Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Cytaty o Żydach – nigdy nie usłyszysz ich w szkole

Posted by Marucha w dniu 2017-08-17 (Czwartek)

Polecam również dawniejszy artykuł z gajówki:
https://marucha.wordpress.com/2013/04/05/slawni-ludzie-o-zydach/
Admin

„Antysemityzm to choroba – łapiesz ją od Żydów” – Edgar J Steele

CICERO (Marcus Tullius Cicero). Rzymski mąż stanu, pisarz, I w.p.n.e.: „Cicho! Cicho! Chcę być wysłuchanym tylko przez sędziów. Żydzi już narobili mi dziadostwa, tak jak wielu innym dżentelmenom. Nie mam ochoty dawania więcej ziarna do ich młynów”.

DIO CASSIUS. Rzymski historyk, II w. Opisując dzikie powstanie żydowskie przeciwko Cesarstwu Rzymskiemu, uznane za punkt zwrotny w dół tej wspaniałej formy państwowości: „Żydzi niszczyli Greków i Rzymian. Jedli ciała swoich ofiar, robili sobie pasy z ich wnętrzności, i smarowali się ich krwią… Ogółem 220.000 ludzi zginęło w Cyrenie i 240.000 na Cyprze, i dlatego teraz żaden Żyd nie może postawić nogi na Cyprze „. (Rzymska historia – Roman History)

TOMASZ Z AKWINU. Święty. XIII-wieczny scholastyczny filozof. W „O zarządzaniu Żydami – On the Governance of the Jews) napisał: „Żydom nie powinno się pozwalać zatrzymać tego, co lichwą zdobyli od innych, najlepiej byłoby zmusić ich do pracy, żeby mogli zarabiać na swoje utrzymanie, a nie byli tylko chciwi”.

H H BEAMISH, w przemówieniu w Nowym Jorku, 30 października 1937: „Wojna burska miała miejsce 37 lat temu. Boer oznacza farmer. Wielu krytykowało wielką potęgę jak Brytania, za próbę unicestwienia Burów. Po przeprowadzeniu śledztwa, dowiedziałem się, że wszystkie kopalnie złota i diamentów w Południowej Afryce należały do Żydów, że Rotszyld kontrolował złoto, Samuels srebro, Baum inne kopaliny, a Moses podstawowe metale. Co daje nam bycie bogatym krajem, skoro całe bogactwo jest w rękach niemieckich Żydów?”

W HUGHES, premier Australii, Saturday Evening Post, 19 czerwca 1919: „Montefiore przejęli na własność Australię, i nie ma ani jednego pola złota czy owczarni, od Tasmanii do Nowej Południowej Walii, które nie płacą im ciężkiego haraczu. Oni są prawdziwymi właścicielami kontynentu na antypodach. Co daje nam bycie bogatym krajem, skoro całe bogactwo jest w rękach niemieckich Żydów?”

PAPIEŻ KLEMENS VIII: „Cały świat cierpi od żydowskiej lichwy, ich monopoli i oszustwa. Oni wielu nieszczęsnych ludzi doprowadzili do nędzy”.

FRANCISZEK LISZT, słynny kompozytor cyt. w Czy tak jest? [Are These Things So?] płk E N Sanctuary, s. 278: „Nadejdzie dzień kiedy wszystkie narody pośród których zamieszkują Żydzi, będą musiały przemyśleć sprawę ich wypędzenia, sprawę która będzie sprawą życia i śmierci, zdrowia i przewlekłej choroby, pokojowego istnienia albo ciągłego chaosu społecznego”.

JEZUS CHRYSTUS mówiąc o Żydach w Ewangelii św. Jana 8:44: „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”. (jasne jest, że Chrystus zwracał się do Żydów)

MARCIN LUTER, Rozmowy przy stole Marcina Lutra [Table Talk of Martin Luther], przekład William Hazlet, s. 43: „Ale Żydzi są tak zatwardziali, że nie słuchają, choć pokonani zeznaniami nie cofną się ani centymetr. To szkodliwy naród, ciemiężący wszystkich ludzi swoją lichwą i zdzierstwem. Kiedy księciu albo sędziemu dadzą 1.000 florynów, wyduszą z niego 20.000. Musimy ich się strzec”.

MARIA TERESA, Królowa Węgier i Czech (1771 – 1789): „Odtąd żadnemu Żydowi, bez względu na nazwisko, nie pozwoli się pozostać tutaj bez mojego zezwolenia na piśmie. Nie znam żadnego innego bardziej dokuczliwego szkodnika w państwie niż ten naród, który doprowadził naród do nędzy swoimi malwersacjami, lichwą i pożyczkami, i popełnia wszystkie czyny którymi gardzi honorowy człowiek. W końcu będą musieli zostać usunięci i wykluczeni stąd kiedy tylko będzie możliwe”.

KSIĄŻĘ HELMUTH VON MOLTKE, pruski generał: „Żydzi tworzą państwo, przestrzegają własnych praw, pomijają te kraju-gospodarza. Żydzi zawsze przysięgę dotyczącą chrześcijanina uważają za nieważną. Podczas kampanii w 1812 Żydzi byli szpiegami opłacanymi przez obie strony, zdradzali obie strony”.

WASZYNGTON, JERZY, w Maksymach Jerzego Waszyngtona [Maxims of George Washington] A A Appleton & Co.: „Oni [Żydzi] działają bardziej skutecznie przeciwko nam niż armie wroga. Są sto razy bardziej niebezpieczni dla naszych swobód, i wielkiej sprawy w którą się angażujemy… Jest to coś co należy opłakiwać, że każde państwo, dawno temu, nie ścigało ich jako szkodnika społecznego i największych wrogów jakich mamy przeciwko szczęściu Ameryki”.

WILHELM II, cesarz Niemiec: „Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jakoś inny, jak niedobry insekt. Trzeba go trzymać osobno, poza miejscem gdzie może wyrządzać krzywdę – nawet przez pogromy, jeśli konieczne. Żydzi odpowiadają za bolszewizm w Rosji, także w Niemczech. Byłem zbyt ustępliwy z nimi za moich rządów, i gorzko żałuję przywilejów jakie dawałem żydowskim bankierom”.(CHICAGO TRIBUNE, 2.07.1922)

KARDYNAŁ MINDSZENTY z Węgier, cyt. w B’nai B’rith Messenger, 28.01.1949: „Wichrzycielami na Węgrzech są Żydzi… oni psują nasz kraj i są liderami rewolucyjnego gangu, który torturuje Węgry”.

PANI CLARE SHERIDAN, podróżnik, wykładowca NEW YORK WORLD, 15.12.1923: „Komunistami są Żydzi, i Rosja jest całkowicie przez nich rządzona. Są w każdym rządowym urzędzie, biurze i dzienniku. Wypędzają Rosjan i odpowiadają za rosnący antysemityzm”.

„Obawiam się, że żydowskie banki ze swoją przebiegłością i krętymi sztuczkami przejmą całkowitą kontrolę nad wielkim bogactwem Ameryki. I wykorzystają je do systematycznego korumpowania nowoczesnej cywilizacji. Żydzi nie zawahają się pogrążyć całe chrześcijaństwo w wojnach i chaosie, żeby świat stał się ich dziedzictwem”. (Bismarck)

„Wojny to żydowskie żniwa, bo przez nie unicestwimy chrześcijan i zdobędziemy kontrolę nad ich złotem. Już zabiliśmy ich 100 milionów, a to jeszcze nie koniec”. (Główny rabin Francji, Reichorn, 1859)

„Wpędzimy chrześcijan w wojnę wykorzystując ich narodową próżność i głupotę. Oni będą wybijać jeden drugiego, robąc w ten sposób miejsce dla naszego narodu”. (Rabin Reichorn, Le Contemporain, 1.07.1880)

„Są dwie siły życiowe na świecie jakie znam: żydowska i gojowska, nasza i wasza… Nie uważam żeby tę główną różnicę między Gojem i żydem dało się pogodzić. Wy i my możemy dojść do porozumienia, ale nigdy do pogodzenia. Między nami będzie występować złość, tak długo jak będziemy mieć bliski kontakt. Bo natura i konstytucja i wizja zawsze będą dzielić nas od was”. (Maurice Samuel, Wy Goje [You Gentiles], Harcourt, Brace & Co., Nowy Jork, 1924, s. 19, 23).

„Żydzi są bardziej podatni na choroby systemu nerwowego niż inne narody i ludzie pośród których żyją. Histeria i neurastenia wydają się być najczęstsze. Niektórzy bardzo doświadczeni żydowscy lekarze posunęli się nawet tak daleko, że stwierdzili iż większość z nich to neurastenicy i histerycy”. (The Jewish Encyclopedia, t. IX, (1905), s. 225).

„Od kiedy Żydzi wymyślili oskarżenie o „antysemityzm” w latach 1880 (słowo ‚antysemityzm’ po raz pierwszy wydrukowano w 1880. The Jewish Encyclopedia, t. I (1901), s. 641), zostało zbudowane żydowskimi pieniędzmi, organizacjami, propagandą i kłamstwami (takimi jak holokaust-holooszustwo), że teraz słowo to jest jadem żmii, który paraliżuje system nerwowy człowieka. Nawet unika się słowa ‚Żyd’, chyba że używane jest w najbardziej korzystnym i pozytywnym kontekście”. (Charles A Weisman, Kto jest Ezaw-Edom? [Who is Esau-Edom?], s. 63).

„Antysemityzm jest tak instynktowny, że można go nazwać jednym z głównych instynktów ludzkości, jednym z ważniejszych instynktów, którym naród pomaga zachować się od całkowitego zniszczenia. Nie mogę zbyt mocno podkreślić tej sprawy. Antysemityzm nie jest, jak Żydzi próbowali wmówić światu, czynnym uszczerbkiem. Jest głęboko ukrywanym instynktem z którym rodzi się każdy człowiek. Jest go nieświadom, jak wszystkich innych instynktów samozachowania, aż kiedy wydarzy się coś co go zbudzi. Tak jak kiedy coś leci prosto w oko, powieki natychmiast zamykają się same. Tak szybko i pewnie budzi się w człowieku instynkt antysemityzmu… nie ma ani jednego przypadku kiedy Żydzi nie zasługiwali w pełni na gorzki gniew swoich prześladowców”. (Samuel Roth, Żydzi muszą żyć [Jews Must Live], (1934), s. 64).

„II wojna światowa toczy się w obronie podstaw judaizmu”. (Oświadczenie rabina Feliksa Mendlesohna, Chicago Sentinel, 8.10.1942).

„Syjonizm to judaizm, a judaizm jest niewyobrażalny bez syjonizmu”. (Harper’s Encyclopedia of United States History, t. X, „Syjoniści” [Zionists]).

„My Żydzi jesteśmy niszczycielami i pozostaniemy niszczycielami. Nie możecie zrobić nic co by było zgodne z naszymi żądaniami i potrzebami. Zawsze będziemy niszczyć bo chcemy mieć własny świat’. (Wy Goje [You Gentiles], żydowski autor Maurice Samuels, s. 155).

„Będziemy mieć rząd światowy czy wam się to podoba czy nie. Jedyną kwestią jest to czy ten rząd osiągniemy podbojem czy zgodą”. (żydowski bankier Paul Warburg, 17.02.1950, w zeznaniach przed Senatem USA)

„Nawet jeśli my Żydzi nie jesteśmy z wami ciałem w okopach, to niemniej jesteśmy z wami moralnie. To jest NASZA WOJNA, i wy toczycie ją za nas”. (Les Nouvelles Litteraires, 10.02.1940).

„Naszym zadaniem jest mówienie prawdy, jesteśmy opiniotwórcami”. (Walter Cronkite)

„Wykorzystujcie sądy, wykorzystujcie sędziów, wykorzystujcie konstytucję kraju, wykorzystujcie swoje stowarzyszenia medyczne i jego prawa do realizacji naszych celów. Nie skąpcie swojej pracy w tym kierunku. A kiedy wam się uda, odkryjecie że teraz możecie mieć wpływ na własne ustawodawstwo, i możecie, dzięki starannej organizacji, ciągłym kampaniom straszenia społeczeństwa, pozorowi waszej skuteczności, sami staniecie się kapitalistami, z własnych środków będziecie finansować dużą część cichego komunistycznego podboju tego kraju”. (Przemówienie Żyda Laventria Berii, Podręcznik komunistyczny do psychopolityki [The Communist Textbook on Psychopolitics], s. 8)

„…Musimy zatrzymać te roje Żydów, którzy handlują, frymarczą i rabują”. (Gen. William Sherman, uczestnik wojny domowej)

„Największym niebezpieczeństwem dla tego kraju jest ich duże posiadanie i wpływy w naszych filmach, prasie, radio i rządzie”. (Charles A Lindberg, przemówienie w Des Moines, Iowa, 11.09.1941).

„‚Archipelag GUŁag ‚poinformował nieufny świat, że obłąkani krwią żydowscy terroryści wymordowali 66 mln ofiar w Rosji od 1918 do 1957! Sołżenicyn zacytował Rozkaz Czeka Nr 10 z 8 stycznia 1921: ‚nasilić represje wobec burżuazji’.” (Aleksander Sołżenicyn, Archipelag GUŁag)

„Żydzi są mistrzami rabunku nowoczesnego wieku”. (Napoleon Bonaparte)

„Oni są padlinożernymi ptakami ludzkości… [mówiąc o Żydach] są państwem w państwie. Na pewno nie są prawdziwymi obywatelami… Zło Żydów nie pochodzi od jednostek, a od podstawowego charakteru tych ludzi”. (Napoleon Bonaparte, oświadczenie w Refleksjach i przemówieniach przed Radą Państwa, 30 kwietnia i 7 maja 1806)

„Żydzi są najbardziej nienawistnym i najbardziej haniebnym ze wszystkich małych narodów”. (Voltaire, Bóg i Jego ludzie [God and His Men])

„Pani Van Hyning, dziwi mnie Pani zdziwienie. Jest Pani studentką historii – i wie że Borgiowie i Medyceusze to żydowskie rodziny włoskie. Na pewno Pani wie, że byli papieże z obu tych rodów. Może Panią zdziwić to, że mieliśmy 20 żydowskich papieży, a kiedy będzie Pani miała czas, i to zbiegnie się z moim wolnym czasem, pokażę Pani te nazwiska i daty. Z tego dowie się Pani, że: zbrodnie dokonane w imię Kościoła Katolickiego miały miejsce za żydowskich papieży. Liderem inkwizycji był de Torquemada, Żyd”. (Woman’s Voice, 25.11.1953)

„Żyjemy w bardzo zorganizowanym państwie socjalizmu. Państwo jest wszystkim; jednostka jest ważna tylko kiedy przyczynia się do dobrobytu państwa. Jej majątek jest jego tylko kiedy nie potrzebuje go państwo. Swoje życie i dobytek oddaje na wezwanie państwa”. (Bernard M Baruch, The Knickerbocker Press, Albany, NJ, 8.08.1918)

‚Naród żydowski jako całość będzie własnym Mesjaszem. Władzę nad światem osiągnie przez zlikwidowanie innych ras, przez zniesienie granic, unicestwienie monarchii i ustanowienie republiki świata, w której Żydzi będą wszędzie mieć przywilej obywatelstwa. W tym nowym porządku świata Dzieci Izraela zapewnią wszystkich przywódców, nie napotykając na sprzeciw. Rządy różnych narodów tworzących światową republikę bez trudności wpadną w ręce Żydów. To wtedy żydowscy władcy będą mogli znieść własność prywatną, i wszędzie będą korzystać z zasobów państwa. W ten sposób spełni się obietnica Talmudu, w którym jest powiedziane, że kiedy nadejdzie czas mesjański, Żydzi będą mieli w swoich rękach majątek całego świata”. (Baruch Levy, List do Karola Marksa, La Revue de Paris, s. 54, 1.06.1928)

Osobista uwaga: Młoda Żydówka w wieku 20+ kiedyś przyznała, że najlepsi z jej narodu nas nie lubią. A tylko ci którzy nas lubią są strasznymi ludźmi.

Quotes About Jews You Will Never Hear In Schools
horse237 – 23.03.2013
https://vidrebel.wordpress.com/2013/03/23/quotes-about-jews-you-will-never-hear-in-schools/
Tłum. Ola Gordon

Za: http://wolna-polska.pl
https://www.nwo.report

Dla ciekawych:
https://marucha.wordpress.com/2012/03/01/wypedzenia-zydow-nieprofesjonalna-analiza-historyczna/
Admin

Komentarzy 27 do “Cytaty o Żydach – nigdy nie usłyszysz ich w szkole”

 1. jasiek z toronto said

  Re: Artykul..
  „Antysemityzm” to zydowsko-syjonistyczna obrona przed ujawnieniem lichwiarskiego „przekretu” finansowego, ktorego na celu jest okradanie I oszukowanie wszystkich nie-zydow…(a reszta to tylko „kwiatek do kozucha”…)
  ===============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. jaja said

  Zydostwo zapomnialo sie tym razem i w zachlannosci wyhodowalo smoka, a smoczych liderow przewodnikiem w temacie wiekowych i swiatowych „osiagnieć’ najbogatszych sponsorow konfliktow jest historia , na ktora klada wielki nacisk i lektury ksiazek Song Hongbinga, ktory demaskuje i ostrzega Chiny przed ta nacja.
  Wyobrazam sobie jak kitajce rece zacieraja z radosci jak widza idiotyzm Amerykanow, ktory moze sie przelozyc na zydowski samoboj tzn.rujnujaca Stany postepowa anarchie, ktora przelozy sie na ukrainski ponajdanowy sukces. Putin na pewno nic z tego nie pograbi, ale Chiny, ktore maja osiedlonych tam zionkow jak mrowek w mrowisku chapna ten kasek, bo lewizna poda im to w szalenstwie swoim na tacy. Czasami sie zastanawiam, czy aby chinska szosta kolumna nie kieruje , finansuje ruchawkami prowadzacymi kraj na skraj przepasci? Bo co zostanie z potego Stanow jak niedlugo Ojcowie Zalozyciele czyli konstytucja zostanie obalona, Waszyngton zostanie zmieniony na Obamowo bo przeciez kazdy z nich byl wlascicielem niewolnikow, ano – kasek do lykniecia smokom. Przeciez jak Stany upadna to Kitajce bez strzalu zagrabia Stany tak jak robia to na przybrzeznych morzach, a w planie maja dominacje na Pacyfiku. Juz oni sobie poradza z zaprowadzeniem ladu i porzadku, wszedzie tam gdzie beda uwazali to jest dla nich korzystne. Sa okrutni i bezwzgledni idbaja bardzo o utrzymanie w swoim etnicznie czystej populacji i klada nacisk na nauke historii. Globalisci straca kly na smoczych pazurach, bo prawda jest taka bezwzgledna , ze Kitajce w dupie maja ich globalne rojenia, sami wypija szampana, bez wspolnikow. I trezba sie uczyc krzaczkow, z wyprzedzeniem.

 3. POL said

  Dzieci Prawdziwego Izraela, w świecie religii ma miejsce gigantyczne oszustwo. Jest to oszustwo o tak ogromnych proporcjach, że wpływa na każdy moment waszego życia. Wpływa na wasze dochody, wasze zdrowie, waszą rodzinę, wasz dom, waszą wiarę, wasze samopoczucie, a nawet na wasze życie seksualne. I ostatecznie wpływa na waszą nieśmiertelną duszę, która w tej chwili jest w poważnym niebezpieczeństwie. To oszustwo pomieszało mądrość i rozum milionom dobrych ludzi. Większość chrześcijan po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje OSZUST udający Izrael.

  Napisałem liczącą 333 stron książkę o tym oszuście. Książka ma tytuł “The Great Impersonation, How the Anti-Christ Has Deceived the Whole World” [Wielkie oszustwo, jak antychryst oszukał cały świat]. Książka ta w szczegółach opowiada o dwu rodach pochodzących z rajskiego ogrodu. Księga Rodzaju jasno przepowiada, że te dwie rodziny będą w stanie nieustannej wojny między sobą aż do Wielkiego Dnia naszego Pana. Ale żadna wiara poza chrześcijańską tego nie uczy. Ani nie uczy tego, że cały świat zostanie oszukany przez tę “bestię” i w dużej mierze ulegnie temu oszustwu.

  Sam Jezus Chrystus wielokrotnie ostrzega nas przed podstępami tego diabelskiego rodu (rasy) węży (J 8:33-44), który jest tak zły, że nawet On odmawia próby ich nawrócenia (Mt 13:13-15).

  Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie dwu zasadniczych propozycji: 1. Żydzi NIE SĄ spokrewnieni z żadnym z 12 plemion Izraela, łącznie z plemieniem Judy, i 2. judaizm NIE MA NIC WSPÓLNEGO z prawem mojżeszowym. Faktycznie, co udowodnię ponad wszelką wątpliwość, że judaizm jest oszukańczą religią, tak samo jak żydowski naród jest OSZUKAŃCZYM NARODEM. Te dwa wielkie oszustwa, połączone w jedną kulturę, a mianowicie w żydowska kulturę, tworzą byt który biblia nazywa “diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię” (Ap 12:9).

  Oczywiście nigdy nie przyjdzie do głowy przeciętnemu życzliwemu chrześcijaninowi, że szatan może zadzwonić do drzwi ubrany w strój duchowny; ale to jest dokładnie oszustwo wykorzystywane przez szatana. Nie tylko to, szatan zatrudnia całe denominacje duchownych, którzy niewinnie i umyślnie promują to gigantyczne oszustwo.

  Żeby wyrazić to w sposób nieco mniej delikatny, “chciwość zawsze wygrywa z głupotą. bo głupota nie rozpoznaje chciwości“. Inne podobne powiedzenie “ofiara oszustwa zawsze dowiaduje się ostatnia“. W międzyczasie ofiara przegrywa wszystko co posiada.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/od-kaina-chazarii-2017-05

  bez zrozumienia istoty tego problemu nic się nie pojmie we właściwym świetle a na opak po żydowsku.

  “Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył. Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”.

  Z pewnością nie żydom. Jedyna cywilizacja jest błogosławiona poprzez wieki a mianowicie cywilizacje Białych ludzi 12 plamieniom Izraela, którymi jesteśmy my a nie żydzina.

  Mimo zakłamania totalnego to musi być dla myślącego człowieka oczywistym faktem.

 4. revers said

  W sieci tez juz coraz mniej na termat zydow jak i googlowskie slowo „toksycynosc” temat , na Cukra facebooku kary banowania za antysemityzm rosna z kazdym rokiem, o ile niedawno ban trwal 3 -7 dni teraz juz miesiac.

  Na zydotubie rowniez gina filmy o zydach np przedwojenny „Der Ewigi Jude”
  .https://www.youtube.com/watch?v=yvujTsIVbR4

 5. w niektorych krajach Unijnych 🙂 nawet wypowiedzenie przez dziecko slowa ..TATA CZY MAMA…! konczy sie reprymenda i karami ze stron przeroznych ” miedzynarodowych (zachodnich oczywiscie)instytucji „chroniacych mniejszosci etniczne:):)

 6. Czesiek said

  Brawo Panie Gajowy! Takich artykułów nam trzeba, żeby ludziom otwierać oczy na te przebrzydłe antyludzkie gady. Bo wszystkie problemy mają zawsze to samo źródło – PARSZYWEGO ŻYDA.

 7. Kojak said

  ZYD TAK JEST OBYWATELEM DANEGO PANSTWA JAK TASIEMIEC JEST CZESCIA SKLADOWA CZLOWIEKA !

 8. Z uśmiechem w zydowski ryj said

  Ale super panie Gajowy. Hahahahahahahahahahahahahahaha 🙂
  Nikt o tych mendach już nic i nigdy dobrego nie powie. Tak zwierzęcość żydowska kopie sobie grób. Koniec tej zarazy się zbliża.

 9. Czesiek said

  Żydowska zaraza wszędzie jest traktowana ponad prawem, czy to w Polsce czy w USA:

  http://www.countdown2040.com/ShowNews/985/Only-in-America:-Rabbi-Gets-Only-60-Days-for-Raping-FOUR-Teens/

 10. Żydem na śmiech said

  Kawały o żydach:

  – Jak sie nazywa żyd wbity w drzwi ?
  – JUDASZ.
  – Jak sie nazywa żyd wbity głową w ziemię ?
  – ŻYDKIEWKA.
  – Co robi żydówka w piecu ?
  – Podnieca ogień.

  Jak się zwie żyd w pasiakach ?
  pasożyd …

  Ilu żydów mieści się w maluchu ??? – 100 004 – 4 na siedzeniach ,
  reszta w popielniczkach

  co robi żydówka w piecu ?
  – puszcza się z dymem.

  Czym się różni mały Żyd od dużego.
  – Wartością opałową.
  – Dużemu wystają nogi z pieca.
  – Duży dłużej się pali.
  Najlepszy samochód dla Żyda
  – Gazik.
  A jeden zakopany w ziemi?
  – Żydkiewka.
  Co robią dwaj Żydzi w piecu?
  – Grają w dwa ognie.
  Jak się nazywa bagaż Żyda?
  – Majdanek
  Jak się nazywa Żyd z kosmosu?
  – Ufo Judek
  Żyd do Żyda w Oświęcimiu
  -co twoja babcia robi na drutach
  Ulubiony sport Żydów?
  – Judo.
  – Żyd oszczepem.
  – Szalom gigant.
  Co najczęściej krzyczy sędzia na meczu w Oświęcimiu?
  – Spalony.
  Najlepsza linka dla Żyda?
  – Treblinka.
  Co śpiewa Żyd w komorze gazowej?
  – Nie domykajcie drzwi…
  Ulubiony napój Żyda?
  – żydnia 40%.
  Ulubiony zawód Żyda?
  – Komornik.

  STOI ŻYD POD MUREM I COŚ MU DO ŁBA STRZELIŁO….

  Do baraku w Oswięcimiu wchodzi hitlerowiec, i mówi:
  – No, Żydki, wstawać. Idziemy na dyskotekę!
  Żydki mu na to:
  – A kto będzie grał?
  Odpowiedź hitlerowca:
  – Hans. Na cekaemie!

  45. Czym sie goli Żyd?
  – Bżydwą
  46. Ulubione swięto żydowskie.
  – Popielec.
  47. Co robi Żydówka na kominie?
  – Puszcza się z dymem.
  48. Wzór na drugą prędkość ucieczki Żyda?
  – ˙Długość˙komina˙razy prędkość wiatru przez obwód w pasie.
  49. Ulubiona gra Żydów?
  – W kości.
  50. Najlepsza linka dla Żyda?
  – Treblinka.
  51. Ile według Hansa waży Żydowskie dziecko?
  – Dwa kilo bez kości.
  52. Czemu wampiry lubią krew Żydów?
  – Bo gazowana.
  53. Co mówi rabin na kazaniu?
  – Powiadam wam, Żydzi powrócą… Z pierwszym deszczem.
  54. Sponsor Żydów?
  – Elgaz.
  55. Co śpiewa Żyd w komorze gazowej?
  – Nie domykajcie drzwi…
  58. Dlaczego Żyd opuścił Oświęcim?
  – Stwierdził, że pierdoli takie wakacje.
  59. Ulubiony zawód Żyda?
  – Komornik.
  61. Dlaczego Mojżesz przeprowadził Żydów przez morze?
  – Bo wstydził się przez miasto.
  62. Dlaczego mydełko nazywa sie „FA”?
  – „From Auschwitz”.

 11. NC said

  Watpię, by Marcus Tullius Cicero użył sformułowania „…narobili mi dziadostwa, tak jak wielu innym dżentelmenom.”

  Tłumacz był do dupy.
  Admin

 12. Boydar said

  Tak sobie myślę, że te paszkwile (10) wymyślają sami żydzi z nienawiści zresztą do innych żydów. Specjalnie się takiej obżydliwości nie dziwię, wart Pac pałaca a pałac Paca. Jednak dalej to straszny syf , i katolikowi się powtarzać nie godzi..

 13. pol said

  oj godzi…to wróg Boga i jego dzieci. Ich religia to nie judaizm ale największy kult fallusa, należy to w końcu przyjąć do wiadomości. Chrystus Pan przed nimi ostrzegał mówiąc, bądźcie przebiegli jak węże..` maja ich na myśli. To Ohyda Spustoszenia. Należy zrozumieć Biblie oraz Słowo Boże w niej zawarte..

  Pyszne kawałki, brawo `żydem na śmiech`..

 14. pol said

  re 1

  To zaledwie narzędzie P. Jaśku do osiągania wpływu i zarządu nad duszami białych chrześcijan pomagające w zniewoleniu, zwodzeniu i w efekcie prowadzeniu na wieczne potępienie. Doczesność ziemska może być w związku z tym bolesna ale rzeczywiście zawzięta walka toczy się o nasze nieśmiertelne dusze.

 15. ruski ufoludek said

  Trzeba wyrazić dezaprobatę wobec publikowania bezguścia. Nawet nie powtarzać po innych. Ktoś wreszcie musi choć trochę godności zachować. Ponadto takie wpisy godzą w status tego cybermiejsca.
  Tak misie wydaje.

  ——
  Dobrze się Panu wydaje. Nie powinienem tego wpuścić.
  Admin

 16. pol said

  Ruski ufoludek zajrzał na chwile do lustra, to niech jeszcze obejrzy sobie film pt. Believer Fanatyk a zrozumie w swojej nieskończonej nicości sam siebie.

 17. Boydar said

  Mylisz się, Pol. Mamy się od bydlaka odróżniać. Nie da się fizycznie więc tym bardziej trzeba mentalnie. Powtarzam Ci, to jest syf. Nie zachwycaj się gów*nem.

 18. Lara said

  Racja Boydar i Ufoludek.
  Ten wpis (10) jest prymitywny i uwłacza tej witrynie i jej czytelnikom.

 19. Isia said

  … (17, 18) Pani Lara i Pan Boydar …

  … podzielam Państwa zdanie – od siebie dodam, że ten wpis budzi niesmak i zażenowanie …

 20. JerzyS said

  „Żabotyński był człowiekiem idei, wzorujący się na Piłsudskim, jak określali to nasi wojskowi, był człowiekiem szabli,
  co w tych kręgach musiało się podobać.

  Założył on młodzieżową organizację Betar stanowiącą zaplecze oddziałów wojskowych Irgun.

  Początkowo był prawą ręką założyciela syjonizmu Teodora Harzla, później jednak ich drogi się rozeszły,
  bo Żabotyński nie wierzył, iż uda się metodami pokojowymi wynegocjować z Brytyjczykami powstania państwa Izrael.

  Dla osiągnięcia swego celu był gotowy paktować z wszystkimi.

  Między innymi w rozmowach z Mussolinim, który był wręcz niechętny Nazistowskiemu antysemityzmowi
  uzgodnił przyjęcie w roku 1934 do włoskiej szkoły marynarki wojennej 136 osobowego oddziału Betaru.”

  W świetle tego czy Mussolinii był nazistą?

 21. ? said

  „Wpędzimy chrześcijan w wojnę wykorzystując ich narodową próżność i głupotę. Oni będą wybijać jeden drugiego, robąc w ten sposób miejsce dla naszego narodu”. (Rabin Reichorn, Le Contemporain, 1.07.1880)

  Szczera prawda. Głupota chrześcijan i te między-chrześcijańskie wojny w Europie zawsze mnie zastanawiały.

 22. pol said

  re 17 18 19

  Boydar czyżby poczuł się pan obrażony i wystąpił z przednia rada ? komóż to Służy ? co za sprytne przenicowanie sprawy. A zachwyt zostaw pan w spokoju i poszukaj u siebie uczucia do żyda. Napisz o tym. Bo jest pan niezrozumiały w swojej pozie.

  Pani Isiu lara etc. Wielmożne podejście Polaków w sprawie żydowskiej stało się przyczyna żydowskiej zarazy w Polsce, co jak widać jest wciąż wykorzystywane.

  „Polacy nie są w stanie odróżnić się fizycznie od żyda„, czyżby ?! Raczej nie wiedza jak i o co chodzi.

  Jak byś pan nasrał w gacie to będziesz tak sobie chadzał, jak nie widać i mieć cipke cieplej. Z czasem by w dupsko wrosło i potem odpadając bolałoby a i skutki tego byłyby opłakane.

  A tak żyda z dupy pogonić i zrobić z nim porządek, oczyścić kuper zanim zacna reszta się rozchoruje, choćby przez dobry humor, a z czasem i zadęcie.

  A może idąc za rada własnej pupy stwierdzić, ze już nie warto, bo fizycznie i tak to się nie rozróżnia, a i mentalnie, współczuje takiej radzie a tym bardziej ludziom którzy idą na ten lep..

  Czy łapie pan grozę swojej sytuacji, bo ja tu widzę tylko śmierdząca pupkę.

  Zapewniam, iż Tolerancja i Głupota idąc w parze do ślubu trafiają na ziemskie i wieczne męki.

 23. ruski ufoludek said

  Prowokazja dość przejrzysta i zgrana. Oni chcą żeby o nich opowiadać takie opowiastki. Aby odwrócić uwagę od ich rzeczywistej działalności. Natomiast gdy sie o nich opowiada praktyczne historie, obnażajc kulisy bankowości i innych machlojek socjopolitycznych, wtedy oni dopiero na poważnie reagują z najpoważniejszymi konsekwencjami wobec demaskatora, włącznie do pozbawienia życia wraz z najbliższymi, albo co gorsza samych najbliższych.

  Zatem sa podstawy do podejrzewania, że Pol mógł mieć na celu zaszkodzić komuś osobiście w sposób niebezpośredni, z dotkliwy, typowy dla……..

  ……..lepiej niech się zamknę. Zostawcie w spokoju moje lustro. Chopy w lustrerko nie patrzą, chyba że wsteczne.

 24. Boydar said

  Ty Pol, nie chcesz dobrze. I to twoje pisanie kiedyś obróci się przeciwko tobie. Ty się prezentujesz że niby jesteś wróg żydów, a tak naprawdę to jesteś wrogiem każdego normalnego. Ty przecież jeszcze tu nic po ludzku nie napisałeś, sam jad.

  Idź sobie gdzieś, byle dalej od nas.

 25. Wełna said

  Jeśli to (10) wymyślają żydzi – czy nie robią tego, aby wywołać reakcje takie jak Państwa (p. Boydara, Ufoludaka, Lary czy Isi)?

 26. Boydar said

  Une za głupie są, żeby to pojąć. Wszystko co zrobisz przeciw Bogu czy ludziom, wróci lawiną.

 27. Marucha said

  Pol… zamknij się.
  Twój wpis 22 jest bełkotem. Nie wiadomo, o co chodzi i co chcesz przekazać.
  Gdybym był bardziej podejrzliwy, myślałbym, żeś prowokator.
  Ale że nie jestem., to sądzę, iż to zwykła głupota.

Sorry, the comment form is closed at this time.