Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
  bryś o Wolne tematy (23 – …
  Olo o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rząd odbierze emerytom prywatne majątki?

Posted by Marucha w dniu 2015-04-27 (Poniedziałek)

Rząd PO-PSL pracuje nad projektem ustawy, która da możliwość samorządom odbierania majątków i oszczędności emerytom, którzy otrzymują mniej niż 1400 zł/mies.

Władysław Kosiniak-Kamysz – minister pracy i polityki społecznej, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego poprawił projekt swojej poprzedniczki, pani Fedak. W nowej odsłonie przyjął postać projektu ustawy, który daje samorządom prawo odbierania majątków i oszczędności starym, schorowanym osobom, których emerytura będzie niższa, niż 1400 zł/mies. a zdecydują się pójść np. do Domu Spokojnej Starości.

– To jakiś żart? Zabiorą nam mieszkanie, jeśli matka zechce pójść do domu starców? – denerwuje się pan Henryk. Dwa lata temu stracił pracę, więc musiał zrezygnować z wynajmowanego mieszkania i wraz z konkubiną oraz jej dzieckiem zamieszkał u matki. – Nie jest fajnie, bo matula mojej kobity nie lubi i coraz częściej wygraża, że pójdzie do domu starców, by mieć spokój. To mieszkanie rodzice kupili od miasta, gdy jeszcze żył mój ojciec, i teraz miałoby iść z powrotem do państwa czy jak? – pyta zaniepokojony mężczyzna.

-Prognozy ZUS mówią, że w 2060 r. Polaków będzie niecałe 31 mln., natomiast prognoza ONZ na koniec tego stulecia szacuje liczbę Polaków na zaledwie 16 mln. – mówi ekonomista, Piotr Solis.

Pojawiają się hipotezy, że starzy ludzie mogą być „więzieni” we własnych domach, ponieważ ich bliscy będą się obawiać utraty mieszkania na rzecz sfinansowania pobytu rodzica w DPS.

Jeśli ustawa jakimś cudem przejdzie – Ministerstwo oświadcza, że nowe zasady obowiązywały będą jedynie tych, którzy trafią do domów seniora. [Przejdzie, przejdzie – admin]

http://parezja.pl

Gajowy zupełnie nie rozumie, po co na obecnym etapie stosować taktykę małych kroczków. Społeczeństwo jest już wystarczająco wytresowane, aby zrobić ten duży krok: ustanowić prawo do odebrania każdemu wszystkiego, co posiada, a więc nie tylko domu, działki czy samochodu, ale także roweru, księgozbioru, komputera, zdjęć rodzinnych, ubrań, butów, nerki itp.
Admin

Komentarzy 61 do “Rząd odbierze emerytom prywatne majątki?”

 1. śmierdziuch said

  Prezydencie Putin, ratuj Pan biedotę polską.
  Błagam Pana. Ja polski biedak. Te żydowskie q. przy żłobie szykują biedzie polskiej holokaust!
  Proszę, nie zostawiaj biedoty polskiej na zagładę, Władymirze Władymirowiczu!
  Jest bardzo blisko prezydencie Putin zagłady biedoty polskiej.

 2. Maksymilian said

  Wynika więc, że większość będzie bezdomna ponieważ:

 3. NICK said

  „-Prognozy ZUS mówią, że w 2060 r. Polaków będzie niecałe 31 mln., natomiast prognoza ONZ na koniec tego stulecia szacuje liczbę Polaków na zaledwie 16 mln. – mówi ekonomista, Piotr Solis.”
  Znacząco wcześniej, znacząco. Niestety.

 4. vortex said

  Ad. 3, NICK.
  Jest dla mnie oczywiste że te prognozy to oszustwo, manipulacja, to ma nas uspokoić. Tak jak wciąż podawana liczba obywateli Polski 38 milionów. Liczba ludności Polski w już spada szybko i te 31 milionów, to jest kwestia już tylko lat. Góra 10 lat, chyba że ruszy masowo emigracja do Polski i masowe nadawanie obcym obywatelstwa.

 5. ERROR 404 NSZ said

  Samymi ku…..i i nie tylko wysunąłbym temu Kamyszowi ( o ile naprawdę się tak wabi). Ponieważ jestem w łasce uświęcającej idę ochłonąć….

 6. vortex said

  A już teraz wiecie dlaczego swego czasu były uwłaszczane za symboliczną złotówkę przez państwo NIEPAŃSTWOWE (bo spółdzielcze) mieszkania. Wielu polityków było bardzo dumnych że tak dobrze zrobiło uciskanym przez spółdzielnie spółdzielcom i dało/rozdało im nieswoje. Myślę że kiedyś tej bandzie też pokonfiskujemy majątki i rozdamy sobie po uważaniu. Już wtedy domyślałem się że cel jest dokładnie jeden – zrabować te mieszkania. Póki był to majątek spółdzielczy, to nie bardzo wiedzieli jak to ugryźć, a prywatnych biedaków to już będą wyjmować po jednemu.

 7. AQQ said

  PO co tak kręcą, emerytury dla dzisiejszych 30-50latków będą nieosiągalne, niedobitki które spełnią warunki i dożyją 67 dostaną śmiesznie niskie kwoty, więc uchwalić eutanazję dla chorych, biednych!

 8. Lesio said

  Fedak…, taki okropny babsztyl o typowo chazarskiej urodzie… Jeszcze trochę i żydostwo zalegalizuje ubój polactfa i handel jego narządami wewnętrznymi.

 9. jazmig said

  Jeżeli rodzina ma ochotę na majątek dziadka lub babki, to ta rodzinna powinna im zapewnić godziwą starość, a nie wysyłać ich do domu starców. Jeżeli jednak musi ich tam posłać, to powinna sfinansować koszty ich pobytu w tym domu.

  Tymczasem autor i komentatorzy oczekują, że dziadkowie będą w domach starców na koszt podatnika, a po śmierci spadkobiercy dostaną ich majątki.

  Puknijcie się w głowy panie i panowie.

 10. NICK said

  (6) Vortex. Co się dzieje na różne sposoby. Pobocznie: ceny mieszkań powoli spadają a ceny domków jednorodzinnych, zwłaszcza +10, znacząco.

  (7) AQQ. Uchwalą. Wybrańcy Narodu. Którego? Narodu wyborczego. Eutanazjo. Czemu tak szybko przychodzisz..?.. . Cóż, że na tzw. wyraźne żądanie.
  Potem da się poprawkę we Ustawie. Jako sposób na eksterminowanie wprost.

 11. AV said

  No cóż może się wydawać, że co mądrzejsi będą przepisywać swoje majątki na najbliższych…
  Ale Bóg mi świadkiem, niebawem mi krew się ugotuje w moim krwioobiegu, a potem kogoś pier*olnę!!

 12. Amadeus said

  Gajowy zupełnie nie rozumie, po co na obecnym etapie stosować taktykę małych kroczków. Społeczeństwo jest już wystarczająco wytresowane, aby zrobić ten duży krok: ustanowić prawo do odebrania każdemu wszystkiego, co posiada, a więc nie tylko domu, działki czy samochodu, ale także roweru, księgozbioru, komputera, zdjęć rodzinnych, ubrań, butów, nerki itp.
  Admin

  I przekazanie to osobom z narodu wybranego, a jak ktoś choćby miną się oburzy to trafi do najgorszego więzienia za najgorsze przestępstwo na świecie czyli antysemityzm.

 13. Piotr said

  W USA to normalka i nikogo nie dziwi,ze w momencie pojsci do domu opieki spolecznej przepada majatek .Polska budowana jest na wzor Usa (telewizyjne programy i zachowania ,to wypisz wymaluj to samo co ja ogladam w New york) Mlodzierz szpikowana jest zgorszeniem na wszystkich mozliwych poziomach.Jakos trzeba bydlo przygotowac do totalnego poddanstwa.

 14. AQQ said

  Mafia żondowa nie lubi konkurencji i na samotnych staruszkach chce sie obłowić.

  Marek N. działa nielegalnie od 20lat!
  Na księdza* wykradał bogate staruszki, niedawno był reportaż w Expresie reporterów.
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/dom-opieki-w-dzialach-czarnowskich-falszywy-ksiadz-marek,artykuly,539100.html

 15. NICK said

  Na tym polega demonkratyczna pseudo wolność w usraelu. (13)
  Holokauścik? Wysiada. To une nas unicestwiają. Skutecznie. Od kilkuset lat.

 16. ojojoj said

  Panie Jazmig, to nie tak. Staruszek jak chce isc do domu starcow, to ma to pokryc WLASNIE PODATNIK w formie EMERYTURY, a nie staruszek w formie majatku zebranego przez cale zycie, np. w postaci mieszkania.

  Dokładnie.
  Nie po to staruszek płacił podatki i składki, żeby jeszcze odbierać mu jego własność.
  Admin

 17. Lusnia said

  Szykujcie sie polacy do wojny z zydowska wladza.Koniec milosci I wiecznega przebaczania tym szatanistom

 18. NICK said

  Ponieważ zbaczamy nieco… . Kto, co i jakim sposobem lichwiarskim pokryć powinien.
  Kto z Was wysłał lub zamierza, rodziców swych wysłać na poniewierkę? Gdziekolwiek. Do „domu starców”, chociażby???
  Tu jest sedno. Jeżeli mnie urodzili, dali szansę na ŻYCIE. Jakiekolwiek. (Popatrzcie na kaleki wszelakie. Chcące ŻYĆ) To mam święty obowiązek poświęcić dla nich swoje życie. Towarzysząc im w domu Rodzinnym, do końca mych dni. Choćby skróconych. Cóż zacz to skrócenie znaczy wobec abortowania i szklenia na ‚in vitro’. Jakże mało cenimy życie… .
  Z tych perspektyw – o finanse dbać należy, o swe życie także. Lecz są granice. Ewangeliczne i naturalnie ludzkie.

  Nie ujmę znanych faktów. Unych biznesów. Odwróconych hipotek i innych… .
  Kochać Boga, rodziców i swe dzieci. Naród. Polskę. Reszta?

  Tak mnie naszło.

 19. Sri Srivi Srali Mahatma Brahmaburdychovisrili Pendżab Abdul Rahman IX Chan said

  Ciekawe czy owe prawo kradzieży (czyli nacjonalizacji) obejmie z czasem firmy i posiadłości tzw. panów przedsiębiorców?

 20. marta15 said

  a potem, w tym domu starcow, szybko ich wysla na drugi swiat ( eutanazja) ,zeby budzetu panstwa nie obciazac za nadto.

 21. Dictum said

  Panie Nick, nachodzi Pana, nachodzi mnie, nachodzi wielu. Tak zostaliśmy wychowani. Dlatego świat jeszcze trwa. A swołocz, która to wszystko chce zniszczyć, sama prędzej sczeźnie.Tak nam dopomóż Bóg.

 22. Boydar said

  Pan NICK prawdę pisze, ale Pan Śmierdziuch niestety też. Patykiem rzeki nie zawróci, tu trzeba przypier dolić z grubej rury.

 23. marta15 said

  ciekawe ze emeryt ma sie niby sam utrzymac ze pensje ponizej 1400 zl.
  Ale juz w domu starcow ( gdzie bylo nie bylo bedzie mial tylko maly, nedzny pokoj –prawdopodobnie dzielony z kims– wspolne zarlo –co zawsze wychodzi taniej , wspolna TV –co tez ywchodzi taniej .
  I w owym komunalnym domu starcow RAPTEM te 1400 zli lub ponizej, ABSOLUTNIE nie wystarczy na jego bardzo skromne utrzymanie??

 24. marta15 said

  a moze by tak Caritas przeznaczyl te niemala suma dla najbiedniejszych emerytow zamiast wysylac gdzies tam???
  http://www.fronda.pl/a/caritas-polska-przekaze-poszkodowaym-w-nepalu-30-tys-euro,50647.html

 25. 15vagabunda said

  Podstawowym sposobem niewolenia jest UBOŻENIE społeczeństwa, pensje w dół, podatki i opłaty w górę.
  W odróżnieniu od Polaków którzy od 25 lat błądzą jak pijane dzieci we mgle – agentura pracuje sprawnie i konsekwentnie.
  Na świecie jest wielu krajów w których obywatele stanowią tylko siłę roboczą, najbliżej Grecja której obywatele teraz spłacają dopłaty unijne z których pełnymi garściami czerpali politycy i ich rodziny. Polacy też będą spłacali z emerytur wszystkie dofinansowania unijne niemieckich, amerykańskich, izraelskich i ukraińskich biznesów w Polsce. Każdy budynek, budowla postawiona z użyciem dofinansowania unijnego stanie Polakom ością w gardle.
  Dotyczy to też tych milionów „inicjatyw społecznych” prasy, fundacji, instytucji i innych przechowalni rodzin polityków. Rachunek puchnie. Grekom obcięto pensje i emerytury, Polakom też można.

  Oczywiście że możliwość wykupienia mieszkań to była pułapka. Stopniowo podnieśli koszty obsługi nieruchomości i teraz trzeba mieć głowę na karku żeby nie stracić dachu nad głową. Jest to bardzo łatwe o czym wielu się przekonało. Temat rzeka jak to jest skonstruowane prawnie.
  Naprawdę podziwiam sprawność okupanta w krępowaniu obywateli Polski przepisami które są tylko i wyłącznie pułapką.
  Tyle że Polacy nigdy nie słuchają Polaków, taka cecha narodowa, gdyby im to tłumaczył Niemiec albo Amerykanin to co innego, wykonają bez zastrzeżeń. Taka pańszczyźniana natura, dlatego icki wywołały rewolucję Solidarności w Polsce, szybko, sprawnie i za niewielkie pieniądze.

  Nie zarzekajcie się że wasz rodzic nie wyląduje w domu starców, nie wiecie jakie leki konsumuje i kiedy go te leki wpędzą w stan wymagający stałej opieki medycznej a często psychiatrycznej. Od 1991 roku Polacy konsumują najgorszej jakości jedzenie, odpady spożywcze wyrzucane przez koncerny na Europę Wschodnią, to się mści w postaci chorób których nigdy w takim natężeniu nie było.

  Powtarzam to ludzie nie odrobili lekcji. Politycy są do swoich zadań przygotowani perfekcyjnie. Do tego stopnia perfekcyjnie że ludzie w swojej bezgranicznej naiwności nazywają ich postępowanie głupotą i brakiem rozeznania – mhm – kto tu nie ma rozeznania i daje przyzwolenie okupantowi na dalsze dewastowanie Polski ?
  To Polacy sami zabetonowali scenę polityczną, pozwolili się umocnić bandzie z AWSu razem z młodzieżówką PO.
  Nikt sobie tych reżyserowanych „afer” przeciwko niedobitkom polskich partii nie poukładał w całość, nie zauważył ze to szło według scenariusza ? A teraz w parlamencie banderowiec na banderowcu a wszyscy z legitymacją Mossadu ewentualnie CIA.

 26. wanderer said

  Ad 18
  Panie Nick,

  Mądrze napisane.

 27. volviak19 said

  Napisałem to wcześniej w wolnych tematach, jakbym był prorokiem:
  „Trzeba zacząć uzmysławiać wszystkim, że zachodzi konieczność powołania z powrotem do życia organizacji „Polski Podziemnej”
  by bronić Polski i Polaków przed zdrajcami, szpiegami i dywersantami, a także tymi, którzy rabują nas w biały dzień.
  Muszą się wreszcie zacząć bać, ci co działają przeciwko Polakom, ponieważ ustawę karną z 1926 r.na razie trudno pewnie będzie przywrócić.Myślę że chętnych do takiej organizacji nie zabraknie- kwestia szkolenia i uzbrojenia.
  Jeżdże trochę po Mazowszu, odwiedzam różne miejsca i to co porobili Polakom, to scyzoryk się otwiera w kieszeni,
  ludzie bez pieniędzy, zastraszeni, smutni, bez widoków na przyszłość- gdzie jest ten naród dumnych Słowian?”
  Trzeba pisać o organizacji podziemnej dokonującej wyroków śmierci na takich zbrodniarzach jak najszybciej.
  Wklejajcie to gdzie się da.
  Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi!

 28. NICK said

  No to poświęcać się trzeba. Wg kolejności. A rodziców we starości? Nie zostawiać.

 29. Roman Pilardy said

  ad 24. Marta15
  „Utrzymanie”? jednego pensjonariusza Domu Opieki Społecznej, to koszt co najmniej 2,5 koła złotych.
  Trzeba czekać na te luksusy, przynajmniej rok czasu w kolejce, bo żydzi w nierządzie III RP wcale nie budują takich obiektów, jak DPS-y, praktycznie wcale.
  Na pewno także ciche żniwo wśród starszych ludzi i niedołężnych, zbiera cicha eutanazja, zaordynowana kalekim i niesprawnym ludziom, poprzez niewykupywanie przez owych ludzi leków, niedojadanie, brak wsparcia instytucji do tego powołanych by pomóc takim ludziom. Brak zainteresowania przez rodziny także. Kłopoty mieszkaniowe tych słabych ludzi, tylko pogłębia ich marny, chuj…owy los, niefart w życiu. Za PRL-u nie było takiego kurew… stwa w tym temacie, jak obecnie, za żydo liberałów.
  To zgotowały tym ludziom żydowskie rządy po 89r.

 30. Boydar said

  Ktoś (może i w Gajówce) napisał – żydowskie samice nie znają wstydu a żydowskie samce honoru.

 31. Dictum said

  ad. 29.
  Dołączmy jeszcze do nich niestety i gojów – tzw. pożytecznych idiotów.

 32. vortex said

  „Dokładnie.
  Nie po to staruszek płacił podatki i składki, żeby jeszcze odbierać mu jego własność.
  Admin”

  Nie po to całe życie nierób, niezguła ( całkowicie niezdatny do żadnej normalnej roboty) Korwin jest utrzymywany przez jakichś tajemniczych sponsorów ( na stopie życiowej bardzo wysokiej). Bo kto wie z czego on żył i żyje? Nikt, tylko jego oficerowie prowadzący.
  On po prostu już dawno został wytypowany jako obiecujący sukinsyn, do wyjaśniania że takie bandyckie rabunki w biały dzień, że takie zwykłe skurwysyństwa – to samo zdrowie i jutrzenka ludzkości.
  Sam bym potrafił takie uzasadnienia układać. Ale też potrafię udowodnić że to zwykłe skurwysyństwo.
  Wiecie, niektórzy uważają ekonomię raczej za naukę artystyczną (humanistyczną), a nie za ścisłą. Przy odrobinie polotu uzasadnić można wszytko, ale to i tak jest zwykłe SKURWYSYŃSTWO.

 33. vortex said

  Dałem ten ostry tekst powyżej, żebyście zrozumieli że wszelkie jakoby naukowe i logiczne uzasadnienia tego jawnego rozboju, to zwykła lipa, i każdy cadyk by wam to wyjaśnił precyzyjnie w chwili szczerości ( bo cadyk to głupi nie jest). Ale czy cadycy są od uszczęśliwiania Polaków??? Więc na cadyków nie ma co liczyć. Trzeba liczyć na siebie.
  A ciekawe czy pod tym potworem (każdy to wie) Łukaszenką są robione takie bandytyzmy? Podobno tam nawet wiek emerytalny jest wciąż ten sam co był za komuny. Każdy uczciwy człowiek rozumie, że jest to autentyczny bandytyzm. A nie mógłby choć o jeden rok podwyższyć? Choć o jeden tok.

 34. vortex said

  A tak dodam, bo to się wiąże. Kilka lat temu wytropiłem niedaleko ode mnie nowe osiedle niemal puste. Pobudowali, chwalą i pusto tam. Pewnie bank dał kredyt i wtopił, tak pomyślałem.
  Później wytropiłem drugie, bardzo elegancki spory dom, też prawie pusty. Znów bank dał kredyt i mało się przejmuje. Później kolejne, i kolejne. I ostatnio jeszcze ze dwa. Stoi to puste, i na kogo czeka? A banki nadal beztrosko dają kredyty.
  Ma być nowe zaludnienie na polskim obszarze etnograficznym. Przecież nowe zaludnienie w lepiankach nie myśli mieszkać, a wręcz przeciwnie.

 35. vortex said

  Jakieś 200 metrów od mojego bloku, cudowna dzielnica, zieleń, południe Katowic. Ponad rok temu ruszyli z budową 4 mieszkań, szeregowców. Teraz już są gotowe, znakomite miejsce, cisza może nie taka super (trzeba być bardzo wrażliwym, żeby na to zwrócić uwagę) bo za drzewami ok. 50 metrów jest droga, ale za to szybki dojazd do centrum. Ale poza tym super zieleń, komfort, odludzie, zajączki i wiewiórki biegają ( tak, tak, autentyk, to inna strona Katowic). Więc tylko brać. Ale, chodzę ta, codziennie z pieskiem. Wciąż nikt się nie wprowadził. Na kogo to czeka? A dzielni bankowcy wciąż sypią kredytami ( z naszych wkładów) jak szaleni.

 36. Kojak said

  Ci rzadzacy bandyci nie majacy nic a nic wspolnego z Polska sa zdolni do kazdego skurwysynstwa ! Nikt inny tylko oni przeciez dokonywali mordow Polakow ktorych byli katami i oprawcami ! To te bandziory pelnily role sędziow prokuratorow i zbrodnierzy z UB ktore absolutnie bylo pod ich kontrola ! Maja całe łapska umazane po łokcie polska krwia Teraz rzadza czesto wnusie tych oprawcow i mordercow Takze okrasc ludzi dla tych bandytow i zlodzieji to drobiazg ! Przecierz od 89 roku nic nie robia tylko rozkradaja calkowicie i doszczetnie Polska robiac nieustannie swoje geszefty i kryminalne szwindle ! Tylko obalenie rzadow degenratow i wsadzanie ich do wiezien moze uzdrowic sytuacje ! Oni nigdy nie mieli legitymacji do sprawowania wladzy Niebotycznee kryminalne oszustwa przy wyborach dyskwalifikuje degenratow i nie daja im legitymacji do sprawowania wladzy Tylko na Slasku ostatnio oficjanie stwierdzono 130.000 falszywych głosow ! Sad to w sposob jawnie kryminalny zalegalizolwal ! Kobiete ktora to wykryla nawiedzili wyslani bandyci ktorzy grozili jej smiercia ! Oto mandat bandytow i zlodzieji do sprawowania wladzy ! Coz po takich mozna oczekiwac ? Kazdego swinstwa i lajdactwa ! To dopiero poczatek !

 37. RomanK said

  Panie Vortex…ja pan ostrzegam przed panska spostrzegliwoscia..zanim ktos spostrzeze ze strzegacych.

 38. RomanK said

  Panie Gajowy…wszystkie podatki , emerytury , penssion plan etc dzialaja..ale tylko w proporcji 2+4…dwoje plus czworo dzieci….
  Mniejsza proporcja i caly system siada i trzeba likwidowac majatki.
  Zapytajcie ludzi w Donbasie, jak im placa pensje i emerytury….

 39. Dictum said

  Za „Nadzym Dzien.”

  Pan Przemysław z Krakowa razem z żoną w styczniu 2009 r. kupił wymarzone małe mieszkanie.

  Jednak długość realizacji inwestycji sprawiła, że rodzina zdążyła się powiększyć i potrzebne było większe lokum. Już w marcu 2009 r. mieszkanie zostało sprzedane.

  Z opinii uzyskanej w urzędzie skarbowym wynikało, że jeżeli wszystkie pieniądze ze sprzedaży mieszkania przeznaczone zostaną w ciągu dwóch lat na zakup nowego lokum, to nastąpi zwolnienie z obowiązku płacenia 19-procentowego podatku od dochodu. Po tych zapewnieniach w 2010 r. rodzina kupiła większe mieszkanie.

  Po pięciu latach od transakcji skarbówka zmieniła sposób interpretacji przepisów. Nagle okazało się, że do zapłaty jest zaległy podatek wraz z odsetkami.

 40. grzech said

  Polaków tyle może być. Tabletka antykoncepcyjna, opryskiwanie ludzi z powietrza, niezdrowa żywność z dodatkami chemicznymi wszystko to służy unicestwieniu narodu. Popatrzmy ile małżeństw leczy się na niepłodność

 41. Boydar said

  Pan Bóg, tych którzy Go szczerze kochają, z nie takich opresji wyprowadzał. Anioł Śmierci na oczy nie choruje.

  Nie wszystkich, dla sobie tylko znanych powodów, chciał i chce wyprowadzać z opresji.
  Admin

 42. Zbyszko said

  Całkowicie popieram projekt Pana Gajowego (pod artykułem) odbierania POlakom już teraz hurtem wszystkiego. Bo… nareszcie komornicy pozabierają POlakom telewizory i grille

 43. vortex said

  Coś mi się zdaje że przygotowywana jest upadłość kilku banków które świadomie i celowo potężnie przeinwestowały na rynku mieszkań. Myślę że „swoi” dobrze wiedzą które to banki i nie trzymają w nich pieniędzy, trzymają naiwni Polacy. I chodzi dokładnie o to, aby oni te pieniądze stracili, bo jak te banki upadną, to po pieniądzach. I myślę że nadzór bankowy dobrze o tym wie, powiem więcej, nadzór bankowy współpracuje. A scenariusz będzie taki że nastąpi nagły i absolutnie nieoczekiwany (co jasne) krach na rynku mieszkań. Jak to w takiej sytuacji, zrobi się panika i ich ceny spadną do absurdalnie niskich poziomów (dużo poniżej kosztów budowy). A wtedy ci co na to czekają i już mają przygotowaną na tę okazję kasę wykupią te mieszkania w okresie paniki. Może dużymi pakietami wykupią jako masę upadłościową tych banków. Taki wykup masy upadłościowej stwarza mnóstwo okazji do kolejnych oszustw i dalszego obniżania ceny, jeszcze dużo poniżej i tak już niskich cen rynkowych.
  W ten sposób Polacy za frajer dostarczą mieszkania przyszłym imigrantom i zarazem swoim okupantom. Przy okazji, nie wątpię, okupanci starym zwyczajem wyleją na nas całe wiadra pomyj – żeśmy głupi, nieodpowiedzialni, nie potrafimy się rządzić, wielką pomoc dostajemy od UE a robimy u siebie bydło, itd. Co się da na nas wymyślą, żeby przykryć temat tego bezczelnego rabunku swoimi dzikimi wrzaskami.

 44. Marucha said

  Re 38:
  Oczywiście, panie Romanie.
  Dodam jednak dwa spostrzeżenia:
  1. Polskę – a właściwie zbrodniarzy którzy nią rządzą – stać na pomoc Ukrainie, stać na dopłacanie bandytyzmu USA, stać na członkostwo w Unii, ale nie stać na emerytury.
  2. Rządzący Polską zbrodniarze przykładają rękę do redukcji zaludnienia zaplanowanej przez lucyferian, a nie wzrostu dzietności,

 45. Yah said

  ad. 18

  Panie Nick problem to się zacznie , gdy się zaczną starzeć single, nie posiadający dzieci bo: primo – miało się pieniądze, ale wolało się wydać na zabawę; secundo – miało się mało i to było wygodnym usprawiedliwieniem by nie mieć w ogóle dzieci; tertio – uwierzyło się, że nie mając dzieci jest się nowoczesnym co ułatwiło tylko okradanie ludzi przez państwo i przedsiębiorców – bo singiel ma mniejsze potrzeby, to można mu mniej płacić.

 46. Guła said

  @38 No i depozyty bankowe, co udowodnił profesor balcerowicz

 47. Guła said

  @7 AQQ

  Dobrze Pan mówisz. Dziś ZUS średni wiek życia Polaków (mężczyzn) szacuje na 84 lata. Co ma zasadniczy wpływ na wielkość wyliczonej emerytury. Do, nie tak dawno, przyjmowanej średniej wieku życia 75 lat (65 czy 75 lat? – to było pytanie) dzisiejsze emerytury, czyni prawie o pół mniejsze.

 48. Guła said

  Ta metoda po pierwsze, pozwala na oszczędności dla znajomych skądinąd „wiarusów” i koczujących mrówek. No i co nieco podtuczy gminnych rajców, którzy niewątpliwie usilnie będą mogli o te dobra zabiegać. 1400 zł to zbyt mała kwota coby zabezpieczyć indywidualne, bardzo skromne, życie starego człowieka. A zbyt wysoka żeby liczyć na wsparcie z opieki.
  Więc po kolei;
  Eksmisja
  Rabunek
  Następny proszę.

 49. Boydar said

  To już wszyscy na dzisiaj, Doktorze Guła.

 50. volviak19 said

  Tacy ludzie mają wpływ na naszą politykę:
  Kopaczówna – Zięć Ukrainiec (Andriyem Petranyuk)
  Siemoniuk – pochodzenie ukrainskie
  Kowal – pochodzenie ukrainskie
  Komorowski – nazwisko zapożyczone
  Kaczyński – żyd Kalkstein z Odessy
  Schetyna pochodzenie ukrainskie
  Sikorski – żona żydówka
  Tusk – wnuk ssmana

 51. Boydar said

  Te panie również prowadzą określoną politykę –

  tylko że, można … nie skorzystać.

 52. Eliza said

  Kochani, tu jest zagrywka pod DPS – prywatne- z funduszy szwajcarsko-norweskich! Kto je dostaje i ma dostać odpowiedźcie sobie sami. Żeby był zysk, musi być obłożenie w osobodniach! Wszystko działa w poszanowaniu „prawa” – a programy opracowują i nadzór nad podziałem tych funduszy mają organizacje poza rządowe sic) – działających przy marszałkach.
  Nikt się nie przejmuje, kwestią moralności i etyki, kasa leci i to nie kabarecik.
  Co do wypowiedzi p. NICK – się zupełnie zgadzam.
  Należy jednak myśleć podobnie jak ta banda i w szykowanej nam rzeczywistości, trzeba znaleźć argumenty, żeby tą politykę społeczną obalić.
  Szacunek i miłość i poświęcenie jest obecnie towarem deficytowym.

 53. Eliza said

  A tak jeszcze dodam, czy ten perfidny plan nie został przypadkiem rozpoczęty od 1999 r. Likwidacja zakładów pracy i masowe emigracje młodych ludzi za pracą to nie początek tego planu. Takie działania były jednoznacznie nakierowane na pozbawienia opieki nad rodzicami i rozbicierodzin.

 54. Guła said

  @49 Nie wszyscy Panie Boydar, właśnie ktoś puka. Zapewne dzieci, które są bez pracy i bez zasiłku.

 55. Boydar said

  A może CBA ? Ale o tej porze ?

 56. Guła said

  Zbyt oględnie przeczytał pan, zadaniową, tematyczną notatkę.

 57. Boydar said

  Żeby się Pan Doktor przypadkiem nie zdziwił 🙂

 58. Guła said

  To być może puka Rajca? Są wyrywni.

 59. vortex said

  „A tak jeszcze dodam, czy ten perfidny plan nie został przypadkiem rozpoczęty od 1999 r. ”

  Chodziło chyba 1989 rok.

 60. Eliza said

  Vortex, może Pan również tak efekty odbierać.
  Ja powiązałam sytuację z wprowadzeniem całego pakietu ustaw powiązanych z ustawą o ubezpieczeniach społecznych od dnia 1.01.1999 r., a które przed „wdrożeniem” musiały opierać się na planach strategicznych związanych z polityka społeczną.

 61. Sri Srali Sray Baba Wiśnia Wisznu Abdul Rachman III Chan said

  Panie Bojdar, przydrożne kurwiny zarażają! Lepsze te z lokali, albo prowadzące własną działalność.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: