Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kura domowa o Reforma posoborowa
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Psy policyjne w Kalifornii okazały się być reliktem „rasizmu”

Posted by Marucha w dniu 2023-03-30 (Czwartek)

Komitet Bezpieczeństwa Publicznego Zgromadzenia Kalifornii zatwierdził nową ustawę dotyczącą sposobu zatrzymania podejrzanych o przestępstwa.

Amerykański stan zdecydował się na zakazanie używania psów policyjnych, bo miały one wykazywać się „uprzedzeniami rasowymi i przemocą” wobec osób o czarnym kolorze skóry.

Kalifornijski parlament przegłosował „Assembly Bill 742”, czyli ustawę zakazującą używania psów policyjnych do aresztowań, zatrzymań lub do jakiejkolwiek formy kontroli tłumu. Zwierzęta wciąż będą mogły być natomiast używane do zadań z zakresu ratownictwa, przeszukiwania gruzów, wykrywania materiałów wybuchowych i poszukiwania narkotyków.

Zmiany w prawie przygotowane przez polityków Partii Demokratycznej, Coreya Jacksona i Asha Kalrę, mają na celu „położenie kresu głęboko rasistowskiej, traumatycznej i szkodliwej praktyce”, która „przez wieki była podstawą odczłowieczającego, okrutnego i brutalnego znęcania się nad Afroamerykanami i osobami kolorowymi”.

Według demokratycznych polityków psy były w przeszłości używane przez „łowców niewolników”, dlatego „policyjne psy są brutalną pozostałością po mrocznej historii Ameryki”. W ostatnich dziesięcioleciach miały być zaś używane między innymi do stłumienia protestów Ruchu Praw Obywatelskich, zamieszek rasowych w Los Angeles czy demonstracji spod znaku Black Lives Matter.

Twórcy wspomnianej ustawy podają dodatkowo statystyki dotyczące użycia psów przez policję w Kalifornii. W 67 proc. przypadków kończyło się to koniecznością udzielenia pomocy medycznej, a do szpitali trafiali przede wszystkim czarnoskórzy mieszkańcy stanu.

Na podstawie: foxnews.com.
http://autonom.pl

Komentarzy 9 do “Psy policyjne w Kalifornii okazały się być reliktem „rasizmu””

 1. JADAM said

  I pomyśleć , że w latach ’80 – tych dopraszałem się o wizę, co by polecieć do USA , do rodziny małżonki (Ona nie mogła , bo małe dzieci) . Dzisiaj , chociaż by
  mi oferowano bonusy , czy premie – nie dałbym się wepchnąć do samolotu do
  Chicago , czy N.Y.
  Z tego , co widzę i słyszę ,- dziś USA , to św.p. ZSRR z czasów Breżniewa.

 2. Bydloszewskij L.Z. said

  +++ Instaurare Omnia in Christo +++

  Przed 8 laty orkiestra symfoniczna gdzies w Rosji gra „Ва Банк” czyli słynny film ….

  Autor:Bydloszewskij Ł.Z.

 3. Chasyd said

  A czy chodzi tu o rasowe psy?

 4. Dziennik 1925 Andre Dechan said

  Może, ktoś lubi Ericha von Danikena ?

 5. Czarni RASIŚCI w USA siłą przejmują władzę w sądach! said

  W każdym Stanie USA jest Sąd Najwyższy(tak jak w 3RP Sąd Wojewódzki) którego decyzje mogą być zmienione tylko przez Supreme Court of the United States w Waszyngtonie( czyli państwowy Sąd Najwyższy).

  Głownego przewodniczęcego Sędziego Sądu Stanowego w każdym Stanie USA nominuje Prezydent USA z Waszyngtonu.

  Parę tygodni temu „prezydent joe biden” NOMINOWAŁ na przewodniczacego Sądu Najwyższego Stanu Dalaware czarną młodą sędzinę o nazwisku Tamika Renee Montgomery-Reeves (ur 1981r):

  W procedurze nominacji na tak wążny urzad Sędziego Stanowego jego kandydatura MUSI być ztawierdzona przez Senat USA, który WCZEŚNIEJ przed głosowaniem w Senacie USA.
  Senatorzy mają prawo i obowiązek tego kandydata PRZESŁUCHIWAĆ tak jak na rozprawie sądowej, zadając kandydatowi RÓŻNE pytania, na które kandydat MUSI odpowiedzieć. Jeśli coś skłamie to może potem iść „siedzieć”.

  Potem dopiero po przesłuchaniu-rozprawie odbywa się procedura głosowania przez 100 Senatorów w Senacie USA w Waszyngtonie, który ZATWIERDZA tą kandydaturę lub NIE zatwierdza.

  Okazuje się, że ta czarna kandydatka wcześniej pełniła funkcje ADMINISTRATORA tego gmachu Sądu Stanu Dalaware. Pełniąc tą funkcje w 2020 roku podejeła DECYZJĘ o ZDJĘCIU wszystkich portretów w gmachu Sądu ale tylko BIAŁYCH szefów tamtejszego Sądu i innych portretów ale tylko BIAŁYCH dygnitarzy, którzy czymś się tam zasłużyli w tamtejszym Stanowym systemie Sądowym lub wymiaru „sprawiedliwości”.

  W tarkcie jej przesłuchania – ROZPRAWY tej kandydatki przez republikanskiego Senatora Josh Hawley, on się jej ZAPYTAŁ:

  ” . . . jakimi MOTYWAMI i czym się kierowała kandydatka, na usuniecie ze ścian w gmachu Sadu WSZYSTKICH portretów, ale BIAŁYCH chonorowanych sędziów ze Stanu Dalaware, na co ona odpowiedziała, że z „powodu”:

  ” to reduce racial bias in the legal profession” =
  „w celu zmniejszenia uprzedzeń rasowych w zawodzie prawniczym”

  Wtedy przesłuchujacy ją Senator skomentował jej odpowiedz:

  „YOU ARE INSANE and We are having an INTENSIVE clash with the EXTREME left… We will fall into a great social meltdown” ! =

  „TY JESTEŚ SZALONA i My taj mamy INTENSYWNE starcie z EKSTREMALNĄ lewicą… My wpadniemy w wielki krach społeczny”.

  Obejżyjcie i posłuchajcie ten filmik od 6:00 minuty:

  Tak to PRAWDA, że african-american GENERUJĄ od kilku lat POTĘŻNY KONFLIKT społeczny, który doprowadzi do DOMOWEJ WOJNY na tle RASOWYM, gdyż czarni obywatele w USA, którzy NIEWIOELE wnieśli do budowy siły Ameryki i zawsze ciągneli ją w DÓŁ, a teraz zaczeli otwarcie ZWALCZAĆ totalnie BIAŁYCH obywateli USA.

  W obecnym USA grasują czarni RASIŚCI, którzy prą do otwartego KONFLIKTU rasowego !

  „YOU ARE INSANE” = czyli idjom w języku angielskim oznacza:

  Być SZALENCEM, to znaczy mieć poważnie ZABUŻONY stan umysłu.
  Jest to również slangowe słowo określające zachowanie jako: ZWARIOWAŁ lub ZDZICZAŁ.
  To słowo mają dwa ściśle ze sobą powiązane znaczenia:
  Ludzie, którzy są SZALENI i NIE odpowiedzialni, też NIE są w stanie PRZEWIDYWAĆ, jakie konsekwencje ich GŁUPICH decyzji na tak POWAŻNYCH stanowiskach w urzedach państwowych, jakie spowodują REPERKUSJE na skalę MASOWĄ !

  Ci ludzie na tak POWAŻNYCH stanowiskach cierpią na bardzo poważny IRRACJONALNY lub nieuporządkowany stan umysłu,(jak np. A.Hitler) i tak jak obecni „prezydent” USA który PCHA USA do rasowej WOJNY DOMOWEJ w USA i Światowej, czy taki GŁUPI premier i prezydent 3RP którzy pchają Polskę, Europę i Świat do WOJNY NUKLEARNEJ nie zdając sobie z tego sprawy !!!

 6. Быдлошевский Л.З. said

  +++ Instaurare omnia in Christo +++

  Ten „wasz” polski Bodnar czyli Rzecznik Praw Obywatelskich to Banderowiec czystej wody jak i v-ce minister Spraw Zagranicznych Ukrainy niejaki Wasyl Bodnar na filmiku ponizej. Nawet хuje rezuny do siebie podobne sa jak dwie krople wody. Pewnie tego samego bandyte wolynskiego za ojca mieli albo co najmniej kuzynami sa wiec gardla polaczkom podcinac czy ich kaplanom to te sotniki na pewno i lubia i potrafia ?

  Василь Боднар заступник міністра закордонних справ.

  A tak dla przypomnienia wyglada „wasz” Bodnar czyli Prezes RPO.

  Samo nazwisko „bodnar” ma bialorusko-ukrainskie pochodzenie – jak pisze profesjonalny rosyjskojezyczny portal zajmujacy sie etymologia nazwisk i oznacza stary wymarly juz zawod bednarza.

  Artykul napisalem w 2018 w czerwcu ale sadze ze tam jest, tylko sie „przyczail” ze znanych powodow…

  Autor: Быдлошевский Л.З.

 7. ? said

  Re 6:
  A na dokładkę jest lekarz Bodnar z Przemyśla, który w czasach wariactwa kowidowego normalnie przyjmował i leczył, zachowując się jak człowiek. I jak to podpada w Pańskie szufladki?

 8. kot policyjny said

  Lubię koty, ale tylko te czarne,

 9. Boydar said

  no to mogę Cię pomalować, gratis

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: