Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  lewarek.pl o 3:0 dla Łukaszenki
  revers o Koniec świata
  Maverick o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Marcin o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
  Krzysztof M o Lekarz czy zbrodniarz?
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Wielka Kopa Tatry o Wpieriod – do socjalizmu
  Krzysztof M o Naziści to byli swoi ludzie dl…
  Krzysztof M o Dlaczego Biden wyprosił spotka…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 546 obserwujących.

CDC w swoim najnowszym raporcie oficjalnie potwierdza, że maseczki nie działają!

Posted by Marucha w dniu 2021-03-16 (Wtorek)

Amerykańska agencja CDC, jedna z największych i najbardziej wpływowych organizacji ds. zapobiegania chorobom (zwłaszcza zakaźnym), w swoim najnowszym przeglądzie dotyczącym strategii zapobiegania covid (przebadano 3142 amerykańskich hrabstw, z których 2313 wprowadziło nakaz stosowania maseczek), stwierdziła, że nakazy stosowania maseczek nie miały ŻADNEGO istotnego STATYSTYCZNIE wpływu na dzienne wskaźniki zakażeń i zgonów:

„W okresie od 1 marca do 31 grudnia 2020 r. wydawane przez państwo nakazy dotyczące maseczek obowiązywały w 2313 (73,6%) z 3142 hrabstw USA. Nakazy stosowania maseczek wiązały się ze spadkiem o 0,5% (p = 0,02) dziennego wskaźnika wzrostu przypadków COVID-19 1, 20 dni po wdrożeniu oraz spadkiem o 1,1%, 1,5%, 1,7% i 1,8%, odpowiednio 21–40, 41–60, 61–80 i 81–100 dni po wdrożeniu (p < 0,01 dla wszystkich) (Table 1) (Figure). Nakazy stosowania masek wiązały się ze spadkiem o 0,7% (p = 0,03) dziennego wskaźnika wzrostu liczby zgonów z powodu COVID-19, 1–20 dni po wdrożeniu oraz spadkiem o 1,0%, 1,4%, 1,6% i 1,9%, odpowiednio 21–40, 41–60, 61–80 i 81–100 dni po wdrożeniu (p < 0,01 dla wszystkich).

Dzienne wskaźniki wzrostu przypadków i zgonów przed wprowadzeniem nakazów stosowania maseczek nie różniły się statystycznie od okresu odniesienia”.

„During March 1–December 31, 2020, state-issued mask mandates applied in 2,313 (73.6%) of the 3,142 U.S. counties. Mask mandates were associated with a 0.5 percentage point decrease (p = 0.02) in daily COVID-19 case growth rates 1–20 days after implementation and decreases of 1.1, 1.5, 1.7, and 1.8 percentage points 21–40, 41–60, 61–80, and 81–100 days, respectively, after implementation (p < 0.01 for all) (Table 1) (Figure). Mask mandates were associated with a 0.7 percentage point decrease (p = 0.03) in daily COVID-19 death growth rates 1–20 days after implementation and decreases of 1.0, 1.4, 1.6, and 1.9 percentage points 21–40, 41–60, 61–80, and 81–100 days, respectively, after implementation (p < 0.01 for all). Daily case and death growth rates before implementation of mask mandates were not statistically different from the reference period”.

Wyniki te nie dziwią, zwłaszcza, że jeszcze przed pandemią to samo CDC cytowało aż 10 randomizowanych badań, które jednoznacznie wykazały, że maseczki stosowane na ogólnej populacji w warunkach codziennych nie przynoszą żadnych korzyści:

„Żadne z badań w gospodarstwach domowych nie wykazało znacznego zmniejszenia wtórnych, potwierdzonych laboratoryjnie, zakażeń wirusem grypy w grupie maseczek na twarz”.

Obecne wyniki przeglądu, z dnia 5.03.21, są zatem spójne z wcześniejszymi ustaleniami naukowców w tej sprawie. Maseczki nie działają. Nie mamy żadnych istotnych statystycznie badań, przemawiających za tym, że miałyby one przynosić jakiekolwiek korzyści. Jednak, co najbardziej oburzające, CDC nadal zaleca noszenie maseczek na twarz, chociaż przyznało, że takie środki nie powodują żadnej statystycznej różnicy.

1) Association between changes in COVID-19 case and death growth rates* and implementation of state mask mandates

2) Meta-analysis of risk ratios for the effect of face mask use with or without enhanced hand hygiene on laboratory

Pozdrawiam
Autor: Tomasz Działa

Komentarzy 10 do “CDC w swoim najnowszym raporcie oficjalnie potwierdza, że maseczki nie działają!”

 1. Przemysław Jakub said

  Dla namiestników na Judeopolonię i tak to nie ma znaczenia. Polactwo to tępe barany i będą nosić namordniki nawet, jeżeli to nie jest konieczne potrzebne.

 2. Janko said

  No bo zaraz ubiorą nas w wielkie kondony

 3. Tomek-Kolejarz said

  No wprost zadziwiające! wynika z badania, że jeszcze są jednak instytucje nawet w USA (jaskini przebrzydłych globalistów), które w kieszeni banksterów nie siedzą. Jednak jest nadzieja na pozytywne zakończenie plandemii.

 4. revers said

  w skrocie z twittera …

 5. To, że maski nie działają, jest widoczne w PL. Po roku histerii i noszenia masek sytuacja nie poprawiła się a nawet jest znacznie gorzej. Zapewne tak miało być, a maski miały służyć jedynie wzniecaniu histerii i strachu przed covidem. Zachowanie się i zmiana stanowiska przez CDC świadczy jedynie, że instytucja ta zupełnie pogubiła się a jej wiarygodność jest równa zero.

 6. bardzo said

  Maski działają zgodnie z przeznaczeniem i sa Bardzo skuteczne.
  One te maski mianowicie skutecznie zasłaniaja gęby i tylko takie jest ich zadanie.

  I Bardzo dobrze. Dziś można bezkarnie wejść do takiego na ten przykład banku z zakrytą mordą, a dawniej za sam fakt posiadania bandany można było zostać niewpuszczonym do urzędu. Tak samo do sklepu, czy na pływalnię.

  I to jest właśnie przejaw wolności.

  (wszystko jest kwestią podejścia)

 7. Karl-Ferdynand said

  Jak powiedziała Różowa Dupa(Pink As s) z GIS-u „maseczki są po to,by ludzie nie zapominali,że jest pandemia”.
  To czy działają czy nie jest absolutnie bez znaczenia.

 8. Boydar said

  Diabeł jest małpą (małpuje) Pana Boga. W ramach swej misji wykalkulował metodykę postępowania z człowiekiem aby wykazać przed Stwórcą jego marność (człowieka) i ogólnie wredny charakter. Jednak Pan Bóg tylko uśmiecha się delikatnie pod wąsem (ponieważ jest Facetem to przecież ma prawo mieć wąsy).

  Diabelskie moce nakazują nosić maseczki. Ogólnie to jest niedobre (wręcz złe) z wielu powodów. Ale jeden jest dobry. Tak jak pisałem, z braku widoku twarzy, np. mój miózg uaktywnił percepcję osobników żydowskich, uwzględniając tylko cechy zdalne zarysu postaci. Mam współczynnik trafienia na poziomie 70%. I rośnie 🙂

  prawie off topic – jaki wpływ na zdrowie mają firanki i zasłonki noszone przez muzułmanki, czy to się jakoś różni w skutkach od omaseczkowania ? Jak ktoś wie niech powie.

  ————
  Te zasłonki chyba nie przylegają tak ściśle do nosa i ust… ale fakt, że zbyt inteligentne to one nie są.
  Wiele z nich nie nosi zasłonek.

  Admin

 9. Anucha said

  Panie dla muzułmanów górne partie nie mają dużego znaczenia.
  Rozłożyste biodra , tego nie można ukryć.
  Dwie półkule rozżarzone do białości, to jest arabski cymes.
  A są blade , bo nie wystawiane na promienie słoneczne.😀

 10. Boydar said

Sorry, the comment form is closed at this time.