Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Mamy wierzyć, że to tylko spisek… (cz. 2)

Posted by Marucha w dniu 2009-04-18 (Sobota)

Poprzedni odcinek (cz. 1):
https://marucha.wordpress.com/2009/04/14/mamy-wierzyc-ze-to-tylko-spisek/

3. Dowody na istnienie mordów rytualnych

mord_rytualny_2Istnieją liczne zapiski historyczne, z których w sposób niezbity wynika, iż mordy rytualne miały miejsce. Sprawców mordu rytualnego wielokrotnie chwytano, sądzono i skazywano. Sprawcami okazywali się zawsze Żydzi i zawsze ofiarami mordu byli chrześcijanie, przeważnie (i to jest chyba najbardziej odrażające) – bezbronne dzieci.

Metodom śledczym i procesom sądowym dawnych epok można zapewne sporo zarzucić, tym niemniej za ich statystyczną poprawnością przemawiają tak ważkie argumenty, jak: powtarzalność zjawiska zawsze w jednakowy sposób i miejsce zadawania ran kłutych, zawsze jednakowe wyznanie ofiary, zawsze jednakowa narodowość i wyznanie sprawcy.

My, katolicy, mamy dodatkowy, szczególny powod, aby wierzyć w mordy rytualne, albowiem niektóre jego ofiary zostały wyniesione na ołtarze, zostały świętymi Kościoła Powszechnego! Znając olbrzymią, wręcz pedantyczną drobiazgowość i staranność, jaka przykładana jest przez Kościół do procesów kanonizacyjnych, można być całkowicie pewnym ich uczciwości i rzetelności.

Świętych ofiar żydowskiego mordu rytualnego było całkiem sporo. Miedzy innymi: Święty Andrzej z Rinn kolo Innsbrucka, zamordowany przez Żydów w roku 1462, Święty Szymon z Trydentu, zabity rytualnie przez Żydow w roku 1475, Święty Laurenty, zamordowany przez Żydów w Padwie i kanonizowany przez Papieża Benedykta XIV w roku 1485.

W Polsce czasów Jagiellońskich utrwaliło się wśród polskiej ludności przekonanie, iż Żydzi dokonują rytualnych mordów katolickich dzieci, co doprowadzało w wielu miastach do wystąpień antyżydowskich oraz wypędzania Żydów – np. w 1566 Żydów wygnano z Urzędowa, w 1678 roku z Kościana, w 1600 roku z Bochni, Biecza, Sęcza i Ujścia, a w roku 1610 ze Staszowa. Tłumaczenie takich wystąpień wyłącznie „antysemityzmem” – który oczywiście miałby brać się nie wiadomo z czego – jest po prostu niepoważne.

Interesujące jest, że o rytualnych mordach katolickich dzieci mówili sami Żydzi-neofici (przechrzczeni na katolicyzm). Oświadczenie potwierdzające wykonywanie mordów rytualnych przez Żydów złożył pod przysięga m.in. Jan Feltro w 1475 roku w Trydencie. Z takim samym zarzutem pod adresem Żydów wystąpił Jakub Frank Dobrudzki w prowadzonej publicznej dyskusji z rabinami w 1759 roku we Lwowie. Ochrzczony rabin Mołdawno w swej pracy „Koniec religii żydowskiej” z 1803 roku stwierdził, iz „misterium krwi znają wśród Żydów tylko rabini, nauczyciele, uczeni i faryzeusze”. Niemiecki uczony, prof. dr August Rohling w swej pracy „Moja odpowiedź rabinom” („Meine Antwort an die Rabiner” 1883) stwierdza wprost, że mord rytualny stosowany przez Żydów istnieje, powołując się na świadectwa Jana Feltro, Paola Medici, Mołdawa i Baroniusa, a także na akta sądowe dwu procesów na tle mordu rytualnego w Trydencie i Damaszku, znajdujących się w archiwach watykańskich.

Reasumując: nawet, jeśli nie zawsze osoba sprawcy (sprawców) mordu rytualnego była udowodniona, sam fakt zaistnienia takiego mordu jest poza wszelka dyskusja i tylko – znani ze swej prawdomówności Żydzi – mogą negować oczywiste fakty.

Komentarzy 10 to “Mamy wierzyć, że to tylko spisek… (cz. 2)”

 1. Jacek said

  http://en.wikipedia.org/wiki/Henry_Morgentaler

 2. Sarenka said

  http://www.ultramontes.pl/mordy_rytualne.htm

 3. kasander said

  coś tam było z synem Piaseckiego.

 4. Marucha said

  Morderstwo na synu Bolesława Piaseckiego zostało dokonane przez Żydów (którym umożliwiono ucieczkę z Polski) właśnie w sposób rytualny. Była to typowa talmudyczna zemsta, która polega na zabiciu osoby lub osób drogich dla ofiary.
  Pisał o tym Peter Raina.

 5. NOTOPOLEJ said

  ” W roku 1956 Piasecki opublikował artykuł „Instynkt państwowy”, w którym wyraźnie opowiedział się po stronie sił konserwatywnych. Min. wytykał społeczeństwu polskiemu brak instynktu państwowego, który jest głównym motorem budowania przyszłości narodu. Według Piaseckiego Polacy powinni być sami odpowiedzialny za swoje państwo, a co za tym idzie powinni rzetelnie wziąć się za odbudowę nie tylko państwa ale i narodu, który tkwi w bierności. Zaraz po ukazaniu się artykułu doszło do tajemniczego porwania i brutalnego zamordowania, pierworodnego syna Piaseckiego, Bohdana. Przywódca PAXu jak i całe środowisko skupione wokół jego osoby, było przekonane, że ten tragiczny wypadek był karą za ukazanie się „Instynktu państwowego”, a za zbrodnię odpowiedzialne są wysoko postawione osoby pochodzenia żydowskiego rządzące faktycznie Polską, co nasuwało również wniosek, że była to zemsta za przedwojenną działalność „naczelnego antysemity i nacjonalisty II RP” czemu sprzyjał fakt, że morderstwo na młodym Piaseckim zostało dokonane w sposób rytualny, według żydowskiej religii a główni sprawcy zbrodni uciekli bezkarnie do Izraela. Jednak, jak było do przewidzenia, władze państwowe nie dały wiary tym rewelacjom i sprawa po nie wykryciu sprawców została umorzona.

  Ten tragiczny dla Piaseckiego cios nie wyłączył go jednak z życia politycznego, na co liczyły środowiska zlecające zabójstwo. Tak w tym okresie w sposób nienawistny pisał o Piaseckim Leopold Tyrmand w miesięczniku „Świat”:
  „Wysoki blondyn o oczach niebieskich, otwartych, dobrze zbudowany, o ujmującej twarzy i pełnych godności ruchach wodza Gallów. Ostatni prasłowiański kniaź polityczny podejmujący swych wasali wśród scenerii z niedźwiedzich skór”

  http://www.endecja.pl/biografie/osoba/105

 6. Jacek said

  wiele mozna na powyzszy temat napisac, jednak biorac pod uwage ze od czasow „dziadka” Regan’a „nasi starsi barcia”(nsb) praktycznie oficjalnie rzadza w USA, i ze te rzady osiagnely apogeum za Bush’a mlodszego i obecnego sprawujacego urzad, nastepujaca wiadomosc swiadczy o „dopasowaniu” nsb do Amerykanow: 31.8 milliona (jeden na dzisieciu) Amerykanow zyje na glodowych kartkach zywnosciowych (food stamps).(http://money.cnn.com/2009/03/05/news/economy/foodstamps.reut/index.htm?section=money_latest). Dlatego w kazdym miescie Amerykanie musza miec „muzeum holokaustu”.

 7. Jacek said

  PS. przepraszam pomylilem wpis powtarzm go pod Nie pasujemy do siebie

 8. Kapol said

  Czy to na pewno Żydzi mordowali rytualnie, czy to ktoś kto podszywał się pod Żydów, aby ich wrobic w te mordy rytualne ???
  Wobec poznania historii powstania „arystokracji” można mieć wątpliwości, bo te 13 rodów na szczycie piramidy rządzącej Światem i manipulującej ludźmi na świecie od paru tysięcy lat, wykorzystują oni Żydów , jako Naród zdolny, do swoich celów koncentracji majątków i władzy na Świecie , do stworzenia NWO, których później potraktują tak samo jak wszystkie inne narody i rasy.

 9. wet3 said

  re: Jacek (6)
  Tak na prawde na dobre nsb rzadza USA od poczatku XX w., od ustanowienia Federal Reserves – gdy przechwycili wydawanie pieniadza. Pierwszym „owocem” tej „wladzy” byl rok 1929.

 10. PL said

  Na pewno pod Żydów podszywali się Tatarzy. To straszny naród, ostatnio próbowali sprywatyzować zasoby wody w Boliwii i zakazać ludziom zbierania deszczówki.

Sorry, the comment form is closed at this time.