Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kura domowa o Reforma posoborowa
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polska stała się bazą tranzytową dla elementów przestępczych z całego świata

Posted by Marucha w dniu 2023-03-21 (Wtorek)

GAŁAŚ: Z powodu politycznej nieudolności rządu PiS Polska stała się bazą tranzytową dla elementów przestępczych z całego świata.

Ukraińscy uchodźcy przepełnili Europę, a także wiele krajów świata, ale przede wszystkim Polskę. Jednak humanitaryzm i współczucie dla sąsiadów okazały się jedynie szkodliwe dla stosunków polsko-ukraińskich, a w zasadzie ogólnoeuropejsko-ukraińskich.

Faktem jest, że od wybuchu działań wojennych na Ukrainie do Europy napływają uchodźcy z różnych obszarów, nawet tych wciąż nietkniętych działaniami wojennymi.

Jak już pisaliśmy, działania Rosji były pierwszym krokiem do spełnienia marzeń wielu, wielu Ukraińców, którzy mają dość życia w opresji reżimu Zelenskiego, rozkwitu agresywnego nazizmu, radykalizacji społeczeństwa i jawnej biedy. Najbardziej skorumpowany kraj Europy doprowadził swoich obywateli na skraj ubóstwa, ale jednocześnie nauczył ich przedsiębiorczości i sprytu – stąd umiejętność dostosowania się i czerpania zysków w różnych okolicznościach.

To właśnie tę umiejętność demonstrują nam teraz tak zwani uchodźcy. A jeśli do tej zuchwałości i przedsiębiorczości Ukraińców dodamy wspólny europejski program – by się ugiąć i pobłażać naszym wschodnim sąsiadom we wszystkim, traktować ich jak półbogów, zapewnić im darmowe kompleksowe usługi medyczne, edukacyjne, kulturalne i socjalne, na które nie stać nawet rodowitych obywateli krajw UE – zobaczymy rezultat, na który zasługujemy.

Bezczelność i przedsiębiorczość ukraińskich „uchodźców” zasługuje już na osobny artykuł w kodeksach karnych krajów Unii Europejskiej, w tym Polski.

Oczywiście pierwsze miejsce wśród ukraińskich przestępstw zajmuje pobieranie zasiłków. Mamy tu na myśli zasiłki „500+” i „300+” wypłacane ukraińskim uchodźcom w Polsce na każde dziecko. Zgodnie z prawem ukraiński uchodźca traci dostęp do tych świadczeń, jeśli opuści Polskę na dłużej niż 30 dni. Jednak wciąż zdarzają się przypadki, że rodzice z dziećmi przyjeżdżali do Polski z Ukrainy wyłącznie po zasiłki, po czym natychmiast ponownie wyjeżdżają.

Jak podaje Rzeczpospolita, kwota świadczeń wypłaconych z naruszeniem przepisów wynosi 2 mln zł (prawie 0,5 mln dolarów). I w konsekwencji ludzie uciekają nie przed wojną, ale przed biedą. A jeśli teraz, po roku (!) od rozpoczęcia wypłacania zasiłków, Polska postanowiła sprawdzić wszystkie przypadki, to przedsiębiorczy Ukraińcy wyjeżdżają do innych krajów UE i znów otrzymują zasiłki, bo w UE nie ma wspólnej bazy danych wszystkich uchodźców z Ukrainy! I oni o tym wiedzą. Co oznacza – gdyby 28 krajów UE wypłacało każdej ukraińskiej rodzinie z dziećmi choć raz zasiłek – kwota byłaby zawrotna!

Jeśli jednak wrócimy do przestępstw tzw. uchodźców konkretnie w Polsce , to według najnowszych danych najbardziej rozpowszechnionym i dochodowym biznesem Ukraińców jest przerzut uchodźców z Bliskiego Wschodu z granicy polsko-białoruskiej do Niemiec, Rumunii i innych krajów UE. Według przybliżonych szacunków, w ten biznes zaangażowanych jest od 3 do 5 tysięcy (!) obywateli Ukrainy. Niewielu z nich, nawet złapanych, trafia do biuletynów informacyjnych, bo UE prowadzi politykę niepisania złych rzeczy o Ukraińcach, nie dyskredytowania ich w żaden sposób oraz zachęcania i promowania wszystkiego, co ukraińskie, bo inaczej fala niezadowolenia wśród własnych obywateli mogłaby spowodować niszczące protesty.

Okazuje się więc, że teraz w Polsce często można zobaczyć flagę ukraińską zamiast polskiej, przedstawiciele ideologii banderowskiej bezczeszczą święte miejsca pamięci Polaków, mamy zakaz prawdziwej historii polsko-ukraińskiej, prawie zakaz pamięci o Rzezi Wołyńskiej, zakaz krytyki ukraińskiej drogi politycznej. A wszystko to pod nadzorem i przyzwoleniem naszego prawa.

Choć do naszego prawa też nie ma zaufania: Ukraińcy nie mogą być sądzeni za poważne przestępstwa, a Polacy mogą – nawet za drobne wykroczenia; amerykańscy żołnierze nie podlegają polskiemu sądowi i popełniają przestępstwa w Polsce – ale nasz rząd tylko zaprasza coraz więcej przedstawicieli najbardziej wojowniczej i zbrodniczej armii świata, a także najbardziej skorumpowanego państwa w Europie.

Handel narkotykami, sprzedaż zachodniej broni przez Darknet z prawdziwymi sprzedawcami w Polsce, handel dziećmi i organami, a teraz jeszcze sprzedaż przedmiotów kultu z cerkwi prawosławnych Ukrainy zrabowanych przez reżim kijowski – to wszystko dzieje się teraz w Polsce!

Z powodu krótkowzroczności naszych polityków, ślepego trzymania się instrukcji USA i zagrożeń ekonomicznych ze strony UE, nasz kraj stał się bazą tranzytową dla elementów przestępczych z Ukrainy, a w konsekwencji dla całego świata. Przecież nikt nie sprawdza napływających „ochotników” i „zagranicznych najemników”, więc wielu z nich to narkodilerzy i kurierzy, których bez przeszkód wpuszcza się i wypuszcza z Polski na podstawie ukraińskiego wezwania.

O jaką praworządność walczy nasze państwo? – nie wiadomo. Osobiście rozumiem, że prawa w Polsce od dawna już nie ma, jedynym prawem jest porządek narzucony przez USA.

Marek Gałaś
NDP
https://ndp.neon24.org

Autor uprzejmie zakłada, iż „polskie” rządy chcą w zasadzie dobrze, lecz są nieudolne i niekompetentne,
Admin

Komentarzy 12 do “Polska stała się bazą tranzytową dla elementów przestępczych z całego świata”

 1. Mietek said

  Polska Tajlandią Europy. Masowa seksturystyka nad Wisłą.

  Polska jest jednym z krajów, które wymieniane są jako najlepsze do przygodnego seksu w opinii obcokrajowców. Od ponad 20 lat nad Wisłą mamy do czynienia ze zjawiskiem seksturystyki na masową skalę. Polki przez lata zapracowały sobie na opinię łatwych kobiet. Powstały na ten temat liczne publikacje, nagrania a nawet książki.
  Kiedy ktoś zapyta w jakim kraju najłatwiej o seks z białymi lub europejskimi kobietami zdecydowana większość wskaże na mapie wschodnią część Europy. Dla wielu kobiety w tej części świata są jednymi z najłatwiejszych. Szczególnie rozpoznawalna jest w tej kwestii Polska. Ze względu na umiejscowienie w strefie Schengen, połączenia lotnicze czy też liczbę ludności dla obcokrajowców Polska była jednym z najpopularniejszych kierunków. Zaczęło się to stopniowo na przełomie lat 90/2000′. Wtedy głównie Niemcy przyjeżdżali do Polski zabawić się w polskich klubach i dyskotekach. Kontrast między przeciętnym Niemcem a Polakiem był wtedy na tyle ogromny, że nawet przeciętny robotnik z fabryki Volkswagena w Wolfsburgu mógł się w Polsce poczuć jak młody bóg. Polki w tamtych latach łapały każdą możliwą okazję, żeby wyrwać się z Polski. Niemcy więc korzystali z przychylności młodych Polek i zaciągali je do łóżka. Masowa skala jednak zaczęła się po wejściu Polski do UE w 2004 roku i następnie po wstąpieniu do Schengen w 2007 roku. Powstawały liczne połączenia lotnicze z wieloma miastami w Europie. Szczególnie z Wielką Brytanią tych połączeń było wiele ze względu na polską emigrację. Anglicy czy Szkoci zaczęli latać nad Wisłę całymi grupami. Szybko rozniosła się wtedy anegdota o tanim piwie i łatwych kobietach. Takie miasta jak Kraków, Warszawa czy Gdańsk zostały wypełnione seksturystami. Śmieszne było to, że brytyjska klasa robotnicza tak łatwo nawiązywała relacje z tymi aspirującymi studentkami lub absolwentkami uczelni wyższych. W tamtych latach nie trzeba było wiele. W dużych miastach wtedy było bardzo dużo młodych kobiet bo lata 2005-2010 to okres boomu na studia. Młode Polki oddawały się zagranicznym turystom nawet tego samego wieczoru w hotelach a czasem nawet w plenerach. Opinia ta szybko poszła w świat a na licznych zagranicznych forach dyskusyjnych rosła popularność Polski. Nawet mężczyźni którzy mieli w swoich krajach słabe perspektywy na rynku matrymonialnym próbowali swoich sił w Polsce. Skala tego zjawiska z roku wzrastała a niejeden barman czy recepcjonista hotelu mógłby napisać książkę o takich sytuacjach.

  Powstawały natomiast liczne poradniki i książki na temat Polski i Polek. Podręcznikowo opisano do jakich miast a nawet do jakich klubów się udawać. Nad Wisłą najpopularniejsze są duże miasta z największą liczbą studentek. Stolicą polskiej seksturystyki jest dawna stolica Polski, Kraków. Być może dlatego, że studiuje tam duży odsetek kobiet z prowincji dla których spotkanie cudzoziemca to w życiu pewne wydarzenie. Młode dziewczyny ze śląskich, małopolskich, podhalańskich, świętokrzyskich i podkarpackich wsi w Krakowie były łatwym celem. W innych miastach wygląda to podobnie. Głównie seksturystyka kręci się wokół dużych miast, które są zarazem ośrodkami akademickimi. Dla Brytyjczyka z Manchesteru to nie był problem zabookować bilet na Balice i podjechać pociągiem czy autobusem do centrum miasta. Brytyjczycy w krakowskich pubach to już od dawna codzienność. Z kolei Niemcy upodobali sobie Wrocław a na przykład Skandynawowie Gdańsk. Polska stała się idealnym miejscem na urodziny, wieczory kawalerskie i inne imprezy dla obcokrajowców. Nie brakowało też zorganizowanych grup szukających nad Wisłą konkretnych wrażeń. Do dzisiaj organizowane są bootcampy przez środowisko PUA („profesjonalnych uwodzicieli”) na których mniej śmiali mężczyźni z zachodu szkoleni są na polskich kobietach.

  image

  Wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych informacje na temat polskiego rynku matrymonialnego rozpowszechniły się na całym świecie. Mężczyźni nie tylko z Europy zaczęli zjeżdżać nad Polskę. Nawet Hindusi, Azjaci czy Latynosi kierowali się nad Wisłę. Polska to był kraj w którym były jedne z największych szans na seks lub związek z białymi kobietami. Polki dostały łatkę kobiet łatwych i dostępnych. Zjawisko to spotęgowane zostało także przez globalne portale randkowe jak Tinder czy Badoo. Od wielu lat obcokrajowcy jadą do Polski także na gotowe. Umawiają się z Polkami na spotkania przez internet i dopiero potem przylatują. Polska stała się krajem znanym z seksturystyki i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Jedyne co nas różni od Tajlandii czy Kolumbii to brak dzielnic czerwonych latarni. W Polsce są to po prostu „cichodajki”, które można spotkać w pubach i dyskotekach.

  Polki zrobiły Polsce opinie kraju łatwych kobiet. Z tego względu, że w Polsce mamy matriarchat mężczyźni w żaden sposób nie byli w stanie reagować na to zjawisko. Jedna taka nieudolna próba została nagrana przez czarnoskórego vlogera ‚Black sheep dating’ w Rzeszowie kilka lat temu. Młoda Polka nie dała się przekonać swojemu koledze żeby nie wdawać się w znajomość z seksturystą, który ewidentnie wszystko nagrywał. Polka poszła z czarnoskórym do łóżka a ten opublikował materiał w sieci [1]. W normalnym kraju mężczyźni nie dopuściliby do takiej sytuacji, a każdy taki amant skończyłby na urazówce. W takiej Turcji czy Bułgarii takie sytuacje są niedopuszczalne, a to przecież kraje turystyczne. W Polsce po prostu obcokrajowcy śmieją się Polakom w twarz, że kobiety w tym kraju puszczają się na lewo i prawo. Nawet incele z Azji czy Ameryki w Polsce czują się wygrani. To pokazuje jak bardzo polskie społeczeństwo jest wewnętrznie rozbite. Jeżeli kobiety wolą bezwzględnie obcokrajowców niż własnych rodaków to można mówić o swego rodzaju upadku moralnym.

  W sieci pełno jest filmów na których obcokrajowcy pokazują jak łatwo w Polsce zaliczyć kobietę. Na tą opinię Polki zapracowały sobie same. Polacy na żadne seksturystki natomiast liczyć nie mogą bo takie zjawisko całkowicie nie istnieje. Polska to nie Turcja czy Hiszpania gdzie młode kobiety szukają kochanków. Rynek matrymonialny w Polsce jest niekorzystny dla mężczyzn pod każdym względem. W czasach globalizacji to zjawisko seksturystyki będzie się tylko pogłębiać.
  Źródła:

  [1] https://www.polishexpress.co.uk/brytyjczyk-uwodzil-polke-i-wrzucal-do-sieci-nagrania-ze-swoich-podbojow

  Opublikowano: 11 marca 2023, 20:57

 2. Carlos said

  Jezdzilem na taksowce ostatnie 5 lat , zanim poszedlem na emeryture. Wiekszosc Polek z ktorymi mialem do czynienia jako przewoznik, to zwykle kurwy nawet jesli zgrywaly cnotki. A dla ciapatego zrobilyby wszystko nawet za darmo. W Chicago tez oglaszaly sie w lokalnej prasie : mloda , piekna , przyjedzie do domu itd… Oczywiscie nie mozna generalizowac, ale…

 3. Novy said

  No bo Polacy to pi..y i dali się wkręcić w martyjarchat już przed wiekami dając na wychowanie chłopców kobietom. Teraz są tylko skutki – mamuśki wychowuja młode kurewki a mamisynki zostają co najwyżej becikami.

 4. Kojak said

  Polska rzadza od 89 roku zorganizowane zydobandrowskie bandy kryminalne wiec co tu sie dziwic ! Oczywista , oczywistosc ! Bandzior i zlodziej wiec czuje sie jak ryba w wodzie zyjac w srodowisku baNdytow bo to naturalne otoczenie i do kryminalnych szwindli i zlodziejstyw wiecej niz niezbedne to podstwa istnienia

 5. maksj said

  Na wojnie walczy dwadzieścia tysięcy Polaków – tak mówi płk. Macgregor. Mówi również o tym, że pomoc zachodnia, jest sprzedawana na polu bitwy Rosjanom

 6. Olo said

  Na czele nierzadów Polin zwykli bandyci i złodzieje, których miejsce jest w dołach z wapnem, to i nie dziwota, że bandyci z całego świata ciągną ze wsparciem. Ciągnie swój do swego. Szykuje się dobra robota. Będzie druga Syria.

 7. oszolomklasyczny said

  ze Zgroza sie slyszy i czyta co sie wyprawia z krajowcami z polin☠️. A mnie naibardziej przeraza 👹. Dlaczego Obrzezany Episkopat milczy jak zaklety !!! On powinien grzmic !! w obliczu tej SODOMY I GOMORY 👿. Powszechnie znane jest ze Krajowcami w Polin i yevrouni wladaja niepodzielnie Abrahamowe obrzyny z przeroznych odpryskow 👹 Abrahamowych gusel😹. To Abrahamowi guslarze (teoretycznie ) winni stac na strazy ” bogobojnosci” i cnoty . A co guslarze wyprawiaja☠️

 8. Dziennik 1925 Andre Dechan said

  W Stanach Zjednoczonych istnieje ponad 800 obozów jenieckich, wszystkie w pełni sprawne i gotowe na przyjęcie więźniów. Wszystkie są obsadzone, a nawet otoczone pełnoetatowymi strażnikami, ale wszystkie są puste. Obozy te mają być obsługiwane przez FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego) na wypadek wprowadzenia stanu wojennego w Stanach Zjednoczonych i wystarczyłby podpis prezydenta na proklamacji i podpis prokuratora generalnego na nakazie, do którego lista nazwy są dołączone. Zadaj sobie pytanie, czy naprawdę chcesz znaleźć się na liście Erica Holdera.

  https://adziekan69.blogspot.com/2023/03/fema-w-gotowosci-usa-amerykanskie-obozy.html

 9. salamati said

  Tematy dla prawdziwych Polakow-Slowian: Glupie zydy-komunisci,nie zdawali sobie sprawy,ze Polakow Nie da sie ogarnac dr Ewa Kurek NL24.tvNIEZALEZNY LUBLIN Czy grozi nam wojna?-drLucyna Kulinska.

 10. Hulajdusznik said

  To jest właśnie udolność pisdzielców! I… to nie jest rząd tylko zarząd! Panie autorze!

  A tak na marginesie… Wszelka ohyda bierze się od ż…

  A jebiskopat…? Nie tak dawno w poliniackich tellawiwzorach popuścili program, w którym występowały wszelkiej maści puchowni duchowni, tełolodzy od siedmiu boleści i ósmego smutku i inne takie pokurwieńce. Tamże une wywodzili i dowodzili, że Sodoma nie została zniszczona przez wyuzdanie zeksalne tambylców, którzy nawet aniołów chcieli pogwałcić, ale przez to, że nie dochowali zwyczaju gościnności wobec obcych (tych aniołów właśnie). Pokrętność tłumaczenia była bardzo zajebawna, jakoż to z unymi bywa. No i teraz wychodzi na to, że nie za zjeboczone praktyki zeksalne, ale za nieprzyjęcie uchodźców grozi gniew boży. Sodomia i Gomoria!

  Z wszystkich parchów i ychnich pomagierów trzeba bezwzględnie odparować wodę! Niech wróci sobie do atmosfery. Ta woda. Znaczy sję. Potopu nie będzie. Powodzi nawet. Z tego powodu. Ja to mam taki, już dwunastoletni pomysł, żeby unych zamknąć w gettcie. Une to lubiom. To ychni wynalazek. I tradycja taka. Sahara się do tego nadaje. Tam i tak niewielu Beduinów bez potrzeby siem szfenda, więc krzywda się nikomu nie przydarzy. A i wody ci tam w niedostatku. Ogrodzić te wyjebane plaże drutem kolczastym i kilometrowym polem minowym. Zamknąć tam na wieczne wywczasy wszystkich tych, którzy chcom naszego dobra. Mają swoje dobro, to niech je ze sobom zabiorom tyle, ile każden parch zdoła udźwignąć. I niech tam by sobie wzajemnie swój żywot nawzajem obŻydzali. PS Wszelkie błędy zamierzone.

 11. CBA said

  re art A Szkotki…to cnotki?! Mackiewicz daje przykład w swojej książce. Jest wojna; polski lotnik-zalotnik „zdobywa” Szkotkę /kobietę w wieku średnim/. Fama poszła o naszym wojaku; zdobywa jej córkę. Fama się utrwala dalej i szerzej…zdobywa babcię tej najmłodszej.
  ps E. Ligocki /mj, WP/ opisuje też swój pobyt m.i. w Szkocji. B. sympatyczni byli dla nas. W Szkocji leczyło rany sporo naszych po bitwie pod M. Cassino. Pewnego dnia Szkotka do autora książki…z uwagą; P. majorze, wasi żołnierze są mało moralni. Czy pan wie w naszych szpitalach czeka ponad 500 dzieci ze związków szkocko-polskich. Dobrze jej odparł. Inna Szkotka była z tego b, zadowolona, bo czas „wymieszać krew”. Jego kuzyn był
  dowódcą „Pioruna”, który pierwszy wytropił „Bismarcka”.
  Wielu Szkotów uczyło się polskiego i brało aktywny udział
  we wspólnych imprezach itp.

 12. Do Mietek said

  Polski mężczyzna nawet brzydki ma wygrane u każdej Filipinki i u tych mniej urodziwych Latynosek.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: