której panuje nienawiść do Boga, nienawiść do człowieka stworzonego na Jego obraz, gdzie panują choroby, śmierć, ignorancja, ubóstwo, przemoc, egoizm i korupcja. Tak właśnie wygląda królestwo Antychrysta.

Ten Lewiatan musi zostać nazwany i zwalczony poprzez wspólne działanie wszystkich wolnych narodów. Przede wszystkim, należy zwalczyć punkty programowe Agendy 2030 i Wielki Reset. Potrzebujemy sojuszu antyglobalistycznego, który zwróci obywatelom odebraną im władzę, a państwom suwerenność, która została oddana w ręce lobby z Davos. Federacja Rosyjska oraz wasza inicjatywa odegrają w tym wysiłku decydującą rolę. Celem jest przywrócenie narodom Zachodu poczucia dumy ze swojej wiary i cywilizacji, do której powstania przyczynili się również święci Cyryl i Metody.

Toczymy dziejową bitwę: chroni nas Najświętsza Dziewica, chwalebna Nikopeia wraz z Archaniołem Michałem. Zwycięstwo należy do Chrystusa i do tych, którzy zdecydują się stanąć pod świętym sztandarem Krzyża.

+ Carlo Maria Viganò, Arcybiskup

Źródło: The Remnant (March 17, 2023) – „Viganò: „We need an Anti-Globalist Alliance that returns to citizens the power that has been taken from them””
Tłum. Sławomir Soja

https://www.bibula.com

Komentarzy 77 do “Przesłanie Arcybiskupa Viganò do Kongresu Założycielskiego Międzynarodowego Ruchu Poparcia Rosji”

 1. Marek said

  czytajcie zydobanderowcy z polinu
  wy na górze i z dołów
  może coś do was dotrze

 2. Boydar said

  wszystko to prawda i pięknie, Wasza Eminencjo, tylko nie z Davos

  bo to tak jakby powiedzieć, że Boydar jest ze szkoły

  ja to chętnie Waszej Eminencji wytłumaczę … bo jak widzę, na tym waszym „zachodzie” rzetelna wiedza jest w silnym deficycie

 3. Anzelm said

  @2 Unikałbym niedoceniania percepcji Arcybiskupa. Jest zawodowym dyplomatą i gdyby przeczytać Jego poprzednie teksty, to jasne się staje kogo ma na myśli i ONI też to wiedzą.

 4. Boydar said

  Szczerze ? Chuuuj mnie interesuje jego percepcja – bo sprzedaje nam kit. Ja już politpoprawnych widziałem wielu, także w sutannach.

  Potem /”potem”/ okaże się, że wystarczy powiesić tych kilku „z Davos” i wszystko będzie gites i tenteges.

  Miałem być kurtularny, no i nie udało się, ale za stary jestem na takie numery.

 5. Anzelm said

  Zapewne Arcybiskupa również chuj interesuje Pana starość i numery. Faktem natomiast jest to, że jest on w tej chwili jedynym człowiekiem Kościoła( wliczając w to różne pobożne Bractwa), który otwarcie i bez żadnej ściemy mówi jak jest i co trzeba zrobić. Nazwiska, które podaje, to pionki na szachownicy, którymi porusza ktoś inny. On nie podaje nazwisk tych innych. Jeśli Pan jest w stanie podać te nazwiska, to ja chętnie się dowiem, poproszę. Mogą być bez adresów.

  ———–
  Tak.
  Admin

 6. Jabo said

  Panie Boydar, nie denerwuj się Pan. Biskup Krasicki, ten od miłości kochanej ojczyzny, gdy mu Fryderyk Wielki zablokował dostawy wina do Lidzbarka Warmińskiego od razu spuścił z patriotycznego tonu. A wiadomo co mogą zrobić Arcybiskupowi Vigano? Bądź Pan człowiekiem, miej trochę wyrozumiałości. Arcybiskup Vigano na tle dzisiejszych byłych i czynnych hierarchów Kościoła Rzymskiego i tak wygląda niczym grecki heros.

 7. Boydar said

  Dobrze, Panie Jabo, odpuszczam.

  Ja po prostu od księdza katolickiego wymagam tak-tak, nie-nie. Świętej pamięci Andrzej Bobola też mógł być politpoprawny i ostrożny, choć /dzisiaj/ wiedząc kto Go kazał zarezać i jak, niewiele by Mu to pewnie tu na ziemi pomogło. No ale.

  Uważam, że dokonywanie porównań, wybór „mniejszego” zła czy „lepszego” biskupa to nie jest droga katolika. A jeżeli nie można /np. pod karabinem/ powiedzieć prawdy, to wypada milczeć, cisza też bywa głośna.

 8. Boydar said

  „… ja chętnie się dowiem …”

  a ja nie, „ciekawość zabiła kota”, pamiętam z historii „ciekawych”, że jeden z najkrwawszych szefów mafii w Ameryce od 8 do 16 robił za zwykłego kelnera, inny, też nie lepszy, był pracownikiem rzeźni, i też zwyczajnym, jeszcze inny naprawiał samochody, podobno nieźle

  „klimat” się zmienia, bezapelacyjnie, jeśli ja to widzę dzisiaj, to wróg wiedział to już dawno, i na pewno ma plan B, C i D, albo i do Z

 9. Barbara Chojnacka said

  Boydar, megaloman z Pacanowa

  ———–
  Ma ku temu podstawy.
  Admin

 10. Maverick said

  Starsze przesłanie Davida Icke, ale wciąż aktualne.

  .https://www.facebook.com/100089630926838/videos/723782639454563

 11. Barbara Chojnacka said

  Ad.10
  Przecież to wyznawca reptylian

 12. Boydar said

  tak, Pani Basieńko, jestem megalomanem, ale nie z Pacanowa tylko ze znacznie większej wsi, obecnie największej w Europie a może i na szwiecie

  a tak bardziej merytorycznie spróbowała by Pani ? proszę polemizować z tezami /moimi/ a nie z moim miejscem urodzenia, bo tak to byle naćpana gówniara potrafi

 13. Irmina Blad said

  Abp Vigano jest jednym z nielicznych wysokich duchownych,który rozeznaje szatańską specyfikę tzw.elit przewrotnego świata.Boydar rzucanie chu…jami to chamstwo.To co abp ma wziąć kałacha i nim wywijać? A co pan robisz?Siedzisz sobie przy klawiaturze ,popijasz piwko,a wszystko to w ciepłe i egzaltujesz się jak panna z marnych romansideł.Więcej szacunku dla kapłana.

 14. Ad. 7

  Ja po prostu od księdza katolickiego wymagam tak-tak, nie-nie.

  A „bądźcie jako węże”, to ma się kogo dotyczyć?

 15. Boydar said

  Pani Irmina jest dla mnie /w aspekcie (12)/ żywą egzemplifikacją powiedzenia „tonący brzytwy się chwyta”; a przecież są i tacy co uważają że „brzydko” a nawet „bżydko”

  lata temu mój przełożony /naczelnik/ kiedy nadszedł czas Solidarności, połowę rodziny umieścił w NSZZ a drugą w OPZZ. I jedni i drudzy przejawiali ponadprzeciętną aktywność.

 16. Anzelm said

  Panie Boydar, może Pan tak z ręką na sercu przyznać, żeś Pan tym o których piszesz, że „bżydcy” są, nigdy ręki nie podał, nie zagłosował na nich, nie pracował dla nich, nie oglądał ich filmów czy książek nie czytał ? Polecam artykuł artykuł Tobiasa Langdona i odpowiedź Paula Craiga Robertsa. https://www.bibula.com/?p=139385

 17. Boydar said

  @ Pan Anzelm (15)

  intuicyjnie /nie znając jeszcze 1Tes 21/ starałem się wybrać co szlachetne i zachować /czy mam wyrzucić młotowiertarkę AEG bo wuj Adolf napadł na Polskę ?/, a jako że nie znałem całości /także 22/, z młodzieńczą ciekawością kota obwąchiwałem każde goowno jakie napotkałem na drodze; ale dzięki Bogu jakoś mnie nie zabiło, choć teraz komornik wciąż się mocno stara

 18. Anzelm said

  @16 Witam w klubie ulubieńców komorników. Zanim kogoś obsramy, to zastanówmy się czy tym kamieniem nie powinniśmy w siebie najpierw rzucić. Doprawdy radzę zapoznać się z tekstami Abp. Viganó, tam opisał całe swoje życie, przyczyny i powody swoich decyzji. Tak pierdolnąć po jednym artykule czy tekście, nie najlepiej świadczy o Pana ogarnięciu tematu. Pan się wyrywa do wypowiedzi, a raczej powinien milczeć, tak jak Pan sam Arcybiskupowi doradza. On ma coś do powiedzenia, a Pan raczej niewiele, no oprócz paru okazjonalnych chujów, co dużo nie wnosi…znamy taką stylistykę na co dzień, już Pan nas nie musi edukować w tym języku.

 19. osoba prywatna said

  Mel Gibson o suspendowanych za Mszę Świętą Tradycyjną kapłanach. #profanacje #ucisk

  https://t.me/WiadomosciCzasowOstatecznych/13189

 20. UZA said

  „Potem /”potem”/ okaże się, że wystarczy powiesić tych kilku „z Davos” i wszystko będzie gites i tenteges. ”

  Gites i tenteges to będzie, kiedy nastanie tysiącletnie królowanie Chrystusa na Ziemi. Wątpię, czy niezbędne jest do tego wieszanie kogokolwiek, ale choćby nawet było, to przecież i tak na nic podobnego się nie zanosi. Pionki, firmujące Wielki Przekręt i stojące za realizacją Jego kolejnych etapów, nie mówiąc już o lokalnych pioneczkach, które mają na rękach krew licznych ofiar, są od dawna znane z imion, nazwisk a nawet adresów, pozostają więc w zasięgu ludzi, a nikt nawet nie próbuje wymierzyć im sprawiedliwości (nie mam tu na myśli podpisywania petycji, pokojowych protestów, czy innych tego typu inicjatyw). Cóż by to więc dało, gdyby nawet Jego Ekscelencja wymienił prawdziwych graczy ? To tylko mogłoby uczynić Jego przekaz niezrozumiałym dla szerokiej publiczności, która przecież nie zna głównych macherów.

 21. Głos Prawdy said

  Jest jedynym człowiekiem Kościoła Na Emereturze. Nie jest to do końca odwaga, gdyby był działającym pasterzem czy wstał by w taki samy sposób mężnie. Kurcze, naprawdę wszyscy się boją blazna i masona Bergoglio😥

 22. Boydar said

  okaże się za lat kilka, kto miał słusznego czuja, Panie Anzelmie, ja już pewnie nie dożyję

 23. Barbara Chojnacka said

  Boydar, nie dość, że megaloman,(bez kultury, chociaż z największej wsi) to jeszcze czarnowidz,
  Te mroczne oszczerstwa wrócą do pana

  ———–
  Już wracają. Częściowo poprzez p. Chojnacką.
  Admin

 24. Barbara Chojnacka said

  Ad.9.Marucha
  Jakie są te podstawy ?

 25. Anzelm said

  @22 Panie Boydar, sądy o przyszłości nie są pewne. Nie wiem jakiego jest Pan wyznania, ale katolicyzm jest religią realistyczną i nie zajmuje się wróżeniem z fusów. Opiera się na Objawieniu, które jest skończone i nie pozostawia miejsca na domysły. To co mówi i robi Abp. Viganó jest dobrze udokumentowane i nie ma potrzeby na sofistyczne zabiegi w stylu , a co będzie jak będzie. Jak coś się stanie, to wtedy to będziemy oceniać, na razie się nie stało. To taka rada bezpłatna, aby nie ulegać podpuszczaczom i intrygantom.

 26. Boydar said

  Panie Anzelmie

  chyba zbyt szerokim frontem Pan atakuje, zupełnie niepotrzebnie

  przypomnę Panu w prostych choć nie żołnierskich słowach – moje zastrzeżenie(a) budzi kierowany do nas przekaz, że ta banda chu i oprawiająca nas od wieków jak prosiaka a teraz szczególnie, to ona jest z Davos, bo nie jest; jak une zaczynały swój proceder to Davos nawet w planie zagospodarowania przestrzennego jeszcze nie było, skąd więc jest ? biskup dobrze wie a ja się domyślam, i na pewno nie jest to 2000 osobników (wiki) oraz na pewno nie tych, to ewidentnie fałszywy trop

  co do całej reszty wypowiedzi biskupa skłonny jestem dać lajka

  więc o co jest bita piana ?

 27. Anzelm said

  Panie Boydarze, proszę nie traktować tego osobiście. W Pana osobie mam na uwadze całą rzeszę tutaj piszących, którzy są przekonani, że gdyby wiadome plemię zniknęło z powierzchni ziemi, to żylibyśmy długo i szczęśliwie. Jest tutaj pare osób, które pierdoli jak potłuczone, zaczadzone megalomanią. Nie wiem, prowoki albo kretyni? Przypomniał mi się wywiad z gen. Skalskim. Posłuchaj Pan gościa, który tam był widział https://www.youtube.com/watch?v=KgPQCrdgaq0

 28. Barbara Chojnacka said

  Ad.26
  Żałosne odwracanie kota ogonem

 29. Marucha said

  Re 27:
  Nie wiem, jak inni – ale moim zdaniem gdyby żydostwo zniknęło z powierzchni Ziemi, świat stałby się lepszy. Niekoniecznie idealny, ale lepszy.

 30. Anzelm said

  Ad29 A ja wiem Panie Gospodarzu, że świat byłby lepszy gdyby zniknęli szabesgoje, wszelkiego typu lizusi, oportuniści, sługusy i dupolizy. Bez takich sobie ani żydzi ani inni nie poradzą. Na takich ścierwach bazują. To nie żydzi nas legitymowali na ulicach jeszcze rok temu i walili mandaty.

 31. NICK said

  Bezpośrednio?
  Anzelmie?

 32. NICK said

  Anzlem to nick’t, nieprawdaż?
  Albo ktoś.
  Z obozu.
  Szef?
  Do dojenia?

 33. Anzelm said

  @31 Tak się postępuje z kurwami, które atakują własny naród. https://www.youtube.com/watch?v=CDvsNvKOgII

 34. Zenon_K said

  *-**-*–*-*-*-*-*-*
  „Dyplomatyczne” pieprzenia kotka młotkiem przez b. nielicznych purpuratów i to na skale światową, jest dowodem o b. kiepskiej wierze.
  W dodatku są to prawie bez wyjątku starcy co to już niczego od życia doczesnego nie mogą oczekiwać.
  Niezłym tego przykładem są arcybiskup Vigano i B16.
  Ten ostatni to zrobił jakiś unik, którego naturę trudno nazwać (ni pies ni to wydra i w dodatku bez podania powodu).

  Ten wszechobecny strach jest dowodem b. kiepskiej wiary lub całkowitego jej braku.
  Przez długie wieki chrześcijanie wręcz pragnęli męczeństwa za wiarę, teraz oni pragną dobrych posad i 2 deserów, wygodnej kanapy, dużego ekranu LCD i nie wiem czego jeszcze.

  Dobrym przykładem dla nich mogą być Japończycy po 65- ce, którzy się poświecili w Fukushimie wychodząc założenia, że już przeżyli swoje i mogą się właśnie poświęć dla kraju odkażając teren elektrowni.

  Tu mamy do czynienia z dziadkami mającymi o 20 lat więcej i co, nie chcą poświecić nawet swojego drugiego deseru i to w jakiej sprawie – obrony KK i Prawdy.

  Potrzebni są święci wojownicy a my mamy tylko jakiś dywagujących dyplomatów, gadaczy.
  Cińko i chudo się rysuje ta nasza przyszłość.

 35. Enya said

  Mnie się podoba to przesłanie Vigano. Jest tu duża dyscyplina myśli.
  Nie wiem natomiast, kim są reptilianie o których pisze Pani Barbara.

  ———-
  Trochę znajdzie Pani tu:
  >https://marucha.wordpress.com/2011/01/26/co-zawsze-chciales-wiedziec-o-reptilianach-ale-o-co-bales-sie-spytac/

 36. Enya said

  Już wiem, poczytałam w Wikipedii.

 37. Greg said

  ,,Przecież to wyznawca reptylian” ,a brytyjska /i nie tylko/ ,,rodzina królewska” to kto wg. Pani ?

 38. Anzelm said

  No widzę, że o Icku też niewiele wiadomo. Kogo on określił mianem „reptylian”? No właśnie tych, których nie mógł nazwać po imieniu. Przygłupy potraktowały to literalnie i powtarzają te brednie do dzisiaj. Icke wyłożył temat reptylian tak jasno jak się dało, z ich sumeryjską prehistorią itd, a mimo tego widzę, że dalej nie dociera do ciemnej masy o co chodzi. Tzw. brytyjska rodzina królewska, to reptylianie scyzorykiem chrzczeni. Wiadomo, że gdyby mówił otwartym językiem, to już by nie żył.

 39. Listwa ??? said

  Tymczasem ksiądz Bańka z FSSPX ciągle wali z działa w komunizm (słusznie) ale ani razu nie potępił na you tube i w Zawsze Wiernych nazizmu. Podobnie jak Pius XII, który też czepiał się czerwonych ale już nie Niemców.

  ———–
  Czy to Pan, Panie Listwa?
  Admin

 40. Wywrotowiec said

  do Anzelm:
  Brawo panie Anzelm ,popieram pana wywody.
  Pan Boydar odlecial jak Nick.

 41. Listwa said

  ad 39

  To oczywiście nie jest mój komentarz, zwyrodniały „!” który ciągle zmienia nicki podszywa się pode mnie. Jego szkodnictwo nasila się.

  ———-
  To jest m.in. Krzywa Rura: ciach, krach, itp. Ale są i inni.
  Admin

 42. Barbara Chojnacka said

  Ad.Zenon k
  Zenon ka, to urodzony” święty wojownik”
  „cińka” przyszłość należy tylko do pana,

 43. Barbara Chojnacka said

  Ad.Wywrotowiec
  Nick lata, a Boydar ryje

 44. Listwa said

  ad @ 41

  To jest Krzywa Rura: ciach, krach, itp.
  Admin

  – jak tak, to przepraszam ciebie „!”.

  To jednak z rury wyszła peryskopowa menda.

  —————
  To był chyba jednak ktoś inny, ruropodobny.
  Admin

 45. Marucha said

  Pani Barbaro Chojnacka,
  Jeśli nie ma Pani nic do powiedzenia, prócz obsikiwania innych dyskutantów, to proszę zamilczeć. Sophia Urista jest do obejrzenia na Youtube.

 46. Listwa said

  @ 34 Zenon_K said
  @ 42 Barbara Chojnacka said

  Znowu Zenon_K pokazuje swoją zgryźiwość i beznadziejne narzekanie, że ktoś nie mówi i nie robi tego co on by chciał i tak jak on uważa.

  Pan dokona czegoś samodzielnie, a nie rękoma innych, pan pokaże jak dokonuje się wielkich dzieł, a nie stęka jak dziadek na emeryturze.

  Bardzo dobrze że abp Vigano mówi i mówi dobrze, także jego wieloletnie doświadcznie na to pozwala.

  Proszę skierować swe uwagi i pretensje do tych biskupów którzy nie mówią choć mają urzędy w ręku, biskupów posoborowych jest ok. 5000 i wszyscy siedzą cicho.

  Akurat pan przywala sie do tych, do których nie powinien się w ogóle przywalać.

  „Potrzebni są święci wojownicy a my mamy tylko jakiś dywagujących dyplomatów, gadaczy.
  Cińko i chudo się rysuje ta nasza przyszłość.

  – pan wygląda na gadacza, a nie na świętego wojownika

  A co robi i jak pana paryskie środowisko?

 47. Listwa said

  ad 44
  Jak tak, to przepraszam ciebie Peryskop.

  Jakiś skunks postanowił zamieszać.
  Więc posłuchaj panie skunksie, jak będziesz tak robił, to sam się zaloguje na witrynie Gajówki i będzie ciach krach.

 48. Listwa said

  ad 46

  A tak swoją drogą panie skunksie, to byłoby dobrze, gdyby pan wychylił się z norki i wyjaśnił swoje motywy takiego podszywania się i wciskania takich a nie innych treści. Nu odwagi.

 49. Listwa said

  Tajna rozmowa papieża, 3 wojna światowa już trwa, Ksiądz Dj, satanizm elit, tam wygrali z tęczą

 50. Barbara Chojnacka said

  Ad.Marucha.
  Dziękuję za pouczenie

 51. Marucha said

  Re 47:
  Nie ma za co przepraszać tego łajdaka.

 52. Marucha said

  Re 50:
  Be my guest.

 53. Listwa said

  @ 51 Marucha said

  Osobiście uważam, że powinienem wycofać się z błędu i nie mogę fałszywie oskarżać nawet łajdaka

 54. Marucha said

  Re 53:
  Zgoda.

 55. Boydar said

  tak misię przypomniało – „… Jasiu, do czego służy dana Rura ? …”

 56. Wlodek said

  Do Anzelm [33]
  2023-03-19 (Niedziela) @ 19:12:51
  @31 Tak się postępuje z kurwami, które atakują własny naród…

  Aby obejrzeć wideo, pod wskazanym adresem w sieci, „system” żąda ode mnie zalogowania.
  Czy może Anzelm opowiedzieć, co jest na tym wideo, bo nie chcę się wyzbywać z moich wrażliwych danych (ilość wiosen, nr butów, rozmiar bielizny, itp).

 57. Anzelm said

  @39 Ka. Bańka wie tyle samo o komunizmie, co i o nazizmie. Ks. Olewiński już apelował do ks. Karola aby wreszcie zastopował te popisy ks. Bańki, bo kompromituje Bractwo jeszcze bardziej, jakby mało było.

 58. Enya said

  Panie Adminie, nadal mam mętlik w głowie z tymi reptilianami, ale dziękuję za link.

 59. Anzelm said

  @56 7 461 197 wyświetleń 25 maj 2016
  The Brussels police chief was knocked unconscious on Tuesday during clashes at the end of a major anti-austerity demonstration attended by around 50,000 people in the center of the Belgian capital. (May 25)

 60. Wlodek said

  Do Anzelm [58]

  Czyli w Polsce,
  albo nie jest jeszcze tak źle, bo jeszcze nie wkurzyli żadnego Polaka,
  albo w Polsce nie ma już Polaków, których by cokolwiek wkurzyło.

 61. Listwa said

  @ 57 Anzelm
  Ks. Olewiński niech pilnuje swojego podwórka z prawnym statusem i niech u siebie nie banuje słusznej krytyki.

  Pana opinie to słabe są.

 62. Zenon_K said

  Ad 46 Listwa
  Znowu Zenon_K pokazuje swoją zgryźliwość i beznadziejne narzekanie, że ktoś nie mówi i nie robi tego co on by chciał i tak jak on uważa.
  Pan dokona czegoś samodzielnie, a nie rękoma innych, pan pokaże, jak dokonuje się wielkich dzieł, a nie stęka jak dziadek na emeryturze.
  —————————-
  Panie Listwa już zrobiłem to i tamto, tu i ówdzie.

  Jeden tylko przykład: w mojej byłej parafii (takiej modernistycznej) , do której należałem przez ok. 30 rozwaliłem im zebranie, debatę o pedofili w KK. Byłem sam przeciw wszystkim (ok 50 osób +4 księży) Wtedy już zacząłem uczestniczyć we Mszy świętej w rycie rzymskim. Rozwaliłem te zbiegowisko a przecież byłem przez 4 lata w radzie parafialnej i ogólnie znanym w „środowisku”. Nie mogli się po tym pozbierać, wydukali na piśmie jakieś ogólnikowe sprawozdanie po kilku tygodniach.

  Panie Listwa, ma Pan jakieś niczym niepodparte przypuszczenia. Powiem jeszcze raz, jestem wojownikiem i stado mnie się obawia. Kiedyś jakaś Chinka, koleżanka z grupy studenckiej powiedziała, ze jestem pewnie spod znaku lwa.

  Poza tym nie da się być lwem bez dyscypliny w życiu, bez dobrego zdrowia, bez siły fizycznej. Trzeba zrobić marszem kilka kilometrów w środku nocy, przez las i to samotnie. To działa jak zimny prysznic. Jeśli się gnuśnieje przed komputerem i się pospaceruje z psem wokół domu, to nic z tego nie będzie.

 63. UZA said

  Ad. 30) „…świat byłby lepszy gdyby zniknęli szabesgoje, wszelkiego typu lizusi, oportuniści, sługusy i dupolizy. Bez takich sobie ani żydzi ani inni nie poradzą. Na takich ścierwach bazują. To nie żydzi nas legitymowali na ulicach jeszcze rok temu i walili mandaty.”

  Pan Anzelm zwrócił uwagę na bardzo ważną kwestię. Bo od Żydów nie możemy wiele wymagać. Ktoś wychowany w przeświadczeniu, iż został wybrany przez Boga na pana i właściciela świata podczas gdy inni – obcoplemieńcy to bydło, które powinno mu służyć, ma niewielkie szanse na godziwe postępowanie. To jest po prostu patologia, która sama się formuje i umacnia w nieprawości – takie psychologiczne perpetuum mobile. Nie ma tu nic dziwnego.

  Może natomiast i powinno dziwić to, że wśród nas (niekoniecznie wśród wierzących, ale po prostu wśród Europejczyków, wychowanych w kulturze i tradycji europejskiej ) znajdują się tacy, którzy są gotowi służyć złu przeciwko bliźniemu – rodakowi. Widzieliśmy na własne oczy policjantów rzucających na ziemię ojców rodzin – na oczach żon i dzieci – z powodu niezałożenia namordnika albo szczujących psem uczestnika pokojowej demonstracji (słynny filmik z Holandii). Widzieliśmy kowidiańską medycynę.

  Nie można wszystkiego zwalać na obcych. Za niemieckiej okupacji też było ciężko, ale nie mieliśmy do czynienia z taką skalą kolaboracji. Chociaż w przedwojennej Polsce występował analfabetyzm, to jednak Polacy mieli przynajmniej tyle rozumu, żeby odróżnić dobro od zła a swojego od wroga. Teraz to jakby zanikło. Doszło do jakiegoś powszechnego spodlenia, zeszmacenia ludzkości. I to nas gubi, bardziej niż żydostwo, masoni, iluminaci. Oni stanowią mniejszość i gdybyśmy trzymali się razem, nic by nam nie mogli zrobić. Tymczasem my się nie trzymamy i gdyby nawet jakimś cudem tamci wyparowali nagle z tego świata, diabeł bez trudu znalazłby sobie gorliwych zastępców.

 64. Listwa said

  @ 62 Zenon_K said

  No dobrze, no pięknie. Ale to nie powód, żeby pisac takie komentarze jak @ 34.
  Sensu w tym nie widze i żadnych pozytywów.

 65. Zenon_K said

  Ad Listwa 63
  Bo czasy na miałczenie i na granie na fujarce już minęły.

 66. NICK said

  Dobrze.
  Arcybiskup Vigano to jeden z ostatnich Katolików Wiary Prawdziwej.

 67. Lily said

  https://www.stilumcuriae.com/vigano-to-medical-doctors-for-covid-
  ethics-international-pandemic-is-
  only-the-first-step

 68. Boydar said

  „… za niemieckiej okupacji też było ciężko, ale nie mieliśmy do czynienia z taką skalą kolaboracji …”

  za niemieckiej okupacji wiadomym było wszystkim jasno kto wróg; może kto swój już mniej ale jednak

  jeśli połowa twojej rodziny to żydzi to ani nie chcesz ani nie możesz z tym NIC już zrobić, napisałem już, bo ty również dokonałeś wyboru, świadomie bądź nie

 69. Anzelm said

  Widzę, że o niemieckiej okupacji to szanowni mają wyobrażenie podobne, jak ks. Bańka o komunizme i nazizmie. Mam to szczęście mieć tyle lat, że znałem ludzi którzy podczas niemieckiej okupacji byli dorośli. Sąsiad bał się sąsiada, a donosy zatytułowane „szanowny Pan Gestapo”, były na porządku dziennym. Bezpieka, która przejęła archiwa gestapo, miała już gotową armię donosicieli bez potrzeby werbunku. Wystarczyło taki donos pokazać. Kto się burzył, kończył z 10-letnim wyrokiem, jak mój sąsiad.

 70. Włodek said

  „…Oni stanowią mniejszość i gdybyśmy trzymali się razem, nic by nam nie mogli zrobić…”

  Skoro jednak robią co robią, to znaczy, że nie stanowią już mniejszości.

  A na pewno, tej niepełnokrwistej.

 71. Boydar said

  „… sąsiad bał się sąsiada …”

  wnioskuję, że mieszkał Pan Anzelm na Szmulkach albo Nalewkach, a może ul. Gęsia, Dzika, Bagno …

  to prawie moje rodzinne strony 🙂

 72. Lily said

  Re 67;Lily
  „… Just in the past few days,at
  the G-20 Bali Summit, Klaus
  Schwab instructed heads of
  government-almost all coming
  from the Young Global Leaders
  for Tomorrow program of the
  World Economic Forum-about
  the future steps to be taken in
  view of establishing a world
  government. THE president of
  a very powerful private organization
  with enormous economic means
  exercises under power over
  world governments, obtaining
  their obedience from political
  leaders who have no popular
  mandate To Subject Their Nations
  To The Delusions Of Power of the
  elite; this fact is of unprecedented
  gravity.
  Klaus Schwab said.
  „In the fourth industrial revolution The winners Will Take It All.
  The second is that Those Who do
  Not adapt To This „Fourth industrial
  revolution”, will find themselves
  ousted and Will Lose everything,
  including Their Freedom.
  In short Klaus Schwab Is threatening the heads of
  government of the twenty most
  industrialized nations in the world
  To carry out the programmatic
  points Of The Great Reset in
  their nations. This goes far
  beyond the pandemic”.
  Source.
  UNCENSORED. Issue 69,page 5.
  http://www.uncensored.co.nz

 73. Anzelm said

  @71… to prawie moje rodzinne strony 🙂… Faktycznie, nawet z wpisów zalatuje czosnkiem i cebulą

  ———-
  Spokojnie, ja też potrafię żydłaczyć, jak potrzebuję chcieć.
  Admin

 74. Listwa said

  @ 69 Anzelm said

  Zarówno ks. Bańka jak i cały Kościół katolicki ma za zadanie prowadzić ludzi do znawienia, a nie zajmować sie ideologiami.
  I robiłby poważny błąd, gdyby spełniał zachcianki róznych Anzelmów. Więc słabo widzisz.

  @ 65 Zenon_K said

  Jednak komentarz @34 pikazuje że nie w każdym przypadku.

 75. Anzelm said

  @73 Ja jestem bardzo spokojny. A jak ktoś chce uparcie boksa, to też nie mam z tym problemów. Ten drugi, co mnie zaczepia, to niech nie liczy na reakcję, bo babskie i frajerskie się nie liczy.

 76. Włodek said

  „…babskie i frajerskie się nie liczy…”

  U mnie, na ulycy, takim zasadom byli wierni gitowcy.
  To byli porządni ludzie.

 77. Gość said

  Potępienie komunizmu przy jednoczesnym milczeniu na temat odradzającego się w Europie środkowej i wschodniej nazizmu oraz obrzucanie prezydenta Rosji błotem to nie jest prowadzenie ludzi do zbawienia tylko internetowe politykowanie ze strony duchownych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: