Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  jasiek z toronto o Między politycznym eskapizmem…
  Zbyszko o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Maverick o Między politycznym eskapizmem…
  Carlos o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Barbara Chojnacka o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (46 – …
  Bezpartyjna o Przyczyny zwiększających się w…
  Bezpartyjna o Mądry głupiemu (niestety)…
  Jaron o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  sanning o Między politycznym eskapizmem…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Maverick o Wolne tematy (46 – …
  Jaron o Przyczyny zwiększających się w…
  Boydar o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  . o Między politycznym eskapizmem…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Polska: Dymisja za próbę dejudeizacji turystyki

Posted by Marucha w dniu 2017-08-30 (Środa)

Minister turystyki podjął decyzję o dymisji prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Marka Olszewskiego.

Jest ona reakcją na sugestie Olszewskiego, aby z programów turystycznych promujących Polskę wykreślić Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” oraz KL Auschwitz-Birkenau.

– Chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze, pokazać nasz wielki wkład w rozwój Europy. Nie mam potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów – stwierdził Olszewski.

– Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała – mówił szef POT i dodawał, że „nie ma potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów”.

– Auschwitz to nie produkt turystyczny, lecz miejsce zadumy i przemyśleń, a my zajmujemy się promocją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie – argumentował szef POT.

Dodał on również, że:
– To polskie, a nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane i podkreślał, że chce pokazać Polskę od najlepszej strony, przez nasze zabytki, kulturę, gościnność, wspaniałą muzykę.

(Na podstawie wp.pl opracował T.Sz)
http://xportal.pl

Komentarzy 49 to “Polska: Dymisja za próbę dejudeizacji turystyki”

 1. NyndrO said

  Wielki szacunek dla faceta. Ciekawe, czy to jedyna kara…Mam nadzieję,że da se radę. Tak, czy inaczej – BRAWO!

 2. penelop said

  jednym słowem wychodzi szydło z wora, z szacunkiem dla P. Premier- śląskiej dziołchy

 3. Z historii w histerię... said

  Dzisiaj, jak wiemy, rządzi światem dzicz chazarska, już lekko ucywilizowana, nie mające żadnej kultury i tylko wstydliwą koczowniczą historię napadów m.in.: Jedwabny szlak, handel niewolnikami, burdele, narkotyki, pornografia, pedofilia, lichwa i wszystko co najgorsze. Oni o tym wiedza i kradną historie prawdziwym „żydom” wywodzącym się od prawdziwych Hebrajczyków.
  Muzeum Polin było budowane za polskie pieniądze zupełnie niepotrzebnie. Sami się holokauścili i powinni sami sobie stawiać muzea.
  Co do Oświęcimia to był ten obóz budowany m. in. za pieniądze żyda chazarskiego Rockefelera będącego wtedy współudziałowcem koncernu SOC – Standard Oil Company. Więc niech się ten żydek chazarski i jego nakradzeni kamraci martwią o nich, a gościli tam żydzi dopiero w 42 roku. No i odpoczywały tam takie postacie jak Cyrankiewicz, czy Bartoszewski. Mieli boiska, baseny itd. Widziałem to na własne oczy. Komory gazowe zaś, do odwszania, zaprojektowali żydki w Ameryce. Cyklon „B” wymyślił zyd niemiecki Fritz Haber – noblista :-).
  Zapoznajcie się też z wypowiedzią rabina Mendela Schenirsena chronionego przez Niemców w wojnę, jak zachwalał holokaust przyrównując go do zabiegu chirurgicznego ratującego żydostwo amputacją gorszych żydków, i Hitlera przyrównując do Boga.
  Nie dajmy się żydom zakłamać. To oni wywołali wszystkie wojny i rewolucje na świecie i powinni za to srogo być ukarani.

 4. Z historii w histerię... said

  Brawo Panie Olszewski. Żydzi to polski margines i tak ma być. Niech idą tam skąd przyszli, na chazarskie stepy. Tam ich miejsce.

 5. adsenior said

  Jasne, jasne, jakby inaczej, muzeum Powstania Warszawskiego nie ma, ale muzeum żydów, MUSI BYĆ! Pamiętamy iluż to już przywódców innych państw, odwiedzających Polskę, ostatnio Obama, zamiast złożyć wieńce pod Pomnikiem ku czci POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH, nb. bardzo skromnym, składali je przy monumencie powstania w getcie. Minister sportu Witold Bańka podjął decyzję o „natychmiastowej dymisji” szefa Polskiej Organizacji Turystycznej Marka Olszewskiego – skandaliczna decyzja ministra nierządu warszawki!! Nie czarujmy się, te jazgoty krytyki, nie dotyczą niemieckiej kaźni – Auschwitz, lecz żydowskiego muzeum.

 6. Duce said

  Chylę nisko czoło przed panem Olszewskim.
  W „ichdzienniku.pl” cicho sza.

 7. Mat67 said

  Uszanowanie Panu Olszewskiemu. Gudlajstwo chce przejac Polske.

 8. 34 street said

  W Nowym Jorku mozna dobre interesy z zydami tutejszymi robic ale mozna sie tez niezle wpieprzyc na mine – trzeba uwazac Nie ma Zartow …

 9. Kwal said

  Wyrażam swój głęboki szacunek dla Pan Marka Olszewskiego za odwagę, uczciwość i godność i głęboki patriotyzm…Tak trzymać.

 10. kot said

  Obóz Oświęcim nie był „zbudowany” tylko zaadaptowany dla eksterminacji Polaków. Obóz Birkenau był za to zbudowany i tam ginęli Żydzi ale także Rusini, Ruscy, Grecy i inni. Dokumentów w tej sprawie jeszcze nie zdelegalizowano.

  Oświęcim to pięknie położone śląskie miasteczko, bardzo historyczne.

 11. kasak said

  Gudlajstwo żydowskie Rzeczypospolita już dawno przejęło ! Na stepy, ostatnio zachodnie, pra rodacy. Brzękanie językiem klawiatury z pieleszy domowych jest dość debilne i mało znaczące, poza powiadamianiem komputerowej `bestii` żydowskiej`. Wie ona co myśli jej pisarz poddany i planuje mu do tego scenariusze życiowe. Natomiast ci zniewoleni co zostali w `domu` maja już zaimplantowany plastik za szara masę mózgowa. Pilnowani wciąż przez różne nawiedzone typy żydów wystawionych na pierwszy front, jak nie przymierzając z brzegu, Gadowskie, Sumlinskie-Chojecke-Tuski-Walesy… mnogo tego wrogiego tałatajstwa, by Polacy byli opracowywani i napuszczani na siebie, skłóceni w trzy diabły. Obsiusiało nam żydami piekielnymi białych Słowian matke Rzeczypospolita Polskę.

 12. Marcin said

  Już nie złapiecie pokemona w Auschwitz

  http://metro.co.uk/2016/07/14/auschwitz-reminds-people-its-disrespectful-to-play-pokemon-go-at-a-former-nazi-death-camp-6007482/

  W Waszyngtonie w tamtejszym muzeum ktoś złapał Koffinga ( „…..Jeśli Koffing zostaje pobudzony, to podnosi się jego toksyczność wewnętrznych gazów i dusi je z całym swoim ciele. Koffing znany jest z unoszenia się w powietrzu. To dlatego, że jego ciało jest wypełnione gazem, który jest nieco lżejszy od powietrza. Koffing głównie żywi się zgniłymi rzeczami i odpadkami.”)

 13. Isreal said

  ad7
  niestety, gudłajstwo Polskę ma, a Pan Olszewski za trzeźwą ocenę realiów stracił posadę ….

  mamy jeszcze Polaków

 14. Bronisław said

  Re: 3. W komentarzu tym: „Z Historii W Histerię” zawarte jest zdanie: „Muzeum Polin było budowane za polskie pieniądze zupełnie niepotrzebnie.”?!!! To muzeum przecież przez prowadzoną w nim propagandę ma przekonać je zwiedzających o tym, iż to właśnie Żydzi pierwsi – przed Polakami – zamieszkiwali Polskie Ziemie, które Żydzi już w Średniowieczu nazwali Polin (tu spocznę) i kiedy założą tutaj Judeopolonię, aby mogli oświadczyć światu, że oni mieli przywilej założyć tutaj swoje państwo!!!

  Wdzięczny za interesujący wpis, łącze serdeczne pozdrowienia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 15. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/08/30/polska-dymisja-za-probe-dejudeizacji-turystyki/ […]

 16. Zborowski said

  Szacunek dla Pana Olszewskiego .Niebac sie Polacy zydow =rasistow =syjonistow =faszystow.To oni niszcza nam nasza Ojcowizne .Poprzez drugie trzecie a nawet I czwarte rece.Taka jest ich metoda.A rzady obecne To nie sa Polskie rzady Tylko okupacyjne .A co do Konstytucji ktora nam chca zmienic na inna jeszcze gorsza Od tej ktora jest .MOWIMY STANOWCZE nie nie nie nie.Obowiazuje Konstytucja z roku 1935-to jest prawdziwa konstytucja.Ktora symoblizuje ciaglosc PANSTWA POLSKIEGO.Inne konstytucje sa NIELEGALNE I OKUPACYJNE.

 17. Zbyszko said

  A co na to krajowa sieć kół PTTK, co na polscy turyści, których jest jeszcze chyba parę milionów? Jak można osobę tak zasłużoną w rozwoju polskiej turystyki zwalniać za takie w sumie słuszne działania? Skoro Polska ma się promować poprzez mniejszości narodowe, to dlaczego nie poprzez niemieckie szlagry śpiewane jeszcze gdzieniegdzie na opolszczyźnie?
  Zaś promowanie się poprzez miejsca (szczególnie Auschwitz) pamięci jest już skandalem! do potęgi. Gdzie tu jest pamięć o tych ofiarach tam pomordowanych, wykorzystywanych teraz marketingowo!! Świat się kończy.
  To ten cały minister turystyki powinien zostać z mety wywalony na zbity psyk

 18. Zbyszko said

  Oczekujemy solidarności z Panem Olszewskim, krajowej sieci organizacji turystycznych. Gdzie jest teraz Solidarność? Pewnie popiera decyzję ministra turystyki

 19. Moher49 said

  Uważam, że wycieczki żydowskie do Oświęcimia powinny być obowiązkowe.
  Na bramie powinien być jeszcze jeden napis „To uczynili żydzi żydom i innym narodom”
  Hitler był żydem, Bandera był żydem. Kilkadziesiąt tysięcy hitlerowców było żydami. Niszczyli żydowską biedotę, bogatym nic się nie stało, jeszcze teraz, za nic chcą od Polski odszkodowań. Wycieczki żydowskie śmichy, chichy sobie w Oświęcimiu urządzają i tańce na torach (patrzy YT). Oni się cieszą, że gojów wyniszczyli.

 20. Zborowski said

  Holokaust byl ale na Slowianach anie na zydach.Wszelkie wojny kryzysy itp.Sa wynikiem dzialalnosci ;;;;;;;;;;;;;;;miedzynarodowki zydowskiej .Rodem z Wall Street.I tej
  DIABELSKIEJ rodzinki (Rothildowskiej) z City Of London.

 21. Nina said

  Władzę w Polsce sprawują obecnie działacze KOR –u. Współpracownik Komitetu – J. Kaczyński – oficjalnie szeregowy poseł, jest nieformalnym przywódcą Polski. Ministrem MON jest założyciel KOR–u, w kancelarii prezydenta aż roi się od KOR-ników.
  Ale to nie wszystko, przywódcą opozycji jest A. Michnik, też działacz … KOR –u.
  Wynika z tego, że żyjemy w ideowej dyktaturze KOR. To jego działacze decydują o ideowym i organizacyjnym obliczu naszego kraju.

  W ub. roku hucznie obchodzili 40 lat istnienia

  .http://dzieje.pl/aktualnosci/rocznica-powstania-komitetu-obrony-robotnikow

 22. K.Konar said

  Sz.P. Gajówkowicze głoszą hasła „Żydzi do Izraela”, „Polska dla Polaków” itp itd. A no, to poczytajcie, kto tu rządzi.

  .http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/08/sensacja-duda-kieruja-ludzie-z-fundacji-georga-sorosa/

  A na deser życiorys niejakiego G.Sorosa

  .http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/08/kim-jest-george-soros-skad-sie-wzial-dokad-idzie-i-dlaczego-jest-niebezpieczny/

 23. Pinxit said

  21
  Nina
  Za te latajace uniwersytey bandziory z KOR beda sie palic w piekle. Za zdrade Polski. Za CELOWE zniszczenie klasy robotniczej w imie…klasy robotniczej.
  Przeciez to, co opowiadaly te szubrawce na latajacych uniwersytetach – bylem na dwoch „wykladach” – bylo wrecz przezroczyste: „Firmy powinny byc prywatne zeby mialy zysk” i „Panstwo nie powinno miec kontroli nad firmami”.

  I w ten sposob powitalismy Monsanto i wszystkich producentow zywnosci.

  Nie wiem napewno, ale zdaje sie nie opowiadano o zyskownym, prywatnym przemysle zbrojeniowym i zyskownych prywatnych bankach ratowanych i utrzymywanych za pieniadze podatnika..

  Klasyczna chala i totalnym oszustwem byla odpowiedz na pytanie z sali:
  „Kto bedzie kontrolowac jakosc produkcji?”
  „O kontroli jakosci bedzie decydowac klient. Po prostu wadliwego ani drogiego towaru nikt nie kupi bo bedzie wolna konkurencja”.

  Entuzjam byl powszechny!

  Mazel tow.
  Jak Pan Bog chce kogos pokarac to mu kaze sluchac zyda.

 24. Zdziwiony said

  Ad. 22. A no, to poczytajcie, kto tu rządzi.

  Dla Prymasa Polaka ważniejsze są Prawa Boże czy świecki „ład konstytucyjny”?

  „Dokonując przemiany, zaczynajmy od siebie, mamy przy tym szanować porządek i ład społeczny; szanować ład konstytucyjny, który jest gwarantem naszego współistnienia, a nie nadwyrężać go czy wręcz omijać”.

  To słowa Prymasa Polaka wystosowane do wiernych podczas uroczystości 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu.

  Za: http://www.ekspedyt.org/2017/08/27/dla-prymasa-polaka-wazniejsze-sa-prawa-boze-czy-swiecki-lad-konstytucyjny/

 25. Kar said

  ..czy on (Lepper) by sie dal zatluc dzisiaj (?) ..wiedzac dzisiaj z jakim ma bydlem do czynienia

 26. pała i kij na ich ryj said

  Kiedy te syjo-żydowskie curvy dadzą światu spokój. Chyba po ich likwidacji, do której zmierza to bydło prosta drogą.

 27. andzia said

  Wystarczył telefon szefa Muzeum Polin do tajemniczej do osoby podejmujacej decyzję. Jak ma się rozwijać turystyka w Polsce, kiedy stoją nad nia okarakiem i wskazują, że tu nie ma nic prócz pamiątek martyrologii żydowskiej. Szef Muzeum Polin dba o wpływy, to zrozumiałe ale decydenci to dupki żołędne. Fuj! Jak sie jeden z drugim tchórzu boisz Żyda, to najwyższy czas zacząć bać się Polaka albo zwijać menele.

 28. Joannus said

  Ad 18
  ”Gdzie jest teraz Solidarność? Pewnie popiera decyzję ministra turystyki”

  Jak to gdzie. Z maliniakiem świętuje zwycięstwo nad ”złą” władzą ekipy Gierka.

 29. Joe said

  Szanuje odwage i jasnosc umyslu Pana Olszewskiego,ale w furie moze wprowadzic natychmiastowa sluzalcza reakcja fiuta(obcietego)ministrem zwanego ,banka witek….

 30. Duce said

  Ad. 10 (Kot)

  „Obóz Birkenau był za to zbudowany i tam ginęli (…) ale także Rusini, Ruscy, Grecy i inni”

  Rosjanie, Panie Kot, Rosjanie. Nasi słowiańscy bracia.
  Słowem, które Pan użył posługują się gazetopolacy.

 31. Kwal said

  Ja napisałem dzisiaj od siebie protest do tego durnia ministra od sportu co się zowie Bańka do jego sekretariatu. Napisałem też wyrazy uznania dla pana Marka Olszewskiego do jego rzecznika. Uważam, że wszyscy którym leży na sercu Polska i jej dobro powinniśmy tak robić by zaprotestować w ten prosty sposób przeciwko ingerencji żydostwa w sprawy Polskie…

 32. outsiderR said

  Żydowska okupacja. Od 1945 do… nadal.

 33. Duce said

  Ad. 31 (Kwal)

  Wielki szacun dla Pana.
  Chętnie przyłączę się do protestu zbiorowego.

 34. Wkurzam teściową said

  Pan Olszewski jest w wieku emerytalnym dlatego mógł sobie pozwolić.

 35. kot said

  Duce: Ruscy sami na siebie mowią Ruscy. Ważne tylko żeby napisać z dużej litery, jako nazwę narodowości. Oczywiście że Rosjanie, Ruscy też prawidłowo.

 36. Ponury said

  A tu wywód na ten temat niejakiego Bohdana Piętki. Tekst godny poziomu i merytoryczności Jana Tomasza Grosa i Gazety Michnika.
  https://bohdanpietka.wordpress.com/2017/08/30/glupcy-nie-moga-byc-elita-narodu/#comments

 37. Pinxit said

  Ja rozumiem, ze mozna odwiedzac polskie muzea.
  Ale obce biznesy na polskiej ziemi??
  Przeciez do Oswiecimia jest obowiazkowy sped!!!
  Od kiedy to „muzea” sa obowiazkowe?
  Do tego tak podle przeklamane.

  To juz tak zle w tej Polsce, ktora CIA wyzwolilo spod sowieckiego buta?

  Od nas byla wycieczka katolickich zakonnic do Polski. Siostra Elzbieta osobiscie mi opowiadala, jak bardzo sie cieszy, ze zobaczy gdzie zginela… Anna Frank!
  Mnie nie wierzyla. Bo tak miala wpisane w programie!!

 38. Pinxit said

  35
  Kot
  ojejej
  Niemcy tez na siebie mowia Szwabia ale jest w jezyku polskim zasadnicza roznica miedzy slowem „Niemiec” a „Szwab”.
  Jezyk, prosze pana, ma nie tylko znaczenie czysto semantyczne. Sa jeszcze tzw. zabarwienia znaczeniowe, koloryt lokalny i regionalizmy.. jest jeszcze i kontekst.
  Wiadomo przeciez, kto to jest … burak, albo ananas.

 39. Isreal said

  a d25

  dobrze wiedział z kim ma do czynienia,
  nie wziął pod uwagę, że go osaczają podsuwając aparat, zaufał za bardzo m.in. januszowi – „koledze”, który siedział za drzwiami……

  a nie dostał wsparcia od nas,

  śmialiśmy się przy rozporkowej , przyglądaliśmy się gruntowej, pukaliśmy się w czoło jak widział ufo w Klewkach …

 40. kot said

  Szwabowie to bardzo pracowity narodek. Mieli nawet kolonię w obecnym Izraelu przez czas jakiś i wynaleźli pomarańcze Jaffa. Niemcy chcieliby żeby ich wszystkich nazywać Szwabami, tak samo jak Polacy chcą być Sarmatami (prosze mi tylko nie wyleżdżać z parchosarmatami, bo to co innego). Chce pan wiedzieć jak nazywają Polaków w US of A? (nie, nie chce pan wiedzieć).

 41. Pinxit said

  40
  Kot
  Mnie chodzilo o cos innego. Dla mnie jest roznica w jezyku polskim pomiedzy Rosjaninen i Ruskim. Slowo „Ruski/ruski jest czesto uzywane w sensie pejoratywnym. Bywa tez, ze i w sensie zartobliwym.. Mnie chodzi o homonimy/synonimy a nie o „ksywki’ czy wyzwiska. Pierwszy raz sie dowiaduje, ze istnieje cos takiego jak „parchosarmata”.

 42. Marek said

  Głęboki szacunek dla Pana, Panie Marku – za Pana gleboki patriotyzm, uczciwość, godność i odwage. Wszyscy Polscy Patrioci sa z Panem, i powinni się na Panu wzorować!

 43. Marek said

  Natychmiast zdymisjonować ministra Banke za jego skandaliczna, antypolska decyzje!

 44. Boydar said

  Parchosarmatów wynalazł (w przeciwieństwie do pomarańczy „Jaffa” wynalezionych przez Szwabów w Izraelu – oni je wyhodowali), Pan Roman Ka. Nigdy nie dookreślił czym od autentycznych Sarmatów się różnią/różnili; gdyż mogło by to dowodnie wykazać brak kompetencji lub tendencyjność Autora powyższego terminu.

 45. peacelover said

  …a moze by tak zorganizowac publiczna petycje popierajaca pana Olszewskiego ,
  co zwiekszy rozglos odwaznego czlowieka i zakwestionuje polskosc tego pro-parchatego ministra !!!!

 46. Boydar said

  Im więcej wycieczek z państwa na obszarze Palestyny obejrzy tą inscenizację na własne kaprawe oczęta, tym u mniejszej ilości po myckami zalęgnie się pomysł aby tu zamieszkać. Ja bym tam nic nie zmieniał, ewentualnie wznowił bym Grossa czy Kosińskiego. A o polnische konzentrationslager pisałbym na wszystkich murach w Izraelu. Wyjdzie taniej niż uruchamiać „chwilowo nieczynne”.

 47. Duce said

  Ad. 36 (Ponury)

  Dziękuję za linka – dosłownie nie wiem co powiedzieć, po prostu mnie zatkało. Nigdy bym się tego po Piętce nie spodziewał.

  Bardzo mnie też zaskoczyła „Myśl Polska”, która opublikowała tę diatrybę na swojej stronie internetowej. Nie rozumiem w jakim celu – pokazania kim jest Piętka? A może sami ją pochwalają?

  Jestem w szoku.

 48. kura domowa said

  slawicie wypowiedź p. Olszewskiego. Wg pana Pietki udzielił on wywiadu na ten temat w koszernej gazecie Gowno Prawda. Dlaczego właśnie tej Gazecie. Pomijając oczywiście treść wpisu pana Pietki.

 49. Duce said

  Ad. 48 (Kura Domowa)

  Trafne spostrzeżenie.
  Co tu jest grane?

Sorry, the comment form is closed at this time.