Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kura domowa o Reforma posoborowa
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kłamstwo założycielskie czyli „tajemnicza choroba” z Wuhan

Posted by Marucha w dniu 2023-03-31 (Piątek)

Najwyraźniej od początku wiedzieli, że to będzie słaby punkt ich narracji, więc zaczęli się z tym uwijać. Musieli przyspieszyć powstanie swojej „nowej choroby”, więc ją odkryli, nazwali, zsekwencjonowali, opublikowali i przetestowali… a wszystko to w mniej niż trzy tygodnie.

*                    *                    *

„Tajemnicza choroba” z Wuhan to kłamstwo założycielskie covid

Niedawno, przeglądając nasze zaktualizowane wydanie 40 faktów, natknąłem się na ten artykuł z magazynu Time, który najwyraźniej przeoczyłem, kiedy został opublikowany po raz pierwszy, i który w jakiś sposób umknął mojej uwadze w ciągu kolejnych trzech lat skoncentrowanych na covid.

Artykuł pokazuje, jak od samego początku covidowa narracja była konstruktem psy-op, który nigdy nie miał żadnego wewnętrznego sensu.

Koncentruje się na pracy chińskiego wirusologa, dr Zhanga Yongzhena, oraz na tym, jak on i jego zespół (rzekomo) wyizolowali wirusa Sars-Cov-2 i zsekwencjonowali jego genom. Artykuł przedstawia Zhanga jako bohatera, którego „odwaga” zaalarmowała świat o nowym, przerażającym zagrożeniu.

To oczywiście tylko taka opowiastka – raczej fikcja fabularna niż dziennikarstwo – ale ujawnia kluczowy aspekt pandemicznej operacji psychologicznej.

Kłamstwo założycielskie, grzech pierworodny: „tajemnicze” pochodzenie covid.

Każda operacja psychologiczna ma jedną podstawową słabość – nierówny szew, którym sztuczne kłamstwo jest na siłę połączone z nieuniknioną rzeczywistością.

W przypadku 11 września [9/11] to prosta fizyka – asymetryczne uszkodzenia nie mogą spowodować symetrycznego zawalenia się. W przypadku JFK jest to domniemana liczba kul powodujących znaną liczbę ran, wraz z głową prezydenta przesuwającą się do tyłu i w lewo.

Częstokroć głównym celem każdej propagandy towarzyszącej jest odwrócenie uwagi od tych niemożliwych do pogodzenia kwestii. Umieść selektywnie zniekształcającą soczewkę nad pewnymi zakodowanymi na stałe fizycznymi rzeczywistościami, które zmuszają ludzi do kwestionowania rzeczy, których normalnie nigdy by nie kwestionowali.

To nie były tak naprawdę eksplozje – to po prostu tak brzmiało.

Jego głowa tak naprawdę nie przesunęła się do tyłu – to po prostu tak wyglądało.

…orientujecie się już o co chodzi.

W przypadku „covid” ten rozdźwięk można zlokalizować bardzo konkretnie: w Wuhan, w grudniu 2019r.

Domniemany porządek chronologiczny „odkrycia” covid jest dość dobrze znany, ale oto krótkie podsumowanie:

W połowie grudnia 2019 roku do szpitala w Wuhan przyjęto 4 osoby z zapaleniem płuc. Pod koniec miesiąca liczba ta wzrosła do 27.
_
Jeden bezimienny lekarz decyduje, że to zapalenie płuc jest jakieś „tajemnicze” i wysyła do analizy jedną próbkę od jednego pacjenta do dr Zhanga z Centrum Klinicznego Zdrowia Publicznego w Szanghaju.
_
Dr Zhang testuje tę pojedynczą próbkę, pobraną tylko od jednego z 27 rzekomych pacjentów z zapaleniem płuc, natychmiast znajduje „nowego koronawirusa” i od razu decyduje, że to on musi być przyczyną tej „tajemnicy”.

Z tą historią wiąże się wiele problemów, a także z samym harmonogramem wydarzeń, które szybko następowały – od zsekwencjonowania, poprzez modelowanie, aż po opracowanie testów.

Ale najdziwniejsze jest pytanie, na które oficjalna narracja nigdy nawet nie próbuje odpowiedzieć:

Po co oni w ogóle to analizowali?

To jest zerwanie z rzeczywistością. Dlaczego ten lekarz w tym szpitalu nagle zdecydował, że istnieje tajemnica, która wymaga wyjaśnienia?

Co wyróżniało tych kilku pacjentów spośród pozostałych 450 milionów ludzi, którzy co roku chorują na zapalenie płuc?

Artykuł w Time twierdzi niejasno, że to zapalenie płuc było „osobliwe”, inne współczesne publikacje nazywały je „tajemniczym zapaleniem płuc”. I nigdy tak naprawdę nie wyjaśniają natury tej „tajemnicy”.

WHO nazwała to zapaleniem płuc o „nieznanej etiologii”, podczas gdy CDC stwierdziło, że jest to „nietypowa choroba podobna do zapalenia płuc, która nie reaguje dobrze na standardowe leczenie”. Ale „standardowym sposobem leczenia” zapalenia płuc są antybiotyki, jeśli uważasz, że to bakteryjne, lub leżenie w łóżku i przyjmowanie płynów, jeśli uważasz, że to wirusowe. W zdecydowanej większości przypadków poprawa następuje samoistnie w ciągu kilku tygodni… tak jak z „covid”.

W niektórych artykułach zauważono, że „tajemnicze zapalenie płuc” było pod względem objawowym wyjątkowe, bez wchodzenia w szczegóły. Ale teraz wiemy, że to nieprawda. „Covid” nigdy nie różnił się objawowo od większości powszechnych chorób układu oddechowego.

WHO stwierdziła nawet w swoim pierwszym komunikacie prasowym z 8 stycznia 2020r.:

„Objawy zgłaszane przez pacjentów są wspólne dla kilku chorób układu oddechowego, a zapalenie płuc jest powszechne w sezonie zimowym.”

To zdanie jest ze wszech miar prawdziwe… tak zwane „covidowe zapalenie płuc” to po prostu – zapalenie płuc.

Dlaczego więc u licha lekarze w Chinach uznali, że warto się temu przyjrzeć? Dlaczego ktoś pomyślał, że to całkowicie normalne zapalenie płuc musi mieć nienormalną przyczynę?

Nic z tego nie ma sensu. Nic z tego nigdy nie miało sensu.

Możesz nadal szukać odpowiedzi, pytać „dlaczego sądzili, że to zapalenie płuc było inne?” i nie znajdziesz nic poza plątaniną niejasnych twierdzeń, które nie wytrzymują żadnej analizy.

Nie było żadnego powodu, aby ten lekarz mógł sądzić, że ci pacjenci cierpią na coś innego niż normalna, sezonowa infekcja dróg oddechowych.

Jego domniemane działania nie są działaniami racjonalnej osoby w prawdziwym życiu, są wyreżyserowanym zachowaniem aktora, który musi pełnić określoną funkcję tylko z jednego powodu – a więc reszta przedstawienia może się wydarzyć.

Wracamy do tego jednego wielkiego kłamstwa, zaproszenia do zawieszenia nieufności i zaakceptowania wewnętrznych sprzeczności, tak jak przy 9/11 i JFK.

W przypadku narracji o „pandemii” wygląda to tak: „Covid może wyglądać i zachowywać się jak grypa – ale w rzeczywistości jest wyjątkowy i inny”.

To zawsze będzie czynnik mogący spowodować podział [faultline], kiedy po prostu wymyślisz nową chorobę. Co więcej, najwyraźniej od początku wiedzieli, że to będzie słaby punkt ich narracji, więc zaczęli się z tym uwijać. Musieli przyspieszyć powstanie swojej „nowej choroby”, więc ją odkryli, nazwali, zsekwencjonowali, opublikowali i przetestowali… a wszystko to w mniej niż trzy tygodnie.

To było szybkie, „bardzo, bardzo szybkie”, przyznaje Zhang w Time. Za szybkie, tak naprawdę. Zepsuli zakończenie, zdradzili ‘kto zabił‘, zanim doszło do morderstwa.

Świat zmienił się dość mocno w ciągu ostatnich trzech lat. Zmienił do tego stopnia, że ​​jest prawie nie do poznania. A jeśli chcesz zrozumieć, jak to wszystko się zaczęło, musisz cofnąć się w czasie. Przed szczepionki i respiratory. Przed paszporty i PCR. Przed Pfizera i Fauci’ego i spłaszczanie krzywej… powrócić do samego początku.

Aż do Wuhan w Chinach, do grudnia 2019 r. Gdzie, jak nam powiedziano, jeden lekarz zauważył cztery przypadki stereotypowego zapalenia płuc i nazwał je „tajemniczym”, a jeden wirusolog zaczął szukać czegoś, o czym nie miał powodu sądzić, że w ogóle istnieje, i tak się złożyło, że to znalazł.

Źródło: Wuhan’s “Mystery Illness” is Covid’s Foundational Lie, Kit Knightly, Mar 30, 2023

https://www.bibula.com

Komentarzy 11 do “Kłamstwo założycielskie czyli „tajemnicza choroba” z Wuhan”

 1. Mietek said

  Ciekawe komentarze są pod filmem.

 2. Olo said

  Niezależnie od sytuacji Kurdupel i jego bandycka wataha mają łapy po łokcie umazane w polskiej krwi. Doprowadzono do śmierci ponad 200 tys. Polaków, by zrobić wolne miejsce dla chachłów.

 3. minka said

  Zgony pracowników szpitala w Krośnie 22/23

  Wysoka cena za niewiedzę i zaufanie do kartelu farmaceutycznego…

  https://t.me/baubuntu63/37684

 4. Kto pamięta szpital dla potrzeb Covida, budowany w Wuhan? Miał być zbudowany w tydzień… TV pokazywała początki budowy – ale końca nie pokazano… 🙂

 5. szary4aequitas said

  Ad. 4 @Krzysztof M
  Wszystko zależy kto, jaką i czy w ogóle telewizję, oglądał. Szpital wybudowali, użyli, zburzyli. Bardzo szybka akcja była. Może nie dostrzegłeś bo za szybka była ;-). Amerykanie też nie dostrzegli jak im gospodarka zniknęło, tak ją szybko Chińczycy do siebie przenieśli :-D.
  Dlaczego tak z tym szpitalem i po co? – nie pytaj bo nie wiem.

 6. Zenon_K said

  Re 4 Krzysztof
  Chińczycy budowali te szopę, bo im kazano. Taki był scenariusz. Trza było uwiarygodnić całe to przedstawienie, czyli szopkę co to trwała 2 lata z hakiem.
  Mi się ma na śmichy jak niektórzy „niezależni” i tacy mundrzy wierzą, że Chiny to takie cacy, że buzi dać, że zrobią porządek w tym burdlu i to na amen.

  Można se kombinować na ten sposób, jak się jest głęboko niewierzącym w Pana Boga a jest się sługą (nie koniecznie świadomym) tego drugiego (z rogami i łańcuchami).

  Srowid jest ponad „operacją specjalną” na naszym Najbliższym Wschodzie.

  Poniżej tez co coś o tym
  Jakuck i te namordnik na otwartym powietrzu – na dalekiej Syberii powietrze tez było pewnie bardzo morowe – wiadomo, przy takiej gęstości zaludnienia.
  https://www.google.com/maps/@62.0311446,129.7230974,3a,75y,49.13h,81.69t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNpDtojM1ke609-ameyabcw!2e0!7i16384!8i8192

  Jak to Bush i Putin sobie tańcowali
  https://gloria.tv/post/hHZpG2TYnR2b2VVqLftWavzJb

  Grunt to szpunk czy jakoś tak.

 7. revers said

  Były analityk CIA

  Częściowe tłumaczenie:

  Przystąpienie Ukrainy do NATO było nie tyle faktem prawnym, co faktem, że stała się ona członkiem Sojuszu.

  To czego ludzie nie wiedzą to fakt, że AFU było szkolone przez najlepszych trenerów i z najlepszym sprzętem NATO. Być może nawet były to „najlepsze” siły NATO w Europie.

  I przygotowywali się do ataku w styczniu/lutym 2022 roku na rosyjskojęzycznych mieszkańców Donbasu, którzy zdecydowali, że nie chcą żyć pod reżimem puczu w Kijowie. Neonaziści w dużej mierze przejęli kontrolę w Kijowie. (…)

  Wydaje mi się, że w przeddzień operacji specjalnej miała miejsce rozmowa między Xi Jinpingiem a Putinem, w której Putin powiedział coś w rodzaju:

  „Ukraina i Zachód przez osiem lat zaniedbywały porozumienia mińskie, a teraz otwarcie się nimi chwalą. Sprawili, że Rosja uwierzyła, że porozumienia są poważne, podczas gdy w rzeczywistości budowali swoje siły.”

  Ray McGovern, były analityk CIA

 8. Iza said

  Zadziwiające jest to, że poszkodowani próbują radzić sobie sami, a nie powstała jakaś siła, która wymusiłaby wzięcie odpowiedzialności za te nieszczęścia przez tych, którzy to promowali, zmuszali, oszukiwali. Którzy sprzedali się za srebrniki. I przez tzw. lekarzy, którzy dali się zindoktrynować. Zamiast poszukać wiedzy. A najgorsi są ci, którzy poszczepili się „do umywalki”, zamiast bronić prawdy, bo skoro tak się „poszczepili”, to zdawali sobie sprawę z niebezpieczeństwa. I przyczynili się do budowania fałszywych statystyk.
  Wszystkich tych, którzy stosowali terror, odsądzali od czci i wiary ludzi, którzy nie zgadzali się na to (vide: media, politycy, medycy) powinno się bezwzględnie oskarżyć o ludobójstwo. Nie może być tak, że pozostaną bezkarni.

 9. Zenon_K said

  Re Iza
  Na tej liście oskarżonych jest bardzo wielu (prawie wszyscy):
  • Chinole,
  • Us-mancy,
  • Ruscy,
  • Eurole,
  • Iranczyki,
  • Kubany,
  • Wenezole
  i wiele, wiele innych, co nie boją się Pana Boga a za ojca mają czarta.

 10. minka said

  Kolejna młoda matka odeszła zbyt wcześnie bez wyjaśnienia. Jamie McGuire zmarła nagle w tym miesiącu „nieoczekiwanego zdarzenia medycznego” Została w pełni zaszczepiona przez firmę Moderna.

 11. minka said

  Senator Rand Paul: Dr Fauci kłamie, że jest na emeryturze, potajemnie pracuje dla administracji Bidena „Trwa masowe tuszowanie, a liderem w tym wszystkim był Fauci” – powiedział senator z Kentucky.

  https://trendingpoliticsnews.com/watch-rand-paul-says-fauci-is-lying-about-being-retired-is-secretly-working-for-biden-admin-paub/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: