Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ropa i przyjaźń z PI: sekrety rodziny Erdoğana

Posted by Marucha w dniu 2015-11-26 (Czwartek)

Podstawowym źródłem finansów, jakimi dysponuje ugrupowanie „Państwo Islamskie” jest dochód ze sprzedaży ropy.

Według informacji tureckich i syryjskich mediów, osobą, która zapewnia eksport ropy z terytoriów znajdujących się pod kontrolą PI jest nie kto inny, jak rodzony syn tureckiego lidera Recepa Tayyipa Erdoğana.

O Bilalu Erdoğanie wiadomo, że jest posiadaczem kilku firm żeglugowych. Pojawiła się informacja, że to właśnie on podpisał kontrakt na przewóz przejętej przez PI ropy na azjatyckie rynki. Jak podaje „Rossijskaja gazieta” firmy żeglugowe Bilala Erdoğana są zaopatrzone w specjalne cumowiska dla tankowców dostarczających ropę z kontrabandy.

Wice-przewodniczący Republikańskiej Partii Narodowej Turcji Gürsel Tekin zauważył w niedawnym wywiadze prasowym, że prezydent Erdoğan nie widzi w działalności swojego syna żadnych naruszeń prawa. Według niego Bilal prowadzi po prostu biznes z japońskimi firmami.

„W rzeczywistości jednak Bilal Erdoğan tkwi po uszy w działalności terrorystycznej. Dopóki jednak jego ojciec będzie sprawował swój urząd, ręka sprawiedliwości go nie dosięgnie” — uważa turecki polityk.

Tekin dodaje, że firma żeglugowa BMZ Ltd., która prowadzi handel ropą w interesach PI, to rodzinny biznes — akcjami firmy dysponują bliscy krewni tureckiego prezydenta.

Według dostępnych informacji, córka tureckiego prezydenta Sümeyye Erdoğan kieruje tajnym szpitalem wojskowym leżącym przy turecko-syryjskiej granicy. Każdego dnia ciężarówki tureckiej armii przetransportowują do niego dziesiątki rannych bojowników PI. Stamtąd, po otrzymaniu pomocy lekarskiej, ponownie odprawiani są do Syrii. Taką informację podała pielęgniarka, która pracowała w tym szpitalu.

Politolog i syryjski działacz społeczny Ali Salim Asad jest przekonany, że terroryści nie raz ukrywali się przed syryjską armią na obszarze Turcji, gdzie bez problemu przepuszczała ich kontrola graniczna. Rosyjski politolog Władimir Jewsiejew dodaje ze swej strony, że Ankara współpracuje z PI dla zysków ze sprzedaży ropy i walki z Kurdami. Jednocześnie Ankara oficjalnie popiera antyterrorystyczną koalicję.

Już wcześniej źródła w rosyjskich służbach specjalnych informowały o istniejących dowodach na to, że bojownicy „Państwa Islamskiego” bez problemu jeżdżą do Turcji „odpocząć i podleczyć rany”. Całkiem niedawno w Internecie opublikowano relację pracownicy jednego z tureckich szpitali wojskowych, która myślała, że pielęgnuje ofiary przemocy „Państwa Islamskiego”, a później dowiedziała się, że jej pacjentami byli sami dżihadyści.

Zdaniem Borysa Dołgowa, starszego pracownika naukowego Ośrodka Badań Arabskich Instytutu Orientalistyki RAN, Turcja otrzymuje zysk z krwawego biznesu radykałów, którzy zagarniają ropę, artefakty historyczne i sprzedają je za pośrednictwem Turcji. Lotnictwo rosyjskie celuje akurat w cysterny przewożące skradzioną ropę. Dołgow dodaje też, że w Syrii pokazywano mu fotografię Bilala Erdoğana w uściskach dwóch dowódców PI.

W Internecie pojawiły się fotografie, na których syn tureckiego prezydenta pozuje z osobami bardzo przypominającymi bojowników „Państwa Islamskiego”. Na jednej z nich można zobaczyć mężczyznę pozującego z odrąbanymi głowami. Na innym zdjęciu, tego samego mężczyznę obejmuje Bilal Erdoğan.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 31 do “Ropa i przyjaźń z PI: sekrety rodziny Erdoğana”

 1. plasibo said

  Będę szczęśliwy kiedy któregoś dnia zobaczę tak samo zakrwawionego i posiniaczonego Erdogana jak twarz rosyjskiego pilota, który zginął w wyniku spisku turecko- hamerykańskiego.

 2. Rafał A Gnojewicz said

  Mafia paliwowa z Turcji oraz ISIS to moi idole. Sława Allahu!

 3. plasibo said

  Ad.2 Następny urwał się z choinki. Jak idole to wypierdalaj tam do nich pomóc kozy zapładniać i w ogóle wypierdalaj z tego blogu bo nikt tu nie chce ciebie.

  Dzisiaj jakaś nawałnica trolli jest .

 4. Rafał A Gnojewicz said

  Jestem znanym publicystą. Wypraszam sobie. Kibicuje naszym chłopakom z ISIS, Ajdara i Azowa.

 5. Ehze said

  Plasibo:z lo dobrem zwyciezaj.

  Rafal Gnojewicz:
  Pogratulowac udanej proby wpuszczenia gajowkowiczow w maliny swoimi glupotami.

 6. plasibo said

  Ad.5 Przepraszam ale ja nie potrafię zła dobrem zwyciężać . To żydowskie powiedzenie dla gojów. To pewnie cwani żydzi wymyślili aby goje nadstawiali policzek.
  Zbyt dużo zła jest w świecie aby tak czynić. Niestety na zło trzeba reagować złem i wtedy robi się porządek.

 7. Czołgista said

  @3
  To jeden z uczestników Gajówki nabija się z Ziemkiewicza. Mordka też w podobny sposób robi sobie żarty.

 8. Henry said

  Od czasu do czasu wchodzą tu ścierwy bojące się prawdy, a mające kontakty z diabłem i słabi psychicznie.
  Można ich szybko zidentyfikować i pociągnąć do odpowiedzialności prawnej za szczucie w internecie i popieranie PI.

 9. zzzzzz said

  Mustafa tym razem przeszedl samego siebie i pewnie przyjdzie mu sie pozegnac ze stolkiem. To przeciez ten kryptozyd byl incjatorem i jest glownym sponsorem band libijskich i innych zbirow ktozy napadli na najbardziej demokratyczny narod na BW. Zbirow tych nazwali „syryska wolna armia” a maja tyle wspolnego z Syriia co Mustafa . Ten morderca Kurdow dodal nowa zbrodnie do swego parszywego zycia i nadzieja ze ostatnia. Rosyjskiego lotnika zamordowal Turek syn mera miasta z centralnej Turcji. Mozliwe ze durny Mustafa chcial sie odszczekac prezydentowi Putinowi za wizyte w Iranie a moze po prostu podlizac Obamie… Dzisiaj juz system S-400 przykryl pol BW-w tym zydlanie i Turcje tak wiec zarowno parchy z poludnia syrii Jak i z polnocy moga tylko przygladac sie co sie dzieje z ich pupilami…I nadzieja ze wkrotce pupilki rozwala usrael i Turcje a Mustafa ktory marzyl byc nowym sultanem zdechnie w ich kazamatach-oby

 10. Siekiera_Motyka said

  Bardzo ciekawy artykuł

  http://www.zerohedge.com/news/2015-11-26/putin-hollande-hold-joint-press-conference-over-anti-isis-talks-live-webcast

  A tu złodzieje Ali Baby

  http://www.forbes.com/2007/04/13/turkey-40-richest-cz_fs_0413richturks_slide_4.html

 11. MatkaPolka said

  Wszyscy zastanawiają się nad powodami dla których wielu muzułmanów popełnia samobójstwa. Spójrzmy na powody:

  – Brak telewizji
  – Brak nagich kobiet
  – Brak piłki nożnej
  – Brak kotletów
  – Brak hot-dogów
  – Brak burgerów
  – Brak piwa
  – Brak bekonu
  – Ubierają się w szmaty
  – Ręczniki służą im za czapki
  – Ciągłe wycie jakiegoś debila na wieży
  – Więcej niż jedna żona
  – Więcej niż jedna teściowa
  – Nie mogą się golić
  – Ich żony nie mogą się golić
  – Nie mogą się pozbyć zapachu osła
  – Swoje jedzenie pieką na wielbłądzim gównie
  -Ich żona jest im przez kogoś wybrana
  i na dodatek śmierdzi gorzej od osła

  A potem mówią im, że gdy umrą, będzie lepiej?
  No bzdura !
  Gorzej być nie może

  MUZUŁMANIE

  Nie są szczęśliwi w Strefie Gazy…
  Nie są szczęśliwi w Egipcie…
  Nie są szczęśliwi w Libii…
  Nie są szczęśliwi w Maroku…
  Nie są szczęśliwi w Iranie
  Nie są szczęśliwi w Iraku…
  Nie są szczęśliwi w Jemenie…
  Nie są szczęśliwi w Afganistanie…
  Nie są szczęśliwi w Pakistanie…
  Nie są szczęśliwi w Libii…
  Nie są szczęśliwi w Liban..

  A GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI?

  Są szczęśliwi w Australii…
  Są szczęśliwi w Kanadzie…
  Są szczęśliwi w Anglii…
  Są szczęśliwi we Francji.
  Są szczęśliwi we Włoszech.
  Są szczęśliwi w Niemczech.
  Są szczęśliwi w Szwecji.
  Są szczęśliwi w USA.
  Są szczęśliwi w Norwegii.
  Są szczęśliwi w Holandii.
  Są szczęśliwi w w Danii.

  Czyli są nieszczęśliwi w każdym państwie muzułmańskim, a są szczęśliwi w każdym państwie niemuzułmańskim! I KOGO ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ?

  Nie islam..
  Nie ich przywódców.
  Nie siebie samych.

  ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ KAŻDE PAŃSTWO, W KTÓRYM SĄ SZCZĘŚLIWI!

  NA DODATEK chcą zmienić każde państwo w ten sposób, by było JAK PAŃSTWA, W KTÓRYCH BYLI NIESZCZĘŚLIWI!

  Przepraszam, ale ciągle zadaję sobie to pytanie… gdzie ma granicę ludzka głupota?
  (***)

  Koniecznie przeczytajcie!

  Komentarz muzułmanina na HAMSTERZE (darmowy serwer grup dyskusyjnych),
  do tego co dzieje się obecnie w Europie.

  Oby to nie było prawdą.

  ” Jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja sie tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

  Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości.

  Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani.

  Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, wiec liczbę uchodźców należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

  Jeszcze jedna rzecz, która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą, że za przejazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze?

  Nie mam złudzeń, że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy.”

  A kto im pomaga i komu na tym zależy zapewne dowiemy się niebawem…. i polecam gorąco w wolnej chwili

  obejrzeć film „Islam – o czym Zachód powinien wiedzieć”- cały film z tłumaczeniem po polsku. Dodawanie komentarzy do tego filmu jest wyłączone. Dlaczego ?!

  ISLAM – o czym zachód powinien wiedzieć (cały film, PL napisy)

  Putin Tells Everyone Exactly Who Created ISIS

 12. MatkaPolka said

  Wszyscy zastanawiają się nad powodami dla których wielu muzułmanów popełnia samobójstwa. Spójrzmy na powody:

  – Brak telewizji
  – Brak nagich kobiet
  – Brak piłki nożnej
  – Brak kotletów
  – Brak hot-dogów
  – Brak burgerów
  – Brak piwa
  – Brak bekonu
  – Ubierają się w szmaty
  – Ręczniki służą im za czapki
  – Ciągłe wycie jakiegoś debila na wieży
  – Więcej niż jedna żona
  – Więcej niż jedna teściowa
  – Nie mogą się golić
  – Ich żony nie mogą się golić
  – Nie mogą się pozbyć zapachu osła
  – Swoje jedzenie pieką na wielbłądzim gównie
  -Ich żona jest im przez kogoś wybrana
  i na dodatek śmierdzi gorzej od osła

  A potem mówią im, że gdy umrą, będzie lepiej?
  No bzdura !
  Gorzej być nie może

  MUZUŁMANIE

  Nie są szczęśliwi w Strefie Gazy…
  Nie są szczęśliwi w Egipcie…
  Nie są szczęśliwi w Libii…
  Nie są szczęśliwi w Maroku…
  Nie są szczęśliwi w Iranie
  Nie są szczęśliwi w Iraku…
  Nie są szczęśliwi w Jemenie…
  Nie są szczęśliwi w Afganistanie…
  Nie są szczęśliwi w Pakistanie…
  Nie są szczęśliwi w Libii…
  Nie są szczęśliwi w Liban..

  A GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI?

  Są szczęśliwi w Australii…
  Są szczęśliwi w Kanadzie…
  Są szczęśliwi w Anglii…
  Są szczęśliwi we Francji.
  Są szczęśliwi we Włoszech.
  Są szczęśliwi w Niemczech.
  Są szczęśliwi w Szwecji.
  Są szczęśliwi w USA.
  Są szczęśliwi w Norwegii.
  Są szczęśliwi w Holandii.
  Są szczęśliwi w w Danii.

  Czyli są nieszczęśliwi w każdym państwie muzułmańskim, a są szczęśliwi w każdym państwie niemuzułmańskim! I KOGO ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ?

  Nie islam..
  Nie ich przywódców.
  Nie siebie samych.

  ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ KAŻDE PAŃSTWO, W KTÓRYM SĄ SZCZĘŚLIWI!

  NA DODATEK chcą zmienić każde państwo w ten sposób, by było JAK PAŃSTWA, W KTÓRYCH BYLI NIESZCZĘŚLIWI!

  Przepraszam, ale ciągle zadaję sobie to pytanie… gdzie ma granicę ludzka głupota?

 13. MatkaPolka said

  ISLAM – o czym zachód powinien wiedzieć (cały film, PL napisy)

  BRUTALNA PRAWDA: Islam, dżihad i terroryzm (Lektor PL)

 14. MatkaPolka said

  Państwo Islamskie jest finansowane przez 40 państw świata, ogłosił Władimir Putin

  Putin Tells Everyone Exactly Who Created ISIS

 15. MatkaPolka said

  SZOKUJĄCE WYZNANIA NIEMIECKIEGO DZIENNIKARZA

  Chazarowie – spisek rządzący światem – napisy pl.

 16. MatkaPolka said

  Wszyscy zastanawiają się nad powodami dla których wielu muzułmanów popełnia samobójstwa. Spójrzmy na powody:

  – Brak telewizji
  – Brak nagich kobiet

  – Brak piłki nożnej
  – Brak kotletów
  – Brak hot-dogów
  – Brak burgerów
  – Brak piwa
  – Brak bekonu
  – Ubierają się w szmaty
  – Ręczniki służą im za czapki
  – Ciągłe wycie jakiegoś debila na wieży
  – Więcej niż jedna żona
  – Więcej niż jedna teściowa
  – Nie mogą się golić
  – Ich żony nie mogą się golić
  – Nie mogą się pozbyć zapachu osła
  – Swoje jedzenie pieką na wielbłądzim gównie
  -Ich żona jest im przez kogoś wybrana
  i na dodatek śmierdzi gorzej od osła

  A potem mówią im, że gdy umrą, będzie lepiej?
  No bzdura !
  Gorzej być nie może

  MUZUŁMANIE

  Nie są szczęśliwi w Strefie Gazy…
  Nie są szczęśliwi w Egipcie…
  Nie są szczęśliwi w Libii…
  Nie są szczęśliwi w Maroku…
  Nie są szczęśliwi w Iranie
  Nie są szczęśliwi w Iraku…
  Nie są szczęśliwi w Jemenie…
  Nie są szczęśliwi w Afganistanie…
  Nie są szczęśliwi w Pakistanie…
  Nie są szczęśliwi w Libii…
  Nie są szczęśliwi w Liban..

  A GDZIE SĄ SZCZĘŚLIWI?

  Są szczęśliwi w Australii…
  Są szczęśliwi w Kanadzie…
  Są szczęśliwi w Anglii…
  Są szczęśliwi we Francji.
  Są szczęśliwi we Włoszech.
  Są szczęśliwi w Niemczech.
  Są szczęśliwi w Szwecji.
  Są szczęśliwi w USA.
  Są szczęśliwi w Norwegii.
  Są szczęśliwi w Holandii.
  Są szczęśliwi w w Danii.

  Czyli są nieszczęśliwi w każdym państwie muzułmańskim, a są szczęśliwi w każdym państwie niemuzułmańskim! I KOGO ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ?

  Nie islam..
  Nie ich przywódców.
  Nie siebie samych.

  ZA TEN STAN RZECZY OBWINIAJĄ KAŻDE PAŃSTWO, W KTÓRYM SĄ SZCZĘŚLIWI!

  NA DODATEK chcą zmienić każde państwo w ten sposób, by było JAK PAŃSTWA, W KTÓRYCH BYLI NIESZCZĘŚLIWI!

  Przepraszam, ale ciągle zadaję sobie to pytanie… gdzie ma granicę ludzka głupota?

  (***)

  Komentarz muzułmanina na HAMSTERZE (darmowy serwer grup dyskusyjnych),
  do tego co dzieje się obecnie w Europie.

  Oby to nie było prawdą.

  ” Jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja sie tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy.

  Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na Bliskim Wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości.

  Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem Europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani.

  Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, wiec liczbę uchodźców należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

  Jeszcze jedna rzecz, która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą, że za przejazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze?

  Nie mam złudzeń, że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy.”

  A kto im pomaga i komu na tym zależy zapewne dowiemy się niebawem…. i polecam gorąco w wolnej chwili

  obejrzeć film „Islam – o czym Zachód powinien wiedzieć”- cały film z tłumaczeniem po polsku. Dodawanie komentarzy do tego filmu jest wyłączone. Dlaczego ?!

 17. Siekiera_Motyka said

 18. Lam said

  NOSIŁ WILK RAZY KILKA…
  Kaźdy kto moźe się tyłem odwraca,
  Aby nie patrzeć na s….syna.
  Zła passa dla Turcji powraca
  Masakra Ormian się przypomina.
  27-11-2015

 19. MatkaPolka said

  Turcja finansuje terroryzm i Państwo Islamskie –tak samo jak wszystkie syjonistyczne rządy europejskie popierają zarówno terroryzm jak i banderyzm

  Erdogan jest tureckim Syjonistą – i ma olbrzymią opozycje w samej Turcji

  ISIS – odgraża się , że zaatakuje usa
  Rosja uzbroi Kurdów – i będzie po Erdoganie i po Turcji,

  Merkel ma olbrzymią opozycję w swojej partii CDU/CSU. MERKEL MUSI ODEJŚĆ – i odejdzie

  Hollande musi odejść i odejdzie

  Obama musi odejść. Prezydentem USA będzie Trump

  Hiszpania wydała Listy gończy za Netanyahu , a Rosja za Sorosem

  Społeczeństwa mają dość ZOG – rządów opanowanych przez syjonizm
  Zapowiada się koniec żydowskiej cywilizacji kłamstwa –

  Wyeliminować źródło terroryzmy – wyznawców Talmudu – loże i synagogi, a zapanuje pokój na ziemi

  Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies

  Barbara Lerner Spectre WZYWA DO DESTRUKCJI CHRESCIJANSKICH SPOŁECZEŃSTW W EUROPIE

  Barbara Lerner Spectre, założycielce-dyrektorze Paideia, Europejskiego Instytutu Badań Żydowskich w Szwecji. W szeroko pokazywanym programie TV, Spectre zadeklarowała na długo przed wojną syryjską:

  „Europa nie nauczyła się być multikulti, i uważam, że my [Żydzi] będziemy częścią tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie społeczeństwem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu.

  „Żydzi będą w samym centrum tego. Jest to ogromna transformacja Europy i ona teraz ma być multikulti, i Żydzi będą odrzucani z powodu naszej wiodącej roli, ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformaji, Europa nie przetrwa”.

  Skoro „Europa nie będzie społeczeństwem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu”, to jak Spectre zamierza zdekonstruować strukturę społeczną Europy? Cóż, „multikulturowość” Spectre postrzega jako broń. Dlatego kiedy kilka lat temu rozpoczęła się wojna z Syrią, Spectre była na pewno zadowolona. Jak wszyscy wiemy, jedną z pośrednich skutków wojen jest zmuszanie ludzi do migracji do innych regionów świata.

  Barbara Lerner Spectre WZYWA DO DESTRUKCJI CHRESCIJANSKICH SPOŁECZEŃSTW W EUROPIE

  Dr. David Duke & Patrick Slattery on the New Evil, Zio-created War in Syria! – August 28th, 2013

  DAVID Duke – wojna w Syrii stworzona przez Syjonizm

  Pod wideo w rozwinięciu można pobrać książkę – CELOWE ZNISZCZENIE ZACHODNIEJ CYWILIZACJI PRZEZ SYJONIZM – format .pdf i Word

  Oraz 2 minutowy booklet – video informacja na ten temat

 20. MatkaPolka said

  Turcja finansuje terroryzm i Państwo Islamskie –tak samo jak wszystkie syjonistyczne rządy europejskie popierają zarówno terroryzm jak i banderyzm

  Erdogan jest tureckim Syjonistą – i ma olbrzymią opozycje w samej Turcji

  ISIS – odgraża się , że zaatakuje usa
  Rosja uzbroi Kurdów – i będzie po Erdoganie i po Turcji,

  Merkel ma olbrzymią opozycję w swojej partii CDU/CSU. MERKEL MUSI ODEJŚĆ – i odejdzie

  Hollande musi odejść i odejdzie

  Obama musi odejść. Prezydentem USA będzie Trump

  Hiszpania wydała Listy gończy za Netanyahu , a Rosja za Sorosem

  Społeczeństwa mają dość ZOG – rządów opanowanych przez syjonizm
  Zapowiada się koniec żydowskiej cywilizacji kłamstwa –

  Wyeliminować źródło terroryzmy – wyznawców Talmudu – loże i synagogi, a zapanuje pokój na ziemi

 21. MatkaPolka said

  Barbara Lerner Spectre calls for destruction of Christian European ethnic societies

  Barbara Lerner Spectre WZYWA DO DESTRUKCJI CHRESCIJANSKICH SPOŁECZEŃSTW W EUROPIE

  Barbara Lerner Spectre, założycielce-dyrektorze Paideia, Europejskiego Instytutu Badań Żydowskich w Szwecji. W szeroko pokazywanym programie TV, Spectre zadeklarowała na długo przed wojną syryjską:

  „Europa nie nauczyła się być multikulti, i uważam, że my [Żydzi] będziemy częścią tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie społeczeństwem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu.

  „Żydzi będą w samym centrum tego. Jest to ogromna transformacja Europy i ona teraz ma być multikulti, i Żydzi będą odrzucani z powodu naszej wiodącej roli, ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformaji, Europa nie przetrwa”.

  Skoro „Europa nie będzie społeczeństwem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu”, to jak Spectre zamierza zdekonstruować strukturę społeczną Europy? Cóż, „multikulturowość” Spectre postrzega jako broń. Dlatego kiedy kilka lat temu rozpoczęła się wojna z Syrią, Spectre była na pewno zadowolona. Jak wszyscy wiemy, jedną z pośrednich skutków wojen jest zmuszanie ludzi do migracji do innych regionów świata.

  Barbara Lerner Spectre WZYWA DO DESTRUKCJI CHRESCIJANSKICH SPOŁECZEŃSTW W EUROPIE

  Dr. David Duke & Patrick Slattery on the New Evil, Zio-created War in Syria! – August 28th, 2013

  DAVID Duke – wojna w Syrii stworzona przez Syjonizm

  Pod wideo w rozwinięciu można pobrać książkę – CELOWE ZNISZCZENIE ZACHODNIEJ CYWILIZACJI PRZEZ SYJONIZM – format .pdf i Word

  Oraz 2 minutowy booklet – video informacja na ten temat

 22. MatkaPolka said

  Przez granicę z Syrią – Turcja zaopatrywała ISIS w Broń
  W miejscowości Azaz – 5km od granicy z Turcja – Rosja zniszczyła konwoje tureckich ciężarówek z zaopatrzeniem w broń, amunicje, żywność i narkotyki dla ISIS – Erdogan milczy

  RUSSIA DESTROYS TURKISH TRUCK CONVOY HEADED FOR SYRIAN MILITANTS — ERDOGAN SILENT

  http://fortruss.blogspot.ca/2015/11/russia-destroys-turkish-truck-convoy.html

 23. MatkaPolka said

  ROSJA ZAMYKA PRZESTRZEŃ POWIETRZNĄ NAD SYRIĄ

  SYSTEMY RAKIET PRZECIWLOTNICZYCH DLA SYRII
  S-400 „Triumph” is an anti-aircraft missile system which is also a large and medium-range air defense missile system of a new generation. It is designed to destroy air and space attacks. This anti-aircraft missile system can simultaneously attack up to 36 objectives, launching 72 missiles in total.
  S-400 „Triumph” was put into service in April 2007

  Russian S400 Missile System in Action 2015

 24. […] Opublikowano za: https://marucha.wordpress.com/2015/11/26/ropa-i-przyjazn-z-pi-sekrety-rodziny-erdogana/ […]

 25. […] Źródło: Ropa i przyjaźń z PI: sekrety rodziny Erdoğana […]

 26. watazka said

  11
  Matka Polka
  Jak bardzo sobie cenie wszystkie wpisy MatkiPolki tak zdumiewa mnie ten spam, ktory od miesiecy zasmieca e-maile i blogi.

  Bo ta bardzo nieudolna propaganda na odleglosc pachnie bzdura tak, ze wlasciwiei kompromituje nadawcow.

  Nie mozna przeciez wsadzac do jednego worka Arabii Saudyjskiej i Kazachstanu czy Indonezji. To przeciez jawne oszustwo.

  A teraz po kolei powody samobojstwa wsrod muzulmanow: :

  – brak telewizji:
  Indonezja, kraj szariatu jest jednym z najwiekszych producentow TV i urzadzen elektronicznych. Malezja – kraj szariatu – produkuje tez telewizory i wystarczy sie przygladnac na dyski satelitarne na dachach Kuala Lumpur

  – Brak pilki noznej
  ironia?
  Akurat bardzo islamski Katar bedzie gospodarzem mistrzostw swiata w pillce noznej

  – brak kotletow
  piekne!!!!! ale nawet w Indonezji, Katarze i emiratach mozna kupic MacDonald’sa.
  W Kazachstanie, Uzbekistanie i Mongolii mozna zjesc kotlety NAWET wieprzowe.

  – brak burgerow – jak wyzej. Mnie rozbawil argument, ze brak hamburgerow moze doprowadzic do samobojstwa. Krym powinien bardzo uwazac bo zakazali MacDonalda.

  – brak piwa.
  Bzdura. Matka Polka nigdy nie byla w muzulmanskim kraju. Proponuje wakacje na Bali w Indonezji.

  – Ubieraja sie w szmaty.
  A cywilizowane Europejczyki w plastiki i papier z przerobki wtornej. Szmat nie znaja.

  – brak bekonu
  Tak, mozna sie zabic. Tysiace a wlasciwie juz miliony veganow i jaroszow swiata wkrotce popelni samobojstwo

  -reczniki sluza im za czapki
  Z powodu tych recznikow na glowie trzeba sie wysadzic w powietrze, bo ladniejsze niz misterne kibelki na glowach rodziny krolewskiej.
  Podobno w krajach cywilizowanych zabronione beda reczniki na glowach w lazniach, po kapieli, na plazy i w salonach fryzjerskich.

  – ciagle wycie jakiegos debila na wiezy.
  Debil na wiezy wyje za darmo. Madonna dla pieniedzy

  – wiecej niz jedna zona.
  oops. Pobili Hollanda, ktory jest zonatym akrobata: ma cztery zony i ani jednej pierwszej damy..

  – nie moga pozbyc sie zapachu osla
  Widocznie tez wpieprzaja salami.

  – swoje jedzenie pieka na wielbladzim gownie.
  Zdrowiej niz na gazie lupkowym. Na wielbladzim gownie gotuja na pustyni. Zapraszam Matke Polke do restauracji w Damaszku, Kuala Lumpur i Dubaju.

  – Ich zona jest im przez kogos wybrana i na dodatek smierdzi gorzej od osla.
  To prawie tak jak zona Asada, ktora jest sunitka.

  A teraz poprosze Matke Polke, zeby nam wytlumaczyla powody samobojstwa wsrod amerykanskich weteranow:

  Glownym powodem pewnie jest brak kotletow i telewizji:

  http://www.banzaj.pl/Co-80-minut-weterani-popelniaja-samobojstwo-38941.html

  —————-
  Przecież to był humor…
  Admin

 27. watazka said

  16
  MatkaPolka
  Powtarzac bzdure raz – to kazdemu moze sie zdarzyc.
  Ale trzy razy – to juz paranoja.

  Ja to przynajmniej wiem dlaczego mi sie islam nie podoba. Bo jestem katolikiem i to mi wystarcza.

  Turcja jest krajem terrorystycznym nie dlatego, ze jest muzulmanska. Akurat rzady w Turcji sa judeoswieckie.
  USA nie jest krajem muzulmanskim. Hitler tez nie byl muzulmaninem. Ani Poroszenko czy Jacyniuk, Pol Pot czy Mao.

  Albo krytykujemy zbrodnie albo religie.

  Bo jesli religie, to mamy cala mase sekt, zaprzancow, amerykanskich ewangelistow, luteranow, baptystow, buddystow w Sri Lance czy Dalaj Lame, jechowiakow, adwentystow, scjentologow, islamistow i talmudystow.

  Ale to juz chyba bedzie w innej rubryce.

  ————
  Które z tych religii można powiązać z terroryzmem podobnie, jak islam?
  Admin

 28. revers said

 29. watazka said

  admin
  Ten spam to nie byl humor. Ja dostalem chyba z piec razy ten sam pps z okropnymi zdjeciami ale nie umiem go przeslac na gajowke a chyba sie nie da. Ten tekst jest z pps-u, ktory krazy od dwoch lat w sieci.

  ad: religie:
  Pamietam, ze GB Bush oglosil krucjate. Amerykanscy ewangelisci bombarduja wszedzie. Senator McCain tez jest ewangelista. I te senatory co nawoluja do wojen. Osobiscie uwazam, ze oni po prostu nie sa religijni choc nie lubie protestanckich religii. Islamu tez nie wyznaje bo jestem katolikiemi uwazam, ze moja religia jest najlepsza – nie mam kompleksow religinych..
  Joe Biden – co to za katolik?? Podobnie Tony Blair jest draniem nie dlatego, ze jest katolikiem tylko dlatego, ze jest draniem. Ja tych pojec nie mieszam.
  Przyczepic to sie mozna do kazdej religii, buddysci od lat morduja chrzescijan na Sri Lance. Jakos nie ma o to wrzasku bo podobno buddyzm to religia pokoju. Kto chce niech wierzy, ze to prawda.
  Cala historia Europy to wlasciwie pelno wojen – do glowy mi nie przyszlo, ze moga byc religijne. Zawsze byly terytorialne.
  A to, ze sie niektorzy papieze nie podobaja to nie znaczy ze religia katolicka jest zla. Ja nie wierze w sedewakantyzm i burzenie Watykanu.
  Jestem praktykujacym katolikiem i nie mam czasu na studiowanie Koranu, Talmudu, Ksiegi Mormonow czy ksiegi Bahajow. Co to za wojna religijna w Afganistanie? Albo Libii? Komu przeszkadzalo sekularne panstwo muzulmanskie w Libii? Na kogo Libia napadla? Afganistan za sowietow tez byl sekularny. W sklad NATO wchodza panstwa europejskie. Napadly na Afganistan nie z powodow religinych. Hoduja opium i kradna mineraly. Co to ma wspolnego z religia?

  Tu nie chodzi o religie – tylko o to, zeby podac religie jako pretekst do awantur.
  Malezja, Indonezja, Brunei, Kazachstan, Uzbekistan nie sa wplatane w zadne wojny. Iran od 300 lat nikogo nie napadl. Afganistan tez nie napadal na nikogo. Indonezja jest najwiekszym panstwem muzulmanskim.
  Jakos sie tak sklada ze te wojny islamskie sa glownie tylko tam gdzie jest ropa.
  Islam wahabicki Arabii Saudyjskiej to nie jest ta sama religia co w Malezji gdzie jest szariat.
  W Indonezji tez jest szariat. A sa to kraje demokratyczne.

  Prezydent Asad jest wlasciwie szyita – alawita. Jego zona jest sunitka. Oboje sa religijni.

  Muzulmanka w cerkwii?

  ISIS?

  http://journal-neo.org/2015/11/25/israeli-colonel-caught-with-is-pants-down/

  Obama przeznacza 700 milionow na uzbrojenie ISIS:

  http://investmentwatchblog.com/obama-earmarks-700-million-to-arm-islamic-state/

  Co to za religia?

  Israeli IDF colonel leading ISIS:

  Przeciez wszyscy wiemy, ze ISIS nie ma nic wspolnego z zadna religia:

  Putin dokladnie opowiada co to jest ISIS

  Rick Santorium wie co to ISIS:

  http://investmentwatchblog.com/rick-santorum-bombshell-us-created-isis-and-caused-paris-attacks/

  Soros nie jest muzulmaninem a przyznaje otwarcie, ze finasuje islamizacje Europy. Soros zawsze w cieniu choc wszyscy o nim woedza. Jakos Sorosa nikt sie o to nie czepia, choc nie jest to tajemnica. Sam sie przyznaje, ze nasyla prowokatorow.

  http://govtslaves.info/soros-admits-involvement-in-migrant-crisis-national-borders-are-the-obstacle/

  Soros oplaca islamistow:

  http://whatreallyhappened.com/node/466059#axzz3qAQ22ycl

  Soros przekazal islamistom liste polskich adresow:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09


  Soros i Syrian rebels:

  http://keystoliberty.wordpress.com/2012/10/09/george-soros-syrian-rebels-and-possible-armageddon/

  Rozwalanie narodow:
  http://wakeupfromyourslumber.com/increased-soros-destabilization-through-the-appearance-of-micro-nations/

  Soros w Syrii:
  http://sputniknews.com/politics/20150908/1026752193/ngo-rescue-civilians-western-propaganda.html

  Soros na Ukrainie:

  http://nick.salon24.pl/564528,inwestycje-sorosa-w-otwarte-spoleczenstwo-na-ukrainie-2000-12

  Soros i NWO

  Marucha doskonale to wszystko wie i ja nic nowego nie pokazuje.
  Obaj jestesmy katolikami a jednak patrzymy na pewne rzeczy inaczej.
  A Pan chce ‚ujednolicic’ islam?

 30. watazka said

  27
  Admin

  Talmud tez jest niczego sobie.

 31. Marucha said

  Panie Watażka,
  Ja wszystko wiem… tylko dlaczego jako narzędzie do diabelskich planów talmudystów regularnie używani są właśnie wyznawcy Islamu?
  Czy nie jest to związane z faktem, iż Islam nie tylko jest religią dla idiotów, ale również ma wielki wpływ ogłupiający na normalnych ludzi?

Sorry, the comment form is closed at this time.