Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polacka mentalność wybija niczym szambo

Posted by Marucha w dniu 2020-01-15 (Środa)

Jestem już i zmęczony i nieźle wkurwiony wysłuchiwaniem mantry, „Putin kłamie” – co ma miejsce nie tylko w mediach głównego ścieku, ale i nawet w gajówce.

Nikt, mimo licznych pytań zadawanych przez różne osoby, nie potrafi wykazać, GDZIE konkretnie prezydent Putin kłamie i w jaki sposób.
NIKT.
Odpowiedzią jest jedynie powtórzenie bełkotu i zero faktów. Nie będę tu podawał, kto w takim bełkocie celuje.

Otóż niech obrażone Polactwo sobie wbije do mózgownic: na wszystko, co mówi Putin, są papiery. Starannie przechowywane w ichnich archiwach i sejfach. A Polactwo jako kontrargument ma jedynie święte oburzenie i pokrzykiwania, których świat już i tak nie chce słuchać – oraz jakieś pokątne, żałosne popierdywania, że  „ruskie wszystko fałszują”, które dowodzą kompletnej bezradności.

Chciało się kopać z koniem?

Koń przez długi czas nie reagował. Miarkę przebrała rezolucja Parlamentu Europejskiego w Strasburgu (PACE), która właściwie zrównała hitlerowskie Niemcy z ZSRR, a na której sformułowanie i ogłoszenie decydujący bodaj wpływ miała Polska.

No i koń w końcu kopnął. Boleśnie. Prosto w jaja. Nie pozostawiając żadnej możliwości obrony – bo albo mamy uznać Lipskiego za antysemitę, albo bronić antysemity. Oba warianty są fatalne. Jedyne co Polactwu pozostało to godne politowania zaprzeczanie udokumentowanym faktom i zupełnie rozpaczliwe przekonywanie, że Rosjanie fałszują dokumenty. Skazane na powodzenie…

I to nie będzie ostatnie kopnięcie. Państwo i naród ciężko zapłacą za swą podłość i głupotę.

Różne miarki?

Polactwo uważa za normalne, gdy „polskie” władze serwują skretyniałemu narodowi ewidentne kłamstwa – że Rosjanie „zmusili” polskiego Tupolewa do lądowania pod Smoleńskiem, że Rosjanie napadli (i to wielokrotnie!) na Ukrainę, że podbili Krym przelewając krew, że szykują się do napaści na Polskę, że to ZSRR napadł na Polskę w 1920 roku. Wreszcie – trzymajcie mnie! – ze to Rosja wielokrotnie odrzucała pojednawcze, przyjazne gesty ze strony Polski….

Polactwo tylko się oblizuje, gdy nasz „największy sojusznik” sra im rzadkim gównem prosto na talerze – gdy popiera bezczelne żądania żydowskie, gdy poniewiera polskim ustawodawstwem, gdy przysyła na ambasadora osobę, której nigdzie indzie nie ośmieliłby się przysłać, gdy wciska nam potwornie drogi i bezużyteczny sprzęt wojskowy, gdy jego żołdactwo może bezkarnie się panoszyć w Polsce, gdy oficjalnie głosi narrację o „polskich obozach zagłady”.

I dopiero (przyznajemy, ostra) wypowiedź prezydenta Putina obudziła w tych zasranych ratlerkach bojowego ducha.

A co, może miał interpretować historię na korzyść wrogiej mu Polski?

Gajowy Marucha

 

 

Komentarzy 90 do “Polacka mentalność wybija niczym szambo”

 1. Ktoś said

  „Oto co powiedział o naszym KRAJU wiecznie pijany premier Wielkiej Brytanii w 1945 roku, w Jałcie.
  Z tego wynika, że się Nas obawiają.

  ***********************

  „(Polityka) „Oddanie Polski Stalinowi jest konieczne, jeżeli ani niemieccy, austriaccy i rosyjscy zaborcy ani kościół katolicki nie byli w stanie zatrzeć w tym narodzie pamięci o ich dawnym imperium i jego potędze, to ostatnią nadzieją na to jest komunizm.

  Ten naród musi zostać ujarzmiony, aby do tego doszło musi zapomnieć o tym, jakim mocarstwem był w czasach przed Chrystusem”.

  ~ Winston Churchill (premier Wielkiej Brytanii podczas Konferencji w Jałcie, rok 1945).

 2. Birton said

  Są jeszcze normalni Polacy, Panie Gajowy Marucha, i nie jest tak mało; wszystko o czym Pan pisze to zasługa in minus żydowskich, antypolskich, banderowskich rządów osadzonych u nas podstępem w 1989 roku i ich mediów, także KK ; rozumiem, że jest Pan rozgoryczony, ale nie zrezygnowany, jak także .

 3. Adrem said

  Tak są zaprogramowani przez telewizornie i nie tylko.
  Obóz pracy Polin w ten sposób może działać.
  Nawet jak już harują za ” miskę ryżu” , to i tak nie zauważają prawdziwych wrogów.

  Trzeba zabrać piwo i telewizory.
  Może chociaż część się obudzi.

 4. NyndrO said

  Przynajmniej pojawiła się szansa na BAN. Tak czekałem, kiedy Pan coś takiego napisze. Przysięgam na komisję wenecką. Żarty żartami, ale jak takie sztuczki będą se żydki robić przy naszym przyzwolweniu (a jakże), to to już coraz bardziej jest po prostu walka o nasze życie. Bo widać, że doprowadzono putlera do pewnego stanu.

 5. s said

  Amen.

 6. Sołtys said

  Amen.

 7. Dejpanspokój said

  To nie było cudu nad Wisłą?

 8. Ważniejsze niż Putin jest zdrowie Polaków

  przynajmniej dla mnie:

  https://marucha.wordpress.com/2020/01/14/krotsze-zycie-wiecej-chorob/#comment-876520

 9. Kojak said

  Jesli sie mowi o zjawisku lub osobie dowolnie wybierajc tylko fragmenty ktore sobie kos upodobal A calkowicie omijajac inne to ta osoba klamie ! I NIc pan na to nie poradzi ani tego nie zmieni ! Putin nazwal Lipskiego swinia i bydlakim antysemickim ! Putin wybiorczo wyrwal tylko jakis fragment z zyciorysu a pominal calkowicie inny ! To ze Lipski ratowal Zydow co podkreslaja sAmi Zydzi l Nazwac w tej sytuacji LIpskiego swina i bydlakiEm antysemickim trzeba byc sowieckim skurwysynem i bydlakiem jak PUTIN !

 10. galicyja said

  Nie da się ukryć zidiocenia naszego narodu ale….Pańskie wpisy, komentarze świadczą o sympatii do tego Pana. Zdaje się Pan być jego adwokatem kiedykolwiek pojawią słowa krytyki wobec niego. Ale przecież naród rosyjski jest podobnie zażydzony jak nasz. Nie rozumiem skąd tyle optymizmu co do tego Pana. Celowo piszą wielką literą ponieważ jest prezydentem. Jednakże jest taką samą marionetką jak kundel duda i reszta. To wszystko to zydowskie rozgrywki ponad głowami ogłupionych narodów w celu ich ostatecznego zniszczenia. Sympatia po stronie Putina jest niepoważna delikatnie pisząc . Nie będę rozwodził się nad tezami pokroju, że ma sobowtóra itp. żydzi czy chazarzy jak zwał tak zwał przypuszczają atak totalny na resztkę tego zniszczonego kraju i używają swoich mapetów , również Putina.

 11. Rosyjski rząd podaje się do dymisji http://wpolsce.biz/rosyjski-rzad-podaje-sie-do-dymisji/

 12. jeszcze się raz wypowiem, muszę said

  „Tak są zaprogramowani przez telewizornie i nie tylko”

  A mnie najbardziej wkurwiło, że takie same brednie na temat wypowiedzi Putina powiedzieli ludzie z Konfederacji dokładnie Ruchu Narodowego, różni skinhedzi z NOPów i NIKLOTów, księża, a nawet kilku tępaków wypowiadających się na tym blogu czyli gajówce! Wszyscy już się sprzedali i komu tu ufać? KURWA!!!!

  „Wreszcie – trzymajcie mnie! – ze to Rosja wielokrotnie odrzucała pojednawcze, przyjazne gesty ze strony Polski….”

  Tak. Odwrotnie jest. To Polska odrzucała podaną przez Rosjan rękę. Czemu Polacy nie myślą, kurwa!?!?!

 13. lewarek.pl said

  Rosja, kontynuując tradycję ZSRR, ma własną interpretację historii II wojny światowej. Dla niej wojna zaczęła się 22 czerwca 1941 roku. Napaść na Polskę 1 i 17 września 1939 to nie początek wojny, tylko akt sprawiedliwości dziejowej, likwidujący problem istnienia „bękarta traktatu wersalskiego”. Putin ominął te dwie daty, przesuwając termin wybuchu II wojny światowej na 1938 rok. Tylko, po to, żeby temuż „bękartowi” przypisać odpowiedzialność za jej wybuch – na co wcześniej nie wpadł żaden historyk.
  Ale to nie znaczy, że skoro Putin i Rosja mają własną interpretację historii, to akurat musi to być jedyną i niewzruszalną prawdą. Bo, zwyczajnie, nie jest.
  A co nie jest prawdą, jest kłamstwem. Proste.

 14. Marucha said

  Re 1:
  Obawiali się. Kiedyś. Teraz z nas kpią w żywe oczy i poniewierają nami.
  Bolszewia nie zdołała nas skundlić. Dokonał tego w krótkim czasie uwielbiany przez polactfo Zachód.

  Re 7:
  Był. Matka Boska po raz chyba ostatni uratowała idiotów, którzy wszczęli burdę z Sowietami,.

  Re 9:
  Zajmij się Pan lepiej polską kupą gówna, hołotą która przez wiele lat obrażała Putina i zakłamywała naszą wspólną historię. Która w podzięce za ocalenie Krakowa ZBURZYŁA pomnik Koniewa. Która woli lizać dupę banderowcom, niż mieć bodaj poprawne stosunki z Rosją
  Teraz się polactfo dziwi, że Putin odwinął z grubej rury.
  Jeszcze, chuje, będziecie płakać krwawymi łzami!

  Re 10:
  Nie jestem niczyim adwokatem, bo nie biorę za to pieniędzy.
  Poza tym wypisuje Pan jakieś z dupy wzięte plotki.

 15. Marucha said

  Re 12:
  Aha, i to Pan zadecydował, która wersja historii jest prawdziwa, a która nie.

  PS. Wciąż czekam na KONKRETNE przykłady „kłamstw” Putina. a dostaję jakieś ogólniki. Najlepszy to to, że wersja rosyjska historii nie zgadza się z wersją żydowską (mylnie zwaną „polską”).

 16. Marek said

  „bo albo mamy uznać Lipskiego za antysemitę, albo bronić antysemity”
  ===
  Nie do końca jest, jak wyżej.
  Powtórzę się.
  Lipskiego można tłumaczyć, ponieważ nie powiedział niczego ponad to, o czym mówiono między dyplomatami w Europie w latach 30.
  Same żydy poprzez ruch syjonistyczny poszukiwały tzw miejsca osiedlenia: w Afryce, na Madagaskarze, w Palestynie.
  Syjoniści w porozumieniu z Hitlerem wysłali 50 tys żydów z Niemiec. Szkoda że nie więcej.
  Zapewne o tym mówił Lipski, i na miano antysemity, świni, swołoczy, itp nie zasługuje.
  Gdyby masowa migracja żydów powiodła się, co było ich celem i marzeniem, pomnik dla Hitlera same żydy budowałyby nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach Europy.
  Ale Hitlerowi na punkcie żydów odbiło totalnie, prawdopodobnie już później, gdy zapadały decyzje o ich likwidacji.
  W 1939 padły słowa Lipskiego, zakładamy, że prawdziwe. W innym kontekście, nie związanym z unicestwieniem żydów.
  I co one mają współnego z tzw holokaustem?
  Wielkie G.

  Moje uwagi nie są atakiem na wypowiedź Putina.
  Putin argumentował przeciwko równaniu odpowiedzialności Niemiec i ZSRR za wybuch 2WW. Miał prawo, ale słowa Lipskiego wg mnie źle ocenił.

 17. Piotr Podgórni said

  Przed wojna pańtwo nasze nazywało się Rzeczypospolita a nie polska. Pan putin nie oskarża isniejącej Rzeczypospolitej ale polskę, oskarża polaków a nie nas. My Polacy jesteśmy Polacami a nie polakami. Rządzą nami podający się za polaków oprawcy Polaców więc Putin czy Tramp grają do jednej bramki z tymi, którzy za tych polaków się poają a tą bramką jest to co nasze czyli Rzeczypospolita a nie polska. To jest jedno wielkie pranie mózgu. Nasz język jest ostatnią linią obrony.
  Co do Smoleńska to sprawcy się przyznali budując swym ofiarom masoński pomnik.

 18. galicyja said

  Jak widać poza prymitywnymi inwektywami nic Pan nie potrafi napisać. Jak zwykle w sytuacji jakiejś krytyki wobec Rosji czy pańskim rewelacji zachowuje się Pan jak poparzony i wyzywa wszystkich i wszystko od polactwa i temu podobnych. Czy pańskie „rewelacje” są jedyną prawdą i cała reszta to kłamstwa??Trochę pokory.Pozostali też dowartościowuje się wyzywając w każdy możliwy sposób Polaków. Trudno, trzeba się pogodzić z faktem, że jeśtesmy ogłupiani i straciliśmy jako naród instynkt samozachowawczy ale wyzywanie i wyklinanie nic nie pomoże. Niby pozuje Pan na tradycyjnego Katolika ale z tąką ilością wyzwisk i nienawiści raczej ustawia się Pan w jednym szeregu z plemieniem przebranem. Niby artykuły Bractwa Św. Piusa , Ruch Oporu ale nie jest to kompatybilne z tym co Pan robi, pisze . Jak widać to forum szczekaczy i nienawistników. Żałosne i godne politowania….Pdobna sytuacja ma miejsce na wolnej polsce gdzie również dziwnym trafem podobnie jak w innych Pana portalach Rosja odegra rolę wybawiciela. Co za brednie….

 19. Listwa said

  @ 18 galicyja

  Poziom Polaków dzisiejszych jest denny. A oni się mają za panów. Tragedia.

 20. jasiek z toronto said

  Re: Komentarze…

  W zasadzie, to gowno mnie obchodzi co powiedzial Putin, d. trump, czy a. merkel lub natanjahu…i nie zamierzam sie takimi (czy prawdziwymi czy falszywymi) wypowiedziami „rajcowac”, jesli u siebie w Domu (we wlasnej Ojczyznie) mam totalny polityczno-finansowy burdel z „gawiedzia” przed „telAwizyjnymi” zydowskimi rzygowinami, bo k..rwa wszystkim sie interesujemy, (co? gdzie? kiedy?), ale nie wlasnym „grajdolkiem”, ktorego wkrotce nas wszystkich pozbawia i wygnaja na poniewierke, a ci co pozostana bezgotowkowy system lichwiarski „zaczipuje”…
  Czy tego chcemy? Jesli nie, to polecam skoncentrowac sie na naszych polskich (jeszcze) sprawach, bo to one sa najwazniejsze. (a nie sprawy innych).
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Listwa said

  @ 9 Kojak

  Panie Kojak , nie było wtedy mowy co robił Lipski w czasie wojny. Była mowa o przyczynach rozpoczecia wojny. A one nie były z fusów. Do tego za sprawą euriparlamentarzystwów PIS deklaracja PE wskazała za przyczyne Rosję poprzez pakt Ribentrop _ Mołotow z 23 sierpnia 1939. Co wcale śmieszne nie jest choc na takie wygląda.

  A patrzył pan jak rozpoczyna sie życiorys Lipskiego i gdzie zmarł po wyjeździe z 1947 z Polski.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Lipski_(dyplomata)

  I co pan wywnioskował? No podobno był, więc jak mógł tak mówić?

 22. jasiek z toronto said

  Re: 19 Listwa…

  Trzeba ten „denny poziom polactwa” (gawiedzi) wszelkimi sposobami zlikwidowac, by „polactwo” z zydowskim gownem konsumpcyjnym stalo sie Polakami z Narodowymi priotytetami.
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. Listwa said

  @22 jasiek z toronto

  Oby sie udało. Ale racjami rozumowymi to raczej już sie nie uda. Obraz kleski i rozpaczy będzie chyba potrzebny. Gamonie może otrzeźwieją.

 24. Listwa said

  Jak podała Dominika Cosic (korespondentka TVP z Brukseli)

  „Węgiel kamienny jest na cenzurowanym. Gaz także. Oraz elektrownie atomowe. Pozostać mają tylko wiatraki i odnawialne źródła energi”

  – a polactwo powie że Putin kłamie i im to do jutra wystarczy. Nasyceni będą.

  Pobudka, rozbiory odżyły i pukają.

 25. ojojoj said

  To moze teraz ja walne z grubej rury. Gdyby nie Hitler i Lipski, to polacy dzisiaj mowiliby po jidisz. Z pejsami sie nie gada, do pejsow sie strzela. Dziekuje bardzo.

 26. Marucha said

  Re 16:
  Akurat niewiele mnie obchodzi, czy Lipski był, czy nie był antysemitą. Ale sympatyzuję z antysemitami,
  Putin określił go bardzo nieładnie.

  Za to Polactwo zawsze zachowywało się z galanterią względem prezydenta Putina:


  Prezydent Rosji przedstawiony jako penis przez znanego dziennikarza Rachonia.


  Wystrój studia państwowej telewizji polskiej.

  Wyczyny te wyczerpują odpowiedni artykuł 136 Kodeksu Karnego. O ile wiem, nikt nie został ukarany.

  W rewanżu Putin (lub osoby go reprezentujące) miały by prawo nazwać np. Dudę – chujem.

 27. Marucha said

  Re 18:
  Panie (żydowska?) Galicyja,
  Po pierwsze – nie mam i nie prowadzę żadnych „innych portali”.
  A więc kłamie Pan świadomie, albo powiela jakieś z dupy wzięte plotki.
  Taka jest pańska wiarygodność.

  Po drugie – nie podoba się tutaj, to SPIERDALAJ ŚMIECIU w podskokach.

  Szambo wybija…

 28. Jan said

  Złóż najważniejszy podpis życia. To duchowy ratunek Polski.

  PETYCJA

  w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski.

  https://www.petycjeonline.com/zo_najwaniejszy_podpis_ycia_to_duchowy_ratunek_polski

  (…)

  – Czeka was ucisk, gdy nie obierzecie Mnie Królem Polski.
  I ucisk będzie taki aż to zrobicie.
  Jeśli tego nie zrobicie – zginiecie.
  Może was zostać nawet mniej niż dziesięć procent.
  – Czyli tyle co teraz Ukraińców w Polsce?
  – Nawet mniej dziecko!

  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/22-24-x-2019-upomnienia-pouczenia-czeka.html

 29. Marucha said

  Re 28:
  Jezusowi Chrystusowi musi bardzo zależeć na tej koronacji (i związanych z nią przywilejach), bo co i raz domaga się jej w Internecie…

 30. Listwa said

  @ 25 ojojoj

  Niech pan tak szybko nie dziekuje. A za czyje pieniądze był Hitler i Rewolucja bolszewicka?
  I dlaczego doszło do starcia III Rzesza i Związek Radziecki?
  Nie trzyma sie kupy pana pogląd. .

 31. Obserwator said

  Nie dziwi mnie jakże słusznie zauważone święte oburzenie Polaków prostakow. Polactwo daje się mamić i oglupiac coraz to prostrzymi metodami. ( o 500 minus nie wspominając) widocznie sami siebie skazalismy na tulaczy los.
  Mają być jakieś manewry wojsk, rzekomo ćwiczenia na wiosnę. Jakże łatwo o prowokację.

 32. Putin da się chojrakom wykrzyczeć, naoburzać, natupać, nadąsać, a potem położy papiery na stół… I wtedy już nikt nie będzie tzw. polskich polityków brał na poważnie… Kolejny etap demontażu państwa.

  Pajdokracja.

 33. Ad. 29

  🙂 🙂

 34. Marucha said

  Re 31:
  Oburzenie…
  I żadnej sensownej próby ustosunkowania się do podanych faktów – prócz ich tępej negacji.

 35. Ad. 7

  To nie było cudu nad Wisłą?

  Nie było żadnego cudu. Cud prawdopodobnie wymyśliła antypolska propaganda, żeby Polacy wierzyli w Matkę Boską, a nie wierzyli w SIEBIE.

 36. Listwa said

  @ 32 Krzysztof M
  Już zapowiedział, że ma powstać Centrum II wojny i będą udostępnione dokumenty historyczne wszystkim.

 37. Mit Armii Czerwonej (właściwie religia) jest potrzebna żydokomunie, jako schronienie przed rozliczeniem zbrodni jakich dokonała i Putin żydokomunie tego schronienia udziela.

  Oczywiście żydokomunie, Polin czy Putinowi o żadną prawdę historyczną nie chodzi, bo w atmosferze konfrontacji nie ma miejsca na racjonalny dialog. Jeśli Rosja mi czymś na prawdę imponowała, to niezniżanie się do poziomu poliniackiego g*wna, ale widać że jest konkretne grosiwo do wyciśnięcia i Putin dołącza do spółdzielni. W imię prawdy historycznej i światowego pokoju oczywiście.

  ——-
  Jakie grosiwo? Do wyciśnięcia z kogo? Z Polactwa? Żartuje Pan sobie.
  Putin chciał porządnie kopnąć Polactwo i ich żydowskich przywódców, nie zniżając się do żadnych kłamstw.
  Udało mu się w stu procentach.
  Polska tych ran NIGDY nie wyliże.
  Admin

 38. Listwa said

  @ 35 Krzysztof M

  Był cud w 1920r i to widziany przez setki czerwonoarmistów, ale nie przez Polaków.

  Tej bitwy jako też konsekwencji nieszczęsnej wyprawy kijowskiej piłsudskiego, bez wstawiennictwa Matki Bożej nie zdołalibyśmy wygrać. Podobnie jak kilka wieków wczesniej wygrana bitwa dzieki Matce Bożej Kębelskiej, koło Wąwolnicy. Wtedy wojsko polskie było w znacznej mniejszości.

  https://radioniepokalanow.pl/posluchaj-matka-boza-kebelska-w-wawolnicy-w-zadnym-miejscu-w-polsce-nie-ma-tylu-cudow-matki-bozej-co-tutaj/

 39. PISKORZ said

  re 1 Rosjanin na pewnym portalu /?/ napisał słusznie, że Polska już od 2 połowy XVIII w. była w kręgu zainteresowań Brytanii . Podkreśla, że nawet za komunistów w Polsce nie zmniejszyło się to zainteresowanie Albionu naszym krajem !!

 40. Listwa said

  ad 38

 41. PISKORZ said

  re 10 kiedykolwiek pojawią słowa krytyki wobec niego. Ale przecież naród rosyjski jest podobnie „…NIE NARÓD..tylko ci, którzy nim sterują..!! Myślę, że czyta pan http://www.pdsnpsr.ru…TO B. DOBRZE…jest co czytać i słuchać /video/.!

 42. Marek said

  Panie Marucha,
  Rachoń, Targalski i im podobni powinni być usuwani z  życia publicznego.
  To są śmieci.

 43. @37 Admin Nie z polactwa, czy poliniactwa tylko z nas Polaków, a Poliniacy do spółdzielni również należą. Nikt niczego wylizywać nie będzie, bo każda ze stron tego sporu zostanie przy swoim zdaniu, tylko jeszcze bardziej je zradykalizuje. Po co to Putinowi? Nie ma innego wytłumaczenia niż „Spółdzielnia 447”.

  ——–
  E tam. Putinowi nie chodzi o żadne pieniądze. Niby jakie?
  Chciał polactfo kopnąć w jaja i tyle.
  Admin

 44. Ad. 38

  Był cud w 1920r i to widziany przez setki czerwonoarmistów, ale nie przez Polaków.

  Dowody proszę. Skąd pochodzą informacje. Bo to, że „setki widziały”, to informacja żadna – to plotka.

  ——-
  Nooo… nikt tego nie zapisał na Facebooku… ale świadectwa były.

  >https://prawy.pl/76899-cud-nad-wisla-przebieg-wydarzen-nadprzyrodzonych/
  >https://www.niedziela.pl/artykul/98661/nd/Matka-Boza-Laskawa-a-Cud-nad-Wisla
  I wiele więcej.

  Admin

 45. @43 Admin Putinowi chodzi(ło) o przyłączenie się do „Spółdzielni 447” i na pewno do interesu nie dołoży(ł). Tzw zwykłych ludzi to nie obchodzi, a Polin tylko zyskało propagandowo, bo to wystąpienie Putina usprawiedliwia sprowadzanie do Polski amerykańskiej armii i kolejne kredyty na pokrycie kosztów ich pobytu.

 46. Joannus said

  ”Koń przez długi czas nie reagował. Miarkę przebrała rezolucja Parlamentu…”

  W odpowiedzi na mój wpis o treści ”Po prostu. Miara się przebrała” (pod artykułem p. Raźny) jakiś mądrala ksywa Inkwizytor zripostował spier …aj.

  Tzw. polactwo ma wiele wspólnego z nacją ukrowców, w tym: nienawistny stosunek do Rosji, interpretowanie historii wg własnych urojeń czy wymysłów, parcia do życia kosztem innych.

  Sami i ich tatule strasznie cierpieli biedę od 1945 do 1989, bo ZSRR ich okradała, dopiero będąc pod opieką Zachodu dostali obfitość paszy w marketach i piniądz z kredytów, oraz otwarcie bram granicznych do upragnionego zachodniego raju

  Ad 12
  Jeden z nielicznych sensownych wpisów

  Ad 28
  Intronizacja nie polega na wymęczeniu jakiegoś aktu czy deklaracji. To jest konieczność przyjęcia Królowania Pana Naszego w każdej dziedzinie w życiu państwowym jak i w rodzinach.

  Ad 35
  ”Nie było żadnego cudu. Cud prawdopodobnie wymyśliła antypolska propaganda,”
  Nie było bo tak się w głowie uroiło i niegodny wpis zamieściło.
  Zamiast podziękowania negowanie, ładnych mamy katolików wyrosłych w janopawłowej ”wiośnie” w Kościele
  Antypolska propaganda sanacyjna wiele zrobiła aby świadectwa Cudu nad Wisłą nie ujrzały światła dziennego nawet w aktach parafialnych.
  Nie tylko w roku 1920 Najświętsza Panna Maryja swym wstawiennictwem pomogła Polsce, również dla ZSRR w odparciu hord hitlerowskich.

  PS.
  W pełni popieram to co napisał Pan Gajowy.

  Jak to się mówi – żeby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała.

 47. ojojoj said

  do 30 panie Listwa, pan zaklada ze wszystko ma isc wedlug planu, rozczaruje pana, nigdy nic nie idzie wedlug planu, a w szczegolnosci wojna

 48. Ad. 44 (Admin)

  Tylko zapytam jeszcze, czy ktoś nie widział gdzieś blisko w trakcie tego cudu Jana Szczepanika…

 49. NyndrO said

  Napiszę trochę wulgarnie i stwierdzę, po pierwsze nigdy nie myślałem, że tak często będę się zgadzał z Panem Jachem, a po drugie nieważne, czy Szef Rosji (nawet jeśli jest tylko w radzie nadzorczej) kłamie. Już to jest absolutnie nieważne. Za późno. Szczególnie dla naszych Dzieci.

 50. Listwa said

  @ 47 ojojoj

  Co do przebiegu samej wojny tak, ale plany zazwyczaj udaje się ułożyć.
  Pieniądze na Hitlera i Rewolucję poszły z konkretnych banków z USA, to sie udało zrobić zgodnie z planem. Bez nich nie byłoby tego.

 51. Maverick said

  Skąd Polactwo może znać prawdę gdy tam narrację kontroluje im kolejne pokolenie chazarków. Zawziętych antysłowian.

 52. Listwa said

  @ 44 Krzysztof M

  Niech pan nie będzie taki pochopny. Do tego dowody z takich wydarzeń są jakoś zacierane i przemilczane. Dociekać trzeba.

 53. Greg said

  Jak mi ciężko czytać ograniczonych umysłowo.
  Nieograniczeni będą wiedzieć.

 54. Antares said

  #Krzysztof M
  „Nie było żadnego cudu. Cud prawdopodobnie wymyśliła antypolska propaganda, żeby Polacy wierzyli w Matkę Boską, a nie wierzyli w SIEBIE.”

  Zgadzam się. Na każdym kroku „Matka Boska” nas ratuje: a to Szwedów przegania z Potopu, a to komunistów itp. I dziwne że tylko u nas takie cuda. U np. takich Anglii cicho sza o cudach a pół świata zdobyli – oni zdobyli, i to nie żaden cud.

 55. Listwa said

  @ 46 Joannus a) @ 19:15:42

  „W odpowiedzi na mój wpis o treści ”Po prostu. Miara się przebrała” (pod artykułem p. Raźny) jakiś mądrala ksywa Inkwizytor zripostował spier …aj”

  – Inkwizytor jest w porządku, czasami tylko nie zatrybia prawidłowo. Sedewakantysta, wymaga wyrozumiałości.

 56. Greg said

 57. Bobolanin said

  Dno dnem i szmbo szmbem ale Gajowy za bardzo broni Putina, bo to nie my knowalismy rozbiór Rosji z Niemcami. Gryguć dobrze odpowiada prawdę historyczną https://youtu.be/9GDMfVC1CM0

 58. JARNO said

  SZ.Panie Gajowy>to co Pan z serca i rozumu napisałeś-TYLKO PEŁEN SZACUNEK-są jeszcze ‚dziennikarze’ w Polsce a nie jak to powodział John Swinton>>intektualne prostytutki (vide blog Plausiego-to jest motto tego bloga)
  .
  W moim przekonaniu Polska jest krajem upadłym w każdym aspekcie-dziedzinie jakie definiują poziom cywilizacji społeczeństw-narodów-wspólnot. Nasz przypadek jest o tyle szczególny, że nie ma sił politycznych któreby sprostały wyzwaniom>bo zwasalizowane, skorumpowane elity jakie się pojawiły post1989 to wasal odpowiedzialny wobec Jewish Deep State.
  Jeżeli ktoś – autorzy petycji w s. wystąpienia Episkopatu do władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej o koronację Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski wierzy, że to coś da, to co dały śluby kazimierzowskie-lwowski https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aluby_lwowskie ??
  Z jednej strony Prawiczki (zjednoczona prawica+autorzy petycji jw) zatroskani przede wszystkim o dekomunizację-dezubekizację-lustracja do n-go pokolenia wstecz, miłość do US-NATO–Izrael ponad wszysko, -przedmurze chrześcijaństwa (tzn. drang nach osten) pod wodzą Kaczyńskiego realizującego dziedzictwo swojego brata i pewnikiem – antycypuję – spocznie obok niego na Wawelu
  .
  a z drugiej strony wielbiciele-miłośnicy WOLNOŚCI w każdej postaci-miejscu, deregulacji państwa, róbta-co-chceta
  a wspólny mianownik ‚obu’>>
  miłość do US-NATO–Izrael ponad wszysko, -przedmurze chrześcijaństwa (tzn. drang nach osten).
  Palce lizać.

  Mamy to co chcieliśmy: wolność, demokrację, KAPITALIZM!!!, EU, NATO, traktaty no i Big Brother zza oceanu-który nie lubi, żeby to co zagarnął mieczem lub długiem (tak się podbija NARÓD wg 2giego prezydenta USA, Adamsa) mu się coś wymknęło z rączek, zwlaszcza że jest nienasycony w swoim pragnieniu niesienia kaganka DEMOKRACJI-WOLNOŚCI zwłaszcza jeżeli przeciw Rosji, Chinom, Kubie, Wenezueli, Irakowi, Iranowi, etc.
  .
  Dziękuję Panie Gajowy.

 59. że co? Gryguć? said

  „Gryguć dobrze odpowiada prawdę historyczną”

  No kiedyś w Bydzi na spotkaniu z youtunerowymi fanami powiedział, że Rosja zrobiła Polsce Smoleńsk bo dąży do naszego trupa i trzeba Rosję rozbić na republiki.

  Bez komentarza!

 60. lewarek.pl said

  Putin jest politykiem zbyt wielkiego formatu, żeby w przypadku ataku na Polskę kierowała nim niska chęć zemsty za zaczepki z polskiej strony. Mógł tej zemsty dokonać na wiele różnych sposobów z bolesnym dla polskiej strony skutkiem. Sugerując, że to Polska rozpoczęła drugą wojnę światową i że Polacy są współwinni tzw. Holokaustu, podjął działanie strategiczne przeciw Polsce. Teraz ta wersja historii będzie obowiązywała w Rosji i wszelkimi sposobami będzie lansowana przez Rosję na forum globalnym. Przekonamy się o tym zresztą za parę dni, gdy odbędzie się sabat w Jerozolimie. Tym samym Putin przyłączył się do żydowsko-amerykańskiego frontu antypolskiego. Nie chodzi mu oczywiście o pieniądze – jedynym beneficjentem realizacji żądań żydowskich i amerykańskiej ustawy 447 mają być Żydzi, i tak będzie. Putin rozgrywa interes polityczny. Na czym dokładnie on polega, trudno precyzyjnie powiedzieć. Ale widocznie doszedł do wniosku, że Polska ulegnie żydowskim roszczeniom, utraci resztę suwerenności, być może zostanie rozebrana, a na resztówce powstanie kadłubowe państwo pod – jak to powiada Grzegorz Braun – żydowskim zarządem powierniczym. Dlatego Putin ustawia się w obozie agresorów i przyszłych zwycięzców. Polska dla Rosji od wieków jest „bliską zagranicą” i należy do jej strefy wpływów. Niestety, wymknęła się z tej strefy trzydzieści lat temu i trzeba przywrócić naruszony porządek.
  Sprawy historyczne, jakkolwiek bardzo prestiżowe, są tu tylko pretekstem do załatwienia przez Moskwę dużego politycznego interesu. To będzie interes na Polsce, owym przeklętym „bękarcie traktatu wersalskiego”, który pomimo wysiłku podjętego w XX wieku, jeszcze nie dał się zetrzeć z mapy.

  ————
  A mówiłem… nie drażnić grzechotnika bosą stopą…
  Polactwo dostanie, czego chciało.
  Admin

 61. ojojoj said

  do 50. Panie Listwa, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, tak juz ten swiat Bog ulozyl. A wiec, planowany byl Izrael po 1-ej wojnie swiatowej – nie wyszedl, planowany po 2-ej – cos tam wyszlo, ale czy bedzie jeszcze dlugo istnial ? Moim zdaniem nie. A wiec znowu nic nie wyszlo. Na krotka mete jakies plany sa, na dluzsza – nie ma. Obojetnie jak, Europa zostala odchwaszczona. Oczywiscie po latach zachwaszcza sie spowrotem. Jaki wniosek ? Wojny musza byc, bo na TYM swiecie nie ma raju. Wojna to oczyszczenie. Wojny sa wpisane w plan, ale nie pejsow z Wallstreet, tylko Bozy. Hitler czy Judasz sa czescia tego planu. Przesiewanie i odsiewanie trwa… i sie z tego mocno ciesze.

 62. jasiek z toronto said

  Re: Komentarze…

  „polactwo” tak durne, ze az glowa boli koncentruja uwage na robienie „porzadku” w Rosji, a totalny zydowski burdel maja we wlasnym „grajdolku” i o tym wlasnie W.Putin swoje „oswiadczenie” skierowal, co mozna by ujac w jednym zdaniu: „chcecie zydowskiej „golgoty”, to bedzieciej ja mieli…”.

  A tak na marginesie, to Rosja juz dwa razy ratuje dupy Polakom przed „zachodnimi” (czyt. zydowskimi) najezdzami…dajac do zrozumienia, abysmy byli bardziej zdecydowani do konkretnych dzialan przeciwko „kneSejmitom”…bo czas nagli…

  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 63. CHWAŁA PUTINOWI, ŻE ZBUDUJE ARCHIWUM WOJNY REWANŻOWEJ. Jako nauczyciel musiałem odpowiedzieć na dziwne pytanie: DLACZEGO ANGLIA JEST WIELKA ??? – I znalazłem odpowiedź: DLA TEGO, ŻE TAM ŚCIĘTO KILKUSET DORADCÓW…

  https://marucha.wordpress.com/2020/01/15/polacka-mentalnosc-wybija-niczym-szambo/#more-81124

  Oto co powiedział o naszym KRAJU wiecznie pijany premier Wielkiej Brytanii w 1945 roku, w Jałcie.
  Z tego wynika, że się Nas obawiają.
  *****************************************************
  Polityka: „Oddanie Polski Stalinowi jest konieczne, jeżeli ani niemieccy, austriaccy i rosyjscy zaborcy ani kościół katolicki nie byli w stanie zatrzeć w tym narodzie pamięci o ich dawnym imperium i jego potędze, to ostatnią nadzieją na to jest komunizm.
  Ten naród musi zostać ujarzmiony. Aby do tego doszło musi zapomnieć o tym, jakim mocarstwem był w czasach przed Chrystusem”.
  ~ Winston Churchill (premier Wielkiej Brytanii podczas Konferencji w Jałcie, rok 1945).
  ******************************************************
  Mieliśmy 4 zaborców a teraz mamy V, który nazywa się HOLOKAUST. Churchill wiedział, co mówi. Według doktryny konserwatyzmu angielskiego to Historia rządzi Polityką i Finansami: KTO PANUJE NAD PRZESZŁOŚCIĄ PANUJE I NAD PRZYSZŁOŚCIĄ. KTO PAMUJE NAD TERAŹNIEJSZOŚCIĄ PANUJE I NAD PRZESZŁOŚCIĄ, bo może niszczyć archiwa, jak Geremek czy Miller.

 64. Martusia said

  Obecnie bardzo okroilam czas na internetowe wiadomosci. Kregoslup to wymusil i czuje sie dobrze., jak wiecej sie ruszam. Ale na gajowke lubie wstapic i lubie poczytac publikacje m.in.PCRobertsa. On wali tak jak p.Marucha prosto z mostu, bije po zebach tych (ku.wy na stolkach liderow politycznych), ktorych uwaza za przyglowkow. Na pewno dzis juz docenil inicjatywe Putina dotyczaca „rezygnacji” premiera bo zarzucal mu awanse Miedwiediewa, ktorego uwazal za guru 6-tej kolumny pod bokiem Putina.
  No, bylo wiadomo, wszystkim myslacym, ze Putin w koncu znokautuje napastnikow. Rozbestwily sie kundelki, bez umiaru i myslaly, ze kop jest poza zasiegiem ich zadow., ze zdaza uskoczyc. Wsciekla jestem na Polactwo, ze takie tepe, ale szkoda mi kraju, ze ginie. Jestesmy glupie o co bardzo dbali edukatorzy narodu wybrani glosem ludu do sprawowania wladzy. Dopiero teraz jak wszystko przepadlo to moze czesc spoleczenstwa nabierze dystansu do wyznawanych dotad pogladow. Moze? Ale co to da? Skok na ulice i kamienice nie bedzie odwolany, bo o to od zarania zrywu walesowego w tym wszystkim chodzilo.

 65. zofia said

  Nazwali Polakow,ktorzy juz odeszli „mordercami zydowskich sasiadow”! Im wiecej klamali oskarzali tym wiecej prez Duda, premier Morawiecki , prezes Kaczynski i cale mrowie utuczonych poplecznikow – calowalo ich rece, kleczeli i oddawali im wszystko co tylko chcieli i potwierdzali ” tak Polacy mordowali” !!!
  O wy dranie jak mogliscie tak nas upokarzac.

  Prez Putin jest tak wazny dla waszych najdrozszych „starszych braci”, ze odrzucili was jak smieci.
  Prez Putin nawet nie chcial stac obok polskiego prezydenta, ktory pozwala pluc i oczerniac Polakow!

  Panie prez Duda moj sp. ojciec walczyl Po klesce zostal z innymi zolnierzami wywieziony do niewolniczej pracy
  Wraz z innym zolnierzem wyskoczyl z pociagu, niestety wspoltowarzysz nie przezyl. Dotarl do rodziny aby juz w marcu 1940 zostac wysiedlonym z 3 tyg moja siostra, mama, rodzicami 7 i 14 letnim bratem najpierw do obozu a potem zostali wystawieni z pociagu na wsi w okolicy Lowicza w Generalnej Guberni.

  Moja mama stracila dwoch braci zolnieza w wojnie a drugiego zamordowano w obozie z tzw lapanki.
  Trzeci brat zostal okaleczony przy tzw pacyfikacji przez wspolpracujacych z hitlerowcami Ukraincami po upadku Powstania Warszawskiego wywieziony do niemieckiego obozu.
  Taki los spotkal miliony Polakow mieszkajacych na terenach „wlaczonych” do IIIRzeszy.
  Moja rodzina wyczekiwala wyzwolenia jak bozego zmilowania aby wrocic do swojego domu. Losy wojny byly takie, ze to wyzwolenie przyszlo z frontu wschodniego

  Prez Putin nigdy nie powiedzial ze Polacy mordowali i nie obrazal Polakow ktorzy przeszli pieklo wojny. Natomiast prez. Duda i reszta milczeli przepraszajac za klamstwa i dobrze ze zostal upokarzony.

  Brawo dla posla Korwina ze nie wstal w tej idiotycznej potepiajacej uchwale sejmowej. Sejm powinien uchwalic ustawe potepiajaca klamstwa i oskarzenia Polakow o zbrodnie ktorych nie popelnili bo sami byli ofiarami wojny

 66. revers said

  Jakie Polactwo? na granicy z Polska coraz czesciej w jednym europejskim wagonie pociągu można spotkać żydoszkopów jadacych po swoje 447 rozmawiających w jidisz i panie blondaski szykownie ubrane, ale jak przyjżysz się im uszom i małzowinom usznym to te same od Urbana z czasopisma NIE starozakonne pochodzenie.

 67. jeszcze drzecie ryje rusofoby? said

  Obama pisał publicznie o „polskich obozach koncentracyjnych z czasów drugiej wojny światowej”. I wtedy bydło siedziało cicho!

  Ale jak coś Putin powie to drą ryja.
  Nawet ci narodowcy niby antysystemowcy i klechy w jednym froncie z lemingami, pedalstwem, PiS i platformiarzami! Razem, wspólnie drą ryje.

  Ale USA jest święte kurwa. Święty sojusznik.
  Jak Izrael wymusił na Polsce wyjebanie ustawy karzącej mówiących o „polskich obozach” to wtedy durny polski naród też siedział cicho!

  Chyba niemowlęta są szczepione jakąś nienawiścią do Rosji, bo ja tej głupoty zrozumieć nie potrafię!

 68. Marucha said

  Re 57:
  Nie wiem, w którym miejscu „za bardzo” bronię Putina.
  Czy wtedy, gdy piszę, że on ma papiery na wszystko co mówi?
  Czy wtedy, gdy przypominam o furiackiej nienawiści polactwa do Rosji i szarpaniu jej za nogawki?

 69. Boydar said

  Załóżmy zatem teoretycznie, że np. Pan Gajowy Marucha oraz obywatel Boydar są Polakami, i żyją w „owym czasie”. Czy z równym prawdopodobieństwem da się przyjąć, że Putin miałby nas na myśli mówiąc to co powiedział ? No mimo wszystko raczej nie. Więc kogo ? Bo przecież kogoś musiał, nie jest ani dzieckiem ani frajerem.

 70. rycho08 said

  Bobola frajerzyno,

  „Dno dnem i szmbo szmbem ale Gajowy za bardzo broni Putina, bo to nie my knowalismy rozbiór Rosji z Niemcami”

  Czy przedstawianie faktów jest twoim zdaniem obroną kogoś. czy może jednak prawdy?

  O jakim rozbiorze myślisz, skoro Rosjanie zajęli tereny, które wg noblistki Polska kolonizowała przez stulecia.
  Jakoś twoje pisiury udają, że nie rozumieją co się dzieje a może się z nią zgadzają – nie słyszałem protestów???

 71. karlik said

  Ad.13 „Napaść na Polskę 1 i 17 września 1939 to nie początek wojny, tylko akt sprawiedliwości dziejowej, likwidujący problem istnienia „bękarta traktatu wersalskiego”. ”

  Jednak jest potrzeba powstania muzeum prawdy historycznej .

  Pytanie jest więc kiedy zaczyna się się wojna? – Polska Konstytucja z 1935 roku wyraźnie to zaznaczyła, że o stanie wojny i pokoju decyduje Prezydent RP.

  „Art. 12.
  Prezydent Rzeczypospolitej:

   f) stanowi o wojnie i pokoju; ”

  Skoro Prezydent RP nie ogłosił stanu wojny zgodnie z Konstytucją to wojny nie było z punktu widzenia prawa.

  Po Polsce była agresja na Finlandię.Też były tereny sporne i była wojna.

  Mam dokumenty o zawarciu pokoju (12-13 .03.1940) Finlandii i ZSRR, oraz dokument stwierdzający, że ZSRR za dokonanie agresji został 14 grudnia 1939 wykluczony z Ligi Narodów.

  Oczekuję, że jeżeli ktoś twierdzi, że ZSRR dokonał agresji na Polskę, proszę o przedstawienie podobnych dokumentów zmieniających moje twierdzenie.

 72. Zerohero said

  @68. Marucha

  „Nie wiem, w którym miejscu „za bardzo” bronię Putina.
  Czy wtedy, gdy piszę, że on ma papiery na wszystko co mówi?”

  Przecież stan faktyczny nie ma znaczenia. Liczy się „słuszność”. Kilka osób próbowało z Panem polemizować, ale nie chciało bądź nie potrafiło wskazać tego kłamstwa Putina.

  ——–
  Jak mnie k..a męczy to powtarzanie o „kłamstwach Putina”. Kłamstwach, których NIKT nie potrafi wskazać. Bez najmniejszego zażenowania przechodzą do porządku dziennego nad moimi pytaniami, udając że ich nie słyszeli…
  Poza gajówką jest jeszcze dużo gorzej.
  Admin

 73. Boydar said

  Putin nie zaatakował Polski ani Polaków. Putin uznał, że najwyższa pora przypierdolić żydom i masonerii. Może, ale nie chce wyjebać ich sam (to oczywiście przenośnia). Ale zdecydowanie uważa, że powinni to zrobić Polacy, którym ta „hydra nienasycona” zabrała ojczyznę. W międzyczasie, chciałby obejrzeć widowisko, podczas którego te skurwysyny zeżrą się wzajemnie same, a mają wobec siebie tysiąc jeden powodów, o czym On doskonale wie

  To tak w największym skrócie.

 74. NICK said

  Oj.
  Zapomniałem kilka pouczeń.
  ZeroHero a, za nim, Gospodarza.
  Ale to nic.
  Może jakaś słabość.

 75. darek said

  panie Gajowy piszesz pan (z litery małej) polactwo polaczki co masz Pan do nas. Nie lubisz, przeszkadzamy Panu

  ——
  Polaków lubię.
  Polactwem pogardzam.
  Czy wyjaśniłem Panu?
  Admin

 76. NICK said

  Sorki. Pouczenia tyczyły ZH; NIE Gospodarza.

  Zerohero coś tam, kiedyś pisałbył… .

  A Alex?
  Co z panem?

 77. Greg said

  Re. Boydar.

  ,W międzyczasie, chciałby obejrzeć widowisko, podczas którego te skurwysyny zeżrą się wzajemnie same, a mają wobec siebie tysiąc jeden powodów, o czym On doskonale wie”

  Widzę, że czytał Pan Grigorij-a Klimow-a..,,Naród Boży”

 78. Darek said

  o ni ma to nie cenzura tylko gajowy twierdzi że moja wypowiedź jest antysemicka
  to nie ta rubryka

 79. Listwa said

  @ 61 ojojoj

  „Panie Listwa, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, tak juz ten swiat Bog ulozyl”

  – tak ,ale pod pewnymi warunkami.

  „Obojetnie jak, Europa zostala odchwaszczona”.
  – ???????

 80. Darek said

  Panie Gajowy nie obrażaj się To Pańskie słowa No nie Pańskiego idola.
  Jesteś ruską świnią antysemicką nielubiąca samego siebie .
  A Pan mówi że to prawda.

 81. Darek said

  Czyli Pan jest Polakiem a ja polactwem a może odwrotnie Pan jesteś polactwem . Możemy się sprzeczać o dziadków ale chyba o pisanie i o teraz chodzi. Co ma Pan na myśli. Czyż o zależność.

  ————-
  Chyba wyraźnie napisałem?
  Admin

 82. revers said

  Ale dlaczego Putin pilnuje polskich koszar z dawnymi nkwdistami?

  „16 sierpnia 2018 – dzień po cyrku defilady polskich najemników na usługach światowego żydostwa, w programie TVPINFO „Minęła 8”. A. Kallenbach zadał b. nieostrożne pytanie Łukaszowi Schreiberowi (Prawo i Sprawiedliwość):

  – Dlaczego to polskie koszary, polskie wojsko jest chronione przez niewojskowe służby ochrony?

  Pytanie było bardzo ostrożne, ale i tak lekkomyślne, że skutkiem tego Schreiber o mało nie zemdlał.

  Jest bowiem oczywiste, że ta dzielna i groźna armia jest pod pełną kontrolą Izraela IDF (Israel Defense Forces) oraz Mossad.

  Pod kontrolą jest absolutnie wszystko, i ekstremalnie rzecz biorąc, można sobie wyobrazić, że w sytuacji kryzysowej dowódcy wojskowi przybywający do koszar, do swoich oddziałów – podejrzani o nielojalność wobec żydów – będą wyłapywani na bramkach kontrolnych i przez nich likwidowani.

  To niemal identycznie, jak wyłapano dowódców „Delegacja do Katynia 4 kwietnia 2010” – tak było w trakcie „katastrofy smoleńskiej”! Tak dosłownie!

  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1735-dlaczego-polskie-koszary-sa-chronieni-przez-mossad?fbclid=IwAR3l8oORhhjRS4ANfI8GGzagpszf-1KDrpzFkBLK2-b9ARaBVh4PQJHFfoA

 83. Boydar said

  @ Pan Greg

  Gdybym napisał powyższe pod wpływem lektury, obojętnie jakiej, to „pół biedy”. Ponieważ jednak doszedłem do tego wniosku samodzielnie, to już jest poważny problem. I to raczej nie mój.

 84. Listwa said

  @ 81 Darek

  Darus godności broni i marzeń, co mu w radyjku toruńskim wmówili. .

  ——-
  Pan Darek usiłuje trollować.
  To się zawsze kończy tak samo.
  Admin

 85. revers said

  Na Kasprowym Wierchu tez Putin odprawia szabas z Kogutami?

  https://nczas.com/2020/01/15/zydzi-opanowali-kasprowy-wierch-tajemnicze-nagranie-wywolalo-konsternacje-wideo/?fbclid=IwAR0Mm5u13LHb_tz56-HaTUEUupCfKTbaWavGtUsYoGoIb-05gW_7siYQybg

 86. Darek said

  Taki Trump zanim dostał się do polityki zdobył miliardy, Putin zdobył miliardy bo się dostał do polityki . Co tam Panie Marucha ban

  ——–
  Jakie tam miliardy? Tryliony. Kwadryliony.
  Admin

 87. rycho08 said

  No i popatrz Daruś – cały świat szanuje i uznaje Putina a tego drugiego tylko Ty i pisiury.
  Głupi jakiś ten świat!

 88. Seri said

  Autorasizm w natarciu! Widzę zachowanie autora, jak i większości tu komentujących nie różni się niczym od folksdojczów zachwyconych UE i Niemcami oraz plującymi na Polskę i rodaków, tyle że ze zwrotem w kierunku Rosji i Putina.

  Jeżeli tak przeszkadza tu zgromadzonym bycie Polakiem (nie obchodzi mnie wobec kogo jest zaadresowane określenie „polactwo”, które samo w sobie jest obraźliwe), to niech wszyscy się wyprowadzą do Rosji, wtedy będziemy mieć od siebie spokój. Generalnie te określenia kojarzą mi się z osobami które piszą: „szkoda że Bandera nie dokończył roboty” czy inne w tym stylu antypolskie wypowiedzi, ew. narzekający na parawany nad Bałtykiem.

  Jeżeli Autor jest taki rozdrażniony, to nie wiem po co prowadzi blog, żeby ciągle się nakręcać i frustrować. Niech się skupi na przetrwaniu swoim i swojej rodziny!

  Aha nie trawię pisu, nie jestem rusofobem, nie zachwycam się USA. A co do Rosjan to dużo lepiej się z nimi rozmawia niż z polskojęzycznymi skołtunionymi autorasistami, w tym osobom zapatrzonym ślepo w Putina i w Rosję.

  —————-
  Tak to jest, gdy półgłówek myśli, że zrozumiał tekst drukowany…
  Admin

 89. won! said

  Seri a PiSiarzy lubisz? Bo coś mi śmierdzisz.
  I jak już napisano nie rozumiesz tekstu pisanego.
  Do Eretz won to będziemy mieli od siebie spokój.

 90. nina said

  ———–bo !!! gdyby doszukać się żydoskich korzeni Lipskiego , hm…….. ,to słowa Pana Putina miałyby całkiem inne znaczenie .

Sorry, the comment form is closed at this time.