Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

73 lata temu Hitler wprowadził aborcję na terenach Polski. Kiedy promotorzy mordowania dzieci ogłoszą 9 marca swoim świętem?

Posted by Marucha w dniu 2016-03-09 (Środa)

Dwóch pierwszych przywódców europejskich, którzy wprowadzili aborcję do prawodawstwa podległych im terenów to Józef Stalin i Adolf Hitler. Wszystkie przepisy zezwalające na mordowanie dzieci w łonach matek stanowią więc realizację ich duchowego testamentu. Pamiętajcie o tym, zwolennicy „wyboru”.

9 marca 1943 roku na okupowanych przez Niemców ziemiach polskich ukazało się rozporządzenie zezwalające Polkom na aborcję bez jakichkolwiek sankcji i kar z tego tytułu. Tymczasem aborcja niemieckiego dziecka karana była nawet śmiercią, choć była dopuszczalna, jeżeli posiadały one (lub mogły posiadać) wady wrodzone.

Chodziło oczywiście o stworzenie idealnej „rasy panów”. Niemieckie dzieci miały rodzić się idealne. A polskie? Najlepiej, gdyby w ogóle ich nie było, w końcu w myśl rasistów spod znaki swastyki, byli to podludzie.

Martin Borman, sekretarz Hitlera mówił wprost: „Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki – im więcej, tym lepiej”.

Sam Hitler powiedział zaś w 1942 roku: „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności, jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji. Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.

Źródło: interia.pl
kra
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 27 to “73 lata temu Hitler wprowadził aborcję na terenach Polski. Kiedy promotorzy mordowania dzieci ogłoszą 9 marca swoim świętem?”

 1. marta15 said

  jak widac w Polsce nadal jest pelno malych Hitlerkow ,ktorym bardzo przeszkadza „plodnosc Slowian” i domagaja sie zalegalizwania aborcji dla kazdego i o kazdej porze. Co ciekawe ludzie ci uwazaja sie za Polakow i ha , ha, czesto za chrzescijan/katolikow.
  http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/activists-march-to-legalize-abortion-in-poland-under-the-slogan-abortion-in-defence-of-life/

 2. marta15 said

  tutaj video opisujace jak dokonuje sie zaplanowanych morderstw nienarodzonych dzieci w drugim semestrze.

 3. marta15 said

  tu zas z kolei przyklad jak satanistyczne rzady zaczynaj na dobre wprowadzac swoej satanistyczne zarzadzenia.
  Satanistyczna Kanady rozpatruje przeymuszanie lekarzy i pielegniarek do popelniania eutanazji
  http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/canada-proposes-forcing-doctors-and-nurses-to-euthanize-patients/

 4. marta15 said

  a tu jest ciekawostka warta przetlumaczenia.
  szok, doslownie szok.
  http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/in-court-today-parents-bypassed-by-named-person/

 5. Dziadzius said

  Jak widac to te feminazzi prawa aborcji sa w dzisiejszej dobie glowna przyczyna sprowadzania licznej [nieokielzanej] grupy zdolnych pierwszej klasy immigrantow by zasilic grupy pracy bo juz nie ma tylu rodowitych obywateli danego [ ktoregokolwiek] kraju [ zamordowanych aborcja przez wlasne matki] by pracowac i placic podaki na spoleczne potrzeby.

 6. RomanK said

  Polske opuscilo 8 mln Polakow w wieku produktywnym,…..i opuszcza nadal…. TO spowodowalo zapasc populacyjna, oczym swiadczy wskaznik demograficzny na wysokosci ponizej mozliwosci jego naprawy …bo 1,o i nizej.
  Nigdy w historii Polski nie zdarzylo sie to wczesniej!!!!
  Podobna zapasc nastapila po Potopie Szwdzkim kiedy przeszedl przez Europwe pomor, ktory w Polsce zgarnal straszliwe zniwo….prawie 2/3 populacji. znikaly cale wsie….
  Powtorke takiego sukcesu zgotowaly Polakom …polskie rzondy III Rzycipospolitej….
  NIgdy nie zdarzyl sie zaden najezdzca..ktory potraktowal Polakow tak nielitosciwie i z taka zajadla wrogoscia~!!!!!
  NIby Polske Rzady prowadza polityke genocide…fakty mowia same za siebie!

 7. RomanK said

  Prosze zauwazyc…za czasow PRL mimo rozpasanej i wolnej sponsorowanej przez panstwo aborcji…i duzego procentowo procedru aborcji.Polska zachowala zdrowy wskaznik demograficzny bezwzglednie przez caly okres ponad 2.4.
  Z chwila wprowadzenia oszukanczego i mydlacego oczy zakazu aborcji…jakby szlag trafil…..wskazniki demograficzne.
  TO swiadczy tylko o jednym! O kondycji Moralnej Polskich Kobiet!

 8. RomanK said

  Kondycja Moralna Polskich Kobiet to zwierciadlane odbicie Kondycji Katolickiego Kosciola w Polsce.
  Tak zawsze bylo- jest i bedzie…..

 9. revers said

  Nowoczesna rzeżń noworodków

  http://prawy.pl/28154-w-szpitalu-swietej-rodziny-w-warszawie-dziecko-ponad-godzine-umieralo-w-meczarniach-po-nieudanej-aborcji/

 10. Watazka said

  3
  RomanK
  To raczej swiadczy o kalectwie i kompletnym nieprzygotowaniu panow do wspolzycia seksualnego. Uciekaja przed alimentami i wychowaniem dzieci.
  Z cyklu: jak nie potrafisz – nie pchaj sie na afisz.

 11. Watazka said

  A z tym Hitlerem to sie ktos (kra) naprawde wyglupil.
  Czego jeszcze sie nauczymy od Hitlera?

 12. veri said

  Chlodnym okiem … ale nie ma przymusu aborcji, prawda ?

  W czym wiec jest problem, gdzie bije zrodlo zla ?

  Lodowatym okiem … byc moze w interesie Natury lezy to, ze geny o tak badziewnej mentalnosci sa, via swiadomosc „rodzicow” eliminowane z ogolnej puli.

  … gdzie jest wiec ‚hund begraben’ ?

 13. Nieważny said

  Od Hitlera nauczymy się jak ważny jest naród.

 14. Marucha said

  Re 12:
  Nie ma też przymusu kradzieży, gwałtu czy zabijania – a jednak te czyny są karalne.

 15. TG said

  Sanacja Piłsudskiego wprowadziła w Polsce aborcje artykułem 233 Kodeksu Karnego (Makarewicza wprowadzonego rozporządzeniem Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 11 lipca 1932).

  Sanacja Piłsudskiego zezwoliła na mordowanie polskich dzieci z powodu widzimisię lekarza, posiadania taty gwałciciela, krewnego, pedofila.

  Ustawodawstwo aborcyjne sanacji Piłsudskiego było jednym z najbardziej liberalnych przepisów w Europie. Bardziej liberalne ustawodawstwo aborcyjne mieli tylko sowieci w latach 1920-1936.(Fronda.pl)

 16. Listwa said

  @ 15 TG

  Opublikowane w Dzienniku Ustaw nr 60 z 15 lipca 1932 r.

  Podpisał się:
  prezydent Mościcki, premier Prystor, minister spraw wewnętrnych Pieradzki, spraw zagranicznych Zalewski, spraw wojskowych Józef Piłsudski, minister skarbu Jan Piłsudski, sprawiedliwości Machałowski, wyznań religijnych i oświecenia Jędrzejewicz, rolnictwa Ludkiewicz, przemysłu i handlu Zarzycki, komunikacji Kuhn, pracy i opieki społecznej Hubicki, poczt i telegrafów Boerner. I jeszcze jeden minister Zawadzki.

  Ot i cała piłsudczyzna, wcale nie chwalą się osiągnięciami w mordowaniu Polskich dzieci i demoralizacji narodu.
  Drą za to mocno ryje jak Polskę na mapy przywrócili i w zamachu majowym uratowali. Jak uciekli po 1 IX roku pamiętnego też nie pamiętają.

 17. Listwa said

  W przyszłym roku będzie 85 rocznica „osiągniecia cywilizcyjnego” piłsudczyzny.
  80 rocznicy nikt nie zauważył, żadne tzw. katolickie media, ani zaden z „obrońców zycia”
  Piłsudczyźnie wolno.

 18. Blaszany Bębenek said

  @ 16 Listwa said…

  Uprzejmie proszę nie szargać imienia prezydenta Ignacego Mościckiego, który zdelegalizował 22.XI.1938, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith w Polsce
  Żródło internetowe: http://www.bibula.com/?p=71616

 19. Blaszany Bębenek said

  Muzułmańska Turcja w drodze do Unii Europejskiej
  Miasta Turcji: Stambuł 13 522 528, Ankara 4 417 522;
  Według danych CIA World Factbook z lipca 2013 roku, Turcję zamieszkuje 80 694 485 ludzi, a w 1960r. 28 milionów! https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5e/Turkey-demography.png
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Turcja
  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-turcja-nie-przyjmiemy-migrantow-ktorzy-juz-sa-w-grecji,nId,2160496
  https://www.google.pl/search?q=Turcja&client=ubuntu&hs=RsL&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwi_rZn5hLbLAhWCYJoKHSv8AQ4QsAQIOw&biw=1834&bih=961

 20. Listwa said

  @ 18 Blaszany Bębenek

  Nie rozumiem dlaczego pan uważa, że szargam imię prezydenta Mościckiego. On sam umieścił swój podpis pod swoim rozporządzeniem, co jest do sprawdzenia i zobaczenia na własne oczy. Jeśli już, to on sam dobre imię swoje zszargał, gdyż dzięki jego podpisowi i kilku innym została wprowadzona do Polski legalna aborcja.

  Nie jest szarganiem dobrego imienia, gdy pokazywany jest Dziennik Ustaw i Rozporządzenie, w tym podpisy pod rozporządzeniem. To są fakty.

  Też nie przesadzałbym z gloryfikacją Mościckiego w kwestii delegalizacji masonerii, zrobił to dopiero na 9 miesięcy przed wojną. Wcześniej zajmował się aborcją, powinien raczej odwrotnie, aby koledzy z piłsudczyzny do lóż nie wstępowali.

  Do tego dochodzi też:
  „Polityk, w latach 1926–1939 prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.Pochodził z rodziny szlacheckiej, pieczętującej się herbem Ślepowron, pochodzącej z mazowieckich Mościc. Po wybuchu II wojny światowej znalazł się w Rumunii, gdzie został internowany. 30 września 1939 zrezygnował z prezydentury. W grudniu 1939 przeniósł się do Szwajcarii, gdzie przebywał do śmierci.”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ignacy_Mo%C5%9Bcicki

  „Podczas studiów na kierunku chemii na politechnice w Rydze działał w polskich organizacjach socjalistycznych. W 1892 roku wyemigrował do Londynu, gdzie uczestniczył w pracach Związku Zagranicznego Socjalistów Polskich. Tam w 1896 roku zetknął się z Piłsudskim.”

  http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/682705,Ignacy-Moscicki-prezydent-Pilsudskiego

  Do tego lewicowy rewolucjonista:
  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2012/11/10/ignacy-moscicki-zamachowiec-samobojca-i-zyciowy-nieudacznik/

  W cieple przesiedział szlachcic wojnę, gdy Polaków wywozili do Oświęcimia i na Pawiak. Zwykła sanacja.

 21. Blaszany Bębenek said

  Córka honorowa. Zapowiedź córki Stefana Bratkowskiego, że usunie ciążę w Wigilię, „żeby było weselej”, wisi w powietrzu jak zapach przypalonego bigosu. A co temu winny nasz prezes honorowy?
  http://wpolityce.pl/polityka/183221-corka-honorowa-zapowiedz-corki-stefana-bratkowskiego-ze-usunie-ciaze-w-wigilie-zeby-bylo-weselej-wisi-w-powietrzu-jak-zapach-przypalonego-bigosu
  Obrazy dla córka stefana bratkowskiego
  https://www.google.pl/search?q=c%C3%B3rka+stefana+bratkowskiego&client=ubuntu&channel=fs&biw=1834&bih=961&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiOwODsirbLAhUEMZoKHcsMASgQsAQIJg
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Bratkowski

 22. 1. Zwolennik aborcji
  2. Zwolennik eutanazji
  3. Zwolennik legalizacji narkotyków
  4. Zwolennik Izraela
  5. Zwolennik NATO
  6. Zwolennik Unii
  7. Zwolennik USA
  8. Zwolennik utrzymania obecnego systemu monetarnego i bankowego

  Po tym poznaje się V Kolumnę na prawicy. Nie trzeba patrzeć na twarze ni nazwiska. W tych tematach oni zawsze wypływają. Jak nie w jednym, to w drugim. Nigdy nie mają absolutnej zgodności, bo im na to kodeks nie pozwala.

 23. Blaszany Bębenek said

  @ 20 Listwa said …

  kamieniem może rzucić tylko ten, kto jest bezgrzeszny
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mo%C5%9Bcice
  Pozdrawiam

 24. Listwa said

  @ 23 Blaszany Bębenek

  Należy fakty z historii znać i nie robić z grzesznika świętego.

 25. Waclaw-L said

  Serdeczne dzięki Panie Listwa, za namiary na tę zbrodniczą ustawę. Skopiowałem ją dla potomnych, oraz tych, szczególnie księży, którzy gloryfikują J. Piłsudskiego.

 26. Listwa said

  @ 25 Waclaw-L

  Te przepisy zostały wprowadzone do kodeksu karnego,
  istotą był:

  art. 231
  Kobieta która płód swój spędza lub pozwala na spędzenie go przez inną osobę podlega karze więzienia do lat 3.

  art 232
  Kto za zgodą kobiety ciężarnej płód jej spędza lub przy tym udziela pomocy podlega karze więzienia do lat 5.

  art. 233
  Nie ma przestępstwa z art 231 i 232 jeżeli zabieg był dokonany przez lekarza i przy tym:
  a) był konieczny ze względu na zdrowie kobiety ciężarnej albo
  b) ciąża była wynikiem przestępstwa określonego w art 203, 204, 205 lub 206

  art 203
  za czyny nierządne poniżej 15 roku życia, kara do 10 lat
  art 204
  za przemoc, groźbę, przestępstwem doprowadza do czynów nierządnych, kara do 10 lat
  art 205
  kto stosunkiem zależności i wyzyskanie krytycznego położenia doprowadza do czynu nierządnego, kara do 5 lat
  art 206
  spółkowanie z krewnym, kara 5 lat

  Wszystko ścigane na wniosek pokrzywdzonego.

 27. Listwa said

  Przed wojną aborcja to była plaga.

  Swoje przeżycia z obozu opisała Stanisława Leszczyńska w książce Raport położnej z Oświęcimia, która powstawała od przejścia Leszczyńskiej na emeryturę w 1957.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82awa_Leszczy%C5%84ska

  Tam opisała też dużo, jak sprawy z aborcją miały się przed wojną po dopuszczeniu prawnie aborcji.

Sorry, the comment form is closed at this time.