Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Franciszek Watykański I – apostoł globalnego ocipienia

Posted by Marucha w dniu 2018-06-10 (Niedziela)

Od samego początku wiadomo że strachy o zagrożeniu globalnym ociepleniem to fałsz. Klimat na Ziemi zmienia się od jej stworzenia.

Franciszek Watykański I – apostoł globalizmu i globalnego ocipienia, tak brzmi tytuł ale portalowy cenzor nie puszcza w nagłówku.

Papież Franciszek: Przejście do czystej energii to „wyzwanie epokowej proporcji”.
Transition to Clean Energy Is ‘Challenge of Epochal Proportions’

Tak to brzmi w wydaniu jezuickiego marksimu- cieplinizmu. Bo to problem globalnego ocipienia jest jakby głównym elementem apostolstwa papieża Franciszka. Nie pustoszejące kościoły ale dęte globalne ocieplenie.

Tak. Papież powinien dobrze się zastanowić co powie, zanim otworzy usta. [Katolactwo i tak go kocha, bo jest otwarty na szwiat – admin]

Zwracając się do uczestników spotkania z przedstawicielami branży naftowej i gazu ziemnego, papież zachęcił swoich słuchaczy, by patrzyli na zieloną energię jako klucz do przyszłości ludzkości, jednocześnie kontynuując swoje poparcie dla porozumienia klimatycznego z Paryża w 2015 roku.

Tak, według papieża zielona energia ma większe znaczenie dla ludzkości, niż powrót do korzeni wiary.

Papież – czy też jego pisarze-duchy – wydaje się upowszechniać herezje dotyczące zmiany klimatu, łącząc emisje CO2 z zanieczyszczeniem powietrza. Zanieczyszczenie powietrza, jak słusznie wyjaśnia Światowa Organizacja Zdrowia, mierzy się w stężeniu drobnych cząstek stałych w powietrzu, którym oddychamy, i nie ma nic wspólnego z dwutlenkiem węgla, który nie jest zanieczyszczeniem.

Pojawia się pytanie kim jest papież? Okazuje się że to już nie pasterz ale :” ekspert ds. Energii, ekspert ds. Klimatu, znający wszystko na temat tego świata, polityki, ekonomii, stosunków międzynarodowych, biznesu, sprawiedliwości społecznej, nauki, imigracji. Przy tylu obowiązkach to już czasu na wiarę musi brakować.

Czy papież jeszcze pamięta że Kościół powstał aby głosić Ewangelię którą objawił Jezus a nie ewangelie masonów – globalistów?

Papież powinien trzymać się Biblii, ponieważ staje się oczywiste, że jej chyba dawno nie czytał. Już teraz Franciszek zostanie zapamiętany jako papież, który najbardziej zhumanizował Boga i najbardziej ubóstwił człowieka.

Papież poucza nas energii odnawialnej – ale kiedy Watykan przełączy się na czystą energię i dosłownie pousuwa wszystkie auta benzynowe, piece olejowe, każdą jednostkę klimatyzacyjną, lodówkę, kuchenkę, telewizor, komputer i wszystkie urządzenia elektryczne i urządzenia zanieczyszczające środowisko?

Bowiem wygląda na to, że tak jak nas pouczał o konieczności życia w ubóstwie i skromności, tak dalej Watykan na celebrę wydaje miliony, hierarchowie żyją w pałacach i ociekają złotem, podczas gdy dzieci na świecie umierają z głodu i chorób.

[Powiedzmy szczerze, że to jednak nie Kościół zgromadził 90% bogactw świata, lecz żydowskie rodziny banksterskie. Bogactwa Kościoła są przy nich śmieszne – admin]

A propos. Jakie sumy ze swego majątku Watykan zainwestował w ” Green Energy”?

Poprzez dymisję Papieża Benedykta XVI i wybór marksisty stworzono kompletną kpinę z papiestwa i Franciszek powinieneś się tego wstydzić [a nierogaciznaa powinna się wstydzić, że puszcza bąki – admin]. Nie da się wprowadzić Kościoła katolickiego socjalizmu z ludzką twarzą. Zarządcy Watykanu powinni się tego wstydzić.

Watykan wysłał najwyższego kardynała na tajne spotkanie grupy Bilderberg w Turynie, aby światowej elicie przekazać wiadomość od papieża. W tegorocznym szczycie uczestniczyć będzie Pietro Cardinal Parolin, Watykański Sekretarz Stanu.

Biorąc pod uwagę dziedzictwo grupy Bilderberga (grupa ta spotykała się z politykami zanim stali się oni głową państwa), niektórzy zastanawiają się, czy obecność Parolina mogłaby wskazywać, że jest on kolejnym papieżem.

„Kardynał jest jednym z najpotężniejszych urzędników Kurii Watykańskiej i został uznany przez obserwatorów za zdolnego do objęcia władzy po Franciszku.”

Papież Franciszek wygłosił liczne oświadczenia i poparł kilka agend które są zgodne z poglądami podzielanymi przez globalistów grupy Bilderberg. Katolicy wyrażali już zaniepokojenie z powodu liberalnych poglądów papieża na temat aborcji, małżeństw homoseksualnych i istnienia piekła, a jednocześnie wyrażając zdziwienie, gdy papież porównał ISIS z Jezusem Chrystusem.

http://nathanel.neon24.pl/

 

Komentarzy 25 to “Franciszek Watykański I – apostoł globalnego ocipienia”

 1. Jan, Paweł i Gaweł said

  [Katolactwo i tak go kocha, bo jest otwarty na szwiat – admin]

  Przecież nie potraficie nawet ustalić kim jest tzw. katolik.

  ——-
  Stul pysk, gnojku.
  Admin

 2. Lily said

  Ocencie sami.
  https://www.com/watch?v=GNzfnQbYbpU

 3. lewarek.pl said

  [Katolactwo i tak go kocha, bo jest otwarty na szwiat – admin]

  Też tak myślałem, dopóki nie rozejrzałem się i nie popytałem. Wielu katolików (tych kumatych, zainteresowanych życiem Kościoła) wcale nie kocha Franciszka. Księża mącą w głowach, bo oficjalnie powołują się na Franciszka, chociaż prywatnie przyznają, że trzeba go przeczekać.
  Przeczekać – bo co innego można zrobić. Wlazł w szkodę i siedzi. Najgorsze jest to, w jakim stanie może pozostawić Kościół – który zresztą odbiera to, co sobie zafundował na ostatnim soborze. Ufam jednak, że Pan Bóg panuje nad sytuacją.

  Bo są katolicy, katolicznicy i katolactwo…
  Admin

 4. TG said

  Założeniem”Komitetu 300″ było zniszczenie chrzescijaństwa. Pożyteczna lektura.http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/1251-zydowski-atak-na-chrzescijanstwo

 5. Amen said

  „święta” „konserwatywnego ” Jana Pawła II Matka Teresa z Kalkuty przyjmuje Komunię Świętą na niekonsekrowane dłonie , udziela Komunii Świętej – przygotowanie do wprowadzenia „kapłaństwa” kobiet biskupek


 6. Amen said

  Jan Paweł II o islamie

  „My chrześcijanie z radością uznajemy wartości religijne, które mamy wspólne z islamem. Dziś pragnę powtórzyć to co powiedziałem kilka lat temu młodym muzułmanom w Casablance: ‚Wierzymy w tego samego Boga, jednego Boga, żyjącego Boga, Boga, który stworzył świat i doprowadza swe stworzenia do doskonałości'”

  http://m-ostrowski.com/depohtml/Jan%20Pawe%C5%82%20II%20do%20muzu%C5%82manow.html

 7. TG said

  Teraz troche mniej ,ale Matka Teresa i O.Pio byli bardo często cytowani w homiliach. Trochę mnie to dziwiło ,bo przecież mamy dość dużo domorosłych swiętych.

 8. snag said

  Uwagi @ 1 ,…

 9. snag said

  5 ,…

  .https://thumbs.dreamstime.com/b/homem-feliz-ocasional-que-pisca-um-olho-6839683.jpg

 10. https://marucha.wordpress.com/2018/06/10/franciszek-watykanski-i-apostol-globalnego-ocipienia/
  Franciszek Watykański I – apostoł globalnego ocipienia
  Posted by Marucha w dniu 2018-06-10

  Od samego początku wiadomo że strachy o zagrożeniu globalnym ociepleniem to fałsz. Klimat na Ziemi zmienia się od jej stworzenia.

  To jest Prawda Pierdziela-Rokefelera, który we wrocławskiej TOSHIBIE kupił od Generała Jaruzelskiego minireaktor URSZULA SIPIŃSKA a od Niemców mój silnik spalinowo-paroiwy VDTW, palący 20-25% konwencjonalnego silnika spalinowego OTTA. Pierdziel kupił USi nie dla francuskiej energetyki Gminnej, ale dla schronów Przeciwatomowych, w których sperma jerozolimska ma przeżyć globalną wojnę nuklearną, zaś VDTW jest mu potrzebny do UTRZYMANIA Polityki Trucicelskiej wobec Gojów, gdyż przykazanie żydowskie nakazuje Pognębienie Gojów Drożyzną i Warunkami bytowymi. Gdy Polacy wychodzili z Komunizmu to ciężary komunistyczne były UTRZYMYWANE jako Liberalne.
  Strategiczne POTANIENIE komunikacji samochodowej byłoby krokiem Ku Wolności Niewolniczej – coś na wzór Zniesienia Podatków przez Żelaznego Kanclerza zarekwirowaniem 50% Technologicznej Renty Kolejowej – gdyż Kolej obniżała koszty transportu i komunikacji 10-20 razy, co dało mu TEŻ środki na Wojny o Zjednoczenie Niemiec. Dzisiejsza Rzeczpospolita zamieszcza CHWAŁĘ PRUS: W Nysie Kronprinz wręcza Bironowi von Kurland Rozkaz Zaatakowania Czech – skutek rekwizycji 50% renty technologicznej, do czego niedopuścił Pierdziel Rokefeler z VDTW i URSZULĄ SIPIŃSKĄ.
  Teraz Pierdziel musi wykupić indyjski reaktor TOROWY, który daje energię DARMO i całkowicie Bezpieczne. Hilary Minc-Morawiecki porwał się na ten IRT z Motyką, bo realizuje odkrywkę Bełchatów-ZŁOCZÓW, gdy Polsce grożą kary unijne za trucie Europy RTĘCIA z węgla bełchatowskiego. Pocieszające jest to, że Izrael płacu TAK, że z 55 wykupionych wsi – wg Grzegorza Brauna na infrostrukturę wojenną Izraela – ANI JEDEN KMIEĆ NIE ZAPROTESTOWAŁ. – A kmieć Piotr Włostowic z Wrocławia by ZAPROTESTOWAŁ.

 11. TG said

  Ad.Wandaluzja.A z dymem papierosowym jaki przekręt.https://wolna-polska.pl/wiadomosci/palenie-chroni-przed-nowotworem-pluc-2016-03

 12. Wojtylianie i moderniści pewnie panu Gajowemu zarzucają nienawiść i brak „mniłości” bliźniego. Jaką by miał na ten zarzut ripostę?

  ———–
  Żadnej, Panie Przemku. Szkoda czasu na kretynów. Można co najwyżej coś krótko odwarknąć.
  Admin

 13. VAV said

 14. AlexSailor said

  @TG

  Tysiące badań, zdrowy rozsądek, obserwacje setek tysięcy lekarzy (znajdź najbliższego i zapytaj) – wszystko to nic.
  Mądrala (który w innych sprawach może i ma częściowo rację) staje się GURU i to co mówi, jest przyjmowane jak prawda objawiona.

  Ale przede wszystkim zdrowy rozsądek.
  Zadymienie, zapylenie, substancje toksyczne w dymie (ślinę pomijam, bo to przełyk, krtań i żołądek) powoduje stany zapalne, które przekształcają się zmiany czasem nie do opanowania.
  Same substancje chemiczne potrafią uszkodzić DNA i też zmiany.
  Ba, potrafią zatruć, doprowadzić do zwyrodnienia, itd.

  Ale Guru powiedział.

  Guru miał problem, bo mu (o ile pamiętam) zabrali prawo wykonywania zawodu.
  Uważałem, że za tym stały koncerny, przekupni politycy, szczepionki.
  Ale przecież wystarczy ta bzdura z papierosowym dymem leczniczym, żeby w 100% uzasadnić pozbawienia
  prawa leczenia ludzi.

  Gdybyż jeszcze w formie, kaszel i odkszuszanie powodują oczyszczanie płuc i jest to naturalny mechanizm czyszczenia.
  To by przeszło.
  Ale twierdzenie, że palenie papierosów nie powoduje nowotworów płuc ale im zapobiega?
  I to twierdzenie z miną wszystkowiedzącego GURU.

 15. Niech każdy zajmuje się rzeczami, które robić potrafi, które mu wychodzą.

  I nie znęcajmy się już nad p.o. papieża. 🙂

 16. Ad. 11

  Palenie chroni przed nowotworem

  Cóż… Sprzedaż nie idzie, trzeba coś robić…

  Lemingi ruszą po liquidy… sorry… chemiczne goovienka zastępujące papierosy. 🙂 A co można dolać do tych specjałów? Zgadnij koteczku! 🙂

 17. TG said

  Ad.14 i 16. Nie wiem czy sens tego artykułu został właściwie odebrany przez w/w. Powtarzanie jest matką uczacych się-zalecam czytanie ze zrozumieniem.

 18. sarmata said

  Temu zakonnikowi zabroniono mówić publicznie min. o papieżu. https://www.youtube.com/watch?v=BO4wHsbRVsE

 19. andzia said

  To ocipienie globalne skojarzyło mi się z walką-bo przecież teraz wszyscy mają walczyć- z globalnym ociepleniem. Pobierają haracz, nikt się z tego nie rozlicza. Szajka rozbójników. Pan dr Jaśkowski opowiada o tym w swoim wykładzie.

 20. Waldi said

  Czytając to jestem coraz bardziej pewny, że opoka Kościoła jest wiara w Chrystusa, a nie następcy Św. Piotra – raz mniej, a raz bardziej udani.

 21. Listwa said

  @ 20 Waldi

  Jeśli wiara w Chrystusa jest opoką, to trzeba uwzględnić, że Chrystus zbudował swój Kościół na papiestwie.

 22. Listwa said

  @ 5 Amen

  Nadużycia Matki Teresy.

 23. Kirył said

  Dziwne, że tu nie wspomniano nic o tym, że Kosciól jest zbudowany na papiestwie. Naprawde dziwne ….

  Wierzę w jed[y]nego Boga,
  Ojca Wszechmogącego,
  Stworzyciela nieba i ziemi,
  wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych.

  I w jed[y]nego Pana Jezusa Chrystusa,
  Syna Bożego Jednorodzonego,
  który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami.

  Bóg z Boga,
  Światłość ze Światłości,
  Bóg prawdziwy z Boga prawdziwego.
  Zrodzony, a nie stworzony,
  współistotny Ojcu,
  a przez Niego wszystko się stało.
  On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba.
  I za sprawą Ducha Świętego
  przyjął ciało z Maryi Dziewicy [Marii Panny] i stał się człowiekiem.
  Ukrzyżowany również za nas
  pod Poncjuszem Piłatem został umęczony i pogrzebany.
  I zmartwychwstał dnia trzeciego,
  jak oznajmia Pismo.
  I wstąpił do nieba; siedzi po prawicy Ojca.
  I powtórnie przyjdzie w chwale sądzić żywych i umarłych,
  a królestwu Jego nie będzie końca.

  Wierzę w Ducha Świętego, Pana i Ożywiciela,
  który od Ojca pochodzi.
  Który z Ojcem i Synem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę;
  który mówi[ł] przez Proroków.

  Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół.
  Wyznaję jeden chrzest na odpuszczenie grzechów.
  I oczekuję wskrzeszenia umarłych
  i życia wiecznego w przyszłym świecie.
  Amen.

  Ale cytujac klasyka – „Jak na razie Listwa , nie jesteście zdolni do rzeczowej refleksji na tym w co wierzycie i po co.

 24. Listwa said

  @ 23 Kirył

  A Kirył to juz wie o co mu chodzi, czy jeszcze nie?

 25. Wimar said

  Re 23
  Panie Kirył. Pan Listwa ma rację w @21. „Ty jesteś Piotr Opoka a na tej opoce zbuduje kościół i bramy piekielne go nie przemogą” Mt 16: 18.

  Prawdziwe też są objawienia MB z La Salette i Fatimy, mówiące, że Pan Bóg ześle na ludzi kary. Czy nie ma większej kary niż źli pasterze prowadzący powierzone im owce na manowce.?

  O epoce Pasterzy- Bożyszczy można przeczytać w książce Marii Valtorty „Koniec czasów…”.

Sorry, the comment form is closed at this time.