Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kura domowa o Reforma posoborowa
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Polscy socjaliści o cenzurze i Myśli Polskiej

Posted by Marucha w dniu 2023-03-23 (Czwartek)

Stanowisko Polskiego Ruchu Lewicowego [w organizacji] w sprawie wszechobecnej cenzury, przyjęte na spotkaniu członków i sympatyków 18 marca 2023 roku w Warszawie.

Nadeszły czasy prewencyjnej cenzury. Przestrzenie wolności w III RP, rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość bardzo kurczą. Jednym z argumentów przeciwko Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej i całemu obozowi radzieckiemu było to że nie dopuszczał on wolności słowa i krępował niezależną myśl. Dzisiaj pod tym względem jest o wiele gorzej. Cenzurę na Mysiej zastąpiła cenzura globalnych korporacji i rządu. Nie ma możliwości odwołania się, nikt nie wie kto podjął taką decyzję.

Po okresie względnych swobód obywatelskich nadszedł czas „oświeconego absolutyzmu”, w którym właściciele mediów społecznościowych (w mniej lub bardziej formalnym porozumieniu z państwami, będącymi tą „jawną” częścią rzeczywistości, ale odgrywającymi rolę podrzędną wobec co większych korpo) opracowały algorytymy blokujące niepożądane treści”.

Służby specjalne na polecenie rządu stosują prewencyjną cenzurę, czego przykładem jest strona internetowa czasopisma „Myśl Polska” czy medialne ataki na organizatorów ruchów antywojennych – czego doświadczyła p. prof. Maria Szyszkowska (Kongres Pokoju) i p. dr Leszek Sykulski (Polski Ruch Antywojenny).

Polski Ruch Lewicowy nie wyraża zgody na totalitarne działania na terenie naszej ojczyzny ani ze strony globalnych korporacji ani rządu. Domagamy się poszanowania wolności słowa i stosowania się do zapisów polskiej Konstytucji, gdzie w Art. 54. czytamy: „Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane”, zaś w Art. 32 ” Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne” oraz „Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.”

Domagamy się natychmiastowego zaprzestania stosowania cenzury prewencyjnej i odblokowania nielegalnie blokowanych stron internetowych. Domagamy się również reakcji polskich władz na bezprawne działania cenzorskie obcych korporacji na terenie Polski.

Rzecznik prasowy Polskiego Ruchu Lewicowego (w rejestracji)
dr Włodzimierz Gorki

https://myslpolska.info

Komentarzy 10 do “Polscy socjaliści o cenzurze i Myśli Polskiej”

 1. Maverick said

  Cenzura ma za zadanie trzymania narracji chazarków na samej górze i ogłupiania gojów.
  Wy w Polin jesteście tak omanieni propagandą chazarską, ze wogóle nie rozumiecie co siędzieje na świecie.
  1. Własnie odbywa wykopywanie hegemona i terrorysty świata z dominującej pozycji.
  2. Kończy się era dollara jako waluty rezerwowej świata.
  3. Powstają alternatywne systemy transferowe niezalezne od swift.
  4. Zmienia się prawie wszystko, kraje Afryki i Latynoskie otwarcie plują na hegemona i byłe kraje kolonialne. Publicznie znieważają Bilkena, Bidena , Macrona, czy brytyjskiego premiera, robią im wykłady pokory. A dzieje się tak ze oni rozumieją zachodzące zmiany i nowych liderów świata Rosję i Chiny oraz Indie.
  5 Lista krajów chcących do BRICS rośnie z dnia na dzień.
  6. Wojna na Ukrainie jest po to aby ratować imperium amerykańskie które się wali, banki będą bankrutować bo zbudowane na lichwie, i tworżeniu fikcyjnego pieniądza a „bail outs” doprowadzą do takiej inflacji jak w republice weimarskiej.
  7. Promowanie dżenderu i zboczeń jest naruszeniem praw bożych i za to spotka hegemona taka kara jak Sodomę i Gomorę,
  8. to jest już otwarta rebelia przeciwko Bogu i jego naukom jak i wartościom moralnym.
  9 Kazdy powinień wybrać swoją drogę tak aby zasłużyć na zbawienie.
  10 Bóg pracuje w taki sposób ze lucyferianie nie wiedzą skąd przyjdzie na nich kara boża.

  Porównajcie sobie rekrutację do wojska w supe potęgach;

 2. Maverick said

  Lucyferianie atakują już samego Boga, międzynarodowe onuce chazarskie zabraniają mówienia o Jezusie w szkołach i miejscach publicznych w Izraelu.
  Zelenski zamyka kościoły prawosławne, aresztuje popów. czyli lucyferianom puszczają nerwy. Za to promują zboczeńców i do LBGT dodali teraz LBGT „Q +” co znaczy Queers ano znaczy zboczeńcy, a ze jest ich ponad 67 odmian dlatego plus. Poliniackie pseudo-katole popierają ten lucyferianizm, igrając z wolą Boga i jego naukami i myślę ze Poliniaki dostaną kolejną lekcję nauk bożych i pokory. Dzieci lucyfera judzą do wojny, a dostaną lanie jak zawsze. Bo z Bogiem nigdy nie wygra wyznawca lucyfera pozbawiony empatii, i poczucia sprawiedliwości. Oni powoli tracą zmysły i odbija im paranoja, oznaka choroby psychicznej. Wystarczy obserwować jak zachowuje się naćpany Zlenski, czy Duda, Morawa oraz sam Biden. Wszyscy tracą kognatywne myślenie, a to tylko początek kary bożej.

 3. Boydar said

  żabę zagotowuje się powoli, wygląda, że chyba nie czytali podręcznika młodego skauta

  albo są kimś innym niż by się mogło wydawać

  co postuluję od dłuższego czasu

 4. kolejny said

  Tak Panie Maverick. Tylko powrót do jedynej prawdziwej wiary katolickiej pozwoli na odzyskanie normalności temu choremu światu. To czas wielkich zmian, lecz żydomedia uniemożliwiają statystycznemu Polakowi je dostrzec. Przykład- Pewna pani nauczycielka jest wielce ukontentowana, że cyt. „książe william zaszczyca swoją obecnością Rzeszów. Wreszcie o nas będę mówić”. Czy w tym myśleniu nie ukazuje się skala upadku przeciętnego Polaka?!

 5. Greg said

  ,,Lucyferianie atakują już samego Boga”
  Tak, nawet purpuraci judasze.

  https://gloria.tv/share/8SGRh6T1SVfR2f6MRhYKKVdii

 6. Greg said

  Jak się powieszą, napiszę…. Judasze.

 7. Leo said

  To tylko dalszy etap. Kowid dosadnie pokazał, że wszystkie nasze prawa na czele z konstytucją są pisane pejsem na wodzie. W tym i konstytucyjny zakaz cenzury prewencyjnej. Heh.

 8. Ad. 4

  Tylko powrót do jedynej prawdziwej wiary katolickiej pozwoli na odzyskanie normalności temu choremu światu.

  Dowodem, że odzyskiwanie normalności staje się faktem, będzie zanik histerii w Kościele. No to jeszcze poczekamy…

 9. Boydar said

  „… będzie zanik histerii w Kościele …”

  jak kto się z padaczką urodził to i z padaczką umrze, nie jest to więc powrót do normalności tylko klasyczne „wypaczenia nie”, a normalni to mogą się dopiero narodzić i ewentualnie nie zostać spadaczkowani, tylko trzeba wywrzeć stosowną presję na mamusie, bo padaczka to jest po matce (tak mówią i raczej mają rację)

  a generalnie uważam, że zostają muzycy, i dopiero wtedy może być normalnie, a czy będzie to się okaże

 10. minka said

  Inauguracja Klubu Myśli Polskiej w Krakowie 22 marca 2023r. – m.in. czerwony. Jan Engelgard, dr Mateusz Piskorski, dr Lucyna Kulińska, prof. Anny Raźnej

  https://rumble.com/v2ehkew-mysl-polska-krakow-22.03.23.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: