Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
  Czesio i muchy o Coraz mniej szczepień w Polsce…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W propagującej LGBT reklamie grał spełnioną „trans-kobietę”. Popełnił samobójstwo.

Posted by Marucha w dniu 2023-03-28 (Wtorek)

Plaga samobójstw wśród osób deklarujących „tożsamość płciową” sprzeczną z ich organizmem, to jedna z wielu wstydliwych kart ruchu LGBT.

Aktywiści przekonują, że autoagresja i rozpacz tzw. transseksualistów jest wynikiem prześladowań – ignorując uderzający związek między odrzuceniem własnego życia i własnej tożsamości.

Ze Stanów Zjednoczonych napływają właśnie doniesienia o kolejnej tragicznej śmierci mężczyzny, który poddawszy się okaleczeniu zwanym tranzycją, agitował na rzecz ideologii gender. W słynnej reklamie linii lotniczych United, Kyle Scott przedstawiał się jako spełniona „kobieta” – tydzień temu odebrał sobie życie.

– Do dziś żyję pewnie, jako moje prawdziwe ja. Mogłem rozbłysnąć i pożegnać się z przeszłością. Kyle musiał przejść przez cały ten ból, by Kayleigh mogła dziś żyć. Jestem transem i jestem dumny – mówił w demagogicznym spocie promującym ideologię LGBT wyemitowanym w 2020 roku młody mężczyzna.

Jak zapewniał, po poddaniu się okaleczeniu narządów płciowych i chirurgicznej zmianie aparycji jego życie zmieniło się na lepsze…

Od czasu emisji agitacyjnego materiału nie minęło wiele czasu – a do mediów dotarły wieści o samobójczej śmierci twarzy kampanii lotniczego przedsiębiorstwa. Transseksualista został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu tydzień temu. W ostatnich godzinach życia Scott wstawił na swoje profile w mediach społecznościowych wpisy, wyjaśniające powody jego samobójstwa.

„Do wszystkich, których kocham, przepraszam, że nie potrafiłem być silniejszy. Do tych, którzy dali mi wszystko, co mogli, przepraszam, że moje starania tego nie odwzajemniły. Proszę zrozumcie, że moje odejście nie jest oceną was, ale skutkiem mojej niezdolności by stać się lepszym”, brzmiały „ostatnie słowa” transseksualisty.

Ta zmiana nastawienia, jak czytamy na łamach portalu lifesitenews.com, odzwierciedla widoczny w badaniach naukowych trend krótkotrwałej poprawy samopoczucia osób odrzucających swoją tożsamość płciową po poddaniu się chirurgicznej operacji. Z czasem jednak problemy wracają, a z przedstawianej przez ruchy LGBT jako rozwiązanie „tranzycji” zostają jedynie tragiczne skutki uboczne.

Jak podkreśla anglojęzyczny portal, tendencje samobójcze są wyjątkowo częste wśród osób odrzucających swoją płeć biologiczną. Według wyników badania opublikowanego w marcu 2022 roku 82 proc. „transseksualistów” boryka się z myślami samobójczymi a 40 proc. podejmuje faktyczne próby odebrania sobie życia.

Mimo tego, popkulturowy mainstream i agitatorzy ruchów LGBT robią co mogą, by wmówić opinii publicznej, że transseksualizm nie jest groźnym zjawiskiem. Jak podkreśla medium, przytaczając wnioski z szeregu przeprowadzonych badań, wiedza naukowa nie potwierdza, by przejście operacji „dostosowania płci” łagodziło skłonności samobójcze. Twierdzenie to jest raczej ideologicznym narzędziem aktywistów, niż tezą potwierdzoną przez specjalistów.

Źródło: lifesitenews.com
FA
https://pch24.pl

Być może mógłby jeszcze żyć, gdyby zamiast popierania go w idiotycznym pomyśle, został od razu skierowany do wariatkowa…
Admin

Komentarzy 11 do “W propagującej LGBT reklamie grał spełnioną „trans-kobietę”. Popełnił samobójstwo.”

 1. Między zwyrodniałym notorycznym pedofilem a przykładnym ojcem trojga małych dzieci jest spora różnica. Wobec samobójstwa obu tych osób będziemy jednakowo płakać po jednym i po drugim?

  ———
  Nie.
  Admin

 2. Kojak said

  To trzeba leczyc glowe nie obcinac penisa jak karza zydowskie zdegenerowane kurwy !

 3. UZA said

  „Między zwyrodniałym notorycznym pedofilem a przykładnym ojcem trojga małych dzieci jest spora różnica.”

  Owszem jest. Głównie taka, że zwyrodniałego, notorycznego pedofila ciężko się pozbyć i trudno liczyć na to, że sam nas uprzejmie od siebie uwolni. Jesteśmy raczej skazani na długoletnie utrzymywanie takiego gagatka z naszych podatków. Z kolei samobójstwo przykładnego ojca jest , niestety, prawdopodobne . System wytrwale takich niszczy – oczernia, ośmiesza, pozbawia środków do życia, psuje i buntuje ich żony oraz dzieci. Niektórzy tego nie wytrzymują .

 4. JADAM said

  Krrzysztof M odpowiedż
  — ani po jednym , ani po drugim nie „uronię ani łzy” –
  – po pierwszym pójdą moje życzenia PIEKŁA DO SKOŃCZENIA ŚWIATA NA WOLNYM ( letnim ) ogniu . Wtedy naprawdę boli .
  Też jestem ojcem trojga dzieci . Od 2001 do września 2004 r. nie zarobiłem ani
  złotówy na utrzymanie moich dzieciaków. Miałem zawód , świadomość , że bez pracy nie ma chleba . Ale wtedy miałem ok. ’50 lat.
  A autorzy tej „TRANSFORMACJI” mają do siódmego pokolenia moje życzenia :
  to samo , co przeżyły moje dzieciaki , – tylko w trójnasób .
  Mężczyzna NIE POPEŁNIA SAMOBÓJSTWA . On po prostu zabija sprawcę tego,
  do czego doszło, – i jego rodziny , – krzywd.
  Wychowanie w poglądzie „pokorne ciele , dwie krowy ssie ” – to talmud , i nauka
  dająca tłumy motłochu w kolejce do rzeżni .

 5. Sudbina Srba said

  Mental illness … the new pandemic.

  W Nashville w USA, pewien chłopo -bab, tranwestyta, wpadł do szkoły i zamordował 3-ch uczniów i 3-ch dorosłych.
  Przyleciała policja i zastrzeliła chłopo -babę

  Morderca damskiej płci nazywa sie Audrey Hale i był kiedyś meżczyzną.
  Właściwie ‚ta’ morderca to jakis samobójczy palant, ktory poprawia statystyki samobójcze zbuków w USA.

  /LGBTQ suicide rate 150% to 400% higher than heterosexuals” – look it up!/

  A jest to 128-y przypadek masowego morderstwa w szkole w USA, tylko w tym roku!
  Bo młodzi Amerykanie najpierw trenują u siebie masowe mordowanie ludzi a potem idą w świat masowo mordować całe narody: i dzieci i dorosłych.
  Bo w USA można zdelegalizować Tik Tok – ale nie karabiny.

  A masowe morderstwa w UA sa równie popularne jak … Mac Donalds.
  I na tle zdarzeń, najlepiej wypadł pan prezydent USA, który natychmiast zareagował na to morderstwo, publicznym oświadczeniem, które cytuje amerykańska prasa i media zagraniczne:

  Głównie chodzilo o to, ze Biden w żartach powiedzial,ze tylko dlatego wystapil publicznie bo sie dowiedzial, ze beda lody zanim zacznie sie dyskusja na temat tragedii w szkole prezbiterianskiej w Nashville.
  ” Nazywam sie John Biden. Jestem mezem dr. Jill Biden.
  Zszedłem tylko dlatego, ze słyszałem, ze beda lody czekoladowe. Bo mam cala lodówkę lodów. Myślicie, ze żartuje? Nie, nie żartuję” poinformowal Biden tlum zebrany przed Białym Domem. –

  „President Biden was criticized Monday for his response to the Nashville school shooting after he joked that he only made a public appearance because he heard there would be ice cream before discussing the tragedy that claimed the lives of three adults and three children at an elementary school earlier in the day.

  My name is Joe Biden. I’m Dr. Jill Biden’s husband,” Biden said from the White House’s East Room in his first public appearance since a 28-year-old woman shot and killed three students and three teachers at a Christian private school in Nashville. „I eat Jeni’s ice cream — chocolate chip. I came down because I heard there was chocolate chip ice cream,” he continued. „By the way, I have a whole refrigerator full upstairs,” he added. „You think I’m kidding? I’m not,” Biden told the crowd”.

  Myślę, ze za to przemówienie z Białego Domu do tłumu, słusznie należały sie Bidenowi dwie porcje lodów.
  I czyste pampersy.

  Police identify Nashville school shooter — RT World News
  https://www.rt.com/news/573707-nashville-school-shooter-transgender/

 6. Crestone said

  Re 2: „Bo w USA można zdelegalizować Tik Tok – ale nie karabiny.”
  i całe szczęście.

 7. Jasiu PUKWATEREK said

  @ Odszedło do Domu Ojca – Wielkiego Architekta

 8. Boydar said

  „… można zdelegalizować Tik Tok …”

  „Blogi internetowe zagrażają demokracji” – Obama Barack

 9. Boydar said

  @ Pani Uzi (3)

  tak misię skojarzyło – „… no to wyrwałem chwasta …”

 10. Ad. 4

  Od 2001 do września 2004 r. nie zarobiłem ani złotówy na utrzymanie moich dzieciaków. Miałem zawód, świadomość, że bez pracy nie ma chleba. Ale wtedy miałem ok. ’50 lat.

  Znam to… Ale ludzie są różni… Jeden przetrzyma, drugi nie wytrzyma…

  Wychowanie w poglądzie „pokorne ciele , dwie krowy ssie ” – to talmud

  Nie. To mentalność rodem ze wsi. Nasłuchałem się tego za młodu…

 11. revers said

  Inni transwertycy ak een z Nashville ostrzela w szkole 3 dzieci i 3 wychowacow ze szkoly katolickie a potem idda do nieba starozakonnego bozka Bahoometa, lub inny antysemityzm …

  Trans Day of Vengeance” będzie kontynuowany w Sądzie Najwyższym pomimo tego, że trans-strzelec ze szkoły w Nashville zabił sześć osób w krwawym szale, ponieważ konto Marjorie Taylor Greene na Twitterze zostało zawieszone z powodu wpisu

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-11914611/Trans-Day-Vengeance-protest-ahead-Saturday-despite-Nashville-school-shooting.html

  Mail Online (https://www.dailymail.co.uk/news/article-11914611/Trans-Day-Vengeance-protest-ahead-Saturday-despite-Nashville-school-shooting.html)
  Trans Day of Vengeance” odbędzie się w Sądzie Najwyższym, pomimo tego, że strzelający transseksualista ze szkoły w Nashville zabił sześć osób w krwawym szale, a konto Marjorie Taylor Greene na Twitterze zostało zawieszone z powodu postu.
  Komentatorzy zwrócili uwagę na decyzję o przeprowadzeniu protestu „Trans Day of Vengeance” w ten weekend po tym, jako trans strzelec …

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: