Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Prokuratorzy chronili seryjnego mordercę?

Posted by Marucha w dniu 2016-02-11 (Czwartek)

kajetan-poznanskiPoszukiwany za zabójstwo listem gończym Kajetan Poznański jest prawdopodobnie psychopatycznym seryjnym morderca. Był już najmniej trzykrotnie przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawach zaginięcia, mordowania i rozczłonkowania ciała innych ofiar.

Choć wiele wskazywało na seryjnego mordercę i psychopatę Poznańskiego, prokuratura umarzała śledztwa. Kajetan Poznański ma rodzinę w Izraelu, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję.
Według nieoficjalnych informacji Poznański był widziany na lotnisku w Modlinie. Miał tuż przed odlotem pobrać z bankomatu dużą sumę pieniędzy.

[Chcieliśmy zwrócić uwagę na piękne polskie nazwisko – Poznański, z tego samego koszyka co Wrocławski, Nowojorski czy Amsterdamski – ale nie ma takiej potrzeby. Nie ma też potrzeby komentować jego bezkarności, zobacz również poniżej. – admin]

Morderca byl wielbicielem seryjnego mordercy Hannibala Lectera. Poświęcał mu wiersze pisane po łacinie
Hannibal Lecter to fikcyjna postać głównego bohatera powieści Thomasa Harrisa Czerwony smok, Milczenie owiec, Hannibal i Hannibal – po drugiej stronie maski oraz główny bohater głośnych filmów pod tymi samymi tytułami. Wiersz „Uczta Hannibala Lectera” opublikowany w czasopismie, z pasją opowiada o krwawej biesiadzie, podczas której pożerane są fragmenty ludzkich ciał.

W bibliotece na Warszawskiej Woli ( bpwola.waw.pl ) gdzie Poznanski pracował, po łacinie wygłaszał prelekcje z pochwałami morderstw dokonywanych z zimną krwią.

Prezydent „Bul” Komorowski wręczył nominacje mamusi zabójcy (Anna Maria Poznańska ) na prokuratora apelacyjnego. Matka seryjnego zabójcy od roku jest oddelegowana do Prokuratury Generalnej.

 

Policja zwlekała z opublikowaniem wizerunku mordercy. Długo trwało wydanie listu gończego i morderca mógł spokojnie opuścić Polskę.

„Prokuratura odstąpiła jednak od wniosku o europejski nakaz aresztowania, podał TVN” Jak to jest możliwe że odstąpiła? To dobrze, że TVN informacje podał, bo jednak później „Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała wniosek o Europejski Nakaz Aresztowania Kajetana Poznańskiego”. Czekali 5 dni !

Kubuś Puchatek – „Wypadek to jest taka dziwna rzecz, której nigdy nie ma, dopóki się nie wydarzy…”

W lipcu 2014 roku inny synuś prokuratora, 32-letni kierowca Hondy, staranował 23 osoby na deptaku przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, a następnie na molo. Sprawca wypadku, po uderzeniu w przeszkodę, został zatrzymany na miejscu przez świadków zdarzenia i przekazany policji. Śledztwo zostało umorzone bowiem biegli orzekli, że mężczyzna w momencie popełnienia przestępstwa był niepoczytalny.

Przemysława Wałęsę w 1995 roku sąd wyrozumiale skazał na karę roku i 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu na cztery lata za spowodowanie po pijanemu wypadku, którego ofiara została dożywotnią kaleką na wózku inwalidzkim. Biegli stwierdzili wówczas nieznana medycynie „pomroczność jasną” u synalka TW Bolka.

Przemysław Wałęsa został w 2003 roku znów skazany na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Walesa miał 2 promile alkoholu we krwi i był w stania upojenia alkoholowego.

W 2011 roku Jarosław Wałęsa uległ wypadkowi, który sam sprowokował. Według biegłych, na drodze z ograniczeniem do 90 km/h szalał swoim motocyklem z prędkością co najmniej 148 km/h. Kierowca samochodu osobowego, z którym doszło do kolizji, włączając się do ruchu nie naruszył zasad bezpieczeństwa. Mimo tego Sąd Rejonowy w Sierpcu uznał za winnego wykroczenia kierowcę samochodu i nakazał mu wypłacić Wałęsie zadośćuczynienie w wysokości 20 tys. zł. Walesa dostał tez od ubezpieczyciela 100 tys. zł odszkodowania !

Taka to mamy w „Najjaśniejszej Pomrocznej” sprawiedliwość.

GUS podaje ze prokuratorów w Polsce jest 6200. W tym gronie byli już pijani kierowcy co usiłowali samochodem potrącić policjantów, agresywni bandziorkowie, łapówkarze i złodzieje.

Zdaniem Prokuratury poznański prokurator Z. popełnił 128 przestępstw. Z. podejrzanym (także o poważne przestępstwa) proponował np. warunkowe umorzenie sprawy albo dobrowolne poddanie się karze. Mieli jedynie u niego wpłacić pieniądze na określony cel społeczny.

Taką decyzję może podjąć jedynie sąd, a pieniądze są wpłacane na konto wskazanej instytucji społecznej.
Tymczasem podejrzani zostawiali gotówkę na cel społeczny w gabinecie prokuratora a Z. ja zabierał. Niektórym podejrzanym Z. wystawiał nawet „druki KP”, czyli potwierdzenia wpłaty pieniędzy.

Prokuratura domaga się uchylenia immunitetu i aresztowania podejrzanego prokuratora ale … zgodę musi wyrazić sąd dyscyplinarny, któremu zdecydowanie się nie spieszy.
Podejrzany usuwał też za pieniądze dowody z akt, a podejrzany stawał się świadkiem.

Póki co Z. pobiera pełne wynagrodzenie prokuratora.

Jerzy Matusiak
http://matusiakj.blogspot.se

Komentarzy 65 do “Prokuratorzy chronili seryjnego mordercę?”

 1. Boydar said

  Skoro „fuck’t” się nawet włączył, można wnioskować że sprawa jest „rozwojowa”

  http://www.fakt.pl/polska/rodzina-kajetana-poznanskiego-kajetan-poznanski-rodzina,artykuly,609891.html

 2. adsenior said

  Prokuratury i sądy – zorganizowane grupy przestępcze. Najwyższa pora je zlikwidować!

  Raczej zlikwidować ludzi, którzy owe instytucje obsadzili.
  Admin

 3. Vis 61 said

  Widać po mordzie że to poznański

 4. revers said

  „Chcieliśmy zwrócić uwagę na piękne polskie nazwisko – Poznański”
  ………..
  Poznanscy to rowniez agenci Rotszylda do operacji na wschod, zlokalizowani w bankowej czesci Franfurt na Menem, bioracy od poczatku aktywny udzial w tak zwanej transformacji Polski, to od nich Jaruzelski, Kiszczak, Nomenkatura prl miała glejt na nietykalność, a nawet próbowała w to wciagnąc w potajemnych negocjacjach Łukaszenke.

  Ojcic Kajetana w Biznesie ma czym poręczyć, posmarować.

 5. Boydar said

  Kto i kogo pozwolił wcześniej uśmiercić aby doprowadzić w efekcie do obecnej sytuacji. Cel uświęca środki ? Jedni warci drugich.

 6. dariusz2b said

  Nadal te parchy żydowskie mordują Polaków goi i wszystko się upiecze, albo będzie stwierdone że w chwili przestępstwa był niepoczytalny i do umożenia.

 7. Srul Poznansky said

  Wracam do ojczyzny przodków. Teraz będę dekapitował Palestyńczyków. Jam jest kosher dr Lecter! A wy możecie mi naskakać na pejsy!

 8. Maćko said

  Jeden, przynajmniej, Poznanski sie wylamuje z szeregu:
  Od 1996 r. jest współredaktorem głównego amerykańskiego periodyku poświęconego sprawom Europy Wschodniej: „East European Politics and Societies”. Zamieścił ponad trzydzieści artykułów naukowych w periodykach amerykańskich i brytyjskich.
  W 2000 roku wydano po polsku jego ksiazke „Wielki przekręt. Klęska polskich reform”, która znalazła sie na krajowej liście bestsellerów. Książka jest przygotowywana do angielskiego tłumaczenia pod tytułem „Globalne iluzje:
  Wywłaszczenie Europy Wschodniej”. Gotowa do druku na rynku amerykańskim jest jego książka: „Śladami Poppera: Zbiorowa obojętność i upadek społeczny”.
  http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=1412

  Najważniejsze książki – Z Wikipedii:
  Innowacje w gospodarce kapitalistycznej (1979)
  Poland’s Protracted Transition: Institutional Change and Economic Growth in 1970-1994 (1996)
  Wielki przekręt: klęska reform Polski (2000)
  Obłęd reform: wyprzedaż Polski (2001)
  Negative End of Globalization: Expropriation of National Capital in Eastern Europe (2005)

  ——
  Tak, zdarzają się takie ewenementy…
  Admin

 9. Boydar said

  Problem – Reakcja – Rozwiązanie ! Był wyjątkowo dobrze zorientowany. Ale jakoś do Teksasu nie musiał wyjeżdżać.

 10. Joe said

  Macko..nie jednemu psu Burek…u nas na Powislu bylo POpularne nazwisko Michalski…Cala masa uczciwych Polakow…ale?PO wojnie wplataly sie PEJSY i trzeba bylo bardzo uwazac.

 11. Józef Piotr said

  Po morderstwie i jednoznacznych wskazaniach na sprawcę rusza machina żydowskich ułaskawiaczy przerminem.
  Rozwiazanie zapasowe to MYK do Izraela.
  1,5 roku temu tez był traki co to w Krakowie zabił Emeryta który w trosce o porządek przy kamienicy zwrócił uwagę OSIŁKOWI śmierdzielowi rzucającemu śmieci. Ten śmierdziej zakatował Emeryta na śmierć i uciekł. Krakowski wymiar sprawiedliwości najpierw za sprawą Policji go zamknął i zaraz po INTERWENCJI środowiska prawniczego Krakowa wypuścił , po protestach mieszkańców kamienicy rozpoczęto poszukiwania i też tak długo go szukałi az się okazało że prysnął do Izraela.

 12. revers said

  Srul Poznansky, racja srulu tylko uważaj zeby ciebie jaki helsbolach nie zdekapitował rowno z pejsami.

  W koncu Gąsiorowski wrócił, to i Poznański moze wrócić z jakim ISISmana nazwiskiem, czy nawet z nazwiskiem dr.lectora jako uchodżca z Syrii, takie parchte czasy.

 13. Gondar said

  Oglądaliście Panowie i Panie film „SIN CITY”. Syn kongresmena lubił gwałcić i zabijać małe dziewczynki.
  Dziękuję Gajówce i Leśniczemu-moja analiza w rodzinie była w 100 % trafna.
  Gajowy Marucha-może czasami dureń jestem, światowiec-ale analizy mam corz bardziej trafne. Dzięki.

 14. Listwa said

  Chyba mamusia śledztwa nie nadzoruje, ale kto wie w cyrku wszystko mozliwe. .

 15. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/zdrajcy-mordercy-bandyci/#comment-2183

 16. JO said

  Jacy ci zydzi wszyscy podobni do siebie…Zaiste, mozna rozpoznawac ich po wygladzie!

 17. peacelover said

  …chodzi o skutecznosc !
  Byly propozycje, by szarancze rozpoznawac
  genetycznie,,,, potem klasc na bruku….i…
  T90 albo walcem 100tonowym…
  To uspokaja….!!!!

 18. Józef Piotr said

  A ta doniosła i nie ucieka do Izraela bo się nie boi ?

  .http://img.wiocha.pl/images/c/8/c8fd67e4489e2644d89a37bdbf25063f.jpg

 19. snag said

  Heheh a gajowkowi malkontenci spedzaja pol dnia dziennie grymaszac ze w Ameryce bija murzynow 😉 ,…

  A ja, głupi, myślałem, że od dawna w Ameryce to właśnie Murzyni biją innych…
  Czego to się człowiek nie dowie…
  Admin

 20. Pinoczet byłby najlepszy ,miał swoje brygady tajne po cichu sprzątające.

 21. kojak said

  Dziwne ,ze te wredna menda Ziobro nie drze swojego ryja ! Zawsze te gnoj, przy kazdej okazji darł w niebogłosy swoja morde ! A tu tej smiec morde w kubel ! Widac kogo te scierwo reprezetuje , komu ta kanali sluzy !

 22. konfuzjusz said

  Widać po mordzie że to poznański

  Niekoniecznie. Może Warschavsky – egzemplum David W z NY.

  Bo sie u nasz tego robactwa namnozyło…

 23. kibitz said

  To w końcu czyj on ten psychol: poznański, warszawski? Może oświęcimski, kôrwa? Jak tak, to robactwo u celu i gitara gra!

 24. konfuZjusz said

  Panie Kibitz. Podziwiam swoją własna cierpliwość i tłumaczę: Otóż to jest taka ironiczna gra słów. Jest w NY taki David Warschavsky. Cos tam pisze i sie propagandzi na prawo i lewo, oczywiście w sprawach dotyczących Polin. Jak może byc poznańsky, to czemu nie warszavsky?

  Psychol nie jest ani poznańsky, ani Warschavsky, ani oświęcimsky, tylko takie zwyczajne pi…. (ups, sorry) żydzisko, jakich się narobiło w Kraju. Nieważne czę genetyczne, czy też ideologiczne, ale zwykły pejs, którego chroni system tak zwanego prawa, albowiem tak zwane prawo jest do przestrzegania przez akumów a przez ludzi, czy też nadludzi. Każde prawo jest pisane w interesie tych, których stać na etatową wypłatę dla ustawodawców, a ci, niech mi pan wierzy, panie Kibitz, bardzo uważnie czytają, co jest napisane w lewym górnym rogu czeku na wypłacie.

  No, chyba już jaśniej nie można. (będą stojące owulacje?)

  A robactwo, warto zauważyć, już od dawna u celu, proszę sie nie ekscytować.

 25. Bogdan said

  Zapomnieliście o Karolinie Wajda (córka Beaty Tyszkiweicz). Jej przyjaciel Frykowski w jej obecności „zadał sam sobie KILKA ciosów nożem kuchennym po czym zmarł. Karolina wyjęła nóż ze zwłok i umyła w zlewie po czym wezwała policję. Sprawę umorzono. Uznano za samobójstwo.

 26. Siekiera_Motyka said

  Kajtek i mama (???) w Izraelu. Dobrze rozmyślano ten Izrael !!!

  Ciekawe czy Kajtek uczył się na tej robocie.

  .http://www.fakt.pl/nowe-fakty-w-sprawie-oskorowania-studentki-z-krakowa,artykuly,431160,1.html

  Z profilu wygląda bardziej „naturalnie”
  .http://tinyurl.com/zc5d6o7

 27. Siekiera_Motyka said

  „Był juz najmniej trzykrotnie przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawach zaginięcia, mordowania i rozczłonkowania ciała innych ofiar. Choć wiele wskazywało na seryjnego mordercę i psychopatę Poznanskiego, prokuratura umarzała śledztwa. ”

  „Policja zwlekała z opublikowaniem wizerunku mordercy. Długo trwało wydanie listu gończego i morderca mogl spokojnie opuscic Polske.
  „Prokuratura odstąpiła jednak od wniosku o europejski nakaz aresztowania, podał TVN” Jak to jest możliwe że odstąpiła ? To dobrze ze TVN informacje podał bo jednak póżniej „Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała wniosek o Europejski Nakaz Aresztowania Kajetana Poznańskiego”. Czekali 5 dni !”

  Bardzo ciekawe jest pomijanie tych okoliczności w sprawie Kajtka w artykułach na jego temat !!! Zmienia to „obraz” sprawy potwornie kiedy człowiek o niej czyta.

  Oto „nasza” NIEZALEŻNA

  .http://niezalezna.pl/75935-tylko-u-nas-kajetan-p-morderca-z-warszawy-syn-prokurator

  Ciekawy co po drodze się znajdzie. Oto od „GrzegorzMesserszmidt” który podawał informacje na temat Kajtka, którą znalazł Matusiak

  Piękne !!!!
  .https://pbs.twimg.com/media/Ca949ViXEAAt3fd.jpg

 28. revers said

  A w Izraelu panie prokuratorki esterki, jeśli stwierdzą np. że jeśli nie ma literki np. „P” w alfabecie arabskim to oświadczają ze nie ma i nie było Palestyny i narodu palestyńskiego.

  No a w przypadku Kajetana, Cajetan to nie Kajetan, Polski tez nie ma bo „P” nie występuje w islaminizowanej europie z arabskim językiem posiłkowo-urzędowym.

 29. Krzysztof said

  Odnośnie J.Wałęsy. bzdury piszecie. Skoro kierujący włącza się do ruchu, a ktoś już jedzie tą drogą, to włączając się musi ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który już na niej jest bez względu z jaką prędkością się on porusza. To jest właśnie spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w RD. Wałęsa popełnił jedynie wykroczenie formalne- przekroczenie prędkości.

  Nie takie to oczywiste. Włączający się do ruchu kierowca nie musi zakładać, że nadjeżdża jakiś wariat z szaloną prędkością i ma prawo oczekiwać, że spokojnie zdąży włączyć się do ruchu.
  Admin

 30. revers said

  re29

  przy dobrej widocznosci panie 29, na poboczu drogi stala ciezarowka a a pan walesa wynywal dodatkowo manewr wyprzedzania, albo omijania ciezarowki. zasada braku zaufania na drodze rowniez obowiazuje obydwie strony kolizjantow.

  Mi tez kiedys pwenien Turek wlaczyl sie do ruchu tylem wjezdzajac na ulice, wszystko ladnie pieknie bylo cala prawa strona samochodu rozjechana, lacznie ze skrzywionym slupkiem. Gdy nagle znalazl sie swiadek Niemiec ze ja jechalem bardzo szybko, chyba w dooopie mial radar jak kazdy Niemiec, choc startowalem z czerwnoych swatel 0 km/h 50 m od skrzyzowania ze stwiatlami miala miejsce kolazja, to bym musial bolidem formuly F1 jechac zeby osiganac predkosc ponad 50 km/h na takiej odleglosci. Zaczely sie prawne przepychanki i ze wartosci 100% samochodu wg. oplaconego rzeczoznawcy zrobilo sie 10% wartosci zwrotu dla poszkodowango w kolizji.

 31. Siekiera_Motyka said

  „Z informacji, które podał portal tvn24.pl, wynika, że mężczyzna spotkał się z kobietą na korepetycje z języka obcego. Następnie miał przewieźć jej zwłoki do swojego mieszkania na Żoliborzu. Odkryto je dopiero po ugaszeniu pożaru, do którego została wezwana nieświadoma wagi sprawy straż pożarna. – To był niewielki pożar i duże zadymienie. W środku była jedna zmarła osoba – powiedział w rozmowie z TVN24 Michał Konopka z biura prasowego straży pożarnej. Podpalenie mogło zostać wywołane w celu zatarcia śladów. ”

  Przyznam że nie ciekawiła mnie ta sprawa wcześniej bo nie znałem szczegółów. Ale czytam powyżej informacje i sobie myślę.

  „Następnie miał przewieźć jej zwłoki do swojego mieszkania na Żoliborzu.”
  – Nie wiem ile ta kobieta warzyła ale czy to jest wiarygodne (bo możliwe jest) ?

  OK, jest u siebie i MA CZAS.

  „To był niewielki pożar i duże zadymienie. ”
  – On zaciera ślady „pożarkiem” ????? Co, nie miał pieniędzy i CZASU by kupić benzyny i tak podpalić wszystko że nikt by nie wszedł do mieszkania ???? Albo po kawałku zabrać i zakopać ????

  Przecież JEST W SWOIM MIESZKANIU i ten „pożarek” który odwiedzi straż to będzie jego koniec !!!

  Albo jest niepoczytalny albo ktoś go wrabia bo ….. No właśnie czemu? A może to jest skierowane przeciw Mamy ??? Bez dalszych szczegółów i wiarygodnych informacji nic tak naprawdę nie wiemy. Bo podawają ją ludzie którym nie możną wierzyć. A tu mi się wydaje dużo „głupich” czynów.

  Cos tu śmierdzi

 32. Peryskop said

  Re 27 i inni

  Czy to ta w białej spódnicy na trzeciej fotce od prawej ?

  .http://www.pg.gov.pl/aktualnosci-prokuratury-generalnej/pierwsze-nominacje-prokuratorskie-w-2015-roku.html#prettyPhoto

 33. Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

 34. Siekiera_Motyka said

  Ad. 32 – Pasuje 🙂

  .http://www.pg.gov.pl/plik/mini/2015_01/4d00fb724fa8e68c7cf5a008d5661e3f.jpg

 35. Anns said

  Popularność jego wzrasta z godziny na godzinę. O rodzinie zmarłej dziewczyny nic nie wspominają. Kiedy pogrzeb? Matka powinna sama go wsadzić, jak może żyć ze świadomością że jej syn takie rzeczy robi. Może ona też to lubi?

 36. Siekiera_Motyka said

  Gucio Rutkowski wkracza w pościg !!!!

  .http://www.fakt.pl/polska/rutkowski-oferuje-nagrode-za-wskazanie-kajetana-poznanskiego,artykuly,610179.html

 37. Peryskop said

  Zamordowana Katarzyna J. w dniu śmierci miała lecieć do Bolonii, gdzie mieszka jej partner – donosi TVN24. Policja i prokuratura nie potwierdziła jednak tych informacji. Przypominamy, do brutalnego morderstwa lektorki włoskiego doszło w środę 3 lutego. Wezwana do pożaru straż pożarna, odkryła w mieszkaniu na ul. Potockiej, nadpalone zwłoki kobiety. Podejrzanym o zabójstwo jest 27-letni Kajetan Poznański. Mężczyzna mógł zbiec zagranicę.

  Kim była Katarzyna J.?

  Policja i prokuratura niechętnie komentują informacje o ofierze Kajetana Poznańskiego. Echo Dnia ustaliło, że zamordowana Katarzyna J. pochodziła z Radomia. 30-latka ukończyła lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim oraz historię sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II.

  Kasia od lat uczyła w szkołach językowych i udzielała korepetycji z włoskiego. Dwa lata temu rodzice kupili jej mieszkanie na warszawskiej Woli – była jedynaczką, ich oczkiem w głowie. Po przejściu na emeryturę, zamierzali często odwiedzać ją w Warszawie. Ostatnie wydarzenia kompletnie ich załamały. Obecnie przebywają pod opieką psychologa i znajomego duchownego. Śmierć Kasi wstrząsnęła również ich znajomymi z pracy. W rozmowie z Echo Dnia opisali lektorkę jako miłą i uczynną dziewczynę.

  Zwłoki kobiety bez głowy na Żoliborzu

  Rozczłonkowane ciało Katarzyny J. znaleziono w środę 3 lutego. Wcześniej współlokator zgłosił zaginięcie 30-latki. Tego dnia nauczycielka była umówiona na korepetycje z Kajetanem. To była ich pierwsza lekcja. Możliwe jednak, że poznali się wcześniej. W końcu 27-latek pracował w bibliotece na warszawskiej Woli, gdzie mieszkała Kasia. Znajomi opisali go jako sympatycznego i inteligentnego chłopaka. Nikt nie spodziewał się, że jest zdolny do tak potwornego czynu. Tymczasem Kajetan od dawna fascynował się zbrodniami.

  Szczególnie podziwiał te dokonane z premedytacją. W swoim wierszu „Uczta Hannibala Lectera”, wychwalał fikcyjną postać seryjnego mordercy z książek Thomasa Harrisa – „Zbierając się tutaj na uczcie Świętej Muzy. Moje ucztowanie rzezi!” – pisał. Po dokonaniu mordu, pociął ciało piłą i włożył do torby podróżnej. Głowę kobiety schował natomiast do plecaka. Następnie zamówił taksówkę i pojechał do swojego mieszkania na Żoliborzu. Gdy taksówkarz, spytał dlaczego z walizki kapie krew opowiedział, że przewozi tuszę dzika. Dla zatuszowania zbrodni podpalił zwłoki. Wydobywający się z mieszkania dym zaniepokoił dozorczynię, która wezwała straż pożarną.

  Kajetan Poznański seryjnym mordercą?

  Kryminolodzy uważają, że Kajetan Poznański od dawna planował zbrodnię. Prawdopodobnie obserwował swoją ofiarę, poznawał jej nawyki i zainteresowania. Śledczy nie wykluczają również, że Katarzyna nie była jego pierwszą ofiarą. Czy Kajetan Poznański jest seryjnym mordercą? Policja wciąż bada ten wątek. Wiadomo, że mężczyzna jest niebezpieczny i może być niezrównoważony psychicznie.

  Jak podaje TVN24 w dniu tragedii Kasia miała wylecieć do Włoch. Wybierała się do Bolonii, gdzie mieszka jej chłopak. Także Kajetan miał planować wyjazd do Włoch. Prokuratura wydała za 27-latkiem Europejski Nakaz Aresztowania. Śledczy podejrzewają, że morderca Kasi może ukrywać się zagranicą. Kajetan miał być po raz ostatni widziany na lotnisku w Modlinie, gdzie wypłacił z bankomatu sporą sumę pieniędzy. Fatalnie zakończyła się akcja policji w klasztorze dominikanów w Poznaniu. Policja otrzymała zgłoszenie, że na mszy obecny jest poszukiwany. Funkcjonariusze wyprowadzili mężczyznę i wylegitymowali, okazało się jednak, że to nie Kajetan Poznański.

 38. Peryskop said

 39. Margo said

  Ja tam się niczemu nie dziwię. Tak jest na całym świecie. Tatuś chroni synka a mamusia córkę. A im lepiej rodzice są ustawieni, tym praktyczniej chronią swoje latorośle. Fakt, jest nad wyraz obrzydliwe, ale krew z krwi kość z kości. Co najwyżej można tatusia i mamusię wysadzić z siodełka, tylko czasami mają oni takie stanowiska i znajomości, (czasem również zdeponowane haki na swoich przyjaciół) że dzięki temu posiadamy na rynku dewiacji różnych takich Poznańskich 🙂

 40. Boydar said

  Tak jak na większości dużych rynków tak i na rynku dewiacji panuje niepodzielnie tylko jedna mafia.

 41. Kami said

  Taki seryjny zbrodniarz może schronić się bezkarnie w 6 miastach schronienia jak napisano w:
  http://nonpossumus.pl/ps/Lb/35.php
  Dział lewitów
  —————–
  6. Z miast, które oddacie lewitom, będzie sześć miast ucieczki, by zabójca do nich mógł się schronić, ….
  oraz
  Miasta ucieczki
  ————–
  15 Owe sześć miast winny służyć za schronienie zarówno Izraelitom, jak i obcym, oraz tym, którzy osiedlili się pośród was; tam może uciekać każdy, kto zabił drugiego nieumyślnie.
  16 Jeżeli kogoś jednak tak pobił przedmiotem żelaznym, iż tamten umarł, jest zabójcą, a jako taki musi zostać zabity.

  29 Te nakazy powinny być dla was prawem po wszystkie pokolenia i na wszystkich miejscach waszego pobytu. <—————

  http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/jozue.htm
  Oto jak brzmiało polecenie Boże: ….
  Wybrane miasta położone były po obu stronach Jordanu w takiej odległości (Lb.35:13-14), aby każdy w Palestynie miał jedno z nich w pobliżu. Drogi do nich musiały być dobrze utrzymane i oznakowane. Zgodnie z tradycją rabiniczną raz do roku wyrównywano je i usuwano z nich kamienie, aby uciekający nie stracił ani chwili. <——-

  No i teraz policja ma zagwozdkę, czy udusił swoją ofiarę, czy walnął żelaznym łomem?
  Jakie miasta w Polin zostały uznane za miasta schronienia. No i te drogi w Polin w okropnym stanie! Taki morderca mógłby się potknąć i zwichnąć nogę w kostce.

 42. Boydar said

  @ Pan Kami (40)

  Na to sakramentalne pytanie (jakie miasta) mogłaby odpowiedzieć tylko wysoka Rada Dinów ustami swego rzecznika prasowego. Zapewne dawno już odpowiedziała. Stawiam że bardzo dawno tylko my nie jesteśmy na bieżąco.
  Nb. nic w Piśmie nie stoi, że owych miast nie można co lat np. trzydzieści potraktować gazem chrzanowym albo też innym. Zupełnie nic.

 43. Joe said

  Paliaki …jak sie nie zorganizujecie i sami nie zaczniecie karac sadziow i bandytow ,to nikt za Was tego nie uczyni.Zolnierze Wykleci nie zyja,ale bierzcie przyklad z Rosjan….

 44. odys said

  Jeszcze wczoraj wydawało się, że za Kajetanem Poznańskim, podejrzewanym o brutalne zabicie w mieszkaniu na Woli nauczycielki Katarzyny J., zostanie wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna był bowiem widziany na Lotnisku w Modlinie, gdzie miał wypłacać też znaczną sumę pieniędzy.

  Z kolei prokuratura wycofała się, jak na razie, z zamiaru wystawienia za mężczyzną Europejskiego Nakazu Aresztowania, co mogłoby ułatwić ewentualną procedurę ekstradycji. Nie ma bowiem potwierdzenia, że Poznański w ogóle wyjechał za granicę.

  Mężczyzna zabił Katarzynę J. w jej mieszkaniu, a następnie ciało przewiózł taksówką do wynajętego lokum, właśnie przy Potockiej. Zwłoki znajdowały się w worku, a gdy kierowca zwrócił uwagę na sączącą się krew, Poznański miał stwierdzić, że przewozi „tuszę dzika”.

  Na razie nie wnioskujemy o wydanie ENA wobec Kajetana Poznańskiego – brak jest bowiem podejrzenia, iż przebywa w UE (art. 607a kpk)
  — Przemysław Nowak (@Prok_Okreg_Wawa) luty 8, 2016

  Mężczyzna wspomina, że już wtedy Poznański fascynował się morderstwem, śmiercią, a także orgiami seksualnymi. – Jedną z jego ulubionych lektur było „120 dni Sodomy” Markiza de Sade. Z wypiekami na twarzy opisywał nam na przerwach ulubione fragmenty dotyczące orgii seksualnych i morderstw – mówi szkolny znajomy poszukiwanego przez policję 27-latka

  ====
  Prokuratura nie wystawia ENA bo:
  1. Matka jest prokuratorem
  2. Poznański jest pochodzenia żydowskiego
  3. z Izraela nie ma ekstradycji

  ====

  http://twitter.whotalking.com/topic/Kajetana+Pozna%C5%84skiego

  Jak donoszą media w mieszkaniu Kajetana Poznańskiego odnaleziono szczątki innych osób. Był w kręgu podejrzanych i mordował sobie dalej?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael_Pozna%C5%84ski

 45. odys said

  Jeszcze wczoraj wydawało się, że za Kajetanem Poznańskim, podejrzewanym o brutalne zabicie w mieszkaniu na Woli nauczycielki Katarzyny J., zostanie wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna był bowiem widziany na Lotnisku w Modlinie, gdzie miał wypłacać też znaczną sumę pieniędzy.

  Z kolei prokuratura wycofała się, jak na razie, z zamiaru wystawienia za mężczyzną Europejskiego Nakazu Aresztowania, co mogłoby ułatwić ewentualną procedurę ekstradycji. Nie ma bowiem potwierdzenia, że Poznański w ogóle wyjechał za granicę.

  Mężczyzna zabił Katarzynę J. w jej mieszkaniu, a następnie ciało przewiózł taksówką do wynajętego lokum, właśnie przy Potockiej. Zwłoki znajdowały się w worku, a gdy kierowca zwrócił uwagę na sączącą się krew, Poznański miał stwierdzić, że przewozi „tuszę dzika”.

  Na razie nie wnioskujemy o wydanie ENA wobec Kajetana Poznańskiego – brak jest bowiem podejrzenia, iż przebywa w UE (art. 607a kpk)
  — Przemysław Nowak (@Prok_Okreg_Wawa) luty 8, 2016

  Mężczyzna wspomina, że już wtedy Poznański fascynował się morderstwem, śmiercią, a także orgiami seksualnymi. – Jedną z jego ulubionych lektur było „120 dni Sodomy” Markiza de Sade. Z wypiekami na twarzy opisywał nam na przerwach ulubione fragmenty dotyczące orgii seksualnych i morderstw – mówi szkolny znajomy poszukiwanego przez policję 27-latka

  ====
  Prokuratura nie wystawia ENA bo:
  1. Matka jest prokuratorem
  2. Poznański jest pochodzenia żydowskiego
  3. z Izraela nie ma ekstradycji
  ====

  http://twitter.whotalking.com/topic/Kajetana+Pozna%C5%84skiego

  Jak donoszą media w mieszkaniu Kajetana Poznańskiego odnaleziono szczątki innych osób. Był w kręgu podejrzanych i mordował sobie dalej?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Izrael_Pozna%C5%84ski

 46. odys said

  @Pajkonski Rodzina mu pomaga.Jest pod opieką agenta Mossadu.I tu mamy problem. Służby lubią pozyskiwać takie”indywidua”z wiadomych względów.
  9:15 AM – 10 Feb 2016

  O tym, że matka Kajetana Poznańskiego, który poćwiartował młodą kobietę brzeszczotem, jest prokuratorem, pisaliśmy już kilka dni temu.
  Ojciec Poznańskiego ma prywatną firmę, zajmującą się wyposażeniem wnętrz, grafiką i tworzeniem strategii wizerunkowych. Siostra jest architektem, a dziadek był wieloletnim dziennikarzem Warszawskiego Oddziału Telewizyjnego.

 47. odys said

  A Europe-wide police hunt has been launched for a Polish librarian said to be obsessed with Hannibal Lecter who allegedly beheaded his languages teacher with a samurai sword. Kajetan Poznański, 27, from Warsaw, has no previous criminal record but is now…

  http://whotalking.com/google-plus/kajetan+pozna%C5%84ski

  samurajski miecz, Polacy wiedzą mniej niż zagranica

 48. odys said

  http://karlin.salon24.pl/695420,zwyczajny-horror-iii-rp

  na jednym z krakowskich osiedli młody człowiek pod “okiem kamer” (niedaleko jest placówka policji) zatłukł na śmierć staruszka. Policja sprawcę złapała, ale prokurator go zwolnił.
  Po tygodniu prokurator zmienił zdanie, ale sprawcy w Polsce w tym momencie już nie było bo wyjechał sobie bez żadnych przeszkód do Izraela, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję
  http://gloria.tv/?media=542403

  http://www.wykop.pl/link/1578443/nagranie-z-monitoringu-smiertelnego-pobicia-przy-ul-teligi-w-prokocimiu/

 49. Luciana said

  Dokąd Sędziowie Policjanci Prokuratorzy będą Sędziami w Swojej sprawie tak się będzie działo.
  Jeżeli się po skarżysz na policjanta na małym komisariacie i żeby nie wiem ja źle się Policjant zachował to Komendant stanie po jego stronie. Jest to tak nierówna walka.
  Ja piszę ciągle jako osoba pokrzywdzony jako ofiara nigdy nie miałam z prawem problemu.

 50. Ehze said

  Moze go chronili bo on z „tych” Poznanskich?

 51. Boydar said

  Nie ma „innych” „Poznańskich”.

 52. KOR said

  .https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/72/%C5%81%C3%B3d%C5%BA_-_Pa%C5%82ac_Izraela_Pozna%C5%84skiego.jpg/1280px-%C5%81%C3%B3d%C5%BA_-_Pa%C5%82ac_Izraela_Pozna%C5%84skiego.jpg

 53. Boydar said

  … skromne lokum …

 54. KOR said

  @53 odrestaurowany za nasze pieniądze, podobnie jak reszta bezrobotnej Łodzi
  >https://pl.wikipedia.org/wiki/Manufaktura_%28%C5%81%C3%B3d%C5%BA%29#/media/File:Manufaktura_panorama_%C5%81%C3%B3d%C5%BA.jpg
  Inicjatorem powstania Manufaktury był Cyprian Kosiński, mieszkający w Szwajcarii biznesmen o łódzkim rodowodzie, który wykorzystując swe kontakty na Zachodzie sprowadził do miasta kapitał (ok. 270 mln euro) z Grupy Rotschilda i w ten sposób doprowadził do budowy Manufaktury.

 55. yourek12 said

  Tragedja sprawidliwosci (slepej)

 56. […] Prokuratorzy chronili seryjnego mordercę? […]

 57. szparagus said

  Autor tego tekstu PAN Jerzy Matusiak napisał: „Policja zwlekała z opublikowaniem wizerunku mordercy. Długo trwało wydanie listu gończego i morderca mógł spokojnie opuścić Polskę.” Po pierwsze Policja nie może opublikować w mediach bez zgody prokuratury wizerunku osoby. Po drugie autor powinien dowiedzieć się kto wydaje list gończy i kto decyduje o wydaniu ENA. Przez takie nierzetelne stwierdzenia ten artykuł wygląda jak wyssana z palca historia. Rolą dziennikarza jest weryfikacja informacji, którą ma w posiadaniu, a ustalenie kto i za co odpowiada w takiej sytuacji nie jest trudno, gdyż wynika to z konkretnych przepisów.

 58. Boydar said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1016499,title,Kajetan-Poznanski-jest-skrajnie-niebezpieczny-Mozliwe-ze-to-nie-byla-jego-pierwsza-zbrodnia,wid,18158527,wiadomosc.html

  Aczkolwiek z tą „panią adwokat” też bym uważał.

 59. Boydar said

  jeszcze @ (58)

 60. Siekiera_Motyka said

  Ad. 59 – „Jej zdaniem Poznański dobrze zaplanował zbrodnię. Prawdopodobnie już w momencie, kiedy znalazł się w mieszkaniu nauczycielki, miał zamiar ją zabić.”

  Co ona pieprzy. „Dobrze zaplanował” spalając zwłoki w SWOIM MIESZKANIU ????????????????????????

  Widocznie logika kryminalisty jest kompletnie inna, no bo to w końcu jest fachowiec.

 61. mex said

  z fotki dziewczyna wygląda na ok. 50 kg, takiej masy nie przemieści się jednorazowo, korpus, ręce, nogi tego nie włoży się w jedną torbę – dl. ok. 120 cm . masa ok. 50 kg .
  – zabita ok. 13-14 – drzwi zostawiono nie zamknięte na klucz- widać kluczy nie znalazł – pożar opk. 18 – tej to już było ciemno – jego mieszk. zamknięte na klucz – widać drzwi rozbite 2 zamki ! osobnik mial kilka godzin na operację – TO nie byla

 62. Siekiera_Motyka said

  Ad. 61 – Panie Mex podobnie myślimy. Coś w tej „bajce” nam podawanej nie jest tak.

 63. Agata Jasińska said

  Tak to jest jak ma sie rodzine w prokuraturze I wszytsko zalatwi I pomoze kurwa smiecia do wiezienia wsadzic tam mu pokaza a moze nawet zrobia to samo co z ta dziewczyna zrobil korepetytor j polski

 64. CB said

  The name Poznanski (Posner) appears to be
  about as ‘Polish’ as the name Warszawski
  (Warschauer)…

  https://www.google.com.au/search?biw=1483&bih=946&tbm=isch&tbs=simg:CAQSJgmgfFAGrMpcPRoSCxCwjKcIGgAMCxCOrv4IGgAMIX3C-x7tBaqd&sa=X&ved=0ahUKEwiY8YfF-I7LAhWBypQKHfVuAzIQ2A4IGigB

  Delusional Jew-boy posturing as an ‘intellectual’:
  „WHAT’S THE DIFFERENCE BETWEEN EATING
  A CHICKEN AND EATING A HUMAN?” (picture)

  Had this Jew-boy made his ‘aliya’ to his
  ‘Eretz I$rael’, he could have devoured
  any number of Palestinians’ kidneys
  or livers – and would have never got
  arrested, either.

 65. Watazka said

  A jak sie nazywa ten drugi co odrabal glowe kochance i sam sie zglosil na policje?; podobno nasladowca…

Sorry, the comment form is closed at this time.