Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Której medycyny potrzebujemy?
  Marcin o Wolne tematy (41 – …
  Boydar o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Lekarz czy zbrodniarz?
  UZA o Której medycyny potrzebujemy?
  Maverick o Lekarz czy zbrodniarz?
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

Bojkot żydowskich produktów i usług patriotycznym obowiązkiem Polaka

Posted by Marucha w dniu 2019-03-11 (Poniedziałek)

Wszyscy możemy zrobić coś pożytecznego. Nie kupujmy produktów z tym kodem.

Żydzi, to naród zbudowany wokół religii i ideologii pieniądza. Nic nie jest dla nich tak dotkliwe jak bojkot gospodarczy. Strata finansowa, to najdotkliwszy cios w żydowską duszę.

Jeśli żydowscy liderzy wzywają do poniżania Polaków jako skutecznego narzędzia do wyłudzania bezprawnych odszkodowań, jeśli polityczni przedstawiciele państwa Izrael kolportują bezkarnie historyczne kłamstwa zapominając o wdzięczności wobec Polaków ryzykujących życie własne i życie swoich rodzin za ratowanie życia Żydom w czasie niemieckiej okupacji Polski w czasie II WŚ, to Polacy winni w końcu zaprzestać kajania się i tłumaczenia się za nie swoje zbrodnie. Polacy nie mogą pozwolić na bezkarne okradanie i poniżanie przez coraz bezczelniejszych syjonistycznych szowinistów.

Zapoczątkujmy szeroką, ogólnoświatową akcję – wszędzie tam gdzie mieszkamy My, Polacy, akcję bojkotu żydowskich towarów, usług i instytucji. Wskazujmy, piętnujmy i bojkotujmy wszystkie te firmy, które posiadają żydowski kapitał. Czyńmy to dopóty, aż doprowadzimy do zaprzestania żydowskiego terroryzmu wobec Polaków, aż doprowadzimy do wskazania winnych wśród Żydów za przestępstwa wobec Polaków, aż doprowadzimy do zwrotu zagrabionego polskiego majątku, aż doprowadzimy do uznania prawa Polaków do samodzielnego i suwerennego rozwoju.

Tylko Żydzi lojalni z państwem polskim mogą zamieszkiwać nasz kraj i korzystać ze statusu gościa respektującego prawa gospodarza. Domagajmy się ujawnienia prawdziwych nazwisk osób sprawujących funkcje publiczne i pełniących zawody zaufania społecznego. Wezwijmy i zobowiążmy Żydów do respektowania w Polsce zasad przyjętych w ich państwie, w Izraelu.

Paweł Ziemiński
Przewodniczący Partii Polska Patriotyczna

*                        *                         *

W związku z ostatnimi napięciami w relacjach polsko-żydowskich po wypowiedziach izraelskich oficjeli na temat Polaków i antysemityzmu na portalach społecznościowych i forach pojawia się coraz więcej publikacji nawołujących do rezygnacji „w ramach świadomego wyboru” z izraelskich produktów dostępnych w Polsce.

Internauci aktywnie udostępniają m.in. publikację, w której wyliczono wszystkie produkty i usługi w Polsce oparte na izraelskim kapitale, począwszy od dużych inwestycji, takich jak sprzęt wojskowy, następnie produkty dostępne „dla każdego”, czyli sektor spożywczy, sieci kin, aptek, sektor farmaceutyczny, transport. Sama lista nie ma na celu bojkotu produktów z Izraela, w publikacji podkreślono, że w porównaniu do innych zagranicznych inwestorów w Polsce, np. Niemiec, izraelskich firm wcale nie jest tak dużo. Jednak na tle ostatnich napięć polsko-żydowskich internauci jawnie wzywają — „nie kupuj/nie korzystaj z tego co na liście”, a zdjęcie z kodem kreskowym rozprzestrzenia się w sieciach społecznościowych w błyskawicznym tempie.

(…)

Za http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Bojkot miałby szanse powodzenia, gdyby nie to, że mieszkańcy Polski – bez względu na ich DNA, haplogrupy, kształt muszli usznych itp. – są już mentalnymi rzydami. 
Admin

Komentarzy 45 do “Bojkot żydowskich produktów i usług patriotycznym obowiązkiem Polaka”

 1. andzia said

  Problem w tym, że te kody są mylące. Wystarczy, że przywiezie się hurtem, przepakuje w Polsce i będzie kraj pochodzenia Polska,

  ——
  No cóż, na pewno nie raz nas oszukają. Ale róbmy, co się da.
  Admin

 2. guła said

  Niezupełnie. Według PPK (Pracowniczego Portfela Kapitałowego – dotyczy emerytury) 42 % Polaków zarabia poniżej minimalnej płacy. 16 % od minimum do średniej krajowe. Powyżej to tylko napływowi. Sytuacja wrze, a jeżeli jest war to bardzo łatwo o bum!
  Marcinkiewiczowi z tego samego powodu kazali otworzyć granicę a i emigracja zdycha o czym alarmuje na swoich łamach socjolog Czapski.

 3. RomaK said

  Liderzy beda wspolnie balowac…i obwieszac sie medalami….a pracujacy beda sie nawzajem bojkotowac:-)))))
  Jak sie boisz wilka- to idz i…… skop owieczke:-)))))
  Ciekaw jestem, czy ten niemiecki bussines, jaki trzesie Polska Ekonomia- jest tak niemiecki- jak polska klasa polityczna polska…czy troszke bardziej….??????
  Czy pan Prezes wie, czym rozni sie Kapital Zydowski od ……Produktu Israelskiego????

  ————-
  Od dawna bojkotuję produkty bandyckiego państwa Izrael. Jeśli tylko mogę je zidentyfikować.
  Admin

 4. JO said

  Bojkot miałby szanse powodzenia, gdyby nie to, że mieszkańcy Polski – bez względu na ich DNA, haplogrupy, kształt muszli usznych itp. – są już mentalnymi rzydami.
  Admin

  To dlatego trzeba sie modlic o w skrzeszenie Polskiego Ducha Narodowego a modlac sie pracowac w tym kierunku wspolnie.

 5. Ale dlaczego? said

  Bojkot produktów żydowskich to jedno.
  Do dodatkowo należy wspierać polską gospodarkę.
  Kupować, jeśli tylko produkt polski jest dostępny i odpowiada nam jego jakość i cena jest do zaakceptowania, polskie produkty.
  To jest część, może nawet ważniejsza część obecnego patriotyzmu.
  Patriotyzm gospodarczy.
  Jeśli chcesz, by nasz kraj był silniejszy dobrobytem Polaków, mieć lepsze zarobki, zmniejszać patologie i budować przyszłość swoją i swych dzieci, to patriotyzm gospodarczy jest naszą powinnością.

  Osobiście znalazłem np. producentów polskich butów i ciuchów. Często są te produkty niedostępne w sprzedaży detalicznej w okolicy. Stąd ważne, że większość małych producentów polskich prowadzi sklepy internetowe ze swymi produktami. I ceny i jakość często są naprawdę konkurencyjne.

  Szukajcie, sprawdzajcie i bądźcie świadomymi konsumentami myślącymi o przyszłości.
  Niewiele możemy zrobić, ale głosując swymi pieniędzmi naprawdę wpływamy na polską gospodarkę.
  Bo od 30 lat następuje likwidacja polskiej gospodarki. Coraz więcej rynku przejmowane jest przez zagraniczne firmy, a polskie upadają. Cały czas.

  Choć wiem, że to wołanie na puszczy…

 6. Kura domowa said

  często się zdarza w marketach że jak idę kupić owoce południowe,np. mandarynki, to wisi plakietka o kraju pochodzenia. I tak, w skrzyni leżą owe mandarynki, a na plakietce stoi: kraj pochodzenia: Maroko, Hiszpania, Izrael.

 7. Kura domowa said

  Wszelkie warzywa kupuje w malych kioskach, mięso, jak mam czas w polskich małych sklepikach, niestety chemie w marketach. Równiez patrzę na kody kreskowe ale jak wspomniala P. Andzia, kody kreskowe są mylne.
  W Lidlu jest marka Pilos. Wiele produktów jest polskich. Ale ostatnio kupiłam ser kozi Pilos a tam stoi jak byk Fabrique en France.

 8. JerzyS said

  Jeżeli produkt obcy ma podobną cenę jak Polski, to musi być gorszy , bo koszty produkcji (płace) są tam kilkakrotnie wyższe.Jeśli mleko do przetworzenia do Sanoka pielgrzymuje z Niemiec, to płacimy za droższy i gorszy surowiec i za jego pielgrzymkę.

  Lepper twierdził, że Polska importuje zboże, a rząd , ze nie, ale jak rozsypał importowane zboże, to się okazało , że popełnił przestępstwo. Jak można rozsypać coś, co jak rząd twierdzi nie istnieje?

 9. JerzyS said

  Pielgrzymka – podróż podjęta z pobudek religijnych , ideologicznych a nie ekonomicznych!

 10. ojojoj said

  Jest taka aplikacja na tel. komorkowe o nazwie „pola”. Po zeskenowaniu kodu z produktu pokazuje czy produkt jest wytwarzany lokalnie w Polsce. Applikacja tez pokazuje produkty firm podszywajacych sie pod polskie. Podobno za aplikacja stoi jeden z uniwersytetow w Polsce.

 11. lopek said

  Od czegoś hartowanie samodyscypliny trzeba zacząć – a to jest dobry początek. Ponadto – znając nienawiść Izraela do Polaków – to oni tutaj nigdy nie dostarczą towaru w dobrym gatunku. Nie zdziwiłbym się – gdyby oni w tych swoich kibucach mieli specjalne plantacje dla Polaków – nafaszerowane do granic chemią.
  Wniosek?
  Dbasz o zdrowie i higienę szeroko pojętą – nie kupuj nic z kodem kreskowym – 729.

 12. Vis said

  Nie zapominajmy o niekupowaniu także produktów z usraela
  @9
  Pola,bardzo dobra aplikacja

 13. PISKORZ said

  re 10 Kolega kupił coś kilka x u żydów w stolicy..Mają sklep przy synagodze..Ceny przystępne, biorą każdą walutę, karty nie wchodzą w rachubę..Mówił mi, że to wszystko /koszerne naturalnie/..smakowo super.!! ps Jak oni to robią…zachorowalność na raka w Iz. b. mała..

 14. Olo said

  Bojkot żydowskich produktów w Polsce należy rozpocząć od ich głównego produktu czyli żydo-banderowskiego reżimu PiS, skłądającego się z żydówek w rodzaju Rafalska, Czerwińska, etc. czy żydów typu Morawiecki, Ardanowski, etc. Nie głosować, nie popierać, bojkotować żydo-banderowskie i frankijskie ścierwo!

 15. Olo said

  A jeśli chodzi o produkty korporacji, to należy bojkotować wszystko jak leci, a najlepiej w ogóle nie kupować w sklepach wielkopłaszczyznowych i swoją dietę ograniczyc do niezbędnego minimum, czyli warzyw, owoców i nabiału bezposrednio od rolnika. Nawet chleb można samemu wypiekać. Co z tego, że produkt może być niby francuski, niemiecki czy nawet polski, jeśli stoi za nim ten sam francuskojęzyczny, niemieckojęzyczny czy polskojęzyczny żyd. I nie chodzi tu tylko o bojkot ekonomiczny, ale przede wszystkim o unikanie żydowskiej trucizny, która pod postacią różnych ulepszaczy czy konserwantów jest obecna w prawie każdym produkcie długoterminowym.

 16. narozniak said

  cholercia, Mobilis ciężko bojkotować. W komunikacji miejskiej dostają kasę za wozokilometr, więc nawet jeśli ich wozy będą świeciły pustkami to im to nic nie szkodzi. O komunikację podmiejską już się zatroszczyła władza wprowadzając program przywracanie połączeń PKSowych, a którego to programu znaczącym(o ile nie głównym) beneficjentem będzie właśnie Mobilis.
  Ciekaw jestem czy Żabka w końcu została właścicielem pakietu mniejszościowego SuperPharm’y, miała być taka transakcja, ale jakoś nie mogłem znaleźć potwierdzenia.

 17. Dziadzius said

  Zeby tylko Bog dal Polakom na tyle rozumu i odwagi zeby zaczeli to bojkotownie.
  To nie wazne czy ono bedzie sukcesem czy nie- ale wazne bedzie ze Polak bedzie mial okazje po raz pierwszy chyba od Statutu Kaliskiego [1264] stanac na swoje tylne nogi .
  Nie liczmy ze Izrael i ich handel upadnie ale liczmy ze wszyscy razem choc jedna HANDLOWA CEGIELKE WYBIJEMY Z ICHNEGO pienieznego muru!
  KROPLA DO KROPLI KAMIEN DRAZY!!
  Jezeli ktos z czytelnikow wie czy ten kod 7 29 jest kodem swiatowy czy tylko Polskim?? Jezeli swiatowy to przesylac to po swiecie. Jeżeli tylko POLSKI to może by ktos wykryl takie kody dla innych Kraji i tu podal.
  Jest nas chyba blisko 60 miljonow to cos my mozemy zrobic —-chocby tylko poprobowac czy możemy!!!!

  36 punktów wchodzących w skład Statutu kaliskiego
  „ # Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem.
  1. Kiedy chrześcijanin pozywa na żyda o zastaw, żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął, wtedy żyd przysięgą się uwolni.
  2. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd teraz żąda, żyd przysięgą dowód złoży.
  3. Kiedy żyd, nie mając świadków, utrzymuje, że chrześcijanin zastaw wypożyczył, chrześcijanin się odprzysięże.
  4. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych wolno żydom wszystko brać w zastaw.
  5. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się odprzysięże, że o kradzieży nie wiedział, a chrześcijanin winien mu kapitał na zastaw ten wypożyczony z procentem zapłacić.
  6. Kiedy zastaw chrześcijanina przez ogień lub kradzież u żyda zginie, żyd od nalegającego chrześcijanina przysięgą się uwolni.
  7. Żydzi w sporach swoich (tj. między sobą) wyłączeni są spod sądów miejskich; zostają pod opieką króla lub wojewody.
  8. Za zranienie żyda słuszna kara i koszta kuracji.
  9. Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata majątku.
  10. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju.
  11. Żydzi ceł większych od mieszczan nie płacą.
  12. Od przewożonych zmarłych nic nie płacą.
  13. Chrześcijanin niszczący cmentarz oprócz kary zwyczajnej majątek traci.
  14. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską odda wojewodzie dwa funty pieprzu.
  15. Gdy żyd u swojego sędziego ulegnie karze, która się „wandel” nazywa, zapłaci mu funt pieprzu. (Wandel – wina pieniężna.)
  16. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego zapozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczajną, gdy się trzeci raz nie stawi, zapłaci karę stosunkowo wyższą.
  17. Za zranienie żyda żyd płaci karę zwyczajną.
  18. Przysięga na dziesięć przykazań nie powinna być żydowi naznaczoną, tylko o wartość przechodzącą szacunek 50 grzywien srebra, a w mniejszych rzeczach przed szkołą przysięgać będzie.
  19. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda, my żydom damy przeciw podejrzanym prawną opiekę.
  20. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcijanin będzie karany podług prawa ziemskiego.
  21. Sędzia żydowski żadnej sprawy przed sąd nie wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony spowodowany nie będzie.
  22. Gdy chrześcijanin odbierze dany żydowi zastaw, a procentu nie zapłaci w ciągu miesiąca, przybywa procent od procentu.
  23. U żyda nikt na kwaterze być nie ma.
  24. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniądze na dobra nieruchome.
  25. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kradzież uważane będzie.
  26. Zastaw gdy rok i dzień u żyda pozostaje, staje się jego własnością.
  27. W dnie świąt swoich żydzi nie mogą być przymuszani do oddawania zastawu.
  28. Zastawy od nich gwałtem biorący ściągnie na siebie karę.
  29. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi chrześcijańskiej.
  30. Występki żydów w ich szkołach sądzone być mają.
  31. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej żądać może oddania długu z należnym procentem.
  32. Konie żydzi w zastaw tylko we dnie brać mogą.
  33. Mincarzom nie wolno chwytać żydów pod pretekstem, że fałszują pieniądze.
  34. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc dać winni pod karą 30 szelągów.
  35. Wolno jest żydom wszystkie towary kupować, chleba i innych żywności dotykać się.

 18. AJWAJ said

  TE KALISKIE TRAKTATY dowodze ze mieszkancy POLIN POLONUSY to banda DURNIOW. ZYD PRZYYBLEDA W POLIN CHAZAR chasal po POLIN robil co chcial BYL WOLNY!! A POLAK RODZIMY CHLOP BYL NIEWOLNIKIEM przypisanym do PANA PLEBANA i arendarza tez ZYDA. TOZ TO KRAJ kompletnyych DURNIoW PAJACOW niestety widac to i dzisiaj na KAZDYM KROKU!! BYBY POLIN BYBY!!

 19. Kto faktycznie rządzi w USA i Światem ? said

  Na powyższe pytanie odpowiada syn Stalina, który osobiście słyszał opinie Rokefelera na ten temat:

  Сын Сталина о Рокфеллере и советской элите 1968 года:

 20. Antares said

  #Dziadziuś i Ajwaj
  Z tymi statutami to fałszywka. Jakoś nie chce mi się wierzyć aby chrześcijański władca jakim był Bolesław Pobożny mógł napisać coś takiego. Trzeba by było sobie wtedy zadać pytanie co wtedy robił Kościół katolicki, a jeżeli wtedy nic nie zrobił to po co na był potrzebny. Temat był już poruszany na Gajówce.

  https://marucha.wordpress.com/2017/01/05/o-falszywce-tzw-przywilejow-zydowskich/

 21. Marucha said

  Te wszystkie osławione „żydowskie przywileje” to fałszywki.
  Nie ma żadnych zachowanych oryginałów ani nawet wiarygodnych kopii.

  Zamieściłem kiedyś o tym doskonały artykuł:
  >https://marucha.wordpress.com/2017/01/05/o-falszywce-tzw-przywilejow-zydowskich/

  Pan Ajwaj go czytał? Dziadziuś czytał? Ktoś w ogóle go czytał? Podał dalej? Wrzucił na inne forum?

  Dlaczego tak łatwo dajemy wiarę kłamstwom? Dlaczego nie zastanowimy się, czy jest możliwe, aby chrześcijańscy władcy w tak niesprawiedliwy sposób traktowali chrześcijańskich poddanych?

 22. Marucha said

  Widzę, że p. Antares mnie uprzedził z dementi.

 23. Plausi said

  Niezły komentarz

  @19, Kto faktycznie rządzi w USA i Światem ?

  do zjawiska, o jakim wiele się tu mówi.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  David Rockefeller był jednym z ważniejszych reprezentantów i kontrolerów MWF i często są cytowane jego soczyste poglądy, będęce nierzadko kwintesencją zjawisk i zbrodni, jak choćby:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

 24. Przysłuchajcie się wyjaśnieniu jak wygląda MECHANIZM panoszenia się w USA żydowskiej mafia IPAC !!! said

  „Rep Ilhan Omar tells the truth about pro-Israel AIPAC and gets smeared.” :

 25. 2 Przysłuchajcie się wyjaśnieniu jak wygląda MECHANIZM panoszenia się w USA żydowskiej mafia IPAC ! said

  „Rep Ilhan Omar tells the truth about pro-Israel AIPAC and gets smeared.” :

 26. Zbyszko said

  Generalnie to trzeba w tym bojkocie wspierać POLSKICH rolników. Trzeba ruszyć dupę i samemu pojechać na wieś, gdzie jeszcze czasami zdarzy się znaleźć uczciwego, pełnego pokory mądrego (nie ogłupionego okupacyjną „antykomunistyczną” propagandą, unijnymi „zachętami”/szykanami) patriotycznego rolnika.

  Nie wiem na ile to jest możliwe, skoro polscy indywidualni rolnicy, wywyższeni za PRL-u z przedwojennych pańszczyźnianych przez całe stulecia niewolników, służących (do wszelkiego wykorzystania) u panów, wywyższeni do podmiotu samemu decydującego o sobie, mogącego kształcić za darmo swoje dzieci w państwowych uczelniach, wywyższeni do podmiotu który za tego PRL-u pobudował własne murowane zbudowania gospodarcze, domy jedno i wielorodzinne, który pokupił maszyny rolnicze itd, itp… i wykazał się tragiczną w skutkach tą zbiorową „mądrością” życiową i narodową, skrajną głupotą, biorąc udział najpierw w sabotowaniu tego wszystkiego (np poprzez dopuszczenie i czynny udział, razem z opozycyjnymi sabotażystami w niszczeniu np nowych pobudowanych przez Gierka PGR-ów – tuczarni trzody chlewnej, czy zakopywaniu w ziemi celowo zniszczonych np w czasie magazynowania różnych produktów spożywczych, co wszystko razem przyczyniło się do pustych półek w sklepach, które miały obalić Gierka i tych rolników razem z nim), by w końcu założyć Solidarność wiejską i dobić swoim udziałem tego Gierka w puczu wojskowym.
  Sam miałem okazję poznać taką pychę rolników (i nie tylko).

  Więc obawiam się, że będzie bardzo trudno znaleźć mądrego, uczciwego, pełnego pokory i tej mądrości narodowej niedobitka – rolnika indywidualnego, który nie poszedł za tą unijną „antykomunistyczną” propagandą i nie zaprzestał zdrowej produkcji rolnej (i sprzedał swoją ziemię Agencji Rynku Rolnego która skupuje ziemię dla okupantów Polski), nie poszedł w kiszonki (które powodują że krowy chorują i muszą być faszerowane antybiotykami), nie kupił od Monsanto „lepszego” bardziej wydajnego zboża (które już teraz musi kupować każdego roku, bo nasiona kiełkują tylko w pierwszym pokoleniu a organizm to GMO traktuje jak truciznę i reaguje najpierw alergiami a potem rakiem)…. może starczy, bo i tak wszyscy wiemy, że można by jeszcze tak długo wypisywać….

  W każdym bądź razie, jest to trudna droga, bo nawet jeżeli będziemy bojkotować kod 729, to i tak zgodnie z zasadą „nasza partia przegrała, ale i tak my rządzimy” dostaniemy to w innym opakowaniu.

  Nie ma więc innej rady, jak tylko i wyłącznie zamiast „świętować” w galeriach handlowych, pojechać na wieś i kupować bezpośrednio od kury która chodzi po polu, od krowy która pasie się na pastwisku (a zimą dostaje siano ze stodoły a nie z plastikowego bala) a ziarno prosto z pola i to nie już żadna pszenica (bo to nie nadaje się nawet jako pasza) tylko starą odmianę orkiszu itd…

  Ale po pierwsze już teraz podobno nie wolno niczego hodować na własną rękę. Słyszałem, że jak ktoś ma krowy, to już nie może mieć kur itd…
  I po drugie, skąd weźmiemy uczciwego rolnika, który jak powie, że jest to stara odmiana orkiszu, to na pewno kupimy starą odmianę orkiszu…

  Próbować trzeba

 27. Kapsel said

  – Nie mogę znieść tej retoryki ratowania Żydów przez Polaków – powiedział prof. Paweł Śpiewak, dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego w rozmowie z Piotrem Najsztubem w radiu TOK FM

  https://dzienniknarodowy.pl/moge-zania-zydow-polakow-polacy-zabili-30-tysiecy-zydow-mowi-dyrektor-zih/

 28. Kapsel said

  Pijany Polak z nożem w ręku zaatakował żydowską wycieczkę i został postrzelony przez izraelskiego ochroniarza – bezczelna manipulacja “Times of Israel”

  https://dzienniknarodowy.pl/pijany-polak-nozem-reku-zaatakowal-zydowska-wycieczke-zostal-postrzelony-izraelskiego-ochroniarza/

 29. Zbyszko said

  Dziadziuś @17 „jest nas podobno 60 mln”… to jest już dawno nieprawda. Znaczna część Polaków za granicą np w Anglii jest juz bardziej angielska niż polska. Polska kojarzy im się nie z Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski a z syfem z którego wyjeżdżali (a do którego sami się przyczynili, swoją nieprawdopodobnie tragiczną głupotą) a ponadto ci którzy zostali w Starym Kraju są na wszelkie możliwe sposoby eksterminowani, począwszy od indoktrynacji rolników (by produkowali trucizny) po porywanie polskich dzieci w dziesiątkach tysięcy rocznie (co cała zadowolona z „odzyskania” wolności reszta ma w dupie). Współczynnik dzietności na poziomie 1,23 od wielu, wielu już lat także robi swoje.
  Niektórzy szacują że jest nas Polaków w Polsce już ok 25mln (a może i nawet mniej) czyli tyle ile po II wojnie. Obecnie gdzie tylko się kopnie, tam Ukrainiec. W hipermarkecie na kasie, jako porządkowy na parkingu przed restauracją, jako pomocnik kelnera ale i kelner w tej restauracji, pracownik magazynu, budowlaniec, itd., zdarza się że cała załoga w polskich (i pewnie niepolskich) zakładach pracy (tych juz trochę większych, ale i mniejszych jak np polscy potentaci w przemyśle spożywczym) jest już ukraińska, bo Polak – kapitalista szczególnie ten który produkuje dla korporacji sięga już szczytów kapitalistycznej pychy i draństwa, że polscy pracownicy nie wytrzymują piętna niewolniczego wyzysku (sami chcieliśmy kapitalizm).
  Jak wiemy nie tylko Ukraińcy są sprowadzani do Polski bo także wiele, wiele innych egzotycznych nacji.
  Ciekawe kiedy w nasze Święta Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy wyjdą na ulice i zaczną się awanturować, że im przeszkadzają np bicia dzwonów, śpiewy dochodzące z kościołów, procesje dookoła kościoła czy procesja Bożego Ciała…
  Czy mamy jakieś inne wyjście jak tylko i wyłącznie zwrócić się do naszej Królowej – Matki Boskiej Królowej Polski?

 30. re/19 – „У него погоны генерал-полковника. А ни одного сына Сталина (родных, приемного или внебрачного) такого звания не было!”

  „это В.М.Жухрай, а не сын Сталина. ”

  https://cont.ws/@us2016sr/415742

 31. andzia said

  Tu o akcji bojkotowej:https://www.youtube.com/watch?v=lhTpyHTp-YA

 32. RomanK said

  ad26…Zbyszko…stul glupi pysk cymbale….naucz sie troche historii polskiej wsi durniu….a nie pieprz, jak potluczny walcem gnidal…..
  Komuna postawila na nog „kulakow”:-))) obowizkowymi dostawami i nagnala fornali do PGRow:-)))) a po przeszkoleniu na wykladowcow na Poitechniki:-)))i UNiwersytety:-))))
  PRL zerowal n chlopskim pocie i krwi…glupi butzu…..

 33. NICK said

  Zbyszko.
  Radzę nie polemizować z powyższym… .
  Pan już dawno wie dlaczego, nieprawdaż?

  Polska wieś, znaczy rolnictwo, poprawiała demografię; posłała do miast dzieci, wykształciła i wyżywiła je a sama się wymurowała.
  To tak w telegraficznym skrócie.
  Sam teksańczyk z tego pochodzi.
  A teraz pluje ścierwo. Chyba na siebie-dobrze i PRL-źle.

 34. RomanK said

  Scierwo …..psihooyu to cie urodzilo…. Wiesz bucu …jak sie murowalo??? przy pomocy PRL..????KWMacie,.,,, , .do ksiezyca pustaki robilo…..na domy i obory…. z motocykli maszyny rolnicze.
  CO ty bucu o tym wiesz….Tak ja z tego….SSynu i do dzis to wylazi z krzyzy ,kolan…i rak….
  Majac 12 lat kosilem zboze z matula….a tys co kosil majac 12 lat??????Wszarzu squrwialy….

  ——
  Panie Romanie, proszę o spokój…
  Co by Pan nie sądził o PRL, w PRL się budowało, a w III RP wyprzedawało za napiwki.
  Admin

 35. RomanK said

  Panie Gajowy….dobrze pan wie ,kto to byl PRL…kto go budowal i KTO go sprzedal…..i Kto sie na tym oblowil….solidnie oblowil….
  I kto go gloryfikuje za wlasnie te dokonania…..ze niby to IIIPR to nie to co PRL???? Pan rzeczywiscie w to wierzy ,czy rznie glupa????

  I taki SSyn jeden z drugi bedzie od scierwa wyzywal….. yebany pachaty spedalony pomiot.

  ——-
  Panie Romanie, PRL budowało wielu uczciwych Polaków dla innych Polaków.
  A obłowili się nie ci, co budowali.
  Nie ma co gloryfikować, wystarczy oddać sprawiedliwość.
  Admin

 36. NICK said

  Pan musi zrozumieć, Romanie. że nikt normalny normalnie Pana nie zrozumie.
  Upadla Pan siebie i Solidarność, jeżeli spostrzeżemy tam zryw autentyczny a nie autentycznie sterowany.
  Działa Pan na szkodę resztek Polski współczesnej.
  Na resztki Polskiej Racji Stanu.
  O Bogu i Najświętszej Panience nie wspomnę.

  Gdybym zaś kiedyś Panu zaczął wspominać to byś WYŁ!!!

  Zrozumiano?

  Póki co, na razie, Interwencja Boga Mamy, Zbawicielki nie jest tobie potrzebna.

  Nawet nie chcę.

  PSICHUJU.

 37. Dziadzius said

  @29 Zbyszko…
  Moze ma Pan w tym pewna racje, ze juz nie ma na swiecie az tylu Polakow [38+miljonow w Polsce i 20+ miljonow na emigracji] — bo byc Polakiem to nie jest i nie bylo kwestia urodzenia ale kwestia Dzialania. Przy takim opisie ‚patriotyzmu’ wielu urodzonych do Narodu Polskiego nigdy nie doroslo do tego „patriotyzmu”. Ale to nasza wina, bo my jakos stwiamy te ’30 srebrnikow’ jako cel zycia i zapominamy gdzie korzenie gdzie przodkowie a patrzymy za kabza.

 38. Dziadzius said

  Panie Gajowy – widac ze mam jakis problem z podwaniem mego „post” na gajowke. Tak okolo godziny 21: 50 ? [ czas Polski] podalem te tu ponizej zalaczone pismo — nie zostalo wyswietlone.
  Po 5 minutach powtorzylem – nie zostalo wyswietlone.
  Potem podalem nowe pismo pod numer 37 o 21:01:11 i ono zostalo natychmiast wyswietlone . Cos musze zle robic???
  Podaje to ‚no niby oryginalne” pismo jeszcze raz z tym ze moze tak byc ze te poprzednie dwa tez sie ukaza . Prosze je skasowac a zatrzymac to tu z pamieciu przepisane. Dzieki.

  @ 17 Dziadzius-@18 Ajwaj-@20 Antares -@ 21 Marucha
  Mea Culpa.
  Ja kilka lat temu dostalem od kogos ten odpis Statutu Kaliskiego i z wiara jego autentycznosci zatrzymalem go w moich szpargalach- ale teraz widac ze to fuszerka.
  Na wikipedii >http://pl.wikipedia.org/wiki/Statut kaliki < znalazlem odpis tego falszywego statutu ale tam jest notatka ze niejaki pan "Romuald Jan Hube, napisal w artykule ,"Przywilej zydowski Boleslawa i jego potwierdzenie" ze ta 36 punktowa wersja dokumentu zostala sfalszowana w czasach Kazimierza Jagiellonczyka."
  Poszukalem i znalazlem w pismach **BIBLOTEKA WARSZAWSKA** tom I -1880 na stronach 426-442 caly artykul Pana Hube pod tytulem " Przywilej zydowski Boleslawa i jego Potwierdzenia przez R….."
  Dzieki

  —————
  Panie Dziadziuś, wszystkie kopie, jakie Pan wrzucił do gajówki, z powodów znanych WordPressowi zostały wstępnie sklasyfikowane jako spam.
  Dlatego się nie ukazały w pierwszej chwili.
  Admin

 39. Boydar said

  Kluczowa dla zbudowania ramki wydaje się wypowiedź Pana Gajowego (34) – „… co by Pan nie sądził o PRL, w PRL się budowało …”.

  I to jest prawda, i tak było. „W PRL” ! Bo budowali ludzie, nie PRL. Tym ludziom ów PRL PO-ZWO-LIŁ, na budowanie. Było mu to NIEZBĘDNE do realizacji imperatywu Moskwy – „macie towarzysze dostarczyć na rynek RWPG (i UW) to, to, i to, w takiej to a takiej ilości i jakości. A spróbujcie nie.

  No więc w tym czasie nie było innej metody jak pozwolić budować, uczyć, utrzymać w spokoju, nieszczególnie interesować się w co wierzą roboludki.

  I to była funkcja „państwa”. Pod spodem i obok, różne inne narośle realizowały na nas swoje funkcje. Państwo nie było zainteresowane ingerencją, z powodów różnych, przeważnie lożowych, rodzinnych, gminnych i ch. wi jakich jeszcze. Ale nie tylko ch. , są tacy co wiedzą znacznie więcej.

  Bądźmy trzeźwi i rozsądni, oraz duzi.

 40. RomanK said

  Panie Gajowy..w PRL sie budowalo…w Gwinei Bissau tez sie buduje….
  Poogada pan dzis budowanie PRL…zobaczy pan te PGRy, SKR y. WOPRy…straszy do dzis….to te materialy mogli uzyc rolnicy..i ta ziemie ,jaka niszczyli w tych kibutzach…. budowalo sie …po co????? Komu???? za czyje????

 41. Marucha said

  Re 40:
  To, co zbudowano w PRL (nie tylko PGR-y) do dziś się jeszcze wyprzedaje „inwestorom” z zagranicy. A swego czasu dawało to zatrudnienie setkom tysięcy ludzi i ich rodzinom. Wiele wyrobów szło na eksport.
  Co III RP zbudowała? Akwaparki i ścieżki rowerowe?
  Co III RP eksportuje? Gówno. Nawet eksport żywności przejęli rzydzi.
  Gdzie są teraz miejsca pracy? Za granicą.

  Owszem, PGR-y straszą… bo je celowo zniszczono, tak jak celowo zniszczono wspaniały Iglopol. Ludzi wysłano na bezrobocie, a budynki niszczeją, CELOWO.

 42. NICK said

  Detroit rozpada się szybciej niż PGR-y, budynki znaczy.

 43. JO said

  ad.40.41.
  Bez rozumienia tego co stalo sie w PRL nie mamy mozliwosci wyjsc z impasu w jakim sie znajdujemy w PRL BIS.

  Obie formy sa tylko li przejsciowymi I tak jak w PRL nie budowano a PRZEBUDOWYWANO tak I w PRL BIS PRZEBUDOWYWUJE SIE tak infrastructure jak I poprzez nia spoleczenstwo.

  To co widzi Pan Gajowy jako osiagniecia w PRL: PGR, Iglopol, Energetyka, kopalnie I fabryki samochodow, etc, etc ..slylo do przebudowania spoleczenstwa etyki materializmem socjalistycznym by osiagnac czlowieka liberalnego, ktorm Zydzi osiagneli PRL BIS bez bulu dla nich.

  Teraz majac czlowieka liberalnego w Polsce, ktorego w Gajowce nazywa sie gownopolakiem, takim kims w rodzaju ze wzgledu na uzywanie.. jakim byl chloporobotnik za PRL , dzis w PRL BIS dokonuje sie „gownopolakow” transformacji na czlowieka NOWO – Nowego Porzadku Swiata, gdzie rasowego Polaka genetycznego ma sie zlasowac nie tylko umyslowo do kranca debilizmu I sodomizmu ale I zlasowac genetycznie poprzez mixowanie z innymi rasami.

  Polakow ma nie byc.

  Szkoda, ze Pan Gajowy widzac urywek, upiera sie w temacie osiagniec PRL, ktore nie mozna rozpatrywac li tylko poprzez widzenie malego fragment odcinka jakm bylo to „przejsciowe” „panstwo” – bo przeciez to byla li tylko atrapa.

  I to dlatego, Pan Roman K ma zupelna racje a Pan Gajowy nie.

 44. JO said

  Panie Romanie, PRL budowało wielu uczciwych Polaków dla innych Polaków.
  A obłowili się nie ci, co budowali.
  Nie ma co gloryfikować, wystarczy oddać sprawiedliwość.
  Admin

  To co Pan Gajowy napisal jest faktem I sprawiedliwie jest mowic o wielkim wysilku pokolenia, ktore „busowalo” PRL.

  By jednak Sprawiedliwosci stalo sie zadosc, to trzeba podkreslac, ze to wlasnie to pokolenie upadalo etycznie w tym samym czasie jego wielkiego wysilku fizucznego I materialistyczno-umyslowego.

  Trzeba podkreslic , ze to wlasnie pokolenie/a utracilo wiare bo bez sprzeciwu przyjelo posoborowa doktryne, Msze Swieta niezauwazywszy, ze depce Swieta Tradycje, ktora byla of zawsze sercem polskosci.

  To nie tylko smutne ale I wielki dramat w szczegonosci dla mlodego pokolenia, i pokolen tych co urodzilo sie po 1968 roku, ktore nie ma szans na rozpoznanie w swojej pamieci prawdziwej Polski a jedynie moze ja wskrzeszac poprzez wskrzeszenie w sobie milosci do Swietej Tradycji – Mszy Trydenckiej I calej pelnej doktryny Swietego Kosciola Katolickiego przedsoborowego.

  Ja pamietam pokolenie ktore lyknelo posoborowie oglaszajac, ze „taka wlasnie jest nasza wiara”. Kiedys wspominalem Pana Orlika , mojego nauczyciela I wychowawce. Wspanialy przedwojenny nauczyciel, ktory „lyknal” posoborowie upewniajac dzieciece oczy mlodego JO, ze to wlasnie jest Swieta Tradycja , Kosciol Katolicki I Kultura Polska..

  To wlasnie wy, wasze Ojcow moich pokolenie to zrobilo.

 45. NICK said

  KACZE ŁBY W KACZYM DOLE, ZAISTE.
  Trza mieć i inteligencję a więcej tupetu.

  Niech sobie drugi z pierwszym fałdófff przysiędzie i powróci do wszystkich artykułów PRL oceniających, gajówkowych artykułów.

  Polemizować z….., no właśnie. Kaczuszki.

  [kaczy dół to nie gospodarstwo rybne, P. Bogusz ani dół z wapnem ani „Kaczyńscy”]

  https://www.google.com/search?q=kaczka+obrazy&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwjxgMrQtP_gAhXZisMKHTCrCRoQsAR6BAgGEAE&biw=1298&bih=752#imgrc=QIXUsfRSc4ES5M:

Sorry, the comment form is closed at this time.