Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
  Czesio i muchy o Coraz mniej szczepień w Polsce…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy żydzi są odpowiedzialni za zniszczenie zachodniej cywilizacji? Polemika z Tobiasem Langdonem – Paul Craig Roberts

Posted by Marucha w dniu 2023-03-19 (Niedziela)

Tobias Langdon wysuwa tezę, że żydzi pracowali nad osłabieniem państw chrześcijańskich.
https://www.unz.com/article/the-trouble-with-trans-westernism-how-men-cant-be-women-and-jews-cant-be-american/

Tłumaczenie artykułu.

Giftzwerg to wspaniałe niemieckie słówko. Wymawia się je „gift-tsvairk” i dosłownie oznacza „trujący karzeł”. Niemcy używają go, mówiąc o kimś, kto jest mały, ale złośliwy, zwłaszcza gdy ta osoba jest złośliwa, ponieważ jest mała.

Charles Dickens, w książce Magazyn osobliowści (1841), stworzył prawdopodobnie największy Giftzwerg wszech czasów w osobie Daniela Quilpa, złego i przebiegło karła, który szpieguje, spiskuje i rujnuje ludziom życie.

Mały z wyglądu, zły z natury

W artykule „Złośliwość mniejszości” dowodziłem, że zamiarem Dickensa było, aby Quilp był żydowskim czarnym charakterem, symbolizującym złośliwość i przebiegłość żydów jako mniejszości wśród gojów. Pomimo tego, że jest karłem, Quilp ma ogromny wpływ na wszystkich wokół niego, podobnie jak żydzi.

Pomimo bycia mniejszością, mieli i mają ogromny wpływ na świat. Na przykład, to żydzi byli kluczowi w przekształceniu niedoskonałego, ale reformującego się imperium carskiego w tyranię Związku Radzieckiego. Żydzi byli kluczowi w zalaniu zachodnich narodów podatkożerczymi przestępcami ze skorumpowanego, brutalnego i chorego Trzeciego Świata. Żydzi byli również głównymi twórcami obłędnego i kłamliwego kultu trans-genderowego, który wymaga, aby chorzy psychicznie lub seksualnie zboczeni mężczyźni byli akceptowani jako pełne i autentyczne kobiety, tylko dlatego, że twierdzą, że są kobietami.

Jednak żydowskie Giftzwergvolk – Plemię Trujących Karłów – w swojej wojnie z wielkością i gigantycznymi osiągnięciami Białego Zachodu zawsze potrzebowało pomocników wśród gojów i zawsze było w stanie ich znaleźć.

W wielkim Białym narodzie Szkocji, Giftzwergvolk znalazł dosłownego Giftzwerga do wykonania swojej brudnej roboty. Nicola Sturgeon, liderka Szkockiej Partii Narodowej (SNP), jest niedużego wzrostu, ale wielka złem jakie uprawiała jako pierwszy minister Szkocji. Podobnie jak tzw. nacjonaliści z Plaid Cymru w Walii, SNP chce niepodległości dla swojego narodu. Jednak nie dlatego, że chce mu poprawić los, lecz dlatego, że uważa, iż nie jest on niszczony wystarczająco szybko jako część Wielkiej Brytanii. Zarówno SNP jak i Plaid Cymru chcą zalać swoje dumne i stare narody nie-Białymi z Trzeciego Świata, a następnie przyznać tym nie-Białym władzę i przywileje nad zwykłymi Szkotami i Walijczykami. W tym procesie rozmyliby i ostatecznie zniszczyli wszystko, co jest unikalne i cenne w Szkocji i Walii, zwłaszcza klejnoty w koronie narodowości – języki szkocki i walijski.

Wbijanie klina

Podobnie jak lewicowcy na całym Białym Zachodzie, partie te chcą wykorzystać nie-Białych jako rodzaj klina, wbitego w fundamenty tożsamości narodowej. W miarę jak klin wbija się coraz głębiej, rozłamy stają się coraz szersze, a ostateczna destrukcja coraz bliższa.

Gdy Biały, chrześcijański naród zaczyna akceptować nie-Białych i nie-chrześcijan jako pełnoprawnych i autentycznych obywateli, zaczyna obalać sam siebie. Likwidacja Szkocji i Walii jest tym, nad czym SNP i Plaid Cymru niestrudzenie pracują. Są typowo lewicowe w swoim dążeniu do zniszczenia tego, na czym rzekomo najbardziej im zależy.

Na przykład twierdzą, że zależy im na prawach kobiet i ich bezpieczeństwie, ale Nicola Sturgeon kierowała kampanią mającą na celu podważenie obu tych kwestii poprzez umożliwienie więźniom w Szkocji samo-identyfikowania się jako kobiety, a następnie przenoszenie ich do więzień dla kobiet. Odrzuciła obawy trans-sceptyków takich jak J.K. Rowling jako „nieuzasadnione”.

Niestety dla Sturgeon, te obawy okazały się bardzo słuszne, ponieważ gdy Sturgeon przeprowadzała swoją ukochaną ustawę o uznaniu płci przez szkocki parlament, gwałciciel Adam Graham wbijał klin w fundamenty tej ustawy. Graham oświadczył podczas swojego procesu, że w rzeczywistości jest kobietą o imieniu Isla Bryson i dlatego trafił do żeńskiego więzienia. Kiedy wiadomość ta wyszła na jaw wraz z towarzyszącymi jej zdjęciami Grahama w źle dopasowanej blond peruce, nastąpiło powszechne oburzenie i SNP musiała wycofać swoją inicjatywę pozwalającą transwestytom na odbywanie kary w więzieniach dla kobiet. Ale nie tylko ustawodawstwo SNP upadło przez ten skandal. Skompromitowały się również obłędne i kłamliwe opinie na temat trans-genderyzmu.

Oto transkrypcja rozmowy Nicoli Sturgeon z wykazującym się refleksem dziennikarzem:

Dziennikarz: Moje pytanie brzmi: czy wszystkie transseksualne kobiety są [w rzeczywistości] kobietami? Nie odpowiedziała Pani na to pytanie.

Sturgeon: Ale nie o tym teraz rozmawiamy

Dziennikarz: Ale takie jest moje pytanie

Sturgeon: Kobiety trans-seksualne to kobiety, ale w kontekście więziennym nie mają automatycznego prawa do bycia kobietami trans…

Dziennikarz: Czyli są konteksty, w których kobiety trans-seksualne nie są kobietami?

Sturgeon: No nie, są [śmieje się nerwowo], są pewne okoliczności, w których kobieta trans-seksualna zostanie umieszczona w więzieniu dla mężczyzn.

Dziennikarz: Czy istnieje jakiś kontekst, w którym kobieta urodzona jako kobieta zostanie umieszczona w więzieniu dla mężczyzn?

Sturgeon: Ale przecież rozmawiamy tu o kobietach trans-seksualnych.

Dziennikarz: A ja teraz pytam o kobiety urodzone jako kobiety.

Sturgeon: Eee, nie sądzę, że są takie sytuacje, ale –

Dziennikarz: Czyli w przypadku kobiet trans-seksualnych jest inaczej?

Sturgeon: No tak, a ja nie jestem…

Dziennikarz: Czyli nie są sobie równe?

Sturgeon: To nie tak – w przypadku kobiet transseksualnych przeprowadza się proces oceny ryzyka, który uwzględnia charakter przestępstwa. Oczywiście duże obawy budzi przestępczość seksualna i to, czy właściwe jest dla nich przebywanie w więzieniu żeńskim czy męskim. (Wywiad z Nicolą Sturgeon na temat transseksualizmu)

Sturgeon nie potrafiła przedstawić spójnej obrony swojej kampanii na rzecz transwestytów, ponieważ transgenderyzm nie jest spójną sektą. Gniewne spojrzenia, jakimi obrzucała reportera, gdy ten zadawał swoje impertynenckie pytania, po raz kolejny dowodziły, że jest ideologiem pozbawionym tolerancji, który nie znosi konfrontacji.

Zainwestowała w swoją kampanię na rzecz trans-seksualistów ogromny prestiż i wolę mocy (Nietzsche), a porażka okazała się dla niej zbyt dużym ciosem. Po tym skandalu ogłosiła rezygnację ze stanowisk pierwszego ministra i lidera SNP.

Giftzwerg wkrótce zniknie ze szkockiej polityki. Jest to dobre samo w sobie, a także dobre dla przyszłości lewactwa jako całości. Nie tylko Nicola Sturgeon zainwestowała ogromny prestiż i wolę mocy w kult trans-genderyzmu. To główny nurt lewicy na całym Zachodzie. Jeśli trans-genderyzm zostanie zdemaskowany i obalony z powodu swojego szaleństwa i kłamstw, będzie to ogromna porażka dla lewactwa i może okazać się, jak na ironię, że ten ostry klin trans-genderyzmu zniszczy lewicową dominację w zachodniej polityce i kulturze.

Trans-okcydentalizm przyćmiewa trans-genderyzm

Dzieje się tak dlatego, że kłamstwa i obłęd trans-genderyzmu są również kłamstwami i obłędami tego, co można nazwać trans-okcydentalizmem (z łac. occidentalis – zachodni). Transgenderyzm opiera się na kłamstwie, że mężczyźni mogą stać się pełnymi i autentycznymi kobietami; trans-okcydentalizm opiera się na kłamstwie, że nie-biali mogą stać się pełnymi i autentycznymi obywatelami państw zachodnich.

Jak wskazałem w poprzednim artykule, różnice rasowe nie są tak absolutne i łatwo definiowalne jak różnice anatomiczne między mężczyznami i kobietami, ale istnieją silne podobieństwa między trans-genderyzmem i trans-okcydentalizmem. W sensie dosłownym, mężczyźni nie mogą rodzić dzieci; w sensie metaforycznym nie-biali nie mogą urodzić zachodniej cywilizacji. Wręcz przeciwnie, są w stanie jedynie abortować zachodnią cywilizację.

Trans-okcydentalizm jest znacznie większym zagrożeniem dla kobiet i ich praw niż trans-genderyzm. Zdecydowanie sprzeciwiam się trans-genderyzmowi, ale ile trans-genderowych „kobiet” – czyli omamionych lub zboczonych mężczyzn – rzeczywiście zgwałciło lub w inny sposób skrzywdziło prawdziwe kobiety po uzyskaniu dostępu do przestrzeni przeznaczonej tylko dla kobiet? Gwałty i napaści ze strony transwestytów zdarzają się, ale są rzadkie.

Teraz zapytajmy: Ilu trans-okcydentalnych mężczyzn – to znaczy nie-białych mężczyzn z zachodnim obywatelstwem lub zachodnim miejscem zamieszkania – zgwałciło lub w inny sposób skrzywdziło Białe kobiety? Ogromna liczba. Gwałty na Białych kobietach dokonywane przez trans-okcydentalnych mężczyzn są liczone w milionach. Innymi słowy, trans-okcydentalni nie-biali mężczyźni stanowią o wiele większe zagrożenie dla kobiet niż mężczyźni, którzy podają się za kobiety.

Trans-sceptycy tacy jak J.K. Rowling nigdy na to nie wskazują, ponieważ Rowling i jej sojusznicy są nadal lewakami. Innymi słowy, nie stają w obronie Prawdy, Piękna i Dobra: spierają się jedynie o swój status w tej lewicowej wojnie z Zachodem.

TWRF, czyli Trans-Wybiórcze Radykalne Feministki, uważają, że trans-kobiety są nadal mężczyznami i dlatego stoją niżej od prawdziwych kobiet w wielkiej lewicowej hierarchii cnoty i łotrostwa. Tak, podziwiam J.K. Rowling za to, że zabrała głos, ponieważ SNP aprobuje nieograniczoną męską migrację do przestrzeni przeznaczonej tylko dla kobiet. To wymaga moralnej odwagi i naraziło ją na niezliczone groźby gwałtu i przemocy ze strony fanatyków trans-genderyzmu.

Pakistańczycy nigdy nie będą Szkotami

Podziwiałbym Rowling o wiele bardziej, gdyby zabrała głos z powodu przyzwolenia przez SNP na nieograniczoną migrację nie-białych do Szkocji. SNP wyrządza szkockim kobietom ogromną krzywdę, importując i uprzywilejowując gwałcicieli i mizoginów z Trzeciego Świata. Jednakże, ponieważ nie-biali mężczyźni są wyżej w lewicowej hierarchii niż Białe kobiety, lewicowe feministki takie jak Rowling nie protestują przeciwko imigracji nie-białych.

W rzeczywistości Rowling i jej lewicowi sojusznicy będą niewątpliwie świętować, jeśli Szkocja zyska trans-okcydentalnego lidera w postaci Hamzy Yousufa, autorytarnego i nieznoszącego białych Pakistańczyka, który chce zastąpić Sturgeon na stanowisku lidera SNP. Jeśli Yousuf wygra walkę o przywództwo, Rowling powie coś w rodzaju: „Nie zgadzam się z polityką SNP dotyczącą trans-seksualistów, ale czy to nie wspaniałe, że partia jest teraz prowadzona przez potomka pakistańskich imigrantów?”.

Nie, to nie byłoby wspaniałe. Byłby to kolejny znak rozpadu Szkocji jako prawdziwego narodu. Klin zostałby wbity głębiej we wciąż żywe korzenie szkockiej tożsamości. Mianowanie Rishi Sunaka na premiera w 2022 roku zrobiło to z korzeniami brytyjskiej tożsamości. Hindus Sunak jest trans-brytyjczykiem, a nie prawdziwym Brytyjczykiem. Nie ma korzeni w Wielkiej Brytanii i jako brytyjski premier nie jest lojalny wobec prawdziwych Białych narodów Anglii, Szkocji, Irlandii i Walii, ani nie troszczy się o nie. Zamiast tego, jest lojalny wobec siebie oraz bogatych i potężnych żydów, którzy kontrolują brytyjską politykę.

Żydzi nie mogą być Amerykanami

Żydzi byli pierwszymi trans-okcydentalistami. Uzyskali tę fałszywą tożsamość, kiedy zaczęli być akceptowani jako prawdziwi obywatele narodów zachodnich w XIX wieku. Ci pierwsi trans-okcydentalni żydzi byli klinem jeszcze w innym sensie. Byli klinem zła i ucisku, małym rozmiarem, ale silnym w spójności i woli mocy.

Żydzi zaczęli rozszczepiać zachodnią tożsamość poprzez anty-biały i antychrześcijański aktywizm, a następnie odnieśli sukces w obaleniu zakazów imigracji nie-białych na całym Zachodzie. Po tym sukcesie, stworzyli transgenderyzm, klin wbity w tożsamość seksualną. Dlatego żyd Richard Levine, minister zdrowia w żydowskiej administracji Joe Bidena, jest tak doskonałym symbolem rozpadu Zachodu.

Levine jest zarówno trans-genderowy, jak i trans-amerykański, twierdząc, że jest zarówno kobietą, jak i Amerykaninem. W obu przypadkach kłamie. Jako mężczyzna, nie może być kobietą; jako żyd, nie może być Amerykaninem. I tak jak trans-kobiety szkodzą interesom prawdziwych kobiet, tak trans-amerykanie tacy jak Levine szkodzą interesom prawdziwych Amerykanów.

Złowrogi trans-amerykański żyd Alejandro Mayorkas, tak zwany Sekretarz Bezpieczeństwa Narodowego, wbija klin jeszcze mocniej w Białe korzenie Ameryki poprzez masowe zwiększanie i tak już katastrofalnego poziomu imigracji nie-białych.

Jeszcze bardziej złowrogi jest trans-amerykański żyd Merrick Garland, prokurator generalny USA. Prowadzi on wojnę z „białą supremacją”, która jest judeo-lewicowym kodem dla „białego Narodu Amerykańskiego”.

Ci trans-amerykańscy żydzi są dowodem na to, że szkody wyrządzone przez trans-genderyzm są wielokrotnie mniejsze w stosunku do szkód wyrządzonych przez trans-okcydentalizm.

Rzeczywiście, jeśli Nicola Sturgeon może być nazwana Giftzwerg, „trującym karłem”, trans-okcydentalni żydzi tacy jak Karol Marks, Zygmunt Freud i Franz Boas mogą być nazwani Giftriesen, lub „trującymi olbrzymami”. Obłęd i kłamstwa tych dawno zmarłych żydowskich ideologów nadal zasilają wojnę z Zachodem.

Ale mam nadzieję, że porażka trans-genderyzmu będzie zapowiadać porażkę nad trans-okcydentalizmu. Lewicowcy kłamią, gdy mówią, że mężczyźni mogą stać się kobietami. Kłamią również, gdy mówią, że nie-biali mogą stać się ludźmi Zachodu. Kobieca tożsamość należy tylko do kobiet, a zachodnia tożsamość należy tylko do Białych. Nie do Pakistańczyków czy Somalijczyków. A już na pewno nie do żydów.

Tobias Langdon

*                    *                    *

Polemika Paula Craiga Robertsa

Ja widzę to tak, że jeśli rzeczywiście tak było, to żydzi uzyskali dużą pomoc od samych gojów. Sceptycyzm myśli oświeceniowej rozwalał cywilizację, poddając wszystko pod wątpliwość. Jest to długi proces erozji, który jeszcze oczekuje na opisanie. Jacques Barzun podjął taką próbę w książce „Od świtu do dekadencji”, którą dedykował „wszystkim, których to może dotyczyć”. Pierwsze wersy tej książki brzmią: „Wystarczy spojrzeć na cyfry, by przekonać się, że wiek XX dobiega końca. Wystarczy spojrzeć szerzej i głębiej, aby zobaczyć, że w tym samym czasie kończy się kultura Zachodu ostatnich 500 lat.”

Wygląda na to, że Barzun ma rację, bo w XXI wieku trudno znaleźć jakiekolwiek pozostałości kultury zachodniej. Zamiast tego, furorę robi upowszechnienie perwersji i instytucjonalizacja tyranii oraz demonizowanie białych grup etnicznych. Jednak w książce Bazuna nie dostrzegłem żadnego pomysłu lub propozycji odzyskania zniszczonej cywilizacji.

Zrzucenie całej winy za na żydów jest być może zbyt łatwym wyjaśnieniem. Nawet jeśli przyjmiemy za Langdonem, że żydzi są za to odpowiedzialni, musiała istnieć jakaś skaza w fundamentach cywilizacji białych gojów, którą żydzi mogli wykorzystać. Michael Polanyi wykazał tę skazę, ale jego wyjaśnienie nie spotkało się z zainteresowaniem.

Być może doszliśmy już tak daleko, że takiego pytania nie można już zadać. Z tego, co widać, biali nieżydowscy intelektualiści są raczej zaangażowani w atak na cywilizację zachodnią, a niż w jej obronę.

Afirmacja cywilizacji zachodniej zniknęła z edukacji. Dzieła sztuki, dawniej uznawane za osiągnięcia, dziś są określane przez kustoszy muzeów jako „rasistowskie”. Naruszanie moralność chrześcijańskiej spotyka się z większym szacunkiem niż jej przestrzeganie. Uniwersytety, administracja i studenci nie szanują już Pierwszej Poprawki. Wolność słowa jest wszędzie likwidowana i traktowana jako „oszczerstwo” i „dezinformacja”, która jest zagrożeniem dla demokracji”. Prawda została przedefiniowana w to, co sprzyja projektom wokizmu. Empiryczne fakty, które nie wspierają tych projektów, nie liczą się. Tym sposobem upada nauka.

Paul Craig Roberts
Źródło: Paul Craig Roberts (March 15, 2023) – „Are Jews Responsible for the Destruction of Western civilization as Tobias Langdon Claims or Is the cause Self-Destruction Resulting from White Liberal attacks on White Confidence?”

Tłum. Sławomir Soja

Komentarz Bibuły:
Osoba określona według prawideł żydowskich jako Żyd, najczęściej zrodzona z matki-Żydówki (choć te definicje nie są idealnie zbieżne w różnych rabinicznych szkołach, a przecież w judaizmie brak nadrzędnego i nieodwołalnego organu jakim w Kościele katolickim pełni Magisterium), będzie Żydem dopóki nie wyrzeknie się tej fałszywej religii. Natomiast z chwilą przyjęcia do swego serca i życia Boga w Trójcy Jedynego, przestaje automatycznie być żydem (w sensie religijnego nawrócenia), choć dalej – niestety – może mieć ciągoty do żydostwa, współplemiennych sentymentów i solidarności. To „niestety” było i jest zmorą historii.

Podobnie rzecz ma się z odmiennymi kulturowo grupami etniczno-rasowymi: dopóki nie przyjmą Jedynej Prawdziwej Wiary i wyrosłych z niej prawdziwych owoców cywilizacji zachodniej, pozostają obcymi i wrogimi zbiorowiskami.

https://www.bibula.com

Komentarzy 29 do “Czy żydzi są odpowiedzialni za zniszczenie zachodniej cywilizacji? Polemika z Tobiasem Langdonem – Paul Craig Roberts”

 1. … nie mają żadnej władzy, której my im wcześniej nie oddaliśmy…

 2. Greg said

  Nie do końca, oni walczą metodami, które dla normalnego człowieka są nie do pomyślenia.
  Rodem z piekła, więc trzeba by walczyć podobnie, co jest również nie do pomyślenia.

 3. Greg said

  Akurat na temat !!!

  https://gloria.tv/post/i4gtaums82cA2rXyztyRyYLJ7

 4. Boydar said

  tak czytam i czytam i mam podejrzenie, że Pan Langdon nie jest biskupem, nawet emerytowanym

 5. Greg said

  To samo, ale na bitchute, nareszcie bez znieczulenia.

  https://www.bitchute.com/video/eSbEoeAxhpkb/

 6. Greg said

  Coś nie tak z tym bitchute !

 7. oszolomklasyczny said

  przeciez fundatorzy 👿religi Abrahama , izaaka, aarona i jakuba nie byli idiotami? Zaplanowali zawczasu ze Slowianie z Calej Europy wschodniej , centralnej i zachodniej aby ICH podbic i zutylizowac:) bez wiekszych protestow i zbrojnych oporow! trzeba ich naipierw wycwiczyc w strachu😱( w bojazni Bozej) i wypuszczono agenture cale chordy Apostolow ( agenture) . A ze Slowianie zyli zgodnie z prawami Naturalnymi ( jak obecnie zyje swiat nieochszczonych , 🙂 nieobrzezanych :)zwierzat wodnych , latajacych i zyjacych na powierzchni ). Kiedy korporacja Abrahama zobaczyla ze Slowianie zaczynaja sie skutecznie bronic? Uzyto : ognia , i miecza a szczegolnie 💀czesto uzywali roznych Trucizn , cholery ,drzumy ,tyfusu plamistego, gruzlicy itp ☠️ a obecnie Apostolowie nauczaja ze bylo to „morowe” powietrze😀. Jeszcze kilka pokolen wstecz w obszarach zamieszkamych przez Slowianskich Pogan ….ich ” apostolowie” zatruwali masowo studnie!!!. Jednak glowny sukces osiagneli w wytresowaniu Slowian w : Przebaczaniu! darowaniu! a nawet ….MILOWANIU NASZYCH WINOWAJCOW😜🤣a BOG GO W NIEBIOSACH POKARZE 🙏, a niechta:) a co tam:). im wiecej bede cierpial i dziadowal jak nedzasz! tu za zycia ? ( ksiega chioba😇) tym dluzej bede mogl podziwiac jasniejace oblicze Pana w Niebie😇. I ….tak jest do tej pory 👹. Slowianie o niebieskich zrenicach tak z terenu Ukrainy jak i z Rosji ida podziwiac jasniejace oblicze Pana jeszcze przed pozostawieniem potomka👹. a wszystko wskazuje ze Slowianie z Polin ( jak beda bezgranicznie ufac w ” szklo” telewizora 😳tez beda wkrotce podziwiac w mlodym wieku jasniejace oblicze 🤣

 8. Kojak said

  Panu Bogu zdarzyl sie wypadek przy pracy i stworzyl nieopacznie Zydow ! Hitler chcial to naprawic ale mu sie to nie udalo ! Stad ,swiat ma teraz z nimi same problemy problemy

 9. Anzelm said

  @8 Świetne alibi dla wszelkiego rodzaju nierobów, nieudaczników, przymuleńców i okurwieńców.

 10. UZA said

  „Ale mam nadzieję, że porażka trans-genderyzmu będzie zapowiadać porażkę nad trans-okcydentalizmu.”

  Możliwe, ale będzie to przy okazji także nasza porażka i koniec świata tak pracowicie zbudowanego z Bożą pomocą przez naszych przodków . Goście, którzy umościli się w domu białego człowieka i cieszyli się jego pięknem oraz wygodą, nie umieliby tych rzeczy odtworzyć. Oni przecież potrafią tylko przyjść na gotowe, psuć i niszczyć. Z kolei gospodarze, których goście albo zabili, albo uwstecznili, też już tego nie dokonają. No a diabeł ma do zaoferowania tylko Piekło.

  ” Natomiast z chwilą przyjęcia do swego serca i życia Boga w Trójcy Jedynego, przestaje automatycznie być żydem (w sensie religijnego nawrócenia), choć dalej – niestety – może mieć ciągoty do żydostwa, współplemiennych sentymentów i solidarności. To „niestety” było i jest zmorą historii.”

  Ta zmora należy chyba do przeszłości. Udało się tak ogłupić i spaskudzić chrześcijan, tak ich odciągnąć od korzeni i od Pana Boga, że diabeł już się nie musi przebierać w ornat ani dzwonić na mszę ogonem. Nie musi też delegować swoich sług do kreciej roboty ani odzyskiwać tych, którzy od niego odeszli . Teraz mogą otwarcie wyrażać swoją nienawiść do Chrystusa i Jego Kościoła, pluć na wszystkie świętości, a zachwycony biały człowiek cieszy się i bije brawo.

  „Podobnie rzecz ma się z odmiennymi kulturowo grupami etniczno-rasowymi: dopóki nie przyjmą Jedynej Prawdziwej Wiary i wyrosłych z niej prawdziwych owoców cywilizacji zachodniej, pozostają obcymi i wrogimi zbiorowiskami.”

  Ci, którzy do tego dojrzeli, dawno przyjęli. Żyją Wiarą u siebie albo w kraju białego człowieka, który wybrali jako drugą ojczyznę. Obecni przybysze natomiast mają swoją religię i nie zamierzają z niej rezygnować. Wręcz przeciwnie – chcą nas nawracać.

 11. Liwiusz said

  Re. Kojak
  Hitler miał kolegów Żydów i z Żydami niemieckimi żył przykładnie.
  Żydzi niemieccy i Hitler wypowiadali się negatywnie o Żydach rosyjskich a potem sowieckich.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Emil_Maurice

  To był jeden z żydowskich kolegów Hitlera. Razem siedzieli w więzieniu w Landsbergu. Jedynym dokumentem podpisanym przez Hitlera, mającym coś wspólnego z Żydami, to był dekret zakazujący Żydom zatrudniać na służące Niemki poniżej, chyba 45 roku życia.

  https://www.bibula.com/?p=38366

 12. UZA said

  Ad. 5) Dziękuję za zamieszczenie tego materiału ! Odpaliło bez problemu i okazało się bardzo ciekawe.

 13. Ad. 8

  Panu Bogu zdarzyl sie wypadek przy pracy i stworzyl nieopacznie Zydow !

  Nie „nieopatrznie”, ale jako test dla nas. 🙂

 14. Crestone said

  Wystąpienie Benjamina Franklina podczas Zjazdu Konstytucyjnego, 25 Maja – 17 Września 1787 w Filadelfii.

  „Istnieje wielkie niebezpieczeństwo dla Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tym wielkim niebezpieczeństwem jest Żyd. Panowie, w każdym kraju, w którym osiedlili się Żydzi, obniżyli poziom moralny i obniżyli stopień uczciwości handlowej. Pozostali osobno i niezasymilowani; uciskani, próbują zdusić naród finansowo, jak w przypadku Portugalii i Hiszpanii.

  Przez ponad tysiąc siedemset lat lamentowali nad swoim smutnym losem — a mianowicie nad tym, że zostali wypędzeni ze swojej ojczyzny; ale, panowie, gdyby dzisiejszy cywilizowany świat oddał im Palestynę i ich własność, natychmiast znaleźliby pilny powód, by tam nie wracać. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, a wampiry nie mogą żyć na innych wampirach – nie mogą żyć między sobą. Muszą żyć wśród chrześcijan i innych, którzy nie należą do ich rasy.

  Jeśli nie zostaną wydaleni ze Stanów Zjednoczonych przez Konstytucję w ciągu mniej niż stu lat, napłyną do tego kraju w takiej liczbie, że będą rządzić i zniszczyć nas oraz zmienić naszą formę rządu, za którą my, Amerykanie, przelaliśmy naszą krew i poświęciliśmy się nasze życie, mienie i wolność osobistą. Jeśli Żydzi nie zostaną wykluczeni w ciągu dwustu lat, nasze dzieci będą pracować w polu, aby nakarmić Żydów, podczas gdy oni pozostaną w kantorach, radośnie zacierając ręce.

  Ostrzegam was, panowie, jeśli nie wykluczycie Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w grobach. Ich idee nie są ideami Amerykanów, nawet jeśli żyli wśród nas przez dziesięć pokoleń. Lampart nie może zmienić swoich cętek. Żydzi są zagrożeniem dla tej ziemi i jeśli pozwolą im wejść, zagrożą naszym instytucjom. Powinni być wykluczeni przez Konstytucję.”

  Tłumaczenie – wujek Google.

 15. Anucha said

  To nie jest gang Olsena.
  Ja bym przyrównał do kartelu z Medellin lub początku Camorry.
  Dlatego zbrodnią i bezwzględnością, trzymają za mordę nierządy na całym świecie.
  Posłusznym psom,
  w nagrodę jest rzucona pod stół kość.

 16. NICK said

  Tytuł.
  SĄ.

 17. Jabo said

  Panie Kojak, nie obrażaj Pan Pana Boga, mówiąc, że nie wiedział co robi. Otóż Pan Bóg wiedział co robi. Zamiast używać co i rusz potopu do niszczenia nieudanych cywilizacji ludzkich stworzył plemię wybrane, które robi to samo równie skutecznie, ale bez takich skutków ubocznych jak potop. Wybrane plemię rozłożyło cywilizację Egiptu, Babilonu, Rzymu, a obecnie rozkłada cywilizację chrześcijańską. Będzie to trwało tak długo, aż powstanie cywilizacja odporna na tego wirusa. Pan Bóg ma czas.

 18. IZAKkundel said

  I ociemnialy Lud Ktoremu siee wmawia Zlo dobrem zwycierzaj czyli (smaruj dupe)bo kozaki jada….Badz cicho a Bog ktory widzi odda to tobie….Ja osobiscie niemam nic przeciwko wierze Pana Boga.On jest ale wilki w odzieniu owczym ktorzy zajmuja sie Religia i usypianiem mas Znieksztalcja nauki JEZUSA CHRYSTUSA SYNA BOZEGO.Tak ja to widze.

 19. bronek said

  Ad. 8

  Panu Bogu zdarzyl sie wypadek przy pracy i stworzyl nieopacznie Zydow !

  Nie „nieopatrznie”, ale jako test dla nas. 🙂
  ———————–
  Tak – bo jakiż sens miałby szlaban na Raj dla Adama i Ewy – gdyby poza tym Rajem nie było unych.

 20. Piotr B. said

  Re 12..Pani UZA . Ten link ciekawy, sluchalm i powiem ze to tylko czubek gory lodowej.Tak sie sklada ze urodzilem sie tylko 6 km od Rablowa gdzie Moczar mial swoje tereny dzialania w czsie okupacji niemieckiej.Mojej zony wujek Czestlaw S, byl adiutantem Moczara,razem ich Bierut aresztowal na zamku w Lublinie,wyszli dopiero po 7 latach torturowani i poniewierani.Uratowl ich Zukow bo przestraszyl zydow,czyszczac Lubianke.A smierc Stalina i wyjazd Bieruta w futerku a powrot w kuferku zmienily calkowicie sytuacje.To co michnikoidy pisza dzisiaj o Moczarze to 100% bzdury.

 21. Anzelm said

  @20. Dziękuję Panie Piotrze za te informacje. Jakoś nie potrafię zrozumieć, dlaczego Żukow, nawet po śmierci Stalina i usunięciu Berii(w czym brał osobiście udział), jednak poszedł w odstawku. Sam Żukow twierdził, że to z powodu strachu i głupoty Chruszczowa, ale jakoś to do mnie nie trafia.

 22. Piotr B. said

  21.Nie znam szczegolow Zukowa ostawki.Ale z pamietnikow Chruszczowa cos pamietam.Zukow byl doskonalym taktykiem WOJSKOWYM.Chyba Chruszczow nie chcial z niego robic polityka a w kolejce do stolkow zawsze jest dluga linia a moze sie go bal ,bo Zukow to byl taki rosyjski gen Patton.To troche inny temat.Wojskowi nie zawsze nadaja sie do kierowania cywilami.

 23. Anzelm said

  Z tego co mi wiadomo, to Żukow nie miał ambicji politycznych ale właśnie wojskowe, a Chruszczow go wywalił z KC i wojska. Może faktycznie Chruszczow dostrzegał jakiś bonapartyzm u Żukowa. Nikita nie był idiotą jak się go potem malowało i do dzisiaj maluje.

 24. Piotr B. said

  …Nikita nie byl idiota jak sie go potem malowalo i do dzisiaj maluje…Rosyjaska scena polityczna zawsze byla ciezka do przewidzenia dla naszej opinii publicznej.Dlaczego?Nie ma sensu dzis tego tutaj analizowac.Ale samego Chruszczowa postaram sie okreslic wlasnymi slowami.To byl taki przebiegly cwaniaczek i potrafil przewidywac sytuacje ktore dla innych byly zbyt niejasne.Sluzylem w tamtych latach w Kom.Garn.W-wa.Nawet 2 razy sie z nim witalem i nawet z jego zona.Mam zdjecia.Duzo w komendzie sie o nim rozmawialo.A najbardziej w 65 tym jak chcial „zgwalcic” Gomulke zeby nas tz.Dyw.Kosciuszkowska do ktorej Komenda podlega wyslac do Wietnamu.Podobna sytuacjabyla jak dzis z kraina U. I wtedy Gomulka pokazal kto rzadzi w Polsce.Dluga historia.

 25. Wlodek said

  [14] Crestone
  „…Wystąpienie Benjamina Franklina…”

  Gdzie można zapoznać się z tekstem źródłowym?

  Na stronach Gajówki odnośnik już nie działa.
  [https://marucha.wordpress.com/2011/08/25/przepowiednie-benjamina-franklina/]

  ———-
  Mnie działa.
  Admin

 26. Anzelm said

  @24 Panie Piotrze, historia bardzo długa ale jakże potrzebne jest jej uświadomienie współczesnym nieszczęśnikom, którzy pojęcia nie mają o tym czym był „przełom październikowy” i Gomułki nie odróżniają od Bieruta. Proszę zauważyć, jak mocno wbita jest w głowy poliniaków nienawiść do Gomułki. Ma gorszą „prasę”, od Edka czy Jaruzela. Żydokomuna mu nie wybaczyła do dzisiaj. Październik 56 był ważniejszym wydarzeniem od sierpnia 80 czy tzw. obalenia komunizmu przez szczepkowską. Ilu ma o tym dzisiaj pojęcie?

 27. Włodek said

  „…Mnie działa…”
  Admin [25]

  Strona Gajówki to się otwiera, a fotokopia oryginału nie.
  To był rękopis B.Franklina?

 28. Marucha said

  Re 27:
  Racja. Dokument zniknął wraz ze stroną, na jakiej go umieszczono.
  Można go odnaleźć tu:
  >https://en.wikipedia.org/wiki/Franklin_Prophecy
  oczywiście zaopatrzonego zastrzeżeniami, że to fałszywka.

 29. Włodek said

  To ciekawy fragment tego „ostrzeżenia”:
  „…Pomimo wielokrotnego dyskredytowania od czasu pierwszego pojawienia się, „Proroctwo” okazało się niezwykle trwałym antysemickim bzdurą…”.

  Jak nie udało zdyskredytować, to przynajmniej trzeba przypiąć łatkę „trwałej bzdury”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: