Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Marucha o Wolne tematy (59 – …
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Duda: Jesteśmy państwem i naro…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  NICK o Parlamentarna głupota ma się…
  Carlos o Sytuacja geopolityczna na koni…
  Boydar o Wolne tematy (59 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  NICK o Portki w dół?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Kłamstwo dżihadystów

Posted by Marucha w dniu 2016-03-24 (Czwartek)

Uczeni specjaliści od współczesnego terroryzmu określają go jako przykład charakterystycznej dla naszych czasów asymetryzacji wojny. Strona (w tym przypadku islamscy terroryści) są wobec zachodnich państw, które atakują w sytuacji znacznej asymetrii (nierównowagi) pod względem „twardej” infrastruktury militarnej, wyposażenia high tech, etc. A jednak są w stanie zadawać bolesne i – co ważniejsze z ich punktu widzenia – spektakularne ciosy.

Wszelako asymetryzacja w tym przypadku dotyczy tylko kwestii wojennej technologii. Obserwując współczesną Europę Zachodnią i głęboki kryzys duchowy, moralny oraz intelektualny, w którym znajduje się, można dojść do wniosku, że na najważniejszym polu wojny, tzn. na płaszczyźnie morale, zjawisko asymetryzacji wygląda zgoła inaczej.

Przed wiekami chiński strateg Sun Tsi, autor studiowanego do dzisiaj na wszystkich renomowanych akademiach wojskowych podręcznika „Sztuka wojny”, podkreślał, że największym zwycięstwem jest pokonanie wroga jeszcze przed podjęciem regularnych działań wojennych (zbrojnych). Decydującym – w sensie strategicznym – polem walki, od starożytnych Chin po współczesny świat, jest sfera ducha (woli i intelektu).

Niejednokrotnie na tych łamach była już o tym mowa, że Stary Kontynent, zwłaszcza kraje tzw. starej Unii cierpią na chroniczny uwiąd właśnie w tej sferze. Uwiąd w sferze ducha ma swój dramatyczny wyraz w uwiądzie biologicznym (zapaść demograficzna). Do tego dochodzi plaga dzieciobójstwa (aborcja). Jan Paweł II przypominał, że „naród, który zabija swoje dzieci, jest narodem bez przyszłości”. Za papieżem można powiedzieć, że cywilizacja, która zabija swoje dzieci, jest cywilizacją bez przyszłości.

Wojujący islamiści (dżihadyści) reprezentują zaś to, czego zupełnie nie rozumieją współczesne mainstreamowe elity świata zachodniego – żywą wiarę. Swoje życie (i niejednokrotnie swoją śmierć) układają według przepisów swojej religii. Ostatnio opublikowane w Niemczech (omawiane także na tych łamach) wyniki badań wśród młodzieży muzułmańskiej w Niemczech wyraźnie to pokazują. Kontrastuje to z „odkościelnieniem” szerzącym się obecnie wśród młodzieży niemieckiej katolickiego czy ewangelickiego wyznania.

Dżihadyści nie tylko mordują niewinne ofiary. Kłamią przy tym na potęgę. Po ostatnich zamachach w Brukseli tzw. Państwo Islamskie, przyznając się do ich zorganizowania, zapowiedziało jednocześnie nadejście dla „sojuszu krzyżowców ponurych dni”.

O „krzyżowcach” mówił też ciągle Osama bin-Laden. Wspominanie bytu, którego nie ma na współczesnym Zachodzie, rozumianym transatlantycko, jest jednym z największych kłamstw islamskiej propagandy.

Gdzie ci współcześni „krzyżowcy”, którzy zamiast śpiewać ateistyczne songi („Imagine”) i rozświetlać gmachy publiczne w barwy kolejnych zaatakowanych przez islamistów państw, swój sprzeciw wobec grasujących islamistów wyrażaliby mocnym uderzeniem (nie tylko z powietrza) w samo centrum wroga? Plonem działania współczesnych „krzyżowców” był raczej eksodus chrześcijan z Iraku po 2003 roku, a bezmyślny entuzjazm „krzyżowców” wobec tzw. arabskiej wiosny skutkował rzezią wyznawców Chrystusa na całym Bliskim Wschodzie. Można powiedzieć, że im więcej takich „krzyżowców”, tym więcej sukcesów islamskiego dżihadu.

Trzeba bowiem pamiętać, że bycie krzyżowcem to przede wszystkim stan ducha. Jak można „wziąć krzyż”, nie wierząc w zbawczą moc Krzyża? Jak można starać się o uwolnienie Grobu Chrystusa, skoro jest się zupełnie obojętnym wobec tego, co wydarzyło się w tym Grobie o poranku dnia trzeciego? Czy świętym Ludwikiem może być Francois Hollande, Ryszardem Lwie Serce prezydent Barack Obama, a nowym Godfrydem z Bouillon lub jego bratem Baldwinem z Boulogne któryś z premierów krajów Beneluksu, których nazwisk nikt nie pamięta? Ile wspólnego z Alienor z Akwitanii ma kanclerz Angela Merkel?

Nie byłoby krzyżowców bez Kościoła, bez papiestwa zwłaszcza. Idea krucjatowa nie zwyciężyłaby bez wsparcia świątobliwych papieży, takich jak marzący o krucjacie św. Grzegorz VII i bł. Urban II, który zwołał pierwszą zbrojną pielgrzymkę. Dzisiaj raczej Kościół przeprasza za te kilkaset lat swojej historii, przez które przewinęło się tylu rycerzy i tylu świętych.

Chyba ostatnim papieżem, który ciepło odniósł się do wysiłku chrześcijańskich państw na rzecz powstrzymania islamskiej agresji na Europę był św. Jan Paweł II, który przebywając w Polsce w 1983 roku w sześćsetlecie wiktorii wiedeńskiej umieszczał ją w szeregu „szlachetnych zwycięstw moralnych narodu polskiego”. Ale potem także polski papież – przy okazji Roku Jubileuszowego 2000 – przepraszał za krucjaty. Teraz zaś czytamy, że podstawowym obowiązkiem katolików jest troska o ekosferę oceanów, dbałość o racjonalne zużywanie energii elektrycznej, etc.

Nie tylko brak siły ducha czyli woli drąży Stary Kontynent. Gaśnie również „lumen rationis”. Odrywanie rozumu od wiary, rozpoczęte na wielką skalę od epoki oświecenia, skutkuje tym, że więdnie również rozum, vulgo: szerzy się głupota. Brak umiejętności wiązania faktów i procesów społecznych ze sobą, obserwujemy od lat przy okazji ekspansji islamizmu w Europie. Jako rzecze mainstream: nie ma związku między rozrostem społeczności muzułmańskich w Europie Zachodniej a rozwojem islamskiego terroryzmu na Starym Kontynencie. Tymczasem niedawne dramatyczne wydarzenia w Belgii ujawniły, że terroryści przygotowujący krwawe zamachy w Paryżu i Brukseli przez długie miesiące bezpieczne „dziuple” mieli w muzułmańskich dzielnicach „stolicy Europy”.

Dla przypomnienia: Europa XI i XII wieku, która wydała z siebie ruch zbrojnych pielgrzymek, była jednocześnie kontynentem, pokrywającym się w tym samym czasie siecią uniwersytetów. Żywa wiara, której jednym z przejawów były owe pielgrzymki, szła w parze z ożywieniem umysłowym. Wspomagała je. Zdrowa filozofia, pozwala rozwijać zdrową teologię, ta formuje wierzących na serio duchownych, bez których nie ma cywilizacji, która chce żyć.

Grzegorz Kucharczyk
http://www.pch24.pl/

Komentarzy 30 to “Kłamstwo dżihadystów”

 1. Siekiera_Motyka said

  „asymetryzacji wojny”
  Rząd przeciw swojemu obywatelu !!!

  „….. czego zupełnie nie rozumieją współczesne mainstreamowe elity świata zachodniego”
  Bzdura !!!
  Ci na czubku „piramidy” doskonale rozumieją co robią.

  Odprawiam do lektury.
  http://www.monitor-polski.pl/operacja-niewinnosc-muzulmanow-ciagiem-dalszym-operacji-gladio/

 2. Siekiera_Motyka said

  Przepraszam ale zapomniałem.

  „Chyba ostatnim papieżem, który ciepło odniósł się do wysiłku chrześcijańskich państw na rzecz powstrzymania islamskiej agresji na Europę był św. Jan Paweł II, ”

  Fotka mówi wszystko jeżeli się zna kto to był Mohammed.

  .http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/wp-content/uploads/2013/11/pope-kissing-koran.png

 3. Boydar said

  Ciekaw jestem do kogo pan Kucharczyk w zamyśle adresował tak głęboko analityczne treści. Przypuszczam, że głównie do księgowej pch24.

 4. rdest said

  Podpieranie się cytatami z nauczania JP2 kompletnie dyskwalifikuje autora. Chyba mu się zapomniało ,że to nasz najświętszy przepraszał za krucjaty.

 5. Siekiera_Motyka said

  Ad. 3 – „księgowej pch24.”
  🙂

 6. Moher49 said

  Niech rządy Europy z papiestwem na czele oprzytomnieją. Miliony ludzi mówi – to nie są uchodźcy, to są zabójcy, którzy mają nas zniszczyć. Nawet dzieci wychowują na zabójców. Po zamachu w Belgii dzieci islamskie w szkołach klaskały radośnie.
  Dość !, zlikwidować dzielnice islamskie w miastach, wprowadzić stan wojenny, tych co mają broń, materiały wybuchowe – zabijać na miejscu, koniecznie przez kobietę. Resztę na statki i wywalić skąd przyszli.

 7. Halszka said

  @ 3 p. Boydar

  Komentarz tygodnia!

 8. Hasso C. said

  Europa boi sie wlasnego cienia. Kiedys probowalismy walczyc i islamem. Byly wielkie sukcesy i byly porazki, a teraz Europa stoi otworem. To jest koniec, jesli chodzi o takie miejsca jak Szwecja i chyba Niemcy. Wladza lezy u stop muzulmanow. W ich interesie jest nie isc dalej, nie robic powestania i nie przejmowac wladzy, ale oni beda tego probowac, i to moze nawet w tym roku.
  _
  Nie rozumiem tylko, jak to sie stalo, ze ten kontynent poddal sie przed walka. To jest dla mnie wielka zagadka. Czy ktos moze mi to wytlumaczyc? Z gory dzekuje.

  Przez długi czas rozbrajano go mentalnie.
  Admin

 9. Marek said

  Fotka mówi wszystko jeżeli się zna kto to był Mohammed.

  .http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/wp-content/uploads/2013/11/pope-kissing-koran.png
  ===

  Doorne* katoliki kiedyś odmawiali zaświecenia świeczki cezarowi i szli na arenę oddać swe życie za nieposłuszeństwo władcy imperium.
  A tu proszę głowa* kościoła oblizuje z namaszczeniem książeczkę bluźniącą Chrystusowi. Mniam mniam.

 10. peacelover said

  …zdaje sie, ze niektorzy zapomnieli, kto ich tu (do Europy!) przyslal i dlaczego….!!
  Kto wspiera ta masowa inwazje …??! i.. kto wspiera ta karygodna bezczynnosc …??!
  Kto w najbardziej perfidny (zbrodniczy!!) sposob uzywa tych cofnietych umyslowo kozojebcow
  do wlasnych celow. Kto jest szefem ISIS.
  Oto kilka odpowiedzi :
  SOROS jest ich sponsorem !! MERKEL jest ich sponsorem !! HOLLANDE i CAMERON sponsoruja !!
  Rzad szwecki od dawna sponsoruje!! USA uformowala i uzbraja ISIS !! Szefem ISIS jest zyd.
  Reszte sobie dospiewajcie !!!…

 11. peacelover said

  …najemne wojsko (proxy!) syjonistow !

 12. Hasso C. said

  Ja rozumiem, ze jest taka pokusa, zeby wszystko tlumaczyc spiskami na globalna skale: europe rozbroili „oni”, ale europa dala sie rozbroic, i to jest przerazajaca zagadka. Pierwsza cywilizacja, ktora poddaje sie bez walki. Bizancjum bronilo sie bardzo dlugo. Hiszpania tez nie poddala sie, a potem ja odbilismy.

  Tak, dzialalnosc takich osob jak Anette Kahane, Gregor Gysie, Barbara Spectre daja wiele do myslenia ale robaki nie zjedza drzewa, ktore jest zdrowe. Dlaczego nasze drzewo jest chore, i do tego stopnia? Czy to dobrobyt i bezpieczenstwo?

 13. watazka said

  11
  Hasso C.
  Dlaczego nasze drzewo jest chore?
  Bo Europa zyc bez wojny nie moze i sie juz wystrzelala i w wojnach szwedzkich i napoleonskich i balkanskich i hiszpanskich i francusko-angielskich i dwoch wojnach swiatowych i w mordowaniu Jugoslawii i w mordowaniu innych narodow. Radosnie przyjmujemy zydow i banderowcow, zeby nasz dzieci mialy lepsze korzenie.

  Jak to spiewa Bard Okudzawa:

  „Vrjemieni nie budiet pamiritsja”
  My nie mamy czasu na pokojowe wspolostnienie, bo wiecznie sie mordujemy nawzajem.

  A teraz przygotowujemy bazy NATO zeby napasc na Rosje.
  A jak wykonczymy Rosje – to pojdziemy na Chiny.

 14. Hasso C. said

  ad 10, 11, 13
  merkel, hollande, cameron to male piwo. Ja rozumiem, ze soros wspiera i podgryza, ale dlaczego to drzewo jest tak chore? Cala ludzkosc wojowala przez cala historie, nie tylko Europa. Mozna powiedziec, ze wszyscy sie wystrzelali …

 15. peacelover said

  …o tym czy pojsc na Rosja czy Chiny decyduja ludzie z gory, a nie z ulicy !!
  my jestesmy tylko armatnim miesem !! i taki nasz los !!

 16. revers said

  „pod względem „twardej” infrastruktury militarnej, wyposażenia high tech, etc.”

  http://de.sputniknews.com/panorama/20160324/308673911/Bakraoui-wollten-belgisches-akw-sprengen.html?utm_source=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F&utm_medium=short_url&utm_content=aTPx&utm_campaign=URL_shortening

  Bracia Bakraaouci plus jeden ISISman z ladunkami wybuchowymi mieli zlatwic
  elektrownie atomową Tihinghan.

  Wystrczy ze jeden wpadnie w w pierwsza strefe bezpiczenstwa, wprowadzi panike i zamieszanie w ochronce, drugi po nim krotko zatakuje druga strefe bepieczenstwa elektrowni i juz trzeci kamikaze moze ztakowac system chlodzenia elektrowni atomowej i po za wodach, tsunami alaha zapewnione.

  A straty i to bardzo bolesne zachod potrafi zadac, wystarczy wspomniec Irak i ok 2 milionow zabitych, zaginionych.

  I bez retoryki kzyrzowcy, nie krzyzowcy, bo wsrod aliantow sa tez ateisci, a nawet szatanisci.

 17. peacelover said

  Wlasnie o to chodzi, zeby ci , ktorzy podejmuja decyzje (ci na gorze !!) byli ludzmi adekwatnymi,
  czego niestety nasza tzw. „demokracja” nie gwarantuje !!

 18. re1truth2 said

  Re 2
  Coś takiego piszą per.’pedii [W Koranie znajdziemy wiele historii które przekazuje również Biblią. Powtórzonych jest wiele historii ze starego testamentu. Przytoczone są niemal dosłownie lub z niewielkimi różnicami. Tradycja muzułmańska uznaje, że Mahometa poprzedziło 24 proroków starotestamentowych (w tym Ibrahim – Abraham, Musa – Mojżesz), nowotestamentowych, m.in. Isa – Jezusa, oraz pozabiblijnych, jak Hud, Salih. Przedstawia i potwierdza również wiele historii biblijnych – między innymi historię o Adamie i Ewie, zwiastowanie Marii z Nazaretu, cuda Jezusa. Według Koranu Tora (arab. توراة Taurāt) była oryginalnym objawieniem Allaha skierowanym do Izraelitów, którzy je wypaczyli i zafałszowali nie zrozumiawszy go. Natomiast Księgi prorockie Biblii mówią o zafałszowaniu znawców Tory (Jr 8:8), a nie o tym że zafałszowane zostały jakieś fragmenty Pięcioksięgu czy innych części Biblii.]

  Najciekawszy jest ten fragment „Przedstawia i potwierdza również wiele historii biblijnych…”
  No tak do dzisiaj nie wiedzą, czy koran powstał ‚był’ w VI, VII, a może XIII wieku.
  Wniosek Biblia i Koran powstały w tym samym czasie, bo jak przedstawia to ‚razem’ siedzieli na wzgórzu ….

 19. ojojoj said

  Jak zwykle kolejny artykul, ktory nie porusza sedna sprawy. A sednem sprawy sa legiony szatanow mieszkajacych w chazarskich mozgach.

  Te „mozgi” wytwarzaja takie bzdury jak wyzwolenie wszystkiego co sie rusza i co sie nie rusza, rownosc kobiet i meszczyzn, indywidualizm – kapitalizm – feee minizm, oraz reszte bzdur, ktorych owocem sa; popelnianie samobojstwa wsrod ciepla rodzinki siedzacej przy szpitalnym lozku, walka o prawa zwierzat – a zabijanie nienarodzonych ludzi, wybaczanie gwalcicielom bo przezyli wojne i trzeba ich zrozumiec, malowanie chodnikow kredkami jako odpowiedz na wczesniejsze obicie mordy, itd, itp.

 20. revers said

  Pierwszy lepszy deszcz lub polewaczki Stalina zmyją te glochomazy.

 21. Poziomka said

  Czy szanowny właściciel gajówki, zanim da zielone światło na ukazanie się komentarza, mógłby je „przebadać” na ortografię?
  To co tu wypisują niktóre tęgie głowy dewaluuje Pańską inicjatywę do minimum.
  Pozdrawiam serdecznie

  ——
  To niestety nie jest na ogół praktycznie możliwe ze względów czasowych.
  Staram się natomiast sprawdzać artykuły pod kątem ortografii, interpunkcji i gramatyki. Już z tym jest mnóstwo roboty.
  Też pozdrawiam
  Admin

 22. Ehze said

  Re 12:
  Hasso:
  „europa dala sie rozbroic, i to jest przerazajaca zagadka”
  Zadna zagadka dla orientujacych sie w Marksizmie Kulturowymi i jego metodach (glownie: dlugi marsz przez instytucje,oraz teoria krytyczna i jej praktyczne zastosowanie w rozwalaniu zastalej tradycyjnej chrzescijanskiej kultury poprzez kreowanie i promowanie „pokrzywdzonych” przez teze chrzescijanska kulture grup spolecznych – przede wszystkim: kobiet i homoseksualistow – oraz poslugiwanie sie wlasnie tymi grupami do odsrodkowego rozwalania tej chrzescijanskiej kultury)
  Organizacja marksizmu kulturowego praktycznie wprowdzajaca teorie jego przedstawicieli (Horkheimer, Adorno (to on pisal teksty „Beatlesow „, Marcuse, Fromm) byla tak zwana Szkola Frankfurcka . Poniewaz jej teoretycyiI dzialacze byli w calosci pochodzenia zydowskiego, przeniesli sie oni w czasach przesladowan w latach trzydziestych do USA I tam od tego czasu dzialali, i stamtad rozprzestrzeniali swe niszczace idee i praktyki. .

 23. Chutor said

  Ad Hasso

  „Europa boi sie wlasnego cienia.”

  Jak nie ma sie bac skoro zapomina sie o przedwojennym
  powiedzeniu: cukier krzepi. Ostatni raz znalazlo to
  odbicie w Polsce gdy z powodu podwyzki cen cukru robotnicy zastrajkowali.

  Czy wtedy ludzie mysleli o gorzkiej prawdzie zawartej
  w slodkim cukrze? Cukier, cukier, cukier to dosadny
  przyczynek dla zrozumienia dlaczego Europa az tak sie
  zmienila.

  .http://vrota.pl/2014/10/cukier-czyli-podstepna-
  trucizna-skrywana-prawda-wychodzi-na-jaw/

 24. RomanK said

  Za wszystko odpowiada rzad…..ktoremu placicie podatki zebty na leb sprowadzal wam bande…..
  Czy w Anglii rzady nie przewidzialy …ze bedzie- jak nizej????

 25. marta15 said

  ludzie nie rozumieja prostego faktu . Europa zostaje ukarana za za odejscie
  od Boga, od wiary w NIEGo i od Jego KK.
  To jest dopiero poczatek kary, ktora dopiero w caelj okazalosc nadejdzie
  Ta kara musie nadejsc, gdyz Bog jest Bogiem sprawiedliwym.

 26. Hasso C. said

  Ad 22 Ehze:
  O marksizmie kulturalnym: Ja rozumiem, ze kiedys byla miedzynarodowka marksistowska, knuli rewolucje komunistyczne. Czy Pan mysli, ze taka miedzynarodowka istnieje i teraz i planuje rozwalenie Cywilizacji Zachodniej? Znaczy, nie udalo sie wziac wladzy przy pomocy robotnikow, to teraz probuja przy pomocy destrukcji moralnej i najazdem muzulmanow? A potem wezma wladze na pobojowisku? A skad oni maja pewnosc, ze muzulmany ich nie przegonia? Jaki jest cel tego wszystkiego? Zemsta Zydow za wszystko?

 27. marta15 said

  ad 26 PAN NIC jeszcze z tego co sie dzieje nie rozumie. zero.
  tu mala pomoc w zrozumieniu:

  „..We don’t realize that society is organized by Satanists to entrap us. It is a giant behaviour modification laboratory.
  The goal is to enslave us mentally and spiritually, and ultimately physically.

  Wherever something degrades us and distracts from Truth,
  we will find Illuminati Jews and Masons pulling the levers: War. Sexual liberation. Pornography. The stock market. Sexual deviance. Movies and TV preaching the liberal gospel.
  Wherever we find ugliness being promoted as beautiful, lies promoted as truth, evil promoted as goodness, and sickness promoted as health, we will find these people. Wherever evil is advocated as „tolerance”, and self-discipline is condemned as „repression”, you will find these satanists who preach „do as thou wilt.” …”

  – See more at: http://www.henrymakow.com/#sthash.3iPONmU7.dpuf

  tu jest ta odwieczna , potezna, bezkompromisowa walka dobra ze zlem .
  Wszelkie chwyty sa dozwolone. A stawka sa nasze biedne,marne ale niesmiertelne dusze.
  I my te dusze dobrowolnie , bardzo tanio zaprzedajamy za kilka tanich swiecidelek, , troche pozornego komfortu i paru ulotnych, fizycznych przyjemnosci.
  wyjatkowo tanio sie cenimy i nasza wiecznosc.

 28. Hasso C. said

  Marta15:
  To bardzo ryzykowne podczepic sie pod jednego internetowego guru i oddac mu lejce. Makow jest takim guru dla wielu.

  Tak, nic nie rozumiem, to za latwo i lekko poszlo. Europa byla kiedys potezna a teraz lezy i gnije, tego nie rozumiem. No i nie przekonuje mnie przekonanie, ze ta walka ma jakies kosmiczne znaczenie. Moze raczej komiczne czy tragikomiczne. Nie jestem religijnym typem. Pozdrawiam.

 29. peacelover said

  .smierdzi czoskiem !!!

 30. Hasso C. said

  Pachnie, Panie Peacelover, pachnie 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.